PDA

View Full Version : Co seniorom sprawia najwieksza radosc ?

senior A.P.
19-04-2008, 14:38
Pytam, bo ciekawe jest zycie staruszka.
Oczywiscie seniorki tez ale nie pisze "staruszki",bo juz raz zwrocono mi uwage ,ze nie ma starych kobiet ,sa tylko w okreslonym wieku,ktory jest ich slodka tajemnica !
Moze wlasnie to starszym Paniom sprawia radosc (ten wiek i samopoczucie) ???

senior A.P.
19-04-2008, 14:58
Siedzacy obok mnie "staruszek" podpowiada mi,ze jemu najwieksza radosc sprawilo zrozumienie drugiego staruszka co do jego doli i niedoli.
Nie mial mnie na mysli,nie wypadolo mi zapytac o kim mysli, moze to ktora z Pan z forum seniora ?

Lila
19-04-2008, 16:17
Siedzacy obok mnie "staruszek" podpowiada mi,ze jemu najwieksza radosc sprawilo zrozumienie drugiego staruszka co do jego doli i niedoli.
Nie mial mnie na mysli,nie wypadolo mi zapytac o kim mysli, moze to ktora z Pan z forum seniora ?

Hę ? Ojoj Senior...szkoda,że Cię raczej nie spotkam ''na żywca''..:D

senior A.P.
19-04-2008, 16:30
Wszystko jest mozliwe !

Basia.
19-04-2008, 16:36
Augustyn przyjeżdża na wakacje do Polski :) kto wie, może go gdzieś wyśledzimy?;)

senior A.P.
19-04-2008, 16:45
Najlepiej na Okeciu w Warszawie .

Lila
19-04-2008, 16:47
No to będzie miał się z pyszna..:)
Może warto już zmobilizować siły na Okęciu,aby dali nam znać,gdy będzie na liście pasażerów ..?
Wyjdziemy z transparentem...ŁELKAM TU ..SENIOR ..:)
I koniecznie przydreptać ,podpierając się laskami.Najlepiej oburącz.

senior A.P.
19-04-2008, 16:53
Lila nie martw sie powitaniem starego dziadka,zostaw to mym dzieciom i wnukom jezeli zechca powitac,jak bede w Czestochowie to i do klasztoru wstapie ,oczywiscie nie po habit ale aby jeszcze raz popatrzec na "matenke w sprzedanej polskiej koronie".
Moze jakis Paulin pomoze mi zrozumiec grzechy tego swiata.
Jak bedziesz gdziesz w poblizu przekaze Ci znak pokoju (forumowego).

wuere'le
19-04-2008, 19:57
Moim zdaniem, największą radość seniorom sprawia, dzięki odpowiedniej opcji ustawień, możliwość nie czytania wypowiedzi wirusa.

Mówiąc poważnie, to myślę, że radością dla nas jest możliwość pomagania innym, uczestnictwo w życiu społecznym, praca i aktywny wypoczynek.

Basia.
19-04-2008, 20:04
Mówiąc poważnie, to myślę, że radością dla nas jest możliwość pomagania innym, uczestnictwo w życiu społecznym, praca i aktywny wypoczynek.
Strzał w dziesiątkę.:) :)Dodam jeszcze: SZCZĘŚCIE W MIŁOŚCI.

bogda
19-04-2008, 21:29
Strzał w dziesiątkę.:) :)Dodam jeszcze: SZCZĘŚCIE W MIŁOŚCI.

A ja dodam jeszcze...szczęście dzieci no i oczywista...wnuki :)

wuere'le
19-04-2008, 21:38
No i tu jest problem, bo niestety wnuków nie mam, a bardzo bym chciał, tyle, że odpowiedzialni za to maja inne zdanie, co zrobić?

