PDA

View Full Version : Forum dla niewybranych cz. XVII


Strony : [1] 2

Ewita
12-06-2008, 08:09
Kolejne mile morskie za nami, kolejny port przed dziobem łajby... To już siedemnasty!
Kochana załogo, goście, przyjaciele - płyńcie z nami do Wysp Szczęśliwych! Ahoj!
http://www.fothost.pl/upload/08/24/55d55757_zzzz.jpg (http://www.fothost.pl)

frida
12-06-2008, 08:12
tak szybko płyniemy,że aż to piękne już XVII Rejs :D

WIęc do przodu do Wysp Szczęśliwych na dobre i na złe

Alsko
12-06-2008, 08:24
Rodos, termy w Kalithea. Pan Artur Turyna zastrzegł prawa do zdjęcia, ale chyba chciał, aby jak najwięcej oczu je zobaczyło, no nie? 15170

Ale ja jestem nieudacznik! Zmniejszyłam fotkę, a ona mi pociemniała, eeeee!

Ewita
12-06-2008, 08:32
Ciekawa jestem, gdzie sternik się zapodział? No, jeśli kolejną kawę w messie żłopie, to do raportu stanie!:mad:
Trzeba z fasonem do portu wpłynąć!:D
Tarninko! Podczaszko nasza! Potrzebna jesteś pilnie!!!

tadeusz50
12-06-2008, 08:35
Zpokorą połajankę przyjmuję faktycznie kawa w messie mnie skusiła. Trudno będzie raport. P. Kapitan bądz choć trochę dobra.

Alsko
12-06-2008, 08:37
i znalazlam... plaze Anthony Quinna na Przyladku Ladiko 15171

tadeusz50
12-06-2008, 08:40
Pani Kapitan
Czekam na rozkazy.:D :D

frida
12-06-2008, 08:41
to dokąd płyniemy po drodze na Wyspy Szczęśliwe???:)

Ewita
12-06-2008, 08:44
Tarninka się odmelduje za 10 minut. Usprawiedliwiona jest, ale ty, Tadeusz, podpadłeś i kara musi być! Jak tak czekasz na rozkazy - wprowadzaj łajbę w pobliże plaży Antosia!:D

tadeusz50
12-06-2008, 08:47
Juz wykonuję rozkaz. Ooooo i oto jesteśmy w pobliżu plaży Antosia!! Jak to się mówi "Mówisz i masz". Wykonane!!

tar-ninka
12-06-2008, 08:47
Jak będziemy tak szybko płynąć
to z rozpędu jeszcze miniemy nasze Wyspy Szczesliwe:confused:
Oj sterniku musisz baardzo uwazac .

tadeusz50
12-06-2008, 08:53
tar-ninko
Taki już mój los, że czasem po uszach dostaję, choc często całkiem niesłusznie. Wysp Szczęśliwych nie sposób ominąć.

Ewita
12-06-2008, 08:53
W portach zabawa, na morzu ciężka praca:D No, trzeba przyznać, że Neptun nam pomaga, jak może!
Aluś! A sprawdziłaś, czy kacanapa marudnego marudy przytelepała się na linie???:D

Alsko
12-06-2008, 09:00
Kacanapa dobiła bez wstrząsów, lina z oprzyrządowaniem sprawuje się nad wyraz sprawnie.
Ale... Oparcie (i ta flaga :D) zasłaniają dokładnie widok, więc stanu lokatora nie jestem w stanie stwierdzić.
Jak znam życie - marudnie nam nieraz!

Alsko
12-06-2008, 09:09
mogę zejść na ląd? Trzeba karmę dla naszego zoo uzupełnić!

A! Przy okazji buszowania w poszukiwaniu portu odkryłam, że nie tylko my "pod Gałczyńskim" pływamy. Oni też http://www.wyspyszczesliwe.pl/czytelnia/reportaze/grenadyny.html
Ale oni nie mają poetki swojej własnej!!!!!! :D

tar-ninka
12-06-2008, 09:18
Aluś , a nie mają !
i naszego hymnu łajbowego też .http://www.voila.pl/280/smblb/?1

Ewita
12-06-2008, 09:23
Zaopatrzenie to sprawa najwyższej wagi łajbowej!:D Dziś zresztą dzień odpoczynku i skłonna jestem przepustki wydawać! Ale wieczorem się wszyscy mają obowiązek karnie zameldować!!!

tadeusz50
12-06-2008, 09:28
UFFF
Chyba mi się upiekło, kapitanowa dziś coś w lepszym humorze. Zobaczymy co czas pokaże, no cóż kobieta zmienną jest. Pożyjemy zobaczymy.

hannabarbara
12-06-2008, 09:32
Barchanowa majtka (oficerka tyż, grzecznie przypominam) melduje się na pokładzie! To juz przegadałyście wątek XVI? Nieżle nam to idzie! Płyńmy, więc tam gdzie ciepło i słonecznie, bo do kraju chłodek się zbliża!

baszka
12-06-2008, 10:45
Czołem załogo długo mi się spało ale za to dokładnie uuuuuuuuuuu przeciagne się nieco i widzę sternika który manipuluje coś przy kursie Pani Kapitan czy wszystko jest jak należy????? a w ogóle to mogę zmienić te stringi na barhany?jakoś mi nie wygodnie .........

baszka
12-06-2008, 11:33
Pani Kapitan oglądam właśnie wizytę prezydenta na lotnisku w Łodzi

frida
12-06-2008, 11:34
a co On tu robi:confused:

hannabarbara
12-06-2008, 11:36
Baszko! Na barchany to trzeba sie napisać, a napisać. Trudno, że stringi uwierają, trzeba przecierpieć okres rekrucki. A barhanowa majtka to tylko ja! To taka przestawianka od hanny barbary!
Alutek! Wymyśliłaś dla mnie na dziś obiadek! Kapuscianka i popiersie w czosnku!

baszka
12-06-2008, 11:36
otwiera nowa płytę postojową im. Wł.Rejmonta

hannabarbara
12-06-2008, 11:40
Wow! Mafio łódzka, kapelusze na głowy i na lotnisko biegiem marsz. Jak już będziecie, to mi pomachajcie! Duma mnie rozeprze, że moje przyjaciółki w telewizorni pokazują!

baszka
12-06-2008, 11:42
Baszko! Na barchany to trzeba sie napisać, a napisać. Trudno, że stringi uwierają, trzeba przecierpieć okres rekrucki. A barhanowa majtka to tylko ja! To taka przestawianka od hanny barbary!
Alutek! Wymyśliłaś dla mnie na dziś obiadek! Kapuscianka i popiersie w czosnku!
a może być coś pośredniego tak coby nie wchodzić na czyjeś podwórko?

frida
12-06-2008, 11:44
:D BIKINI hehehehehh

frida
12-06-2008, 11:52
Haniu nie widzisz mnie macham ci, właśnie wiatr zdmuchnął mi kapelusz i ganiam po nowo otwartej płycie...
ufff kochana modlę się aby tylko nie wleciał na głowę naszego prezydenta...ale byłby ubaw.....

kurcze do tego mam buty na obcasie i teraz przydałby się MENTOS....bo już jeden obcas mi odleciał w tej pogoni...

