PDA

View Full Version : Forum dla niewybranych cz. XXII


Strony : [1] 2 3

Ewita
05-07-2008, 21:52
Czy wiecie, jaka to frajda, kiedy wita nas kolejny port? Jak cieszy fakt, że nasza gromadka stale się powiększa, a starzy znajomi nie zapominają o poczciwej łajbie?
Mam zaszczyt i przyjemność ogłosić, że dobre wiatry przygnały nas do XXII portu! Nasza podróż do Wysp Szczęśliwych trwa! Nieważne, ile mil morskich jeszcze przed nami. Ważne, że płyniemy razem, kochani!
http://www.fothost.pl/upload/08/27/20daa750_lipiec.jpg (http://www.fothost.pl)

tadeusz50
05-07-2008, 21:54
Według rozkazu sternik się melduje na swoim stanowisku i oczekuje dalszych poleceń

Ewita
05-07-2008, 22:02
Zacumuj porządnie, sterniku! Noc nadchodzi... Poczekamy na Tarninkę, żeby uczcić wpłynięcie do portu. Część załogi śpi, więc pewnie dopiero jutro będziemy się cieszyć z osiągnięcia następnego etapu podróży!:D

frida
05-07-2008, 22:08
P.Kapitan mówi o imprezie??? ja gotowa :D
ale nie tylko do imprezy.... Stringa Frida melduje się również na stanowisku!!

Ewita
05-07-2008, 22:17
Ale to jutro. Teraz zarządzam nocny odpoczynek załogi. Trzeba sił nabrać przed zwiedzaniem nowego portu, prawda?:D Dobrej nocy, załogo!

tadeusz50
05-07-2008, 22:17
Pani Kapitan
Łajba zacumowana porządnie, że lepiej nie można, spokój będzie na łajbie i wokół.
Oj frida jesteś niepoprawna!! Posprzątałaś łajbę i jeszcze chcesz figlować?

tadeusz50
05-07-2008, 22:18
Dobranoc załogo!!

frida
05-07-2008, 22:25
Dobranoc P.Kapitan i Serniku kochany :)
Wachte obejme bo i tak zasnąć nie mogę;) hmm

tadeusz50
05-07-2008, 22:44
Dobranoc P.Kapitan i Serniku kochany :)
Wachte obejme bo i tak zasnąć nie mogę;) hmm


Och czemuż, czemuż chcą mnie zjeść. Głodne to bractwo to zapraszam na kolację.

Ewita
05-07-2008, 23:06
Kto chce cię zjeść??? Nie strasz mnie na noc, bo będą mi się śnić koszmary! Wytłumacz!
Czy o brak tej jednej literki chodzi???

tadeusz50
05-07-2008, 23:23
No właśnie o tą nieszczęsną literkę "t" sernik jest do jedzenia i przeważnie bardzo smaczny a sternik do kierowania łajbą. Trochę żartu nie zaszkodzi chyba Ewo.

Ewita
05-07-2008, 23:27
Może by trzeba Fridzie coś do żarcia podrzucić na tę wachtę??? :D
Sternika jednakże wolałabym zachować!:D

frida
05-07-2008, 23:32
hihih nie zauważyłam PRZEPRASZAMMMMMMMMMM hihi STERNIKU :)

Jestem jestem a i nie pogardze jedzeniem śniadanko tylko było :)

frida
06-07-2008, 00:02
tup,tup,tup.... idzie sobie Fridusia tup,tup,tup..
o matko a sternik mowil, ze ja chrapie..a to nie prawda...jedzie jak traktor hihihih wloze mu gwizdek hihihih przynajmnie pogwizdze hihih....
spokoj jest.... to dobrze..ja nie mam sily figlu-miglu,choc serce sie rwie,cialo nie pozwala hihihih po takiej robocie..ooo...malpa jak poszla po wode to zginela..hmmm..moze poszla po banany hihih

tadeusz50
06-07-2008, 06:15
friiiiiiiiiiiiiiida
Dziewczyno jak ty nie przestaniesz w nocy robic mi kawałów to obiecuję ci,że gorzko tego pożałujesz.

Alsko
06-07-2008, 06:44
Ale mamy tempo! Stajemy tu na kotwicy, czy tylko zapasy uzupełniamy?
Mam nadzieję, że wszyscy przetrwali noc nie nagryzieni ani w żaden inny sposób uszkodzeni :D

Ewita
06-07-2008, 06:47
Dzisiaj mam nadzieję uczcić wpłynięcie do kolejnego portu! Nie wiem tylko, gdzie nasza podczaszka się podziewa:confused:
Alu! A kto lub co miało nas gryźć???

tadeusz50
06-07-2008, 07:01
Ahoj!!!
Witam panią Kapitan i podczaszkę, sternik na stanowisku, gotów do zajęć.

Alsko
06-07-2008, 07:13
... o zjadaniu sternika, stąd mój niepokój :D

tadeusz50
06-07-2008, 07:22
Nie
To tylko frida ma apetyt na mnie i ciągle chce mnie zamienić w sernik. No cóż taka jej jakaś nieuleczlna przypadłość! hiiiii hiiii
Zastanawiam się czy można mnie starego strawić??? hiiii hiii

tar-ninka
06-07-2008, 07:46
http://www.fothost.pl/upload/08/27/1a6fbb39_rumjam.jpg (http://www.fothost.pl)
Ufff ..ale gonicie ,ledwo zdązyłam dobrze ze mi piraci tratwe dali
Pomoże mi kto??

szekla
06-07-2008, 07:58
nie łajba a rakieta:D
nasza szanta
http://solmina.wrzuta.pl/audio/2mXHRO8rsm/01.wyspy_szczesliwe
i
na dobry kolejny rejs
http://jusiek.wrzuta.pl/audio/o6ysAPIRsv/13-nadzieja

tadeusz50
06-07-2008, 07:59
tar-ninka
Tobie oczywiście pomogę wejść na pokład. Rum na razie niech sobie pływa na tratwie, wciągną go ci co go potrzebują.

tar-ninka
06-07-2008, 08:16
Oj wciągaj Tadziu szyko ,wciągaj , bo musze ucalowac Szekle ,Ona wie za co :D

tadeusz50
06-07-2008, 08:19
Upss
Już jesteś na pokładzie. Witaj!!

frida
06-07-2008, 08:25
Witajcie kochani!! Melduje się stringa Frida

Ja to rum będe łowić :D
Szanty cudne ;)
Sterniku ale jak ja Ciebie lubie to co....nie robie strasznych figli migli, no ale masz racje dzis komuś innemu zrobie...hihii przecie Bogda wraca hurraaa,pewnie Małpka wróci ze szwendaczki...

ALe jedno wiem to zaszczyt móc z taką załogą dopływać do kolejnych portów..DZIĘKUJĘ

tadeusz50
06-07-2008, 08:32
Czyżby
Pani Kapitan została opanowana przez Michasia??

tar-ninka
06-07-2008, 08:39
http://www.fothost.pl/upload/08/27/fa8a76d9_tarninowkaiced2.jpg (http://www.fothost.pl)
Sterniku to jest słynna herbata tarninówka , dla ciebie
zmęczyles sie napewno wciagajac te hmm...kilo na pokład
Jest mrozona , pyszna . Starczy dla wszystkich , gdyby ktos jeszcze chciał
http://www.fothost.pl/upload/08/27/eddd926a_Beztytuu2mieta.gif (http://www.fothost.pl) nasza habatka na chwilke z picikolkiem tez jest ..:D

tadeusz50
06-07-2008, 08:43
tar-ninko
Nawet nie poczułm, że coś wciągam na pokład, jeszcze trochę krzepy górniczej zostało. Herbatki tarninówki chętnie sie napiję.

frida
06-07-2008, 08:48
ja też, ja też :)
Oprócz P.Kapitan - czy załoga ne zauważyłą że CZYSTOOOO,że kochane WASZE stringi KARE WYKONAŁY i nie tylko rozrabiac potrafią... :mad:

Ewita
06-07-2008, 09:21
To nie Michał! Poszłam sobie na spacer... W ciągu dnia jest zbyt ostre słońce, mogę tylko rano i wieczorem:mad: Skorzystałam więc, że w porcie stoimy! Ale jestem. Szanty słucham i gęba mi się uśmiecha!

Małpa
06-07-2008, 10:22
Ahoj załogo!!! jestem w trakcie"szwendaczki" i całuski przesyłam:D :D

frida
06-07-2008, 10:26
Ahoj, ścieram kurze i mówie a kukne na łajbe a tu proszę MAłpeczka kochana hihihihi :D

frida
06-07-2008, 18:02
tup,tup ale wszystkich wymiotło :D

załogo a dziś ma być biba!!!! musze sie umyć,uczesać i cuś w szafie szykownego znaleźć..tup,tup,tup....

