PDA

View Full Version : Moja skromna propozycja....


araukaria
19-11-2006, 15:06
Andrzejki tuż.. tuż. Mam propozycję abyśmy sobie zorganizowali "andrzejkową zabawę w necie". :confused:
A jak ona miałaby wyglądać? Proponuję aby spotkać się na radyjku które prowadzi sympatyczna Polka z Australii.... DJ Karina ( mieszka tam już ponad 20 lat). W czasie audycji moglibyśmy wysłuchać naszych ulubionych piosenek no i oczywiście przekazywać sobie wzajemnie życzenia. Słuchacze piszą życzenia a DJ za kilka minut przekazuje je na antenie. Termin audycji jest do uzgodnienia.... ja ze swej strony proponuję w piątek- sobotę (24-25.11) w godzinach przedpołudniowych (z uwagi na różnicę czasu). Zapraszam wszystkich z Cafe Senior do udziału w zabawie.
Proszę wszystkie osoby zainteresowane tego typu Andrzejkami do wpisania swych "propozycji piosenek".... aby nie było niespodzianek... bo DJ nie posiada wszystkich naszych ulubionych piosenek.... ale może zrobić "wszystko" żeby je MIEC.
Piszemy tytuł piosenki no i wykonawcę. Jeszcze raz zapraszam cieplutko.:)

araukaria
19-11-2006, 15:09
Moje ulubione piosenki to:
Magnes dusz - Marek Torzewski
Realesme - Engelbert Humperdink

krise1
19-11-2006, 20:29
Araukario, ja nie mam pojecia o tym radiu i nie wiem jak je właczyć. A moje ulubione piosenki, to wszystkie z zespołu Modern Talking.

jolita
19-11-2006, 21:15
P.T.Dziewczęta! Mam nadzieję, że panowie włączą się do zabawy,żeby nie było jak za "tamtych czasów" gdy na zabawach "ludowych pląsały pary "jednopłciowe".Nie będzie problemu jeśli przerzucimy się na dyskotekę...Proponowany dotychczas repertuar o.k.,ale musi być -"Gdzie się podziały tamte prywatki", a jeśli może być jeszcze bardziej sentymentalnie to "Już nigdy..."
Araukario - jesteś "bezbłedna"! Może wykorzystamy atmosferę wyborów i ogłosimy Cię prezeską naszej "wspólnoty"?

iwo1111
20-11-2006, 14:22
Też chętnie się przyłączę :-)))))
Araukario podaj link do tego radia.

urszula-kol
20-11-2006, 15:25
Araukario wczoraj słuchałam tego radia z tego drugiego linku ,który podałaś, bo www. slaskieklimaty.eu nie chciały mi się włączyć. Świetne prowadzenie i muzyka.Twoja propozycja jest wspaniała, odpowiada mi każdy termin i wszystkie stare melodie sprzed lat... Z nowych to lubię słuchać jak śpiewa Stachursky. Wczoraj w tym radiu podobała mi się piosenka o Pszczółce Mai.

araukaria
20-11-2006, 15:49
Cieszę się że macie ochotę na "andrzejkowe balety".
Przepraszam, że wszystkim zainteresowanym odpowiem w jednym poście.... ale tak będzie wygodniej... bo wszystko "w kupie"
adres radia ....
http://www.slaskieradiohitmix.eu/
Krise1.... jak otworzysz stronkę wyzej ... klikasz na winamp i pare sekund czekasz.... a radio zaczyna grać. :)
Jolita :) Twój "apel" do Panów przedni. Przecież żadna z nas "nie chce dobrowolnie sprzedawać pietruszki". A z wyborami daj sobie spokój. Ciesz się że nie musisz w niedzielę drugi raz "lecieć do urny". Ty podobnie jak ja wiedziałaś za kim się opowiedzieć i jako osoby praktyczne "załatwiłyśmy wszystko za jedną drogą"
Urszula .... fajnie, że sprawdziłaś "co w trawie piszczy".:D
To radio i DJ Karinę zasugerowałam dlatego, że "dziewczyna" umie się i innych bawić.

