PDA

View Full Version : jak leczyć potencję?

Wieslaw_ww
09-07-2008, 14:05
Witam wszystkich, mam bardzo poważny problem. Jeszcze nie byłem u lekarza, bo szczerze mam nadzieję, że uda mi się uniknąć płatnej wizyty. Mam problem z potencją i tak sobie pomyślałem, że może ktoś będzie wiedział jak mi pomóc? Słyszeliście o jakiś tabletkach? O czymś co działa? Będę bardzo wdzięczny! Widziałem kiedyś w tv taką reklamę z panem stojącym na głowie, chyba Permen się nazywa ten srodek, może mi ktoś pomóc?

siekierka
09-07-2008, 15:26
Kiedyś już pisałem, Polski generyk nosi nazwę MAXIGRA i kosztuje 107 zł.(Do niedawna było 97).(Na rp)
"Zabierz kobietę do miasta na bal, bo będzie drożej..." :D

Lila
09-07-2008, 15:28
A na ile razuff starcy una Maksigra ? Mum na myśli łogiera ?

siekierka
09-07-2008, 15:33
A na ile razuff starcy una Maksigra ? Mum na myśli łogiera ?

Pakowana po 4 w pudełku:D

tadeusz50
09-07-2008, 15:39
Wstyd mi
Miłe koleżanki forumowiczki po prostu okropnie mi wstyd za wasze wypowiedzi poza -maja59 i siekierka-. Leżycie sobie rozkladacie nogi i o resztę powinien martwić się partner. Impotencja jest przeciez stanem chorobowym i naśmiewanie się z niej jest podłe. Uważam za oczywiste udanie sie do seksuologa i zasięgnięcia porady. Nigdy z targowisk nie kupujcie lekarstw.

Alsko
09-07-2008, 15:42
Mantra. Od stosującego zależy, ile razy powtarzana. A brzmi "To nie moja żona, to nie moja żona, to nie moja żona".... itd.

siekierka
09-07-2008, 15:43
Mantra. Od stosującego zależy, ile razy powtarzana. A brzmi "To nie moja żona, to nie moja żona, to nie moja żona".... itd.

BRAWO !!!:D

destiny
09-07-2008, 15:48
Nikt się nie naśmiewa z problemu, który tyczy większość mężczyzn ...już w coraz to młodszym wieku.
Ale nie można podchodzić do sprawy tak, jakby miała kluczowe znaczenie w związku dwojga ludzi.
Choć przyznaję, że to ważna sprawa dla mężczyzny. I kobiety w sumie też.
Nikt tu nie dał złej rady Wiesławowi.
Myślę, że troszkę humoru nie zaszkodzi :)

Lila
09-07-2008, 15:52
Wstyd mi
Miłe koleżanki forumowiczki po prostu okropnie mi wstyd za wasze wypowiedzi poza -maja59 i siekierka-. Leżycie sobie rozkladacie nogi i o resztę powinien martwić się partner. Impotencja jest przeciez stanem chorobowym i naśmiewanie się z niej jest podłe. Uważam za oczywiste udanie sie do seksuologa i zasięgnięcia porady. Nigdy z targowisk nie kupujcie lekarstw.

Kumie a skund wieta,ze lezymy ?
Mój to nijak nie kce bes rury ,tak sie rosbestwił ..To muse robić wygibasy pszy ruze łod piecyka.Bes gaciuff ,tak mie molesztuje...

destiny
09-07-2008, 16:24
Wiesławie, chyba można znaleźć Przychodnie, gdzie przyjmie Cię specjalista w ramach Kasy Chorych.
I to jest podstawa.
Pamiętaj, że odpowiedni środek przepisze ci lekarz po zbadaniu i wykluczeniu innych chorób.
Poza tym, często tabletki wspomagające potencję wchodzą w interakcję z innymi lekami. Musisz to mieć na uwadze.
Nie ryzykuj swojego zdrowia :)

polder
09-07-2008, 16:52
Tak sobie myślę, co forumowa zołza poradziłaby kobiecie cierpiącej na upławy. Długie stanie na głowie? Jak w reklamie
podpasek? Pewnie już zapomniała (z racji wieku) co to jest.

Dodatkowo: spotkały mnie zarzuty, że używam języka spod budki z piwem. Nie lubię piwa, więc TAM nie przestaję. Widocznie jego znajomość jest następstwem przebywania. Bo skąd? Więc niech pierwszy rzuci kamieniem...

maja59
09-07-2008, 18:28
Znowu zaczynasz, a podobno miałeś odejść po angielsku, ale to pewnie wyższa jazda

Malgorzata 50
09-07-2008, 18:42
Tak sobie myślę, co forumowa zołza poradziłaby kobiecie cierpiącej na upławy. Długie stanie na głowie? Jak w reklamie
podpasek? Pewnie już zapomniała (z racji wieku) co to jest.

Dodatkowo: spotkały mnie zarzuty, że używam języka spod budki z piwem. Nie lubię piwa, więc TAM nie przestaję. Widocznie jego znajomość jest następstwem przebywania. Bo skąd? Więc niech pierwszy rzuci kamieniem... Polder ja ci dam radę z serca -nim kopniesz poczytaj sobie cóś na temat kobiecej anatomii .To nie upławy znikają z wiekiem.I nie są one nijak rownoległe do meskiej potencji lub jej braku.One są INFEKCJI efektem czyli kompletnie ni priczom.
Widzę ,że zamiast grzecznie powiedziec "zgrzeszyłem ,ponioslo mnie ,przepraszam' brniesz jak chory w krzaki...Język jakiego użyleś -po budką z piwem nie gości ,albowiem gentlemeni tam przebywający pod wpływem alkoholu są bardziej szarmanccy niż ty.Niestety.Sorry za karcenie cię ,ale prosisz się o to....
Wiem ,że temat potencja rozjusza kazdego faceta -ale skoro tak, to po jakiego na forum publicznym facio dzieli się swoimi rozterkami... zamiast iść do do lekarza .Zresztą są przeslanki dość mocne ,że to podpucha obliczona na wywolanie zwierzeń starszych pań ...i zbawę do rozpuku.Niedoczekanie .
Tadziu czyżbyś posądzał nas o tak kiepski repertuar i słabą wyobraźnię w tej dziedzinie ...Oczekiwałam po tobie nieco wyższych lotów....:)

maja59
09-07-2008, 19:21
Małgosiu, nie wiem czy nie powtórzy się tutaj historia jednej forumowiczki, która miała kłopoty z protezką i dała nogę po naszych dyskusjach. Mam ambiwalentne uczucia, czy z pełną powagą doradzać, czy dać sobie spokój.

Pani Slowikowa
09-07-2008, 19:41
Małgosiu, nie wiem czy nie powtórzy się tutaj historia jednej forumowiczki, która miała kłopoty z protezką i dała nogę po naszych dyskusjach. Mam ambiwalentne uczucia, czy z pełną powagą doradzać, czy dać sobie spokój.

przeciez to jasne jak slonce ze facet prowokuje.. :cool: Przeciez nawet roczne dziecko wie o viagrze..

destiny
09-07-2008, 19:47
Ja już podchodzę do takich wątków raczej w formie humorystycznej, bo...
1. "Przejechałam się" dając jak najbardziej poważne rady na wątku Mario. Pamiętacie ?
2. Na temat impotencji można znaleźć sporo informacji wpisując hasło w Google.
3. Autor jak do tej pory jest autorem tylko 1 postu i pewnie chichocze po cichutku.
4. Żartując, staram się nikogo nie urazić ani nie robić osobistych aluzji czy wycieczek.
:) :)

tadeusz50
09-07-2008, 19:55
Malgorzato50
Dałaś mi klapsika czy zasłużenie nie wiem. Podeszłem do sprawy powaznie tak jak do kwesti sztucznych zębów. Pan byc może pęka teraz ze śmiechu co to kobitki wypisują albo też gryzie palce z wścieklości, że robią sobie smichy chichy z jednak poważnego problemu. Jak napisałem najlepiej udać się do lekarza i nie ma się co wstydzić, bo mogę zrozumieć wstyd 12-13 latki przed pierwsza wizyta u ginekologa. Ale za przeproszeniem statrgo faceta przed lekarzem. Wielu forumowiczów wyskakuje z dziwnymi pytaniami np. na temat uzależnień (natychmiast przestać pić lub palić) lub na temat ZUS-u. Staram się zawsze odpowiadać zgodnie ze swoją wiedzą.

Lila
09-07-2008, 20:03
Jeżeli na wątku o potencji pojawia się chochoł,to oznacza że siła grawitacji ostatecznie zwycięża nad jego siłą przyciągania kobiet.
I na nic szumne zapowiedzi ,że się ulotni po angielsku.Brnie dalej,czekając na bana i na zakopanie go w dole z kompostem,jak jego poprzednicy..