Ewita
06-07-2008, 18:16
Jestem przecież... Zmachana kompletnie po "ślubnych zakupach"...
Problem w tym, że forsy brak, a elegancko być musi... Ale są wyprzedaże, więc - tup, tup, tup... Tylko nogi bolą...
A teraz
Leżę sobie w kącie,
cały pokład widzę stąd
i spokoju nikt nie mąci...
Kto spróbuje - zrobi błąd!:D

frida
06-07-2008, 18:22
ooo to super,że zakupy udane...ale pewnie cię to wyczerpało.:)
Ale to już koniec,czy dopiero się rozkręcają zakupy???
P.Kapitan ale balanga to jest dziś co????
Ja już prawie spakowana jutro w pociąg do Wołowa...mam nadzieję,że troche odpoczne :(Ale biere laptopa bo będę tęsknić za Wami :(

Alsko
06-07-2008, 18:24
Można się odezwać czy nie? Zmącę spokój czy nie? :confused:
Tez siedzę w kątku i się roczmuchuję. Zmęczyła mnie walka z upartym kotem i wpadłam w śpiączkę. Poczytałam to i owo i zaczynam przytomnieć :D

frida
06-07-2008, 18:26
hihi Alsko przytomniej,przytomniej bo balanga dzisiaj..Kapitan wczoraj obiecała heh:D

Ewita
06-07-2008, 18:40
z załogą to nie jest zakłócanie spokoju! To balsam na skołatane jestestwo kapitanki!:D
Bo wiecie, ja nie bywam raczej w ekskluzywnych sklepach i innych takich "manufakturowych wymysłach"! A teraz, o zgrozo! Nie tylko musiałam bywać, ale jeszcze wyszperać coś fajnego za niewielką cenę... Ha! Wielka jestem! Jest sukienka, do niej żakiet, są buty i jeszcze ciuszki na zmianę. I to wszystko po cenach znacznie, znacznie obniżonych!

Alsko
06-07-2008, 18:46
Dziecko mnie zaciągnęło niedawno do kilku sklepów. Ogłupiała byłam do cna. A kiedy zobaczyłam ceny, np. zwyklutkiego kretonu :mad:
Gratuluję! :D

Ewita
06-07-2008, 19:05
Dziecko mnie zaciągnęło niedawno do kilku sklepów. Ogłupiała byłam do cna. A kiedy zobaczyłam ceny, np. zwyklutkiego kretonu :mad:
Gratuluję! :D
Te wszystkie sklepy są zapchane potworną tandetą - i to chorrrrendalnie drogą!:mad: Ręce mi opadły z początku. Ale później nauczyłam się szperać... No i wyszperałam, co chciałam!:D

Alsko
06-07-2008, 19:17
Moja kocica jest nienormalna - lekarstwa, głównie antybiotyki wyjada mi z ręki.
No to sobie wymyślił coś tak okropnie gorzkiego i szczypiącego w język, że mi się spieniła jak zgoniony koń, opluła mnie, podrapała... :confused:
Mam dość lekarzy! I ludzkich tyż!

frida
06-07-2008, 19:47
A zrób!! tylko powiedz kiedy, pójdziemy...pieruny z nich i pewnie kase wziął....

bogda
06-07-2008, 19:55
Ahoj załogo....przeca Wy mnie wykończycie, dwa dni mnie nie było a tu już kolejny port, muszę sobie zaaplikować jakiegoś dopalacza :D bo inaczej nie dam rady, ale cieszę się że jednak zdążyłam...uffff

Frida...a Ciebie gdzie znowu niesie, szwendacz Ci włączył czy co...a kto będzie robił figlu miglu...hę...

frida
06-07-2008, 20:14
witaj Bogda!! :)
serce mi się raduje że znów będzie można figlu miglu zrobić jeszcze Małpki brakuje hihihh bo przynajmnie P.Kapitan do raportu TRZY weźmie hihih - nie no żartowałam hihihi

bogda
06-07-2008, 20:19
Mi też się raduje tylko że jestem dziś lekko wykończona, ale moż jak nie padnę, to wspólnymi siłami coś zakombinujemy :D

Karol X
06-07-2008, 20:24
http://www.fothost.pl/upload/08/27/1a6fbb39_rumjam.jpg (http://www.fothost.pl)
Ufff ..ale gonicie ,ledwo zdązyłam dobrze ze mi piraci tratwe dali
Pomoże mi kto??

Tarninko jak chcesz to Ci pomoge?:D
No to Ci pomoge.

Ewita
06-07-2008, 20:53
Dobry rum ma swoją wartość! A nie zapomnij szklanicy dla swej ukochanej zabrać!:D
Frida! Ja mam nadzieję, że żartowałaś, rozrabiako! Bo teraz to już ani chybi wyspa bezludna!

frida
06-07-2008, 20:54
No to kiedy świętujemy???

Oj chyba nie :(
no nic..posprzątam,figlu miglu, tup,tup .... abyście o mnie szybko nie zapomnieli :)a wyspa bezludna z bogda i Małpka to może byc hihihihi

bogda
06-07-2008, 21:10
Taaaa....wyspa bezludna z Fridą i Małpką.....marzenia ściętej głowy, zaraz by za nami tabun piratów przypędził albo nasz harem, a dżwięki niosłyby się po rosie i toni, a nasz śpierw perlisty przyprawiłby syreny o zawrót głowy lub ogona, a Posejdon skryłby się w najgłębszej toni ....:)

frida
06-07-2008, 21:13
hihihihihi
ale,ale.....ale...:D przynajmniej naszą łajbę żadne piraty by nie atakowały..my byśmy ich śmiechem rozłożyły...

bogda
06-07-2008, 21:19
Nooo...a śmiech to jest potężna broń, mało kto się temu może oprzeć, a już na pewno nie nam...:)

Karol X
06-07-2008, 21:20
Ahoj zalogo!
Tak sie zapatrzylem na te rozklekotana tratwe i na Tarninke na tratwie,ze z wrazenia zapomnialem sie przywitac.
No,ale juz udzielilem jej pomocy i jest dobrze.
Kapitanie,odplywam niedlugo na moja wyspe.
Jesli chcesz to moge zabrac stringe Fride ze soba,bo rozrabia tu strasznie.Bedzie przez noc spokoj na lajbie.
Jutro odstawie ja tu zywa i cala.
Mam tam na wyspie troche do zrobienia.
Trzeba wypatroszyc ryby,powyrywac wiezniom zlote zeby,przypalic boczki,bo nie chca powiedziec,gdzie ukryli zloto.:D

frida
06-07-2008, 21:21
Sternikowi dzis odpouszcze hihih z figlu miglu...hmmm...

frida
06-07-2008, 21:23
Ahoj zalogo!
Tak sie zapatrzylem na te rozklekotana tratwe i na Tarninke na tratwie,ze z wrazenia zapomnialem sie przywitac.
No,ale juz udzielilem jej pomocy i jest dobrze.
Kapitanie,odplywam niedlugo na moja wyspe.
Jesli chcesz to moge zabrac stringe Fride ze soba,bo rozrabia tu strasznie.Bedzie przez noc spokoj na lajbie.
Jutro odstawie ja tu zywa i cala.
Mam tam na wyspie troche do zrobienia.
Trzeba wypatroszyc ryby,powyrywac wiezniom zlote zeby,przypalic boczki,bo nie chca powiedziec,gdzie ukryli zloto.:D

Oddaje się woli P.kapitan jak będzie kazała pojadę...może odnajde tam swoje powołanie hih:D

ale po pracy to jakas nagroda mi sie bedzie nalezec:D

Karol X
06-07-2008, 21:25
Frida dostaniesz w nagrode ich zlote zeby

frida
06-07-2008, 21:27
leee tylkooooo :( a moze jakis przystojny pirat dla mnie plissss

bogda
06-07-2008, 21:29
Frida...Karol nie zrobi Ci krzywdy, możesz mu zaufać, a złote zęby się przydadzą, przetopimy, a póżniej sobie poszalejemy :D a może jeszcze coś dorzuci, tak z troski o naszą łajbę :cool:

Ewita
06-07-2008, 21:32
Frida! Zabieraj się z Karolem! Chociaż tę jedną noc może spokój będzie?
A wy, naiwne myślałyście naprawdę, że was we trzy na wyspę ześlemy??? A toż byście ją w puch marny rozniosły! Ha! Pojedynczo i w terminie przez kapitana ustalonym...

bogda
06-07-2008, 21:37
buuuuu....Kapitanie...litości, w pojedynkę to tam zmarniejemy, przeca siła w kupie :D

Alsko
06-07-2008, 21:40
Ja jutro mam nadzieję zastać łajbę w całości. Dziś zmykam, bo zwierz się budzi i zabiera do toalety. Czytaj: zdejmowania ochraniacza :mad:
Ahoj, załogo!

Karol X
06-07-2008, 21:40
Piratow ci u mnie pod dostatkiem,a leciwe na stringi,ze hej!
Lobuzy i typy to jednak spod ciemnej gwiazdy i szkoda by bylo takiej stringi dla psubratow.
Krzywdy nie pozwole zrobic zadnej strindze,bo mam ci ja wielki szacunek dla Pani Kapitan.
Nie dla stringow te obiezyswiaty,co procz bijatyki i bryzgi morskiej oraz pirackich przeklenstw nie znaja ci inszego zycia.

frida
06-07-2008, 21:41
nio w kupie razniej..:D
no i widzisz Bogda...sprzedano mnie Karolowi :( a tak mialysmy figlu miglu zrobic..moze zdazymy :D

Karol a o ktorej wyruszamy??? jednak biere zeby ...;)

Ewita
06-07-2008, 21:46
Sternik się na zbiórkę nie stawił...:confused: Dziwne to, bo on obowiązkowy bardzo! Sprawdzałam nawet w barze, czy na jaką kawę nie wpadł i słodycze, ale nie, nie było go!:mad:
No, przecież taki doświadczony żeglarz Huraganowi się nie dał!:D

Frida! Pod dobrą opieką będziesz! A wstydu naszej łajbie nie przynieś, zasady AA stosuj!

