PDA

View Full Version : Życie seksualne nie kończy się po 50 - tce - komentarze


kajka100
21-05-2008, 11:56
Komentarz do artykułu: Życie seksualne nie kończy się po 50 - tce (http://www.senior.pl/92,0,Zycie-seksualne-nie-konczy-sie-po-50-tce,2063.html)
--------------------
prawda jest taka, ze dlugi staz malżenski powoduję rutyne nie chęci zbilizenia...nie ma juz takiego pożadania do pratnera czy partnerki, dlatego stosunki sa rzadsze. Mężczyzna zawsze pragnie byc prawnym, nie zawsze tak jest i w zwiazku z tym zaczyna wkradac się z wiekiem niska samocenia, stach przed kompromisem wobec partnerki, ze sie nie sprawdzi stąd u męzczyn zaczynaja sie problemy seksualne.

kufa86
21-05-2008, 12:59
Hmm.. mówicie po 50-tce...
ja się lepiej czuję po setce.

Ewita
22-05-2008, 07:30
Nie mów, że bez tej setki, to już nie możesz???:D

Lonelia
22-05-2008, 12:16
Mnie już ani 50-tka ani setka nie pomaga, tylko senność wzmaga. Co robić???

kufa86
22-05-2008, 12:50
Mnie już ani 50-tka ani setka nie pomaga, tylko senność wzmaga. Co robić???
Smacznie spać.
re Ewita
Mogę, ale (na szczęście) nie muszę zawsze i wszędzie.
Hormony przestały mi robić bydło w życiu - fame fatale (a brzydka była jak noc listopadowa nad ranem).
Co do alkoholu i seksu, jestem na opak - większość panów jak popije to nie może, tę swoją cechę często wykorzystywałem na imprezach wczesnej młodości.

ignesja
22-05-2008, 15:56
kufa86,za szczerość/nie ważne czy szczera/,celną replikę i niebanalne poczucie humoru.Tak trzymać !

Barbara13
22-05-2008, 17:05
Moja teściowa opowiadała mi o krzepie swojego męża, a mojego teścia taką historyjkę (obydwoje po siedemdziesiątce).Mimo wieku, jak to niewiasta- uwielbiała ciuchy, ponieważ mąż trzymał kasę więc go prosi o pieniądze na zakup nowej spódnicy. Jak każdy, bądź prawie każdy, chłop narzeka na nadmiar ubrań, które posiada w szafie kobieta, niegrzecznie odburknął,że przesadza. Teściowa znająć jego zamiłowania!?!, wykorzystała noc do załatwienia sprawy. Nazajutrz teść rzecze : "Jańciu, kup sobie do tej spódniczki, co ci się tak podoba, jeszcze stosowne buciki". Dodam, że mój mąż jest bardzo podobny do swojego ojca, a ja wykorzystuję mądrości przekazane mi przez teściową...

tadeusz50
22-05-2008, 20:26
Przecież z sexem jest jak ze zdrowiem. Jedni dożywają póżnej starości i nie wiedzą co to lekarz, inni natomiast biegają od lekarza do lekarza. Chorób maję tyle, że można zeszyt zapisać. Podobnie z sexem jednym po 50-ce nie chce się, nie mogą, inni nie mogą doczekać się pójścia do łóżka z partnerem.

Ewita
22-05-2008, 20:54
że "w tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz"!:D

kufa86
22-05-2008, 21:59
Dziadek do babki;
- babka , a było coś wczoraj?
- było
- a było coś przedwczoraj?
- było
- a było coś trzy dni temu?
- było
- kufa, przez te skleroze to ja sie zajebie na śmierć.

Malgorzata 50
22-05-2008, 23:21
życie seksualne po piędziesiątce przy umiejetnym dozowaniu i użwaniu intensywnym środków na pamięć potrafi być, kufo, miodziem

wandac25
01-06-2008, 14:48
-czemu starsze kobiety chodza w nocy na cmentarz ?
-chca ,aby strach ich przeleciał :):):)

pozdrawiam serdecznie ..

dagmara
01-06-2008, 15:04
Co metryka ma do seksu. Ważna jest PSYCHE!

