PDA

View Full Version : BIOPTRON terapia światłem


Elżbieta V
14-04-2008, 22:30
Proszę o informacę czy warto kupić lampę Bioptron (kosztuje ok 1500,00zł) głownie do leczenia bólów reumatycznych. Może ktoś używa i powie o jej właściwościach.
Elżbieta

Besa
15-04-2008, 23:06
Tak się składa, że jestem od pięciu lat konsultantem medycznym w firmie Zepter-Medical. Lampę stosuję ja i cała moja rodzina. Dodatkowo od pięciu lat w naszym Biurze Regionalnym prowadzimy akcję bezpłatnych zabiegów dla osób, które chcą się coś dowiedzieć o leczeniu przy pomocy aparatu Bioptron. Zgłaszają się osoby z bardzo różnymi chorobami. Począwszy od zwykłych przeziębień, poprzez choroby zatok, dermatologiczne, rany chroniczne (owrzodzenia podudzi, stopa cukrzycowa, zmiany miażdżycowe),bóle różnego pochodzenia np.reumatyczne, rwa kulszowa, półpasiec, neuralgie. Bardzo często są to osoby skierowane przez lekarzy. Proszę mi wierzyć,że czasami efekty zabiegów są niesamowite. Naprawdę to "doświadczenie" pozbawiło mnie wszelkich wątpliwości co do skuteczności lampy. Oczywiście nie w każdym przypadku efekty są 100 procentowe, ale odsetek osób,którym nie pomaga , jest naprawdę niewielki.Jednak z mojego doświadczenia wiem, że najczęściej brak efektów wynikają głównie z nieprawidłowego stosowania. Dlatego bardzo ważne jest aby kupować u kompetentnej osoby, która nauczy jak stosować lampę aby skuteczność leczenia była jak najlepsza.

siekierka
15-04-2008, 23:17
Powiedz mi, Beso, czy taka lampa może byc skuteczna w leczeniu POChP ? Mam bowiem to schorzenie od wielu lat ale żadne, nawet najdroższe dostępne na rynku leki, nie przynoszą oczekiwanych skutków. Być może, że spowalniają one postęp choroby, niemniej ona nieuchronnie postępuje i coraz bardziej mnie ogranicza.

Besa
16-04-2008, 22:20
Powiedz mi, Beso, czy taka lampa może byc skuteczna w leczeniu POChP ? Mam bowiem to schorzenie od wielu lat ale żadne, nawet najdroższe dostępne na rynku leki, nie przynoszą oczekiwanych skutków. Być może, że spowalniają one postęp choroby, niemniej ona nieuchronnie postępuje i coraz bardziej mnie ogranicza.
Jeżeli chodzi o POCHP to sprawa nie jest taka prosta. Moja mama również na to cierpiała. Niestety lekarze u których się leczyła zawsze przepisywali antybiotyki. Takie leczenie trwało wiele lat, a w ciągu każdego roku niewiele było miesięcy kiedy nie zażywała kolejnego antybiotyku. Jakie były tego skutki chyba nie muszę mówić. Kompletne wycieńczenie, odporność organizmu prawie zerowa, problemy gastryczne itp. W końcu udało mi się namówić ją na terapię Bioptronem. Muszę powiedzieć, że efekty były naprawdę bardzo dobre. Skończyły się antybiotyki. Oczywiście mama naświetlała się bardzo dużo. Nie musiałam jej do tego namawiać, bo sama widziała efekty. Niestety diagnoza lekarzy nie była pełna. W sierpniu zeszłego roku zajął się mamą inny lekarz i zdiagnozował guza na oskrzelu. Dalej poszło bardzo szybko i we wrześniu mama niestety zmarła. Przepraszam za tą prywatę ale wydaje mi się , że ma to związek z Twoim pytaniem. A teraz postaram się wytłumaczyć dlaczego również w leczeniu POCHP Bioptron działa.Pod wpływem światła spolaryzowanego zaczyna się uwalniać tlenek azotu. Działa on głównie naczyniorozkurczowo , ma silne działanie przeciwbólowe ale także w połączeniu z naturalną witaminą C bardzo silnie działa na system immunologiczny. Głównie działa osłonowo na układ oddechowy. Za to odkrycie prof. Ingarro w 1998 roku otrzymał nagrodę Nobla .W mojej praktyce miałam też wielu klientów z problemami oddechowymi takimi jak astma czy alergia. Zawsze efekty były przynajmniej zadowalające. Wiadomo, że każdy organizm inaczej reaguje i efekty mogą być nie zawsze takie same. Nie mogę obiecać zupełnego uzdrowienia , bo było by to z mojej strony nieodpowiedzialne. Osobiści jednak polecam. Jedno jest pewne. Nawet jeżeli efekty nie będą 100-tu procentowe to wydaje mi się że chociaż by ograniczenie farmakologii też jest ważne.

siekierka
16-04-2008, 23:16
Dzięki,dzięki, Spróbuj się jeszcze skonsultować ze specjalistami od pneumonologii.

Besa
17-04-2008, 19:45
Cieszę się, że na coś się przydałam. Fajnie jak kogoś to interesuje. W razie potrzeby służę moją wiedzą w tym temacie (tzn Bioptronu). A ponieważ w wielu schorzeniach ten aparat jest bardzo przydatny, to marzy mi się aby wiedza o tym dotarła do jak największej liczby osób. Naprawdę jest mi bardzo przykro gdy spotykam się z (delikatnie mówiąc )niepochlebnymi opiniami na temat Bioptronu. Wszystkim moim klientom staram się naprawdę rzetelnie informować o właściwościach Bioptronu i nigdy nie obiecuję cudów. Swoją wiedzę opieram na opisanych przez fachowców badaniach oraz na wieloletniej praktyce. Przykro mi, że niestety zdarzają się osoby, dla których najważniejsze to sprzedać lampę a dobro klienta nie ma dla nich żadnego znaczenia. Naprawdę wiem co mówię, bo spotkałam w swojej pracy wielu takich niezadowolonych klientów. Wystarczyło tylko dokładnie poinformować jak prawidłowo używać lampę aby efekty były jak najlepsze. Zdecydowana większość z nich zmieniała swoją opinię na temat lampy. Życzę udanych konsultacji z lekarzem no i oczywiście dużo zdrówka.