PDA

View Full Version : Ab ovo... seks i nie tylko... Cz.III


Strony : [1] 2 3

destiny
10-06-2008, 21:13
Zapraszam do III części :)

15158

Mam nadzieję na Wasz współudział w tworzeniu wątku i że będziemy się razem dobrze bawić :D

Zaczynam od wklejenia seks-horoskopu ;)
Oczywiście, należy potraktować go z dużym poczuciem humoru, choć być może gdzieś tam... kryje się jakaś prawda ?

BARAN -pan Już na pierwszym spotkaniu złapie kobietę za kolano i tego samego wieczoru będzie namawiał ją do seksu. Jeśli jednak prędko dopnie swego, rzuca partnerkę po jednej nocy.Podobnie Pani Baran szybko chce zaciągnąć mężczyznę do łóżka, omotać, oczarować, a następnego ranka zniknąć i szukać kolejnego obiektu westchnień.Ten znak zodiaku nie jest najlepszym kochankiem. Co prawda pierwsza spędzona z nim noc sprawia, że partner wraca do domu na miękkich nogach, ale w czasie następnych ma miejsce już tylko pięciominutowa pańszczyzna, po której Baran odwraca się plecami i zasypia. Jest aktywny tylko z nowym obiektem pożądania i tylko przez jedną noc.

BYK-Do spraw łóżkowych podchodzi jak do talerza z jedzeniem, dlatego seks Byka bardzie przypomina konsumpcję niż szaleństwo Co prawda wymaga od partnerki znajomości Kamasutry, ale brak mu odrobiny spontaniczności. Pani Byk Potrafi być niesłychanie wymagająca i oczekiwać całonocnych wyrafinowanych pieszczot. Innym razem całymi tygodniami jest chłodna i wstrzemięźliwa zupełnie bez powodu.

BLIŹNIĘTA-Uwielbia szybkie numerki w nietypowych miejscach Kiedy się umówi na intymne spotkanie, potrafi całymi godzinami planować wyszukane pozycje jakie chce wypróbować.Kiedy jednak wreszcie dopadnie obiekt pożądania... chce jak najszybciej i najlepiej "po bożemu". Pani Bliźniak różni się tylko większą wrażliwością na seksualne przeżycia.

RAK-To wrażliwy, uczuciowy lecz kapryśny kochanek, który nigdy nie odda się nikomu bez reszty Za nic w świecie nie przyzna się, że ma ochotę na seks. Pani Rak podejmie partnera kolacją przy świecach ubrana w suknię z dekoltem do pępka i nie pozwoli się nawet pocałować Pani Rak jak najszybciej zajdzie w ciaze by na stałe usidlić kochanka, pan Rak szybko będzie robił dzieci, by mieć własną rodzinę.

LEW-Seks preferuje ostry i pełen fantazji. Krótko i mocno zdobywa partnerkę kilka razy w ciągu jednej nocy. Jednak po wszystkim oczekuje nieustającego podziwu dla siebie i swojej potencji Pani Lew swoją fantazją erotyczną doprowadzi partnera do szaleństwa. Niemniej seks jest dla niej wyłącznie dopełnieniem związku psychicznego i jest kobietą tylko dla silnych mężczyzn. Do uprawiania miłości potrzebuje odpowiedniej oprawy: eleganckiego i wygodnego łóżka. Seks w warunkach ekstremalnych zdecydowanie jej nie pociąga.

PANNA-zgodnie z planem przeprowadza starannie cały flirt, aż do uwieńczenia znajomości romantycznym spotkaniem w alkowie. Po wszystkim najważniejszy jest natychmiastowy prysznic. Seks Panny jest przemyślany i dopracowany w najmniejszym szczególe. Najchętniej kocha się zgodnie z przepisami, czyli "po bożemu", ale czasami pozwala sobie zapomnieć, że jest górą lodową i ulega namiętności Wówczas zaczyna uprawiać seks bez jakichkolwiek zahamowań, gotowa na wszelkie ekstrawagancje tyczy sie to zarowno mezczyzn jak i kobiet

WAGA- Podrywa z wdziękiem i wyjątkową elegancją Przyjemność seksualną odczuwa z wielką intensywnością i w łóżku jest zdolna do każdej ekstrawagancji, czasem wręcz do perwersji. Ogromna radość życia sprawia, że potrafi cieszyć się każdą zmysłową przygodą. Erotyczna aktywność Wagi jest ogromna, a ciągłe nienasycenie seksem sprawia, że znak ten nie potrafi być sam i oprócz stałego partnera ma zazwyczaj jeszcze kogoś. I tak samo jak w poprzednim znaku zodiaku dotyczy to kobiet i mezczyzn

SKORPION- Pan To prawdziwy tytan seksu. Tylko jedno mu w głowie, bez względu na porę dnia i miejsce Na dłużej zatrzyma się tylko przy takiej partnerce, która w łóżku zgodzi się z zachwytem na każdy najbardziej wyrafinowany numer.Podobnie pani Skorpion: jeśli zobaczy przystojnego mężczyznę, natychmiast chce uprawiać z nim seks, choćby na tylnym siedzeniu samochodu lub w przymierzalni sklepu odzieżowego

STRZELEC-Z reguły zupełnie nie ma kondycji do erotycznych akrobacji. Woli poprzestać na opowiadaniu o swoich możliwościach i podszczypywaniu pośladków partnerki. Podobnie Pani Strzelec nie przejawia większego zainteresowania seksem, aczkolwiek obojgu zdarzają się czasem upojne noce. Oboje są z natury poligamiczni. Jeśli jednak da im się wolną rękę, rzadko będą zdradzać swoich partnerów, a jeśli już, to w sposób dyskretny.

KOZIOROZEC-Jest monogamistą, który zatraca się w jednaj kobiecie bez reszty i dla niej ma prawdziwie złote serce. Nie zdradzi jej nawet dla najbardziej oszałamiającej przygody. Jeśli jednak po 20 latach małżeństwa zmieni partnerkę, jest tak wstrząśnięty tym doświadczeniem, że całkowicie pogrąża się w świecie zmysłów, próbując po kolei wszystkich figur, które widział w filmach porno. Pani Koziorożec lokuje uczucie tam, gdzie ma interes. Dziwnym trafem związek intymny przynosi jej awans, sukces finansowy lub nowe mieszkanie. Natomiast nie przynosi jej zaspokojenia.

WODNIK-Jeśli już z kimś się zwiąże, to funduje niezwykłą huśtawkę uczuć i nastrojów. Przez miesiąc szaleje w sypialni, dając dowód niezwykłej fantazji i dużego temperamentu, a potem kilka tygodni żyje w celibacie, z którego nie jest go w stanie wyrwać najbardziej seksowna blondynka. Podobnie Pani Wodnik: jeśli partner zaimponuje jej intelektualnie, to w ciągu jednaj nocy przetestuje z nim wszystkie najbardziej wyuzdane pozycje. Jednakże już następnego ranka zmrozi go awanturą i wulgarnymi wyzwiskami, a kolejnej nocy będzie oziębła jak góra lodu

RYBY-Z reguły sam nie wie, kto mu się najbardziej podoba, dlatego na wszelki wypadek sypia z każdą kobietą, która mu wpadnie w oko. Jest namiętnym kochankiem, który w jedną noc potrafi zaserwować wszystkie pozycje z podręcznika Wisłockiej Pani Ryby ma podobnie wielki temperament, dzięki któremu może zamęczyć przeciętnego partnera. Jest przy tym niesłychanie wrażliwa i zmysłowa, uwodzi głosem, gestem, powłóczystym spojrzeniem

Lila
11-06-2008, 09:50
hmmm...Desti ....cuś w tym jest..:):)

A teraz pokuś się o horoskop typu...kto z kim najlepiej i nagorzej ? Choć dla nas już pozamiatane jest.:)

berbeć
11-06-2008, 11:55
czemu pozamiatane?

en_vogue
11-06-2008, 15:23
Ponownie kamasutra na boisku.
http://img507.imageshack.us/img507/9950/5kamasutrafutebolisticoza4.jpg (http://imageshack.us)

Lila
11-06-2008, 17:45
czemu pozamiatane?

Berbeć...:D pozamiatane,bo jesteśmy już przypisane do naszych panów starszych.Tyle lat...od kiedy zobaczyłyśmy pierwszy siwy włos na ich skroni...i nie tylko..
Może w przyszłym wcieleniu poszalejemy ? To było dosyć nudne,jak dla mnie...:D

destiny
11-06-2008, 19:08
Się porobiło :D
Nic nie piszą o sprawcy ciąży...

http://www.pardon.pl/artykul/5200/mezczyzna_w_ciazy_wkrotce_rodzi_i_chce_miec_wiecej _dzieci

destiny
14-06-2008, 17:19
David wchodząc do baru zauważył Johna siedzącego przy stoliku uśmiechniętego od ucha do ucha.
- John, coś ty taki zadowolony?
- Wczoraj woskowałem łódź, tylko woskowałem... i nagle podeszła do mnie ruda piękność... mówię Ci, stary... z taaakim biustem. Stanęła i spytała "Mogę popływać z Tobą łodzią?". Powiedziałem: "Pewnie, że możesz". Wziąłem ją więc ze sobą, Dave. Odpłynęliśmy dość sporo od brzegu. Wyłączyłem silnik i mówię do niej: "Albo sex, albo płyniesz do brzegu wpław". I wiesz co, stary? Ona nie umiała pływać. Rozumiesz? Nie umiała pływać!!
Nazajutrz Dave wchodzi do baru i widzi Johna jeszcze bardziej zadowolonego niż wczoraj.
- Widzę, że humor Cię nie opuszcza...
- Ech, stary... muszę Ci opowiedzieć... woskowałem wczoraj łódź, tylko woskowałem... i podeszła super-blondyna, z ... no wiesz... z taaakim biustem... Spytała, czy może popływać ze mną łodzią. "Jasne" - mówię. Odpłynąłem jeszcze dalej niż ostatnio. Wyłączyłem silnik i mówię do niej: "Albo sex, albo płyniesz do brzegu wpław". Stary... nie umiała pływać, ta też nie umiała pływać!!
Parę dni później, w znanym już nam barze, Dave znowu spotyka Johna. Tym razem jednak widzi, że John sączy piwko i popłakuje.
- Hej, John, coś Ty dzisiaj dla odmiany taki smutny?
- Ech, Dave, wczoraj znowu woskowałem swoją łódź, wiesz, tylko woskowałem... i nagle staje przede mną ponętna brunetka... piersi... stary! Taaakie miała. No i pyta, czy może popływać ze mną łodzią. Więc jej mówię: "Jasne, że możesz". Popłynęliśmy daleko, jeszcze dalej niż poprzednio... Wyłączyłem silnik, popatrzyłem na jej biust i powiedziałem: "Albo sex, albo płyniesz wpław do brzegu". Ona ściągnęła figi... Dave! Ona miała członka! Miała ogromnego członka, stary! A ja... ja nie umiem pływać. Rozumiesz? Nie umiem pływać!!
:D :D

largetto
15-06-2008, 13:54
http://img71.imageshack.us/img71/5493/komicky129674259401si1.jpg (http://imageshack.us)

en_vogue
16-06-2008, 12:31
http://img230.imageshack.us/img230/9421/prezerwatywyli4.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/9421/prezerwatywyli4.1f38189f90.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=prezerwatywyli4.jpg)

destiny
16-06-2008, 12:42
15250

Ciekawe, hmm...