Malgorzata 50
01-06-2008, 17:04
Tak własnie twierdzę radośnie ...i mam rację, ty też dagmara

renet
03-06-2008, 09:42
Podpisuje się pod waszą wypowiedzią.

kajka100
01-09-2008, 16:52
a wiesz. ze to dziala????masz rację

Mar-Basia
01-09-2008, 17:30
a wiesz. ze to dziala????masz rację
Nie chce byc brutalna, temat troche na poziomie przedszkola. Mezczyzna ktory ma 50 lat, jest pelnosprawny seksualnie. Popatrzcie wkolo siebie, ilu z nich sa szczesliwymi ojcami po 50-tce........naprawde nie rozumiem nic z tego tematu. :mad:

kajka100
03-09-2008, 12:20
a co ma "piernik do wiatraka"? przeciez męzczyzna po 50-tce moze byc wspanialym mezem i ojcem-nie zaprzeczam tego....ale seksualnie nie jest taki jaki byl kiedys...

Mar-Basia
03-09-2008, 12:22
a co ma "piernik do wiatraka"? przeciez męzczyzna po 50-tce moze byc wspanialym mezem i ojcem-nie zaprzeczam tego....ale seksualnie nie jest taki jaki byl kiedys...
Sa,sa....moze ty nie......wobec tego nie uogolniaj.;)

Basia.
03-09-2008, 12:40
Sa,sa....moze ty nie......wobec tego nie uogolniaj.;)
są i będą na szczęście.;)

Mar-Basia
03-09-2008, 12:47
Chcialam odpowiedziec na priva, ktore mi przyslales, ale jest zablokowany i tylko dostepny dla znajomych/przyjaciol. Hihihi...podejrzewam, ze z ciebie filutek? Czyzbym sie pomylila?;) Wymiana w jedna strone?

Mar-Basia
03-09-2008, 12:48
są i będą na szczęście.;)
Basienko, jasne, ze sa, nawet lepsi od zarozumialych "malolatow". :D

kajka100
05-09-2008, 13:02
a po co uzywaz intensywnie srodki wspomagajace seks??wystarczy ustawic odpowiednio naszą psychike, uruchomic wyobraźnie-mowie Wam to działa!!!

kajka100
05-09-2008, 13:04
marbella ja początkująca i nie znam się jeszcze na obcjach tego forum-a co mam zablokowane haaaaa?? to odblokuję

kajka100
05-09-2008, 13:07
Marbella co mam zdobic, zeby odblokowac?? gdzie wejsc?? w co??aby nie byc egoiska chce rozmawiac ze wszystkim-prosze pomoz mi

kajka100
05-09-2008, 13:09
jak sie odpowiada na priva?? gdzie mam wejsc?

kajka100
05-09-2008, 13:10
Sa,sa....moze ty nie......wobec tego nie uogolniaj.;)
sa, ale sie wspomagaja

Mar-Basia
05-09-2008, 13:18
jak sie odpowiada na priva?? gdzie mam wejsc?

Hola, wlacz sie na watek "pomoc" lub zapytaj admina - ja jestem raczej NUL w informatyce. Ah,!wlacz sie na moj profi, tam znajdziesz moja korespondencje z jedna seniorka, mysle, ze jej wytlumaczylam jak odblowac priva. Sorry, zapomnialam.;)

kajka100
29-10-2008, 12:44
Sa,sa....moze ty nie......wobec tego nie uogolniaj.;)
moze sa dla mniej wymagających

JEDRUS
18-03-2010, 19:05
tez tak uwazam facet po 50 to wrak seksualny

Mar-Basia
18-03-2010, 20:08
tez tak uwazam facet po 50 to wrak seksualny

Hihi...jezeli masz taka o sobie opinie....wspolczuje partnerce, powinnes sie leczyc dziadku.;)

destiny
18-03-2010, 20:37
Hihi...jezeli masz taka o sobie opinie....wspolczuje partnerce, powinnes sie leczyc dziadku.;)
Hmm...a jeśli Jedrus to kobieta ?
Sama o sobie...pewnie stąd się bierze ta niewiara ;)
powiedz basiu jakto zrobic mam 55 lat i jestem pesymistką

gagunia
28-03-2010, 10:33
Hihi...jezeli masz taka o sobie opinie....wspolczuje partnerce, powinnes sie leczyc dziadku.;)
przecież Jedruś to kobieta,co szukała pomocy jak się z męzem rozstawała,chyba się nie mylę:):)

gagunia
28-03-2010, 10:36
a ja wiem że życie seksualne nie kończy się po 50-tce,czasami ma tylko wakacje:):):)

bronczyk
28-03-2010, 12:39
W naturze nic nie ginie bez śladu. Jedne rzeczy zastępowane są innymi. Ciągła zmiana. A wakacje dobra rzecz. Tylko krótkie.

