PDA

View Full Version : Biało-czerwoni na boisku


destiny
08-06-2008, 15:32
Pomóżmy naszej reprezentacji w ME.
Choć piłka nożna jest mi obca (nie znam się absolutnie), ale w chwilach ważnych kibicuje Polakom :)
Proponuje zabawę w prognozowaniu wyników meczów, które rozegra nasza reprezentacja.
Nie znam się za bardzo na piłce nożnej...ale stawiam na zwycięstwo Polaków . Dla Polski 2:1
Mąż mnie obśmiał...i dał zwycięstwo Niemcom - 1:0 dla Niemców

Jakie wyniki obstawiają Wasi bliscy ?

tadeusz50
08-06-2008, 15:44
Serce by chciało i trzeba i należy w to wierzyć, że będzie 2:1 :D :) dla Polski, jednak rozum podpowiada porażkę i obawiam się wysokiej:confused: . Obym nie był złym prorokiem.

a_sikorzanka
08-06-2008, 15:52
Trzeba myśleć pozytywnie 1:0 dla Polski,życzę im tego z całego serca.:)

BUNIA
08-06-2008, 16:17
http://img55.imageshack.us/img55/8185/beztytuurg6.png (http://imageshack.us)
http://img55.imageshack.us/img55/8185/beztytuurg6.5adbdc1804.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=55&i=beztytuurg6.png)

Trzymajmy kciuki za bialo-cerwonych

POLA
08-06-2008, 18:48
Moi mężczyźni nie emocjonują się piłką, a ja obstawiam 3:1 dla Niemców (są nadal lepsi, niestety), ale bardzo chcę sie pomylić i trzymam za naszych kciuki.
Jeśli przegrają, ale w ładnym stylu, gorycz porażki będzie mniejsza.

babciela
08-06-2008, 18:54
Niestety,tez uwazam,że druzyna niemiecka jest lepsza 3:0 dla nich.Ale trzymam kciuki

baszka
08-06-2008, 19:10
moja prognoza to 2do 1 dla nas

Lila
08-06-2008, 20:02
moja prognoza to 2do 1 dla nas

Ja też.Choć wolałabym 2:0..:D

ps.Ponoć nigdy nie wygraliśmy z Niemcami...na boisku,ma się rozumieć.

chaliniak
08-06-2008, 20:23
A ja zastanawiam się się czy oglądać czy tylko podgląd co jakiś czas. Mam w "dorobku" 2 zawały a taki mecz to nerwy. Co do wyniku to rozum mówi co innego niż serce. Oby nasi dobrze grali.
Natomiast o północy na pewno będę oglądał F1.
Pozdrawiam.

tadeusz50
08-06-2008, 20:43
Kubica wygrał

Pani Slowikowa
08-06-2008, 20:55
w historii Formula 1 slyszalam polski hymn..:)
Poplakalam sie kochani..
Mowia ze pierwszy raz widza na podiach tyle czerwonego koloru...i to nie jest czerwony Ferrari... ale nasz .. bialo czerwony.. :)

enia60
08-06-2008, 21:20
jest źle,ale jeszcze są szanse,może się uda,bo chyba przygotowanie takie sobie?

Malgorzata 50
08-06-2008, 21:56
Cholera fatalnie!!!!

babciela
08-06-2008, 22:34
fatalnie,ale to przeciez jeszcze nie koniec świata-mamy nastepne mecze ze slabymi druzynami.Niemcy są naprawde nieżli......w pilce noznej-oczywiscie

Pani Slowikowa
08-06-2008, 22:34
Lukasz Podolski niemieckie szczescie!!:mad: :mad:

Jadzia P.
08-06-2008, 22:38
Mogli strzelić choć jedną honorową bramke .....

destiny
08-06-2008, 22:44
Szkoda...bo dobrze zaczęli (pierwsze minuty).
Szkoda mi tych Polaków-kibiców, którzy pojechali tam z taką nadzieją...

Jadzia P.
08-06-2008, 22:52
Nasi kibice są wspaniali, choć zdarzają się wyjątki. Ja osobiście bardziej interesuję się skokami narciarskimi, choć dzisiejszy mecz też oglądałam. Widziałam kiedyś mecz Polski z Niemcami i wiem, że oni grają do końca. I dziś to też się potwierdziło, bałam się , że będzie 3 :0.