largetto
16-06-2008, 17:47
http://img122.imageshack.us/img122/235/wakula14gd2.jpg (http://imageshack.us)

en_vogue
17-06-2008, 13:31
http://img125.imageshack.us/img125/8610/parka0rb6.jpg (http://imageshack.us)
http://img125.imageshack.us/img125/8610/parka0rb6.6ab64b2ef0.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=125&i=parka0rb6.jpg)

kangur06
18-06-2008, 14:07
http://img89.imageshack.us/img89/8823/bluzkaad7.jpg

en_vogue
18-06-2008, 17:10
http://img151.imageshack.us/img151/8174/dzisud3.jpg (http://imageshack.us)
http://img151.imageshack.us/img151/8174/dzisud3.fe59607973.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=151&i=dzisud3.jpg)

kangur06
19-06-2008, 04:18
Rozweseliły mnie te kawały i obrazki, przesyłam więc studencki humor
Studencki humor.pps
http://www.voila.pl/455/yrzxm/ (http://www.voila.pl/455/yrzxm/)

rednex
19-06-2008, 17:37
http://i30.tinypic.com/dcswad.jpg

en_vogue
20-06-2008, 13:05
To ja tez cos sportowego:D
http://img184.imageshack.us/img184/1803/8kamasutrafutebolisticoqg1.jpg (http://imageshack.us)
http://img184.imageshack.us/img184/1803/8kamasutrafutebolisticoqg1.0f7733c646.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=184&i=8kamasutrafutebolisticoqg1.jpg)

destiny
26-06-2008, 21:33
Wymiana :D :D
Co Wy na taką propozycje, drogie koleżanki ?

15415

Lila
26-06-2008, 22:11
No własnie.Kończy się mecz Rosja - Hiszpania,nudno jak dla mnie.Tak to chociaż człek czekałby na finał.:):)

destiny
26-06-2008, 22:41
Dylematy...

15418

en_vogue
27-06-2008, 21:36
http://img166.imageshack.us/img166/4162/00022384em6.jpg (http://imageshack.us)

destiny
28-06-2008, 21:56
Jedzie sobie młode małżeństwo samochodem. Przejeżdżają obok "tirówek". Żona pyta:
- Kochanie, co tu robią te panie i to tak ubrane?
- Robią ludziom przyjemności za pieniądze.
- A dużo można na tym zarobić
- Oj, bardzo dużo, kochanie.
- To może i ja bym stanęła? W końcu dopiero co się dorabiamy, auto na spłacie, a czasy takie niepewne...
Mąż unosi brwi ze zdziwienia:
- No, jak ty nie masz nic przeciwko, to ja też się zgadzam.
- A co muszę zrobić? - pyta żona.
- Stań tu, ja stanę 100 metrów dalej. Jak podjedzie klient to powiedz "stówa" i rób co trzeba. W razie wątpliwości mów, że musisz porozmawiać z menadżerem i przybiegnij do mnie.
- Ok.
Żona staje, stoi 5 min. Zatrzymuje się samochód. Żona podchodzi, a kierowca pyta:
- Ile?
- Stówa.
- Ale ja mam tylko siedem dych.
- Pan poczeka, muszę porozmawiać z menadżerem.
Żona biegnie do męża i pyta:
- Józek, ale on mówi, że ma tylko 70. Zrobić to?
- Nie kochanie, nie możemy od razu robić zniżek. Powiedz mu, że za 70 to mu weźmiesz do ręki.
Żona biegnie z powrotem i mówi, że zrobi ręką za siedem dych. Gość się zgadza, wyciąga interes... oczom żony ukazuje się instrument długi aż do kolan klienta. Żona wytrzeszcza oczy i mówi:
- Muszę porozmawiać z menadżerem.
Biegnie zdyszana do męża i woła:
- Józek, nie bądź świnia, pożycz mu te trzy dychy!

destiny
28-06-2008, 22:34
Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony: - Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię. Na to jego żona: - Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

Malgorzata 50
29-06-2008, 00:39
Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony: - Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię. Na to jego żona: - Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.
Hi hi:D hi -baaaaaardzo łaaaaaaadne!!!!!!!:D

en_vogue
29-06-2008, 12:08
Uwaga nadchodzą upały:)
http://img167.imageshack.us/img167/2590/sombrerorf9.jpg (http://imageshack.us)
http://img167.imageshack.us/img167/2590/sombrerorf9.bbdcf74c9a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=167&i=sombrerorf9.jpg)

destiny
29-06-2008, 21:47
Podczas przyjęcia pani domu nalewając gościom
alkohol nieustannie omija kieliszek jednego z gości.
Wreszcie ten nie wytrzymuje i pyta:
- A dlaczego mi pani nie nalewa?
- To pan nie jest abstynentem?
- Nie, ja jestem impotentem.
- No właśnie, mąż mi mówił, że panu to nie warto dawać...:D

15477

Miłego wieczoru ;)

BUNIA
29-06-2008, 22:02
> Jasio pisząc wypracowanie, pyta ojca; -Tato , jak sie powinno pisać
" Krolowa Lodu "cyz "Krolowa Loda "? -- To zalezy synu, czy chcesz
zeby bya postacia negatywna , czy pozytywna?

destiny
30-06-2008, 14:13
OMG...kto by tak długo wytrzymał ? :D

15500

kangur06
30-06-2008, 15:06
http://img291.imageshack.us/img291/5522/att00387tn0.jpg

http://img124.imageshack.us/img124/5512/att00389ff6.jpg

http://img124.imageshack.us/img124/6362/kaktusiklm7.jpg

http://img242.imageshack.us/img242/9158/primabalerinadl3.jpg

kangur06
30-06-2008, 15:23
http://img78.imageshack.us/img78/8085/studenci1mw6.jpg

http://img364.imageshack.us/img364/8699/studenci2lz7.jpg

http://img56.imageshack.us/img56/8692/studenci3es1.jpg

en_vogue
30-06-2008, 16:26
http://img382.imageshack.us/img382/8676/rybkamt1.jpg (http://imageshack.us)
http://img382.imageshack.us/img382/8676/rybkamt1.f5dbd62b40.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=382&i=rybkamt1.jpg)

polder
03-07-2008, 11:47
Para rozpoczęła baraszkowanie. Po kilku minutach on pyta:

- Dobrze ci?

- A już wszedłeś?

- Tak!

- Aaaach!

polder
03-07-2008, 11:57
Antek z Mańką mielisię ku sobie. Ale przeszkodą był mąż zazdrośnik. Pewnego ranka zapowiedział: - wychodzę na cały
dzień. Kiedy tylko zniknął za rogiem, para do stodoły, na klepisko. Mańka odsuwa go mówiąc - zacekoj, scać mi się chce. On rozanielony położył się na plecach i widzi wysoko na
belce... męża.
- Maryśka! - A co? - Wyscałaś się? - Tak. - To spójz do góry to się zesros!

siekierka
03-07-2008, 12:18
Kuba Wojewódzki i Michał Figurski w jednym łóżku w seksualnym uniesieniu. Zdjęcie z imprezy? Skądże! Reklama niszowej stacji radiowej, jaką i dorośli, i dzieci muszą oglądać tygodniami na billboardach i środkach komunikacji miejskiej w niektórych regionach kraju, np. w Krakowie. Agencja Grey Worldwide odpowiedzialna za jej wytworzenie tłumaczy się "pikantnym poczuciem humoru" grupy docelowej, którą ma być przebojowa młodzież. A obrzydzeni do potęgi entej pasażerowie kierują skargi do Rady Reklamy.
Może ludzie jednak przejrzą na oczy i zaczną protestować, czy to w skali osiedla, czy nawet bloku, na którym takie szkaradztwa są wieszane i na które codziennie muszą patrzeć dzieci idące do szkoły. Przestrzeń publiczna jest jakimś dobrem wspólnym.:mad:

destiny
11-07-2008, 10:30
W małżeńskim łożu namiętna scena erotyczna, nagle rozlega się głośne pukanie do drzwi wejściowych. Przerażona kobieta krzyczy:
- Jezus Maryja, to mąż!!!
Mężczyzna nie zwlekając wskakuje pod łóżko. Po dłuższej chwili, absolutnej ciszy wychodzi z pod łóżka, siada na jego skraju, wzdycha, ociera pot z czoła i mówi:
- Ehhhh, kochana żono, oboje mamy zszargane nerwy...