Och same straty kochana koleżanko.....:D POLSKA GOLA!!!!

baszka
12-06-2008, 11:58
:D :D :D to już chyba bardziej odpowiednie nnnnnnnnnnnnnno może być tylko tużurek zarzucę :) uffff........

tadeusz50
12-06-2008, 12:00
:D Sternikowi śniło się, że to będzie toples w stringach. A tu jakieś opory hmmmm, no trudno sny snami a rzeczywistość rzeczywistością. Zobaczymy co kapitanowa powie. :)

baszka
12-06-2008, 12:03
sternik cudne ma sny jak kazdy rasowy chłop....a Pani Kapitan ludzka jest i powie hmmm

hannabarbara
12-06-2008, 12:07
Kontroluj trochę Sterniku swoje sny, bo jeszcze nas wysterujesz na wyspy pełne pięknych, półnagich dziewic! My sie tam zanudzimy śmiertelnie!
Frido! Oberwij i drugi! Będziesz miała baletki!

tadeusz50
12-06-2008, 12:54
Haniu litości, przecież was jest taka większość a nas chopów malutko i jeszce do wyspy z dziewicami?? Toż to by było tylko dla nas dobrowolne założenie pętli na szyję. Do wyspy z mężczyznami proszę bardzo.

frida
12-06-2008, 12:54
Kochana Haniu nie szło inaczej ułamałam drugi obcas.... i głupio się czuje ...jeszcze tylko alwyes i moge fruwać hehehehehehehe

Polska gola!!!!

bogda
12-06-2008, 13:09
Ahoj załogo...jak tak będzie pędzić to się zagubię :mad: ale z drugiej strony bardzo dobrze, bo szybciej dopłyniemy do naszych szczęśliwych wysp. Dziś zrozumiałam, że stoimy w jakimś porcie, piękne plaże....zaraz się tam wyłożę i odpoczne, bo odwaliłam już koszenie trawy, a teraz troche zipne i muszę zbierać się do szkółki, bo mamy zakończenie roku :cool:

Jeszcze mi się przypomniało...sterniku, pokieruj na wyspy pełne przystojnych piratów....zrób też coś dla załogi :)

frida
12-06-2008, 13:26
kilku przystojniaków by się przydało :D

bogda
12-06-2008, 13:27
nikt o nas nie dba i nie myśli...chyba się popłaczę to może mi ulży :D

tadeusz50
12-06-2008, 13:33
Wspomniałem o chopach i już im jakieś wymagania się śnią. A mnie jak coś się śniło to.......

frida
12-06-2008, 13:33
nie płacz przytule cię...poczekajmy..jeszcze nic stracone, pewnie Pani Kapitan coś wymyśli w niej nadzieja heheheheh;)

Polska Gola!!!!!

bogda
12-06-2008, 13:34
Tadeuszu...masz lunetę i cały czas podglądasz, a my co...nawet nie mamy kogo podglądać, bo dość że Was mało to jeszcze w pełnym rynsztunku :D

bogda
12-06-2008, 13:35
jak będziemy tak truć, to może coś zorganizują :D

frida
12-06-2008, 13:36
no tak... a przecież oczy trzeba nacieszyć wtedy sa piękniejsze :D prawda Tadeuszu !!!!!

POlska Golla!!!!

tadeusz50
12-06-2008, 13:38
Znowu mi się oberwie
Przeeca nie zrobimy łajby nudystów!!

bogda
12-06-2008, 13:38
No przecież chłopy są przede wszystkim wzrokowcami ;)

frida
12-06-2008, 13:41
My tylko chcemy mieć możliwość popatrzenia na niby-piratów ot co..... a już o nudystach się mówi....bogda niech będą w jakimś tam rynsztunku, później pomyślimy jak się zaklimatyzują...hihii:D

bogda
12-06-2008, 13:45
No dobra, nie3ch się z tą myślą oswajają, bo tak nagle to mogli by doznać szoku i Kapitan by nas pogoniła.....zmywam się do reala, coś muszę zjeść i lecieć na "akademię".....hihihi :) miłego dnia, tylko zanim wrócę to proszę cobyście byli jeszcze w tym porcie ;)

frida
12-06-2008, 13:45
kurde wiecie co zaczynam się bać P.Kierownik...jak zobaczy co wyprawiamy na łąjbie ojjjj będzie ...do raportu :D hehheh

może nie...przecież tylko rozmawiamy :)

tadeusz50
12-06-2008, 13:53
BOGDA
Gratuluję przekroczyłaś 4000 postów HURA

tadeusz50
12-06-2008, 13:56
Raport, dywanik, raport, dywanik, ...mooooooooooje uszy

frida
12-06-2008, 14:19
Raport, dywanik, raport, dywanik, ...mooooooooooje uszy

a u mnie będzie raport, dywanik,mop :D,raport, dywanik,mop:D

Polska Gola!!!

Alsko
12-06-2008, 14:24
Zaprowiantowałam łajbę, wróciłam skonana, a tu mój fotel okupowany przez jednego futrzaka, na którego nienawistnym okiem łypie zazdrosny futrzak drugi .
Mówię: Wont, proszę uprzejmie złazić, bo to moje miejsce.
W odpowiedzi łypnęło mi jedno złe oko, a... potem upazurowiona łapa :mad: Szczyt bezczelności!!!
Fotelowe koty mi się trafiły :confused: Z psami miałam to samo, ale nie było bitew...

Barhanko, deser Ci dołożyłam!

Ewita
12-06-2008, 14:30
Po pierwsze żadna bikinia mi chodzić po pokładzie nie będzie!:mad: Nie przewidziano w stopniach łajbowych! Może być ostatecznie awans na figę, ale to się z oficerską kadrą naradzić będę musiała. Zasługi trzeba jakieś mieć!
Załoga się nudzi, widzę! Załoga w dziiiwnym kierunku wyobraźnię rozwija??? No, proszę załogi - sameście chciały! Mop, wiadro, szczota! Pokład ma błyszczeć, pod pokładem też! Sternik - sprawdzić te "wszystkie sznurki od tych szmat"!!! Wymienić, jeśli się co przetarło...
A pirata mamy swojego, obłaskawionego, niby-pirata też i na razie wystarczy. Miałam ci ja kiedyś swojego własnego, jakem jeszcze majtką była, ale... odpłynął ...

tadeusz50
12-06-2008, 14:35
Bałem się
Myślałem, że będzie dużo gorzej, Pani Kapitan dziś łaskawa, ale trzeba uważać aby się nie narazić. HA. Absolutne AA

Alsko
12-06-2008, 15:05
O, raju! Ja też? Za tego mopa mam się łapać?
Ale co ja zrobiłam??!!

frida
12-06-2008, 15:06
mamy co chciałyśmy...już P.Kapitam biore sie do roboty ;)

dziękuję za łagodne potraktowanie... mam nadzieję,że do meczu zdążę :(

polska gola!!!

Ewita
12-06-2008, 15:09
O, raju! Ja też? Za tego mopa mam się łapać?
Ale co ja zrobiłam??!!
Po pierwsze - byłaś oddelegowana, po drugie - bitwę z kocurami stoczyłaś, nieee! Ciebie ten rozkaz nie dotyczy!:D Ty dowiedz się, jakie zbezrezieństwa tu planowały te znudzone majtasy przeróżne!:mad: Absolutnie bezstresowo mają się brać za robotę, bo rozpuszczą się tu babusy jedne do cna i jeszcze sternika kuszą!!!

frida
12-06-2008, 15:12
nic usmiechu....no juz mamy za swoje...nie chcemy aby P.kapitan się na nas gniewała.. tak przykro jakoś :) i smutno..mi się myje pokład

Alsko
12-06-2008, 15:16
Rzeczywiście się rozbestwiły! A to wszystko dlatego, że droga na Naszą Wyspę taka rajska im się wydaje.
Ja do tej szczoty dodałabym im jeszcze malowanie tego, co nie lśni, jak trzeba!
I obowiązkowo rozmyślania, ile to trzeba się nawysilać, naboksowac z Losem żeby było AA i żeby uparcie do Wysp Szczęśliwych zdążać.
Będą miały "gorzkie żale", o!