Basia.
08-06-2008, 22:57
kibiców mamy wspaniałych kiedy słyszałam jak śpiewali hymn zakręciły mi się łzy w oczach ze wzruszenia. Co do reszty nie miałam złudzeń, smutne to ale piłkarzy mamy kiepskich. :mad:

destiny
08-06-2008, 23:04
Może jeszcze nie wszystko stracone ?
Jeden przegrany mecz, to jeszcze nie wygrana bitwa.
Miejmy nadzieję, że wyjdziemy z grupy...i jeszcze zawalczymy :)
...
Kubica - ambitny chłopak. Troszkę radości było, prawda ?

ammi1952
08-06-2008, 23:07
Jak by na to nie patrzeć to nie ma czego rozpaczać przecież obie bramki strzelił polak

Karol X
08-06-2008, 23:12
Witam!
Wspaniala gra bialo-czerwonych mimo porazki.
Polacy zaskoczyli caly Swiat.
Chwilami mialem wrazenie,ze w czerwonych koszulkach grali Niemcy.
Nie ma sie co wstydzic porazki w takim stylu,Polacy dali z siebie wszystko.
Pochlebne opinie szwedzkich komentatorow.
Polacy wyjda z grupy jako drugi zespol,jestem przekonany,ze tak bedzie.
Osobna historia to Lukasz Podolski - czolowy pilkarz reprezentacji Niemiec.
Nigdy nie wyrzekl sie Polski,czesto jezdzil dopingowac naszego Adama Malysza,gdy ten wystepowal w konkursach skokow w Niemczech.Plakal po zakonczonym meczu,wiecej chyba z powodu wystapienia w roli bohatera meczu...niestety dla Niemiec.Pozniej sie usmiechal,ale przez lzy.A fakt przywdziania polskiej koszulki po zakonczonym meczu(jako jedyny pilkarz niemiecki)mowi sam za siebie.
Podkreslano w telewizji szwedzkiej fakt,ze chyba nie do konca byl szczesliwy z powodu strzelonych bramek.
Chlopak z Gliwic,mowiacy gwara slaska,u mnie zaskarbil sobie sympatie...pomimo strzelonych nam bramek.
W tym meczu pokazalismy klase i futbol w najwyzszym swiatowym wydaniu.Cieszmy sie z tego.

tadeusz50
08-06-2008, 23:15
Z tymi kibicami to jest jednak inaczej właśnie oglądam TVN-24 zatrzymywani kibice polscy i niemieccy za burdy, wstyd znowu pokazaliśmy swoją złą sttonę.

tadeusz50
08-06-2008, 23:16
Karolu to ja oglądałem inny mecz

Małpa
08-06-2008, 23:29
Przecież a niemieckiej drużynie wcale nie ma rodowitych Niemców,są samo obcokrajowcy,to z czego ci Niemcy tak się cieszą??.Niech wystawią prawdziwych,to zobaczymy,czy wygrają:(

Basia.
08-06-2008, 23:36
Przecież a niemieckiej drużynie wcale nie ma rodowitych Niemców,są samo obcokrajowcy,to z czego ci Niemcy tak się cieszą??.Niech wystawią prawdziwych,to zobaczymy,czy wygrają:(
bo dobrze wydali swoje pieniądze, kupili dobrych zawodników. My też kupujemy ale kiepskich, niestety. :mad: Tak jest ze wszystkim, przykre to ale prawdziwe. Wiem, że jęczę ale jestem rozczarowana i zła.

Pani Slowikowa
09-06-2008, 00:18
Polski byl grany.. nie mozna miec w jeen dzien dwoch..:)
Robert Kubica zadziwil caly swiat!!

Karol X
09-06-2008, 00:26
Przed meczem Polska - Niemcy w Klagenfurcie,tez odspiewano hymn polski.