:D :D

en_vogue
11-07-2008, 17:08
Odkrywca;)
http://img299.imageshack.us/img299/466/arabze6.jpg (http://imageshack.us)
http://img299.imageshack.us/img299/466/arabze6.edda25a80f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=299&i=arabze6.jpg)

Konto usunięte
11-07-2008, 19:51
Dla amatorek lateksu....szalony Jasiu
http://www.iv.pl/image/215297.jpeg (http://www.iv.pl/view/215297.html)

destiny
12-07-2008, 08:34
Taniec brzucha:

http://pl.youtube.com/watch?v=XRRIV573K54

Miłego oglądania :D

Konto usunięte
12-07-2008, 11:41
http://pl.youtube.com/watch?v=2wfHkQ--fZk
Też taniec brzucha... ale z całkiem innych wysp...

destiny
13-07-2008, 12:35
...komuś się spodobał "Taniec brzucha" z greckiej tawerny, to wgrałam ponownie plik na serwer, z którego można pobrać i zapisać na swój dysk :)

http://odsiebie.com/pokaz/292874---37bc.html

A mnie chyba przyjdzie żyć wspomnieniami, bynajmniej w tym roku :mad:

Konto usunięte
13-07-2008, 12:49
Destiny !! Weszłam na twoje filmiki i łza wspomnień w oku mym zapiekła. W 1993 roku , byłam we Włoszech na wycieczce , i w dniu ,gdy grupa wybrała się na Capri, moja skromna osoba musiała pozostać w Rzymie. A teraz ten twój film... ech...

destiny
13-07-2008, 13:06
...wspomnienia są miłe :)
Szkoda, szkoda, bo Capri, to coś co się nie zapomina :cool:
Będę dodawać sukcesywnie różne filmiki z podróży na youtube.
Jeśli ktoś chce obejrzeć inne, to proszę wpisać na stronie youtube w wyszukiwarce basiasw.
No i na Onecie też mam piękne albumy.
Tu znajdziesz z Capri :)

http://foto.onet.pl/bbf37,8b9k8b1pkpoj,u.html

Bogda...jeszcze nic straconego. Podróż zawsze można uskutecznić.
Ale...ale tu miało być...nie o podróżach :D

Konto usunięte
13-07-2008, 13:37
Gdyby jednak o podróżach, np. między galaktycznych.. to myślę ,że oba tematy zbytnio od siebie nie odbiegają..
No to smacznego...
http://www.iv.pl/image/216330.jpeg (http://www.iv.pl/view/216330.html)
No właśnie... Małe co nieco z ufoludkiem... Ktoś już może próbował ?

largetto
16-07-2008, 10:21
http://img237.imageshack.us/img237/3097/sex48qe5.gif (http://imageshack.us)

destiny
21-07-2008, 20:38
- Im w bardziej zaawansowanej ciąży jestem, tym więcej ludzi się do mnie uśmiecha. Dlaczego?
- Bo jest Pani od nich grubsza.


- Mój maż i ja jesteśmy bardzo atrakcyjni, stąd wniosek, że nasze dziecko będzie wystarczająco śliczne, żeby występować w reklamach.
Z kim mam się skontaktować?
- Z terapeutą.

- Czy matka może zajść w ciążę w okresie karmienia piersią?
- Tak, ale będzie to łatwiejsze, jak najpierw odsunie dziecko od piersi i położy je spać.


- W jakich okolicznościach seks w ostatnim miesiącu ciąży nie uszkodzi płodu?
- Kiedy będzie to seks między Pani mężem a inną kobietą.

largetto
22-07-2008, 09:40
http://img530.imageshack.us/img530/7956/sex42sb5.gif (http://imageshack.us)

en_vogue
22-07-2008, 18:31
largetto :D

http://img339.imageshack.us/img339/6173/slubneio3.jpg (http://imageshack.us)
http://img339.imageshack.us/img339/6173/slubneio3.fa33fb0b8c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=339&i=slubneio3.jpg)

mamuk
22-07-2008, 19:58
http://www.vpx.pl/up/20080722/jo_fohfewujpg.gif (http://www.vpx.pl/foto,jo_fohfewujpg.html)

Basia.
22-07-2008, 21:02
http://img243.imageshack.us/img243/2069/321aw0.gif (http://imageshack.us)

Mar-Basia
22-07-2008, 21:48
Basiu,
Biedna zaba.......

Basia.
22-07-2008, 22:44
Basiu,
Biedna zaba.......
faktycznie ....... biedna żaba /chyba/. :)

destiny
22-07-2008, 22:56
http://odsiebie.com/pokaz/326839---2c22.html

:D :D

Mar-Basia
23-07-2008, 01:17
Dla babskiego rowniez...wcale, wcale.

destiny
23-07-2008, 09:54
Dla babskiego rowniez...wcale, wcale.
Szkoda marbello123 że wątek sprowadzono do pokazów fotek i ciętych kawałów, które miały być tylko ilustracją lub przerywnikiem w temacie.
Widać, że pokutuje wciąż "tabu" na ten temat, bo dyskutantów brakuje.
A jest przecież o czym mówić, szczególnie, że problemów od liku u ludzi dojrzałych jak wino...

Nika
23-07-2008, 10:08
Destinko,ale może większośc dojrzałych nie ma zwyczaju dyskutować o intymnych problemach, nie to pokolenie chyba...póki co wolimy smieszne obrazki i dowcipy.Pozdrawiam serdecznie.

Konto usunięte
27-07-2008, 17:55
Desti... Nie martw się, może niektórzy faktycznie mają opory w tym temacie..Może podejście humorystyczne jest lepiej strawne? A tak przy okazji.. Czy ktoś widział mojego psa-złodziejaszka ?
http://www.iv.pl/image/227422.jpeg (http://www.iv.pl/view/227422.html)
Mój wątek o erotycznych snach też przygasł.. Widocznie tak musi być..

a_sikorzanka
27-07-2008, 18:45
Jest u mnie :)

Konto usunięte
27-07-2008, 19:09
Oddawaj mojego psa , sikorzanko! I to razem z tym, co ukradł !!!

kangur06
29-07-2008, 12:46
Jak zawsze na tej stronie można znaleźć coś aby uśmiech pojawił się na twarzy - dziękuje i zapraszam do pps-ka
Modlitwa córeczki.pps
http://www.voila.pl/367/p70kh/ (http://www.voila.pl/367/p70kh/)

a_sikorzanka
29-07-2008, 13:59
Bogda oddaję,ale bez psa!
Już maszeruje do Ciebie -a jak się spieszy....

http://img300.imageshack.us/img300/8863/81519lv6.gif (http://imageshack.us)

Konto usunięte
29-07-2008, 14:09
Pies też ma wrócić...

a_sikorzanka
29-07-2008, 16:05
to wróci

http://www.youtube.com/watch?v=5Oyp0l0efQY

destiny
29-07-2008, 19:21
...że potem wyrastają takie piękne, męskie ciała :D

16079

Konto usunięte
29-07-2008, 19:30
Faktycznie... ta środkowa dupeczka ..nic dodać-nic ująć ...

kangur06
30-07-2008, 03:07
Przesyłam pozdrowienia oraz pps-y otrzymane od znajomych

Różnice między kobietami.pps
http://www.voila.pl/365/78rsw/ (http://www.voila.pl/365/78rsw/)

Sztaudynger.pps
http://www.voila.pl/366/pfmyx/ (http://www.voila.pl/366/pfmyx/)

Statystyka.pps
http://www.voila.pl/367/1u0ml/ (http://www.voila.pl/367/1u0ml/)

destiny
03-08-2008, 10:50
Nauczycielka pierwszej klasy, Pani Magda miała ciągle kłopoty z jednym z
uczniów. Spytała więc: "Jasiu, o co ci chodzi?"
Jasiu odpowiedział: - "Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w
trzeciej klasie, a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że tez powinienem być w
trzeciej klasie!"
Pani Magda zabrała Jasia do gabinetu dyrektora .
Kiedy Jasiu czekał w sekretariacie, nauczycielka wyjaśniła dyrektorowi cala
sytuację. Nauczyciel powiedział pani Magdzie, że chciałby zrobić chłopcu test i
jeśli nie odpowie na żadne pytanie będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie
sprawiać więcej kłopotów. Nauczycielka się zgodziła. Jasiowi wytłumaczono
wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie testu .
- Dyrektor: "Ile jest 3 x 3?"
- Jasiu: "9" .
- Dyrektor: "Ile jest 6 x 6
- Jasiu: "36" .
I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor uważając, że
trzecioklasista powinien znać odpowiedzi.
Dyrektor spojrzał na panią Magdę i powiedział:
- "Myślę, ze Jasiu może iść do trzeciej klasy."
Pani Magda spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań.
Zarówno dyrektor jak i Jasiu zgodzili się.
- Pani Magda spytała, "co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa?
- Jasiu, po chwili "Nogi."
- Pani Magda: "Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam ?"
- Jasiu: "Kieszenie."
- Pani Magda: "Co zaczyna się na "K" kończy na "S", jest owłosione, zaokrąglone,
smakowite i zawiera białawy płyn?"
- Jasiu: "Kokos"
- Pani Magda: "Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące?"
Oczy dyra otworzyły się naprawdę szeroko, ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedz
Jasia, Jasiu powiedział: - "Guma do żucia"
- Pani Magda: "Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach?"
Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy, ale zanim zdążył się odezwać.. .
- Jasiu: "Podaje dłoń" .
- Pani Magda: "Teraz zadam kilka pytań z serii "Kim jestem", dobrze?"
- Jasiu: "OK" .
- Pani Magda: "Wkładasz we mnie drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro
wcześniej niż tobie" .
- Jasiu: "Namiot"
- Pani Magda: "Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz . Drużba
zawsze ma mnie pierwszy"
Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty .
- Jasiu: "Obrączka ślubna"
- Pani Magda: "Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie
dmuchasz, czujesz się dobrze" .
- Jasiu: "Nos"
- Pani Magda: "Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem" .
- Jasiu: "Strzała"
Dyrektor odetchnął z ulgą. "Wyślijcie Jasia od razu na studia, ja sam na ostatnie
dziesięć pytań źle odpowiedziałem!"
A Wy?

bogda
03-08-2008, 10:55
Destii...świetne :)

destiny
03-08-2008, 11:01
Destii...świetne :)

Bogda, trzeba czytać prywatne forum "Przyjaciele" :D :D

bogda
03-08-2008, 11:03
No przecież czytam....musiało mi gdzieś umknąć :confused:

kangur06
11-08-2008, 14:52
http://img145.imageshack.us/img145/7951/16774270ai0.jpg
Zaklinacz wężów

http://img115.imageshack.us/img115/4463/krawatro6.jpg
krawat

http://img145.imageshack.us/img145/4430/prezentrv0.jpg
prezent

http://img227.imageshack.us/img227/1530/serfingsx0.jpg
serfing

Mar-Basia
11-08-2008, 16:06
http://img145.imageshack.us/img145/7951/16774270ai0.jpg
Zaklinacz wężów


Przeciez ta kobra miala plynac na Floryde......tak bylo umowione a ten gadzina robi figle migle!