To tyle co mam do powiedzenia na temat zwyczajnego buractwa .

ps.Maja ,przy okazji dam Ci linka do wątku ,gdzie pisałyśmy gwarą ,zaśmiewając się do łez z tego samego tematu.
A może Desti jako sprytniejsza przybliży wątek o erekcji ?:)

Miłego wieczorka życzę..

maja59
09-07-2008, 20:16
:) Lilu, prawdę mówiąc to cały dzień konałam ze śmiechu zwijając się w krakowskiego bajgla z Twojej uwagi, że pewnie za krótko stał na głowie, jeszcze teraz rżę jak opętana, aż mi sie reka trzęsie i pewnie walę byki:D

Lila
09-07-2008, 20:30
Przeżyjmy to jeszcze raz...:D

http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-zaburzenia-erekcji-u-co-trzeciego-piecdziesieciolatka-komentarze-757.html/?highlight=erekcja

I jeszcze raz miłego wieczoru..

maja59
09-07-2008, 21:00
Czytałam, śliczne

admin
09-07-2008, 21:10
No dobra
1. W związku z naruszaniem regulaminu i obrażaniem innych użytkowników użytkownik polder został zabanowany na okres 7 dni. Po tym czasie zostanie, zgodnie z regulaminem na kolejne 7 dni dołączony do grupy użytkowników z ograniczonym prawem do wysyłania postów.

2. Prosiłam kilkakrotnie żeby na pytania i tematy w wątkach zdrowie nie odpowiadać w sposób mogący urazić pytającego (a z prywatnej korespondencji wiem, że takie żarty niekiedy bolą i to bardzo).

Na żarty i słowne szermierki przewidziane są inne podfora. Podforum Zdrowie służy między innymi pisaniu o swoich kłopotach zdrowotnych (dotyczących czasem wstydliwych spraw), jeśli ktoś nie chce widzieć takich postów, może ich przecież nie czytać.

To co szanowni państwo piszecie na górze o intencjach, jakie rządzą pytającymi bywa prawdą - ale tylko bywa. Nie każdy umie/chce korzystać z Googla czy wędrować po różnych forach i tematach. Wiele osób woli zapytać bezpośrednio o własną sprawę - i zaać na konkretnym forum tylko to jedno, istotne dla siebie pytanie. I takie osoby mają do tego prawo.

Bardzo proszę o zastosowanie się do mojej prośby przy kolejnych takich okazjach. Jeśli nie macie Państwo nic do powiedzenia w takich kwestiach, po prostu proszę się nie wypowiadać - nie ma takiego obowiązku, żeby na każde pytanie musiała padać odpowiedź. Posty najbardziej dygresyjne przeniosłam do wątku wskazanego przez Lilę.

Lila
10-07-2008, 00:04
No i słowo ciałem się stało..:)

Czyli kompost ? W sam raz miejsce dla owego użytkownika.:)
Więc impotencja w tym wypadku koreluje ze słowem -absencja.

ps.Taki fajny wątek mógłby być.Adminka ma rację,jednakowoż wątek o jelitach Maria przeszedł do historii już ..A co byłoby,gdybyśmy podeszły do tego poważnie ?

kazio
10-07-2008, 00:28
A jednak inkwizycja nadal działa....

Brunek_L
10-07-2008, 10:02
Ja tez kiedys mialem taki problem i zaczałem brać Permen. On jest oparty na bazie ziół więc nie jest szkodliwy. Mi pomógl, znowu poczulem się jak mężczyzna! Bieze się go około 7 tygodni. Ja odniosłem sukces. Takrze może tego spróbuj

Wieslaw_ww
10-07-2008, 10:35
Cieszę się, że mój temat wywołał taką dyskusję. Ale jednoczesnie przykro mi, że nie wszyscy potraktowali poważnie mój problem. Dziękuję jednak tym, którzy dali mi trochę rad. Problem jest dla mnie bardzo krepujący i nie jest mi łatwo o tym mówić. Może wybiorę sie to lekarza, nie wykluczam tego. A jesli mozna, to chcialbym zeby ktos podal mi jakies informacje dotyczace tego srodka Permen. Ja nie bardzo sie na tym znam, a szukam czegos skutecznego, skoro wiec Brunku_L Tobie pomoglo, to moze ja tez powinienem sprobowac?

Malgorzata 50
10-07-2008, 11:00
Małgosiu, nie wiem czy nie powtórzy się tutaj historia jednej forumowiczki, która miała kłopoty z protezką i dała nogę po naszych dyskusjach. Mam ambiwalentne uczucia, czy z pełną powagą doradzać, czy dać sobie spokój.Ryzyk fizyk majeczko ......:)

maja59
10-07-2008, 19:15
Ryzyk fizyk majeczko ......:)
A więc ryzyk

Alsko
10-07-2008, 19:31
Cieszę się, że mój temat wywołał taką dyskusję. Ale jednoczesnie przykro mi, że nie wszyscy potraktowali poważnie mój problem. Dziękuję jednak tym, którzy dali mi trochę rad. Problem jest dla mnie bardzo krepujący i nie jest mi łatwo o tym mówić. Może wybiorę sie to lekarza, nie wykluczam tego. A jesli mozna, to chcialbym zeby ktos podal mi jakies informacje dotyczace tego srodka Permen. Ja nie bardzo sie na tym znam, a szukam czegos skutecznego, skoro wiec Brunku_L Tobie pomoglo, to moze ja tez powinienem sprobowac?
Może na tej stronie znajdziesz potrzebne Ci informacje. Kliknij w link:
http://www.permen.pl/
(http://www.permen.pl/)

Wieslaw_ww
11-07-2008, 09:26
Dziękuję Ci serdecznie za link. Troche poczytalem na temat tych tabletek. W sumie, to tam pisze, ze wszystko jest na bazie ziół, że ogólnie ten Permen jest skuteczny. A mam takie pytanie, jak to jest z autopsji? Moze ktos to brał i moze mi powiedziec jak sie czul itd?
Dziękuje za odpowiedz "Alsko"

emka46
12-07-2008, 00:35
Witam wszystkich, mam bardzo poważny problem. Jeszcze nie byłem u lekarza, bo szczerze mam nadzieję, że uda mi się uniknąć płatnej wizyty. Mam problem z potencją

Ja to u męzczyzny leczyłabym raczej impotencję.:D

Malgorzata 50
12-07-2008, 01:34
Ja to u męzczyzny leczyłabym raczej impotencję.:D
:DEmka istotnie!!!! Ha ha ha nikt tego poza tobą nie zauważyl.My się z troską pochylamy...a Wiesław pada na pysk z powodu potencji i chce się leczyc ,żeby krzynkę odpocząć...a my mu tu viagrę i inne takie ..toć chlop się wykończy....:D

Pani Slowikowa
12-07-2008, 01:38
przeciez Wieslaw nie chcial leczyc potencji, tylko powiedzial ze mial z nia problem.. :rolleyes:

Malgorzata 50
12-07-2008, 01:41
Cześć Asiu położyłam sie już i nie mogę spać więc przyszłam ...moze też mam jakiś problem... przeca napisał ze ma problem z potencją i fakt ,ze nie napisał jaki ...mowilam do lekarza ,a nie na babki sie zdawać ,albo może wręcz przeciwnie zdać się na jedna i problem jaki by nie był ,sam minie....Wiesławie wybacz.....

Lila
12-07-2008, 19:00
No i wyszło szydło z worka...:)
Jedna emka właściwie odczytała intencje..Faktycznie,głupie my baby...:)

Brunek_L
13-07-2008, 18:38
ojej, no nie śmiejcie sie, nie kazdy jest taki ą ę

emka46
13-07-2008, 22:08
przeciez Wieslaw nie chcial leczyc potencji, tylko powiedzial ze mial z nia problem.. :rolleyes:
Tutuł wątku jest,wklejam:
Wieslaw_ww (http://www.klub.senior.pl/moje/wieslaw-ww) http://www.klub.senior.pl/images/smooth_blue/statusicon/user_offline.gif vbmenu_register("postmenu_178151", true);
Początkujący

http://www.klub.senior.pl/menopauzaandropauza/images/icons/icon1.gif jak leczyć potencję?

Dziwny ten swiat,za mało źle,za duzo jeszcze gorzej.:D

kufa86
13-07-2008, 23:18
Było cicho, ciemno i przyjemnie,
była dupa,
ale ze mnie.
Z potencją jest faktycznie kłopot,
chodzi o nadmiar alimentów.

kufa86
13-07-2008, 23:39
Ażeby para była nasycona, ciśnienie parcjalne powinno być stałe (albo coś koło tego), Babka Gratka potwierdzi.
Tłumacząc na nasze, suma wieku pary nasyconej nie może przekroczyć 81 lat (bez pedofilii proszę).
I to jest recepta na potencję w te i wefte.

Wieslaw_ww
15-07-2008, 15:26
bardzo mi przykro, że przez głupi błąd mój problem został potraktowany tak płytko.

a_sikorzanka
15-07-2008, 15:52
bardzo mi przykro, że przez głupi błąd mój problem został potraktowany tak płytko.