jolita
20-11-2006, 17:28
Witaj Araukario.Jesteś niezawodna "na każdej linii".Ja już szykowałam się ostro na bal.Zaczęłam od "muzy"(to ze slangu nieco młodszych).Zarejestrowałam wszystkie stacje internetowe,a przy okazji i te "cywilne".Nie wiedziałam, że masz w zanadrzu takie sympatyczne radyjko...No więc podkład muzuczny jest,podkładu makijażowego ja - zarozumialec nie używam, bo i makijażu też nie...pozostaje przeszukanie szafy (do ciucholandu za daleko) i wybór kreacji...Największy problem z butami, bo różne "niedokładności" utrudniają wbicie się w stosowne szpilki (nie wiem jak to się aktualnie nazywa)Zamierzam stopy (w kapciach!) ukryć pod stołem,a w razie konieczności zamienić się w bosonogą Contessę, albo lepiej Kopciuszka (tego po godz.0).Drink już też się chłodzi,"fajki" schną.I cóż mi jeszcze trzeba? Oczywiście Waszego towarzystwa!
Araukario, a teraz "prywata": only you....domyślaszsię co...Ta reszta (pow 500) chyba tylko gra w berka na moim "pamiętniczku", ale lepszy rydz niż nic....Do miłego następnego.

jolita
20-11-2006, 17:40
ARAUKARIO - DZIĘKI ZA PRZESŁANĄ MELODYJKĘ (trochę inna w treści,ale liczą się dobre chęci)ALE UBAW Z TYM INTERNETEM, ale warunek, że "okraszony" Tobą.....

jolita
20-11-2006, 18:49
Radyjko gra, liściki się pisze, ale ja "zachodzę w głowę" jak wejść na czata do radia. Chodzę, zachodzę, a głowie furt pusto...(W ogóle nigdy nie byłam na czacie ani na forum i nie wiem czym to się je...A w ogóle to gary nie pozmywane, telenowele nie obejrzane, kolację dostała tylko Mamusia, bo "wślepiam" się w seniora i słucham radia...

araukaria
21-11-2006, 10:47
Radyjko gra, liściki się pisze, ale ja "zachodzę w głowę" jak wejść na czata do radia. Chodzę, zachodzę, a głowie furt pusto...(W ogóle nigdy nie byłam na czacie ani na forum i nie wiem czym to się je...A w ogóle to gary nie pozmywane, telenowele nie obejrzane, kolację dostała tylko Mamusia, bo "wślepiam" się w seniora i słucham radia...
:) Drogwskaz..... na czat
Po otwarciu strony głownej radia - po lewej stronie STRONY w 3 pozycji CHAT - klikasz i pod skrzynką pozdrowień otwierają się "drzwi" na czat. Jak otworzysz te "drzwi" otworzy się nowa strona Polchat.... (trzeba moment poczekać) a tu wpisujesz swój nick i dajesz ok..... i już jestes w pokoju radyjka. Miłego czatowania:)

araukaria
21-11-2006, 11:06
Witaj Araukario.Jesteś niezawodna "na każdej linii".Ja już szykowałam się ostro na bal.Zaczęłam od "muzy"(to ze slangu nieco młodszych).Zarejestrowałam wszystkie stacje internetowe,a przy okazji i te "cywilne".Nie wiedziałam, że masz w zanadrzu takie sympatyczne radyjko...No więc podkład muzuczny jest,podkładu makijażowego ja - zarozumialec nie używam, bo i makijażu też nie...pozostaje przeszukanie szafy (do ciucholandu za daleko) i wybór kreacji...Największy problem z butami, bo różne "niedokładności" utrudniają wbicie się w stosowne szpilki (nie wiem jak to się aktualnie nazywa)Zamierzam stopy (w kapciach!) ukryć pod stołem,a w razie konieczności zamienić się w bosonogą Contessę, albo lepiej Kopciuszka (tego po godz.0).Drink już też się chłodzi,"fajki" schną.I cóż mi jeszcze trzeba? Oczywiście Waszego towarzystwa!
Araukario, a teraz "prywata": only you....domyślaszsię co...Ta reszta (pow 500) chyba tylko gra w berka na moim "pamiętniczku", ale lepszy rydz niż nic....Do miłego następnego.
Jak zwykle jesteś zapobiegliwa i przygotowana na każdą ewentualność. Karnecik pewnie też już zapełniony

araukaria
21-11-2006, 17:54
Araukario wczoraj słuchałam tego radia z tego drugiego linku ,który podałaś, bo www. slaskieklimaty.eu nie chciały mi się włączyć. Świetne prowadzenie i muzyka.Twoja propozycja jest wspaniała, odpowiada mi każdy termin i wszystkie stare melodie sprzed lat... Z nowych to lubię słuchać jak śpiewa Stachursky. Wczoraj w tym radiu podobała mi się piosenka o Pszczółce Mai.
Urszula.... przed chwilą sprawdziłam stronkę www.slaskieklimaty.eu i u mnie "chodzi". Może były jakieś przejściowe "kłopoty" jak to niekiedy w necie bywa. Dobrego odbioru życzę:D

jolita
21-11-2006, 18:06
Właśnie sprawdzam ścieżki prowadzące do czata radia Sląsk, ale widać, że nie jestem podłączona do czegoś tam bo pokazuje się czerwony x .Czyżby to znowu Java, której boję się włączyć, bo dyktuje po angielsku?