Jadzia P.
09-06-2008, 00:30
Wiesz co Tadeuszu, my chyba rzeczywiscie ogladaliśmy inny mecz. Mnie nie podobała się gra Polaków, cały czas Niemcy ich gnietli, nie oddali prawie wcale strzałów na bramke przeciwnika. A o Smolarku wogóle nie chcę się wypowiadać, pewno zbyt wiele czasu poświęcił na reklamy i brakło go na treningi.Jednym słowem, Niemcy byli o trzy klasy lepsi od naszych.
Taka jest moja opinia !!!

Karol X
09-06-2008, 00:40
Przesadzasz!
Nie bierzesz pod uwage klasy przeciwnika.
W tym meczu Niemcy nie byli wcale lepsi od Polakow.
Chodzi mi o gre,nie o wynik meczu.
Bywaly w historii futbolu takie mecze,ze druzyna o wiele lepsza schodzila z boiska pokonana i odwrotnie tez.
Jeszcze nic straconego.Trzeba wierzyc w druzyne,ze zagra lepiej i awansuje z grupy.

tadeusz50
09-06-2008, 05:51
Powiem tak pożyjemy zobaczymy!! Fakt,że weszliśmy do finałów ME jest dużym sukceem. Jak wyjdziemy z grupy bądzie następny sukces.

Anielka
09-06-2008, 10:17
Ale optymista z Ciebie Tadeuszu,oby sie sprawdziły Twoje prognozy.Pozdrawiam cieplutko.15128

bogda
09-06-2008, 10:19
Ostatnia prognoza Tadeusza się sprawdziła, nawet chciałam mu dać za to w ucho, ma szczęście że teraz inaczej mówi :)

Anielka
09-06-2008, 10:38
Ależ Bogda ,nie przystoi słabszych bic.Pozdrawiam cieplutko i mimo wszystko jestem optymistką.

Lila
09-06-2008, 11:48
140- tu kibiców niemieckich aresztowano.
Waffen - Kibicen wykrzykiwali,że wszyscy Polacy powinni nosić żółte opaski z gwiazdą.Jaką ciekawe ? Sześcioramienną czy pięcio ? Nie sprecyzowali..
I tym sposobem Dojcze - Kulturen pokazali ,że są daaaaleko w tyle za cywilizacją.

Ps.Nasi kibice jednak to anioły ,które z nieba zstąpiły.
Wstyd ...cholerny wstyd .Faszyści.

Pani Slowikowa
09-06-2008, 13:26
140- tu kibiców niemieckich aresztowano.
Waffen - Kibicen wykrzykiwali,że wszyscy Polacy powinni nosić żółte opaski z gwiazdą.Jaką ciekawe ? Sześcioramienną czy pięcio ? Nie sprecyzowali..
I tym sposobem Dojcze - Kulturen pokazali ,że są daaaaleko w tyle za cywilizacją.

Ps.Nasi kibice jednak to anioły ,które z nieba zstąpiły.
Wstyd ...cholerny wstyd .Faszyści.

Nie zapominaj ze wielu tych tzw.. "Niemcow" pochodzi z dawnych NRD... a tam to juz taki zastrzyk kultury ze wschodu byl, ze uszy puchna...
Ostatnio zauwazylam ze nawet w normalnej przyjaznej ( czy mniej) rozmowie.. Niemiec ma zwyczaj podnoszenia glosu..
w sposob wrzaskliwy i nie dopuszczajacy sprzeciwu.....
Szkoda tylko ze ten Podolski w polskiej reprezentacji nie byl.. podobno chcial ale go olano..

A ja tam sie ciesze ze chociaz takie zwyciestwo bylo w Kanadzie!!:)

tadeusz50
09-06-2008, 14:29
Znowu muszę punkt po punkcie odpowiedać
1-bogda w ucho to nie pamiętam kiedy dostałem a od kobiety to nigdy ewentualnie potrafię przytrzymać drobną rączkę, prognozy sie sprawdziły i to co pisałem wcześniej też jest tam mój mały błąd zapomniałem dopisać znaku zapytania. Co zmienia sens zdania. Niewątpliwie wyjście z grupy będzie sukcesem.
2- Anielka miej litość nigdy nie uderzyłem kobiety nawet w niechlubnym dla mnie okresie pijaństwa ale tez nie pozwoliłem się uderzyć przez kobietę- potrafię przytrzymać napastliwą rączkę.

