PDA

View Full Version : Polak potrafi ???

Konto usunięte
07-05-2008, 19:23
Przysłowie mówi : ,,Polak potrafi ". Ale nie wprowadza nas w szczegóły. Proponuję zabawę w szukanie tego , czego przeciętny , statystyczny Polak nie potrafi... a nie potrafi śmiać się z siebie . Urządzanie sobie kpin z innych ludzi, przychodzi mu z łatwością , ale gdy dojdziemy do naszych własnych słabości, mankamentów , cech charakteru, wyglądu , tradycji... gotowi jesteśmy przelać ostatnią kroplę krwi.. Potraktujmy ten wątek jako odskocznię od powagi dnia codziennego. I pamiętajmy, że śmiech to zdrowie. ! Kto pierwszy ?

jolita
07-05-2008, 19:44
Niechlubna to przypadłość ale z doniesień prasowych wynika, że Polak potrafi przeżyć największe stężenie alkoholu we krwi...

Konto usunięte
07-05-2008, 20:02
http://www.vpx.pl/up/20080507/2269728652e886bc588d12a5316050b11ed12250500.jpg (http://www.vpx.pl/)
Zgadza się !

grazyna
07-05-2008, 20:10
Mam pytanie, a czy mozna tez dodac nas kobiety czyli Polka potrafi?

Konto usunięte
07-05-2008, 20:11
No pewnie !

grazyna
07-05-2008, 20:15
My kobiety potrafimy narzekać i wszystko im samcom wybaczać, i znowu narzekać i znowu.....wybaczać, potrafimy sie nimi opiekować, podczas gdy oni nas maja centralnie w ....e, gdy tymczasem przejmują sie losem nawet nieznanych osób oraz swoja rodzinką, (bo my to nie rodzinka?)Potrafia namietnie mówic o cięzkim losie bohaterów filmowych, popłakac sie rzewnie nad nimi, gdy tymczasem....szkoda słów...:P

Anielka
07-05-2008, 20:32
Grażynko,jak bys na to nie patrzyła,nie jestes rodziną.Nie jestes z jego krwi.Mój były/niezyjacy-zapił sie na smierc/,też mi tak powiedzial.Przeciez Ty jesteś obca.No to nasteonego dnia juz ze mna nie mieszkał.Pozdtrawiam cieplutko.Zacznij mysleć o sobie.To tez Polki potrafią .Wierz mi. .

Konto usunięte
07-05-2008, 20:35
Ale to miał być wątek wesoły a nie smutny. Nosy do góry !
http://www.vpx.pl/up/20080507/227055f1936d3912a3f75b915340165a7dc1ad152465.jpg (http://www.vpx.pl/)
Na małżeństwo spójrzcie z innej strony. I nie chlipać tu.

Pani Slowikowa
07-05-2008, 21:07
a kazdy facet nie umie sie smiac z samego siebie.. Zreszta kazda kobieta tez. Smianie sie z wlasnych wad??? Niespotykane nigdzie..

Malgorzata 50
07-05-2008, 21:09
Jak to, a my.....Aśko?????

siekierka
07-05-2008, 21:09
Ponakręcajcie się jeszcze,zarazzmontujeciegang i... Hajże na Soplicę !

grazyna
07-05-2008, 21:11
Gang? Brzmi jakos tajemniczo...

Pani Slowikowa
07-05-2008, 21:13
Jak to, a my.....Aśko?????

no to powiedz kiedy mysmy sie smialy ostatnio z naszych wlasnych wad..:D :rolleyes:

Malgorzata 50
07-05-2008, 21:14
Polka np. nie potrafi zaplanowac sobie rozsądnie wszystkich czynnosci w zw z tym przesiaduje na siniorze zlew pełen garów ,kot goni koty ...jutro matura ,a mnie sie nie chce zapoznać z kryteriami oceniania ,musze wstac o jakiejś wsciekłej godzinie i pewnie zarwę noc .A jak bym byla dobrze zorganizowana Polka to jutro nie lypal bym jak narkoman podbitym okiem zza brylków.Pocieszam sie ,zem nie odoosbniona w tej przypadłości
Polak oddaje PIT y na ostatnia chwilę
Wyrabia dowód w chwili przedostatniej stojac w ogrooomnych niczym nie uzasadnionych kolejkach....A aaa i jeszczexsłynne polskie "jakoś to będzie" uprawiam powiem z luboscią bez względu na konsekwencje....tylko czasem pot mnie oblewa ..że w końcu nie będzie....ani jakoś ,ani w ogóle...