Ewita
12-06-2008, 15:19
...malowanie zostawię na moment, kiedy będą chciały piratów "bez rynsztunku":D... Bo wiesz, Ala - tym razem sternik nieśmiało zaprotestował przeciw łajbie nudystów, a jeśli nie zaprotestuje???:confused: Co prawda on szowinistycznie bronił swoich snów topless i w stringach, ale to faktu nie zmienia!:D

Stanley
12-06-2008, 15:31
Witam załogę i widzę ze dzisiaj dzień mody czyli ropatrywanie wyższości fig nad bikini a może odwrotnie.Mnie tak luneta sternika się podoba ale sny ma jednak trochę minimalistyczne.

frida
12-06-2008, 15:34
pokład już wyczyszczony, zostało tylko pod pokładem....za moment to zrobie tylko chwile odpoczne..trochę sie zmeczyłam..

skruche wykazuje i jak posprzątam poprosze o pozwolenie na opuszczenie pokładu...:( i tak narozrabiałam :(

ale i tak jest P.Kapitan łaskawa heh:)

Ewita
12-06-2008, 15:42
Oczywiście! Ty marudo rozmarudzona jedna!!! Nie rozwydrzać mi załogi proszę!:D Maximalista się znalazł, no! A jak dotąd nie zauważyłam, żeby którąś z najprzystojniejszych załogowych majtek wybrał... Hurysy mu podsyłają, to się i rozbestwił!!!:D

Alsko
12-06-2008, 15:43
Witam załogę i widzę ze dzisiaj dzień mody czyli ropatrywanie wyższości fig nad bikini a może odwrotnie.Mnie tak luneta sternika się podoba ale sny ma jednak trochę minimalistyczne.
Do minimalistycznych to on się przyznał... A co mu się śniło naprawdę? - pewnie nigdy nie dojdziemy :D

Ewita
12-06-2008, 15:43
pokład już wyczyszczony, zostało tylko pod pokładem....za moment to zrobie tylko chwile odpoczne..trochę sie zmeczyłam..

skruche wykazuje i jak posprzątam poprosze o pozwolenie na opuszczenie pokładu...:( i tak narozrabiałam :(

ale i tak jest P.Kapitan łaskawa heh:)
Na przepustkę czasową - może być! Ostatecznie w porcie stoimy! Wyokrętowania nie przewiduję!:D

frida
12-06-2008, 15:49
:D:D:D:Dno i sie porobiło a mówiłam hihih

Polska gola!!!

Stanley
12-06-2008, 15:54
Hurysy przy załodze to kocmołuchy.Syndrom osła działa Kapitanko.A ponadto te zabiegi a tudzież inne podskoki toż to strasznie męczące.

Stanley
12-06-2008, 16:00
Alsko czytałem Twój przepis na innym wątku ale tu Cię zapytam bo gdzie indziej to nie daj Bóg jakiś nawiedzony się odezwie,/kuchnia tez może być patriotyczna/ podaj jakiś prosty przepis na 5 minut roboty jakiś z mięs ale nie jakichś popierś /tfu jak to brzmi/ i nie używaj dziwnych określeń typu "miałki cukier"/co to jest do diabła.Sorry Kapitanko prywatę załatwiam.

Alsko
12-06-2008, 16:13
Ty mnie podpuszczasz? Dobra, zaryzykuję.
5 min. to jajko na miękko można, na ten przykład :D
Mięso wymaga trochę więcej czasu, nie da się inaczej, bo się rozchorujesz.

Wiesz, jak się robi schabowe kotlety? Podobnie można zrobić np. filet z kury, czyli pierś.
Myjesz dokładnie pod bieżącą wodą, rozcinasz (bo są zwykle 2, prawa i lewa. Odkraiwasz tłuszcz i to, co Ci się nie podoba. Lekko roztłukujesz, z braku tłuczka może być butelka - tylko lekko! Solisz.
Rozbijasz na talerzu 1 całe jajko i roztrzepujesz je widelcem. Na drugim talerzu musisz mieć tartą bułkę. Moczysz kawałki mięsa w jajku, obtaczasz w tartej bułce i kładziesz na gorący tłuszcz na patelni. Ja używam oleju z pestek winogron. Obsmażasz z obu stron. Przykręcasz gaz, na kotletach kładziesz po kawałuszku masła i pod przykryciem trzymasz na maluśkim ogniu 10-15 min.
I gotowe.
Jeśli mnie podpuściłeś i klepałam tyli kawał tekstu na darmo - zrobię Ci kuku!!!!!!!!!

Stanley
12-06-2008, 16:18
Alu dziękuję w zyciu nie ośmielił bym się Cię podpuścić.Chyba zostanę przy tym jajku na miękko.Sorry zapomniałem Ci napisać ze ja piersi to hmmm ale nie kurze,nie jadam drobiu.Dobra już nie nudzę i tak to jest zbędny trud.Idę po zapasy na wieczór.Na usprawiedliwienie powiem ze te Wasze przepisy spowodowały ze może coś pomyślę.

martunia
12-06-2008, 16:18
No tak,teraz to jestem naprawdę głodna.
Obiadku u mnie niet.
Strajk dziś ogłosiłam.

Alsko
12-06-2008, 16:21
Tak samo sie robi świnię, czyli schab!!!!!!!!!
Tylko roklepać trzeba mocniej, butelką się nie da!

Stanley
12-06-2008, 16:22
No teraz to co innego może nawet zrobie przepis wydrukowałem.Alu komplikujesz nie mogłas od razu powiedzieć ze to przepis uniwersalny.

Alsko
12-06-2008, 16:26
Nie wytrzymam z tą Marudą! Idę sie dotruć przy TV. Może mi przejdzie...

Stan, jeszcze jedno Ci powiem: pracochłonne żarcionko, np. duszone mięso, starcza na kilka obiadów. Więc warto!

Stanley
12-06-2008, 16:31
Alsko to wszystko bez to ze mieszkasz tak daleko. Ja też idę bo nieopatrznie wlazłem na inny wątek i jeszcze mnie trzesie.Ahoj

tadeusz50
12-06-2008, 16:33
Sory, że się wtrącam!!
To samo można zrobić bez panierowania (jajko + bułka tarta) schab dobrze rozbić trochę posolić i popieprzyć podsmażyć o gotowe

tadeusz50
12-06-2008, 17:36
Stanley masz 1000 postów gratuluję.

Stanley
12-06-2008, 17:38
Cholera fakt Tadeusz.Cóś okropnego.Zamilknę chyba w końcu.

tadeusz50
12-06-2008, 17:42
Ależ pisz dalej "gaduły" mają zdecydowanie więcej!!!

Alsko
12-06-2008, 17:48
przeczytałam sobie koszowy wątek.
Że też chce Ci się schylać!!!! Tam jest poniżej wszelkiego poziomu przecież. A ksiądz profesor uśmiał się za wszystkie czasy, jestem pewna! Sam zobacz: 15176

hannabarbara
12-06-2008, 17:48
Gratulacje Stanleyu! Szkoda, że okrągły tysiaczek wklepałeś na przekonywanie nieprzekonywalnego.
Tu Ci łajbowe majtki 1000 lat zaśpiewają, łyskaczem poczęstują, a sznur kanapowy mocno trzymają, byś nie dryfował na niebezpiecznych wodach!15177A hoj, Piracie!

Stanley
12-06-2008, 18:00
Wstyd mi przepraszam. Ale mnie poniosło,są jednak granice absurdu co i tak mnie nie usprawiedliwia.Dziekuję za wyrozumiałośc jak wyfukam złość na samego siebie to jeżeli pozwolicie to wpadnę.No i muchy na spacer muszę wyprowadzić.

Ewita
12-06-2008, 18:23
Kapitański przepis dla leniwych ci podam, chcesz?
Wieprzowina na szybko - można z cebulką, można z jarzynami!
Kawałek mięsa wieprzowego (od szynki, chudy baleron, biodrówka) kroisz ostrym nożem na cienkie plasterki. Na patelnię wrzucasz trochę tłuszczu - ja też używam olej z winogron, ale może być każdy inny. W tak zwanym międzyczasie (czyli wcześniej jak nie masz wprawy) na grubej tarce ścierasz włoszczyznę, z przewagą marchewki (por kroisz na plasterki). Na rozgrzany tłuszcz wrzucasz pokrojone (jeśli chcesz gęstszy sosik to i posypane lekko mąką) mięso i obsmażasz przez kilka minut, aż się przyrumieni. Dorzucasz do tego włoszczyznę i podsmażasz znowu kilka minut, dodając w tym czasie sól, pieprz i zioła - majeranek, oregano, albo inne ulubione. Ja dodaję trochę chili! Dolewasz do tego wodę, aby powstał sosik i na wolnym ogniu trzymasz jeszcze kilka minut. Gotowe, pyszne i można jeść zarówno z ryżem, makaronem, jak chlebem. Dłużej się pisze niż robi, szczególnie jeśli robisz wersję z cebulą - wtedy zamiast warzyw dodajesz pokrojoną na plastry cebulę i smażysz aż się przyrumieni, reszta dokładnie tak samo. !:D

Alsko
12-06-2008, 18:31
Stanley jeszcze pewnie koi stargane nerwy.
A ja tymczasem podkradłam ten przepis, przeciez starczy dla wszystkich, no nie?
Fajny!