Jadzia P.
09-06-2008, 14:35
Pani Słowikowo, ja też bardzo się cieszę ze zwycięstwa Kubicy. Życzę mu jak najlepiej i oby nie dosięgli Go nasi spece od sporu, bo oni tylko czekają ( tak jak w przypadku Małysza ), by usadowić dobrze swoje ty..... , brać za to wszystko masę kasy, robić mnóstwo przekrętów, a biedny sportowiec na nich wszystkich musi zarobić.

destiny
09-06-2008, 21:56
W oczekiwaniu na kolejny mecz naszej reprezentacji zapraszam do obejrzenia fanek futbolu w barwach narodowych :)

http://www.me2008.pl/artykul/1223/seks-na-trybunach-zobacz

bogda
09-06-2008, 22:05
Destii...Ty to zawsze coś fajnego znajdziesz...:)

Karol X
09-06-2008, 23:29
Napatrzylem sie na te fanki futbolu i znow nie bede mogl spac na brzuchu.
A tak lubie.
I po co mi to bylo....
Nic to,postaram sie zasnac na plecach.
Dobranoc.

tadeusz50
10-06-2008, 05:50
Karol, az tak żle, że nie możesz na brzuchu spać?? Fanki całkiem porządne i ubrane. Zresztą ja sypiam na boczku.

destiny
10-06-2008, 15:05
Oto jest...sprawca :D

http://kobieta.interia.pl/galerie/najseksowniejsi/lukas-podolski/zdjecie/duze,781959,1,376

A tutaj wybieramy najprzystojniejszego piłkarza mistrzostw ;)

http://wiadomosci.onet.pl/99733,21,0,pokaz.html

Pani Slowikowa
10-06-2008, 16:04
Ladny ... ale te kolczyki to nie wiem..:confused:

tadeusz50
11-06-2008, 22:51
Arturowi Borucowi urodził się syn podaje TVN-24

destiny
11-06-2008, 23:09
A jaki wynik obstawiacie jutro ?
Panowie - znacie sie lepiej, a to tylko zabawa i...
takie marzenie, żeby sie udało :D
Mamy szanse. Wierzę, że wygramy :)
Polska gola !!!

Jadzia P.
11-06-2008, 23:16
Chciałabym aby Twoje życzenie się spełniło. Ja należę do tych bardziej sceptycznych. Ale zeby nie zapeszyć, nic nie obstawiam...

Karol X
12-06-2008, 00:38
Zmarnowana szansa.

W 2003 roku trafil do niemieckiej druzyny FC Köln,czolowy obronca polskiej reprezentacji - Tomasz Klos.
Nic nie byloby w tym dziwnego,albowiem wielu pilkarzy,po upadku komuny,szukalo lepszego bytu u zachodnich sasiadow.
Tomaszowi Klosowi rzucil sie wtedy w oczy zwawy,wielce utalentowany,mlody pilkarz o jasnych wlosach,ktory trenowal z pierwsza druzyna.
Kazde nieudane zagranie kwitowal polskimi przeklenstwami.
Mlodym pilkarzem interesowala sie juz wtedy niemiecka federacja,a z Polski nikt.
Tomasz Klos wiedzial,ze trzeba szybko dzialac,co tez uczynil.
Do Warszawy wyslano namiary na tego wielce utalentowanego mlodzika,ale nikt w PZPN(Polskim Zwiazku Pilki Noznej)nie kiwnal palcem,by cos w tej sprawie uczynic.
PZPN spal.
Niemcy natomiast(chyba podejrzewajac cos niedobrego)powolali Podolskiego do mlodziezowej reprezentacji Niemiec U-21,dla ktorej Podolski zaczal zdobywac bramki.
Gdy o Podolskim uslyszal caly swiat,obudzil sie PZPN.
Bylo juz jednak za pozno.
Wystep Podolskiego w mlodziezowce Niemiec przekreslal szanse na powolanie go do reprezentacji Polski.
Ojciec Podolskiego tez kontaktowal sie z PZPN,ale uslyszal w odpowiedzi,ze takich mlodzikow jest w Polsce tysiace.
Tak zmarnowano szanse na powolanie wielkiego talentu do reprezentacji Polski.