Wiesławie nie przejmuj się i tak w życiu bywa.:)

Lila
15-07-2008, 20:45

Wiesławie,nie przejmuj się.Dostałeś tu rady ,dobre choć na wesoło.Jak problem zniknie,zostaniesz potraktowany w nagrodę baaaardzo głęboko..

stanley47
15-07-2008, 22:08
Wiesławie , na tą dolegliwość jest sposób stary jak świat . Pij mleko z gipsem.( łyżeczka na szklankę)

Brunek_L
18-07-2008, 13:43
jak tam z Twoim problemem Wieslawie? pytalem kiedys w aptece o te ziołowe suplementy diety, jak będziesz w aptece to popytaj dokładniej o penigre albo o Permen,bo jest chyba trochę lepszy. daj znac jak Ci idzie i nie przejmuj się opiniami innych, najważniejsze, żebyś lepiej się poczuł

Wieslaw_ww
21-07-2008, 16:44
Dziękuję, u mnie już troszkę lepiej. Biorę Permen, doradził mi to mój przyjaciel - lekarz. Oparty jest na ziołach, zero chemii. Czuję się coraz lepiej, jestem w trakcie kuracji. Mam nadzieję, ze wszystko się uda.

Malwina
21-07-2008, 20:16
Permen jest szeroko polecany pzrez naturoterapeutów.Dobrze robisz, że go biezesz

Brunek_L
22-07-2008, 16:00
to daj pozniej znac jak tam samopoczucie, ja sam zaczynam sie powoli zastanawiac czy sobie nie kupie jakiegos Permenu albo Penigry bo z moja sprawnoscia jest coraz gorzej

Malgorzata 50
22-07-2008, 19:12
Chlopaki ,a jak tam wasze Panie ....nie wystarczą ...???? Damskie sposoby na brak potencji potrafią czynić cuda.....

chickita
22-07-2008, 19:27
Gosia, tu chyba chodzi o dodatkowy "wzmacniacz"? Tak mi sie wydaje?

Malgorzata 50
23-07-2008, 01:28
Ale jak kobita się uprze to nie trza wzmacniacza .....

Wieslaw_ww
29-07-2008, 14:32
Niestety, czasem kobieta nawet nie umie lub nie może pomóc, wtedy przydaje się taki dopalacz. Mój póki co sprawuje sie znakomicie, bardzo dobrze się czuje.

Lila
30-07-2008, 00:01
Niestety, czasem kobieta nawet nie umie lub nie może pomóc, wtedy przydaje się taki dopalacz. Mój póki co sprawuje sie znakomicie, bardzo dobrze się czuje.

Chyba nie przesadzę ,jak powiem że cieszymy się wraz z Tobą.:) :rolleyes:
Życzę dalszych sukcesów na froncie.I daj znak chociaż ,czy czynisz postępy ?

kufa86
03-08-2008, 02:48
Chyba nie przesadzę ,jak powiem że cieszymy się wraz z Tobą.:) :rolleyes:

Przesadzisz,
co mnie obchodzi potencja obcego mężczyzny?

Brunek_L
05-08-2008, 12:32
Rozmawiałem niedawno z moim pszyjacielem. I okazuje sie, ze on tez ma probelmy takie jak Ty wieslawie. Powiedzialem mu o tym permenie mam nadzieje ze dalem mu dobra rade?

kajka100
01-09-2008, 17:39
to nie sa żarty-dla mężczyzny potencja jest b. wazna , tak jak dla kobiety aktywnosć seksualna.Lecz wiekszośc sie do tego nie przyznaje..udają, zwlaszcza kobiety-czemu?? Sadzie, ze jesli jestes w zwiazku prawdziwa, otwarta rozmowa z żoną może zdziałac cuda.Zycze odwagi.

kajka100
01-09-2008, 17:45
a co proponujesz kobietom???

kajka100
01-09-2008, 17:47
i...i tu podzielam twoje zdanie....kobieta wiele moze...

VETUS
03-09-2008, 00:26
Tak sobie czytam i..... myślę sobie, że dawnymi czasy bywało, iż panna młoda miała lat 19 a wybranek serca lat 42, więc on po 20 latach małżeństwa miał wciąż młodą żonę i nie potrzebowal dopalacza. Dzisiaj, najczęściej przy żonach równolatkach.....
Stąd dyrektorska choroba - stary ramol ugania się za młodą sekretarką.

Lila
03-09-2008, 01:05
Tak sobie czytam i..... myślę sobie, że dawnymi czasy bywało, iż panna młoda miała lat 19 a wybranek serca lat 42, więc on po 20 latach małżeństwa miał wciąż młodą żonę i nie potrzebowal dopalacza. Dzisiaj, najczęściej przy żonach równolatkach.....

Ano racja.Mnie ciekawi jakiego dopalacza potrzebowała panna młoda ? Wszak drzewiej nie miała względu na ''blachę'' ,jaki ma pewnikiem sekretarka pana dyrektora.
Przecież nie leci na jego zwiędłe wdzięki ?

Malgorzata 50
03-09-2008, 01:10
Tyle ze zona równolatka jest wciąż atrakcyjną kobietą i nie musi się za nikim uganiać a zdyszany macho z brzuchem nawet jak w końcu dopadnie tę sekretarkę to co niby poza portfelem ma jej do zaproponowania?????:D

VETUS
03-09-2008, 01:59
Ano racja.Mnie ciekawi jakiego dopalacza potrzebowała panna młoda ? Wszak drzewiej nie miała względu na ''blachę'' ,jaki ma pewnikiem sekretarka pana dyrektora.
Przecież nie leci na jego zwiędłe wdzięki ?

Toteż często na myśl a urokach małżeńskiej alkowy bolała ją głowa. Mieć globusa - bodajże sie to nazywało. :-)

VETUS
03-09-2008, 02:11
Tyle ze zona równolatka jest wciąż atrakcyjną kobietą i nie musi się za nikim uganiać a zdyszany macho z brzuchem nawet jak w końcu dopadnie tę sekretarkę to co niby poza portfelem ma jej do zaproponowania?????:D

Ma pani rację... chociaż ten brzuszek to "autorytetem" czesto nazywają. Poza portfelem są jeszcze inne dobra doczesne; w szkolnictwie wyższym - załatwienie egzaminu, etatu na uczelni, napisanie pracy magisterskiej... Ale w sumie - ohyda. Gdzieś w Biblii jest sentencja; "Obrzydliwa jest miłość starca", dodam; zwłaszcza uślinionego.
Biorę stronę dojrzałych kobitek.

Brunek_L
27-10-2008, 13:36
Witam ponownie.
Odnalazłem ten wątek wreszcie.
Nie wiem czy jesteście ciekawi co u mnie?
Kuracja podziałała. Na szcęście, teraz jest już wszytsko dobrze. Natomiast do dziś od czasu do czasu musze wziąć jedną tabletke. To tak dla mojego spokoju i zdrowia. Ale to już rzadziej biore, od czasu do czasu jak mi zona przypomnie.

Malwina
15-11-2008, 19:58
Fajnie , ze Ci pomogło, to poprawia komfort życia i samopoczucie, zapytaj lekarza, ale myślę, ze taką kurację tzreba powtarzać,(co jaki czas?) aby utrzymać poziom składników odpowiedzialnych za potencję....nie wiem czy takie branie tabletki raz w tygodniu cos załatwia....

Kazik
15-11-2008, 20:41
Brunek-tu na seniorku są ludzie z doswiadczeniem [nie myl z doświadczeniami]-pomogą dowcipnie.

Kazik
15-11-2008, 20:49
Brunek-zobacz mój profil. Zrób tak samo-ale nie musisz. Jednak wtedy -jesteś jakoś oceniany, Twoje wypowiedzi też.

gratka
26-11-2008, 16:57
Nie wchodziłam na ten wątek, bo mnie nie dotyczy, ale ciągle myślę, po co leczyć potencję? Może jednak - jeżeli już koniecznie trzeba - leczyć impotencję!

tadeusz50
26-11-2008, 17:04
Nie wchodziłam na ten wątek, bo mnie nie dotyczy, ale ciągle myślę, po co leczyć potencję? Może jednak - jeżeli już koniecznie trzeba - leczyć impotencję!
Janeczko, przypuszczalnie założyciel wątku w stresie pomylił pojęcia i teraz tego nie da się zmienić. Oczywiście, że masz rację leczyć się powinno impotencję.

amotolek
13-12-2008, 19:33
Kumie a skund wieta,ze lezymy ?
Mój to nijak nie kce bes rury ,tak sie rosbestwił ..To muse robić wygibasy pszy ruze łod piecyka.Bes gaciuff ,tak mie molesztuje...
Jest problem pewnych progów wiekowych: 23 -28 lat to kobiety, z którymi (jak widzę z autopsji) można się porozumieć jakoś nieźle.

Potem 32 - 38 lat, często pierwotne rozwódki po przejściach - szukają nie wiadomo czego, a zasadniczo to księcia z bajki:-)

Najgorzej jest z tymi co maja gdzieś 41-44 lata, bo te to już naprawdę same nie wiedza czego chcą i się dopiero stabilizują kontaktowo tuż po przekroczeniu 50 latek.