Dzidka
11-08-2008, 19:09
Autentyczny list pewnego "gościa hotelowego" do siostry swojego kumpla.
http://www.voila.pl/228/l1k42/

wim46
14-08-2008, 23:21
witajcie kochani,mam na imię Witold,mieszkam na Warmii i Mazurach.mam 50+ lat ale te tematy nie są mi obojętne.moje hobby to rzeżba w drewnie i malarstwo czasem nachodzi mnie ochota napisać jakieś wierszysko.;)

destiny
14-08-2008, 23:35
Witaj na wątku "seksownym" :D
Mam nadzieję, że się włączysz nie tylko do tego wątku.
Tematów na forum sporo. A więc do dzieła ;)
Niech ta panienka będzie natchnieniem :cool:

16375

wim46
15-08-2008, 13:13
witaj Destiny,jestem Rakiem wiec na tym wątku będę na pewno często, na tyle na ile mi czas pozwoli.Seks jest może nie najważniejszy ale w życiu jest bardzo potrzebny i b.przyjemny.

gratka
15-08-2008, 13:21
A tak mi się przypomniało...

Pieknego, cieplego dnia wybral sie do zoo pewien gosc z zona.
Zona, naprawde atrakcyjna, makijaz, letnia rozowa sukienka spieta paskiem, ponczochy samonosne...
Gdy szli pomiedzy klatkami malp,zobaczyli goryla, ktory na ich widok jakby oszalal i zaczal skakac na kraty, chrzakac, zawisac na jednej rece, i druga uderzac w czaszke, najwyrazniej niesamowicie podniecony..
Maz, zauwazywszy podniecenie malpy, zaproponowal zonie podraznic go jeszcze bardziej i zaczal podsuwac pomysly:
obliz usta, zakrec tyleczkiem...
Zona wykonywala jego instrukcje, a goryl zaczał wydawac takie dzwieki, ze chyba obudzilby martwego.
"Rozepnij pasek..."
(goryl prawie juz rozginal kraty z napiecia) "a teraz podciagnij sukienke nad ponczochy..." (goryl oszalal kompletnie).
Nagle facet zlapal zone za wlosy, otworzyl drzwi klatki, wrzucil zone do srodka, zatrzasnal drzwi i powiedzial:
- A teraz mu wytlumacz, ze cie głowa boli...

Mar-Basia
15-08-2008, 13:43
A tak mi się przypomniało...

Pieknego, cieplego dnia wybral sie do zoo pewien gosc z zona.
Zona, naprawde atrakcyjna, makijaz, letnia rozowa sukienka spieta paskiem, ponczochy samonosne...
Gdy szli pomiedzy klatkami malp,zobaczyli goryla, ktory na ich widok jakby oszalal i zaczal skakac na kraty, chrzakac, zawisac na jednej rece, i druga uderzac w czaszke, najwyrazniej niesamowicie podniecony..
Maz, zauwazywszy podniecenie malpy, zaproponowal zonie podraznic go jeszcze bardziej i zaczal podsuwac pomysly:
obliz usta, zakrec tyleczkiem...
Zona wykonywala jego instrukcje, a goryl zaczał wydawac takie dzwieki, ze chyba obudzilby martwego.
"Rozepnij pasek..."
(goryl prawie juz rozginal kraty z napiecia) "a teraz podciagnij sukienke nad ponczochy..." (goryl oszalal kompletnie).
Nagle facet zlapal zone za wlosy, otworzyl drzwi klatki, wrzucil zone do srodka, zatrzasnal drzwi i powiedzial:
- A teraz mu wytlumacz, ze cie głowa boli...

Czy znasz koniec? Jak mu wytlumaczyla?;)

Lila
15-08-2008, 14:08
Czy znasz koniec? Jak mu wytlumaczyla?;)

Pewnikiem nie tłumaczyła.Wyszła z klatki zadowolona ,z postanowieniem dorobienia sobie klucza..:)

lawenda
15-08-2008, 15:55
A gdzie to ZOO?

Mar-Basia
15-08-2008, 19:08
Pewnikiem nie tłumaczyła.Wyszła z klatki zadowolona ,z postanowieniem dorobienia sobie klucza..:)
Taka jestes domyslna?

wim46
16-08-2008, 11:33
Gdyby była niezadowolona to dopiero by się dostało mężulkowi.

gratka
16-08-2008, 12:55
Jej wtedy głowa nie bolała, więc po co miała kłamać?
Męża można słuchać, ale nie do końca.:D :D

wim46
16-08-2008, 14:04
Babka Gratka.-chyba chciałaś powiedzieć że męża należy słuchać na ...końcu.

en_vogue
16-08-2008, 14:39
http://img299.imageshack.us/img299/2528/erosengracado41pu2.gif (http://imageshack.us)

;)

Mar-Basia
16-08-2008, 14:59
Jej wtedy głowa nie bolała, więc po co miała kłamać?
Męża można słuchać, ale nie do końca.:D :D
W tym wypadku babka miala racje!!!!! Ojoj - podobalo jej sie w tej klatce!!!Hihihihihi

Mar-Basia
16-08-2008, 15:01
[Viagra, dla kogo? Meza czy tego z klatki?

lawenda
16-08-2008, 16:48
Czy ja się dowiem gdzie jest to ZOO i ta małpa?

wim46
16-08-2008, 17:42
jeśli masz ochotę na podobne doznania to napisz, mogę go zastąpić.

lawenda
16-08-2008, 18:03
To nie to samo

Mar-Basia
16-08-2008, 18:18
To nie to samo
Lawendo skad wiesz....a moze daj mu szanse!!!!!!!

tadeusz50
16-08-2008, 18:23
Czy ja się dowiem gdzie jest to ZOO i ta małpa?
A gdzie indziej "jestem nieśmiała" dobre sobie.:D :D

Konto usunięte
16-08-2008, 18:55
Co zrobić , gdy nas nakryją ?
http://studio.wp.pl/mid,134118,wideo.html

lawenda
16-08-2008, 19:06
SZANOWNY TADEUSZU, to bardzo proste wytłumaczenie, ja kocham wszystkie zwierzęta, a ten goryl wydawał mi się bardzo nerwowy i chciałam się dowiedzieć jak traktują w tym ZOO biedne zamknięte zwierzęta - ot i moje zainteresowanie biedną małpą

gratka
16-08-2008, 19:38
Lawendo
to może być każde ZOO , bowiem żadne nie zapewnia człekokształtnym poczucia intymności. Może dlatego tak trudno się w ZOO rozmnażają ??

lawenda
16-08-2008, 19:51
Co racja to racja i czasami się zastanawiam, jak by to wyglądało, gdyby role się odwróciły

Mar-Basia
16-08-2008, 19:53
Co zrobić , gdy nas nakryją ?
http://studio.wp.pl/mid,134118,wideo.html
Bogda oczom niedowierzam? A tu ploty chodza, ze seniorki do stare babcie!!!!
Czego ludzie nie wymysla. Hihihihihi:D Trik kupiony!

wim46
18-08-2008, 15:21
Lawenda - skąd możesz wiedzieć? a może być jeszcze lepiej.Ja zawsze wolę spróbować i nie ukrywam że lubię.

Mar-Basia
18-08-2008, 15:28
Lawenda - skąd możesz wiedzieć? a może być jeszcze lepiej.Ja zawsze wolę spróbować i nie ukrywam że lubię.
Uwazaj kotku, bo seniorki okrzykna cie gorylem roku!!!!! hihihihihi:D

lawenda
18-08-2008, 15:57
No ja też bardzo lubię, ale bardziej to watę cukrową koniecznie na patyku

destiny
18-08-2008, 16:18
Wim46...to jest wątek o seksie z przymrużeniem oka ;)
Czekam, co masz do powiedzenia w tym temacie.
Bo jeśli tylko ofertę, to tutaj nie przejdzie !!!
Coś mi się zdaje, że chcesz tutaj robić za kogucika :D
Kokoszki w tym kurniku są mądre i doświadczone.
Więc uważaj na siebie, bo mogą Cię zadziobać ;)

lawenda
18-08-2008, 16:22
DESTINY - nie rozdziobiemy chudzinkę, bo czasami to gadać każdy może, aliści z tym "może" różnie bywa

destiny
18-08-2008, 16:26
Na profilu to na chudzinkę nie wygląda :D

Proponuję obejrzeć filmik:

http://www.voila.pl/318/eigce/

lawenda
18-08-2008, 16:30
O ja cię kręcę, a gdzie on przyjmuje?

wim46
18-08-2008, 21:06
no już dobrze, nie to nie. (żartowałem)chociaż to dziobanie byłoby może też przyjemne.