Malgorzata 50
07-05-2008, 21:15
no to powiedz kiedy mysmy sie smialy ostatnio z naszych wlasnych wad..:D :rolleyes:
Już wyliczyłam moge tak bez końca albowiem ja Paniusiu Droga wyłącznie składam się z wad narodowych ,chodząca ilustracja Polaka niedoskonałego...

Pani Slowikowa
07-05-2008, 21:18
to "jakos to bedzie" to jest wielka zaleta a nie wada..
A co to jest PIT??

Konto usunięte
07-05-2008, 21:21
Polka np. nie potrafi zaplanowac sobie rozsądnie wszystkich czynnosci w zw z tym przesiaduje na siniorze zlew pełen garów ,kot goni koty ...jutro matura ,a mnie sie nie chce zapoznać z kryteriami oceniania ,musze wstac o jakiejś wsciekłej godzinie i pewnie zarwę noc .A jak bym byla dobrze zorganizowana Polka to jutro nie lypal bym jak narkoman podbitym okiem zza brylków.Pocieszam sie ,zem nie odoosbniona w tej przypadłości
Polak oddaje PIT y na ostatnia chwilę
Wyrabia dowód w chwili przedostatniej stojac w ogrooomnych niczym nie uzasadnionych kolejkach....A aaa i jeszczexsłynne polskie "jakoś to będzie" uprawiam powiem z luboscią bez względu na konsekwencje....tylko czasem pot mnie oblewa ..że w końcu nie będzie....ani jakoś ,ani w ogóle...
No i o to chodzi. Czujesz tego bluesa.

Malgorzata 50
07-05-2008, 21:21
PODATKI Uaaaaaaaaaa!!!!!! Termin jest do 30.IV wszyscy składaja tak mw 29-30 i jeszscze iles set tysięcy nie zlożylo..Zgadnij którego złozyłam ja.....
Jakoś to bedzie w granicach rozsądku..a rozsadek czasem gdzieś się zapodziewa w tym bałaganie.....

Pani Slowikowa
07-05-2008, 21:23
tu tez skladaja na ostatnia chwile.. :D

Malgorzata 50
07-05-2008, 21:24
Zarazili się czy co?????

Pani Slowikowa
07-05-2008, 21:25
Ale to miał być wątek wesoły a nie smutny. Nosy do góry !
http://www.vpx.pl/up/20080507/227055f1936d3912a3f75b915340165a7dc1ad152465.jpg (http://www.vpx.pl/)
Na małżeństwo spójrzcie z innej strony. I nie chlipać tu.

Ladne nogi ma twoj mezulek!!:D

Konto usunięte
07-05-2008, 21:32
http://www.vpx.pl/up/20080507/227145761da72701ceaabe8519e0d95bf6c5c629547.jpg (http://www.vpx.pl/)
Znalazłam karawan, który będzie wywoził z tego wątku : politykierów, trolli i innych smutasów . Hasło Dnia : nie reagujemy na złośliwe zaczepki !!!!!! Od tego są inne wątki !!!