No a te panie od 59 do 63 lat biorą wszystko jak leci i nie ma się co nimi za bardzo zaprzątać.

I tak to poleciało:-)

Ja z kolei wiem, bo tam byłem, z e np. w Tajlandii kobieta by umarła ze wstydu, gdyby jej facet brał taka np. viagrę.

Mają inne sposoby i facet dla nich to nie zmywarka do naczyń,. Zresztą podobno dowiedziono, ze zmywanie naczyń (ręcznie!) zmniejsza potencjalne zainteresowanie faceta damą przykuchenną nawet o 80 %!

Stąd słyszałem takie powiedzenie, ze viagra to nie jest środek na powstanie u mężczyzn, ale tylko na lenistwo kobiet! :-)

amotolek
13-12-2008, 19:34
Janeczko, przypuszczalnie założyciel wątku w stresie pomylił pojęcia i teraz tego nie da się zmienić. Oczywiście, że masz rację leczyć się powinno impotencję.
Mezczyzna nigdy nie jest impotentem jesli ma choc maly palec i jezyk, spoko

Brunek_L
07-01-2009, 13:20
zdecydowanie chodzilo o impotencję, ale zdaje się, że pomyłka została już wcześniej wyjaśniona. U mnie też wszystko w porządku. Przestałem już łykać permen, czuję się dobrze, a najbardziej z tego wszsystkiego zadowolona jest moja kochana żonka!

Jendrek
13-01-2009, 13:39
Ja myślę, że najlepszym sposobem leczenia potencji jest podstawić małemu szufelkę z koksem!!
Oczywiście, że rozżarzonym.

tadeusz50
13-01-2009, 17:16
Łoj Jędrek, Jędrek. Potencji to nie trzeba leczyć i jeszcze takimi sposobami o których słyszałem jakieś L(pięćdziesiąt)lat temu. Cóż dla tych którzy cierpią na tą chorobę impotencję jest to trudny temat i naśmiewanie się z niego jest zwykłym chamstwem. Tak jak z jakiejkolwiek choroby.

Karol X
13-01-2009, 17:44
Tadeuszu
Jendrek ma racje.
Pod wplywem wysokiej temperatury,wlokna wewnatrz tego...no...malego jak go tam nazwal Jendrek ulegaja kurczeniu sie,a wtedy cala "maszyneria"idzie w gore.
Opisalem kiedys przypadek spopielania zwlok,w ktoryms z watkow i zrobila sie z tego komedia.
Osobiscie bym nigdy ne zastosowal takiej metody wzgledem siebie,ani tez nie polecam innym.
Bo co by sie stalo,gdyby wlokna stracily preznosc na skutek przegrzania i cala "maszyneria" opadla by na szufelke z zarzacym sie koksem?:D

tadeusz50
13-01-2009, 17:53
Karolu X
Skoro dany gość ma potencję to ten "mały" czy jakkolwiek go nazwać stoi jak drut prosto i sztywno. Potencji się nie leczy a właściwie może i leczy jej nadmiar ale kto by chciał? O tym raczej w innym wątku.

Karol X
13-01-2009, 18:32
To wypada pozazdroscic takiemu.
Pracowalem kiedys w zakladzie,w ktorym byl tez taki z nadmierna potencja.
Zalil sie,ze kiedy przychodzil z pracy,to malzonka czekala juz z podwinieta kiecka.Obiad dostawal juz po.

Jendrek
13-01-2009, 21:00
Łoj Jędrek, Jędrek. Potencji to nie trzeba leczyć i jeszcze takimi sposobami o których słyszałem jakieś L(pięćdziesiąt)lat temu. Cóż dla tych którzy cierpią na tą chorobę impotencję jest to trudny temat i naśmiewanie się z niego jest zwykłym chamstwem. Tak jak z jakiejkolwiek choroby.

Przepraszam wszystkie koziołki i nie tylko dla których moje osobiste metody lecznicze są zbyt drastyczne. Medycyna niekonwencjonalna nie dla wszystkich może być zrozumiała.

babciela
13-01-2009, 21:09
Karolu, nie jakies wlókna, tylko ciala jamiste i jakies inne , ale zapomniałam -ze starosci-juz wiem gabczaste-prącia. do nich napływa w momencie wzwodu zwiekszona ilosc krwi..UUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Jendrek
13-01-2009, 21:28
Karolu, nie jakies wlókna, tylko ciala jamiste i jakies inne , ale zapomniałam -ze starosci-juz wiem gabczaste-prącia. do nich napływa w momencie wzwodu zwiekszona ilosc krwi..UUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Dobrze mówisz Babcielo, mów tak dalej bo w dziedzinie anatomii wielu seniorów wie tylko to co widzi. A, że wzrok słaby i przedmiot niewielki to wiedza skąpa i powierzchowna. Ja uczył się będę pilnie - czekam na dalsze posty...

Karol X
13-01-2009, 21:45
Ja z kolei jak czegos nie dotkne(pomacam),to nie uwierze w ksztalt,rozmiar,ani glebokosc.
Taki niewierny Tomasz ze mnie.

Malwina
13-01-2009, 22:41
Tak ,tak chłopaki uczcie się anatomii, na starosć jak znalazł...brawo Babcielu- wykładaj.....

babciela
13-01-2009, 23:06
Koniec wykladow- bo mnie admin zabanuje.

tadeusz50
14-01-2009, 14:17
Przepraszam wszystkie koziołki i nie tylko dla których moje osobiste metody lecznicze są zbyt drastyczne. Medycyna niekonwencjonalna nie dla wszystkich może być zrozumiała.
Cóż jeśli medycyna niekonwekcjonalna polega na trzymaniu pod penisem rozżarzonego żaru w celu pobudzenia tego penisa do użycia go w celu odbycia stosunku seksualnego to przyznaję się jest to dla mnie niezrozumiałe. Rozumie to postępowanie jako żart "stój ch.... bo jak opadniesz to sobie łeb sparzysz". Widocznie mam inne poglądy na tą sprawę. Gratuluję Jendrek nowej medycyny niekonwencjonalnej.

Jendrek
14-01-2009, 16:22
Cóż jeśli medycyna niekonwekcjonalna polega na trzymaniu pod penisem rozżarzonego żaru w celu pobudzenia tego penisa do użycia go w celu odbycia stosunku seksualnego to przyznaję się jest to dla mnie niezrozumiałe. Rozumie to postępowanie jako żart "stój ch.... bo jak opadniesz to sobie łeb sparzysz". Widocznie mam inne poglądy na tą sprawę. Gratuluję Jendrek nowej medycyny niekonwencjonalnej.

A dziekuje, dziekuje. Dla mnie wazne, ze to medycyna skuteczna i watroby nie niszczy sie prochami. Pozyjesz to przekonasz sie.

babciela
14-01-2009, 21:40
Acha, jeszcze zwracam szanownym panom uwage, że nieuzywany narzad zanika - niestety... moze te wegielki rozzarzone to jakis dobry sposob, bo jak ma zaniknac....Ja oczywiscie pisze o grasicy..

Malwina
14-01-2009, 22:25
hihihi....

Karol X
14-01-2009, 22:31
Nie ma sie z czego smiac,kiedy "bidulek"ma problem - stac albo nie stac?
Oto jest pytanie.

Malwina
14-01-2009, 22:39
ja się smieję z dyplomacji Babcieli, broń Boze z bidulka....

Janczar
14-01-2009, 23:05
Acha, jeszcze zwracam szanownym panom uwage, że nieuzywany narzad zanika - niestety... moze te wegielki rozzarzone to jakis dobry sposob, bo jak ma zaniknac....Ja oczywiscie pisze o grasicy..
Czy uważasz, że jest korelacja między wielkością grasicy i czarodziejskiej różdżki? :confused:
A wraz z zanikiem grasicy zanika i męski organ? ;)
Prosimy o dalszy ciąg tego ciekawego wywodu dotyczącego wzwodu.

babciela
14-01-2009, 23:36
....czy zaniku roznych narządow....?

Jendrek
14-01-2009, 23:43
Czy uważasz, że jest korelacja między wielkością grasicy i czarodziejskiej różdżki? :confused:
A wraz z zanikiem grasicy zanika i męski organ? ;)
Prosimy o dalszy ciąg tego ciekawego wywodu dotyczącego wzwodu.

Ja, który mało ogonkiem na prawo i lewo machałem uległ zanikowi - teraz mam malutki co widać na obrazku... :confused:
Może ktoś wie gdzie robią przeszczepy??
Interesowałby mnie żyraf!

Karol X
14-01-2009, 23:49
W Pacanowie robia przeszczepy.

babciela
14-01-2009, 23:57
Jendrek- nie zyrafy- tylko ogiera- chorobcia, wiecej nie pisze, bo mi jakos głupio sie zrobiło.Pa

martunia
15-01-2009, 00:00
No i co zrobiliście?