Karol X
06-07-2008, 21:47
Chocby juz,pilno mi!
To zbieramy co Twoje i odplywamy.
Frido tylko obiecaj,ze mi tych hultajow nie rozpuscisz i buntu na wyspie nie wywolasz przeciw staremu piratowi.
Jeszcze tylko rumu troszke podbiore i wyruszamy,gdzie oczy poniosa.
Zobaczysz,ze moja grota nie taka straszna,a i poslanie tez miekkie i wygodne w niej:D

frida
06-07-2008, 21:51
Melduje ze stringa Frida - AA stosowac bedzie no i ...oddaje sie pod dobra opieke...:D
obiecuje ze buntow nie wywolam... ale moge od czasu do czasu luknac na piratow :D?
Bogdo,Malpko...zegnajcie :( buuu...kochana nie becz...odwaga i wdziek to twoja domena hihi

Ahoj!!!!!!!!!

tadeusz50
06-07-2008, 21:56
Sternik jest tylko musi zapoznać się ze stanem faktycznym.

Karol X
06-07-2008, 21:57
Zapraszam na skromna lupine i w droge!
Zalodze zostawiam szante,by smutno im nie bylo.
http://www.voila.pl/087/g9a1f/?1
Ahoj zalogo!
Frida do wiosel!

frida
06-07-2008, 22:01
jaaaaaaaaaaa do wiosel ???? o kurde moje biedne lapki...no ale rozkaz to rozkaz...TAK JEST!!! ciekawe czy zatesknia ?? hmmm moze przyda sie zalodze odpoczynek ode mnie :(((

Ahoj Sterniku :)

tadeusz50
06-07-2008, 22:06
Ahoj frida
Dziś ma dość!! Huragan mnie zmęczył. Ale wreszcie padł.

bogda
06-07-2008, 22:07
Frida....ciesz się, że pirat zwrócił na Ciebie uwagę :D a jeszcze jakieś łupy przywieziesz, co prawda na łajbie będzie bez Ciebie smutno...buuuuu...ale rozkaz to rozkaz, wykonać trza bez gadania, a tak po cichu Ci mówię, weż w jasyr paru przystojnych piratów, przydadzą się jak nie na łajbie to w bunkrze :D

Ewita
06-07-2008, 22:08
Stopy wody pod kilem!

No, Tadziu! Nastraszyłeś mnie! Dobrze, że jesteś!:D Wachtę ci przekazuję i mogę na koję się udać, bom umęczona bardzo!!!

frida
06-07-2008, 22:10
oki Bogda...buuuuu ale wybiore najlepszych ;) ppaapapapa

bogda
06-07-2008, 22:13
papapa Frida....nie bucz, jutro przecież wracasz i to z łupami :)

Dobranoc Ewito....spokojnej nocy i poproszę o dodatkową nagrodę dla Fridy, za wykonanie rozkazu bez szemrania...:)

tadeusz50
06-07-2008, 22:15
Rozkaz jest rozkazem nie mam biedny nic do powiedzenia. Rano sam z Huraganem, pózniej dalej tylko,że z córką ale i tak było "dziadziuś chodż cos ci pokażę"- na ranczu u syna. Teraz chociaż spi już padnięta.

bogda
06-07-2008, 22:17
No to ja też zmykam na swoją koję, co by mi się jakaś wachta nie przytrafiła, bo zasypiam na stojąco....dobranoc załogo, wesołych snów :)

tadeusz50
07-07-2008, 02:43
Wachta
Jak kazali pełnić wahtę, to ją pełnię. Na pokładzie spokój ale nie ma się co dziwić. Stringówa frida oddelegowana do innych prac to i na łajbie zapanował spokój. Cichutko niech załoga śpi.

tadeusz50
07-07-2008, 06:12
Załoga śpi.
Pani Kapitan troche się odkopała to muszę ja przykryć, bo to od wody ciągnie i może się przeziębić.

Karol X
07-07-2008, 06:32
Ahoj zalogo!Spia wszyscy....
Oddaje stringe Fride tak jak obiecalem cala i zdrowa.
Zasady AA zachowala,do rozpusty zadnej nie doszlo,piratow innych tez nie balamucila.
Dostalem informacje od braci pirackiej,ze niemiecki szkuner pojawil sie w poblizu,stad moj pospiech w oddaniu Fridy.
Pracowala cala noc jak przystalo.Jestem bardzo zadowolony i odmlodnialem przy niej przez te noc:D
Brode zgolilem,rumu nie pilem.
Opowiem wiecej przy nastepnej wizycie.
Ahoj zalogo kochana!

tadeusz50
07-07-2008, 06:38
Ahoj Karol X
Dzięki za oddanie w "całości" stringi frigi, niech teraz się trochę zdrzemnie.

Ewita
07-07-2008, 06:46
Pochwała się Fridzie należy! Karol nie jest zbyt skory do chwalenia, więc jeśli tak ją ocenił... Ho, ho! Widać bardzo się nasza Frida starała!:D Odmłodniał, ogolił się... Hmmm...
Jakiejś przepustki jej udzielę i z wacht zwolnię, albo co?:confused:

Alsko
07-07-2008, 07:35
Postarała się stringa. Zapiszemy, gdzie trza :D

Serdeczne ucałowania dla wszystkich przesyła Chickita. A Kapitance dodatkowo rosnący stale podziw dla hartu ducha :D
Biedna, nie wiadomo, czy dziś wyruszy w podróż. Fistaszek zachorzał, dziś rano ma być jeszcze raz lekarka, od której diagnozy wyjazd zależy.

frida
07-07-2008, 07:37
Witajcie!!!
hihihi starałam si strałam..och co to za noc była!!!
Praca jak praca,parę złotych zębów przywiozłam ale opiekuńczość Karola poprostu mnie zamurowała a rano gdy mnie budził wystraszyłam się...bo myślała,że to nie ON - zgolił brode hmmm...

Pani Kapitan jako nagrode to ja chce jeszcze raz z Karolem:D

Jednak P.Kapitan dziś poprosze o przepustkę wypływam - poprosze o tratwe -jak tylko dopłyne do brzegu dam znać(jeśli tylko internet tam złapie)...

Miłego dnia i wiele spokojnych nocy - takich jak wczoraj :D
Ahoj P.Kapitan!!!!
Ahoj załogo: STerniku,Alsko,Tar-ninko,Bogduś ,Małpko,Karolu i INNI !!!

Wrocław czeka a potem przerzut na drugi pociąg i las,las,las ;) może wkońcu zaczniemy od nowa hih

Stringa Fida - Figa hihih (tak mnie sternik przechrzcił hih)

Ewita
07-07-2008, 07:44
Zaczynaj od nowa! I pamiętaj - AA zawsze i w każdej sytuacji!:D
A co do kolejnej nocy z Karolem...hmmm... To już niech on sam się wypowie:D Porywał już wcześniej nasze załogantki na chwilę, ale dwa razy tę samą? Tego jeszcze nie grali!

Chickita - jak zwykle - z przeciwnościami losu się boryka, a wrrr... Ale też prawda, że dzieci zazwyczaj chorują wtedy, kiedy nie powinny... Z moim wnukiem bywa dokładnie tak samo. Ucałuj Anię, Alu! Najserdeczniej!

frida
07-07-2008, 07:46
hihihi pożyjemy zobaczymy :D woreczek AA zabieram ;)

Alsko
07-07-2008, 07:47
Niech wszystkie biedy diabli wezmą!
Baw się dobrze i odpoczywaj AA :D

tadeusz50
07-07-2008, 07:54
Ahoj frido
Co złe to nie ja

tar-ninka
07-07-2008, 09:16
A hoj załogo kochana
Ale sie działo jak mnie nie bylo ,nawet nasz pirat Karol był
no ale obiecał ze jeszcze wpadnie :D
Fridus baw sie dobrze i wracaj ,brak bedzie ciebie
Jejkuu jak ja lubię tę nasza łajbe tak miło do niej powracac...

Małpa
07-07-2008, 11:40
a hoj załogo!Frida,co ja widzę:confused: Ty na noc do Karola??No ale jak rozkaz to rozkaz Pani Kapitan wie co robi(mam taką nadzieję);) Smutno będzie na łajbie bez Twojego tuptania,ale myślę,że jednak znajdziesz sposób,aby tu wpaśc:) POWODZENIA:D

Alsko
07-07-2008, 12:38
Fridzie tak zasmakowali piraci, że i w pociągu jakiegoś dorwała :D Aż się zlała. Wodą mineralną, ale jednak :)
Tak napisała w sms...

chickita
07-07-2008, 13:34
Melduje sie. Witam wszystkich. Mam chwilke bo chorowitek spi. Goraczki dzis nie ma. Huuuuura!!!! Jest szansa, ze pojedziemy. Mam recepty, mam co trzeba, musze tylko poczekac z dzień lub dwa i zobaczyc czy sie toto leczy czy sie nawraca. jak wszystko będzie dobrze to pojedziem.

Frida - dzieki za ucałowania i podrowienia. Dziecko wyściskane.
Alsko - pokłon i podziekowania za wszystko, co ja gadac bede, Ty wiesz o co chodzi.
Ewita - baaaardzo sie ciesze, bardziej niz bardzo. Podziw rośnie ja tyle wiary nie mam a strach mieszka dalej.

tadeusz50
07-07-2008, 13:51
Witaj chickita.
Wyściskaj chorowitka i od "dziadka Tadka" i jedżcie i wypoczywajcie "łapcie" powietrze
Alsko
Co z tą fridą jak ona się zlała? w stringi? wodą mineralną? co z ssm coś nie wyszło?