gratka
07-05-2008, 21:51
Ogłoszono konkurs: Kto najszybciej nauczy kota jeść musztardę.
Wystartowało towarzystwo międzynarodowe.
Anglik postanowił się z kotem zaprzyjaźnić i zdobyć jego zaufanie. Chodzili razem na myszy, łazili po płotach, dachach, itp. Przed komisją konkursową Anglik prosi kota: jesteś moim przyjacielem, zrób to dla mnie i zjedz musztardę! Kot nawet miał ochotę, ale jak powąchał musztardę, to mu pysk wykrzywiło, sierść się zjeżyła i wywiał. Dwa tygodnie zmarnowane.
Rosjanin zadziałał sprytnie; głodził kota przez dwa dni, a na trzeci dzień posmarował musztardą kiełbasę i podsunął kotu pod nos.
Kot nawet miał ochotę, ale jak powąchał musztardę, to mu pysk wykrzywiło, sierść się zjeżyła i wywiał. Trzy dni zmarnowane.
Polak posmarował kotu musztardą pod ogonem i kot jako zwierzę słynące z czystości sam dobrowolnie krzywiąc się i krztusząc musztardę wylizał.
Oto co Polak potrafi!!:D Polak potrafi układać kawały.:D

Konto usunięte
07-05-2008, 22:25
Wracając do myśli przewodniej. Różne nacje są przez nas (przez wielu z NAS) ubierane w przydomki : makaroniarz, żabojad , żółtek , jankes, indianiec ...śmieszne dla wielu Polaków. A jak my jesteśmy postrzegani? Jaką łatkę przyklejają Polakom? Może też się pośmiejemy ...

hannabarbara
07-05-2008, 22:43
Bogdo! Kiedyś kojarzno nas z alkoholizmem i niestety ze szfindlem. Dziś, gdy tak dużo Polaków wyjeżdza za granicę, to nasz obraz radykalnie się zmienia. Polak dobry fachowiec, złota rączka, dużo potrafi, a nie tylko jeden człowiek- jedna umiejetność.Stwierdza to moja rodzina mieszkająca w Niemczech, tuż przy granicy z Francją. Trochę szkoda, bo coraz trudniej u nas o dobrego fachowca, który woli zarabiać w euro. Polski hydraulik, to teraz najczęściej powtarzane określenie.

gratka
07-05-2008, 22:49
Wiem!
Byliśmy jedynym w świecie państwem z bliźniakami na szczycie władzy!

hannabarbara
07-05-2008, 22:50
I jeszcze wklejam plakat , na którym Piotr Adamski reklamuje na zachodzie polskiego hydraulika.
14615

Konto usunięte
07-05-2008, 22:55
Wiem!
Byliśmy jedynym w świecie państwem z bliźniakami na szczycie władzy!
http://www.vpx.pl/up/20080507/2273334b1228a19e552263242ca4e90287443160135.jpg (http://www.vpx.pl/)
I to jest właśnie śmieszne... Jednak potrafimy śmiać się z ,,siebie" czyli z ,,nas".

hannabarbara
07-05-2008, 22:56
Masz rację Gratko! To wklejam bliźniaków.
Tylko czy mi się przez spinacz wkleja? Nie ! Małe to, a takie wielkie! Trudno! I tak wszyscy wiedzą jak wygladają!
O! Bogda była szybsza! Jest nawet trzeci bliżniak!

tadeusz50
07-05-2008, 23:00
Cholera nic nie piłem od 7 lat a tu mi się troi w oczach miało być dwóch a ja widzę trzech. post29

martunia
07-05-2008, 23:15
Polak potrafi wyżyć za 700zł miesięcznie,tylko nie wiem czy to jest śmieszne.

inka-ni
07-05-2008, 23:15
Poklikajcie-
--------------------------------------------------------------------------------

http://www.voila.pl/400/71h14/

Malgorzata 50
07-05-2008, 23:17
Nazywają nas "polaczkami" co mnie doprowadza do wywroyu flakow bo tak nazywaja nas rodacy!!!!!! Warto nim sie powie mexyki,żółtki czy pepiki przypomniec sobie "polaczka"

Malgorzata 50
07-05-2008, 23:21
Poklikajcie-
--------------------------------------------------------------------------------

http://www.voila.pl/400/71h14/
Inka usmialam się do zakaszlenie się na smierć -bo kaszlę jak się śmieję

Konto usunięte
08-05-2008, 09:39
Rzecz dzieje się w USA. Co odpowiada Amerykanin na pytanie: ,,Jak się masz, Co u ciebie...." ? Chociaż bolą go zęby ,bankrutuje firma, żona zdradza... odpowiedź brzmi zazwyczaj:,,OK".
A jak to jest z nami? Nawet jeśli w naszym życiu wszystko jest w normie, Polak ma kilka odpowiedzi w zanadrzu :
-Lepiej nie pytaj
-Szkoda gadać
-Gorzej być nie może
-Nic, tylko się powiesić

Czy jesteśmy narodem malkontentów ? Czy nie potrafimy się śmiać a jedynie narzekać ?