Bates
22-11-2006, 01:29
Niestety jolita, podejrzewam, że to java... spróbuj zainstalować.. Podałem Ci instrukcję. Jak coś będzie nie tak pytaj na forum :) Do odważnych świat należy :)

Pozdrawiam

krise1
22-11-2006, 13:19
Jolito ja też Ci podałan link do jawy i w moim linku będzie ci łatwiej ją zainstalować, bo tylko klikniesz i sama się zainstaluje, nie musisz nigdzie błądzić. Podaję Ci jeszcze raz:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=485

jolita
23-11-2006, 08:49
Myślę, że w sytuacji jaka zaistniała na "wirtuubawie" spotkamy się innym razem...
Wyrazy szczerego współczucia dla wszystkich dotkniętych żałobą.

urszula-kol
23-11-2006, 12:23
Też tak myślę,że zabawę trzeba przełożyć.

araukaria
23-11-2006, 18:27
Myślę, że w sytuacji jaka zaistniała na "wirtuubawie" spotkamy się innym razem...
Wyrazy szczerego współczucia dla wszystkich dotkniętych żałobą.
Naturalnie.... to oczywiste, że nie czas na zabawę gdy tak wielu cierpi i jest w smutku pogrążonych.

araukaria
27-11-2006, 11:11
Czy propozycja nadal aktualna? Może w czwartek... w kalendarzowe andrzejki. Nadal proponuję godziny "przedpołudniowe".

urszula-kol
27-11-2006, 12:36
Bardzo fajnie Araukario, tylko napisz co trzeba robić - rozumiem włączyć radyjko śląskie i co dalej - wejść na czat?

iwo1111
27-11-2006, 13:12
Ja też bardzo chętnie, zwłaszcza, że w Andrzejki mam urodziny. Po raz pierwszy będę spędzać je samotnie.

araukaria
27-11-2006, 15:49
Bardzo fajnie Araukario, tylko napisz co trzeba robić - rozumiem włączyć radyjko śląskie i co dalej - wejść na czat?
Tu nie mam "recepyty" dla każdego. Napewno otwieramy strone radia i je włączamy. Kto ma ochotę i "JAWE" może wejść na czat. Osobiście sugeruję .....koniecznie korzystać z konsolki pozdrowień. Sprawdzcie same jaka to frajda.... z tego co pisała Jolitka.... już tę "czynność przećwiczyła".

araukaria
27-11-2006, 15:52
Ja też bardzo chętnie, zwłaszcza, że w Andrzejki mam urodziny. Po raz pierwszy będę spędzać je samotnie.
Gwarantuję....IWO... nie bedziesz urodzinek spędzała samotnie.... przecież kilka nas tu jest. No to razem z "andrzejkami" będziemy świętować pierwsze urodzinki.:) na cafe S.

jolita
27-11-2006, 16:33
Ojejku.ARAUKARIO.Nawet nie wiem co to konsolka - otrzymałam tylko miłe pozdrowienia i melodyjkę od Ciebie - wygłoszone i nadane przez DJ.Czata niestety nie mam, bo nadal nie trafiłam na pomagiera do Javy, ale chętnie będę słuchała choć milczała (straszne!).
P.S.Kot naprawdę pali, ale nie mogę prawidłowo zapisać, chyba, że chcesz otrzymać e-maila?

araukaria
27-11-2006, 16:51
Ojejku.ARAUKARIO.Nawet nie wiem co to konsolka - otrzymałam tylko miłe pozdrowienia i melodyjkę od Ciebie - wygłoszone i nadane przez DJ.Czata niestety nie mam, bo nadal nie trafiłam na pomagiera do Javy, ale chętnie będę słuchała choć milczała (straszne!).
P.S.Kot naprawdę pali, ale nie mogę prawidłowo zapisać, chyba, że chcesz otrzymać e-maila?
Już miałam zamiar zamknąć "pudło" i opuścić Cafe S... ale nie mogę.... Jolitka powinna odrobić jedno z zadań domowych aby "naumieć" się korzystać z konsolki pozdrowień.
1. Otwierasz stronke radia