Alsko
07-07-2008, 14:48
to nie wiesz, że stringa do wszystkiego zdolna?
Napisała w sms m.in. "siedzę z przystojnym piratem (w pociągu - przyp. mój) i właśnie zmoczyłam sobie spodnie wrrr wodą mineralną" - koniec cytatu. :D

Wilczku Chickito! Kciuki trzymam :)

tadeusz50
07-07-2008, 15:04
Alsko
Teraz to wszystko jasne "prawie". Można zmoczyć spodnie wodą mineralną "specjalnie" dla kamuflażu. hiiii hiii

Alsko
07-07-2008, 19:36
to znaczy, że pod pokładem żłopię AA w ilościach hurtowych :mad:
@ Mańka - z nieustającym uśmieszkiem na mordzie - zlizuje z siebie bandaż-rękaw i zagryza gumką, którą jest przeplatany;
@ tam na górze wszelki umiar stracili i pchaja burzę za burzą w moim kierunku, odgromnik diabli wzięli, a pozostawione uziemienie upodobały sobie pioruny. Więc wyłączam i włączam;
@ cosik mną trzepie. Jakaś chandra czy co :confused: :confused:
Więc sobie piję, a co!

Ewita
07-07-2008, 19:49
bo się wkurzyłam na własnego kolegę... Się zachował u mnie w domu tak, że zwróciłam mu uwagę, że jest tutaj jedynie gościem i nie on o pewnych sprawach będzie decydował:mad:
Potrzebuję AA w dużych ilościach, bo jeszcze mnie trzęsie cholera!
A poza tym od czterech dni prognozy zapowiadają deszcz i co? I nic... Schnie wszystko. Już bym się nawet o burze nie pogniewała!

Alsko
07-07-2008, 19:52
A u mnie już drugi dzień burze z ulewnymi deszczami. Na pewno polezą i nad Łódź. I toto, co się leje na Marylkę - też tu wyląduje, zobaczysz :)

tadeusz50
07-07-2008, 19:58
Ewa
Ciebie usposobienie spokoju ktoś wkurzył, to już chyba narawdę musiał w czymś przesadzić. AA bierz w dowolnych ilościach. Co do wody za oknem to ostanio nie mogę narzekać na jej brak. Pozdrawiam.

ammi1952
07-07-2008, 20:06
Alsko pomachaj tej burzy jakimis stringami i niech ona wkońcu z tymi opadami nadciagnie nad Grodzisk bo dudszno jak diabili i sucho tyż. ja jua tego nie rozumie u Ciebie pada a tu nic to jest niesprawiedliwe ;). Pogłaski dla mańki.

tar-ninka
07-07-2008, 20:07
ojejkuu a mnie tez trzesie .
Mam pod oknem piekne malwy ,jedyne kwiatki co sie oparły kocurom
i ulewa poprzewracala poutrącała az sie serce kraje .:mad:

Ewita
07-07-2008, 20:53
Wypiłam AA, popsikałam caaalutkie mieszkanie AA, doszłam do wniosku, że nie będę się denerwować! I już. Mogę sobie usiąść na zwoju lin i popatrzeć na morze i mewy...
Tarninko! Żal. Kocham malwy...

bogda
07-07-2008, 21:02
Ahoj załogo kochana :) troche człowieka tu nie ma, a tyle rzeczy się dzieje.
Frida gdzieś wędruje, coś podrywa i polewa wodą, ale może troche od nas odpocznie i wróci odmieniona :)
Chickite bez przerwy jakieś choróbska prześladują, a mówiłam jej co by odczyniła uroki to nie słucha :mad: , Alusie straszą burze i kot protestuje.....każdemu coś przeszkadza, jednemu deszcze a drugiemu susza, chyba coś wisi w powietrzu...

Alsko
07-07-2008, 21:03
Ewik, może ten kolega to tak z dobroci serca chciał się szarogęsić, bywaja tacy :confused:

Tarninko, jeśli koty Ci niszczą kwiatki - zrób im kwadracik pusty, przestaną. Bo nie lubią się przepracowywać

Bogda, wypluj to coś!!!:)

Ammi, dzięki za pamięć! Na następne chmury będę dmuchała w Twoją stronę:D

bogda
07-07-2008, 21:08
Alusiu...pluję trzy razy przez lewe ramię i przechodzę pod krzesłem ...:)

Alsko
07-07-2008, 21:10
Nooo! Może być.
A ja się odmeldowuje. Dobrej zabawy, a po zabawie dobrej nocy wszystkim!!!

tar-ninka
07-07-2008, 21:21
Alus na te koty niema mocnych , to sa miejskie paskudy zlosliwe.
usilowalam z nimi w zgodzie , zrobiłam im kwadrat nawet piasku dodalam ale to nie to było !
one musza pod wybranym kwiatkiem .
niemam szans nic posadzic czy chwast wyrwac bo juz tam sa , Olbrzymia dalię powalily aby sie wniej polozyc .
Jedynie malw nie lubia . łapią ptaki i gołębie i mordują ,musze usowac padline nie dojedzona bo muchy mi do mieszkania wpadaja
po deszczu jak slonko przygrzeje musze okno zamykac bo cuchnie kotami
Juz sie poddalam , bo co mam robić ?

tar-ninka
07-07-2008, 21:22
I ja sie odmeldowuje .. do jutra
Kolorowych snow wszystkim zycze

Ewita
07-07-2008, 21:28
Chyba ma Bogda trochę racji - coś wisi w powietrzu i wszyscy mają humory nie takie!:D Lepiej może pójść na koję i przespać tę aurę?:confused:
Dobrej nocy, Alu! Dobrej nocy Tarninko!
Mam nadzieję, że jutro będzie dobry dzień!

Alsko
07-07-2008, 21:28
Ja mam pod oknami mini-ogródek ogrodzony żywopłotem. Obce koty przepędzają moje niepachnące kastraty.
Współczuję Ci, Tarninko :)
Dobrej nocy, załogo!

bogda
07-07-2008, 21:40
Ja też zmykam na koje, komputer mi tak muli, że dostaję szału, aby go oszczędzić lepiej dam sobie na dziś spokój....dobranoc załogo i spokojnej nocy wszystkim :)

tadeusz50
07-07-2008, 21:45
Sternik jeszcze pobuszuje trochę po inszych wątkach. Dobranoc załogo.

bachor
07-07-2008, 21:55
Pozdrawiam wszystkich i Martunię oczywiście ....
Pływacie po wszechświecie - wszędzie was widać !
Tak trzymać ! :D

tar-ninka
08-07-2008, 08:31
No ładnie ..
Wszyscy od rana w barze...
a łajba tak sobie dryfuje, dryfuje...opuszczona nawet przez szarże :confused:

tadeusz50
08-07-2008, 08:37
tar-ninko
Wcale nie opuszczona, jest pod stałą kontrolą jak widać.

bogda
08-07-2008, 08:42
Ahoj załogo :)
Ja dziś też wcześniej się zgłaszam, bo póżniej wybywam na badania, herbatkę z miętą od Tarninki popijam (bo zaraz mam głodówkę) i tak sobie cichutko posiedzę pod masztem.
Ale smutno na łajbie bez Fridy, brakuje jej figlu miglu :)
Miłego dnia wszystkim życzę :)

Ewita
08-07-2008, 08:49
Jaka opuszczona! Siedziałam sobie w cieniu i na habatkę cierpliwie czekałam!:D Zdrzemnęłam się krzynkę i ot, przegapiłam...

Alsko
08-07-2008, 08:50
A że do baru wpadnę - toż to dawna łajbiarska tradycja :D Nie podtrzymam, to Maruda po powrocie pomyśli, że ktoś nas podmienił! :)
Bogna, trzymaj się!

tar-ninka
08-07-2008, 08:54
Miłego dnia Bogusiu i niech wyniki badań będą suuper!:D
Sterniku nnno nie wiem obudzilam sie wyszłam na pokład i co widzę ? nic .
Cisza ,ster sznurkiem zabezpieczony aby trzymał kurs../automat popsuty czy co?/
Jakis sznurek sie za łajbą ciągnie ojj czy to nie przypadkiem od kacanapy niby pirata? :confused:
ii schodzę na ląd...

tar-ninka
08-07-2008, 08:59
A że do baru wpadnę - toż to dawna łajbiarska tradycja :D Nie podtrzymam, to Maruda po powrocie pomyśli, że ktoś nas podmienił! :)
Bogna, trzymaj się!
Alusiu , co widzialam to widzialam :D
a ze tradycja to rzecz święta to racja .trza ja podrzymywac ..

bogda
08-07-2008, 08:59
Alusiu....trzymam się (chociaż mam lekkiego nerwa) i jestem dobrej myśli, wiem że jesteście ze mną i będzie wszystko o.k. ....buziaki :)

Ewita
08-07-2008, 09:02
Kciuki trzymam. Będzie dobrze!

bogda
08-07-2008, 09:06
Ewita...dzięki, wiesz jak to jest.....nerw siedzi w środku i nie daje spokoju, ale myślę pozytywnie....będzie dobrze :)

Alsko
08-07-2008, 09:41
Tarninko, kacanapa na miejscu, sprawdziłam (jak co dnia!).
A ten sznurek? Trzeba sprawdzić, co z bezludnym wysepkiem się dzieje! Coś ta Frida za spokojna przed wyjazdem była :confused:
Ale to moim powrocie, bo muszę do realu. Układają nową nawierzchnię i za chwilę odetną mnie od świata. Na razie ahoj!!!

frida
08-07-2008, 11:54
Ahoj kochani!!!!!!!!
JA bez WAS oddychać nie mogę:D siedzę przy oknie i tylko tu mam zasięg...pewnie bedzie przerywał ale korzystam z okazji że narazie działą...dziś jedziemy na wieś pod lasek wiec tam na 100% ZASIĘGU NIE BĘDZIE ALE w czwartek do cywilizacji wracam...to zdam raport!!!:)

tup,tup...