Mar-Basia
18-08-2008, 21:12
DESTINY - nie rozdziobiemy chudzinkę, bo czasami to gadać każdy może, aliści z tym "może" różnie bywa
Jestem materialistka, jak nie pomacam to nie uwierze!:)

destiny
18-08-2008, 21:38
Jestem materialistka, jak nie pomacam to nie uwierze!:)

Jednym słowem - nie wierzysz kogutowi ? :D :D

http://www.gosz.pl/ubojnia%20drobiu%20gosz/kogut1.gif

wim46
18-08-2008, 22:40
A ja cały czas myślałem że była mowa o gorylu

Mar-Basia
18-08-2008, 23:24
Jednym słowem - nie wierzysz kogutowi ? :D :DNo,no....moze byc nie zly. Chcialabym jednak zobaczyc detale? Pomylka moze byc kosztowna!!!!!!:D

Kazik
19-08-2008, 03:36
http://srv7.odsiebie.com/MTIxOTEwOTA3OA==/MTIxOTEwOTI4MDQzLmpwZw==/Poduszka powietzna.jpg (http://odsiebie.com)
http://srv12.odsiebie.com/MTIxOTEwOTE5OQ==/MTIxOTEwOTMxNTUzLmpwZw==/do sexu.jpg (http://odsiebie.com)

lawenda
19-08-2008, 18:10
MARBELLO, jak to byś zrobiła, bo mnie strasznie to zainteresowało

Konto usunięte
19-08-2008, 20:06
Kaktusy pną się ku słońcu... starym drzewom już wszystko wisi...
http://www.iv.pl/images/i9em2ph2lb3n9nj4yp2.jpg (http://www.iv.pl/)

destiny
19-08-2008, 20:22
Bez komentarza :D

16499

Mar-Basia
19-08-2008, 20:22
MARBELLO, jak to byś zrobiła, bo mnie strasznie to zainteresowało
Jak bede w Polsce to cie naucze!!!!hihihihihi:D

Kazik
19-08-2008, 20:24
MARBELLO, jak to byś zrobiła, bo mnie strasznie to zainteresowało
Odnośnie jakiego postu-czy ten kaktus?

Mar-Basia
19-08-2008, 20:29
Odnośnie jakiego postu-czy te n kaktus?
kaziu, czyzbys byl kandydatem do sprawdzania? ;)

Kazik
19-08-2008, 20:37
No -nie. Najgorzej jak się pisze a nie wie o czym pisali. To samokrytyka, przyjmiecie? Polecam nowy wątek Seniora-nie widać? Nowa specjalność -cycusie.:D :D

lawenda
19-08-2008, 20:41
MARBELLO, czekam z niecierpliwością, a może by się dało inaczej?

Konto usunięte
19-08-2008, 20:44
Czy myślisz Kaziu o tych samych cycusiach co ja ???

Mar-Basia
19-08-2008, 20:46
MARBELLO, czekam z niecierpliwością, a może by się dało inaczej?
Boguniu, cos Ty tak sie na mnie zawziela? Jestem spokojna dziewczyna....a ze nie wierze zanim nie pomacam - to moj plus! Nie lubie niespodzianek!!!!hihihihihi:D Towar powinien byc perfect!,

lawenda
19-08-2008, 20:52
Nie zawziełam się, tylko dziś jestem nie do życia i pewnie zaczynam już głupotu pisać. Sorry

Kazik
19-08-2008, 20:57
Czy myślisz Kaziu o tych samych cycusiach co ja ???
Zapytaj Seniora, zawsze korzystaj "u źródła"--nowa specjalność, będzie wesoło. Ale ja Go ostrzegałem. Nic nie rozumię Bogda- jak cycusie to co mam na myśli? Po rosyjsku "grudi", chyba jp50 gaworit pa ruski.:)

destiny
19-08-2008, 21:09
Zacząłem to robić, kiedy miałem może 18 lat. W szkole zawsze byłem zamknięty w sobie. Przyjaciół praktycznie żadnych. Nie podchodziłem do kobiet, bałem się ich. Już nie pamiętam nawet, jak to się zaczęło. To miał być tylko jeden raz. Nie wiedziałem, że tak trudno z tym skończyć. Upatruję sobie kogoś. Podchodzę. I wyciągam. Wiem, że to, co robię jest chore. Wstydzę się. Niektórzy mówią, że to zboczenie. Zdaje sobie sprawę, że potrzebuję pomocy. Ale to jest silniejsze ode mnie. To mnie po prostu podnieca. W tej jednej chwili czuję się w pełni władzy, jakby wszystko zależało wyłącznie ode mnie. Nie jestem z tych, co robią to tylko kobietom czy małym dziewczynkom. To może wydawać się dziwne, ale lubię działać w autobusach i tramwajach. Patrzę na ludzi, którzy uciekają w kierunku drzwi. Czuje wtedy, jak adrenalina uderza mi do głowy. Może gdybym na tym poprzestał, nie byłoby tak źle. Ale na tym nigdy się nie kończy. Napawam się widokiem... tego, no wiecie... Oglądam, macam. Wstydzę się, ale jak już zacznę, to nie mogę się powstrzymać. Wtedy sięgam zenitu, jestem w ekstazie. Niestety, nie na każdej trasie bywa tak dobrze. Najciekawiej jest w okolicach Starówki. Jak się trafi turysta, to mogę sobie pozwolić na wszystko. Idę na całość. Wiem, że później będę tego żałował, ale teraz działam pod wpływem impulsu. Jak w transie. Muszę jednak być ostrożny. Często zmieniam wygląd. Gdyby ktoś mnie rozpoznał, wszystko stracone. Raz mam wąsy, raz okulary. Zawsze jestem czujny.

Mam na imię Bogdan. Mam 42 lata. Jestem kanarem.

Kazik
19-08-2008, 21:23
Zwierzenia pedofila?

destiny
19-08-2008, 21:25
Zwierzenia pedofila?

"Mam na imię Bogdan. Mam 42 lata. Jestem kanarem." :D

Konto usunięte
19-08-2008, 21:27
Czy on im pokazuje Identyfikator ?

destiny
19-08-2008, 21:33
Czy on im pokazuje Identyfikator ?
I tym zapytaniem /dla mnie stwierdzeniem/ chyba rozwiałaś wszelkie wątpliwości :D :D

Kazik
19-08-2008, 21:36
Teraz już jest zamieszanie-przepraszam za moje IQ- do klubu mensy nie należę. Jaki kanar-nie rozumiem. Kto rozumie kobiety piszące w skrócie -proszę o tłumacza.

Konto usunięte
19-08-2008, 21:37
Oczko w oczko czule patrzy,
Pierś przy piersi sobie leży.
Kawał mięsa siedzi w dziurze
aby oddać dług naturze...

Kazik
19-08-2008, 21:46
A znasz drugie prawo Archimedesa? Ciało zanurzone w ciało, traci na wadze tyle, ile z niego wykapało. Bardzo stare, ale może nowym się przyda.

Konto usunięte
19-08-2008, 21:48
Po kolei ... nie zmieniaj tematu...

destiny
19-08-2008, 21:50
Teraz już jest zamieszanie-przepraszam za moje IQ- do klubu mensy nie należę. Jaki kanar-nie rozumiem. Kto rozumie kobiety piszące w skrócie -proszę o tłumacza.

Żeby było śmieszniej to wkleję Ci linka do nonsensopedii:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kanar

Pozdrawiam cieplutko. Czasem przesyłam buziaczki, ale nie wypada :D

destiny
19-08-2008, 22:06
...którzy zbyt wiele czasu poświęcają na siedzenie przy komputerze :D

16500

Konto usunięte
19-08-2008, 22:10
A mojej zagadki nikt nie odgadł jeszcze ?

Kazik
19-08-2008, 22:22
Nie uwierzycie, ale kilka [nawet więcej] lat temu jechałem na "gapę"-podczas kontroli podałem jeden z wielu biletów w kieszonce. Tak mi się zdarzyło 2 razy, może 3 razy. "sprawdził", ale już miał na oku kogoś kierującego się do wysiadania. Spokój ratuje. Lepiej nie graj ze mną w pokera.

Kazik
19-08-2008, 22:27
destiny--ta strona www. się otwiera. Głębiej nie wchodziłem.

destiny
19-08-2008, 22:30
destiny--ta strona www. się otwiera. Głębiej nie wchodziłem.

Kaziu - Głębiej nie potrzeba ! :D :D :D

Sorry, ale mam dzisiaj atak śmiechu.

destiny
20-08-2008, 14:12
Czasami dostajemy smętne @...ale ja chcę Ci dać coś radosnego :

http://www.voila.pl/462/pirry/

Miłego dnia !!! :D :D

lawenda
20-08-2008, 14:17
O mateńko ty moja DESTINY - dlaczego mi to robisz, jakie ciała o RETY, ale uczta

Kazik
20-08-2008, 22:36
Komp może wyświetlić ostrzeżenie, zezwól na pobranie. To wynika z rozszerzenia tego pliku:D
http://odsiebie.com/pokaz/429805---b68d.html

kangur06
21-08-2008, 14:51
Przegrywa, kto pierwszy wyjdzie z wanny

http://img134.imageshack.us/img134/5706/aussiebarbiegamefirstounc2.jpg

Mar-Basia
21-08-2008, 16:48
Specjalne zyczenia dla naszych panow "rodzynkow" - nie narzekajcie.

"Vida de casado - zycie zonatego"

Pare napisow jest po hiszpansku ale obrazki mowia same za siebie. Dobrej zabawy zycze.
http://www.voila.pl/215/cwaug/

hIHIHIHIHI:D

destiny
22-08-2008, 20:17
Pokłóciły się okrutnie części ciała. No bo kto tu rządzi?
- Toż jasnym jest, że ja burknął MÓZG - to ja tu myślę i wszystko kontroluję.
- Bzdura! - zaprotestowały RĘCE - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie.
- Ech - westchnęły NOGI - to nasza rola rządzić, to my decydujemy jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku.
- My - odparły OCZY - myśmy szefami - my wszystko widzimy naprawdę, nic nam nie umyka.
- Bzdura - odparł ŻOŁĄDEK - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie...
...
- JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd DUPA - I JUŻ.
Śmiech ogólny, że całe ciało nie może się pozbierać.
- DOBRA - odpowiedziała dupa - jak tak to STRAJK.
I przestała robić cokolwiek. Minęło kilka godzin...
Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach. Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku...

...Szybko zawarto porozumienie. Szefem została DUPA.