Czy sie spi,czy sie lezy.....

Kilka lat temu,pewien polski pilkarz,jeden z tych,ktorzy szukali lepszego bytu u zachodnich sasiadow,przyszedl na trening druzyny niemieckiej prosto z calonocnej "balangi".
Zaplacil taksiarzowi dole jak sie nalezy i udal sie na boisko,na ktorym trenowali juz inni pilkarze z druzyny.
Poniedzialek jest zwyklym dniem pracy,nawet dla pilkarza,ale nasz rodak widac o tym zapomnial.
Zjawil sie na treningu mocno spozniony,czym wzbudzil gniew u trenera,gdyz to kolidowalo z planem zajec i strategia ulozona sobie skrupulatnie przez niego.
W dodatku "pilkarz" przyzwyczajony do takich "numerow" w Polsce nie wzial pod uwage faktu,ze na trening w Niemczech przychodzi sie jak do pracy,czyli,ze trzeba miec torbe,a w niej stosowna odziez sportowa i obuwie.A nasz rodak zjawil sie na trening z podkrazonymi mocno oczami,bez dresu i korkow,czyli ze w pilke moze by jeszcze jakos trafil,ale nie mialby tej pilki czym kopnac.
Zbulwersowany takim podejsciem do zajec trener,odeslal "pilkarza" do domu.
Wkrotce ukarano "balangowicza" 10 tysiacami marek grzywny(wtedy obowiazywaly jeszcze w Niemczech marki),co dla "pilkarza"bylo wielce dotkliwa kara.


Dzis wierze w zwyciestwo druzyny polskiej.
Wierze dlatego,bo maja trenera z prawdziwego zdarzenia,ktory potrafi rozroznic wkladane w gre serce od fuszerki na boisku,trenera,ktory nadal reprezentacji nowe oblicze,promujac ofensywny styl gry.

tadeusz50
12-06-2008, 06:08
3:1 dla Polski taki będzie dzisiaj wynik w Wiedniu. Musimy wygrać innej możliwości nie bierzemy pod uwagę!!!!

tadeusz50
12-06-2008, 16:38
Podawać wynik meczu

destiny
12-06-2008, 16:58
buuuuuuu...mąż - wielki fan piłki nożnej (i jeszcze innych dyscyplin)...wkurzony, upsss chyba nie na mnie !...zapytany o wynik meczu burknął - no, jak będzie 1:0 dla Polski, to będzie dobrze.
Ja chcę, żeby wynik był wyższy. Daję 3:1. Oczywiście dla NAS :D
Bo jak nie...to wykończą nas psychicznie.

a_sikorzanka
12-06-2008, 17:51
Nie obstawiam,wkurzyłam się.My to mamy szczęście...Znowu kontuzjowany zawodnik.Oby znów po meczu nie zadawać pytania.... Leo łaj?

destiny
12-06-2008, 18:01
a_sikorzanka - a czemu to nie możesz obstawić ?
Przecież tu nie gra się na pieniądze :D

Hmm...a tak zapytam przy okazji...dlaczego nie mam dostępu do Twojego profilu ? Jestem na indeksie, czy co ?

Miłych wrażeń dzisiejszego wieczoru życzę :)

a_sikorzanka
12-06-2008, 18:07
Nie obstawiam bo jak obstawiłam,to przegrali.Destiny dostępu nie ma - nie dlatego,ze jesteś na jakimś tam indeksie,ale dlatego,żem cuś tam naklikałam i nie mogę z tego wyjść:)

gratka
12-06-2008, 21:18
Prowadzimy 1 : O
To był polsko - brazylijski gol zdobyty pono ze spalonego.

gratka
12-06-2008, 21:19
Wcześniej Artur Borus nas ratował skutecznie. Brawo!!!!!!!