Bogduś
myślami dziś bede cala z Toba...musi byc dobrze bo nie ma inne opcji

Alsko (odbierz gg)
kochana pirat tak,oblanie tez...ale nie przydało się bo to był KSIĄDZZZZZZZ heheheheheh ale numer a maśliłam oczy na lewo i prawo ale z siebie idiotke zrobilam hihiih no ale...warto było hehehe

Tar-ninko
czy habatke jescze dostane? i picikolek ?hihiih

P.Kapitan
stringa Frida melduje,że nikogo jeszcze nie zbałamuciła hihihih,łupy cenne przywiozę,AA stosuje i dziele się nim (tylko za mały woreczek wzięłam)...na czwartek jakieś figlu-miglu "małe" będzie huraaa hihihi

Streniku,
kochany hihihi tęskno mi za Twoim chrapaniem, i za twoim ganianiem mnie i jak cosik zrobiłąm twój krzyk Fridaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! hihihih

Karolu,
Kapitanie,jeśli tylko znów dopłyniesz do naszej łajby będę czekać,żadnej pracy się nie boje i gotowam ci ja hi :D

Małpeczko!!!
ja ci banany przywiozę zagramniczne hihihi inie mogę się doczekać wspólnych figlu-miglu hiihih tęsknie hihihi

Ide na kawe Ahoj całuje WAS DZIĘKUJE WAM za wszystko i bądźcie ze mnie dumni...mam misje hihihi a i tęsknijcie...to takie miłe,że ktos na Ciebie czeka AHOJ ZAŁOGO...
figlu-miglu

tadeusz50
08-07-2008, 15:57
Coś tu cicho na pokładzie. Gdzieś załoga się pochowała?
Frida dzięki za pozdrowienia z podróży!!

Ewita
08-07-2008, 16:47
Leżę "na dowolnie wybranym boku" i odpoczywam...

tadeusz50
08-07-2008, 16:51
Ewa !
Ale Ci dobrze, że tak możesz leżeć. Pozazdrościć.

Ewita
08-07-2008, 16:59
... mam ostatnio takie "biegane" dni, że chwila odpoczynku jest na wagę złota!:D A jutro i pojutrze będzie Michał, więc...

martunia
08-07-2008, 17:08
Ahoj,kochani.
To ja stéskniony podróznik.
Oj cosik ta klawiatura jakas angielska jest,wiéc nie dziwcie sié proszé tym dziwnym znaczkom.

Ewita
08-07-2008, 17:10
Hurrrra! Pal diabli klawiaturę! Ważne, że jesteś, Martunia!:D

tadeusz50
08-07-2008, 17:10
Ja też jeszcze trzy dni mam Huragana i wooooooooolne.Hura!

tadeusz50
08-07-2008, 17:12
Przyłączam się do Ewy. Witaj Martuniu i pal diabli klawiaturę, przeżyjemy to.

martunia
08-07-2008, 17:14
Fajnie,ze jestecie.
Internetu w domu dalej brak.
Poszlysmy z siostrá do biblioteki.
Pogoda dalej fatalna,pada,wieje no i slupek pokazuje 12 stopni,slowem listopad brrr.

Ewita
08-07-2008, 17:19
Myślałam, że macie wreszcie w domu internet... Ale - z braku laku dobry kit!:D Witaj na łajbie, majtko Martuniu! Załoga się po świecie rozproszyła trochę. Frida księdza w pociągu podrywa, Bogna na badaniach i czekamy na wyniki, Ala kotkę po zabiegu pielęgnuje...

martunia
08-07-2008, 17:25
Ewitko,slowem wakacje.
Czytam dopiero chwilé ale widzé,ze trwacie na stanowskach.
Co tam Bogusi dolega?
Jakie badania?
Fridzie swieckich juz brakuje bierze sié za zakonnych?
Z Alusiá jestem w kontakcie.

Ewita
08-07-2008, 17:43
"Pieniążki kto ma, ten jedzie na wakacje,
a kto pieniążków nie ma - ten czyści ubikacje!":D
Stanley imprezuje u Pepików. Pewnie mu się spodobało, bo becherowka tam tania!:confused: Po cichutku ci powiem, że bardziej podejrzewam obecność jakiejś przystojnej towarzyszki podróży:D
Wędruje towarzystwo po świecie - ręka mnie boli od wypisywania przepustek. Tylko pirat Karol wierny nam pozostał i wpada czasami. No i my - ze sternikiem, Alą i Tarninką regularne wachty pełnimy:D

martunia
08-07-2008, 17:52
A ja?
Przeciez co noc pelnié nocná wachté.
Tylko troché niewidzialna jestem.
Ewa co za wakacje w listopadzie?
Nabralam letnich ciuchów,cieplych prawie wcale.

tadeusz50
08-07-2008, 18:02
Martuniu
Też tak kiedyś się wybrałem w Beskidy, biorąc mało ciepłych ciuchów i bieda bylo nawet przepłukać aby odświeżyć. Lało i wilgoć była, nie chciało schnąć. Jakoś sie przeżyło. Pozdrawiam, trzymaj się.

tar-ninka
08-07-2008, 18:02
A hoj Martuniu jak dobrze cie widziec :D
P. Kapitan relacje juz ci zdala więc wszystko wiesz ...
Fajnie ze jestes .
Fridus my juz za toba tesknimy, fajnie ze sie odezwalas czekamy na cię.. z habatką i picikolkami

martunia
08-07-2008, 18:07
Witaj Tarninko.
Wpadlam tylko na chwilé,niestety.
Wciáz mam nadziejé,ze to sié zmieni.

martunia
08-07-2008, 18:11
Pa kochani,do nastépnego spotkania.

tar-ninka
08-07-2008, 18:12
Dzięki Martuniu i za tę chwilke ,tak miło cie widziec .
Juz bym chciala abyscie wszyscy juz byli w domu/łajbie /:D
Brak marudzenia marudy i Chickitka mało sie pokazuje i Szekla ..i Alsko skapa sie zrobila Barhani niema /chyba ja te komarzyska calkiem nie pozarły /:mad:

Ewita
08-07-2008, 18:14
Prześlij mi trochę deszczu i chłodu!:D

Alsko
08-07-2008, 18:25
Pogody i dobrego wypoczynku Ci życzę za plecami, bo już pewnie wyłączyłaś się :)
Zresztą wszystkim urlopującym też! :)

A nam wszystkim, wachtującym - nieustającego AA!

tar-ninka
08-07-2008, 18:52
Oj tak Alusiu , nieustajacego AA bardzo potrzeba

Ewita
08-07-2008, 20:11
Czekam na Bogusię. Niechże wreszcie coś powie!
Szeklo miła! Szant bym posłuchała ulubionych. Gdzież ty się podziewasz?
Sternik odpoczywa po "huraganowym" dniu, Ala Mańki pilnuje, Tarninka zamilkła...
A reszta załogi? Buszuje po świecie! Nie to, że im zazdroszczę, nie! Ja mam inne priorytety na razie. Ale mi ich brak...

tar-ninka
08-07-2008, 20:31
Jestem Ewitko tylko nad nowym PPSem sie biedze :D
Tez bym posłuchała szant od Szekli
a i Chickitkę tez bym poczytala .lubię jej posty zwłaszcza jak sie zlosci na rozne przeciwnosci
iii ..brakuje mi ich wszystkich :mad:

Alsko
08-07-2008, 20:47
Chickita się nie odzywa, bo Mała pewnie zdrowieje i szykują się do wyjazdu jutro skoro świt. Przyda jej się odsapka po takiej niełatwej połówce roku... :)
A Bogda mogłaby się odezwać, no!

tadeusz50
08-07-2008, 20:54
Sternik jeszcze nie odpoczywa, choć Huragan opanowany do dość zawężonego miejsca tj. łóżeczka. Niestety jeszcze nie padła w objęcia snu.

Ewita
08-07-2008, 21:10
Chickita się nie odzywa, bo Mała pewnie zdrowieje i szykują się do wyjazdu jutro skoro świt. Przyda jej się odsapka po takiej niełatwej połówce roku... :)

Oj, tak! Rzadko kto aż tak potrzebuje odrobiny luzu... Mam nadzieję, że im się uda!

Ewita
08-07-2008, 21:11
Sternik jeszcze nie odpoczywa, choć Huragan opanowany do dość zawężonego miejsca tj. łóżeczka. Niestety jeszcze nie padła w objęcia snu.
Tadziu! Jakąś piękną kołysankę jej zanuć, albo co?:D

tadeusz50
08-07-2008, 21:19
Ewa
Chyba żartujesz dopiero narobiłbym sobie kłopotu z moim "super" głosem.

bachor
08-07-2008, 21:25
Idziecie spać a łajba się kołysze ... Gdzieś ty Martuniu ! :confused:

tadeusz50
08-07-2008, 21:29
bachor
My nie idziemy spać. Łajba ma sie kolysac bo przecież jest na wodzie a martuni szukaj w poprzednich postach. Dziś się odezwała.

