PDA

View Full Version : Starsi internauci mądrzej kupują w sieci - komentarze


Basia.
22-04-2008, 12:18
Komentarz do artykułu: Starsi internauci mądrzej kupują w sieci (http://www.senior.pl/153,0,Starsi-internauci-madrzej-kupuja-w-sieci,3890.html)
--------------------
To prawda, zakupów dokonuję wyłącznie przez internet i nie zdarzyło mi się trafić na nieuczciwego sprzedającego. Płacę wyłącznie przelewem z konta internetowego, z karty nie korzystam.

ewelina55
21-07-2008, 00:19
No wlasnie Basiu bardzo podobaja mi sie Twoje posty, czuje, ze jestes moja pokrewna dusza..Czy moglabys mi wyjasnic, co to jest to konto internetowe i jak wowczas dokonujesz tych zakupow? jestem debiutantka,wiec jeszcze nie wiem wszystkiego i lykam kazda informacje.

Basia.
21-07-2008, 00:24
No wlasnie Basiu bardzo podobaja mi sie Twoje posty, czuje, ze jestes moja pokrewna dusza..Czy moglabys mi wyjasnic, co to jest to konto internetowe i jak wowczas dokonujesz tych zakupow? jestem debiutantka,wiec jeszcze nie wiem wszystkiego i lykam kazda informacje.
musisz założyć sobie konto internetowe w swoim banku i wtedy będziesz mogła wysyłać przelewy przez internet.

ewelina55
21-07-2008, 01:17
Dzieki za szybka odp.

Mar-Basia
21-07-2008, 17:21
Komentarz do artykułu: Starsi internauci mądrzej kupują w sieci (http://www.senior.pl/153,0,Starsi-internauci-madrzej-kupuja-w-sieci,3890.html)
--------------------
To prawda, zakupów dokonuję wyłącznie przez internet i nie zdarzyło mi się trafić na nieuczciwego sprzedającego. Płacę wyłącznie przelewem z konta internetowego, z karty nie korzystam.
Witaj Basiu,
Lubie Cie czytac. Kupuje wszystko w internecie wylacznie za posrednictwem karty kredytowej. Dzieki niej mam dostep do polskich ksiazek od Proszynskiego i Merlina, kupuje DVD, wszystkie bulety lotnicze, rezerwacje hoteli, bilety do teatru - robie karta. Hihi...bylam w grudniu w Warszawie (na moje imieniny) i nawet kupilam bilety do Teatru Wielkiego na "Tosca". Moj maz byl zachwycony i ja naturalnie tez!!!!!!!
Odpukac w niemalowane drzewo jak dotad nie mialam zadnej wpadki.