Gabi K.
15-01-2009, 00:09
Karola z tym Pacanowem, popieram!!!!!!!!

Jendrek
15-01-2009, 00:46
Karol X - W Pacanowie robia przeszczepy.

Gabriela K. - Karola z tym Pacanowem, popieram!!!!!!!!

babciela - Jendrek- nie zyrafy- tylko ogiera- chorobcia, wiecej nie pisze, bo mi jakos głupio sie zrobiło.Pa

Dzięki kochani - idę zatem do Pacanowa po ogiera... !!
A jak wrócę... to niech no którą koziczkę złapię...!!

Malwina
15-01-2009, 11:12
Ty chyba do Pacanowa po capa nie ogiera....

Jendrek
15-01-2009, 16:22
Ty chyba do Pacanowa po capa nie ogiera....

Wszystko jedno, byleby był nowszy model...!!

walentynahrywniak
19-01-2009, 18:40
Wiesławie ww, coś mi się wydaje, że robisz sobie jaja z klubowiczów pisząc o problemie z potencją. Może liczysz na to, że cię klubowiczki wyleczą?

destiny
07-05-2009, 19:13
Może się przyda ten link ?

Bądź aktywny w sypialni ;)

http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/problemy-z-seksem/badz-aktywny-w-sypialni_36532.html

walentynahrywniak
07-05-2009, 22:08
Wiek dojrzały ma same blaski według mnie.To czas na smakowanie życia, delektowanie się nim.Dzieci mamy dorosłe, wnuki są naszą radością, na wszysto mamy czas.Oby zdrowie było. Wszystkim życzę optymizmu i pogody ducha. Niech metrykalna jesień życia będzie powtórką młodości. Pozdrawiam:)

wierna Eliza
07-05-2009, 22:47
Niech metrykalna jesień życia będzie powtórką młodości. Pozdrawiam:)
I marchewkę przywiązać.

wierna Eliza
08-05-2009, 00:51
W Pacanowie
na ziemi pszenno-buraczanej hodują największe marchewki.

Nelchael
18-06-2009, 09:36
Pakowana po 4 w pudełku:D

Czy mam przez to rozumieć, że 4 tabletki owej MAXIGRy kosztuje 107 zł.? A ile Ty zarabiasz miesięcznie, jeśli stać Cię na taki wydatek? Ja za 25 tabletek specyfiku pod nazwą KAMAGRA płacę 200 zł.. Wystarcza mi tego na rok, ponieważ zgodnie z radą lekarza biorę 1/2 tabletki.
Owa KAMAGRA to cytrynian sildenafilu po 100 mg substancji czynnej w tabletce. Od VIAGRy różni się tylko tym, że jest produkowana w Indiach.

Nelchael
18-06-2009, 09:45
Ja, który mało ogonkiem na prawo i lewo machałem uległ zanikowi - teraz mam malutki co widać na obrazku... :confused:
Może ktoś wie gdzie robią przeszczepy??
Interesowałby mnie żyraf!

Przeszczep od samca żyrafy wiąże się z tym niebezpieczeństwem, że owi samce preferują związki z innymi samcami, a samice zaszczycają tylko w okresie rui. Kto wie, czy razem z przeszczepem, który Cię interesuje nie przejąłbyś owych skłonności.

Nelchael
18-06-2009, 09:54
Wiesławie ww, coś mi się wydaje, że robisz sobie jaja z klubowiczów pisząc o problemie z potencją. Może liczysz na to, że cię klubowiczki wyleczą?

A byłby to czyn samarytański, droga Walentyno, w niczym nie zdrożny.

Lila
18-06-2009, 10:48
A byłby to czyn samarytański, droga Walentyno, w niczym nie zdrożny.

Oczywiście ,że nie .:)
Jak każda próba reanimacji .Póki tli się iskra życia , w danym organie .Choć na ognisko , marne szanse.

Nelchael
18-06-2009, 16:53
Oczywiście ,że nie .:)
Jak każda próba reanimacji .Póki tli się iskra życia , w danym organie .Choć na ognisko , marne szanse.

Żałuję, że nie zrozumiałem ostatniego zdania.
Czy miało to znaczyć, że facet, w którego organie ledwie się iskra tli, nadaje się tylko na spalenie w ognisku, czy że tą tlącą się iskrę należy rozdmuchać na płomień do ogniska?
A może coś jeszcze innego?

emka46
18-06-2009, 22:02
Pewnie jakieś mlode płuca w dobrym opakowaniu rozdmuchałyby iskrę.

Lila
18-06-2009, 22:23

Tym bardziej ,że w starym piecu , diabeł pali .:rolleyes:

Malgorzata 50
18-06-2009, 23:20
Potencję ..najlepiej przykładem i kulturom osobistom leczyć .A na organa chuchać i dmuchać bo może się tam jeszcze jakie życie utajone tli.

martunia
18-06-2009, 23:23
Nie chce mi się, dmuchać na organa.

bogda
18-06-2009, 23:24
Pewnie.
Lepiej w organy.
Pewne, że zagrają.

Malgorzata 50
18-06-2009, 23:36
Pewnie.
Lepiej w organy.
Pewne, że zagrają. O! Naiwności niewieścia- zagrają albo i nie -poza tym zdawało mi się ze organ jest pojedynczy - jakby były gdzie dwa ,to dajcie znać ,zawsze większa szansa na reanimację

Nelchael
19-06-2009, 06:39

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego te płuca miałyby być młode.
Pedofilia to wcale nie jest powszechne zjawisko, a tutaj, na tym forum trudno o młódki.

tadeusz50
19-06-2009, 07:30
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego te płuca miałyby być młode.
Pedofilia to wcale nie jest powszechne zjawisko, a tutaj, na tym forum trudno o młódki.
A kto tu mówił o wieku -15 lat?. Przecież 20+ też jest młódka.

elizka
23-06-2009, 23:31
Na przykład tak:
http://www.efakt.pl/Lapicki-wzial-slub,artykuly,46582,1.html

A tu komentarzyk:

http://pomponik.pl/news/ona-ma-25-lat-on-85-wlasnie-sie-pobrali/komentarze,1323487,,24366521

hannabarbara
24-06-2009, 00:51
Ło matko! Zaintrygował mnie tytuł wątku. Kurczę, ktoś chce leczyć potencję. Straszne! Ten ktoś to unikat, nad unikaty.
Wszystkie meny boleją, gdy potencja zanika, a temu ciągle za dużo. Wybaczcie, ale nie chce mi się czytać 8 stron, by dowiedzieć się jakimi radami obdarzyło szczęśliwca nasze szanowne gremium. Jedno czego się dowiedziałam, że tu goracych młódek nie ma, nawet jak na lekarstwo. Potwierdzam z ręką na sercu. To prawda, cała prawda i nie powiem ....prawda.

Nelchael
26-06-2009, 07:10
Jedno czego się dowiedziałam, że tu goracych młódek nie ma, nawet jak na lekarstwo. Potwierdzam z ręką na sercu.

Dwa nieporozumienia:
1. Afrodyzjak nie jest lekarstwem na zanik potencji, lecz sposobem na obudzenie chęci. Viagra nie jest afrodyzjakiem, ona pomaga w utrzymaniu wznosu mężczyźnie już pobudzonemu.
2. Odziedziczony po starych Grekach kult młodości nie przekłada się na chętki starszych panów. Ich nie rajcują siuśmajtki, tylko panie dojrzałe i chętliwe.

Nelchael
26-06-2009, 16:54
A kto tu mówił o wieku -15 lat?. Przecież 20+ też jest młódka.

Nieporozumienie. Zadawanie się 60-latka z 30-latką też nazywam pedofilią. Toż to jeszcze dziecko przecież.

tadeusz50
26-06-2009, 17:00
Zadawanie się 60-latka z 30-latką też nazywam pedofilią. Toż to jeszcze dziecko przecież.
Popłakałem się ze śmiechu. 30-latka to dziecko no trudno wymyślić lepszy kawał. Taka gadka jak Nelly R. poziom ten sam.
Pewnie kobieta powinna rodzić w wieku 50 lat

babciela
26-06-2009, 18:27
Tadeusz , nie płacz ze śmiechu - przecież ja mam zamiar in vitro- po dużej dawce( rzecz jasna) hormonow.

Lila
26-06-2009, 19:01
Tadeusz , nie płacz ze śmiechu - przecież ja mam zamiar in vitro- po dużej dawce( rzecz jasna) hormonow.
Ela , a kto będzie szczęśliwym ojcem ?:D Tadek może ?

Nelchael
27-06-2009, 06:59
Popłakałem się ze śmiechu. 30-latka to dziecko no trudno wymyślić lepszy kawał. Taka gadka jak Nelly R. poziom ten sam.
Pewnie kobieta powinna rodzić w wieku 50 lat

Wygląda na to, że Ci się seks kojarzy tylko z prokreacją. Do prokreacji jest zdolna nawet 13-latka. Ja traktuję seks jak zabawę, a zabawa z 30-latką to mizerna zabawa, za duża różnica temperamentów i słabe porozumienie.