Ewita
08-07-2008, 21:29
Mój mąż nie miał słuchu za grosz, a głos buczący, jak zepsuty gaźnik :D A jednak, kiedy mruczał Ance kołysankę, była tak szczęśliwa, jakby to była aria wykonywana przez pierwszego tenora świata!:D Dzieci odbierają inaczej...

tadeusz50
08-07-2008, 21:36
Ewa
Moje dzieci mówiły tato miej litość i nie próbuj śpiewać, choć głos i słuch odziedziczyły po mnie. hiiii hiii
Hura zwycięstwo wreszcie śpi!!!!!!!

Alsko
08-07-2008, 21:46
Chciałabym, żeby ten Bachor odezwał jakoś po ludzku, bo zaczynam się bać o naszą Martunię :confused: Czy on aby poważnie gada?
Bachor, weź Ty mnie uspokój, co?!

A ja się odmeldowuję, jakaś niemota mnie znowu dopadła :mad: Ahoj, załogo!
Bogda, do licha! Odezwij się!!!!

bogda
08-07-2008, 21:58
Ahoj kochana załogo....nareszcie jestem wolna, bo oczywiście po wizycie u lekarza i po badaniach napadły mnie moje dzieci, i za chiny nie chciały wyjść....
Nooo...badania były i stwierdzono guza na prawym płacie tarczycy gdzieś na szyi. Doktórka się pyta czy nie zauważyłam że szyja mi troche zgrubła, mówię że zauważyłam, ale przecież nie będę mieć cały czas szyi łabędzia hihihi, przeca to już nie 18-tka. No i dała mi znowu skierowanie na badanie poziomu hormonów i czegoś tam, skierowanie do endokrynologa.....a do tego doktora to już w tym roku nie ma zapisów....po prostu super, totalna załamka...pewnie muszę iść prywatnie, chyba że trafię jak jakiś pacjent zrezygnuje....mam już cofkę na widok lekarza. Dzięki za trzymanie kciuków, będzie dobrze :)

bogda
08-07-2008, 22:00
Cieszę się, że Martunia i Frida zajrzały, brakuje ich tutaj...i nie mam z kim iść na balety :D

Alsko
08-07-2008, 22:05
powiem Ci jedno: endokrynolog musi być bardzo dobry!
Mam to przećwiczone, więc wiem, co gadam. W tej specjalności jeszcze się telepią tacy z czasów króla Ćwieczka, więc trzeba uważać!
Jeśli badanie zwane scyntygrafią wykaże dużą jodochwytność - to sprawa jest prosta.
Niech Cię cofka nie cofa. Wiem, też to mam :D

bogda
08-07-2008, 22:13
Alusiu...no właśnie, ale wiadomo to który jest dobry, muszę zrobić rozeznanie wśród znajomych. Moja internistka znała bardzo dobrą doktórkę, najlepsza była w Cz-wie, ale pojechała gdzieś do ciepłych krajów w ub.roku, nurkowała i już nie wypłynęła, wszyscy co ją znali i się leczyli byli załamani...mam nadzieję, że jeszcze są jacyś dobrzy specjaliści...zobaczymy, narazie oswajam się z tą myślą...:mad:

Ewita
08-07-2008, 22:18
Guz na tarczycy? To jeszcze nic nie znaczy! Rzeczywiście trzeba kupę badań zrobić. Czy on jest "zimny" czy "gorący"? Jaki jest poziom hormonów, i inne takie...
Kochana! Musisz walczyć z lekarzami o swoje prawa - robię to od kilku miesięcy, więc wiem co mówię...
A teraz trochę luzu ci się należy!:D

bogda
08-07-2008, 22:22
Ewito...wiesz jak jest z dziećmi, jak napadną to są nie do pozbycia, a jakie rady mają, a jakie kurcze mądre...a mnie aż druga gula rosła ze złości :D a teraz luz....
Ale dzięki, że mnie pocieszyłaś, że to nic grożnego...:)

bogda
08-07-2008, 22:47
Zmykam już na koję, bo padam na bużkę, zbyt dużo emocji jak na jeden dzień, spokojnej nocy wszystkim życzę i kolorowych snów...dobranoc :)

Ewita
08-07-2008, 22:49
Obejmuję wachtę. Załoga - spać! Chciałabym was jutro wszystkich w dobrej formie widzieć! :D Dobranoc!

grazyna
08-07-2008, 22:50
Witaj , ja spac jeszcze nie idę!

Ewita
08-07-2008, 22:53
Ahoj, Grażyna! Czemu dopiero teraz??? Obowiązku spania nie ma, oczywiście:D To może ty wachtę przejmiesz?

grazyna
08-07-2008, 22:54
Coś Ty, ja nie jestem typem przywódcy, za kilka minut tez pójde spac, :)

maja59
08-07-2008, 22:54
Obejmuję wachtę. Załoga - spać! Chciałabym was jutro wszystkich w dobrej formie widzieć! :D Dobranoc!
Ja też umykam do spania, cały czas Was czytam i wielką mi radość to sprawia. Niestety demencja, która i mnie się przytrafiła na innym wątku nie pozwoliła na napisanie jakieś krotochwili na dobranoc. Nic to jednak, wspaniałych bujanych snów życzę i do jutra, może mi się demencja cofnie:)

tadeusz50
08-07-2008, 22:55
Ja też odmeldowuje się na koję. Huragan rano będzie ponownie atakował.

Ewita
08-07-2008, 22:59
Ahoj załogo! Dobrych, przewianych morskim wiatrem, snów wszystkim!:D

grazyna
08-07-2008, 23:00
Znaczy idziecie? Trudno. To i ja pójdę.

Małpa
08-07-2008, 23:11
Wchodzę sobie po cichutku i widzę,że wszyscy smacznie chrapią: Jaaaa,ale bałagan !!!!Dowództwo się obija,leży sobie i gadki ucina:rolleyes: Pozostałam tylko ja stringa nieboga:confused: Posprzątam trochę,pokład umyję świeczki pachnące pozapalam,jak się obudzą będą mieli przyjemnie:D
No to to roboty,tylko gdzie mop i wiadro?? oooo!!jest śmigam zatem:D

grazyna
08-07-2008, 23:13
Wiesz co, ja się wczoraj nasprzatałam, niczym na wielkie świeto, dzisiaj nie robie nic. :confused:

tadeusz50
09-07-2008, 06:20
A co to czary jakieś?Porządek na pokładziejakby dopiero przed chwilą ktoś go mył! Pod pokładem to samo, bardzo przyjemnie pachnie. Muszę wystąpić do Pani Kapitan o nagrodę dla tej stringówy co tak porzadnie posprzątała.

tar-ninka
09-07-2008, 07:10
Porzadek .. porzadek ..a jak bys sterniku marudny kawy marynarskiej zaparzył aby jej zapach ze snu majtki i stringi budził ..

tadeusz50
09-07-2008, 07:18
Bez przesady!!!
Sternik-barman co jeszcze? Wszystko na moją głowę i ręce!! O NIE nie dam się, leżę i czekam aż mi podadzą "pod nos" marynarską kawę bez rumu oczywiście.

Ewita
09-07-2008, 07:24
AA! Przypominam! Cóż to za burczenie wzajemne z Tarninką, co?:D
A Małpa rzeczywiście spisała się na medal!:D

tar-ninka
09-07-2008, 07:30
Wieeem sternik nie jest od parzenia kawy.
Od marudzenia na nieporzadek tez nie .Chyba ..:confused:
Od tego jest no wlasnie , kto jest od pilnowania klaru na pokładzie?
http://www.fothost.pl/upload/08/28/a254a2c5.gif (http://www.fothost.pl)
dobra ,kawę zaparzyłam ,a ciacho jest dla majtkow co tak pięknie posprzataly.

tadeusz50
09-07-2008, 07:43
Ahoj!
Przecież my sie z tar-ninką przekomażamy, aby się trochę poprzekomażać, tak dla zgrywy, prawda?
Za wspaniałą kawę pięknie dziękuję. Miłego dnia dla wszystkich.

tar-ninka
09-07-2008, 07:47
No pewno sterniku przeciez wiesz ze cie lubimy wszyscy
a serniczkiem sie poczęstuj , starczy dla wszystkich ..
całą noc piekłam. częstujucie się proszę

tadeusz50
09-07-2008, 07:58
Sernik pyszny,co do przekomażania jesteśmy zgodni.

Alsko
09-07-2008, 08:10
i pucująca łajbę Małpę w oczach mi tylko migała! Oczopląsu dostałam :D
Maju, jeszcze raz mi tu miaukniesz o demencji - w AA Cię utopię, staruszko upiorna!! :)

Ahoj, załogo! Dobrego dnia!!!

maja59
09-07-2008, 09:07
Nie miauknę:) demencja cofnęła się całkowicie:D , witam na pokładzie, czyściutko, pachnąco, tylko kawki chyba jeszcze nie podają;)

szekla
09-07-2008, 09:19
witam na pokładzie, czyściutko, pachnąco, tylko kawki chyba jeszcze nie podają;)
witam i skoro nie ma nic do roboty to pospiewac można.Chociaz wpadam i wypadam jak meteor na moją ulubioną łajbę ,/ale na wszystko czasu nie starcza :) / szantke zostawiam
Mazurscy Kolumbowie
http://www.voila.pl/224/03kqs/?1

Ewita
09-07-2008, 09:20
Wystarczy sobie nalać!:D
Demencję zostawcie na innych wątkach, niech tam szaleje! :mad:
Wiatr dzisiaj silny, pewnie szybko popłyniemy...
Hej! Danusiu! Kochamy szanty!

maja59
09-07-2008, 09:49
Jak pyszna kawusia od razu lepiej i cieplej na serduszku

Małpa
09-07-2008, 09:56
a hoj,widzą,że przyjemna atmosferka tutaj panuje,kawusia pachnie,sternik kroi sernik...;) Zasłużyłam chyba na kawałeczek?:D

Alsko
09-07-2008, 10:42
Dzwoniła z drogi ku wakacjom. Wraca 19-20 lipca, więc niedługi będzie ten wywczas miała...

