PDA

View Full Version : Smierc glodowa wieznia.


senior A.P.
29-04-2008, 22:20
Ostatnio dowiadujemy sie o desperackich krokach ludzi uwiezionych w polskich wiezieniach, dochodzacych nawet do samobojostw bez lub z wymuszeniem.
Duzo slyszymy o zlym a nawet sadystycznym traktowaniu uwiezionych tak w aresztach sledczych jak i w czasie odbywania zasadzonej kary.
Jutro do wiezienia ma sie stawic celem odbycia zasadzonej kary aresztu 45 dni exposel Zbigniew Nowak ,o czym oficjalnie zawiadamia publicznie na swym portalu:
www.raportnowaka.pl
Co sie dzieje w polskim wieziennictwie ,ze wiezniowie na znak protestu podejmuja glodowke ???

Malgorzata 50
29-04-2008, 22:23
Jak mnie wsadzą to ci opowiem.....

chickita
29-04-2008, 22:29
No to dowaliłeś. Senior, z całym szacunkiem. Kto mu kazał iśc do pudła? Ja nie mówie o pomyłkach wymiaru sprawiedliwości ale niewiniatka to do paki nie idą i za wygląd też nie wsadzają.

Basia.
29-04-2008, 22:33
przeczytałam raport Nowaka, jest to okropne że takie układy istnieją.
Nie jestem zwolennikiem głodówek i szczerze mówiąc gdybym miała władzę nie reagowałabym na to, że ktoś chce głodować, jego wybór jego sprawa. W ciągu ostatnich lat głodówki stały się u nas bardzo modne, głodują kryminaliści skazani za np. rozboje bo im nie smakuje więzienny wikt, albo że mają za mało miejsca w celi. Więzienie to nie ośrodek wypoczynkowy, tam się idzie odbywać karę i za protesty protestujący powinni być dodatkowo karani.
Głodują przedstawiciele różnych grup zawodowych, w świetle fleszy i reflektorów, mają do dyspozycji materace, napoje, lekarza, dziennikarzy. Piszę szczerze, mnie się to bardzo nie podoba i nie robi na mnie wrażenia.

Lila
29-04-2008, 22:34
Senior,u licha ...nie zakładaj nowych wątków..!!!!!
Jest wątek o Polsce i tam pisz...

Sorry...w polskim więziennictwie jest OK.Nie mam na myśli Wronek czy Rawicza,ale na ogół amerykańskie klatki na króliki-w których siedzą ludzie -nie występują...

Malgorzata 50
29-04-2008, 22:37
Perwnie nie jest ok ...ale dlaczego my mamy nieustannie wysłuchiwac oskarżen seniora ,ze żyjemy w jakimś chorym kraju...przyjedź Augustynie czolgiem ,zrob kurna porzadek ,ale czemu chcesz stworzyc armię ze staruszek????? Od ganiania ruskich po parku juz mam kartar i zadyszkę a ty mi kazesz okopywac sie i zwalczać wszystko co się rusza ...ja wysiadam ,ja mam swoje lata....

senior A.P.
29-04-2008, 22:45
"Masz babo placek !" - pisanie o faktach komus przeszkadza.Ja ci choroby wynajduje Malgorzto50 ?
Szczerze powiem,ze twoje choroby mnie nie interesuja ,a przyleciec do Polski przylece tylko samolotem,czolgiem sie nie da przez Atlantyk.
Nie mam tez zamiaru sprzatac twego domu,znajdz kogos z sasiedztwa jak nie dajesz rady.Moze jakas Polka wrocila z NYC i ci pomoze.
Staruszki do armii sie nie nadaja i ja tez takimi nigdy nie dowodzilem.
Wiec w czym problem ?

Lila
29-04-2008, 22:45
Ruskich po parku? A w jakim Małgoś towarzystwie się obracasz ?No nie..hańba..Żeby to czipendalsy były to jeszcze,ale nie słyszałam o ruskich czipendalsach..
Ponoć ostatni przechodzili chrzest pod Lenino razem z naszym Seniorem...

Malgorzata 50
29-04-2008, 22:54
AP nie będe ci tlumaczyć dowcipów .Sprzątam sama w NYC wszak praktyki odbywalam,a do ciebie niech dotrze ,ze pieprzysz jak poparzony ,ze nie bede owijać w bawełnę i bawić się w uprzejmosci.Lila ruskich po parku ganialysmy ze dwa dni temu do dziś są konsekwencje.....

senior A.P.
29-04-2008, 22:59
I bez wnuka zostalas ?

Malgorzata 50
29-04-2008, 23:25
Ale nie cierpię z tego powodu!!! Wolę starszych chlopcow.

senior A.P.
30-04-2008, 09:17
Moze i nie cierpisz ale do nieba nie pojdziesz,bo "w krzyzu cierpienie,w krzyzu zbawienie" - swietych ksiag nie czytasz,piesni nie zawodzisz.
Eeeee ! To nie seniorka, jest w sile wieku i lubi starszych chlopcow.
Predyspozycje do piekla !