Lila
27-06-2009, 11:59
Jeśli sięgną pamięcia do moich lat 30-tu , to jestem zmuszona zaprotestować.
Tylko mnie zawsze rajcowali chłopcy z mojego pokolenia .
Weteranów natomiast , darzyłam wielkim szacunkiem, za zasługi na polach bitew.I to było wszystko.

tadeusz50
27-06-2009, 12:19
30-letnie dziecko
Zadawanie się 60-latka z 30-latką też nazywam pedofilią. Toż to jeszcze dziecko przecież.

tak mogę nazwać swojego własnego potomka i to bez względu na jego wiek.
Powiedzenie jednak do osoby 30-letniej dziecko można narazić na odpowiednia reprymendę od tej osoby zależną od jej temperamentu. W dziedzinie seksu kobieta 30 letnia to sam żywioł i tym bardziej można od owej kobiety dostać po pysku. Brak porozumienia? Po co się dziadku bierzesz jak nie potrafisz.

Nelchael
29-06-2009, 07:46
Powiedzenie jednak do osoby 30-letniej dziecko można narazić na odpowiednia reprymendę od tej osoby zależną od jej temperamentu. W dziedzinie seksu kobieta 30 letnia to sam żywioł i tym bardziej można od owej kobiety dostać po pysku. Brak porozumienia? Po co się dziadku bierzesz jak nie potrafisz.

Ależ panie lubią, jak się im ujmuje wieku.
Uważasz, że jeżeli dziadek potrafi, to może brać się do młódek?
Jak na mój gust jesteś zbyt wielkim optymistą, chociaż doceniam wartość sztuki kochania.

Lila
29-06-2009, 10:11
Ależ panie lubią, jak się im ujmuje wieku.
Uważasz, że jeżeli dziadek potrafi, to może brać się do młódek?
Jak na mój gust jesteś zbyt wielkim optymistą, chociaż doceniam wartość sztuki kochania.

Ba , jeśli dziadek posiada inne wartości , jak konto ,mały domek ( tak z 700m kw.) lub tantiemy dożywotnie , a także dobrze rokuje ( wiek zaawansowany ) , to sprawa jest uproszczona.
Niech się bierze .Sam użyje , a i dobra nie będą się marnować.

babciela
29-06-2009, 10:42
No,i przed całkowityn zdemencieniem musi napisac odpowiedni testament. To warunej sine qua non- niestety

Lila
29-06-2009, 10:44
No,i przed całkowityn zdemencieniem musi napisac odpowiedni testament. To warunej sine qua non- niestety

Jednak za mało testament.Lepiej niech przepisze , jak Łapicki.:D

babciela
29-06-2009, 10:45
Post 123 Lili- ja mysle ,że jednak nie Tadeusz, to in vitro- zdam sie na slepy los- trudno... Może odblokuja nasienie Einsteina?

babciela
29-06-2009, 10:47
A co przepisał? nie znam szczegółów- widziałam w kiosku tylko fotografie jego z nowa- nowiutka żonka- Ale on chyba przeszczepił sobie twarz- zupełnie nie Lapicki

Lila
29-06-2009, 11:01
A co przepisał? nie znam szczegółów- widziałam w kiosku tylko fotografie jego z nowa- nowiutka żonka- Ale on chyba przeszczepił sobie twarz- zupełnie nie Lapicki

Przepisał mieszkanie na Mokotowie oraz tantiemy.
Pani Łapicka będzie je dostawać dożywotnio.
A buźka ...no cóż,ząb czasu tak ją zmienił .Oraz nowe zęby.

Mar-Basia
29-06-2009, 13:58
Przepisał mieszkanie na Mokotowie oraz tantiemy.
Pani Łapicka będzie je dostawać dożywotnio.
A buźka ...no cóż,ząb czasu tak ją zmienił .Oraz nowe zęby.

Nie wiedzialam, ze "robisz" rowniez za dentyste.....oglos na forum taryfy, moze znajdziesz klientow. ;)

Pani Slowikowa
29-06-2009, 14:09
Ale on chyba przeszczepił sobie twarz- zupełnie nie Lapicki

No tak.. ja tez go zupelnie nie poznaje:confused:

Mar-Basia
29-06-2009, 15:13
No i co, kto tu powie, ze nie kochacie waszych idoli-aktorow.......tylko dlaczego mu tak zalujcie mlodej, madrej i ladnej zony? A fe!!!!!!!!:confused:
Moze z troski?

Lila
29-06-2009, 15:41
Nie wiedzialam, ze "robisz" rowniez za dentyste.....oglos na forum taryfy, moze znajdziesz klientow. ;)

Marbella , qrna , Ty normalna jesteś ?:cool:

ps.darmowo mogę wyrwać zęby.... jadowe.

Janczar
29-06-2009, 15:42
No i co, kto tu powie, ze nie kochacie waszych idoli-aktorow.......tylko dlaczego mu tak zalujcie mlodej, madrej i ladnej zony? A fe!!!!!!!!:confused:
Moze z troski?

E tam troska :)
Zazdrość tak Pań jak i Panów. ;) , że nie im się trafiło.

Lila
29-06-2009, 15:45
E tam troska :)
Zazdrość tak Pań jak i Panów. ;) , że nie im się trafiło.

Nie wiesz co mówisz , mój miły.
Na forum pełno seniorek w związkach z matuzalemami.
Hmm..oni chyba zadowoleni na starość ?

Mar-Basia
29-06-2009, 20:51
Marbella , qrna , Ty normalna jesteś ?:cool:

ps.darmowo mogę wyrwać zęby.... jadowe.

Ja cie kwiatem a ty walisz jadem.......

http://img3.imagebanana.com/img/54mvl1fu/bisou1.jpg (http://img3.imagebanana.com/)

Lila
29-06-2009, 21:39
Jakim kwiatem , jakim kwiatem ?
Skoro kazałaś mi cennik dentystyczny przedstawić.:)

Małpę za pozwoleniem skopiuje , dla jednego wielbiciela lemurów z Madagaskaru z naszego forum.

Nelchael
30-06-2009, 12:40
Małpę za pozwoleniem skopiuje , dla jednego wielbiciela lemurów z Madagaskaru z naszego forum.

Małpiatka, czyli lemur z Madagaskaru to wcale nie jest, wygląda raczej na szympansa. Sądząc po namiętnych usteczkach i wyglądzie seksi, to pewnie szympans bonobo. Bardzo sympatyczna małpeczka.

Telimena
03-03-2014, 18:31
Dlaczego napisane w tytule potencja? Powinno być impotencja.
Przez moment pomyślałam, że Wiesław ma problem z nadmiarem pobudzenia :D.

monkz
09-03-2015, 16:45
Dzień dobry. Postanowiłem założyć konto, bo też od jakiegoś czasu mam ten problem, a mam niewiele ponad 60 lat. Poznałem fajną kobietę - i powiem szczerze, że przez fakt impotencji nie czuje się pełnowartościowym mężczyzną.

Arti
09-03-2015, 16:53
Dzień dobry. Postanowiłem założyć konto, bo też od jakiegoś czasu mam ten problem, a mam niewiele ponad 60 lat. Poznałem fajną kobietę - i powiem szczerze, że przez fakt impotencji nie czuje się pełnowartościowym mężczyzną.

:rolleyes: chyba już kiedyś pisałam, gdzie bezpośrednio odpowie specjalista na problem.

W radio RDC prowadzi audycje Depko i Wanat o seksie
http://rdc.pl/publicystyka/depko-i-wanat-o-seksie/
podrzucam do odsłuchania.

Lila
09-03-2015, 19:44
Aż przyleciałam z wywieszonym językiem,
by poczytać jak Ania udziela porady w tym temacie.:D

A może po co wyważać otwarte drzwi?
Jest cały wątek w archiwum, jak leczyć potencję,
z roku 2007, zapoczątkowany przez nieodżałowanego czorta.

Serdecznie zapraszam do lektury......naprawdę warto.:)
Wywody są poparte ilustracjami, które jeszcze się zachowały.

http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-zaburzenia-erekcji-u-co-trzeciego-piecdziesieciolatka-komentarze-757.html

Arti
10-03-2015, 00:27
Aż przyleciałam z wywieszonym językiem,
by poczytać jak Ania udziela porady w tym temacie.:D

:D)))))
seksuologiem nie jestem.
Przyczyn dysfunkcji seksualnej zarówno u kobiet jak i u mężczyzn jest wiele.
Dla mężczyzn problem impotencji jest ważny.

Dobrze, że są audycje o seksie i można specjalistę spytać w temacie :)

ps pozdrawianki Lilu :D

miloszczek
11-03-2015, 14:37

Po prostu taka jest uroda mężczyzn, że w pewnym wieku dzieją się takie rzeczy.