Przesyła całusy i pozdrowienia wszystkim.
A Kapitance mam zapodać, że będzie - nie szczędząc sił i potu - ciskać kamienie do morza, aby poczwara sczezła ze szczętem :D i na amen!

Porwałam kawalątek sernika i do realu mi czas :confused:Ahoj, załogo!

bogda
09-07-2008, 10:54
Ahoj...na łajbie, witam załogę :)
Jeszcze chyba zdążyłam załapać się na kawałek sernika ??? chociaż kto wie, bo tak się wszyscy rzucili na to ciacho...
Dobrze, że Chickita zapanowała trochę nad tymi chorobami, a kamienie niech ciska również za nas...:)
Miłego dnia wszystkim :)

Ewita
09-07-2008, 11:18
dla spóźnionych! Schowałam w mesie!:D
Lubię, kiedy odzywają się do nas te majtki, które po świecie się porozjeżdżały:D
Teraz na łajbie spokojnie, nawet sternik walczy heroicznie z huraganem, ale już widzę, jak gwarno będzie, kiedy włóczykije przeróżne powrócą!:D

grazyna
09-07-2008, 12:18
Ewa , a jak Ty sie czujesz, przepraszam, że pytam.

Ewita
09-07-2008, 14:59
...jako że wyprawiłam Michałka z Ciocią nad Stawy Jana!:D
Po pierwsze primo: Aluś gratulacje najszczersze i hip, hip, hurrrra! Sępiłam się na twoje 6000 postów, ale Tadzio mnie ubiegł... w barze ci składając gratulacje! :D

Po drugie - też primo: Grażynko! Różnie. Ale żyję, funkcjonuję, się uśmiecham i przestrzegam kodeksu AA!

tadeusz50
09-07-2008, 15:08
Ha ha!
O jak się ciesze, że byłem lepszy. Też sępiłem i bałem sie, że nikt mnie nie ubiegł. Tym bardziej, że Huragan skutecznie mi utrudnial dostęp do seniorka.

Alsko
09-07-2008, 15:41
Bardzo dziękuję za gratulacje!!! :D

A niepocieszona jestem, bo Kapitanka jest "starsza" ode mnie o miesiąc z groszami, a gaduła większa, ze ho ho! Ponad 1100 :confused:

tadeusz50
09-07-2008, 17:21
Zebralo sie trochę tych "gaduł' ja do nich chyba nie należę hiii hiiii hiii hiii. Krótko a szczeka jak pies podwórkowy -ja o sobie-. No i gdzie ta gadająca załoga. Zeszli na lund, czy cóś.

Ewita
09-07-2008, 17:43
wyprawić wnuka do domu. Ale jestem. E, tam, Tadziu, niezły "gadacz" z ciebie! Przecież ładnie natłukłeś tych postów, jak na czas pobytu na forum! Ja już jestem ponad rok, Ala też... Za rok pewnie będziesz lepszy od nas!:D

tar-ninka
09-07-2008, 18:24
A hoj załogo .
widze ze moj sernik smakuje
cieszę sie bo przeciez cała noc go piekłam aby starczyło dla wszystkich .
a jakby tak nie smakował i musialabym sama go jesć .. łłłojjj
Ale fajnie sie zrobilo ,
od Chickitki dobre wiesci,i Szekla szantę rzuciła, i załoga coraz liczniejsza.P. Kapitan niezle sie czuje
No i Ala natrzepała postow az 6000 .. Gratulacje Alus .
Ot sama radosc .:D

Ewita
09-07-2008, 20:40
Wszyscy odpoczywają? Zmęczyła mnie pogoda. Nawet trochę popadało, ale zbyt mało... Ech, usiądę sobie i posłucham, o czym szepcą fale... Może sam Neptun się pojawi?:D

tar-ninka
09-07-2008, 20:51
Ewitko usiądę kolo ciebie jak pozwolisz
i moze Marte Mirską sobie przypomnimy..
http://odsiebie.com/pokaz/169642---1920.html
tak po cichutku...

Ewita
09-07-2008, 20:57
Od dziecka lubiłam tę piosenkę, okazuje się nawet, że doskonale pamiętam słowa! :D

Alsko
09-07-2008, 20:59
Mam dziś zły dzień. Czego się tknę - sknocę :confused:
Przed chwilą skasowałam na swojej stronie piękny wpis z bukietem. Mam nadzieję, że to już ostatni Kusego :mad:

tadeusz50
09-07-2008, 21:01
Witam!
Widzę,że pod masztem siedzi P. Kapitan i tar-ninka. Rozmyślają o Neptunie. To i przybywa może nie Neptun ani nawet nie podobny do niego sternik tej łajby. Zwolniony w pewnym sensie z obowiązków opiekuńczych, bo dziś Huragan "padł' bardzo szybko.

tar-ninka
09-07-2008, 21:03
Bardzo sie cieszę Ewitko ze moglam ci sprawic chc troszke radosci
Alus nie martw sie jaki bukiet chcesz to ci przysle , wpisu niestety nie .ale kwiatow nie pozałuję .
a hoj sterniku .

Ewita
09-07-2008, 21:04
Usiądziesz z nami? Musimy rozbawić Alę, bo nie uchodzi, żeby prezeska AA miała nos na kwintę opuszczony!:D

Anielka
09-07-2008, 21:04
Alus nie martw się ,jest nowy wpis,moze nie dosłowny,ale kwiatki te same.Pozdrawiam .Tarninko tez przysiadlam i z przyjemnoscia posłuchalam piosenki.Pozdrawiam załoge..Czasami sobie w kątku przysiadam i slucham piosenek,szant i szumu fal15734

Alsko
09-07-2008, 21:08
nawet udało mi się zjeść jedno słowo z posta! Miało być: wyskok Kusego.
Ale na ten wyskok znalazła lekarstwo Anieliczka :D
A ja na wszelki wypadek dobranockuję Was wszystkich i zmykam.
Może na koi opita AA nie narozrabiam? Dwie lewe łapy mi sie zrobiły :confused:
Ahoj, załogo!!!

tar-ninka
09-07-2008, 21:08
Witaj Anielko
juz wieczor i gdyby Frida z nami byla to juz by figle obmyslała :D
ale moze posluchamy jeszcze raz http://www.voila.pl/151/svy0b/?1

tadeusz50
09-07-2008, 21:12
Nos na kwintę!
A co to się porobiło, że jedna z moich ulubionych załogantek jest smutna. Mam na uszach stanąć, spróbuję. O udało się, położyłem torbę na zakupy na podłodze i stanąłem na uszach od niej. Zadanie wykonane. Mam dotknąć czubka własnego nosa własnym językiem, zaden problem w każdej chwili mogę to wykonać. Alu uśmiechnij sie.

Ewita
09-07-2008, 21:18
nie wiem, jak Alę, ale mnie rozbawiłeś setnie, Tadziu!:D "Za nasze noce i morze, i żeglowanie" - nie czerwonym winem, ale sokiem pomidorowym toast wznoszę!

tar-ninka
09-07-2008, 21:23
ktos wspomnial o soku pomidorowym.. Luubie , dostanę troche ?
Tadziuuu a uszami ruszac potrafisz..:D

Alsko
09-07-2008, 21:24
:) :D :)

To ma być uśmiech...

tar-ninka
09-07-2008, 21:30
wznoszę toast za Ali uśmiech ,Ewitki zdrowie , za nasza wspaniala zaloge za morze .
http://www.fothost.pl/upload/08/28/90ce37c0.jpg (http://www.fothost.pl)
sokem pomidorowym ze specjalna wkladka . /duzo , duzo serdecznosci/

Ewita
09-07-2008, 21:30
Na pociechę ci przypomnę, że do piątku już niedaleko!:D
Tarninko! Pewnie, że dostaniesz soku peeełną szklanicę!

Alsko
09-07-2008, 21:32
"Ja stawiam" wklepać. http://www.voila.pl/069/txwn2/?1
Może się uda na zakończenie dnia.
Ahoj!

tadeusz50
09-07-2008, 21:32
Dzięki!
Za pochwałę i piękny uśmiech. Niestety uszami nie wachluję, kiedys powiedzieli, że nie mogę nimi ruszać bo powstają duże porywy wiatru. Wówczas nie było takich upałów jak obecnie, dzis zarabiałbym dużą kasę za klimatyzację pomieszczeń. niestety za póżno na naukę, mięśnie zastane.

Ewita
09-07-2008, 21:37
Słucham sobie właśnie!:D "Czy mam pieniądze, czy grosza mi brak - ja stawiam"! Sok pomidorowy dzisiaj stawiam!:D

maja59
09-07-2008, 21:52
Ja też stawiam sok pomidorowy, bardzo go lubię i właśnie piję na dobranoc. Dla wszystkich starczy, mam zapas

bogda
09-07-2008, 21:52
Ahoj załogo, nareszcie do Was dotarłam, posłuchałam piosenek i zaraz jest mi lepiej. Frida wędruje po polach i lasach, ale jutro już tu będzie, tak że tylko dzisiaj macie spokój ;) bo jutro pewnie na paluszkach...:)

bogda
09-07-2008, 21:54
A właśnie, bo zapomniałam...pomidory i sok pomidorowy mają dużo potasu i są wskazane dla sercowców i nie tylko, ja ostatnio właśnie miałam nagły spadek potasu i przez to wylądowałam w szpitalu...i doktór kazał jeść dużo pomidorów i winogron....

