PDA

View Full Version : Po 70-tce też można harcować - po internecie!

jolita
10-11-2006, 23:36
Witajcie wszyscy Mili.W połowie lipca nabyłam sympatycznego "laptusia",z któtym natychmiast zaprzyjaźniłam się...Pierwsze (nadal) kroki stawiam dzięki telef.instruktarzowi mojej dużo młodszej koleżanki i czasem ryzykownym harcom po net-cie.Radocha z każdego sukcesu rozpiera mnię ogromna i nią właśnie dzielę się ze wszystkimi.Dziś dopadłam tego oto sympatycznego Seniora i będę trochę "truła".Zapisałam się również na UTW gdzie już na trzech lekcjach zdobywałam wiedzę.Moja niecierpliwość spowodowała założenie blooga gdzie zamierzałam dzielić się nabytymi wiadomościami,ale ciągoty do częstego zaglądania doń spowodowały,że więcej w nim marudzenia niż planowanego tematu.Ot - babskie gadanie...Konkluzja jednak taka: "laptuś"to dla mnie bomba!

Basia.
11-11-2006, 16:35
Tak trzymać, gratuluję i życzę duuuuuuuuuużo radości!!!!!!!!!!!!!!!

araukaria
11-11-2006, 17:35
Witaj Jolita....Chętnie poczytałabym Twoje "Ot... babskie gadanie". Może wkleisz link? Pozdrawiam serdecznie.

jolita
12-11-2006, 13:57
dla Aukarii. Mój bloog to:jolita.blog.onet.pl.Gdyby przeglądanie nasunęło Ci słowa krytyki - "wal prosto z mostu", bo chyba przydałby mi się jakiś hamulec.Hej.J.

jolita
12-11-2006, 14:03
Araukario! Przepraszam za błąd ! (a skąd bierzecie te fajne obrazki?

Basiu! Tobie dzięki za życzenia....

araukaria
13-11-2006, 12:56
Dziekuję za "namiary".... i napewno w wolnej chwili poczytam. A co do "awatorków - obrazków" to swój wkleiłam z tych obrazków co miałam zapisane w "moich obrazach". :)

kristof 1970
13-11-2006, 15:16
jolita -każdy człowiek musi mieć czasem troche relaksu i dobrej
zabawy a wiek nieistotny

jolita
13-11-2006, 16:11
Araukario - pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego bloga i wstyd mnię ogarnął że podałam swój adres i to w dodatku na "forum publicum".Zapomnij o tym, bo w świetle Twojej prozy na to co ja wyczyniam brak nazwy...

jolita
13-11-2006, 16:29
no i znów "narozrabiałam"...A uczyli:najpierw pomyśleć - potem działać, a ja zawsze muszę odwrotnie...Przynajmniej statystyka moich postów rośnie...

Basia.
13-11-2006, 23:58
Araukario! Przepraszam za błąd ! (a skąd bierzecie te fajne obrazki?

Basiu! Tobie dzięki za życzenia....
Na zdjęciu jest moja Figa, seniorzy nie tylko szaleją w internecie ale robią zdjęcia. To zdjęcie i nie tylko robiłam osobiście aparatem kupionym przez internet. Pozdrawiam.

araukaria
14-11-2006, 20:17
Araukario - pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego bloga i wstyd mnię ogarnął konfrontując Twoją prozę z moim ble,ble...Daj sobie spokój i nie poszukuj mojego...
Ta Twoja "ostra" samokrytyka zupełnie niepotrzebna. :rolleyes: Właśnie rozpoczynam "klikanie"... i lekturę Twojego blogusia. A co sobie pomyślę dowiesz się.... bo mam w zwyczaju pozostawiać ślad swej bytności. Pozdrawiam :)

Basiula
27-11-2007, 19:26
W zasadzie wiek jest nam do niczego nie potrzebny.Co o tym sadzicie.Dla mnie to tylko data urodzenia ;)kktora trzeba podawac w urzedzie.
Jestem nowa..od dzisiaj.Czy mnie przyjmiecie do swojego grona?
Kompa mam od paru lat , troche sie juz na nim poznalam , w koncu to juz moj 3 PC.Mam tu w necie wirtualnego pomocnika, gdyby nie ta dobra dusza to nie zawitalabym nawet na ta stronke.
Witam serdecznie i pozdrawiam:)
Pytanie czy ja bede umiala to wyslac ?

Basia z Żor
27-11-2007, 19:42
wirtualnego pomocnika a gdzie szukać,niech nam też pomoże

Basiula
27-11-2007, 19:49
moja imienniczko, to naprawde wirtualny pomocnik , jak mam problem pukam na gg ..gdy jest wolny pomoze.
Poznalam Go dawno, kiedys wchodzac na chat ..z pytaniem kto mi pomoze i...mialam farta.:)