PDA

View Full Version : TV - publiczna?


wuere'le
15-05-2008, 21:53
Oglądałem dzisiaj o 18:30 Panoramę i z ogromnym zdziwieniem zauważyłem niewiarygodną wprost stronniczość. Dla jasności, nie jestem zwolennikiem żadnej z partii, które ze sobą rywalizują.
Wracając do tematu, szczegółowo telewizja wyliczyła koszty podróży premiera do Ameryki Płd. I ani słowa na temat kosztów pobytu prezydenta na Wschodzie.
Czy kierownictwo publicznej telewizji ma swych odbiorców za durniów i myśli, że my nie widzimy różnic w podawanych informacjach. To jest żenujące i niech szlag trafi tę całą pseudo publiczną TV za moje pieniądze. Przestaję płacić.

Lila
16-05-2008, 00:00
Oglądałem dzisiaj o 18:30 Panoramę i z ogromnym zdziwieniem zauważyłem niewiarygodną wprost stronniczość. Dla jasności, nie jestem zwolennikiem żadnej z partii, które ze sobą rywalizują.
Wracając do tematu, szczegółowo telewizja wyliczyła koszty podróży premiera do Ameryki Płd. I ani słowa na temat kosztów pobytu prezydenta na Wschodzie.
Czy kierownictwo publicznej telewizji ma swych odbiorców za durniów i myśli, że my nie widzimy różnic w podawanych informacjach. To jest żenujące i niech szlag trafi tę całą pseudo publiczną TV za moje pieniądze. Przestaję płacić.



Ja radzę Ci oglądać wyłącznie tefałen.Dzisiaj bardzo dokładnie wyliczyli koszty podróży premiera...oraz nasz obrót zagraniczny z Peru,rzędu kilkudziesięciu milionów dolarów.Co w handlu zagranicznym równa się zeru...
A także pokazali Donalda ,który niczym turysta z biura Kozia Wólka Travel,zachwalał uroki podróży i uroku Ameryki Płd.

Nawet walterownia widzi sondaże,więc jak się pomyli to i prawdę powie..

tadeusz50
16-05-2008, 10:28
Lilu
Przecież nie ma przymusu oglądania jakiegoś kanału telewizyjnego. Minęły czasy gdy był 1 lub 2 kanały telewizyjne "jedynie słusznej telewizji". Obecnie oglądamy to co chcemy i co nam sie podoba.

Lila
16-05-2008, 11:46
Lilu
Przecież nie ma przymusu oglądania jakiegoś kanału telewizyjnego. Minęły czasy gdy był 1 lub 2 kanały telewizyjne "jedynie słusznej telewizji". Obecnie oglądamy to co chcemy i co nam sie podoba.

Ano nie ma.I dobrze.

Agata P.
19-05-2008, 11:23
Najlepiej nie ogladac wcale i bedzie spokojny sen.
Telewizja klamie !
Augustyn P.

swojski
21-05-2008, 09:21
Telewizja raczej nie klamie ,dziennikarze tak.Wlasciciele stacji telewizyjnych dobre maja dochody ,dziennikarze swietne zarobki.
Telewizja TRWAM (dla przykladu) dopiero raczkuje ale i tam sie tez zarabia ,oczywiscie na naiwnych.

Lukrecja
28-05-2008, 16:35
Telewizja raczej nie klamie ,dziennikarze tak.Wlasciciele stacji telewizyjnych dobre maja dochody ,dziennikarze swietne zarobki.
Telewizja TRWAM (dla przykladu) dopiero raczkuje ale i tam sie tez zarabia ,oczywiscie na naiwnych.

Twoja oczywistość nie jest dla mnie zbyt oczywista. To forum jest przeznaczone dla ludzi z różnych opcji i dlatego klasyfikowanie widzów telewizji TRWAM , do grona naiwnych jest co najmniej ( łagodnie mówiąc) nie na miejscu.

senior A.P.
06-08-2008, 15:58
Najlepsza ,bo na zywo nadaje "telewizja YouTube",tworcy i wlasciciele nie przeszkadzaja mowiacym i pokazywanym,liczac na widza,ktory potarfi myslec i oceniac.
Tam nawet blysneli Prezydenci Polski swoja wymowa i twarza.
Warto tam zagladac.