Ewita
09-07-2008, 21:57
wypijmy po szklanicy "pomidorowego zdrowia" - za tych, co na morzu, albo po szerokim świecie się rozproszyli, ale przecież do nas wrócą!:D I za rodzynka sternika, co z nami wachty pełni! Ahoj, załogo miła!

tadeusz50
09-07-2008, 21:59
Witaj maja59, witaj bogda bardzo milo mi was widziec na łajbie.

maja59
09-07-2008, 22:01
Bogda, ja trafiłam do Klubu szukając w googlach informacji na temat bolesnych skurczów nóg i dostałam zaraz poradę pij sok z pomidorów. Zaczęłam regularnie pić, jeść surowe i skurcze skończyły się jak ręką odjął i jeszcze w nagrodę poznałam Was wszystkich. Niech żyją pomidory i przyjaźni ludzie.

tadeusz50
09-07-2008, 22:01
P. Kapitan udaje sie na spoczynek w związku z tym prosze o wyjatkową ciszę.

bogda
09-07-2008, 22:01
No to pijemy...do dna... za wszystkich załogantów, piratów, szarże i sympatyków :)
Ahoj Ewito...spokojnej nocy :)

maja59
09-07-2008, 22:01
Witaj maja59, witaj bogda bardzo milo mi was widziec na łajbie.
Witaj Tadzi, też miło Cie wdzieć

bogda
09-07-2008, 22:03
Bogda, ja trafiłam do Klubu szukając w googlach informacji na temat bolesnych skurczów nóg i dostałam zaraz poradę pij sok z pomidorów. Zaczęłam regularnie pić, jeść surowe i skurcze skończyły się jak ręką odjął i jeszcze w nagrodę poznałam Was wszystkich. Niech żyją pomidory i przyjaźni ludzie.

A widzisz, nie ma tego złego...korzyść odniosłaś wszechstronną, a my przy okazji też, bo do nas dołączyłaś...:)

bogda
09-07-2008, 22:04
Witaj nasz sterniku. chociaż pora do spania, ale może jeszcze troche wytrzymam :)

bachor
09-07-2008, 22:19
Kurde- z zapowiedzi miała być balanga a wy w kimono ???
Coto za balanga? porno-łóżkowa jakaś ?
A gdzie Martunia? :mad:

bogda
09-07-2008, 22:25
Bachor.....balanga będzie w kimonach i przy maszcie, a czy łóżkowa to tylko kwestia wyobrażni :D

tadeusz50
10-07-2008, 00:36
Kurde- z zapowiedzi miała być balanga a wy w kimono ???
Coto za balanga? porno-łóżkowa jakaś ?
A gdzie Martunia? :mad:
No widzisz-bachor-balanga porno-łóżkowa w pełnym toku, właśnie zmieniam łóżkopatrnerkę.
Oj biedny ty z tą Martunią, uciekła ci ona na wyspy. Spróbuj kajakiem dopłynąć.
Kimono zostawiłem bo przeca nie będę go gniótł w pornołóżku.Papapa

tar-ninka
10-07-2008, 06:34
Nno ładnie ster sznurkiem zabezpieczony aby sie nie kręciła łajba w kolko .
Sternik po polnocy do baru czmychnął i jeszcze tam siedzi ...:confused:

Ewita
10-07-2008, 06:37
...niby tęskni, a nawet nie zauważył, że Martunia nas odwiedziła:confused:
Sterniku! Już widzę tę naszą balangę i kimona!:D Rozbawiła mnie wizja kimona, które zdejmujesz i składasz starannie, żeby się w porno - łóżku nie pogniotło:D Temat w sam raz do bunkra!
Witaj, Tarninko! Sternik wachtę nocną pełnił z całym poświęceniem!

tar-ninka
10-07-2008, 06:44
A hoj .Pani Kapitan
a ja sie pytam grzecznie , co robi ten sznurek namotany przy sterze ?
w nocy spac nie moglam wyszłam na poklad ,a sternika ani ani .
popatrzylam dzis rano przez lunetę /porzuconą przez sternika/ i co widzę?
Bar a w nim sternika przy barze .. kiwa się w kimonie ..:D

Ewita
10-07-2008, 06:47
Bo się wyda! Przyjmijmy, że nasz Sternik miał sny kolorowe, a tak realistyczne :D

tar-ninka
10-07-2008, 06:57
hhihii ciichoo...;) soczku pomaranczowego Mu przygotowalam ..
http://www.fothost.pl/upload/08/28/361fd974.jpg (http://www.fothost.pl)

tadeusz50
10-07-2008, 07:07
O co chodzi!
Ster zabezpieczony, luneta była starannie położona, widocznie kołysanie łajby ją zrzuciło. Sternik w barze no cóż jak sie wzięło dwa etaty to teraz masz co chciałeś. Bez narzekania.Cierp ciało jakżeś chciało.

tar-ninka
10-07-2008, 07:20
Biedny sternik ..
Napij sie soku pomarańczowego . zjedz kawałek tortu czekoladowego
http://www.fothost.pl/upload/08/28/142c61d5.jpg (http://www.fothost.pl)
Czekolada ponoc dobrze robi na... ..??zapomnialam na co ,ale jest dobra:D

tadeusz50
10-07-2008, 07:39
tar-ninko
Serdecznie dziękuję, soczek pychotka o czekoladzie nie wspominając jaka pyszna.

szekla
10-07-2008, 08:54
a tu zamiast pływania to łasuchowanie na całego :) no ale jak załoga nie w komplecie to czemu się dziwić?

Ewita
10-07-2008, 08:59
Sternik znany jest z miłości do słodyczy - też mu się należy, a co? :D A łasuchowanie w pływaniu mu jakoś nie przeszkadza, ba! wzmaga czujność:D

tadeusz50
10-07-2008, 09:47
Atos!
Uwaga na członka załogi Atosa, ponieważ został poddany gruntownemu praniu w pralce (bez wirowania) zmienił się nie do poznania. Przejaśniał, wybielał i wogóle zmienił się. Tak więc jest to ten sam Atos tylko co nieco odmieniony pod względem wyglądu.
Danusiu ja bez slodyczy to jak piwosz bez piwa, musze je spożywać tz. słodycze. mniam mniam mniam.

bogda
10-07-2008, 10:49
Ahoj załogo...znowu rozpusta na łajbie i jak tu człowiek nie utyje...a zaraz się popłaczę, bo zrobiłam sobie kuku na komputerze, chciałam zapisać rysunek, myszka się obsunęła i kliknęłam w" blokuj obrazki na klubie senior"...i teraz nie widzę ani obrazków, ani żadnych awatarków....buuuuu
Może ktoś mi podpowie jak to odmienić????

frida
10-07-2008, 13:51
WItajcie kochana załogo!!!
Jak raport,to raport....
wtorek
partyjka szachów oj do białego rana więc, w dzień spaciu...;)
środa
wczora z wieczora heh poszłam sobie do lasu narobić hałasu i tup,tup, sarenke z daleka widziałam,która podjadała sobie cuś...
postanowiłam gajowego poszukać i nic...rozglądałą się dookoła a tu tylko było mną zainteresowane stado komarów:)

wkońcu dorwałam ponton i dawaj w pogoń za Wami .....wyczerpana..dopłynęłam huraaaa...teraz szczęśliwa hops pod masztem klapłam...i czekam..hihih na resztę załogi...ufff cmoki,cmoki

stringa F.

Alsko
10-07-2008, 13:56
a nie potrafisz wrócić w to samo miejsce? Gdybyś potrafiła - to może dałoby się odkliknąć.
Ja jestem tuman. Mogę Ci poradzić tylko list do Adminki, bo na wątku "pomocowym" możesz długo czekać. Zjedź na dół strony i kliknij w "kontakt". Otworzy Ci się okienko, w którym możesz napisać, co Cię boli :)

Hej, stringo Tup-Tup! Wróciłaś z tarczą, prawda?! Hurrra!

frida
10-07-2008, 14:19
Prawie:)ale tarcza będzie się zbroic,bo za tydz.kolejny wyjazd,aż do 25 lipca i 27 wracam do Łodzi :) chyba wtedy powinno być już ...cała zbroja..nie???

Alsko
10-07-2008, 14:27
Trzymam kciuki! :D :) :D

tadeusz50
10-07-2008, 14:54
Witajcie
Sternik melduję sie gotowy do zajęć z załogą. Huragan oddany pod opiekę rodziocielki. Jeszcze jutro rano mały dyżur i wooooolneeeee do 23 lipca.Frida co to za podrywanie księdza, chciałaś go sprowadzic na manowce?? bogna z Twoim problemem nie potrafie Ci pomóc.

martunia
10-07-2008, 16:21
Witajcie kochani.
Co sié tutaj dzialo?
Kimona przy maszcie,zagládam ludzia w srodku jakby brak.
Ktos tu jakies striptease wyprawial?
Widzé trzeba wracac,morale na lajbie schodzi na psy.

hannabarbara
10-07-2008, 16:22
A hoj Załogo! Nie macie pojecia jak się za Wami stęskniłam. W lesie fajnie, już są kurki , ale trochę zimno. No i brak kompa, wieczorem najdokuczliwszy.Całuję wszystkich z dubeltówki i jeszcze troszkę!