PDA

View Full Version : Szukam towarzystwa - opieki


Boga
27-05-2008, 00:20
Szukam osoby która zechciałaby pomieszkać w Brzesku z moją 80 letnią mamą przez jakieś 3 miesiace np od 15 sierpnia i nieco dorobić do emerytury.

Malgorzata 50
27-05-2008, 21:39
Szukam osoby która zechciałaby pomieszkać w Brzesku z moją 80 letnią mamą przez jakieś 3 miesiace np od 15 sierpnia i nieco dorobić do emerytury. Nieco czyli ile??????? Nie wiem skąd się biora te ogłoszenia .Czy pomieszkanie w Brzegu jest tak atrakcyjne ,ze wystarczy nieco????

tar-ninka
27-05-2008, 22:33
Małgosiu ,nie Brzeg tylko Brzesko jest to małe miłe miasteczko na trasie Tarnów -Krakow.
Słynne m.in. z Browaru Okocim.Pyszne piwo tam robią.

chickita
27-05-2008, 22:43
Słynne m.in. z Browaru Okocim.Pyszne piwo tam robią.
To musze Kufie napisac.

Małpa
27-05-2008, 22:46
To nie jest co nieco,tylko nieco,czyli co??

Malgorzata 50
27-05-2008, 23:30
Małgosiu ,nie Brzeg tylko Brzesko jest to małe miłe miasteczko na trasie Tarnów -Krakow.
Słynne m.in. z Browaru Okocim.Pyszne piwo tam robią.
Brzeg czy Brzesko wszystko jedno .... ale to nieco!!!!!!!

Boga
31-05-2008, 10:04
Pani Małgosiu; czy z ogłoszeniami w prasie też Pani "rozmawia"? To jest ogłoszenie i "konkretach" chętnie porozmawiam z osobami zainteresowanymi. No chyba że chciała się Pani zorientować ile trzeba zapłacic żeby załatwić sobie takie towarzystwo - opiekę. Myślę że jest to zależne między innymi od złośliwości osoby której towarzystwo trzeba zapewnić, więc obawiam się, że jeżli chodzi Pani o Warszawę mogłoby być bardzo drogie to Pani towarzystwo.Radzę zostać tylko przy komputerze.
Ja chętnie porozmawiam z osobą zainteresowaną z czasowym pobytem w tej miłej miejscowości i z nią ustalę co za co, tak aby "wilk był syty i owca cała".
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Panią Tar( chyba ) Ninkę za wspaniałą orientację w geograficznych zakamarkach Polski. Miłego dnia !

Malgorzata 50
31-05-2008, 13:55
Czuję się postawiona do kąta .Ogloszenia w prasie powinny być jednakowoż troche bardziej skonkretyzowane.Jesli chodzi o poziom złośliwości -remis ze wskazaniem na pół punkta dla Pani za brak poczucia humoru.

Małgosia G.
09-11-2008, 14:58
Dzień dobry! Witam znajomych(Małgorzata G.:)) (rady posłuchałam i jest lepiej, dziekuje) Poradzono mi by tutaj napisać. Nie bardzo rozumiem co sie dzieje. Od pewnego czasu zamieszczam ogloszenie, o tym że przyjme osobę starszą, potrzebującą ciepła rodzinnego i opieki do siebie, do rodziny, pokój z ogródkiem. Moje ogłoszenie jest wypływa z zupełnie szczerych i uczciwych uczuć i nie ma w nim żadnych ułapek. Przez ostatnie 8 lat opiekowałam sie moją chorą mamą, ktora rok temu umarła, czuję sie bardzo samotna, pomimo że mam męża. Dlaczego przy tak dramatycznych postach o samotności i ozieblośći bliskich, nikt nie reaguje na to ogłoszenie, które jest takie jak brzmi i nie ma nic w nim z nieuczciwości. Pozdrawiam Małgosia G.

tadeusz50
09-11-2008, 15:09
Małgosiu ale pierwsza uwaga skonkretyzuj gdzie mieszkasz, jednak mało ludzi przeniesie się na drugi koniec Polski. Ja znalazłem już druga osobę poszukującą osoby do opieki ale ponownie z Bydgoszczy.

aannaa235
10-11-2008, 08:34
Małgosiu G- jak mieszkasz w Brzesku to odezwij się do mnie, pozdrawiam

Małgosia G.
10-11-2008, 12:12
Witam:) Przepraszam że nie podalam gdzie mieszkam, juz to naprawiam. Mieszkam w Ostrowie Wlkp., 2 godziny jazdy od Poznania. Moj adres e-mail to mgsawa@interia.pl Praktycznie jestem w domu, poza okresami kiedy muszę wyjśc czasami do redakcji, zanieśc jakis materiał. Niestety to tylko dorywcze zajecie. :) Pozdrawiam

tadeusz50
10-11-2008, 12:20
MałgosiuG tu na seniorku istnieje jeszcze jedna forma porozumiewania się są to "prywatne wiadomości" które należy uaktywnić przez wejście na ustawienia i następnie wybór opcji na zakończenie zaakceptować zmiany. Powodzenia.

Małgosia G.
10-11-2008, 20:06
MałgosiuG tu na seniorku istnieje jeszcze jedna forma porozumiewania się są to "prywatne wiadomości" które należy uaktywnić przez wejście na ustawienia i następnie wybór opcji na zakończenie zaakceptować zmiany. Powodzenia.
Witam Tadeuszu50, bardzo dziekuję za rady dotyczące ustawień, skorzystałam. Nawet nie wiedziałam co można dodać i skonfigurować, były mi bardzo potrzebne. Nie wiem jeszcze jak wstawiac obrazki i zdjęcia, bo buźki mam opanowane. Jeszcze jedna korzyscią dla mnie bylo rozpoczęcie pisania mojego bloga, do lektury którego cie serdecznie zapraszam:):) Oczywiscie i komentarzy:)

Małgosia G.
10-11-2008, 20:09
Drogi Tadeuszu50, popełniłam błąd i odpowiedz dla ciebie, wysłałam sama do siebie, przepraszam. Odpowiedz jest na moim poście. przepraszam

tadeusz50
10-11-2008, 20:44
Małgosiu G wysłałem ci wiadomość, być może nie masz jeszcze ustawionego powiadomienia o wiadomości.