Barbara13
08-05-2008, 10:50
Potrafimy też znacznie więcej wydawać niż zarabiamy, to dopiero sztuka !

kufa86
08-05-2008, 11:34
Czy jesteśmy narodem malkontentów ? Czy nie potrafimy się śmiać a jedynie narzekać ?
Raczej tak; smutasów, którzy potrafię się bawić wtedy jak popiją, albo się najarają.
A jak ktoś zażartuje - to śmiertelna obraza.

Konto usunięte
08-05-2008, 23:04
– Seks jest jak powietrze. Zaczyna być ważny, gdy go nie masz.
– Nie zapominaj, że jesteś unikalny (tak jak i reszta ludzi na świecie!).
– Jeśli myślisz, że nikt o tobie nie myśli, to spróbuj nie zapłacić kilku rat.
– Jeśli mówisz prawdę, to nie musisz mieć dobrej pamięci.
– Są dwie teorie, jak wygrać pyskówkę z kobietą. Niestety, obie są nieskuteczne.
– Najpewniejszy sposób, żeby podwoić swoje pieniądze, to złożyć je na pół i włożyć do portfela.
– Kiedy się rodzimy, jesteśmy nadzy, mokrzy, głodni, a jeszcze dostajemy mocnego klapsa w pupę. Od tego momentu życie jest coraz gorsze.

karramba
17-05-2008, 23:18
Stale narzekamy
na dziurę w moście
na piąte koło u wozu
na dwa grzyby w barszczu
na kropkę bez i
na piłkę co łamie kwiaty
na szczęście bez dalszego ciągu
na to, że nie widać
na to, że wszyscy umierają a nie tylko niektórzy
na to jak bardzo wystarczy kochać, żeby siebie zniszczyć

ale stale potrzeba tego co niepotrzebne
/Jan Twardowski/

Basia.
19-05-2008, 15:22
Policjanci nie wiedzieli, co zrobić ze zwłokami zakatowanego zwierzaka (http://www.klub.senior.pl/)

W bestialski sposób zamordowano owczarka niemieckiego w lesie koło elektrociepłowni w Ząbkach. Jego kat zarzucił pętlę na szyję ufnego psa, a drugi koniec przewiesił przez gałąź. Zwierzę długo walczyło o życie.

Niestety, takie rzeczy też Polak potrafi i robi to nader często bo to przecież tylko zwierzę /na wsi pies znaczy mniej niż jajko kurze /. :mad: Przepraszam, że wkleiłam linka do artykułu ..... nie mogłam nie wkleić, musiałam.:mad:
http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=subSpecial&news_cat_id=1892&news_id=193413&scroll_article_id=193413&layout=1&page=text&list_position=1

Lila
19-05-2008, 16:35
Basiu...powinnam wytrzymać,bo niejedno widziałam.A jednak nie mogę...
Wierzę mocno,że zapłaci za to ,jeszcze tu ...na ziemi.Ten dobry pan i człowiek -podobno.

tadeusz50
19-05-2008, 16:56
Basiu
Jest to okrutne, znęcnie sie nad zwierzętami, -wszystkimi- tak jak znęcanie się nad dziećmi. Jednak piszesz o tym w wątku "Polak potrafi". Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podobne sytuacje dzieją się też w innych państwach, dlatego czuję pewien niesmak po umieszczeniu tej sprawy w tym wątku.