Malwina
28-03-2010, 14:11
Życie nie znosi próżni....hihi...

ansty
30-03-2010, 01:29
Ciekawe, co mają robić młode /nie mówię o sobie hahah/ wdowy, których jest coraz więcej?Abstynencja seksualna prowadzi do nerwic, napięć emocjonalnych, złości itp. Jedyna rada - sexschop?

Idalka
30-03-2010, 05:48
tez tak uwazam facet po 50 to wrak seksualny



ale temacik!!!!!!!!!

Podobno po kopie ,to po chlopie.
Kopa to 60,taki po 50 moze ma wiecej z gawedziarza seksualnego ,ale to jeszcze calkiem przydatny mebelek w sypialni.


Zmienilam awatar,choc bardzo pasowal do tego tematu,ale uznalam ,ze wystarczajaco pokpilam z nadwrazliwosci moralnej administratora i zadnej krzywej naci juz nie usunal,wiec zmieniam swoj image....taka sloma- siano.

Scarlett
30-03-2010, 08:02
Skoro po 50 - ce to już jakiś wrak, to chyba młode kochanice idą tylko na sponsoring?
Rozumiem taką Kamilę Łapicką. Tych dwoje ma o czym przynajmniej rozmawiać, bo to nie głupia dziewczyna jest.Jenak ileż młodych kobitek się chwali w sieci, że złapało tatusia i ta młoda dama się po prostu zakochuje i nie ma zamiaru oddać go żoneczce.:D
Będzie walczyła do upadłego, żeby go trzymać przy sobie.
A więc o co tu chodzi z tym seksem faceta po 50-ce? :D

Jadzia P.
30-03-2010, 08:40
Elu....tym młodym kochankom to chyba nie bardzo zależy na seksie z " tatusiem".. tylko na jego kasie...:rolleyes:

Scarlett
30-03-2010, 08:45
Jadziu, nie do końca bym była przekonana.
My kobiety po 50 -ce nie wiemy co taki tatuś, może jeszcze na boku z siebie wykrzesać.:D
A jaki się robi w swoich podrywach filuterny, jaki kozaczek i młodzieniaszek.
Jak ciągle sobie coś nowego kupuje, a to koszulkę, albo perfumy, nowy zegarek.
Jest częstym gościem u fryzjera, a jakie ma pretensje do żony. No o wszystko dosłownie.
Kąpie się codziennie nawet.

awasawa
26-03-2016, 16:50
Autentyczne.Przyszła do psychologa starsza pani prosić o wizytę dla męża którego zbałamuciła znacznie młodsza kobieta twierdząc, że jest z nim w ciąży. I ten naiwny mąż dał się psychicznie tak wrobić, że w to uwierzył. I teraz chce się do tej młodszej wyprowadzić, żeby zaopiekować się jej ciążą. I pani, prosi psychologa, żeby przyjął jej męża i wyperswadował chłopu tą manipulację spryciary która chce naciągnąć starszego, dobrze sytuowanego pana, na alimenty.
-Może to rzeczywiście jego dziecko? - zastanawia się psycholog.
-Ależ proszę pana, to niemożliwe. Przecież ja wiem, co mój mąż może w łóżku!!! - oburza się kobieta.
-Proszę pani - poprawia psycholog- pani wie, co pani mąż może w łóżku Z PANIĄ... - tu pauza, po której pani zamarła, po czem w zadumie wzięła torebkę i zwolna wyszła z gabinetu drętwym krokiem, nawet nie zapytawszy o honorarium. Na prawdę autentyczne.

wesolysenior
31-03-2016, 19:05
a czemu nie, to nie jest przecież wiek starczy.

Baisa
19-04-2016, 08:42
Oczywiście,że się nie kończy ! W każdym wieku warto jest cieszyć się ochotą na seks. I próbować różnych zabawek . Ja szczerze powiedziawszy tak naprawdę zaczełam cieszyć się po ukończeniu 50 roku życia . Z nowym mężem, który zaczął o wiele lepiej rozumieć moje potrzeby. Nie dbał jedynie o swoje zaspokojenie ale o moje.

Obecnie staramy się bawić seksem. Próbujemy różnych afrodyzjaków, różnych zabawek, która sprawiają,ze nasz seks nabiera nowego wymiaru.

morwind
20-04-2016, 07:16
Fajnie, że jesteście aktywni pod tym względem. U nas jest z tym średnio. W sensie seks jest rzadki i raczej na odwal. Ja bym tam mógł, ale moja żona straciła nim jakby zainteresowanie - tak mi się przynajmniej wydaje. Istnieje coś takiego jak kobieca impotencja? Czasami mam wrażenie, że ona to właśnie ma.