Powiem Ci, że mi pomaga Sildenafil lub Goman. Ten pierwszy to wiadomo, ten drugi to taka wersja soft, ale też skuteczny. Jak chcesz wiedzieć coś więcej to pisz na priv.

babciela
11-03-2015, 19:19
Lilu- koniecznie zainteresowani musza sobie poczytać nasze rady na temat leczenia impotencji-rany- ale się uśmialam- gdzie się podziało nasze poczucie humoru????

Lila
11-03-2015, 19:32
Elu inne czasy, inni ludzie.

A to nie tylko to, bo także sobie świntuszyliśmy na innych wątkach.:D Gwarą, bo otwartym tekstem nie wypadało.

Przeżyjmy to raz jeszcze.:) Bo to nigdy nie wróci.

http://www.klub.senior.pl/humor-zabawa-watki-archiwalne/t-ab-ovo...-seks-i-nie-tylko...-908.html

http://www.klub.senior.pl/humor-zabawa-watki-archiwalne/t-ab-ovo...-seks-i-nie-tylko...-908.html

http://www.klub.senior.pl/humor-zabawa-watki-archiwalne/t-ab-ovo...-seks-i-nie-tylko...-cz.iii-2647.html

babciela
11-03-2015, 19:54
Pamiętam też jak na któryms wątku opowiadalyśmy sobie o naszym kładzeniu się do łóżek- pękałam ze smiechu.Teraz nawet nie chce mi się wchodzić na SC- bo smutno, nudno i kłótliwie... A pamiętasz nasze bajki?
A impotencje- to powaznie- leczy TYLKO lekarz- tu mozemy żartować.

hutkow
11-03-2015, 21:04
A mnie ta Wasza gwara się podobała,
ciut mi przypomina moją wczesną młodość,
kiedy to jeszcze mieszkałem w Żywcu.
Oczywiście strasznie ją kaleczyłyście a przecież każda gwara
jest przepiękna nawet tak kaleczona.
Zachęcam Was do kontynuacji ale z tym,że zejdźcie z mężczyzn
na własne podwórko,kobiety często nie mogą chociaż mogą.
Wszedłem na wątek dzisiaj z uwagi na Babcielę ale zaraz
zrozumiałem że się pomyliłem bo znam Babcięelę.:)

babciela
11-03-2015, 21:39
Edwardzie- a skąd my sie znamy- moze żle przeczytalam,bo moja kosmetyczka- dzisiaj- zamiast naprawic mi moją niewatpliwa urode, napchala mi jakichś paprochów do oczu.

hutkow
11-03-2015, 21:50
Bo Ty jesteś babciela a ja znam babciaela,
skoro byłaś u kosmetyczki to musisz byś filmowa.
I spojrzałaś do lustra i poczułaś się jak Narcyz.;)

babciela
11-03-2015, 22:35
Hi, hi, slowo harcerza, że nie spojrzałam w lusterko- zabraklo mi odwagi.
Odnośnie tej filmowej- jasne, jako pilnujaca klapsów- ale dobre i to...

Lila
12-03-2015, 15:14
Pamiętam też jak na któryms wątku opowiadalyśmy sobie o naszym kładzeniu się do łóżek- pękałam ze smiechu.Teraz nawet nie chce mi się wchodzić na SC- bo smutno, nudno i kłótliwie... A pamiętasz nasze bajki?
.

Pamiętam.:D
Jak czytam jakiegoś czepliwego malkontenta bez poczucia humoru,
jak to na forum jest strasznie,
to mam ochotę zawołać; co człeku doń wzniosłeś, poza własną złością?

Hutkow to nie była żadna gwara.:) Taki nasz wymysł tylko, ale śmieliśmy się do rozpuku.
Po wątkach gwarowych, doszły wątki 'kufy'.:D To dopiero się działo. Potrafił napisać mi priwa z prośbą, abyśmy zaczęli się kłócić, bo nudno.

Taką pozorowaną kłótnią zaczął się wątek częstochowski.:D
Oniemiali forumowicze przyglądali się w osłupieniu,
jak kłócą się dobre dotąd koleżanki.

http://www.klub.senior.pl/slaskie/t-czestochowa....-5364.html

Hmmm...wtedy nikt postów nie usuwał.
Nie było takiej potrzeby.
Inne czasy.

adka
13-03-2015, 18:04

Poczytaj sobie o Goman. Dużo opinii na jego temat masz na ceneo http://www.ceneo.pl/33079018. Wiesz, jest przebadany przez państową inspekcję sanitarną, więc raczej nie może być mowy, że posiada w sobie coś szkodliwego. Poza tym jak pisze producent (ale wiadomo trzeba sprawdzić) składa się głównie z naturalnych składników.

monkz
17-03-2015, 14:55
To chodzi o coś takiego jak tutaj LINK (http://intymnosc.pl/goman-niesamowity-srodek-erekcje-gratis-p-1532.html) ?? Powiem Ci, że nie są tanie. Ale w sumie Sildenafil jest kilka razy droższy...

adka
23-03-2015, 10:19
Tak. O ten właśnie środek. Czy ja wiem czy jest taki drogi? Obecnie raczej tańszego nie kupisz. Jak chcesz kupić tańsze to możesz sobie wejść na allegro i zamówić tabletki nawet za 5 zł. Podejrzewam jednak,ze bedą zawierały jedynie sam cukier i nic nie podziałają.
Wybór należy do Ciebie.Czasami za coś porządnego trzeba po prostu dać więcej.

babciela
23-03-2015, 10:46
Monkz- nic sobie nie poczytaj- tylko idz do seksuologa - trzeba zrobic badanie takiego białka watrobowego , które jest odpowiedzialne za obnizenie poziomu testosteronu- nazwy nie podam- bo niech to zleci specjalista...

miloszczek
24-03-2015, 13:23
Warto byłoby jeszcze zbadać sobie hormony tarczycy TSH, FT4, FT3 bo one również mogą mieć wpływ na Twoje życie seksualne. Kiedy robiłeś sobie takie ogólne badania ? W pewnym wieku powinno się je robić co roku.

Sam również przyjmuję Goman. NIe byłem przekonany do viagry ponieważ jest to jednak farmaceutyk i to na receptę. Goman to moim zdaniem lepszy wybór.

profesorek
02-09-2015, 13:45
Moja żona chyba obecnie to przechodzi, bo nie ma w ogóle ochoty na seks. Nie mam pomysłu w jaki sposób ją zachęcić...

Malwina29
02-09-2015, 18:28
Z kolei ja mam problem ze swoim partnerem. Mąż jest ode mnie o 11 lat starszy, dobiega czterdziestki... i choć wydaje nam się, że to jeszcze za wcześnie. Chyba dopada go andropauza. Ma problemy ze wzwodem, bardzo niskie libido. W ogóle przestał ostatnio mieć ochotę na seks. Myślimy udać się do lekarza specjalisty, dlatego piszę z zapytaniem. Znacie jakiegoś dobrego, prywatnego lekarza medycyny męskiej w Warszawie? Zastanawiamy się nad dr Kempisty (http://www.medicover.pl/275,527,2676,ewa-kempisty-jeznach,lekarz.htm) z placówki Medicover. Znacie? Polecacie? Zależy nam na jak najlepszej opiece (wiadomo, jak każdemu). Mąż popada mi w delikatną depresję, a ja nie wiem jak mu pomóc. Proszę o szybką poradę.

wankabor
03-09-2015, 13:14
Mąż jest ode mnie o 11 lat starszy, dobiega czterdziestki.... Chyba dopada go andropauza.

Dziewczynko, co Cię wpędziło do Klubu Seniora?

Lila
03-09-2015, 13:29
Jak to co?
Reklama... reklama....

Kostka
03-09-2015, 16:47
Moim zdaniem w wielu przypadkach winne są raczej czynniki psychiczne. Mój mąż miał problem z erekcją jak nie układało mu się w pracy.Wszystkie niepowodzenia z pracy przekładał na grunt osobisty. Pomogły takie pierścienie: https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-pierscienie-nasadki . Nakłada sie taki pierścień na dole penisa.Sprawia,że wzmacnia sie erekcja oraz on ma wiekszą kontrolę nad tym co robi. Dzieki temu,że pierścień na dole nieco uciska to krew nie odpływa w pewnym momencie z penisa.
Może to robić dłużej.

weronika1
01-10-2015, 20:48
Kostka napisał: "Moim zdaniem w wielu przypadkach winne są raczej czynniki psychiczne".