Ewita
12-06-2008, 18:34
Kiedy wracamy skądś do domu i jesteśmy głodne - naprawdę niewiele trzeba czasu i roboty! A nadaje się praktycznie każde mięso!:D

Stanley
12-06-2008, 18:38
Dzięki wydaje się do zrobienia.Jak to zrobię to zacznę jeszcze dorabiać jako kucharz w jakiejś wytwornej restauracji./No tak to może być dopełnienie do kiełbasy smażonej lub z wody, jak mi się nie chce iść do baru/

frida
12-06-2008, 18:40
P.Kapitan melduje że pokład cały lśni i pod pokładem również..czy już jest dobrze??:D

Ewita
12-06-2008, 18:48
Przecież tu AA rządzi!:D

Alsko
12-06-2008, 18:52
Warunek: trzeba lubić zielony groszek z puszki :)

Składniki:
Bulion (może być gotowa kostka)
puszka zielonego groszku
śmietana lub jogurt naturalny
groszek ptysiowy

Podgrzać groszek, bo łatwiej się przeciera ciepły (1 - 2 łyżki zachować i dodać na końcu). Groszek wraz z płynem przetrzeć przez sito do zupy.
Zaprawić śmietaną. Podawać z groszkiem ptysiowym lub grzankami.

Stanley
12-06-2008, 19:21
Matko Alu za co mnie tak traktujesz "groszek ptysiowy" co Ci zrobiłem i co too jest na Boga nie są to jakieś wymyślne brzydkie wyrazy aby?

hannabarbara
12-06-2008, 19:25
Kochane i miłe! Bardzo proszę z tymi super pomysłami wejdźcie na wątek kulinarny. Przecież nie tylko nasz niby-pirat nie potrafi gotować.

Ewita
12-06-2008, 19:26
Groszek ptysiowy dostaniesz w każdym markecie! To takie jakby kuleczki z ciasta ptysiowego, wypieczone na złoto i dodawane do zupy!!!:D
A tak poza tym - dajmy sobie spokój przynajmniej na wieczór! Stanley! Wymagasz indywidualnych korepetycji, a i tak mam dziwne wrażenie, że najszczęśliwszy byłbyś, gdyby korepetytorka nie traciła czasu na tłumaczenia, tylko urządzała lekcje pokazowe!:D

hannabarbara
12-06-2008, 19:28
Łoł! Gdzieś ty się uchował Stanie! Groszek ptysiowy kupuje sie gotowy w sklepie. No, chyba, że bardzo byś chciał to mogę napisać jak go sie robi. Ale uprzedzam, papraniny całkiem sporo.

martunia
12-06-2008, 19:29
Oj takie rozwiązanie może piratowi się spodobać.

tadeusz50
12-06-2008, 19:29
O rety!!
Ja już nie wiem czy trzymam w rękach koło sterowe czy patelnię, rondel abo cosik innego??? Łajba?? Gar kuchnia?? hiiii haaa hiii haaa
Ło matko latający talerz? nie to patelnia wylądowała koło mnie! Zamach na mnie a za co?? Wyciągam zza pazuchy mój nieodłączny hełm - staruszek ale jeszcze się przydaje.

martunia
12-06-2008, 19:30
Tadziu,dostałeś patelnią?

tadeusz50
12-06-2008, 19:32
I to nie wiem od kogo?

Stanley
12-06-2008, 19:34
Fakt sorry zająłem Was prywatą ale same zzaczęłyście z tymi rusztami.Ewo masz rację ponieważ jestem niewyuczalny to dajmy sobie spokój. Ponadto Chorwacja prowadzi 2:0 a to dla nas gorzej.

frida
12-06-2008, 19:35
heheh Pani Kapitan jak mogę po ciężkiej pracy:D udać się na mecz,będę wdzięczna hihihih będę godnie WAS reprezentowac na widowni hehehehe i dopingować NASZYM hehhe:D

frida
12-06-2008, 19:36
Fakt sorry zająłem Was prywatą ale same zzaczęłyście z tymi rusztami.Ewo masz rację ponieważ jestem niewyuczalny to dajmy sobie spokój. Ponadto Chorwacja prowadzi 2:0 a to dla nas gorzej.

Już 2:1:D hehehhe

hannabarbara
12-06-2008, 19:39
Masz rację sterniku! Ale jak zobaczyłysmy oczyma duszy Niby-Pirata w barze, lub gotującego kiełbasę, to nam się trochę języki rozwiazały.
Teraz czas na "tańce, hulanki, swawole"

Ewita
12-06-2008, 19:39
Fakt sorry zająłem Was prywatą ale same zzaczęłyście z tymi rusztami.Ewo masz rację ponieważ jestem niewyuczalny to dajmy sobie spokój. Ponadto Chorwacja prowadzi 2:0 a to dla nas gorzej.
Znajdź sobie prywatną korepetytorkę, która połączy wdzięki hurysy z umiejętnością i chęcią gotowania!:D
Jestem wyrozumiała dla twoich problemów, jako że przez trzydzieści kilka lat miałam w domu taki egzemplarz, który o tyle był antytalentem kuchennym, o ile nieprzeciętnym smakoszem!:D
Ale prawdą jest, że z przyjemnością się dla niego gotowało!!!

Ewita
12-06-2008, 19:51
heheh Pani Kapitan jak mogę po ciężkiej pracy:D udać się na mecz,będę wdzięczna hihihih będę godnie WAS reprezentowac na widowni hehehehe i dopingować NASZYM hehhe:D
Zasłużyłaś! Tylko nie daj się tam poderwać jakiemuś kibicowi, hę?:D

tadeusz50
12-06-2008, 20:01
P.Kapitan
Kibicowi to może dać się poderwać aby tylko nie kibolowi!!

Ewita
12-06-2008, 20:04
A co ja wtedy powiem jej chłopakowi, który ma się pojawić jeszcze w czerwcu:confused: Ty wiesz, co on by mi powiedział? Strach się bać!:D

tadeusz50
12-06-2008, 20:19
Jestem niedoinformowany. Przepraszam. Wycofuję się rakiem.

baszka
12-06-2008, 20:28
Stan ale podpuściłeś nasze panie a swoją drogą wywołałeś sporo wspołczucia bo jesteś taki bezradny ojjjjejejej i głodnnnny

Ewita
12-06-2008, 20:33
Stanley sobie nieźle radzi przecież - najlepszy dowód, że od dłuższego czasu dobrze się ma!:D
Ale na wiedzę nigdy nie jest zbyt późno! Może się podszkoli na stare lata?:confused:
Wszyscy mecz oglądają? Ha! Oby ten doping w czymś pomógł... To ja sobie idę na koję. A hoj!

