PDA

View Full Version : Palenie papierosów a cukrzyca - komentarze


xyz58
02-06-2008, 13:22
Komentarz do artykułu: Palenie papierosów a cukrzyca (http://www.senior.pl/158,0,Palenie-papierosow-a-cukrzyca,3312.html)
--------------------
Choruje na cukrzyce , jesli chodzi o diete staram sie ja utrzymywac,wysilek fizyczny w normie cwicze codziennie natomiast pale i wlasnie po przeczytani tego artykolu jestem przerazony, ze palenie ma az tak wielki wplyw na powstanie i rozwoj cukrzycy , przyznam szczerze ze wiedzialem ,ze palenie szkodzi to oczywiste ,ale w przypadku cukrzycy az tak bardzo o tym nie wiedzialem. Jest to pradwa albowiem dzis rozmawialem z kolega , ktorego bola nogi, chodzi z trudem i diabetolog mu powiedzial wprost prosze rzucic palenie i choroba nog ustapi , Mam teraz niekwestionowany argument by palenie rzucic.

lawenda
02-06-2008, 14:44
Palenie to nałóg niemodny i niezdrowy a w dodatku cukrzyca to wybuchowa mieszanka. Sory żaruję, mimo że z takich rzeczy się nie kpi.
Jak czytam Wasze dobre rady to aż zazdrość mnie ogarnia. Ja mam cukrzycę od przeszło dwudziestu lat. Kochamy się i nawet inhalacja jej nie przeszkadza. Pewnie spotka mnie za to kara ale nic to. Nikt nie musi brać ze mnie przykładu bo robię wszystko na opak i wszelkie zakazy odnoszą odwrotny skutek. No cóż taka już jestem i dobrze mi z tym.