http://www.slaskieradiohitmix.eu/
i klikasz na kwadracik w ktorym pisze WINAMP... chwilke to trwa i radio sie włączy się
2. Poniżej jest kwadracik z prezencikiem a pod nim pisze POZDROWIENIA..... klikasz w ten kwadracik i "wyskakuje" karteczka na której piszemy pozdrowienia
3. Klikamy na "pozdrów" i nasze pozdrowienia frunąaaaaa do DJ prowadzącego program.
4. DJ za kilka minut przekazuje pozdrowienia na antenie radyjka.
Jeśli jesteś Jola w tej chwili w kompie to proponuję "probę".
Do dzieła:)

araukaria
27-11-2006, 17:17
Jeszcze jedna dość istotna informacja - pisząc pozdrowienia nie używamy polskich liter z haczykami i kreskami "ą,ę,ś, ć ł.... itd) bo DJ wyskakują "krzaczki"

jolita
27-11-2006, 17:41
Słucham sobie Białego domku" (repertuar dzisiaj MÓJ), ale niestety radyjko gra, ale prezencik nie działa.Po naciśnięciu lewą myszą robi "BLE", a prawym - wyskakuje cała lista poleceń, ale karteczek niet....W treści utworku są słowa "nie przejmuj się..." to i się nie przejmuję...(łatwo powiedzieć)

jolita
27-11-2006, 18:33
Dla Araukarii - relacja z pola bitwy: Na okoliczność otrzymanego rozkazu uruchomienia konsoli zapodaję: konsola uparta jak niejedna baba tyle, że milczy jak nie baba...Powodem powyższego, że mój Ślązak (pierona) włącza się wyłącznie przyciskiem W.MEDIA PLAYER. Zapodane wcześniej WINAMP milczy i w odwecie włącza się na dolnym pasku napis Java i jakieś ble, ble po angielsku.Raportując powyższe konkluduję, że przyjdzie mi słuchać, a nie pisać (dobre i to), a moje przemiłe SENIORECZKI przynajmniej dojdą do głosu

jolita
28-11-2006, 09:27
Jeszcze jedna uwaga: ilekroć włączyłam Sląskie Radio tylekroć był dla mnie "koncert życzeń" - dzisiaj rano nie...Czy to jakaś usterka? Dziękuję za cierpliwe czytanie i nie tylko...
To była wiadomośc dla Araukarii!

jolita
28-11-2006, 11:41
:) :) :) Yes,yes,yes.Araukario - radyjko już się naprawiło...Dzięki za grecki powiew cieplutka

araukaria
28-11-2006, 12:04
Jeszcze jedna uwaga: ilekroć włączyłam Sląskie Radio tylekroć był dla mnie "koncert życzeń" - dzisiaj rano nie...Czy to jakaś usterka? Dziękuję za cierpliwe czytanie i nie tylko...
To była wiadomośc dla Araukarii!
Widzę, że szybko przyzwyczajasz się do "prezencików".
http://www.voila.pl/?avatar=1&edycja=dwl10a456b127e132d8

jolita
29-11-2006, 15:42
Araukario! Nic nie podajesz o której jutrzejsza impreza? Czy Dziewczynki zgłaszają się? Biletu nie potrzebuję, bo i tak będę słuchać pod oknem...z braku czata.Zdemontowałam sobie kilka ważnych pozyji w moim okienku, a Javy i czata jak nie było tak nie ma!

araukaria
29-11-2006, 18:08
Araukario! Nic nie podajesz o której jutrzejsza impreza? Czy Dziewczynki zgłaszają się? Biletu nie potrzebuję, bo i tak będę słuchać pod oknem...z braku czata.Zdemontowałam sobie kilka ważnych pozyji w moim okienku, a Javy i czata jak nie było tak nie ma!

Skoro świt.... u mnie świta około godziny 10.:D

iwo1111
30-11-2006, 12:18
Kochani bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, jesteście Wspaniali :) :) :)

urszula-kol
30-11-2006, 14:02
Araukario dosyć póżno się dostałam do radyjka-jak na złość nie chciała mi się wyświetlić strona, ale po dłuższych staraniach udało się i spędziłam wspaniałe dwie godziny ,a może dłużej.Dreszczyk emocji jak śpiewa Stachursky - dziękuję

jolita
30-11-2006, 15:59
:) :) :) Araukario - dzięki za muzyczną ucztę. M. swoim zwyczajem spacerowała w tym czasie, ale przekazałam wszystko - wydaje mi się dokładnie i masz za to całuska. Najbardziej spodobała mi się wcześniej usłyszana II strofka "sto lat", którą miałam okazję zaprodukować (już dziś obchodziliśmy Barbarę).Nasz Gość zgodnie ze zwyczajem zawitał dopiero koło 12-tej więc pozostało mu tylko słuchanie melodii disco, ale to zgodnie z jego gustem (krytykantom veto)
P.S. skoro świt przez 5o lat była u mnie też 10-ta - teraz to zmieniło się nieco, ale mówi się trudno...