Alsko
12-06-2008, 20:57
Też idę na koję, bo zaszalałam i mam 2 (słownie dwie) książki :D

Dobrej nocy wszystkim!

chickita
12-06-2008, 21:14
Witam i żegnam. Sie jeno melduje, ze zyje. trzymajcie sie cieplutko. Jeszcze jedno. Jak ktos mysli nad zminami w pokoju albo innym pomieszczeniu. Ja osobiście jestem pomysłem zachwycona. Proste a jakie ładne.
www.klimatydomu.pl

Dobrej zabawy życzę.Pa

baszka
12-06-2008, 21:18
ALEŻ RADOŚNIE ALEŻ CUDNIE MAMY PIERWSZEGO GOLA Stanley szaleje nie krzycz tak bom uszy więdną

baszka
12-06-2008, 21:21
Miłego odpoczynku ,mięciutkiego posłanka dla Kapitanowej i reszty która się oddaliła celem zakojowania aaaaaa kotki dwa

martunia
12-06-2008, 21:54
Jedni śpią inni oglądają mecz.
Posiedzę pod masztem.

tar-ninka
12-06-2008, 21:57
Posiedzę Martusiu trochę z tobą .
za oknem mam "Nowy Rok" kibice świetują wrrrr

baszka
12-06-2008, 21:59
Ja oglądam i nie przeszkadza mi popatrzeć na łajbę

martunia
12-06-2008, 22:00
Wiesz u mnie cisza,aż się boję czy nie przed burzą.

Ewita
12-06-2008, 22:05
...na sąsiedniej ulicy panowie kibicujący i pijący włączyli wzmacniacze i wystukują rytm... Nawet na koi głośno!:mad:

martunia
12-06-2008, 22:07
Ewuś to znowu Twój sąsiad działa?
Współczuję Ci,przytulam.

tar-ninka
12-06-2008, 22:12
Idę się do mojego jasia sie przytulić
Kośćotrup sie wygłupia i AA gdzies mi umyka .. pa kochani do jutra.

Ewita
12-06-2008, 22:13
...poczekam, może się to szaleństwo skończy, albo sił im braknie???:mad: Najciekawsze, że ten facet ma dwójkę małych dzieci! No chyba, że je wysłał do dziadków?

baszka
12-06-2008, 22:14
U mnie cicho bo na czwartym piętrze kotwiczę a nade mną niebo a sąsiadów mam zwyczjanych i dlatego Ewuś nie zazdroszczę wrażeń

martunia
12-06-2008, 22:15
U mnie cicho,wpadaj oddam Ci łóżeczko.

bachor
12-06-2008, 22:18
Witam cichutko i cieplutko niekibiców ...
Ocean Spokojny niespokojny ..
Pomyślnych nocnych rozmarzonych snow ....

Malgorzata 50
12-06-2008, 22:20
Tak wwczesnie ahoj zalogo ..co wy takie utrudzone ,że z kurami ..

Ewita
12-06-2008, 22:20
Ty wiesz, że ja wierna jestem z natury? Łóżko jest jak najlepszy kochanek, trudno je zastąpić innym:D
Przeczekam... Cały dzień dzisiaj nucę pod nosem szantę "Piosenka dla mojej dziewczyny". Chodzi za mną. I zastanawiam się, jak tam nasza Szekla żegluje po mazurskich jeziorach?

martunia
12-06-2008, 22:20
Nie chcę jeszcze spać.
Czy muszę?
Rozmarzonych snów się boję.
Real brutalny jest.

martunia
12-06-2008, 22:22
Ewuś wiem,że jesteś wierna.
Małgosiu my wszystkie utrudzone ale nie wszystkie śpimy.

baszka
12-06-2008, 22:23
Nie wszyscy Małgorzatko ja tak wcześnie nie zasnę nie żeby koja niewygodna ale tak z przekory

Malgorzata 50
12-06-2008, 22:24
I ja też dziś utrudzonam do tego cięzką nikomu niepotrzebną robota...brrrr

martunia
12-06-2008, 22:26
Nie lubię niepotrzebnej roboty.

baszka
12-06-2008, 22:28
Ja także ale nie zrób jej to dopiero będzie szok

bogda
12-06-2008, 22:30
Się melduję na łajbie, "akademia" była super, potem lody....no i już pędem jestem. Przecież Wy tak gnacie, że pół godziny mi zajęło czytanie tego wszystkiego :).

Tadeuszu...dzięki za gratulacje, nawet nie wiem kiedy tyle napyskowałam, a Stanley też zaliczył tysiączka :)

martunia
12-06-2008, 22:32
Dobrze,że jesteś Bogusiu.

bogda
12-06-2008, 22:35
Też się cieszę :)
Widziałam, że bachor zaś do nas zajrzał i gdzieś znikł :confused:
Tyle żeście gotowali, że jestem znowu głodna jak wilk...a tu trzeba dbać o linię ;)

Ewita
12-06-2008, 22:35
teraz, Bogusiu! Wpatrzeni w ekran łowią każde drgnienie nogi, każdy zwód, faul, wybicie - to i na zerknięcie na łajbę czasu nie mają!:D

baszka
12-06-2008, 22:37
:D :D też bym tak chciała ale nie zazdroszczę moze sobie wypracuję ten tysiączek ;) ;)

martunia
12-06-2008, 22:38
Niech oglądają jak lubią.
Mnie to nie rajcuje.

bogda
12-06-2008, 22:39
No fakt Ewitko...zapomniałam, że przecież jest mecz, nie chce mi się samej oglądać, a wynik podadzą, przynajmniej nic mnie nie wkurzy...:)

bogda
12-06-2008, 22:41
A Stanley z Tadeuszem już chyba paznokcie obgryżli z tych nerwów...no i po co sie tak denerwować, chociaż też bym chciała żeby nasi wygrali :)

martunia
12-06-2008, 22:43
Przed chwilą Monika przysłała sms,że strzelili nam karnego.

bogda
12-06-2008, 22:44
No to klapa....ale może jeszcze coś my strzelimy....

martunia
12-06-2008, 22:46
Nic nie strzelimy,mecz się kończy.

Ewita
12-06-2008, 22:46
to możemy sobie strzelić po drinku na dobranoc!:D

martunia
12-06-2008, 22:47
Jestem za.
Mam dla Ciebie soczek warzywny.

bogda
12-06-2008, 22:48
No to chociaż po drinku :) a może jeszcze w ostatniej chwili im się uda, żeby tak było....

martunia
12-06-2008, 22:49
No to po drinku.
Proponuję gin z tonikiem.

Ewita
12-06-2008, 22:50
Mecz przeszedł do historii i skończyły się hałasy, jak nożem uciął! Wypiję i uciekam na koję, bom się bardzo stęskniła za nią!:D

bogda
12-06-2008, 22:51
Martuniu....może być, trzeba opić te smutki....może będzie weselej :)

bogda
12-06-2008, 22:51
Taaaak??? i skończył się remisem, czy to nam coś pomaga czy szkodzi ???

martunia
12-06-2008, 22:53
No i dobrze,że się skończył.
Wypij soczek.

baszka
12-06-2008, 22:53
wpijmy za błedy drinkiem soczkiem herbatką czy wodą jeszcze raz spokojnej nocy Ewitko

bogda
12-06-2008, 22:54
Dobrej nocy Kapitanie :) może Ci się przyśnią jacyś przystojni piraci :)

martunia
12-06-2008, 22:54
Z tego co się orientuję,to pakujemy walizki.
Chyba,że stały spakowane przy drzwiach.

baszka
12-06-2008, 22:55
jesli chodzi o mecz to musimy wygrać z CHorwacją o oczko wyżej niż Austria z Niemcami

hannabarbara
12-06-2008, 22:55
Karny, bardzo wątpliwy! Pokazują teraz powtórkę! Ewidentnie angielski sędzia "wywalczył" remis dla gospodarzy! Nie lubię zawodów, gdy jest możliwość, że jeden człowiek decyduje o zwycięstwie lub przegranej!
Tyle naszego, że możemy wirtualnie, tego sprawiedliwego sędziego przeciągnąć pod kilem! Trzy razy!!!

martunia
12-06-2008, 22:56
Jeszcze się łudzimy?

martunia
12-06-2008, 22:56
Dawaj go Haniu w nasze łapy!!!!!!!!!!

bogda
12-06-2008, 22:56
hi...a Chorwacja wygrała z Niemcami, a przy przegraliśmy...to ja już to czarno widzę, szkoda tych prawdziwych kibiców, tak się poświęcają, wspierają tą naszą drużynę...a tu i tak figa....

