PDA

View Full Version : Sposoby na naturalne wybielenie zębów


Baisa
01-09-2020, 10:45
Jakie znacie skuteczne sposoby na naturalne wybielenie zebów?

Czy ktoś ostatnio wybielał zęby?

Simma
01-09-2020, 12:55
Ja czyscilam węglem. Trzeba uważać i stosować raz, max dwa razy w tygodniu, bo można szkliwo zniszczyć. Ja widziałam poprawę. Jak miałam jakiś nalot po kawie czy coś tego typu to pięknie doczyszczal. Wiadomo, że naturalnego koloru zębów nie zmieni. Trochę zauważyłam, że mam bardziej wrażliwe zeby, więc przerwa ;)

Powoli dojrzewam do założenia licówek. Szczególnie, ze chciałabym zlikwidowac diastemę pomiędzy przednimi zebami, a nie za bardzo uśmiecha mi się załóżenie sobie aparatu na zęby
https://www.ortoprotex.pl/

Sprawdzłam sobie zdjęcia na stronie Ortoprotex i efekt jest duzy!

tillman.hellen
02-11-2020, 19:11
Bardzo ciekawy wątek. Marzę o dużo bielszych zębach.

Meddeline
16-03-2021, 07:03
Dość skuteczne są też pasty wybielające z Ben&Anna.

kasandra
10-05-2021, 14:53
Od siebie mogłabym tutaj wspomnieć o paście White Smile od jordanpolska.pl/ tej marki. Pozwala usunąć codzienne przebarwienia pochodzące z kawy, czy też herbaty. Co dla mnie niezwykle ważne, jest bezpieczna dla szkliwa. Czytałam też, że i redukuje nieświeży oddech. Swoją drogą bardzo ciekawe rozwiązanie. Tak korzystając z okazji, jakie wy macie sposoby na bielsze zęby? Stosujecie może taką pastę? Czy może w jakiś inny sposób dbacie o ten aspekt związany z higieną jamy ustnej? Dajcie znać, jak to u was wygląda!