Konto usunięte
19-05-2008, 16:59
Ludzie moje kochane !! To miał być wątek śmieszny i pogodny. O tym, że Polak nie potrafi śmiać się z siebie , a tu zieje grozą...

Anna_Maria_57
19-05-2008, 18:30
Pod warunkiem, że śmiejemy się z siebie, osobiście, indywidualnie - śmianie się z "nas Polaków" może już takie zdrowe nie być ;) :D

Konto usunięte
19-05-2008, 19:28
Typowy , przeciętny , statystyczny Polak.....
Czy śmieszny ? Oceń sam/a.
http://pl.youtube.com/watch?v=brq7SETiXHs&feature=related

Basia.
19-05-2008, 19:48
Basiu
Jest to okrutne, znęcnie sie nad zwierzętami, -wszystkimi- tak jak znęcanie się nad dziećmi. Jednak piszesz o tym w wątku "Polak potrafi". Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podobne sytuacje dzieją się też w innych państwach, dlatego czuję pewien niesmak po umieszczeniu tej sprawy w tym wątku.
przeprosiłam i jeszcze raz przepraszam ale nie mogłam tego postu nie umieścić. Mieszkałam kilkanaście lat na wsi /tylko 45 km od W-wy/ i wiele potwornych rzeczy widziałam, wierz mi. Tadeuszu, większość spraw opisywanych w tym wątku zdarza się również w innych krajach.

tadeusz50
19-05-2008, 19:52
Basiu
Przeprosiny oczywiście przyjęte, robiłaś to po prostu spontanicznie. Być może postąpiłbym podobnie.

tadeusz50
20-05-2008, 08:58
Uczniowie VIII LO im. M.Skłodowskiej-Curie w Katowicach odkryli planedoidę.
Znajduje się ona w gwiazdozbiorze Puchar, między orbitą Marsa a Jowisza-tłumaczą Zosia Adamus, Angelika Mucha, oraz Kornel Gibiński, drugoklasiści,którzy wzięli udział w Międzynarodowej Kampani Szukania Asteroid. Czas obiegu nowej planeoidy wokół Słońca wynosi niewiele ponad cztery lata. ( przedruk z Dziennika Zachodniego)

Pani Slowikowa
21-05-2008, 19:02
Typowy , przeciętny , statystyczny Polak.....
Czy śmieszny ? Oceń sam/a.
http://pl.youtube.com/watch?v=brq7SETiXHs&feature=related

to nagranie... straszne!!!!
szczegolnie ten akcent sepleniacy dzwoniacego... Us aj waj..:D

weronika1
23-05-2008, 15:55
Polak najlepiej potrafi dokopac drugiemu polakowi. Gdyby to byly prawdziwe GOLE, to bylibysmy bezkonkurencyjnymi mistrzami swiata.

Konto usunięte
05-06-2008, 19:29
-. Jako pierwsza nacja na świecie, opracowaliśmy sposób na picie denaturatu, płynu Borygo, kwasu siarkowego i wody kolońskiej.

-. Grabarz z Krakowa miał we krwi 9,5 promila alkoholu i przeżył. Mieszkaniec Wrocławia w 1995 r. osiągnął absolutny medyczny rekord świata - 14,8 promila. Nasz bohaterski rodak przekroczył trzykrotnie śmiertelną dawkę. Zmarł w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym.

-. W zachodniej Europie pojawiają się alkohole z ostrzegawczym napisem: "Dawka śmiertelną - 3,5 promila. Nie dotyczy Polaków!".

a_sikorzanka
05-06-2008, 20:00
Modlitwa Polaka

http://www.bighumor.pl/pokaz,film,21185,8.html

Pani Slowikowa
05-06-2008, 20:22
Przysłowie mówi : ,,Polak potrafi ". Ale nie wprowadza nas w szczegóły. Proponuję zabawę w szukanie tego , czego przeciętny , statystyczny Polak nie potrafi... a nie potrafi śmiać się z siebie . Urządzanie sobie kpin z innych ludzi, przychodzi mu z łatwością , ale gdy dojdziemy do naszych własnych słabości, mankamentów , cech charakteru, wyglądu , tradycji... gotowi jesteśmy przelać ostatnią kroplę krwi.. Potraktujmy ten wątek jako odskocznię od powagi dnia codziennego. I pamiętajmy, że śmiech to zdrowie. ! Kto pierwszy ?