Morał: I tak już jest moi drodzy: Szefem może zostać tylko ten co ***** robi.

en_vogue
23-08-2008, 13:24
Mąż wrócił:D

http://img99.imageshack.us/img99/2120/mazwracakg3.jpg (http://imageshack.us)

Mar-Basia
23-08-2008, 13:26
Tylko dla pan - kostiumiki kapielowe dla panow. Do wyboru, do koloru. Ostatni model "plombier" hihihihihi
http://www.voila.pl/402/8e0qa/

largetto
23-08-2008, 17:30
http://img98.imageshack.us/img98/3923/6791109b0261d842ne8.jpg (http://imageshack.us)

kangur06
24-08-2008, 13:55
Na tym wątku jest zawsze miło i wesoło - kobiety są niezawodne, zawsze znajdą coś ciekawego - pozdrawiam

Humor i erotyka.pps
http://www.voila.pl/261/zthzl/ (http://www.voila.pl/261/zthzl/)

largetto
25-08-2008, 08:59
http://img135.imageshack.us/img135/8725/7d069abd5efc2df0medjo4.jpg (http://imageshack.us)

http://img217.imageshack.us/img217/4116/91116c660a0136d7medjj6.jpg (http://imageshack.us)

http://img364.imageshack.us/img364/4346/2bae9a89f5cabf8fmedxs8.jpg (http://imageshack.us)

lawenda
25-08-2008, 09:29
WITAM SERDECZNIE
Chciałam coś napisać, ale mnie zamurowało. Rety ale odjazd.
To niesprawiedliwe, żeby od rana oglądać takie cudowności i co ja mam teraz robić - latać i szukać?
Zresztą - LECĘ bo to takie fascynujące

wim46
25-08-2008, 11:59
Ja też bym poleciał ale nie mam z kim.

lawenda
25-08-2008, 12:02
No to lecimy a inni napewno w te pędy przylecą. Na miejscu się rozdzielamy, bo akurat wpadło mi w oko jedno całkiem pyszne ciasteczko

wim46
25-08-2008, 12:31
dobrze ale zobaczymy czy na miejscu nie zmienisz zdania.

lawenda
25-08-2008, 12:53
A może strzelimy przed wypadem po małce księżycówki? tak na odwagę co?

lawenda
25-08-2008, 13:26
To jak to jest - jak jest coś konkretnego to się wycofujemy / co za odwaga ho-ho/ a taki gieroj jak było daleko do wypadu

destiny
25-08-2008, 14:04
Modlitwa wieczorna kobiety:

Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romansy, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara


Modlitwa wieczorna faceta:

Panie mój daj mi głuchoniemą nimfomankę z dużym kontem w banku.
Ma być właścicielką sklepu monopolowego i mieć własny jacht i napalone
koleżanki nimfomanki. Wiem że to się nie rymuje - ale tu nie o rym chodzi.

lawenda
25-08-2008, 14:22
DESTINY, modlitwa super, zaraz się uczę na pamięć, ale w orgietkę też wchodzę

destiny
25-08-2008, 15:17
Doniósł struś, że mu żonę poderwał koliber.
Milicjant w śmiech: - On ma przecież za mały kaliber.
Struś wtedy poruszył cały komisariat:
- Owszem, kaliber mały, lecz koliber - wariat.

16620

lawenda
25-08-2008, 15:25
To też dobre, ale modlitwa super

destiny
25-08-2008, 16:25
Para wybrała się na zimowe ferie do małego, romantycznego domku gdzieś w górach.
On od razu poszedł do drewutni po drwa do kominka. Po powrocie krzyczy:
- Kochanie, jak strasznie zmarzły mi ręce!
- Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule.
Jak powiedziała, tak zrobił i to go rozgrzało.
Zjedli obiad i on poszedł narąbać jeszcze trochę drewna. Po powrocie woła:
- Kochanie, ależ mi zimno w ręce!
- Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna.
Nie trzeba mu było dwa razy powtarzać. Po kolacji chłopak udał się po zapas drewna na całą noc.
Ledwo wrócił, od razu woła:
- Jejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w ręce!
- Ręce, ręce! - nie wytrzymuje dziewczyna. - A uszy to ci nie marzną?
:D :D

lawenda
25-08-2008, 17:51
też dobre, ale masz pomysły - same śmieszne perełki

wim46
25-08-2008, 21:30
tej aluzji nie biorę do siebie,lecę bo pewnie lawenda czeka z koniakiem.

destiny
25-08-2008, 21:37
tej aluzji nie biorę do siebie,lecę bo pewnie lawenda czeka z koniakiem.

Bo to się zwykle tak zaczyna...
Zobaczymy, jakie będą rezultaty ;)

wim46
25-08-2008, 21:46
czyżby jakaś przestroga, to może lepiej zaczekać?

destiny
25-08-2008, 22:14
czyżby jakaś przestroga, to może lepiej zaczekać?

Kiedy kobieta przeżywa szokujący seks?

destiny
27-08-2008, 16:44
Ha,ha,ha...chyba wystraszyłam wim 46 :D
Dwa dni czekałam na odpowiedź, a tu cisza.
Wobec tego, chyba nigdy się nie dowie ;)

*****

Miłość sprawia, że człowiek normalny wykonuje różne zwariowane rzeczy.
Wielu przykładowo ożeniło się...

Kazik
27-08-2008, 21:41
Może tak: http://odsiebie.com/pokaz/460394---f07b.html

destiny
28-08-2008, 17:37
Z własnych obserwacji wiem, że facet często myśli...

16705

Szkoda, że tylko myśli :rolleyes:

lawenda
28-08-2008, 17:43
No nie, to jest bomba

Mar-Basia
28-08-2008, 17:54
No podobno te Boze stworki mysla. Nie zapominaj, ze "to tylko facet"!!!!!!

kangur06
29-08-2008, 05:58
Jak widać wyżej, są to myśli uczesane

Kobieta na plaży
http://img357.imageshack.us/img357/6474/b64fde1f7aa4yv6.jpg

kangur06
29-08-2008, 06:03
http://img98.imageshack.us/img98/1622/picture1dd8.jpg

largetto
29-08-2008, 09:08
http://img98.imageshack.us/img98/1999/b9c842494d46e8dbmedmd9.jpg (http://imageshack.us)

Kazik
29-08-2008, 21:20
Czysta dziewczyna
http://www.bastardidentro.it/node/view/33913

largetto
30-08-2008, 14:58
http://img375.imageshack.us/img375/7918/donaldgr9.jpg (http://imageshack.us)

ammi1952
30-08-2008, 15:41
http://www.voila.pl/151/e411z/
Rozmnażanie

Mar-Basia
30-08-2008, 15:48
http://img98.imageshack.us/img98/1622/picture1dd8.jpg

Edwardzie, myslalam, ze to scena z plazy kolo "speluny".?

Kazik
01-09-2008, 02:11
http://img521.imageshack.us/img521/4355/penisenlargementlv3.jpg (http://imageshack.us)

Kazimierz
01-09-2008, 10:48
http://img222.imageshack.us/img222/1419/usmiechswee1.jpg
By kkwas (http://profile.imageshack.us/user/kkwas) at 2008-09-01
Uśmiech świntucha, i...
http://img222.imageshack.us/img222/5381/82ec6e7c697ec4afxo4.jpg
By kkwas (http://profile.imageshack.us/user/kkwas), shot with FinePix S7000 (http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FinePix+S7000&make=FUJIFILM) at 2008-09-01
Uśmiech blondynki !

Mar-Basia
01-09-2008, 10:52
By kkwas (http://profile.imageshack.us/user/kkwas) at 2008-09-01
Uśmiech świntucha, i...

By kkwas (http://profile.imageshack.us/user/kkwas), shot with FinePix S7000 (http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FinePix+S7000&make=FUJIFILM) at 2008-09-01
Uśmiech blondynki !

Kazimierzu....czyzby powoli wychodzilo szydlo z worka? ;)

Kazimierz
01-09-2008, 11:03
Kazimierzu....czyzby powoli wychodzilo szydlo z worka? ;)

Co to ! Nie wolno mi poświńtuszyć ?Poza tym, ta blondynka z fotografii przypomina znaną mi blondynkę z realu, z młodych lat?

Mar-Basia
01-09-2008, 11:13
Co to ! Nie wolno mi poświńtuszyć ?Poza tym, ta blondynka z fotografii przypomina znaną mi blondynkę z realu, z młodych lat?
Wolno, wolno.....tylko potem nie zbawiaj nas jako "dobry" chrzescjanin. Hihi :cool:

Kazimierz
01-09-2008, 11:48
Wolno, wolno.....tylko potem nie zbawiaj nas jako "dobry" chrzescjanin. Hihi :cool:

To ty nie wiesz,że każdy dobry "chrześcijanin",za jakiego mnie masz,to wielki świntuch. Już się kiedyś do tego przyznałem.

Mar-Basia
01-09-2008, 13:48
To ty nie wiesz,że każdy dobry "chrześcijanin",za jakiego mnie masz,to wielki świntuch. Już się kiedyś do tego przyznałem.
Ach, cos nowego....co na to twoj konfesor?:confused:

Kazimierz
01-09-2008, 14:01
Ach, cos nowego....co na to twoj konfesor?:confused:

Mój konfesor,mój konfesor...,a właściwie,co ty masz na myśli ?

Mar-Basia
01-09-2008, 14:11
Mój konfesor,mój konfesor...,a właściwie,co ty masz na myśli ?
Nie wiem, bo do kosciola nie chodze......nie dlatego, ze jestem niewierzaca.Poprostu nie czuje potrzeby....pewnie nie swintusze!!!!!!!
Konfesor = spowiednik. Przepraszam sfrancuzilam.

Kazimierz
01-09-2008, 14:45
Nie wiem, bo do kosciola nie chodze......nie dlatego, ze jestem niewierzaca.Poprostu nie czuje potrzeby....pewnie nie swintusze!!!!!!!
Konfesor = spowiednik. Przepraszam sfrancuzilam.

Nie musiałaś wyjaśniać znaczenia słowa,bo to jest zrozumiałe i występuje nie tylko we francuskim. Myślałem,że chodzi ci o mojego domowego konfesora. Podobnie,jak ty do spowiedzi nie chodzę już od studiów, a w domu mamy każdy swoje małe tajemnice i "grzeszki".
"Poprostu nie czuje potrzeby..." wiele mówiące stwierdzenie.Ja czuję czasami potrzebę poświntuszenia i oglądam,chociażby ten wątek.

