PDA

View Full Version : Opinie.senior.pl


admin
06-05-2008, 11:48
Od pewnego czasu pod ikonką portfela na samej górze znajduje się serwis Opinie (www.opinie.senior.pl (http://www.opinie.senior.pl/)) . Służy on dzieleniu się opiniami na temat różnych produktów, które kupujemy i których używamy. Od większosci serwisów tego typu różni się kilkoma funkcjami:

1. użytkownik może dodać nie tylko opinię ale też dodać lub zaproponować sam produkt - serwis jest więc w całości tworzony przez Klub Senior Cafe a nie przez sklepy czy producentów. Można na przyład dodać do niego urządzenia, których nie ma już w polskich sklepach, które sprowadziliśmy sobie zza granicy etc.

2. produkty występują w bardzo wielu kategoriach - od sprzętu RTV, AGD po żywność i artykuły ogrodowe, od motoryzacji po książki.

3. W opisach produktów nie są podawane "ceny producenta", zostawiamy to użytkownikom, którzy sami mogą (ale nie muszą) podzielić się informacją na temat kosztów zakupu.

Kazdy z Państwa może podzielić się z innymi opinią na temat używanych przez siebie produktów. Serdecznie zapraszam do serwisu. Informacje jak dodawać produkty i opinie znajdziecie Państwo tutaj: http://www.klub.senior.pl/moje/Senior-test/blog/

largetto
06-05-2008, 12:51
Joasiu dziękuję za informację :)

hannabarbara
06-05-2008, 13:48
Mam nadzieję, że wątek ten zobaczy Basia! Jest ona moim ekspertem w sprawie zakupów. Miałaby okazję podzielić się swoimi opiniami z innymi bywalcami Klubu!

Basia.
06-05-2008, 14:02
właśnie usiłuję dodać swoją opinię a temat ekspresu do kawy i chociaż wypełniłam wszystkie pola łącznie z ceną nie mogę wysłać swojej opinii. Pojawia się komunikat : musisz wypełnić wszystkie pola a ja biedna już nie mam co wypełniać.

hannabarbara
06-05-2008, 14:08
Basiu! Juz wysyłam sos do Adminki! MOże nie wypełniłaś pola "slowa, klucze" . Wpisujesz tam kilka słów zwiazanych z produktem. Np. ekspres, kawa, para.

admin
06-05-2008, 14:09
poproszę link do produktu i o prinscreen wypełnionej "wstępnie" opinii - najlepiej na ojego maila, sprawdze w czym jest problem

Kundzia
06-05-2008, 14:14
Ja już zaczęłam wpisywać produkty które nabyłam po pożaże,ale tyle tego a ja nie mam za dużo czasu,chyba zacznę przynosić do pracy dane i tu wpisywać.