PDA

View Full Version : Zainstalujcie sobie

Basia.
23-05-2008, 17:22
nowy komunikator internetowy, o wiele lepszy od skype:
http://www.oovoo.com/pl/index.aspx?lang=pl

Kundzia
23-05-2008, 19:39
Polecam ten komunikator szczególnie tym co mają kogoś w Stanach ,jest 3000 minut darmowych rozmów ,bardzo łatwo przesyła sie pliki,można jednocześnie rozmawiać z 6 osobami ,których idzimy na ekranie we wspaniałej grafice.
Naprawde warto.

Kundzia
23-05-2008, 19:57
Dodam jeszcze ,że na tym komunikatorze można wysyłać wiadomości nie tylko pisane,można sie komuś nagrać i zostawic wiadomość głosową /jak sie ma na kogoś złość,nawrzucać mu hiii hiii,niech sobie odsłucha co o nim myślimy hiii hiii/

Basia.
23-05-2008, 23:46
rozmawiamy sobie z Akusią, dźwięk jest o niebo lepszy niż w skype. :D Grafika weselsza i ładniejsza, komunikatorek jest SUPER!!!!!!!:) :)

grazyna
23-05-2008, 23:53
Ale mozna tak ściagnąc i sie komp czasami nie popsuje?Bo ja sie boję.

Basia.
24-05-2008, 00:03
Ale mozna tak ściagnąc i sie komp czasami nie popsuje?Bo ja sie boję.
w tej chwili rozmawiamy za pośrednictwem nowego komunikatora z Akusią i piszemy na forum. :) Nie ma się czego bać, może rozmawiać ze sobą jednocześnie 6 osób.

grazyna
24-05-2008, 00:05
Ale ja tradycyjnie sie zastanowie, jak sie zdecyduje to zaraz wypróbuje Basiu ten komunikator na rozmowie z Tobą , jesli oczywiście wyrazisz zgodę. :)

Basia.
24-05-2008, 00:06
Ale ja tradycyjnie sie zastanowie, jak sie zdecyduje to zaraz wypróbuje Basiu ten komunikator na rozmowie z Tobą , jesli oczywiście wyrazisz zgodę. :)
cała przyjemność po mojej stronie :) z wielką przyjemnością z Tobą porozmawiam.:)

akusia
24-05-2008, 00:09
nie bój sie niczego właśnie rozmawiam z Basią i jest bardzo dobry dżwięk. Grażynko nie ,a się czego BAĆ :) :)

grazyna
24-05-2008, 00:10
Jeszcze sie namyślę, pozdrowienia na razie na pismie...:)

Basia.
24-05-2008, 13:02
pozdrawiam również "na piśmie":) :) i czekam na moment kiedy pozdrowimy się "głosowo".:)

urszula-kol
24-05-2008, 14:47
Basiu i Akusiu, czy widziałyście się podczas rozmowy? Co do tego jest potrzebne, jak nie kamera.

Basia.
24-05-2008, 14:53
wkleiłyśmy sobie nasze fotki, nie musisz mieć kamery ale Kundzia korzysta z kamerki i jest zachwycona. TEN KOMUNIKATOREK JEST SUPER!!!!!! :) Na dzień dzisiejszy korzystają z niego oprócz mnie Akusia i Kundzia. Z Akusią wczoraj przegadałyśmy pisząc jednocześnie na foru ponad 2 godziny.:) Komunikatorek jest lepszy od skype, nie ucieka głos i grafikę też ma o wiele ładniejszą.:)

Cela
24-05-2008, 17:55
też sobie zainstalowałam tylko teraz muszę znajomych namówić

bo nikt do mnie nie zadzwoni

Kundzia
24-05-2008, 18:02
Która zainstalowała niech się do mnie odezwie-lucek57
Jak ktoś nie ma kamerki tez może zainstalować ,ale nie będzie widoczny przez rozmówce natomiast on będzie widział z kim rozmawia.
Mnie już udało się namówić połowę kolegów z pracy,i wszyscy zadowoleni,naprawdę warte rozpowszechnienia.Dostałam ten program od kolegi ze Stanów i pierwszą osobę którą na to namówiłam była Basia,Przed chwilą rozmawiałyśmy,mogła naocznie zobaczyć moje mieszkanie po remoncie,bo chodziłam z laptopem po mieszkaniu.

