PDA

View Full Version : Opiekunka / Opiekun Wielka Brytania


Ursa
12-06-2008, 10:53
Poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy w domach opieki w Wielkiej Brytanii,
Wymagana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi, wolentariat w domach opieki, hospicjach.
Przed wyjazdem rozmowa z pracodawcą i podpisanie umowy.
Cv w języku angielskim proszę przesyłać na
e-mail: biuro@ursa-praca.pl
tel: 022-4996936
fax: 022-4996937

a_sikorzanka
12-06-2008, 17:29
Thank you very much for your work offer but i have to say no as i would like to have somebody to look after me as i am to old look after someone else.:)

yours sincerely a_s

Pani Slowikowa
12-06-2008, 17:46
Thank you very much for your work offer but i have to say no as i would like to have somebody to look after me as i am to old look after someone else.:)

yours sincerely a_s

Mysle ze oferta nie byla wyslana z mysla o kims w twoim wieku .. ale do troche mlodszych ktorzy jeszcze maja sile aby opiekowac sie tymi o 20 -30 lat straszymi..
Nie potrzeba odpowiadac jak sie nie jest zainteresowanym.. bo po co??:rolleyes:

a_sikorzanka
12-06-2008, 18:01
Mysle ze oferta nie byla wyslana z mysla o kims w twoim wieku .. ale do troche mlodszych ktorzy jeszcze maja sile aby opiekowac sie tymi o 20 -30 lat straszymi..
Nie potrzeba odpowiadac jak sie nie jest zainteresowanym.. bo po co??:rolleyes:

No tak oczywiście bo tu na seniorku są sami 20 i 30 latkowie :rolleyes:
A tak nawiasem nie do Cię to było pisane,więc po co odpowiadasz?

Pani Slowikowa
12-06-2008, 18:07
No tak oczywiście bo tu na seniorku są sami 20 i 30 latkowie :rolleyes:
A tak nawiasem nie do Cię to było pisane,więc po co odpowiadasz?

Nawet jakbys miala te 30 lat to i tak nie nadawalabys sie na zadna opiekunke.. ;)
W kazdym razie mialam na mysli raczej te mlodsze .. w wieku 50 lat..
Ty tez odpowiedzialas na post ktory nie byl skierowany do ciebie.. i to jeszcze w jezyku ktory nie koniecznie musi byc znany temu co wysylal ogloszenie... Dlaczego to zrobilas ja sie pytam?? Aby popisywac sie twoja znajomoscia angielskiego??
Smieszna jestes:D

a_sikorzanka
12-06-2008, 18:10
Nawet jakbys miala te 30 lat to i tak nie nadawalabys sie na zadna opiekunke.. ;)
W kazdym razie mialam na mysli raczej te mlodsze .. w wieku 50 lat..
Ty tez odpowiedzialas na post ktory nie byl skierowany do ciebie.. i to jeszcze w jezyku ktory nie koniecznie musi byc znany temu co wysylal ogloszenie... Dlaczego to zrobilas ja sie pytam?? Aby popisywac sie twoja znajomoscia angielskiego??
Smieszna jestes:D

No i vice wersal.A skąd Ty wiesz ile to ja mam latek ja się pytam?Napewno mniej niż Ty.Ale jak się
chyba doczytałaś nie szukam pracy.I to by było na tyle:D

ps.do mnie też był skierowany bo ja też tu bywam:rolleyes:

Pani Slowikowa
12-06-2008, 20:16
No i vice wersal.A skąd Ty wiesz ile to ja mam latek ja się pytam?Napewno mniej niż Ty.Ale jak się
chyba doczytałaś nie szukam pracy.I to by było na tyle:D

ps.do mnie też był skierowany bo ja też tu bywam:rolleyes:

Zaprzeczasz sama sobie..:D Teraz to juz mi jest ciebie zal..:rolleyes:

a_sikorzanka
12-06-2008, 21:01
Asiu popis średni, bo jak się bliżej przyjrzeć to i byków parę by się znalazło,ale widocznie niektóre tak mają ,że się muszą popisywac .Swoją drogą ja się chyba tym zainteresuję