Pani Slowikowa
12-06-2008, 21:35
omal co nam nie zrobili bubu.. :mad:

No jeszcze druga czesc ..

destiny
12-06-2008, 21:41
Pierwszy raz oglądam mecz razem z mężem :D
On ma stoickie nerwy...a ja ?
Ja - kopię piłkę prosto do bramki :D

Czary-mary ...3 gole zdobywamy !!!
Mam nadzieje :)

Karol X
12-06-2008, 21:45
Polacy prowadza,ale gra sie zupelnie nie uklada.
Obronca Jop strasznie powolny,niezdecydowany.
Z jego strony grozi nam najwieksze niebezpieczenstwo utraty bramki.Mam nadzieje,ze Leo to widzi...
Z taka gra nie ma co szukac z Chorwacja.

destiny
12-06-2008, 22:41
Nieeeeeee...szczęka mi opadła :mad:
To jest jedna wielka niesprawiedliwość !!!

Jadzia P.
12-06-2008, 22:41
Widzieliście ????????

Pani Slowikowa
12-06-2008, 22:43
ale ten sedzia .. to Anglik jakis??

Małpa
12-06-2008, 22:53
...a ja niestety przewidziałam ten karny:mad: :mad: :mad:

Karol X
12-06-2008, 22:56
Sedzia sprezentowal Austriakom rzut karny!
W takich rozgrywkach,gdzie do konca pozostaja juz tylko sekundy i gdzie wszystko ma sie rozstrzygnac w ostatnich meczach nie wolno sedziemu podejmowac takiej decyzji,bo przeciez tam nie bylo zadnego faulu,a skrzywdzil tym jednych i drugich,bo szanse Polski i Austrii na wyjscie z grupy sa juz minimalne.

Z drugiej strony trzeba bylo podwyzszyc na 2:0 i grac juz spokojnie do konca - oszczedzajac nam nerwow i poobgryzanych paznokci.

martunia
12-06-2008, 22:58
Szkoda,znów tyle nadziei.

Pani Slowikowa
12-06-2008, 22:58
jakby wygrali.. Bo psychologicznie to wygrali..:mad:
Slucham komentarzy Amerykanow za tego karniaka..
Cyt
"Anglik uprzedzil Polakow ze nastepnym razem jak TO zrobia.. da im karniaka...a oni GLUPIO jeszcze raz TO zrobili..."

Ale CO??? Co Polacy zrobili??? Za co ten karniak?? Czy moge sie dowiedziec??

destiny
12-06-2008, 23:01
...bo ten sędzia to...KALOSZ !!!

Karolu - masz racje.

Jadzia P.
12-06-2008, 23:04
Kalosz czy nie kalosz, ale mecz stracony...

Karol X
12-06-2008, 23:05
Slowikowo za to,ze sie przepychali na polu karnym,za ciagniecie koszulek(tak jedni jak i drudzy)....i za to,ze sedzia chcial zrobic Austriakom prezent.
Skandal!

Pani Slowikowa
12-06-2008, 23:08
Slowikowo za to,ze sie przepychali na polu karnym,za ciagniecie koszulek(tak jedni jak i drudzy)....i za to,ze sedzia chcial zrobic Austriakom prezent.
Skandal!

Ale ja nie widzialam tam zadnego przepychania... podskakiwali w gore.. tylko..
Ten sedzia pewnie wzial jakas forse za to.. No bo jak to inaczej wytlumaczyc??:mad:

destiny
12-06-2008, 23:08
Wklejam:
"Leo do arbitra: Why? Arbiter: For money :)))) "

Pewnie żart...

renet
12-06-2008, 23:12
nie to jakaś lipa.

Karol X
12-06-2008, 23:21
Zona mowi,ze takiego chama trzeba za jaja i o glebe!
Moze i ma racje:D
A na pilce sie zna,bo tesc gral w pilke nozna i obowiazkowo ogladala mecze.

martunia
12-06-2008, 23:25
Noo to ma rację.
Żony zwykle mają.

Pani Slowikowa
12-06-2008, 23:25
czego mozesz sie spodziewac po przekupnym Angliku??
Nie wiadomo co gorsze..:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

BUNIA
12-06-2008, 23:40
Angielska swinia z sedziego - musial ladna forse zgarnac .
No niech by przyjechal do gorali - juz by my wiedzieli jak mu sie "odwdzieczyc " za TO

Swiat jest podly - zarowno w polityce jak i w sporcie .
Tyle nadzie tyle nerwow i wszystko na marne .

