PDA

View Full Version : Spełniamy marzenia


wuere'le
28-05-2008, 16:36
Jeśli ktoś chce spełnić lub spełniać marzenia chłopca, to proszę wysyłać kartki, różne kartki ze zwierzętami, kwiatkami , widokówki itd, itp z życzniami, pozdrowieniami dla Mateuszka. Chłopca nie znam, ale dowiedziałem się o nim z internetu i myslę, że koszt kartki i znaczka jest tak niewielki, zważywszy, że w tak prosty sposób możemy spełnić marzenia chorego dziecka, tym bardziej, że zbliża się Dzień Dziecka .
http://www.mammarzenie.org/newspolska/2008/mateusz.php

tadeusz50
28-05-2008, 17:02
Ja przyłączam się do apelu, wydatek niewielki a temu pokrzywdzonemu chłopcu, przez ilość chorób sprawi radość. Kto jeszcze???

jolita
28-05-2008, 18:28
Czytając Wasze - Panowie posty dochodzę do wniosku, że nie zawsze potrafimy docenić , że mężczyzna też potrafi...
być czułym - tak poprostu...

tadeusz50
28-05-2008, 18:42
jolita
Niektóre panie potrafią i już doceniły co sam odczułem na tym forum.

tadeusz50
30-05-2008, 14:06
Pokazałem link moim dorosłym bliskim i ci bez słowa wysłali pocztowki. Polecam innym.

tadeusz50
22-07-2008, 14:33
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article211414/Blagam_uratujcie_Zuzie_.html
Pomóżmy uratować Zuzię

senior A.P.
23-07-2008, 11:49
Jolito !
Mezczyzni naprawde sa czuli i poprostu i wogole !
Nieczuly mezczyzna to raczej "zwierzecopodobny" ,widac to u niego w calej okazalosci zawsze i wszedzie.
Warto na mezczyzn patrzec nie tylko od strony urody,ktora nie idzie w parze z czuloscia a nie raz wrecz odwrotnie (ladna miska jesc nie daje).
Czuly ojciec to madry ojciec wie kiedy przytulic,pomoc,doradzic, skarcic lub nawet pogrozic.Wie,ze dziecko powinno byc w domu poznym wieczorem i w nocy.
Czuly ojciec to nie szasta pieniedzmi i zastepuje nimi milosc ojcowska,potrafi tez dziecko rozliczyc z otrzymanych od niego pieniedzy.
Czulosc winna byc oparta na sprawiedliwosci i prawdzie.

Mar-Basia
23-07-2008, 12:08
Dzien dobry, juz zanotowalam adres malucha. Jeszcze dzisiaj wysle mu kartke z Marbelli, wpisalam jego adres do notatnika, gdziekolwiek bedze - wysylam kartke.

Iluzja
23-07-2008, 13:05
...kartki wysylac bede, i moje wnuki tez. Pozdrowienia...