Baisa
20-04-2016, 07:55
W każdym związku zdarzają się lepsze i gorsze dni. U nas również byly okresy kiedy bardziej chciało mi się uprawiać seks i były okresy kiedy nie miałam na to ochoty. Rozmowa to podstawa. Porozmawiaj z nią i zapytaj o co chodzi. Jakie ma potrzeby. Ewentualnie tak jak pisałam spróbuj przełamać rutynę i wypróbować kilku gadżetów. Świetny jest Sex elixir. Czyli hiszpańska mucha. Pamiętam,ze podchodziłam do tego z pewną dozą niepewności i sceptycyzmu ale okazało sie,że ma świetne działanie.Dawno już nie chciało mi się seksu tak jak po tym środku.

morwind
28-04-2016, 06:45
W każdym związku zdarzają się lepsze i gorsze dni. U nas również byly okresy kiedy bardziej chciało mi się uprawiać seks i były okresy kiedy nie miałam na to ochoty. Rozmowa to podstawa. Porozmawiaj z nią i zapytaj o co chodzi. Jakie ma potrzeby. Ewentualnie tak jak pisałam spróbuj przełamać rutynę i wypróbować kilku gadżetów. Świetny jest Sex elixir. Czyli hiszpańska mucha. Pamiętam,ze podchodziłam do tego z pewną dozą niepewności i sceptycyzmu ale okazało sie,że ma świetne działanie.Dawno już nie chciało mi się seksu tak jak po tym środku.

A czy nie działa na Was fakt,że przyjmujecie to i to samo w sobie na Was wpływa ? Tak poza tym to gdzie można to zamówić? Ewentualnie kupić jeśli jest dostępne stacjonarnie?

Baisa
09-05-2016, 08:32
A czy nie działa na Was fakt,że przyjmujecie to i to samo w sobie na Was wpływa ? Tak poza tym to gdzie można to zamówić? Ewentualnie kupić jeśli jest dostępne stacjonarnie?
Oczywiście,że działa sam fakt,że to przyjmujesz. Każde urozmaicenie sprawia,ze odczuwasz o wiele większą ochotę. Niemniej sex elixir to nie jest jedynie placebo bo kilka razy zaproponowałam męzowi aby użył kiedy o tym nie wiem. I wtedy również bardziej chciało mi się uprawiać seks. Poza tym jest wiele badań o tym,że środek ten jest skuteczny.
Możesz zamówić w sieci . Jest na przykład tutaj:
http://intymnosc.pl/elixir-spanish-45ml-gratis-p-746.html

Romy
15-09-2016, 17:05
Wszystko jest dla ludzi :)

Dancia54
14-01-2017, 22:39
Owszem , wszystko jest dla ludzi .... gorzej jeśli partner zupełnie nie kręci a uważa , że jest obiektem pożądania wszystkich kobiet dookoła :D . Ale może jednak zmilczę ....

elfka
14-01-2017, 23:16
Życie seksualne po 50-tce dopiero rozkwita w pełni,dzieci wyfrunęły z domu,jestem wypoczęta,nigdzie mi się nie śpieszy i wzrasta ochota na seks:):),zwracam większa uwagę na zadbanych mężczyzn i chętnie umawiam się na randki i to jest teraz fajne życie:D :D :D

Dancia54
14-01-2017, 23:28
Elfuś proszę , nie uogólniaj ..... mi chodziło o jednego , konkretnego faceta ale wygląda jednak na to , że nie jest konkretny :D :D :D ..... Hm..... odpuszczamy w takim razie .

Dancia54
14-01-2017, 23:30
P.s. mój czas nie ma tu nic do rzeczy....:| , widocznie czasem źle się trafia :) ....

elfka
14-01-2017, 23:30
Dancia:* ja pisałam o sobie:D :D

Dancia54
14-01-2017, 23:34
Ok Elfuś ..... a mi chodziło o wymianę zdań .... może też troszkę o siebie :D ....

wesolysenior
29-03-2017, 13:40
oczywiście, że nie kończy się na 50. Zdziwilibyście się, ile jeszcze ludzie potrafią :)

Dancia54
29-03-2017, 18:16
Ba , potrafią o ile zechcą :D .......
P.s. I postarają się...