A czy nie da sie za taki manewr usunac tego kalosza ???

Lila
13-06-2008, 00:07
Mimo to nie da się ukryć,że cuś Leo zawiódł,bo drużyna słabawa.

frida
13-06-2008, 01:32
ludziska nie jest tak źle Leo zrobił co mógł........ wierzę w niego może naiwnie ale wierzę.. dobry z niego chłop i z naszych wycisnął co mógł....buziaki

tadeusz50
13-06-2008, 05:59
Znów gdybamy.
Ewidentny karny należał się Austriakom w pierwszej połowie, gdyby nie Artur Boruc po 30 minutach powinniśmy przegrywać co namniej 4:0 i byłoby po zawodach jak to się mówi. Fakt w ostatnich sekundach nie powinno być karnego. Ale mniej winmy sędziego a nieżyciowe przepisy, które nie chcą wprowadzenia nowoczesności na boiska piłkarskie. Np. odtwarzanie sytuacji konfliktowej.

gratka
13-06-2008, 07:25
Zaiste dziwne te mistrzostwa: Brazylijczyk strzela gola dla Polaków, Polak jest najlepszym strzelcem u Niemców, sędzia Anglik gra z Austriakami...
Wieża Babel? Nie! Sport ponad narodami?

Jadzia P.
13-06-2008, 10:14
Po obejrzeniu tego meczu stwierdzam, że nie ma sprawiedliwości na świecie i , że wszędzie jest jedno wielkie oszukaństwo. A sport powinien być daleki od tego.

destiny
14-06-2008, 20:43
http://www.satyr.pl/dat/albumy/263710/8afe0dc64ec3eed46913dec281890638.jpg

Aby złagodzić złość po ostatnich występach naszej reprezentacji...szczególnie panów zapraszam do obejrzenia dziewczyn na boisku.
http://www.wrzuta.pl/film/ioclxTq8nh
Ciekawe, jakby wyglądał taki mecz męsko-damski ?

http://www.wrzuta.pl/film/f89HQlxjKX

Panie sporo potrafią....;) :D

destiny
16-06-2008, 15:27
Straciliśmy nadzieję :mad:
Wszyscy spekulują o dzisiejszym meczu. Jeszcze tli się nadzieja.
Z mężem nie pogadam, bo zły...i nie wierzy, że wygramy.
A co Wy myślicie ? Strzelimy tego gola, czy nie ?

tadeusz50
16-06-2008, 15:32
Cud może się zdarzyć jeden ale dwa?????Pozostawiam bez moich przemyśleń. Krakać nie chcę!!!

Pani Slowikowa
16-06-2008, 15:34
Straciliśmy nadzieję :mad:
Wszyscy spekulują o dzisiejszym meczu. Jeszcze tli się nadzieja.
Z mężem nie pogadam, bo zły...i nie wierzy, że wygramy.
A co Wy myślicie ? Strzelimy tego gola, czy nie ?

strzelimy... ale i tak nas to nie uratuje..:mad:

BUNIA
16-06-2008, 19:59
Wygramy z Chorwacja - trzymam kciuki .

tadeusz50
16-06-2008, 20:02
musimy wygrać innej opcji nie ma

frida
16-06-2008, 20:12
myślmy pozytywnie a napewno jakiś maleńki cud się wydarzy :D

Polska gola!!!!

grazyna
16-06-2008, 20:17
Cześc , proponuje wynik 3:1 dla Polski, co Wy na to? Moze być? :) Kto za a kto przeciw?

frida
16-06-2008, 20:18
Jestem Za...:d

grazyna
16-06-2008, 20:20
:) , w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak powiedziec zawijam kiece i kibicowac lece(jak mówi przysłowie). Paaaaa

frida
16-06-2008, 20:23
hhhehe cześć,
tylko uważaj Grażyno abyś w tym locie jakiegos kibica nie potrąciłą heheh:D

tadeusz50
16-06-2008, 20:23
Grażynko tolko co by nic nie wypadło spod kiecy!! hi hi hi hi

frida
16-06-2008, 20:26
hi hi hi oj Tadeuszu hehehe

Karol X
16-06-2008, 20:32
Z Chorwacja wygramy,ale Na Beenhakerze beda "wieszac psy",bo laska kibica(no widzicie co tu wychodzi jak nie moge napisac l z kreska:D )na "pstrym koniu jezdzi".

