PDA

View Full Version : Tekst okazjonalny - nie tylko 1-wszo Majowy


Dariusz Kosiur
29-04-2008, 15:09
Dziwne dla Polaków daty

13.12.1927 r. – rozporządzeniem prezydenta RP usunięto w naszym godle krzyż z korony na głowie Orła Białego (wśród 14 osób podpisanych pod rozporządzeniem znajdują się podpisy I. Mościckiego, J. Piłsudskiego, K. Bartla – pierwszy premier po przewrocie majowym, mason, jeden z inicjatorów przewrotu). Ciekawe, czy wybrano by również 13 grudnia, gdyby powiódł się zamach stanu przygotowywany w 1922 r. przez Piłsudskiego i jego zwolenników. Początkiem tego niedoszłego zamachu było zastrzelenie prezydenta G. Narutowicza przez E. Niewiadomskiego (obóz Piłsudskiego wykorzystał do zamachu narodowca), co miało posłużyć Piłsudskiemu jako pretekst do rozprawienia się z obozem narodowym. O rezygnacji z zamachu stanu w 1922/23 r. zadecydował czynnik ekonomiczny. Niemiecka hiperinflacja przyczyniła się m.in. do inflacji polskiej marki wprowadzonej do obiegu w 1920 r. i obóz Piłsudskiego nie chciał obejmować władzy w trudnym momencie gospodarczym. Dogodny moment nastąpił dopiero w 1926 r., gdy kolejne rządy ludowo narodowe ustabilizowały politykę pieniężną kraju.

13.12.1981 r. rząd spadkobierców i pogrobowców stalinizmu i trockizmu, czyli permanentnej rewolucji wprowadził w PRL nielegalnie stan wojenny. Sprawcy tej zbrodni do dziś są bezkarni i opływają w dostatek. A obaleni przez nich komunistyczni przywódcy, ale o polskim rodowodzie, pod których rządami bezsprzecznie unowocześniono kraj, dzięki czemu znalazł się w pierwszej piętnastce uprzemysłowionych państw świata (dziś PKB na mieszkańca daje Polsce 76 miejsce w świecie i ostatnie w Europie!) E. Gierek zmarł zapomniany i prawie w biedzie, a P. Jaroszewicza zamordowano.

Księga Estery, 8.9"Wrogowie Żydów ukarani"
W dwunastym miesiącu (12) to jest w miesiącu Adar (grudzień), trzynastego dnia, gdy rozkaz królewski i jego ustawa miały być wykonane, a wrogowie Żydów spodziewali się wziąć górę nad nimi, nastąpiła odmiana taka, że Żydzi wzięli górę nad tymi, którzy ich nienawidzili.
5. I zabili Żydzi wszystkich swoich wrogów mieczem, drogą zabójstwa i zagłady, i zrobili z tymi, którzy ich nienawidzili, co chcieli.
Jakaś analogia z 13.12.1981 r. jest niewątpliwie widoczna.

13.12.2003 r. został podpisany przez rząd SLD traktat akcesyjny o przystąpieniu Polski do UE.

13.12.2007 r. został podpisany w Lizbonie "nowy" traktat konstytucyjny UE, czyli wstępny akt likwidujący Państwo Polskie.
Jak będą traktowani sprawcy tej, kolejnej już zdrady i zbrodni na Polsce i Polakach?

Jako trzynasty został spalony na stosie ostatni mistrz zakonu Templariuszy, protoplastów masonerii.

1 Maja – robotnicze święto, wprowadziła II Międzynarodówka w 1889 r. w rocznicę wybuchu strajku w rzeźni w Chicago 01.05.1886 r. Do krwawych rozruchów doszło tam jednak z 3 na 4 Maja, w których policja broniła 300 chińskich robotników przed anarchistami. Jeden z anarchistów rzucił w policjantów bombę zabijając kilku z nich.
Od 1945 r., zwłaszcza w tzw. okresie stalinowskim Polaków zapędzano na obchody pierwszomajowe.

W noc z 30.04 na 01.05 zwoływały się na sabat czarownice – do dziś w krajach anglosaskich obchodzone jest święto czarownic.

01.05.1776 satanista Adam Weishaupt powołał do istnienia masońską lożę Iluminatów (iluminacja - oświecenie, „Lucyfer” – niosący światło, dla masonów Bóg Słońca, według Biblii jest podstępnym aniołem światła, diabłem).

01.05.2004 - Polska członkiem UE. Z jednego obozu socjalistycznego przepędzono nas szybko do drugiego, ale znacznie gorszego, czego boleśnie doświadczamy, a opresyjność nowego socjalizmu niebawem poznamy lepiej.
(Seniorzy w Holandii już się boją i kto może, kogo stać ucieka z kraju tulipanów i eutanazji.)

Czerwiec 1717, powstaje Wielka Loża Londynu. Jest to oficjalna data powstania współczesnej masonerii, którą dziś można podzielić na masonerię anglosaską (pozornie tolerującą religie) i europejską (ateistyczną, zwalczającą szczególnie katolicyzm). Celem masonerii było i jest stworzenie światowego rządu. Masoneria powstająca w różnych zakątkach świata do porozumiewania się między sobą już od samego początku swego istnienia posługiwała się swoistym Internetem. Był nim Naród Wybrany, który nigdy niedoceniany za swe zasługi i przepędzany z kolejnych krajów osiedlenia rozprzestrzenił się po świecie jak zarazki ptasiej grypy. Ponieważ religia żydowska jest dość specyficzna i nie toleruje innych wyznań, można dziś powiedzieć, że współczesne cele masonerii i światowego żydostwa są tożsame.