Basia.
24-05-2008, 19:08
prawdę pisze :) widzialam mieszkanie, wszystkich domowników, Pusię odejmującą swojej panci od ust ostatni kawałek andruta z masą kajmakową /pomysł z masą Kundzia ściągnęła z forum od adminki/ instalujcie bo naprawdę warto.:) :)

Kundzia
25-05-2008, 13:27
Instalujcie nowy komunikator będziemy mieć łatwiejszą możliwość komunikacji i wzajemnego poznania się.
www.ooVoo.com (http://www.ooVoo.com)

stazyjka 2
25-05-2008, 16:07
Już to zrobiłam. Stwierdzam, że ściągnięcie i instalacja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Ze Skype miałam problemy.

akusia
25-05-2008, 16:40
To już jest nas cztery,Stazyjko prawda że jest super?:) :)

Basia z Żor
25-05-2008, 19:19
Może on jest super, ale na stronie głównej (trzeba chwilkę poczekać,aż przelecą wszystkie napisy)pisze: wypróbuj 30 dniową nową opcję-ktoś wie o co chodzi;zainstalowałam sobie,zobaczymy..

Anielka
25-05-2008, 19:52
Dziękuję za podpowiedż,ale mam skypa bardzo dlugo i jestem z niego zadowolona.Wykupiłam tez rozmowy telefoniczne,które sa bardzo ttanie.Poza tem nie wiem ile miejsca na dysku zajmie mi nowy komunikator.Nie ma zadnego biura w Polsce,jakos nie mam przekonania.Pozdrawiam cieplutko.

stazyjka 2
25-05-2008, 22:54
Akusiu !
Jestem dopiero w fazie testowania. Z instalacją nie było problemów, a z resztą to się zobaczy

janinaa
26-05-2008, 13:11
Mam skypa,a że lubię nowości zainstalowałam.Będę dzisiaj testować,być może będzie super,zobaczę.Pozdrawiam serdecznie.

akusia
26-05-2008, 13:21
Ja już testowałam z Basią i z Kundzią:) :)
Jeśli jest ktoś chętny może ze mną przetestować.

Alsko
26-05-2008, 13:26
Żoranka ma rację. Jak byk stoi tam napisane: Bezpłatne przez 30 dni.
Czy nie zachowują się, jak ci, co uwielbiają w umowach drobnym maczkiem pisac ważne a niemiłe informacje?

Basia.
26-05-2008, 14:16
Może on jest super, ale na stronie głównej (trzeba chwilkę poczekać,aż przelecą wszystkie napisy)pisze: wypróbuj 30 dniową nową opcję-ktoś wie o co chodzi;zainstalowałam sobie,zobaczymy..
ale to dotyczy opcji SUPER gdzie można przeprowadzać wideokonferencję z udziałaem 6 osób i to mamy bezpłatnie przez miesiąc łącznie z 3000 min. na rozmowy telefoniczne do USA. Opocja standardowa gdzie można rozmawiać lub czatować jednocześnie z 3 osobami tak jak w skype jest bezplatna. Za opcję SUPER z czatowaniem i gadaniem w 6 osób + telefon placi się 5 $ miesięcznie. Przez 30 dni mamy opcję SUPER bezpłatnie, po tym terminie przechodzimy na opcję STANDARD, wyczytałam to na stronce głównej.

urszula-kol
26-05-2008, 14:21
30 dni na przekaz wideo, na audio nie.Czyli z kamerką chyba tylko 30 dni, potem trzeba płacić. Nie wiem czy dobrze myślę.

Pani Slowikowa
26-05-2008, 14:22

trzeba tez uwazac zeby po 30 dniach nie zaczeli sie zachowywac jak komputerowa mafia... czyli zaczac robic psikusy ...