Ooooo!przyszła odsiecz.:rolleyes:

Pani Slowikowa
12-06-2008, 21:06
Asiu popis średni, bo jak się bliżej przyjrzeć to i byków parę by się znalazło,ale widocznie niektóre tak mają ,że się muszą popisywac .Swoją drogą ja się chyba tym zainteresuję


no wlasnie i po co sie popisywac jezykiem jak sie ma taki lamany.. :rolleyes:

Malgorzata 50
12-06-2008, 21:46
Nie odsiecz tylko klientela -zainteresuję się ogloszeniem już pisze CV po angielsku i to nie jest zlosliwośc ani nic tylko szczera prawda sikorzanko,a tak nawiasem mówiąc i z czystej życzliwości:
Thank you very much for your job offer but I have to say no(tak się nie odpowiada na ofertę pracy) as I would like to hire somebody to look after me as I am too old to look after someone else.http://www.klub.senior.pl/../images/smilies/icon_smile.gif
Poprawilam tylko błedy nie ruszając tekstu ,ale to w ogole powinno byc trochę inaczej sformulowane -wybacz belfer jest silniejszy ode mnie

a_sikorzanka
12-06-2008, 22:33
Ależ Małgorzato odpowiem Ci też bardzo życzliwie.To w żadnym razie nie jest CV.Jest to tylko moja odpowiedż raczej w tonie sarkastycznym,mająca uzmysłowić takim firmom jak ta,że do podcierania zachodnich tyłków nie trzeba znać języka.Nawet na poziomie komunikatywnym.Doceniam to,że bardzo się starasz aby poprawiać moją pisownię,ale ja już jestem duża dziewczynka i chyba jednak się nie dostosuję.:)

Lila
12-06-2008, 23:05
Nie odsiecz tylko klientela -zainteresuję się ogloszeniem już pisze CV po angielsku i to nie jest zlosliwośc ani nic tylko szczera prawda sikorzanko,a tak nawiasem mówiąc i z czystej życzliwości:
Thank you very much for your job offer but I have to say no(tak się nie odpowiada na ofertę pracy) as I would like to hire somebody to look after me as I am too old to look after someone else.http://www.klub.senior.pl/../images/smilies/icon_smile.gif
Poprawilam tylko błedy nie ruszając tekstu ,ale to w ogole powinno byc trochę inaczej sformulowane -wybacz belfer jest silniejszy ode mnie

Noo,Małgoś ,coś taka nieżyczliwa..
Jak Kali chcieć mówić po angielsku,to Ty Kalemu krowy ...upss ...byki ..przypominasz ?:D :D
That is, qrna, has to burst? ..hę.. łot ? łot ? bwana kubwa ...you ...:D

a_sikorzanka
13-06-2008, 05:52
No i znów biegasz za mną niczym ten ogar po lesie ech........

Zanurzona w swojej złośliwości po same uszka odpowiadasz nawet botom komp.
cyt."uksleigna op ajznecer uwonz,oktam oŁhiii...!!! ymahcok ęiC żet ym"
Na 100% nie zrozumie Twojej złośliwości i napewno Ci nie odpowie.Zapewniam:rolleyes:

Lila
13-06-2008, 08:06
Sikorzanko ...w dzień twych urodzin nastaw swój mózg wreszcie na odbiór..
Ja pisałam do Małgosi..Nie moją winą jest ,że plenisz się upiornie niczym barszcz Sosnowskiego ,gdzie się da i gdzie się nie da..

Co do biegania za tobą..:) chciałabyś moja miła,ale jeszcze nie dorosłaś do tego,aby ktokolwiek za tobą biegał.Ale pracuj...pracuj...może za jakie 10 lat dożyjesz tego..Choć wątpię bardzo.Masz za duże skłonności do kopiowania innych.:D

ps.Tarninko ,masz rację.