Polak umie sie smiac z samego siebie..
Przeciez sie smiejecie!!!
A moze wy nie Polki???
Jezeli nie jestescie Polkami.. to kim jestescie?? Piszecie po polsku..

Lila
05-06-2008, 21:44
No sama widzisz...Asiu..Trol pisany z błędem..:)
Czyli Błędny troll...niczym błędny rycerz...błądzi po forum.Nasza Ymcia przeca...:)

Konto usunięte
05-06-2008, 21:53
--. Pewien mieszkaniec Warszawy w izbie wytrzeźwień przebywał 335 razy, za każdym razem przynajmniej 8 godzin. Jak wyliczył, jego przymusowy areszt trwał minimum 2.680 godzin (prawie 112 doby).

--. Pewien reprezentant Polski w kulturystyce 500 razy przekroczył medyczna normę testosteronu w organizmie zdrowego mężczyzny.

--. Polacy chorzy na raka krtani wymyślili sposób palenia papierosów przez rurkę w tchawicy.

Pani Slowikowa
06-06-2008, 00:10
jestes expertem ..:D Gratuluje!
Znasz sprawy od podszewki

Konto usunięte
06-06-2008, 00:26
. W 1998 r. we Wrocławiu wykryto wytwórnie fałszywych studolarówek. Amerykańscy specjaliści z Secret Service ocenili, ze są to najlepiej podrobione pieniądze na świecie. Zdaniem Amerykanów fałszywe "zielone" wykonane zostały staranniej niż … autentyczne banknoty.

Konto usunięte
06-06-2008, 10:34
......
Mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego dwa razy uciekł z prosektorium. Mężczyzna, będąc w stanie kompletnego upojenia alkoholowego, nie dawał żadnych oznak życia. Lekarze, nie mogąc wyczuć pulsu, stwierdzali zgon.

Konto usunięte
06-06-2008, 15:54
. W marcu 2000 r. na ulicach Warszawy podczas polowania na tygrysa, który uciekł z cyrku, zastrzelono weterynarza.

. Anna K. z Piotrkowa Trybunalskiego została skazana na trzy lata wiezienia. Przez 10 lat unikała kary, zachodząc w kolejne ciąże.

Konto usunięte
06-06-2008, 17:16
http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam

Pani Slowikowa
06-06-2008, 17:35
Jestes naprawde trujaca istota... Nie wiem skad w tobie tyle pogardy dla Narodu Polskiego??

W kazdym razie wpisuje wam co naprawde Polak potrafi..:)
To jest tylko jedna malenka czesc..

Piątek, 19 maja 2006 (15:36)

"Czek na milion dolarów to nagroda dla mieszkającego w Stanach Zjednoczonych Polaka, wynalazcy - amatora. Janusz Liberkowski wygrał konkurs na najlepszy amerykański wynalazek, organizowany co roku przez telewizję ABC.

Pomysł inżyniera Liberkowskiego to sferyczny fotelik samochodowy. W razie wypadku okręca się wokół dziecka i automatycznie usztywnia kręgosłup. Kilka lat temu Liberkowski stracił w wypadku córkę. Teraz jego wynalazek ma trafić do produkcji i chronić życie tysięcy dzieci.

Po raz kolejny okazuje się, że Polacy mają głowy nie od parady, ale swe umiejętności wykorzystują za granicą. Według danych OECD w Polsce stale maleje liczba patentów, ale liczba polskich wynalazków na świecie szybko rośnie."

Zapraszam do prawidlowych wypowiedzi :D

Konto usunięte
06-06-2008, 18:09
Dla tych , co nie bardzo zrozumieli o co w tym wątku chodzi, wklejam mój post nr. 1
=========
Polak potrafi ???

