PDA

View Full Version : Internetowe pamiętniki nie tylko dla młodych - komentarze

jolita
18-11-2006, 16:13
Komentarz do artykułu: Internetowe pamiętniki nie tylko dla młodych (http://www.senior.pl/153,0,Internetowe-pamietniki-nie-tylko-dla-mlodych,1549.html)
--------------------
Prowadzenie bloga to też rodzaj powrotu do młodości, bo któraż z nas (bo raczej dotyczyło to dziewcząt) zwłaszcza w "tamtych" czasach nie prowadziła pamiętnika?Brak takich cudów jak TV, filmy w większości prod.ZSRR sprawiały, że zamykaliśmy się w swoim kąciku marzeń...Dzisiaj znów nie zawsze jest komu powierzyć swoje przemyślenia - zmienił się tryb życia i bycia więc czasem zachodzi potrzeba porozmawiania "samym z sobą" i tu blog stanowi dobrą pomoc.Sa też osoby, które ze swoich blogów uczyniły niemal "dzieła" i tym biję brawo...

araukaria
19-11-2006, 16:24
Cytuję:czasem zachodzi potrzeba porozmawiania "samym z sobą"
_______
A czytelnik ma okazję zapoznać sie z tymi "myślami" autora i skonfrontować je ze swoimi.... szczególnie gdy autorka jest "bystrym obserwatorem otaczającej nas rzeczywistości." Dla mnie pisanie bloga jest "wspomnieniem" bliskich memu sercu miejsc i ludzi którzy tam żyli.

jolita
19-11-2006, 16:33
Cytuję:czasem zachodzi potrzeba porozmawiania "samym z sobą"
_______
A czytelnik ma okazję zapoznać sie z tymi "myślami" autora i skonfrontować je ze swoimi.... szczególnie gdy autorka jest "bystrym obserwatorem otaczającej nas rzeczywistości." Dla mnie pisanie bloga jest "wspomnieniem" bliskich memu sercu miejsc i ludzi którzy tam żyli.

jolita
19-11-2006, 16:43
szkoda,że czytelnicy bloga rzadko ujawniają swoje poglądy na teksty umieszczone w blogu...Odpowiadałby mi rodzaj forum (bez potrzeby uganiania się po stronach, ale to rzecz gustu) a ponadto trzeba oddać, że Administracja "Seniora" wykazuje dużo troski, by "staruszkowie" nie pogubili się...

jolita
19-11-2006, 16:47
dot.przedostatniego wpisu, który znów przez niefrasobliwy "klik" udało mi się umieścić.Chyba swój nick zmienię na "bałaganiara"...

hanka93
05-12-2006, 18:57
Ludzie starsi powinni wymieniac się swoimi myślami.

jolita
05-12-2006, 19:52
:confused: Ludzie starsi powinni wymieniac się swoimi myślami.
Czemuż ach czemuż tak lakonicznie?:rolleyes:

Jadka.Z
10-12-2006, 19:12
Jestem Jadka.Z . Nie wiem jak napisać co myślę.Nie umiem znaleźć się w tych rozmowach. Ludzie starsi często są samotni, szukają kontaktu z innymi.Wymiana myśli jest bardzo potrzebna.

jolita
11-12-2006, 11:22
:) Witaj Jadko. Już poczyniłaś dwa pierwsze kroczki to teraz będzie "z górki".Włączaj się w nasze przecież też częste "ble,ble", a z czasem może i jakaś przyjażń się zawiąże...

iwo1111
11-12-2006, 14:59
Witaj Jadka! Wydaje mi się, że więcej jest tu ludzi samotnych, więc tematy na pewno się znajdą. Pozdrawiam cieplutko :-)))
http://images4.fotosik.pl/243/aee013b9b6a3f73f.gif (www.fotosik.pl)

urszula-kol
12-12-2006, 17:06
Jadko jest tu tyle poruszanych tematów, wybieraj co Cię interesuje i wtrącaj się do rozmowy.