bogda
12-06-2008, 22:58
Haniu...a jest możliwość zakwestionowania tego karnego??? to już chyba wszystko na nic, szkoda nerwów na noc....

baszka
12-06-2008, 22:59
A co na to nasi panowie wymiotło ich jak sadze z komina

hannabarbara
12-06-2008, 23:00
Z Chorwacją możemy wygrać! I tak zajmuje ona pierwsze miejsce. Trener na mecz z Polska może wystawić rezerwowy skład, by oszczędzać lepszych zawodników!

martunia
12-06-2008, 23:00
Zakwestionowanie?
To chyba precedens by jakiś był.
Niemożliwe,raczej.

bogda
12-06-2008, 23:00
Baszko...leją łzy po kątach, albo klną w żywy pień :)

martunia
12-06-2008, 23:01
Klną raczej!!!!!!!

bogda
12-06-2008, 23:02
Martuniu....w innych dziedzinach sportu, po przejrzeniu powtórek, jak jest nieprawidłowość to nawet potrafią odebrać pierwsze miejsce, ale na piłce to nic się nie znam....

baszka
12-06-2008, 23:02
a ja mam czwórkę w multilotka

hannabarbara
12-06-2008, 23:02
Haniu...a jest możliwość zakwestionowania tego karnego??? to już chyba wszystko na nic, szkoda nerwów na noc....
Nie ma! Sędzia to boh i car, w piłce nożnej!
Brzuch mnie boli! Ładnie nasi grali (w drugiej połowie).

martunia
12-06-2008, 23:04
Baszka.
To ile wygrałaś?
Na moje oko,ze 12,50?
Stawiasz jutro kolację!!!!!!!!

baszka
12-06-2008, 23:05
Martuniu....w innych dziedzinach sportu, po przejrzeniu powtórek, jak jest nieprawidłowość to nawet potrafią odebrać pierwsze miejsce, ale na piłce to nic się nie znam....
mecz przechodzi jako wykonany sędzia co najwyżej może zostać ukarany

wandac25
12-06-2008, 23:06
.....to bylo świstwo zrobione , przez sędziego ,a nie karny

baszka gratuluje wygranej i pozdrawiam wszystkich klubowiczów :):):)

baszka
12-06-2008, 23:08
mniej więcej a obiad stawiam:D :D

bogda
12-06-2008, 23:09
mecz przechodzi jako wykonany sędzia co najwyżej może zostać ukarany

Przecież to jego ukaranie to i tak nic nie zmieni, ale powinni go solidnie skrobnąć i to po kieszeni...
Baszka ...a w co Ty grałaś, że wygrałaś ???

baszka
12-06-2008, 23:12
w multilotka najłatwiej trafić:D

martunia
12-06-2008, 23:13
Za oknem słyszę fajerwerki.
Czy ludzie są normalni,czy ja oszalałam?

hannabarbara
12-06-2008, 23:13
Mówię Wam, przeciągamy pod kilem! My są AA, więc trzeba się odstresować! Hej raz!

bogda
12-06-2008, 23:14
Gratuluję....ja tam ostatnio nie mogę nic wygrać....ale multi mnie jakoś nie przekonywał....

martunia
12-06-2008, 23:15
Haniu,dawaj go.
Zrobię to dokładnie.

bogda
12-06-2008, 23:15
Martuniu...jak ktoś chce się bawi8ć lub rozrabiać, zawsze powód znajdzie, a może się cieszą z remisu....bo jednak nie przegrana....

baszka
12-06-2008, 23:17
Trzeba tylko szczęśliwie typować ,Popatrzcie jaki nasz Leo zmartwiony

martunia
12-06-2008, 23:18
Bogusiu ten remis nic nam nie daje.
Z Chorwacją nie wygramy.

bogda
12-06-2008, 23:20
Wiem Martuniu, ale tak ładniej brzmi....remis....
Zmykam na swoją koje, bo coś mnie śpiączka dopadła, życzę wszystkim spokojnej nocy i przyjemnych snów...:)

martunia
12-06-2008, 23:23
Pa też spadam.

baszka
12-06-2008, 23:25
Przygotuję swój hamak nie wiem jak sędzia dzisiaj będzie spał tyle negatywów się za nim ciagnie i dobrze mu tak . jeszcze raz go do wody niech popływa z rekinami:mad:

hannabarbara
12-06-2008, 23:47
Dobranoc! Jeszcze rytualny taniec szamanów odtańczymy, by sędziego koszmary senne męczyły i kto na koję, ten na koję, kto na hamak, ten na hamak. Ja tam na bocianie tanecznym krokiem sie udaję!

frida
13-06-2008, 01:45
po meczu przychodzę,tyle gardła zdartego i głupi sędzia daje karnego gdxie wogóle nie powinien się pojawić,..... Krzyczę niespprawiedliwością..... NIE NIE nIE.. bezsensu nic nie rozumie....widocznie tak musi być...

P.Kapitan ano poderwał mnie kibic i to nieźle młodszy...ale jak mu powiedziałąm,że musi poznać moją P.Kpaitan to jakoś zmiękł hehehehhehehehe nie dam się tak łwtwo choć piękny kibic hhehehehhehe

gardała nie mam...nic nie mogę mówić mimo wszystko nasi PIĘKNIE GRALI prawda Panowie?/? ALe szkoda... Cóż taki nasz los:(

tar-ninka
13-06-2008, 07:10
A hoj załogo!
aale pustki... wszyscy sie pospali , czy na ląd zeszli ...
nic to .jak mawial Maly rycerz, nic to . sama kawe marynarska wypiję .
Jak pięknie slonko sie odbija od fal ,fajnie jest .
A swoją drogą to bardzo bym chciala widziec
jak nasza Barhania tanecznym krokiem po linach na to bocianie zmierza :D

Ewita
13-06-2008, 07:14
Inspekcję robiłam, Tarninko!
Porządek zastałam, psią wachtę objęłam... :D Przy kawie towarzystwa chętnie dotrzymam!

Alsko
13-06-2008, 07:44
Nie chciałabym być kotem takiej kibicki wrzaskliwej :confused:
Więcej zrozmienia dla kota, załogantko!!!!


Hej, kawę, dziś juz drugą, piję na łajbie. Jednocześnie podziwiam ten porządek :)

Na moim osiedlu coś się porobiło dziwnego. Nie było wrzasków, bijatyk i pijatyk widocznych z daleka. Nie wiem, co się stało.

tar-ninka
13-06-2008, 07:48
Dzięki Ewitko , no to moze posluchamy..
Dla ciebie ...szanta , o ktorej wczoraj mowiłas :D
http://agis.wrzuta.pl/audio/2a56mQ4ali/ekt_gdynia_-_piosenka_dla_mojej_dziewczyny

tadeusz50
13-06-2008, 07:50
I sternik meldulje się!
Poranne obowiążki wzywały, jakieś Huragany zaprowadzone do przedszkola, pies wyspacerowany, prasówka zakupiona. Witam załogę.

tar-ninka
13-06-2008, 07:58
Siadaj sterniku z nami ,
kawy się napij , albo kawy sie napij albo soku , odpocznij .
Szanty posłuchaj:D

frida
13-06-2008, 08:44
Zmęczony kibic wyczłapał się z koji i chętnie się dosiądzie ale najpierw PIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ najchętniej dużą mocną...

witajcie:D

Alsko mój kot też kibicował, zostawiłam mu włączony telewizor, uwielbia gonić piłkę:D

hannabarbara
13-06-2008, 08:53
Melduję posłusznie, że na bocianim świt się rozpoczyna o godzinie 9-tej.
Ranne wiadomości donoszą, że wredny sędzia całą noc miał czkawkę i oka nie zmrużył. Ktoś miał silniejsze czarowanie od nas!

tadeusz50
13-06-2008, 09:12
Sędzia kalosz ale:
Najpierw należy rozliczyć naszych piłkarzy z taką gra to może w trampkarzach. Boruc uratował przed skandlicznie wysoką porażką. Do boju dziady!!!!