Przysłowie mówi : ,,Polak potrafi ". Ale nie wprowadza nas w szczegóły. Proponuję zabawę w szukanie tego , czego przeciętny , statystyczny Polak nie potrafi... a nie potrafi śmiać się z siebie . Urządzanie sobie kpin z innych ludzi, przychodzi mu z łatwością , ale gdy dojdziemy do naszych własnych słabości, mankamentów , cech charakteru, wyglądu , tradycji... gotowi jesteśmy przelać ostatnią kroplę krwi.. Potraktujmy ten wątek jako odskocznię od powagi dnia codziennego. I pamiętajmy, że śmiech to zdrowie. !

Lila
07-06-2008, 09:54
No właśnie..Tu zgłaszam skargę - nieco spóźnioną - na wieszcza Mickiewicza,który śmiertelnie się obraził na mojego ulubieńca Julusia Słowackiego ,z tego błahego powodu ,że tenże wyśmiewał się z jego - brudnego i pozbawionego czterech guzików - surduta..
Przecież to było groteskowe..:)
W domu żona i kochanka ,a ten chodzi jak łajza i wstyd Polsce przynosi ..
Wkurzył się zatem ,poszedł do domu...siadł ...i napisał "Dziady ''.:)..
A Julek założył śliczną koszulkę z wyłożonym kołnierzykiem ,który jako a la Słowacki przeszedł do historii ,i machnął ''Mazepę ''.

Konto usunięte
07-06-2008, 10:34
Zakładając ten i podobne wątki, (tematyczne) które miały bawić , nie przewidziałam , że zwyczajem tego forum , przekształcą się one w arenę złośliwych, słownych potyczek . Powinnam pamiętać, że ,, kiedy wejdę między wrony, winnam krakać jak i one". Tylko że ja , jako niepoprawny optymista, nie cierpię kłótni , zawiści ...Ponieważ tradycyjne narzekactwo zwyciężyło z humorystycznym samokrytycyzmem, nie będę was zanudzać.
Zatem tym, którzy pozostają , życzę miłych i owocnych sporów.
Ale to nie znaczy, że odchodzę na zawsze....

Malgorzata 50
07-06-2008, 10:36
W ktorych przodujesz koleżanko ..nalezalo najpierw zrobić badanie rynku ..i zobaczyc co bawi targeta ,a nie obrazac się ze ci iwent nie wyszedł.

Lila
07-06-2008, 10:40
W ktorych przodujesz koleżanko ..nalezalo najpierw zrobić badanie rynku ..i zobaczyc co bawi targeta ,a nie obrazac się ze ci iwent nie wyszedł.

Łał...a co to target ? I iwent ?

Ps.Bogda,bez przesadyzmu...Ja nie narzekam na poczucie humoru naszego forum..:D

Malgorzata 50
07-06-2008, 10:46
Lila nie wiesz, target i iwent ( znaczy event) nowomowa reklamowa.
Hi hi hi ja tyż nie narzekam ,najwyraźniej humor byl średnio trafiony.

Konto usunięte
07-06-2008, 10:56
1.Nie obrażam się, bo nie potrafię.
2. Kilka osób wyspecjalizowanych w toczeniu sporów, to jeszcze nie rynek.
3. Wracam na forum, na którym wątki tematyczne są normalką i o dziwo ....bawią nas i cieszą.
4. Gwoli ścisłości...wbrew waszym podejrzeniom , nie jest to tak dobrze wam znana pralnia malagenii.

Lila
07-06-2008, 11:02
3. Wracam na forum, na którym wątki tematyczne są normalką i o dziwo ....bawią nas i cieszą.
4. Gwoli ścisłości...wbrew waszym podejrzeniom , nie jest to tak dobrze wam znana pralnia malagenii.

Bogda...o co chodzi..?
Ja w życiu nie posądziłabym Cię o pranie u naszej Gienki..:D..