jolita
30-11-2006, 16:02
Urszulko - Tobie też serdeczne dzięki za miłe życzenia i że nie poddałaś się przeciwnościom

araukaria
30-11-2006, 16:04
Araukario dosyć póżno się dostałam do radyjka-jak na złość nie chciała mi się wyświetlić strona, ale po dłuższych staraniach udało się i spędziłam wspaniałe dwie godziny ,a może dłużej.Dreszczyk emocji jak śpiewa Stachursky - dziękuję
No ja też dziś miałam drobny problem aby stronka odpaiła. Napewno te problemy zwiazane były ze zmianą jej szaty graficznej. Cieszę, że miło spędziłaś czas.:D Stachurskiego też bardzo lubię. Co roku na pożegnanie audycji "Lato z radiem" na Skwerze Kościuszki organizowany jest koncert - i Stachurski jest "etatywym" wykonawcą. Corocznie uczestniczę w tym koncercie i naprawdę warto. Stachurski na "żywo" to jest to.:)

jolita
30-11-2006, 16:08
:D :D :D iwo1111. Bardzo, bardzo serdecznie życzę Ci zawsze oddanego grona Przyjaciól - niekoniecznie licznego, ale prawdziwego...Bądż z nami - tu też jest fajnie...

iwo1111
01-12-2006, 12:26
:) Też uważam, że forum jest bardzo sympatyczne i Wszystkich Was już zdążyłam polubić :) :) :) Z uwagi na to, że mam obecnie sporo wolnego czasu, wpadam tu dość często.

emeryt
03-12-2006, 07:55
Radyjko gra, liściki się pisze, ale ja "zachodzę w głowę" jak wejść na czata do radia. Chodzę, zachodzę, a głowie furt pusto...(W ogóle nigdy nie byłam na czacie ani na forum i nie wiem czym to się je...A w ogóle to gary nie pozmywane, telenowele nie obejrzane, kolację dostała tylko Mamusia, bo "wślepiam" się w seniora i słucham radia...
witam!
wejście na czata jest łatwe
1 pisze w kadraciku na głównej stronie chat
2 przyciśnij
3musi się pokazać znaczek Jawy
wpisz swoj psełdonim itp

araukaria
09-12-2006, 10:36
A może spotkamy się na radyjku dziś po 15:confused:
Zapraszam....

urszula-kol
09-12-2006, 15:55
Słucham radyjka od godziny,ale nasi seniorzy chyba nieobecni i nikt nie słyszał mojego "Psalmu dla ciebie" P.Rubika.

araukaria
09-12-2006, 16:05
Jestem i słucham. Za zyczenia i piosenke serdeczne dzieki. Wysłałam juz 2 karteczki do radia ale Margotka coś "niechetna" do pracy.:)

urszula-kol
09-12-2006, 19:07
Ja też dziękuję.Nie wiem dlaczego ale coś nie lubię jak prowadzi Margotka. Wydaje mi się.że za dużo nadaje swoich prywatnych pozdrowień i trochę miesza wszystko, w każdym bądż razie nie jest to jasne, czytelne prowadzenie.

araukaria
10-12-2006, 14:36
Ja też dziękuję.Nie wiem dlaczego ale coś nie lubię jak prowadzi Margotka. Wydaje mi się.że za dużo nadaje swoich prywatnych pozdrowień i trochę miesza wszystko, w każdym bądż razie nie jest to jasne, czytelne prowadzenie.
Podzielam Twoją Ula opinię.:) Z reguły słucham programów DJ Kariny.... ale ona zazwyczaj gra tylko we wtorki i srody od godz 10 do 13 no i oczywiście w piątki od 18. Dziś wyjątkowo grała do 13. Ją jak się poprosi o piosenkę to jak ma to zawsze zagra albo powie, że nie ma i do nastepnej auducji się o nią postara. Margotka jak zagrała wczoraj "Only You" to o mało nie znalazłam się pod biurkiem..... mogę sobie tylko wyobrazić jaki ubaw miała Jolita (o ile słuchała) -bo to dla niej miał być ten utworek-.
Ale dziś sprawdziłam Karina ma to "Only You" o które prosiłam.