Basia.
19-04-2008, 21:40
No i tu jest problem, bo niestety wnuków nie mam, a bardzo bym chciał, tyle, że odpowiedzialni za to maja inne zdanie, co zrobić?
Być szczęśliwym i czekać cierpliwie.:) :)

senior A.P.
20-04-2008, 10:20
Najwieksz radoscia dla seniora to przelew na konto emerytury lub renty ,takze wizyta listonosza z przekazem pieniazkow.

bogda
20-04-2008, 10:23
Ejże....to tylko korzyść materialna, a są inne sprawiające większą radość, przynajmniej dla mnie...:)

tadeusz50
20-04-2008, 10:24
Najwieksz radoscia dla seniora to przelew na konto emerytury lub renty ,takze wizyta listonosza z przekazem pieniazkow.
Kwestia gustu. Co pierwsze zdrowie, pieniądze, miłość bliżnich, potomków.:) :) :)

enia60
20-04-2008, 10:26
moja radość ,to czerpać z każdej chwili dobrą energię

senior A.P.
20-04-2008, 11:06
Jak to dobrze zyc bez pieniedzy !
Mrowkom w mrowiskach.

Anilah
20-04-2008, 21:09
Moją radością jest każdy dzień kiedy się budzę i mogę bez pomocy wstać i robić to na co mam ochotę.Nie robię jakiś dalekich planów Zyję dniem dzisiejszym/ bo nie wiem co będzie jutro/ i to właśnie daje mi radość.:)

senior A.P.
20-04-2008, 21:12
Czyli radosc o poranku .
A jak wieczorem ?

elizka
20-04-2008, 23:20
A mnie radość sprawia mój komputer ,od kiedy poznałam jego zalety,praca w ogrodzie i każda nowa roślinka odradzająca się na nowo, oczywiście kocisko moje drogie no i to,że wciąż wokół są bliscy i ten najbliższy ,który wciąż z uśmiechem ,wyciąga mnie z dołków ,a nocami pochrapuje za uchem.

kufa86
21-04-2008, 01:56
Bogaty emeryt z Florydy mial duzy staw na tylach swojego ogrodu. A i ogrod niczego sobie.
Stoliki wokol duzego grilla, trawniczek ladnie przystrzyzony, drzewka owocowe itp...
Pewnego wieczora farmer postanowil pojsc nad staw i "rzucic gospodarskim okiem". Przy okazji wzial wiadro, coby w drodze powrotnej przyniesc troche owocow.
W miare jak zblizal sie do stawu slyszal coraz glosniejsze halasy i krzyki. W koncu dotarl nad staw
i oczom jego ukazal sie taki oto widok: kilka ladnych mlodych dziewczyn kapalo sie nago w jego stawie. Natychmiast go zobaczyly i podplynely na glebsza wode.
- Nie wyjdziemy dopoki pan nie odejdzie! - krzyczaly.
Senior zmarszczyl tylko brew i mowi:
- Nie przyszedlem tu po to zeby ogladac was plywajace nago, ani po to zeby zmuszac was do wyjscia z wody nago - tu stary farmer popatrzyl na trzymane w reku wiadro
- tylko po to zeby nakarmic aligatora.

senior A.P.
21-04-2008, 11:09
Ciagnij dalej swoje marzenia Kufa86.
I co byla radocha czy nie ?
Od wczoraj nie widze aby ktos sie smial z opowiesci piwosza nad ranem.
Nie zasypiaj ,posilki na forum sa potrzebne ,wrog znowu dziala .
Kufel w dlon ,gojow z forum gon !

Pani Slowikowa
21-04-2008, 13:31
Ciagnij dalej swoje marzenia Kufa86.
I co byla radocha czy nie ?
Od wczoraj nie widze aby ktos sie smial z opowiesci piwosza nad ranem.
Nie zasypiaj ,posilki na forum sa potrzebne ,wrog znowu dziala .
Kufel w dlon ,gojow z forum gon !

Jak ty cos strzelisz..:confused: :rolleyes:

senior A.P.
21-04-2008, 13:38
Przeciez uczono mnie strzelac i to bojowa amunicja ale nie do zywych tarcz.

Pani Slowikowa
21-04-2008, 13:42
Przeciez uczono mnie strzelac i to bojowa amunicja ale nie do zywych tarcz.

Dlaczego strzelasz teraz do zywych tarcz??

senior A.P.
21-04-2008, 13:50
Pisanie nie jest strzelaniem jest przekazem lub wymiana mysli .

Pani Slowikowa
21-04-2008, 13:52
Pisanie nie jest strzelaniem jest przekazem lub wymiana mysli .

ale uwazaj zeby ta wymiana mysli kogos nie zranic ...

senior A.P.
21-04-2008, 14:05
Kazdy zolnierz wie,ze atak nie moze pozostac bez obrony.
Odpowiedzia jest kontruderzenie.