Malgorzata 50
07-06-2008, 11:48
4. Gwoli ścisłości...wbrew waszym podejrzeniom , nie jest to tak dobrze wam znana pralnia malagenii. ad 4. Nie popdejrzewamy - to byla analogia
ad 3. To jest wolny kraj ..a zabawa zalezy od zabawowiczów ,jesli kogoś bawi wklejanie to jego zabawa.
ad 2 .Nie umiemy rozmawiac ogolnie jak widać .Nie kilka osób zanudzilo trollnią tylko wacpani ,nie wszystkich bawią te same dowcipy.Na tym forum nie ma specjalizacji
ad.1 Takie odnioslam wrażenie ..ale czlowiek jest omylny..ciesze się ,że nie jesteś obrażalska ,ja też nie...
I dlaczego zwracasz się do mnie perw wy-nie należe do żadnej partii ani też nie jestem członkinia zadnej rodziny królewskiej.

Stanley
07-06-2008, 16:47
Bogda50 pozdrawiam i miłego dnia.

Pani Slowikowa
07-06-2008, 18:43
Bogda...o co chodzi..?
Ja w życiu nie posądziłabym Cię o pranie u naszej Gienki..:D..

naprawde??:rolleyes:

Lila
07-06-2008, 19:39
naprawde??:rolleyes:

Nooo...głowy nie dam,ale raczej ...tak myślę..:D

bogda
10-06-2008, 14:17
Nie wiem gdzie mam to napisać, myślę że tutaj będzie najlepiej :confused: . Dziś w w tvn podali, że facet jadąc z 16-letnim synem samochodem, zauważył podpalaczy lasu jak rozpalali ogień i wsiedli do samochodu i w nogi. Facet za nimi,a syn został aby ugasić ogień. Podpalacze oczywiście nie mieli zamiaru się zatrzymać, więc zepchnął ich na pobocze swoim samochodem jednocześnie uszkadzając ich samochód. Wezwał policję i oddał podpalaczy w ich ręce. A policjanci wiecie co zrobili, wlepili mu mandat co prawda 50.- zł, za spowodowanie uszkodzenia drugiego samochodu. Uznali, że okolicznością łagodzącą był motyw działania, ale samochód uszkodził, naraził gości na koszty i karę musi ponieść. Strażnicy leśni byli zaskoczeni takim stanowiskiem policji, tego faceta uznali za bohatera, bo pierwszy raz coś takiego się przytrafiło, że ktoś zareagował na podpalaczy. Facet przyjął mandat, bo gdyby odmówił to sprawa do sądu...i powiedział, że następnym razem postąpiłby tak samo....dla mnie to jest czysty absurd :mad:

Anielka
10-06-2008, 14:23
Bogda,nic dodac nic ująć.Wszędzie są ludzie i te drugie.Ale To powinno sie znależć na pierwszej stronie ,najbardziej poczytnej gazety a najlepiej w Internecie,Duzymi literami i ocziwiscie zdjęciami.Mam nadzieje,ze to upał tak zadzialał.Ale wszystko jest mozliwe.Czasami ręce człowiekowi opadaja do samiutkie ziemi.Pozdrawiam serdecznie.A najgorsze jest to,ze głupota nie boli.

bogda
10-06-2008, 14:25
Otóż to Anielko, bo gdyby czasem bolała to może by i myślenie było inne...:)

Konto usunięte
10-06-2008, 14:46
A co się dziwić policji? Jakie zaplecze, takie i decyzje.....
http://www.iv.pl/image/190169.jpeg (http://www.iv.pl/view/190169.html)

Robi
01-08-2008, 10:02
Co w tej Polsce? (http://czytelniadlaciebie.blogspot.com/)

Odkrycie Polaka warte miliony?

Jak się okazuje, każdy może być Newtonem i natknąć się na swoje jabłko.
Może coś o tym powiedzieć polski emigrant,
Artur Ziółkowski l. 24 którego nowym miejscem
zamieszkania od jakiegoś czasu jest Worchestershire.
W trakcie libacji alkoholowej, w której brał udział,
przypadkiem odkrył on prawdopodobnie naturalną receptę na... kaca.
Więcej na moim blogu, zapraszam:) (http://czytelniadlaciebie.blogspot.com/)