jolita
10-12-2006, 15:55
Niestety, nie słuchałam, bo nie znam Waszych godzin, a na non stop nie mogę sobie pozwolić, bo M. nie lubi dysco polo.Przyznajcie się kiedy można Was złapać to przynajmniej poczatuję...Kiedyś tam weszłam - obskoczyła mnię młodzież w ilości 2 szt. , już chcieli wpisać mnię na listę obecności, ale napisałam, że ja tylko na chwilę i że mam 100 lat to było oooooo!:D :D :D

araukaria
10-12-2006, 19:34
Osobiście najchętniej słucham radia gdy audycję prowadzi DJ Karina. Strone radia otwieram i sprawdzam "grafik" i wtedy decyduję czy "odpalić Winamp". Co do czata radiowego to bywam na nim sporadycznie, ale jak się "umówimy" to napewno podpiszę "listę obecności". :D

araukaria
14-12-2006, 17:23
Może spotkamy się jutro tj w piątek tym razem wieczorkiem.... no np. około godziny 18.30.

jolita
15-12-2006, 17:32
:mad: Może spotkamy się jutro tj w piątek tym razem wieczorkiem.... no np. około godziny 18.30.Jestem sercem i duszą z Wami t.zn będę od 18.30,ale niestety straciłam możność podsłuchu....Araukario - gdzieś to Ci wyjaśniłam - już z nerwów nie wiem na której stronir. Od 19-tej dyżur ma Karina tylko nie wiem która ("Australijka" to nr.2).Wpiszcie mi zaraz która jest.Proszę i dziękuję:confused:

araukaria
15-12-2006, 17:38
:mad: Jestem sercem i duszą z Wami t.zn będę od 18.30,ale niestety straciłam możność podsłuchu....Araukario - gdzieś to Ci wyjaśniłam - już z nerwów nie wiem na której stronir. Od 19-tej dyżur ma Karina tylko nie wiem która ("Australijka" to nr.2).Wpiszcie mi zaraz która jest.Proszę i dziękuję:confused:
Na brak możności podsłuchu nic niestety nie umiem zaradzić:rolleyes: .... reszta w prywatnej wiadomości.

jolita
15-12-2006, 17:58
nr.nr. znam obydwa, tylko nie wiem która będzie

araukaria
15-12-2006, 18:02
Program w radio bedzie od godz 19 prowadziła Karina z Australii. Jej nick na czacie to karina2.

araukaria
02-01-2007, 16:23
A może spotkamy się na radyjku jutro tj. 3 stycznia o godzinie 11. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do zabawy z radyjkiem.
http://www.slaskieradiohitmix.eu/
Sprawdziłam grafik.... program poprowadzi DJ Karina

jolita
02-01-2007, 17:47
Z przyjemnością i radochą zgłaszam swój akces. Co proponujesz: czata czy rozmowę poprzez Karinę? (Ciekawe co znowu napsuję...) Rozpoczęcie karnawału zapowiada się sympatycznie!:) :) :)

araukaria
02-01-2007, 22:10
Z przyjemnością i radochą zgłaszam swój akces. Co proponujesz: czata czy rozmowę poprzez Karinę? (Ciekawe co znowu napsuję...) Rozpoczęcie karnawału zapowiada się sympatycznie!:) :) :)
Z reguły na czata nie wchodzę, chyba że konsolka pozdrowień "szwankuje".... ale możliwa jest też taka opcja.

urszula-kol
03-01-2007, 10:54
Cieszyłam się z zabawy w radyjku,ale niestety los chce inaczej
Muszę w tej chwili wyść z psem do weterynarza.Rozchorował się w nowym roku.Nie wiem ile to potrwa,czy będzie kolejka.

araukaria
03-01-2007, 11:24
Właśnie "wdepnęłam" na radiowego czata..... a tam "cicho wszędzie... pusto wszędzie". Było w radiu zaproszenie - a gospodarza nie zastałam. Czyżby zmienił komnate?