tar-ninka
13-06-2008, 09:16
Barhaniu wczoraj tanecznym kroczkiem wchodzilas na bocianie /hihi chcialabym to zobaczyc/
czy dzisiaj schodzilas też tanecznym kroczkiem?

frida
13-06-2008, 09:17
Masz racje Tadeuszu ...gdyby nie ON byłoby źle...ten chłopak zasługuje na kawe heheheh :D no ale należy ochłonąć...do nastepnego :D

Ja już widze jak nasza Barhania w baletkach tanecznym krokiem po linach,schodzi z bocianiego heheheh :D jesteś wielka:)

tadeusz50
13-06-2008, 09:21
Dajcie popatrzeć na Barhanie schodzącą w baletkach z bocianiego gniazda. Monitoring, kamery włączyć - natychmiat. To musi być udokumentowane.!!!!!!!

frida
13-06-2008, 09:22
melduje kamery włączone !!!!!!! AKCJA

hannabarbara
13-06-2008, 09:36
Ło matko! Zaraz złażę, tylko sprawdzę, czy barchanowe troki dobrze trzymają, bom obyczajna kobita!

tadeusz50
13-06-2008, 09:43
Hannobarbaro
I o to chodzi mocium panie, o to chodzi. Co by nie było tak jak w Super Ekspresie podejrzano Magdalenę Cielecką. Oj ci paparazi, wszędzie muszą coś podejrzeć.

Ewita
13-06-2008, 09:47
Dajcie popatrzeć na Barhanie schodzącą w baletkach z bocianiego gniazda. Monitoring, kamery włączyć - natychmiat. To musi być udokumentowane.!!!!!!!
Popatrzeć - czemu nie!:D Ale dokumentować??? A w życiu! Wysilaj męską wyobraźnię sterniku!

tadeusz50
13-06-2008, 11:01
Było minęło juz jest w dokumentacji. hiiiii hiiii hiiii.

bogda
13-06-2008, 11:04
Ahoj Kapitanie i załogo, widzę że emocje piłkarskie jeszcze Was trzymają, noooo nie popisali się ani nasi ani sędzia, sport też już zszedł na psy....:mad:
Barhaniu...ale mnie ubawiłaś tym schodzeniem po linie, wyglądało prawie tak jak taniec przy rurce :D

Ewita
13-06-2008, 11:22
Dla twojego Atosa, Tadziu - najświeższe podobizny moich psic.
Aza
http://www.vpx.pl/up/20080613/ml2884421dd338afeb3da194d14327bc6c14612d36196.jpg (http://www.vpx.pl/grafika,288442.html)

i Kropeczka
http://www.vpx.pl/up/20080613/ml28844408d60b97d27008e51fd64ad4b4411a6098263.jpg (http://www.vpx.pl/grafika,288445.html)

hannabarbara
13-06-2008, 11:27
Ale fotogeniczne panienki, ze ho, ho! Dla Atosa w sam raz! Dla jego pana cóś inszego.
TYż dwie! Niech ma!
15184
15184
Wyszły trzy? Niech tam, niech będą!

tadeusz50
13-06-2008, 11:34
Wielkie dzięki w swoim własnym imieniu i Atosa. DZIĘKUJEMY.

Ewita
13-06-2008, 11:40
Ale fotogeniczne panienki, ze ho, ho! Dla Atosa w sam raz! Dla jego pana cóś inszego.
TYż dwie! Niech ma!
15184
15184
Wyszły trzy? Niech tam, niech będą!
No, ja się nie dziwię, że sternik ci dziękuje!:D Od przybytku niby głowa nie boli, ale jak on sobie poradzi? Hmmm... chyba że Stanley'a na pomoc wezwie!:confused:

frida
13-06-2008, 12:00
a ja dokumentacje szykuje a tu zamiast Haniii .... inna niewiasta!!!

no i co teraz???? wyłaczam kamere... :D

bogda
13-06-2008, 12:01
Coś Ty Ewita, Tadeusz założy harem i na każdy dzień będzie miał inną :D

Ewita
13-06-2008, 12:05
dochodów odpowiednich:D No, ja tam nie wiem, czy emerytura górnicza, okrojona solidnie przez kolejne rządy, na tyle bab wystarczy?:confused:
A poza tym już widzę Huragan - Olę, rozpędzającą to towarzystwo!:D Jakąś jedną babcię u boku dziadka może by i zniosła, ale tyyyle???

bogda
13-06-2008, 12:30
Ewito...przecież Tadeusz planował razem z nami napad na jakiś bank czy sejf, może rozbił go sami, obłowił się, a boi się przyznać, co byśmy go nie obsiadły i woli jakieś obce :D

frida
13-06-2008, 12:37
nie wierze,że Tadeusz wybrałby obce...nie...to do niego nie pasuje heheheh choć...:D

bogda
13-06-2008, 13:48
Ja też myślę, że nas nie zamieniłby na żadne inne;) szczególnie obce, ale czasem taki nadmiar posiadania materialnych środków :confused: może przewrócić niejednemu w głowie :D

Alsko
13-06-2008, 14:11
ja tam widzę jednego psa - Kropkę. A Aza toż to nietoperz! :D Jakiś taki z tych większych, nazwy nie znam, ale fajny!!!

Ja się obraziłam na życie. Piątek, trzynastego. A mnie się nic od rana nie udaje! Wróciłam z zakupów ledwie żywa, "na ostatnich nogach", nie kupiłam tego, co chciałam. Wrrrrrrr!

bogda
13-06-2008, 14:12
Poproszę o przepustkę na ląd, wybywam dziś na nasze spotkanie sabatowe, jak zwykle 13-go, a na dodatek dziś jeszcze piątek hihihi....ciekawie się zapowiada :)
Miłego dnia życzę :)

tadeusz50
13-06-2008, 14:16
Plotkary
Tylko trochę czmychnę do realu a tu już obgadują człeka. A to sugerują jakieś romanse, z dziewuchami na zdjęciach a to zaś gdzieś na boku. No moje miłe panie dajcie sobie troche luzu.Na emeryturę nie narzekam, bo byłoby mi wstyd. Mam na tyle, że mi starcza. Faktycznie ostała poważnie okrojona przez wszystkie kolejne rządy. Pokażcie mi jednak takiego co nie chce więcej. W głowie mam nadzieję nie mam przewrócone. samemu trudno to ocenić.

Alsko
13-06-2008, 14:19
Bogdo - baw sie dobrze!

Tadziu - źle robisz! Powiedz tym pijawkom, że masz zakamuflowany harem w domu, a co! Niech chociaż mają o czym szeptać :D A Ty się tłumaczysz...

tadeusz50
13-06-2008, 14:25
Alsko
Harem mam i już wyliczam
1-córka Małgosia
2- wnuczka Ania
3- wnuczka Ola
4-synowa Asia
może wystarczy, dziękuję

Alsko
13-06-2008, 15:26
sułtanie Tadeuszu!
Wymieniłeś członków rodziny sułtańskiej. Ale babiniec :) I w domu, i na łajbie :D Fajnie!

tadeusz50
13-06-2008, 15:39
Alsko
A co nie mam się czego wstydzić i przyzwyczjony do babińca, dlatego nie daję sobie wchodzić na głowę!!!!!

Ewita
13-06-2008, 17:03
...ale to taki harem... hmmm... zastępczy!:D A my tu debatujemy nad zaspokojeniem potrzeb osobistych naszego sternika! I jestem takiego zdania jak w odniesieniu do Stanley'a: należy przyhołubić jedną jakąś wybraną i tego się trzymać!!!:D

tadeusz50
13-06-2008, 17:15
Melduję, że harem 1do3 poszło na "Dni Sosnowca", dziadek relację dostanie po powrocie. Najciekawsza będzie pewnie od najmłodszej haremowiczki.

tadeusz50
13-06-2008, 17:17
...ale to taki harem... hmmm... zastępczy!:D A my tu debatujemy nad zaspokojeniem potrzeb osobistych naszego sternika! I jestem takiego zdania jak w odniesieniu do Stanley'a: należy przyhołubić jedną jakąś wybraną i tego się trzymać!!!:D
A nie jest to tak, że przyganiał kocioł garkowi???