Basia.
26-05-2008, 14:30
na mój rozum opcję STANDARD będziemy miały po 30 dniach bezpłatnie /tak wyczytałam/ oceńcie czy dobrze myślę. :confused:
http://www.oovoo.com/1.6/polish/new30days.html

janinaa
26-05-2008, 14:32
Basia, więc dobrze zrozumiałam tak jak piszesz,dokładnie parę razy czytałam.

Kundzia
26-05-2008, 15:38
Znajomy który polecioł mi ten program ma go zainstalowany już prawie dwa lata i dotąd nic nia płaci.Ma crkę za granicą i nigdy nic nie płacił.te 3000 minut jest miesięcznie do USA i Kanady ,i pokazuje wykorzystane minuty.Jest to w Polsce absolutnie bezpłatne.Inaczej jest w USA gdzie nie płaci sie za internet.

urszula-kol
26-05-2008, 15:38
Przekopiuję dwa pierwsze warianty:
STANDARD BEZPŁATNIE!
Wideo czaty z udziałem 3 osób
Nieograniczone 1-minutowe wiadomości wideo
Udostępnianie i wysyłanie plików wielkości do 25MB
Efekty wideo
--------------------------------------------------------------------------
STANDARD + Telefon $5/miesiąc
Możesz korzystać z wszystkich funkcji opcji STANDARD, plus:
Czaty na żywo przez telefon z udziałem 6 osób
500 minut rozmów telefonicznych na miesiąc*

Wg mnie po 30 dniach trzeba płacić, jeżeli chce się rozmawiać głosowo, a nie pisząc - czat. Może sie mylę.

Kundzia
26-05-2008, 15:49
Opłata jest wtedy gdy wybiera sie opcję z telefonem,wtedy do domu dostarczają telefon i placi sie,samo oovoo video rozmowy i czatowanie jest bez ograniczeń jak na skypie.

urszula-kol
26-05-2008, 18:50
Masz rację Kundziu, pokręciło mi się.

basia1247
27-05-2008, 16:08
zainstalowałam,bardzo mi się podoba,niestety nie mam na razie na tyle doświadczenia żeby go przetestować i polecić dalej. Mój nick : rabarbarek60. Proszę o kontakt.Tylko język polski

basia1247
28-05-2008, 06:46
Bardzo dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na moją prośbę w/s programu ooVoo.Działa rewelacyjnie.A w podzięce przesyłam kwiaty http://odsiebie.com/pokaz/162631---8852.html

Kundzia
28-05-2008, 08:33
że ten program jest tak popularny za granicą i ile ludzi go ma a także jak wiele osób czyta seniorka i kożysta z nowinek,Ja w ciągu zaledwie paru dni mamponad 50 kontaktów,choć bardzo mało z seniorka,odzywają się ludzie z całego świata,a tylko raz swój namiar podałam.Popularny ten seniorek i niesłychanie wiele osób go czyta.
Serca w górę!
P.s.
Basia1247-dziękuję za piękne utwory!

janinaa
28-05-2008, 11:17
Ja testowałam z Małgorzatką oraz do Anglii jeszcze jednak brakuje mi wprawy.Podaję mój nr janka 120 można wieczorem ze mną testować,oczywiscie w języku polskim.

Kundzia
28-05-2008, 11:47
Jasiu,wieczorkiem spróbuję do ciebie się odezwać,teraz jestem w pracy.

janinaa
28-05-2008, 14:45
Lucynko,bardzo się cieszę,że zadzwonisz jak by nie wyszło to znaczy brak w prawy z mojej strony,myślę jednak ,że sie uda.Czekam do usłyszenia.

krynia
29-05-2008, 21:25
Kochane o jakim programie mówicie, jestem początkująca, nie bardzo rozumię.W swoim laptopie mam kamerkę a nie wiem do czego ją używać, przecież nie będę prowadzić konferencji.Czy możecie mi na ten temat coś napisać?

Kundzia
29-05-2008, 22:41
Kochane o jakim programie mówicie, jestem początkująca, nie bardzo rozumię.W swoim laptopie mam kamerkę a nie wiem do czego ją używać, przecież nie będę prowadzić konferencji.Czy możecie mi na ten temat coś napisać?