iwo1111
03-01-2007, 12:29
Araukario, chyba za poźno się "załapałam", a w dodatku nie mogę słuchać, bo zmieniałam niedawno kartę dźwiękową i okazało się, że nic mi nie działa. Swoją drogą trochę to dziwne, bo z kompa mogę słuchać muzyki, zarówno swojej, jak i z różnych stron. Pozdrawiam cieplutko :-)

jolita
03-01-2007, 14:06
Bal w radiu Sląsk uważam za udany mimo, że nie dane mi było zastać Was na czacie (z Araukarią widać jeździłyśmy nie tą samą windą...)Byłam na ogólnym chwilkę, potem zatrzymałam się na dłużej w pokoju "50+" (wyższych pięter nie było) Może przyczyną była zmiana "nicka", bo ja tam istotnie przywykłam wchodzić na "jot" i tym razem nastąpiła dla Was "zmyłka" (znów:confused: )
A teraz S.O.S.dla IWO 1111.Istotnie - nie wiem co to karta, ale może ktoś jej pomoże przywrócić słyszalność radyjka? Bądżcie tak dobre jak zawsze...Proponuję wejść do niej na GG (nr. w profilu) bo łatwiej będzie się dogadać.
Urszulko - przykro, że Cię nie było na balu...
Krystynko, a Ty - gdzie się podziewasz? Zawsze aktywna, a dziś "niewypał'...:) :)

araukaria
04-01-2007, 11:51
Araukario, chyba za poźno się "załapałam", a w dodatku nie mogę słuchać, bo zmieniałam niedawno kartę dźwiękową i okazało się, że nic mi nie działa. Swoją drogą trochę to dziwne, bo z kompa mogę słuchać muzyki, zarówno swojej, jak i z różnych stron. Pozdrawiam cieplutko :-)

Sory wszystkich, że na ostatnią minutę wstawiłam zaproszenie. A co się tyczy "nowiuchnej karty dźwiękowej" żadna sensowna rada nie przychodzi mi do głowy - chyba potrzebna rada "fachury". Podejdź lub zadzwoń do sklepu gdzie ją nabywałaś ... Ci z reguły młodzi sprzedawcy potrafią coś doradzić. Podejrzewam, że może to mieć związek z parametrami karty. Powodzenia w rozwiązaniu problemu.:)

iwo1111
04-01-2007, 17:10
Dzięki Araukario za wsparcie duchowe. Z karta jest wszystko w porządku, problem tkwi w sterownikach, ale pewnie sobie jakoś z tym poradzę, tylko na razie nie mam czasu aby nad tym posiedzieć. Pozdrawiam :-)

ammi1952
05-01-2007, 01:15
mam pytanko nie potrafie dołaczać na stronach seniora zdjęć ani obrazków na swoim kompie nie moge korzystać z tzw fotosika gdyż nie wiem czemu ale na moim kompie działa on jak djaler czy jest jakś inny sposób oczywiście bez fotosika pozdrawiam grazyna

krise1
05-01-2007, 07:59
Grażynko, tu jest opis jak wklejać obrazki, powodzenia
http://www.cafe.senior.pl/showthread.php?t=275

jolita
05-01-2007, 10:55
Ponieważ ze mną Dziewczynki męczyły się długo i nudno - ostatecznie zrobiłam sobie ściągę, która mi b.dobrze służy.Oto ona:
1.szykuję sobie miejsce, gdzie chcę wkleić malunek (jeśli go mam, bo jeśli nie to przedtem "zapędzam" wybrany obiekt do "moich obrazów)
2.stronkę przeznaczoną do wklejenia "Minimalizuję" czyli zwijam, żeby była pod ręką
3.przywołuję http//imageshack.us/ (znów nie dałam jakiejś kropki więc weź ten adres od Krise - ja go mam w "ulubionych")
4.po otwarciu strony j.w. - z prawej strony dośc wysoko jest polski napis "przeglądaj" - klikam w niego lewą stroną
5.Pokazują się "Moje obrazy" - wyszukuję odpowiedni - znów lewy "klik" w obraz aż zrobi się ramka.Wówczas lewy klik na "otwórz"
6.na stronce "operacyjnej" nastąpi zmiana tekstu gdzie w połowie jest wytłuszczony napis "Host it" - lewy klik i trochę poczekać, aż zmieni się tekst
7.w połowie nowej stronki pokażą się napisy na końcach ponumerowane- lewym klikiem w I-szy (Host for forums..../1)
- napis 'zakoloruje sie' na niebiesko
8. p r a w y klik w zakolorowany napis - ukaże się menu
9.p r a w y klik w polecenie "kopiuj"
10.przywołać stronkę na której ma być obrazek
11.kursorem - lewy klik oznaczam miejsce gdzie ma być obrazek
12.p rawy klik - ukaże się krótkie menu
13. l e w y klik w napis "wklej"
14.pokaże się napis - ale to już jest nasz obrazek!
15.można jeszcze pod spodem dopisać własny tekst
16.wysłać - uff - powodzenia!:)