frida
16-06-2008, 20:34
ale dlaczego??? a co jest LEO winny tego,że u nas w Polsce nie ma dobrych piłkarzy (tak myslę) więc drodzy kibice nie zabijcie mnie :)

Karol X
16-06-2008, 21:46
Frido problem jest o wiele wiekszy i wina Beenakkera tu zadna.
Zawsze po nieudanych Mistrzostwach Swiata lub Europy trzeba znalezc "kozla ofiarnego".
Polacy graja bardzo zle.
Boruc jest i bramkarzem i obronca,tylko ile tak mozna jeszcze,by nie utracic bramki?!

tadeusz50
16-06-2008, 21:59
Polacy do domu nie przynoście wstydu. Kończ waść wstydu oszczędż, pasuje tu

frida
16-06-2008, 22:01
Frido problem jest o wiele wiekszy i wina Beenakkera tu zadna.
Zawsze po nieudanych Mistrzostwach Swiata lub Europy trzeba znalezc "kozla ofiarnego".
Polacy graja bardzo zle.
Boruc jest i bramkarzem i obronca,tylko ile tak mozna jeszcze,by nie utracic bramki?!


I tu się z Toba zgadzam....ale przykre to :(

tadeusz50
16-06-2008, 22:20
Miały byc dwa cuda a tu cuda w inna stronę do dupy taki interes.:mad:

frida
16-06-2008, 22:24
ja też już nie mam wiary :D

destiny
16-06-2008, 22:45
Koniec tej męczarni...
Przykre to i smutne :mad:

Basia.
16-06-2008, 22:46
Mamy kiepskich piłkarzy,taka jest prawda.:mad:

Karol X
16-06-2008, 23:05
W trzech rozegranych meczach - jedna strzelona bramka!:mad:
Za cztery lata wyjdziemy z grupy(mam taka nadzieje)pod warunkiem,ze w grupie "polskiej" bedzie Malta,Wyspy Owcze i San Marino.

A kiedys wygrywalismy na Mistrzostwach Swiata z Argentyna,Brazylia,Wlochami.
Na stadionie Slaskim pokonalismy Anglie,rozgromilismy Holandie 4:1!
Ech....lza sie w oku kreci.

martunia
16-06-2008, 23:08
Ale to już było i nie................

POLA
16-06-2008, 23:42
a może nie? taki oto obrazek: nie mogło być inaczej:http://bi.gazeta.pl/im/0/5308/z5308420X.jpg

tadeusz50
17-06-2008, 06:23
Wątek do archiwum!
Do zobaczenia w przyszłości! Chodzi o piłkę nożną!

hannabarbara
17-06-2008, 08:28
a może nie? taki oto obrazek: nie mogło być inaczej:http://bi.gazeta.pl/im/0/5308/z5308420X.jpg
Cudo! Wreszcie się serdecznie pośmiałam!

frida
17-06-2008, 08:29
heheh dobry obrazek och nasz prezydent hihih

renet
17-06-2008, 10:26
hahahhahahah dobre, jak zwykle dał plame.

en_vogue
17-06-2008, 13:18
Czy to nie on przynosi pecha naszym graczom?;)

destiny
29-06-2008, 18:19
mistrzami Europy ?
Ja stawiam na Hiszpanię :D
Teraz to już tylko zabawa ;)

Dzidka
29-06-2008, 18:21
Stawiam też na Hiszpanię.

http://www.igol.pl/images/articles/espana_md.jpg

tadeusz50
29-06-2008, 18:37
Będę kibicował Hiszpanom, jednak podejrzewam, że mistrzami zostaną Niemcy.

frida
29-06-2008, 19:34
ESPANIOLLLL gÓRĄ!!!!!

tadeusz50
29-06-2008, 22:37
Wiwa Espania

frida
29-06-2008, 22:39
no i musze isc do fryzjera hihihihihihh

frida
29-06-2008, 22:42
1:0 dla hiszpani