Kazik
02-09-2008, 13:33
http://img231.imageshack.us/img231/7088/ceilingfanrrrrrrrrrrsk1.gif (http://imageshack.us)http://img59.imageshack.us/img59/8569/jinglebellsrrrrrrrrrmt9.gif (http://imageshack.us)

lawenda
02-09-2008, 15:45
KAZIU - zadziwiasz mnie.
Jesteś zboczony czy jak. To Cię kręci? A FE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kangur06
02-09-2008, 16:10
Mężczyzna zrobi dla kobiety wszystko

http://img57.imageshack.us/img57/7001/4d8ef7b9eb73js0.jpg

kangur06
02-09-2008, 16:12
http://img60.imageshack.us/img60/4652/6bfd891bdd200d166b77916oo3.jpg

kangur06
02-09-2008, 16:16
U mnie początek wiosny, więc posyłam Wam piękny kwiatek

http://img57.imageshack.us/img57/2476/388daeed90176adfe0dedfdrz1.jpg

kangur06
02-09-2008, 16:21
Każda jej pozycja
To już propozycja.

http://img60.imageshack.us/img60/7812/7ca6cbf119c4cc85a702507am5.jpg

Kazimierz
02-09-2008, 16:24
KAZIU - zadziwiasz mnie.
Jesteś zboczony czy jak. To Cię kręci? A FE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lavinio !
Kręci, to takich,co mają dużo testosternu,albo pieniadze na viagrę, i dużo zdrowia. Weź pod uwagę to,że ja ryzykowałem 3. udarem, gdy oglądałem ten wątek.

Mar-Basia
02-09-2008, 16:28
Lavinio !
Kręci, to takich,co mają dużo testosternu,albo pieniadze na viagrę, i dużo zdrowia. Weź pod uwagę to,że ja ryzykowałem 3. udarem, gdy oglądałem ten wątek.

To znaczy jestes MASO!!!!! i chcesz pasc na stanowisku z podniesionym do boju .......Oj, oj, kapitan na stanowisku, czego sie nie robi dla odrobinki swintuszenia. Hihihihi - Juz widze twoja tabliczke na grobie - Sw. pamieci ......zmarl w czasie ogladania "ab ovo....seks i nie tylko".

lawenda
02-09-2008, 16:30
Ależ KAZIMIERZU SZANOWNY, ten post był skierowany do KAZIKA.
Byłoby wielkim nietaktem z mojej strony kierować takie sowa do CIEBIE. Wiem, że masz problemy z sercem.
Pozdrawiam

Kazik
02-09-2008, 16:38
KAZIU - zadziwiasz mnie.
Jesteś zboczony czy jak. To Cię kręci? A FE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przy Was jestem jak grzeczny mały Kazio.

Kazik
02-09-2008, 16:41
To piszcie Kaziu lub Kazimierzu--nie będzie pomyłek.

Mar-Basia
02-09-2008, 17:11
To piszcie Kaziu lub Kazimierzu--nie będzie pomyłek.
Kaziu, skarbie - zawsze jestes Kazio!!!!!

Kazik
02-09-2008, 17:16
Ale jakoś trzeba nas odróżniać. Kazimierz starszy-więc bez zdrobnień, będzie wiedział.

lawenda
02-09-2008, 17:17
KAZIU - ty nasza podporo, ale gdzie TOBIE do ŚWIĘTOŚCI.

kangur06
03-09-2008, 03:11
Żaden magnes tak nie działa,
Jak magnes pięknego ciała.

http://img70.imageshack.us/img70/882/nareszciecieporo3.jpg

kangur06
03-09-2008, 03:14
Rzekła lilia do motyla:
- Nikt nie patrzy, niech pan zapyla!

http://img70.imageshack.us/img70/7047/jansztaudyngerxj5.jpg

largetto
04-09-2008, 12:57
Edwardzie coś ostatnio sporządniałeś:D
widzę, że przerzucasz się na literaturę :D
więc się przyłączę:

... nie rób samemu, co można we dwoje,
Takie są rady
i zasady moje...

Sztaudynger

Mar-Basia
04-09-2008, 13:04
Żaden magnes tak nie działa,
Jak magnes pięknego ciała.Edwardzie, ile w tym madrosci. A to cialko to powinno dzialac w obie strony? ;)

destiny
04-09-2008, 15:13
Z punktu widzenia kobiet, mężczyźni mają dwie poważne wady:
- To, że cały czas myślą o seksie i to, że robią co innego niż myślą.

A teraz podsyłam e-book z Kamasutrą :D

http://www.voila.pl/085/aat6k/

Wprawdzie wydanie jest w j.angielskim, ale przecież nie o to chodzi...:D
To piękne wydanie składa się z 2 części (stara i współczesna).

:cool:

Mar-Basia
04-09-2008, 17:50
Z punktu widzenia kobiet, mężczyźni mają dwie poważne wady:
- To, że cały czas myślą o seksie i to, że robią co innego niż myślą.

A teraz podsyłam e-book z Kamasutrą :D

http://www.voila.pl/085/aat6k/

Wprawdzie wydanie jest w j.angielskim, ale przecież nie o to chodzi...:D
To piękne wydanie składa się z 2 części (stara i współczesna).

:cool:

Destiny, chcesz wyekspediowac na drugi swiat dziadkow z seniorka? Juz wyobrazam ich sobie zacierajacych rece z uciechy.........pewnie skonczy sie na tym. Najwiecej bedzie zadowolony jeden "swintuszek" , juz go widze.
Wspanialy pomysl z ksiazka. ;)

kangur06
06-09-2008, 13:35
Był sobie facet, co miał córkę i bardzo ją chciał wydać za mąż. Aż w końcu napatoczył się taki jeden delikwent i ów ojciec powiada:
- Ożeń się z moją córką! To dobra dziewczyna, miła, szczera, dowcipna, wyrozumiała... I jaka piękna! A szparkę to ma jak 50 groszy... W zamian kupię ci wille i najnowszej klasy mercedesa...
Facet zachęcony i urzeczony jej atutami poprosił o rękę ową kobietę, ojciec kupił mu wille i mercedesa i wkrótce odbył się wystawny ślub. Po nocy poślubnej przybiega zięć do teścia i mówi:
- Tato! Mówiłeś, ze twoja córka ma pochwę jak 50 groszy! A ona ma dziurę jak 5 złotych!
- Synu! Kupiłem Ci wille?
- Kupiłeś tato....
- A kupiłem Ci mercedesa?
- Kupiłeś tato...
- No to co ty? Teraz się ze mną o 4.50 zł będziesz kłócił?
********************
Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle. Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni. Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch. Zdenerwowany bierze "pałę" zza drzwi i wali nią w kołdrę. Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić. Wchodzi patrzy a tam siedzi jego żona i czyta pismo i mówi:
Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieje że już się przywitałeś.
********************************
Chwali się jeden biznesmen drugiemu:
- Wiesz, jaka sekretarkę zatrudniłem? Zrobiła mi porządek w biurze, o wszystkim pamięta, a w łóżku jest lepsza od mojej żony!
Minął pewien okres, ten drugi biznesmen planuje urlop, ale chce, żeby firma chodziła jak w zegarku. Mówi do kolegi:
- Stary. Pożycz mi tej swojej sekretarki ma miesiąc.
- No problem, mówi tamten.
Po miesiącu spotykają się.
- I jak ?
- Miałeś rację. Przypilnowała wszystkiego. No, może w jednym się pomyliłeś:
- W łóżku nie jest lepsza od twojej żony.

kangur06
06-09-2008, 13:51
Figurki ze skórki

http://img71.imageshack.us/img71/3739/figurkizeskrkipi1.jpg

Gra wstępna

http://img378.imageshack.us/img378/2162/grawstpnaym3.jpg

Jeśli wzrok szwankuje

http://img218.imageshack.us/img218/350/jelitylkowzrokszwankujehr9.jpg

Mar-Basia
06-09-2008, 14:18
Kangurku - bardziej realne w wieku "seniorka" 101 pozycji i 102 wymowek. Dobrego weekendu.;)


16908

largetto
06-09-2008, 14:32
http://img225.imageshack.us/img225/2723/wyscigqe0.jpg (http://imageshack.us)

destiny
06-09-2008, 16:11
16909

Jak ten czas szybko leci !!! :D

destiny
06-09-2008, 16:51
- Mamo, a sex to wyraz obcy?
- Tak córeczko, dla twojego ojca bardzo obcy :D

***

Kobieta wstydzi się 5 razy:

Pierwszy raz kiedy robi to pierwszy raz.
Drugi raz kiedy pierwszy raz ze swoim mężem.
Trzeci raz gdy pierwszy raz nie ze swoim mężem.
Czwarty raz gdy pierwszy raz bierze za to pieniądze.
Piąty raz gdy pierwszy raz za to płaci.

Kazik
07-09-2008, 12:59
http://img178.imageshack.us/img178/3501/staniczekkt2.jpg (http://imageshack.us)

Kazik
07-09-2008, 13:02
http://img178.imageshack.us/img178/5868/safesexrrrrrrrrruv5.gif (http://imageshack.us)

destiny
08-09-2008, 00:40
...ale zapraszam do wysłuchania ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=Z4joDAJQA30

Dobranoc :)

Kazik
08-09-2008, 00:50
http://img187.imageshack.us/img187/9986/dawcyll8.gif (http://imageshack.us)

Mar-Basia
08-09-2008, 01:43
Dobranoc, Dobrych Snow


16949

destiny
08-09-2008, 17:02
Kolejna piosenka...i video pięknie zrobione ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=4GbDa2UnAO4

Oh,...zmysły precz !!! :D

Mar-Basia
08-09-2008, 18:43
Seksy babcia?