iwo1111
05-01-2007, 12:21
http://img513.imageshack.us/img513/75/jamnikilr8.th.gif (http://img513.imageshack.us/my.php?image=jamnikilr8.gif)
Ja tylko sprawdzam jak to działa :-)))
Brawo Jolitko!!!!! Już prościej nie można tego wyłożyć :-)

jolita
05-01-2007, 21:05
:D http://img457.imageshack.us/img457/6375/balseniorek2ja7.gif (http://imageshack.us)Araukario - dzięki za miłe spotkanie przy radyjku

araukaria
08-01-2007, 15:47
Jolu ja też Tobie dziękuję. Deczko późno, ale jak mówią "lepiej później niż wcale". Nie sprawdzałam grafiku, ale jak jutro będzie grała Karina to "wejdę".

jolita
08-01-2007, 15:58
Dziś też byłam w radyjku. Było smutno z powodu śmierci Matki zaprzyjażnionej osoby, ale mnie repertuar bardziej przypadł do gustu. Oczywiście Karinka zadedykowałaa mi "Gdzie są kwiaty..." więc byłam cała happy.
Pytanko techniczne - czy u Ciebie też eksponowany aparacik radiowy zmalał o połowę? U mnie zniknęla górna część gdzie regulowałam sobie głośność, włączałam, wyłączałam i t.p W aparacikach innych stacji też tak się porobiło...Pozdrawiam.Acha - jutro Karina jest od 10-tej (ach, dzisiaj przez moje słuchanie obiad był byle jaki...)

araukaria
08-01-2007, 16:46
Dziś też byłam w radyjku. Było smutno z powodu śmierci Matki zaprzyjażnionej osoby, ale mnie repertuar bardziej przypadł do gustu. Oczywiście Karinka zadedykowałaa mi "Gdzie są kwiaty..." więc byłam cała happy.
Pytanko techniczne - czy u Ciebie też eksponowany aparacik radiowy zmalał o połowę? U mnie zniknęla górna część gdzie regulowałam sobie głośność, włączałam, wyłączałam i t.p W aparacikach innych stacji też tak się porobiło...Pozdrawiam.Acha - jutro Karina jest od 10-tej (ach, dzisiaj przez moje słuchanie obiad był byle jaki...)
No i prosze.... radia się słucha.... i obiadki "byle jakie":D
Cieszę się, że program był "pod Twój" gust. Od koleżanki przed chwilą dowiedziałam się, że odeszła Mama Alutki. Adres radia ja dostałam właśnie od Alutki.

araukaria
17-01-2007, 15:54
Spotkajmy się na radyjku
http://www.slaskieradiohitmix.eu/
w piątek 19 stycznia....... po 19
Zapraszam.:)

jolita
18-01-2007, 00:52
Araukario - oczywiście! (chyba, że skleroza nie pozwoli...), ale fryzjera na tą okoliczność zamówiłam to może on przypomni.Przy okazji dziękuję za dziś, a właściwie wczoraj...

araukaria
19-01-2007, 18:58
Przypominam i zapraszam do korzystania z konsolki pozdrowień.:) Do usłyszenia.....:cool:

antoter
28-08-2007, 20:29
Araukario-dobra myśl,mam na myśli "Andrzejki",jestem "za".Chciałbym usłyszec piosenkę "Romantycznie" melodia na motywach poloneza As-dur Chopina.Niestety nazwisko wykonawczyni uleciało mi z pamięci.
pozdrawiam antoter

tar-ninka
28-08-2007, 21:32
Antoter Araukarii juz dawno u nas nie ma . Bawi sie na innym forum . Z naszego zrezygnowala . A ja cie zapraszam do watku przedstaw sie http://www.klub.senior.pl/roznosci/t-przedstaw-sie-page34-256.html#post41420

Malgorzata 50
29-08-2007, 00:13
Araukario-dobra myśl,mam na myśli "Andrzejki",jestem "za".Chciałbym usłyszec piosenkę "Romantycznie" melodia na motywach poloneza As-dur Chopina.Niestety nazwisko wykonawczyni uleciało mi z pamięci.
pozdrawiam antoter
To spiewała Joanna Rawik

djola4
11-11-2009, 19:59
Hej dziewczyny !!! Dajcie namiary na to radio, co tak same się bawicie?......Proszę......? Pozdrawiam !

basialwica
12-11-2009, 23:13
Dopiero dzisiaj trafiłam na ten wątek. Gratuluję pomysłu i rozmachu. Jednym słowem jestescie wspaniali. Z uwagi na późna porę, jutro "wejde " na strone radia. pozdrawiam wszystkich i życzę miłej zabawy.