Ewita
13-06-2008, 17:20
Kiedy mnie nikt nie chce, buuu...:D
A tak poważnie - to ja sobie jakiegoś pirata znajdę. Teraz jestem grzeczna, bo walczę z chorobą i w związku z tym i tak szans nie mam (ludzie się boją kłopotów, śmierci i tak dalej - nawet to rozumiem). Poczekaj no, poczekaj, sterniku! Niech no ja trochę do siebie dojdę! Ha!:D

tadeusz50
13-06-2008, 17:33
Ewuniu
Szczeroścc za szczerość mnie też nikt nie chce, choć nie bardzo sie o staram. I właściwie jest mi z tym nawet dobrze. Przyzwyczailem sie do tego. To co piszesz w nawiasie to szczera prawda, tak to już jest.

Ewita
13-06-2008, 17:38
Ten typ tak ma i dostaje za to po czterech literach calutkie życie!:D
A w twojej wypowiedzi prawdziwsze wydaje się stwierdzenie, że się nie starasz niż to, że nikt cię nie chce!:D

Stanley
13-06-2008, 17:58
Pozdrowienia dla załogi.Widzę ze dzisiaj dla odmiany jest dzień kynologiczny, gdyby to chodziło o inne zwierzaki czy cóś takiego to służe fotką jakiejś pięknej muchy/ chyba nie wszystkie wczoraj na spacer wyprowadziłem/.Ahoj

hannabarbara
13-06-2008, 18:06
ja tam widzę jednego psa - Kropkę. A Aza toż to nietoperz! :D Jakiś taki z tych większych, nazwy nie znam, ale fajny!!!

Ja się obraziłam na życie. Piątek, trzynastego. A mnie się nic od rana nie udaje! Wróciłam z zakupów ledwie żywa, "na ostatnich nogach", nie kupiłam tego, co chciałam. Wrrrrrrr!
Za to ja kupiłam lepiej niż chciałam. Pojechałam po rybę, by zrobić po grecku. A pani mówi: "mogę zrobić, ale na jutro".Kobitko! Kocham Cię, myślę sobie. Ponegocjowałam cenę i jeszcze gotowe śledzie bazowe kupiłam. Nie mówiąc o tym, że również przygotowane mięsko na grilla. Nie chcę się chwalić, ale w odejmowaniu sobie roboty, to jestem specjalistką. Bo jutro w chacie robię ślubnemu urodziny. Zjadą dzieciaki, wnuki i syna teściowie. Żegnaj, luz blues!
A nietoperz Ewity, dumnie, Azą zwany to ratlerek. Mało to to, a dumne. Czasem ma serce blisko pęcherza i rozemocjonowany posikuje.Takiego koleżkę Azuni znalazłam.
15190
Nie mogę się powstrzymać, by Wam nie pokazać bliskiego krewniaka ratlerka, doga niemieckiego. Cudny, przecudny i bardzo słodki.15191

Ewita
13-06-2008, 18:17
jako że jest wzrostu owczarka niemieckiego - szczuplejsza jedynie!:D To jest jakieś pokrajcowanie i pomieszanie wyżła z dobermanem i owczarkiem właśnie - a uszy ma pewnie po sąsiedzie z przeciwka!
Hmmm... Stanley! Czy mówiąc o tej kynologii te okazy hurys dla Tadzia też miałeś na myśli:confused: Hmmm...

Stanley
13-06-2008, 18:24
Ewo nie wiem o czym mówisz, wiesz oglądam się co prawda za hurysami ale nie mogę sobie przypomnieć po co.Wiesz ta skleroza.

Ewita
13-06-2008, 18:26
Znowu się uchylasz od odpowiedzi! Wygodna ta twoja niby - skleroza!:D

Stanley
13-06-2008, 18:32
W zadnym razie nie nazwałbym tego cwaniactwem raczej doświadczeniem życiowym w końcu to już popołudnie życia.Gdyby człowiek o wszystkim gadał to nic by nie robił.Skleroza a tak to jest świetna sprawa.Jednak upieram się że mucha jest wygodniejsza w użyciu i bardziej wielofunkcyjna niż inne zwierzaki.

Alsko
13-06-2008, 18:35
mucha na pewno wygodniejsza w obsłudze, ale... ale... Ja nie chcę myśleć, jak to będzie, kiedy mi tylko mucha zostanie :mad:

Proszę uprzejmie mnie rozweselić, proszę załogi z przyległościami, bo ten dzień jakiś parszywy mi się trafił. Bardzo proszę!

tadeusz50
13-06-2008, 18:36
Ratlerek to może wejśc na głowę Atosowi, te wszelkie maleństwa traktuje z godną podziwu tolerancją. Z tym drugim typowym kanapowcem (pasuje do niego ta kanapa jak ulał) było by znacznie gorzej. Nie zawsze toleruje duże psy i wtedy trudno go utrzymać.

hannabarbara
13-06-2008, 18:37
O którą muchę chodzi? Dwie mi przychodzą na myśl!
1519215193

tadeusz50
13-06-2008, 18:40
Alsko
Sie robi
Zagadki z czterdziestką.
-Jaka jest różnica między parą nasyconą a parą nienasyconą?
-Para nienasycona idzie do lasu, para nasycona wychodzi z lasu.

Alsko
13-06-2008, 18:42
Tadziu, dziękuję!

Hej, Barhanka! Tę drugą muchę to Ty popełniłaś?

Stanley
13-06-2008, 18:42
Haniu pozwolisz ze posłuże się tu słynnym Kapitanki " hmmm"

Stanley
13-06-2008, 18:44
Alsko no co Ty pozostaje Ci wtedy niezłomny wielbiciel Stanley.

Alsko
13-06-2008, 18:46
Na taaaaaką odległość???!!!!

Stanley
13-06-2008, 18:48
Alu ale jak brzmi, prawda?

hannabarbara
13-06-2008, 18:48
Aluś, już Ci maila wysyłam! Sama zrozumiesz, ze na forum nie mogłam! A mucha ściagnięta, ale jak chcesz to sama na paincie spróbuje!

Alsko
13-06-2008, 18:54
Już mi lepiej! Zaraz maila odbiorę od Barhanki, jeśli mnie nie wywalą z netu, bo dziś mają pomysły i już mi dwa razy zrobili numer.

Stan, brzmi mi dobrze :D , wiesz?

tar-ninka
13-06-2008, 19:29
Mam problem , wpadły do mnie dwie muchy ,brzęczą i brzęczą
http://www.fothost.pl/upload/08/24/5e9c14e5_owady71.gif (http://www.fothost.pl) http://www.fothost.pl/upload/08/24/2055c972_owady10.gif (http://www.fothost.pl)
Stanley ,ktora muszka jest twoja?a może obie ,zawołaj je..

hannabarbara
13-06-2008, 19:29
Bzzzzzy! Bzzzzy!15195
Kurczę! Tar-ninko! Moja niemrawa! Może zacznę się uczyć animacji!

Stanley
13-06-2008, 19:31
Tarninka nie jestem pazerny i Cię lubię daję Ci obie.

martunia
13-06-2008, 19:31
Co to,plaga insektów?
Popsiukam rajdem.

tar-ninka
13-06-2008, 19:34
A ja nie chcę much :confused: a siooo
psikaj Aluś psikaj

Stanley
13-06-2008, 19:34
Martunia daj spokój żadnej chemi otwierasz okno i grzecznie gazetą wskazujesz musze kierunek.Ale najpierw nadaj jej imię kogoś kogo nie lubisz.

tar-ninka
13-06-2008, 19:37
Stanley'u to wcale nie takie łatwe .
jak ta większą nazwałam pewnym inicjałem to sie obraziła że jej ubliżam i dopiero zaczęła bzykać
i ani myslała wyfrunąc.

martunia
13-06-2008, 19:40
Ja też wdałam się w nierówną walkę.