16962Ona czeka na mezczyzne swego zycia!!!! Sa chetni?

destiny
09-09-2008, 17:38
Teraz coś z przymrużeniem oka... ;)

http://www.voila.pl/172/kgats/

:) :)

Kazik
09-09-2008, 20:55
http://img60.imageshack.us/img60/6700/wyprowadzajuc4.jpg (http://imageshack.us)

destiny
09-09-2008, 21:09
No toś mnie rozbawił :D
"Zajefany" ten dziadek :D
Wyprowadza swojego pieska :D

Tak sobie pomyślałam ...gdyby panowie tak w życiu realnym chodzili ...:D

Kazik
09-09-2008, 22:32
No toś mnie rozbawił :D
"Zajefany" ten dziadek :D
Wyprowadza swojego pieska :D

Tak sobie pomyślałam ...gdyby panowie tak w życiu realnym chodzili ...:D
Na przykład "Pudzian" co???--ale nie wszystko jest proporcjonalne. Na plaży naturystów [Sozopol-Bułgaria] mogłem rozpoznać Niemca. Chłop jak dąb, a ....szkoda mówić. Może dlatego Niemki są chętne?? Nie znałem żadnej--to ze słyszenia.

destiny
09-09-2008, 22:57
Kazik, nie tłumacz się :D :D
Szkoda, że mnie tam nie było ;)
Plaże naturystów widziałam tylko z...daleka.

Mar-Basia
10-09-2008, 00:07
Kuku, starosc nie radosc.

17008


Do zobaczenia pod koniec wrzesnia.

kangur06
11-09-2008, 04:59
http://img87.imageshack.us/img87/5152/9cf4b22d77d16886536cd2djs6.jpg

http://img87.imageshack.us/img87/8985/uwaajcienadzieciec8.jpg

http://img87.imageshack.us/img87/3853/aa4df6bea59017fff9e4027wy1.jpg

kangur06
12-09-2008, 16:06
http://img112.imageshack.us/img112/6881/whennott3xg0.jpg

http://img74.imageshack.us/img74/6750/whennott6tp9.jpg

http://img112.imageshack.us/img112/5729/whennottohaveyourpicturyc7.jpg

Napisałem mężczyźni - chyba trochę przesadziłem - przepraszam !

Konto usunięte
12-09-2008, 16:37
Z cyklu : ,, Dzisiaj mężczyźni", mam coś dla dużego plażowego pana z małym niewymownym.... Majtasy z atrapą.. tego czegoś...
http://www.iv.pl/images/muwmkxcp8sibmkb2vrk.jpg (http://www.iv.pl/)
.Oraz dla dużych facetów , którzy mają ,,cokolwiek"...
http://www.iv.pl/images/bsijegpiq43l5bamckt.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
12-09-2008, 17:47
Z cyklu WP

17119

kangur06
13-09-2008, 02:48
Na moje usprawiedliwienie, nie ja jestem autorem tego pps

Kalendar 2008.pps
http://www.speedyshare.com/311165458.html

destiny
13-09-2008, 10:59
Bardzo fajny pps :D
Tylko dla dorosłych ;)

http://www.voila.pl/080/pgdez/

Miłego weekendu życzę :)

chickita
13-09-2008, 11:30
No to dodam tez na wesoło. A co!
http://allegro.pl/item429636360.html
PRZECZYTAC DO KOŃCA:D

Mar-Basia
13-09-2008, 11:45
Ku,ku - tez cos na wesolo.
17157 - oj,oj....boli...robia mi kuku

17158 - Raz,dwa,trzy....... Cos dla Kangurka!!!! Hihihihi

:D

kangur06
21-09-2008, 13:39
Wpadła mi w oko

http://img225.imageshack.us/img225/7043/wpadamiwokozt5.jpg

Molestowanie

http://img225.imageshack.us/img225/3888/molestowaniehj5.gif

Tort ślubny

http://img225.imageshack.us/img225/4600/tortlubnydz0.jpg

en_vogue
22-09-2008, 13:26
http://img179.imageshack.us/img179/1075/lornetkalg3.jpg (http://imageshack.us)

kangur06
25-09-2008, 06:43
http://img216.imageshack.us/img216/5053/kobietyrd5.jpg

destiny
26-09-2008, 18:42
Ciekawe, czy któryś się przyzna ???
Teścik dla panów ;)

http://pantoflarz.o0o.pl/

:D :D

kangur06
27-09-2008, 13:58
Basiu ! Spróbowałem, wynik znasz, idę nalać sobie czegoś mocniejszego na pocieszenie.

kangur06
27-09-2008, 14:08
Teraz coś dla Pań, ale bez złośliwości

Moda męska.pps
http://www.voila.pl/055/0fhmk/

Mar-Basia
27-09-2008, 14:45
http://img179.imageshack.us/img179/1075/lornetkalg3.jpg (http://imageshack.us)

Podobno nie rozmiar ale jakos sie liczy? Zdecydowanie jestem za tym drugim ale w dobrym wykonaniu!!!Hihihihihi

Dzidka
27-09-2008, 20:06
Geografia kobiety
http://www.voila.pl/318/xvk4b/

Mar-Basia
29-09-2008, 14:06
Pewnie bedzie pasowalo do watku.

http://www.voila.pl/316/pfgv1/

Hihihihi

;)

Mar-Basia
29-09-2008, 14:14
Ciekawe, czy któryś się przyzna ???
Teścik dla panów ;)

http://pantoflarz.o0o.pl/

:D :D

Kupa smiechu. Moj malzonek przy pomocy nadwornego tlumacza wlasnie wykonal test pantoflarza. Siedzi i wyje teraz ze smiechu. Wynik 84% pantoflarz. Wlasnie powiedzial, ze w pare sekund zmienil sie z "twardziela" w "pantoflarza". Twierdzi, ze tekst jet tendencyjny!!!!!!!! Oj te nasze macho. Dodam po cichutku - kochane macho!

destiny
29-09-2008, 14:32
Marbello ucałuj męża i pozdrów ode mnie :)
Na pocieszenie powiem, że zrobiłam ten test w imieniu mojego męża (mój pewnie nie zgodziłby się).
No i powiem , że wyszło mi aż 88 % :D
Na dole był dopisek:
Z całą pewnością mógłbyś objąć prezesurę w Światowym Stowarzyszeniu Pantoflarzy.
Nie wiem, na ile moje odczucia odegrały w teście istotna rolę ?

Powiem jedno - od dzisiaj określenie pantoflarz wyzwala we mnie pozytywne uczucia ;)

kangur06
30-09-2008, 05:56
Cieszy mnie, że w ustach Barbar sympatycznie brzmi słowo "pantoflarz", ponieważ mój wynik testu jest negatywny.

Na pocieszenie dla panów występ pięknej pani

http://img215.imageshack.us/img215/5336/rozbierankabt2.gif

Mar-Basia
30-09-2008, 09:07
Cieszy mnie, że w ustach Barbar sympatycznie brzmi słowo "pantoflarz", ponieważ mój wynik testu jest negatywny.

Kurcze, Edwardzie....jak to zrobiles? Wyslemy Ci naszych "pantoflarzy" na przeszkolenie. Miedzy nami, wole 'twardzieli' - wiecej satysfakcji jak zaczynaja jesc z "pieknej" raczki. Hihihihhi :)

destiny
30-09-2008, 09:45
zapewniam Cię, że...Edward jest równie słodki jak nasi "pantoflarze" :D

Znalazłam w moich notatkach taki tekścik :

SŁOWNIK FACETA

Czy my sie przypadkiem nie znamy? - Niezla dupa.
Jestem romantykiem - Jestem biedny
Potrzebuje cie - Reka mnie juz boli
Nie jestem taki jak inni faceci - Jestem obrzezany
Powaznie mysle o trwalym zwiazku - Mam dosc onanizmu
Tylko na tobie mi zalezy - Jestes jedyna dziewczyna, ktora moze na mnie patrzec
Chcalbym cie lepiej poznac - Zebym miaj o czym opowiadac kumplom
To tylko sok pomaranczowy,sprobuj - Jeszcze dwa takie drinki i zgodzi sie na wszystko
Nie wiem czemu,ale jej nie lubie - Nie chciala isc ze mna do lozka
I jak bylo? - Naprawde mam takiego malego?
Wspaniale sie wczoraj bawilem - Kim ty do cholery jestes?
Kochasz mnie? - Zrobilem cos glupiego i pewnie sie o tym dowiesz
Naprawde mnie kochasz? - Zrobilem cos bardzo glupiego i napewno sie o tym dowiesz
Zadzwonie - Mam nadzieje, ze wiecej cie nie zobacze
Duzo o nas myslalem - Na trzezwo nie jestes taka ladna, jak mi sie wydawalo
Zostanmy przyjaciolmi - Prawde mowiac jestes bardzo brzydka...
Wiele sie od ciebie nauczylem - Nastepna prosze!

:D Miłego dnia !!!

destiny
30-09-2008, 10:11
Pamiętaj, że są ludzie dla których największym skarbem jest to że jesteś:*
Największym pragnieniem jest to, żeby być z Tobą...
Największym marzeniem jest spełnienie snu.
Najpiękniejszy sen, to z Tobą spełniać sny i nigdy nie mówić żegnaj na dłużej niż chwile.
Pamiętaj, że jest ktoś komu dzięki Tobie serce bije szybciej i dzięki Tobie chce mu się żyć..
Pamiętaj o tym, by nie zapomnieć... :*
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka:*:*:*:*

http://www.twojezyczenia.pl/kartki_zyczenia/milosne_serce_plaza.jpg

wim46
30-09-2008, 15:52
Witajcie kochane dziewczyny,wróciłem chociaż nie wiem na jak długo i na wstępie dziękuję za życzenia. ;) Tak bardzo tęskniłem, a nie miałem możliwości zajrzeć do internetu.Widzę że wiele w tym czasie się działo na forum.Pozdrawiam.

Mar-Basia
30-09-2008, 16:13
Pamiętaj, że są ludzie dla których największym skarbem jest to że jesteś:*
Największym pragnieniem jest to, żeby być z Tobą...
Największym marzeniem jest spełnienie snu.
Najpiękniejszy sen, to z Tobą spełniać sny i nigdy nie mówić żegnaj na dłużej niż chwile.
Pamiętaj, że jest ktoś komu dzięki Tobie serce bije szybciej i dzięki Tobie chce mu się żyć..
Pamiętaj o tym, by nie zapomnieć... :*
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka:*:*:*:*Oj te nasze "chlopaki" - serce bija szybciej przy nich. ;)

Mar-Basia
30-09-2008, 16:59
Potrzeby kobiet:
http://www.voila.pl/038/npnn9/