Październik 1917, rewolucja socjalistyczna w Rosji – w rzeczywistości terrorystyczny, żydowski zamach stanu.

Dla nas, Polaków i katolików zbieżność cyfrowa i liczbowa tych wszystkich dat nie ma specjalnego znaczenia, ot zwykłe wydarzenia historyczne. Tym, którzy chcieliby jednak widzieć w nich coś więcej przypomnę, co mówią na ten temat polskojęzyczne media: nie wierzcie w bzdury, w spiskową teorię dziejów, to niepoważne. Co innego wyznawcy kabały, z nimi jest już inaczej. Oni widzą w tym porządek świata, który według judaizmu rabinicznego zbliża ich do oczekiwanego przyjścia mesjasza, którego tak błędnie rozpoznali kiedyś w A. Hitlerze i jego Rzeszy. Dziś wreszcie sprawy świata i ludzi zaczynają się dobrze układać i zmierzają we właściwym kierunku. Powstaje wielkie państwo UE, w Ameryce FTAA, nawet w Azji kombinują coś na ten kształt. Wszystko pod hasłami, żeby ludziom żyło się lepiej, żeby nie było wojen, za to dużo wolności od wszystkiego, od pracy, od własności, od wiary, etyki, ojczyzny itd. Wszystko pod jednym wspólnym – bo tak będzie lepiej – patronem, monopolem finansowym i najlepiej, żeby ten monopol w jednych spoczywał rękach. Szczególne predyspozycje do finansowych zawiłości wykazuje jeden wybrany przez Stwórcę z narodów. Możliwe, że i religia zapanuje jakaś jedna powszechna i słusznie integrująca ludzi, może liberalizm ekonomiczny, też przecież opiera się na dogmatach.
Dialog ekumeniczny judeochrześcijański trwa od końca II wojny światowej, a nasilił się szczególnie po Soborze Watykańskim II. Nasze religie zbliżyły się znacznie. Katolicy w duchu chrześcijańskiej tolerancji ustąpili na wielu polach. Zostały już tylko trzy punkty utrudniające ekumeniczną jedność judeochrześcijańską. Musimy odrzucić krzyż – symbol naszej wiary, Chrystusa, człowieka – Boga i wziąć na siebie winę za holokaust Żydów. Już tak niewiele zostało do prawdziwej jedności z naszymi braćmi. Myślę, że przy dobrej woli ze strony katolików kompromis w duchu braterstwa jest możliwy. Czego nie robi się w imię miłości bliźniego. Wystarczy tylko bardziej się otworzyć na innych, wyjść z polskiego zaścianka, nie podsycać w sobie ksenofobii i zbędnego nacjonalizmu, przestać gadać o narodowym państwie Polaków, bo Żydzi dostają drgawek i niepotrzebnie to im szkodzi. Szczerze zaufajmy braciom żydom i masonom oraz tym wszystkim ich pomocnikom, którzy od 13.12.1981 sprawują nad nami rządy i twórczo dziś uczestniczą w budowie nowego, wspólnego, szklanego europejskiego domu.

Sądząc po wynikach nie tylko ostatnich w Polsce wyborów, nasze społeczeństwo tak właśnie zaczyna postępować – wreszcie dojrzało. A, że żyje się coraz gorzej i bez specjalnych perspektyw, że przybywa wśród nas cierpiących biedę i głód, w tym nawet dzieci, że zawodzi ochrona zdrowia, że całkowicie zostaniemy pozbawieni własności, niepodległości i suwerenności, i coraz szybciej nas ubywa i że Polska coraz mniej nasza, cóż – wielkie idee zawsze wymagają wielkich wyrzeczeń i ofiar.

1 Maja tuż, tuż, a i symbol to dziś wieloraki, więc z europejskim pozdrowieniem

Dariusz Kosiur, tak trzymać Seniorzy.

senior A.P.
29-04-2008, 15:15
Darku !
Zareczam swoim zolnierskim slowem honoru,ze stan wojenny mial byc wprowadzony w innym terminie ,niz 13 .XII,1981r.
Przyspieszenie nastapilo z innych bardzo powaznych powodow .
Jakich ? Logika myslenia wskazuje.
Obowiazuje mnie tajemnica wojskowa ,ktorej dobry zolnierz nigdy nie zdradza.

kufa86
29-04-2008, 19:36
europejskim pozdrowieniem

Dariusz Kosiur, tak trzymać Seniorzy.
Nie czuję się seniorem, ale starszych trzeba słuchać,
i chociem niewierzący zgodnie zaleceniem DK tak będę trzymał i 1 maja pójdę na mszę.

Lila
29-04-2008, 19:49
Nie czuję się seniorem, ale starszych trzeba słuchać,
i chociem niewierzący zgodnie zaleceniem DK tak będę trzymał i 1 maja pójdę na mszę.


Ja nie mogę.U nas jest ogólnowsiowe szczepienie przeciwko wściekliźnie..

Psów,jakby ktoś miał wątpliwości..

ps.Pogrom templariuszy miał miejsce w piątek 13-tego października..
W ubiegłym roku była okrągła rocznica ,700 lat .I tego dnia odbył się w Warszawie sabat Klubu Seniora...:D

kufa86
29-04-2008, 21:25
.

ps.Pogrom templariuszy miał miejsce w piątek 13-tego października..
W ubiegłym roku była okrągła rocznica ,700 lat .I tego dnia odbył się w Warszawie sabat Klubu Seniora...:D
Czy był na nim jakiś senior, czy uszedł z pogromu?

senior A.P.
29-04-2008, 22:25
Jezeli pogrom tu musieli byc tworcy i plan .Spoleczenstwo nie dokonuja pogromow ,jest do tego nieprzygotowane i niezorganizowane.