Zgadzam się. Już naukowcy dowiedli, że mamy tak, jak myślimy.
Możemy sami uzdrowić się z każdej choroby. Pozytywnie myśleć i wyobrażać sobie - stan zdrowy. "Nasze myśli tworzą".
Pozdrawiam.:)

andrewbrown
19-01-2016, 12:07
Dzień dobry Państwu,
Jestem tu nowy i chciałem poruszyc ten delikatny wątek jakim są sprawy seksualne. Niestety u mnie z tym gorzej niż kiedyś, a nie chciałbym stracić tego ważnego elementu mojego życia zatem powiedzcie mi prosze czy stosowaliście kiedyś jakies preparaty wspomagające Waszą męskość? Jeśli tak to takie preparaty to były? Nie chciałbym korzystać z tradycyjnej viagry bo nie bardzo wierzę w jej działanie.. znalazłem coś takiego w tym naszym magicznym internecie pełnym kłamstw http://kamagra-sklep.com/28-sextreme-power-xl-160mg.html i zastanawiam się drodzy Państwo czy to jest bezpieczne dla starszej osoby z lekkimi problemami serca i podwyższonym cholesterolem. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi, niestety moich przyjaciół nie chcę o to pytać. Serdecznie pozdrawiam

kowdan
08-02-2016, 13:11
Czasami zmiana diety czy też większa aktywność fizyczna nie są skuteczne.. .Trzeba wprowadzić leczenie. Sama wizyta u seksuologa nie jest taka prosta. Nie kazdy ma śmiałość, sam na przykład miałem przed tym opory bo sie wstydziłem. Wiem,ze może jest to głupie ale każdy ma obawy w zakresie tego jak się zachować w gabinecie lekarskim.

Na stronie jest dobry artykuł o zaburzeniach potencji:
https://dimedic.eu/baza-chorob/problemy-z-potencja - polecam sobie poczytać. Na stronie można równiez wypełnić formularz oraz dostać leki drogą wysyłkową.

awasawa
15-02-2016, 18:58
W młodości mamy gotowość sportowca spontanicznego. Ale starszy zawodnik, jak nie ćwiczy systematycznie to i wyników nie ma.

babciela
15-02-2016, 21:32
Przede wszystkim drodzy panowie- proszę o mierzenie sobie poziomu cukru i cholesterolu, przede wszystkim HDL i trójglicerydów.Poza tym, myslę , że u starszych mezczyzn erekcja wymaga wspomagania- jednak Viagra- droga , ale najpewniejsza. U czterdziestolatka- leczenie nerwicy.

dorian
19-09-2016, 12:54
Raczej impotencję. Polecam zaczynać od ziolowych środków i dopiero wtedy sięgnąć po środki medycnzze. Sam jak zaczeły się u mnie takie problemy wpadłem w panikę i zacząłem od razu od sildneafilu. Wziąłem kilka tabletek, reszta poszła do kosza bo źle na mnie wpływaly. Bolała mnie głowa, miałem podwyższone ciśnienie. To co mi pomogło to tabletki Man Tabs. Są to ziołowe tabletki, które mi doradził urolog, który wcześniej przypisał mi sildenafil. Co ciekawe działanie lepsze niż sildenafil i bez efektów ubocznych.
Tak więc najlepiej jest zaczynać od takich słabszych środków. Potem dopiero przechodzić do leków.

brotet
19-09-2016, 15:55
A jakie to inne oprócz sildenafilu proponujesz? Efekt będzie podobny? Czy dają efekty uboczne? Najgorsze w moim przypadku, to wzrosty ciśnienia.

dorian
20-09-2016, 09:48
A jakie to inne oprócz sildenafilu proponujesz? Efekt będzie podobny? Czy dają efekty uboczne? Najgorsze w moim przypadku, to wzrosty ciśnienia.

Tak jak tutaj już wczesniej pisałem, tabletki Man tabs:
http://intymnosc.pl/tabs-prawdziwa-sila-erekcji-kapsulkach-p-1640.html
Efektów ubocznych nie ma po nich żadnych , żadnego wzrostu ciśnienia ( ciśnienie naturalnie jak w czasie uniesienia trochę wzrasta, jednak nie jest to zwyżka taka jak w trakcie brania viagry). Na stronie jest skład, jest całkowicie ziołowy.

brotet
20-09-2016, 14:08
O fajne, sprawdzę to sobie jeszcze dokładnie i zamówię.
Mam nadzieję, że w miarę szybko to wyślą - to postaramy się odpisać - być może jeszcze w przyszłym tygodniu, czy rzeczywiście działa.

morwind
23-09-2016, 12:21
Panowie moje problemy z erekcją ciągle sie nasilają. Na poczatku brałem ziolowe środki, potem przerzuciłem sie na viagrę.Aktualnie jestem w trakcie przyjmowania sildenafilu, jednak źle sie po nim czuję.Efekt jest, potencja jest znacznie większa. Odczuwam jednak bardzo kiepskie efekty uboczne w postawi bólów główy oraz czerwienienia twarzy ( do tego stopnia, ze przez to nie odczuwam satysfakcji z seksu) . Zastanawiam się nad nowym generykiem sildenafilu. Mianowicie nad Eromen. Pytanie kieruję do Was. Czy ktoś z Was przyjmował może ten preparat?

euraka
23-09-2016, 13:28
Mój facet bierze środki na erekcję. Z tego co widziałam, to jest wśród nich eromen. Zapytam go czy jest zadowolony gdy wróci z pracy. Wiem, że trzeba go zażyć na około 1h przed współżyciem.

morwind
26-09-2016, 09:00
Mój facet bierze środki na erekcję. Z tego co widziałam, to jest wśród nich eromen. Zapytam go czy jest zadowolony gdy wróci z pracy. Wiem, że trzeba go zażyć na około 1h przed współżyciem.

Byłbym wdzięczny jeśli byś się zapytała. Czy po środku wystepują jakieś efekty uboczne?

euraka
26-09-2016, 15:48
Rozmawiałam i generalnie nie ma żadnych efektów ubocznych. Najlepiej stosować, gdy problem dotyczy problemów z osiągnięciem pełnej erekcji. Czyli jeżeli coś tam jest, ale nie na 100%. Wtedy po zażyciu, odczekaniu niecałej godziny efekt jest jak po sildenafilu...

Wrzucam jeszcze zdjęcie opakowania

Ryszard2
16-11-2016, 19:53
Przeczytałem dokładnie ulotki kilku środków, które miał przepisane przez lekarza kardiologa mój kolega. Prawie we wszystkich była uwaga, że przed zażyciem tabletki, najpierw musi być w jakimś stopniu wywołane podniecenie. (to jest niezbędny warunek). Gdy występuje brak podniecenia, środek nie spełni pokładanych w nim nadziei i erekcja nie wystąpi. Działanie tych suplementów polega bowiem na rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zwiększonego dopływu krwi, poprzez podniesienie ciśnienia.
Tutaj należałoby odwołać się do naszej partnerki, która swoimi kobiecymi sposobami potrafi wywołać w partnerach podniecenie.
Z uśmiechem mówiąc: inaczej nawet mleko z gipsem nie pomoże.
Pozostaną wtedy tylko silne środki chemiczne, które nie są obojętne dla naszego organizmu i zdrowia.

Arti
16-11-2016, 20:49
a tu mężczyzna podpowiada
SELER ---> https://www.youtube.com/watch?v=oIcaAyhj7tE

cwieta
04-12-2016, 05:21
Kochać Czy Tracić .wypchać Misia Grizli...

Baisa
01-06-2018, 10:01
Przeczytałem dokładnie ulotki kilku środków, które miał przepisane przez lekarza kardiologa mój kolega. Prawie we wszystkich była uwaga, że przed zażyciem tabletki, najpierw musi być w jakimś stopniu wywołane podniecenie. (to jest niezbędny warunek). Gdy występuje brak podniecenia, środek nie spełni pokładanych w nim nadziei i erekcja nie wystąpi. Działanie tych suplementów polega bowiem na rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zwiększonego dopływu krwi, poprzez podniesienie ciśnienia.
Tutaj należałoby odwołać się do naszej partnerki, która swoimi kobiecymi sposobami potrafi wywołać w partnerach podniecenie.
Z uśmiechem mówiąc: inaczej nawet mleko z gipsem nie pomoże.
Pozostaną wtedy tylko silne środki chemiczne, które nie są obojętne dla naszego organizmu i zdrowia.

Ależ oczywiście, że tak właśnie działają takie środki. NIe jest sztuką sprawić aby penis stał na baczność cały czas ale sztuką jest sprawić. aby wywołać erekcję kiedy jest ochota. Mój mąż miał z tym problem i aktualnie przyjmuje środek penis complete.

dorian
01-06-2018, 11:10
Czytam o nim i czy przypadkiem nie jest to środek na powiekszanie penisa?

Baisa
01-06-2018, 13:28
W dłuższej perspektywie ponoć tak. Jednak jego główne działanie jest na erekcję. Ma w sobie duże dawki L arginiy i dlatego też pożywnie wpływa na stan erekcji. Działanie podobne jak viagra, tak wiec nie ma sensu w tym przypadku przyjmowania viagry, która ma przecież swoje działanie niepożądane.

euraka
10-07-2018, 10:09
Czy tego typu srodki są dostępne w aptekach stacjonarnie?

monkz
10-07-2018, 15:07
Szczerze to nie jest mi to wiadome. Ale jest możliwość zamówienia przez internet: https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie-penisa/1655-penis-complete-60-tab-najmocniejszy-srodek.html Aktualnie tutaj na przykład jest na nie promocja.