Kryniu,
nowym komunikatorze internetowym, o wiele lepszym od skype:
http://www.oovoo.com (http://www.oovoo.com/pl/index.aspx?lang=pl)

Jest nas już spora gromadka co go sobie zainstalowała,fajnie się gada z innymi i kto mw kamerke widzi osobę z którą rozmawia.

janinaa
30-05-2008, 08:12
Krysiu poznawać nowych znajomych np: w klubie senior,poznaje się lepiej, jakby osobiscie, a po drugie mamy rodziny za granicą jak ja, mogę oglądac wnuki rozmawiać z nimi.Mam skype ale jak ooVoo jest lepszej jakosci to czemu nie mieć u siebie i zainstalować.

polder
30-05-2008, 12:55
Spróbowałem i
niewypał. Ich pomoc jest w ang. Zbyt słabo znam. Czy jakaś oświecona, życzliwa dusza zechciałaby mi wyłożyć krok po kroku,
łopatą?

Bona
30-05-2008, 13:28
Mnie ten komunikator bardzo by odpowiadał gdyby te 3000 min. darmowych było na telefony w Polsce. Mam skypa i uważam, że jest dobry. Słyszalność zależy też od rodzaju mikrofonu. Kto mam dobry to świetnie słychać. Darmowy komunikator głosowy jest również na ICQ. Słyszalność dobra. Jest tam też szereg innych funkcji. Również rozmowy Video itp. Do ściągnięcia ze strony www.ICQ.com.pl. Warto spróbować.

basia1247
30-05-2008, 15:44
Spróbowałem i
niewypał. Ich pomoc jest w ang. Zbyt słabo znam. Czy jakaś oświecona, życzliwa dusza zechciałaby mi wyłożyć krok po kroku,
łopatą?
Zainstaluj spolszczenie http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=2659&ooVoo+1.6.1.12

Sfinks
11-06-2008, 22:52
Znajomy który polecioł mi ten program ma go zainstalowany już prawie dwa lata i dotąd nic nia płaci.Ma crkę za granicą i nigdy nic nie płacił.te 3000 minut jest miesięcznie do USA i Kanady ,i pokazuje wykorzystane minuty.Jest to w Polsce absolutnie bezpłatne.Inaczej jest w USA gdzie nie płaci sie za internet.

jestem gapą komputerową ale jaimś cuem udało mi się zainstalować ten komunikator.Niestety wyrażnie pisze że darmo można telefonować tylko do 13 czerwca.Bardzo chętnie do tego czasu przetestuję go z osobami ,które korzystają z ooVoo.
Pozdrawiam i bardzo ucieszy mnie telefon od Kogoś z Klubu Seniora .Mój identyfikator:anna61001.Pozdrawiam

weronika1
12-06-2008, 15:43
Ja tez przystapilam do instalacji oovoo, ale kiedy przeczytalam akceptacje umowy, wstrzymalam sie od klikniecia "zakoncz", poniewaz dopiero na koncu napisali o odplatnosci. Mimo tego na pulpicie ukazala sie ich ikona, a po wlaczeniu komputera pokazuje sie ich okno do akceptacji. Klikam narazie zakladke "odloz na pozniej". Nie jestem zdecydowana co robic. Zalezy mi na naszej konwersacji, jezeli Ty nadal podtrzymujesz swoja chec?:)

Kundzia
17-06-2008, 09:29
posiadają już program oovoo do zainstalowania.Kto ma opory lub boi się instalować z wcześniej podanego linku może spróbować wybrać ten program z dobrych programów.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2659&ooVoo+1.6.1.12

polder
17-06-2008, 13:14
jak dokonać deinstalacji ooVoo? Z różnych powodów rozmyśliłem się.

Basia.
17-06-2008, 13:36
wejdź do panelu sterowania i usuń program.

Sgerr
18-06-2008, 14:17
Dokładniej Panel Sterowania -> Dodaj lub Usuń Program -> I tu wybierasz ooVoo zaznaczasz i może odinstalować. Gdybyś miał kłopoty :)