PDA

View Full Version : Michael Jackson porusza się na wózku inwalidzkim - komentarze

Magda53
11-07-2008, 01:01
Komentarz do artykułu: Michael Jackson porusza się na wózku inwalidzkim (http://www.senior.pl/137,0,Michael-Jackson-porusza-sie-na-wozku-inwalidzkim,4220.html)
--------------------
Za wszelką cenę chciał "poprawić" Pana Boga. Kiedyś musiało się to tak właśnie skończyć.

Basia.
11-07-2008, 01:27
chyba uzależnił się od operacji plastycznych bo zrobił ich sobie mnóstwo. :confused: Niestety płaci się później za takie udoskonalanie swojego wyglądu bardzo wysoką cenę ...... traci się zdrowie.

Malgorzata 50
11-07-2008, 09:13
Ofiara sławy i pieniędzy w nadmiarze......

tadeusz50
11-07-2008, 09:21
Typowy nadmiar wody sodowej w głowie!!

grazyna
11-07-2008, 09:29
Już słysze te okropne komentarze , które mogą sie pojawić wobec tego człowieka, chciał zrobic sobie operacje to zrobił, przecież teraz cierpi , ale to nie jest powód by od razu z niego szydzic i drwić!!!
A ile my popełniamy tych głupawych różnych błędów , nawet tych drobnych a jednak głupawych, których nie da sie juz odwrócić, to czy chcielibyśmy by i z nas drwiono i szydzono?
Jacy to my jestesmy nieomylni? Jacy to my jesteśmy prawi? Jacy wspaniali?
A w ogóle jacy tacy!

Malgorzata 50
11-07-2008, 09:36
grażynko ,nie kpię i nie szydzę -konstatuję.
M.J jest typowym nadwrażliwcem ,ktory padł ofiarą nadmiaru sławy ,pieniędzy ,parcia na idealny wizerunek i uzaleznienia od poprawiania tego wizerunku ,az do samozaglady..to tak jak anoreksja np.
I nie uwazam ,zeby to była "woda sodowa" to cena popularnosci -dowod na to ,że robienie z osoby ,która swietnie wykonuje swój zaeód czyli śpiewa -bostwa ,presja mediow itd itd..prowadzi do tragicznych skutków -no bóstwo jest tylko człowiekiem i nie wytrzymuje tego parcia .Przypadek MJ jest ekstremalny i powinien byc memento dla tych ,ktorzy marzą o slawie i pieniądzach oraz uwielbieniu tlumów.Popatrzcie ilu z "pieknych ,sławnych i biogatych" tego nie wytrzymuje .Zważywszy keszcze fakt ze apogeum popukarności dotyczy zwykle ludzi bardzo mlodych .W wieku dojrzalym -robi się to co z MJ.

Alsko
11-07-2008, 09:38
jakoś nie doczytałam się kpin i szyderstw.
Ja mu współczuję, ale przyznasz, że ma, co ma, na własne życzenie.
A był takim ładnym chłopakiem! Nie nazwałabym tego, co robił ze sobą, głupawymi błędami... I nie ma to nic wspólnego z prawością!

Malgorzata 50
11-07-2008, 09:42
Alu -wydaj mi się ,że MJ jest ofiarą sławy medialnej i braku milosci ,ale nie tlumów,tylko kogoś, komu by zalezało na nim ,a nie na jego forsie..trudno od dziecka i b.mlodego człowieka oczekiwać ,że temu nie ulegnie ,szkoda ,ze nie miał kolo siebie jakiegoś mądrego ,naprawdę kochajacego go doradcy z kublem zimnej wody ,uzywanym regularnie i w odpowiednich momentach.

grazyna
11-07-2008, 09:51
Alsko!!!! Nie napisałam nic , że błedy M.J. były głupawe, tylko, napisałam, że my takie prawe i nienaganne, oj jakie nienaganne w każdym calu ,nigdy nie popełniające błedów , zawsze godne nasladowania (czy aby na pewno?) czyli komentujacy mamy prawo(czy aby na pewno???) oceniac tego biednego człowieka. Nie przekręcaj mojej wypowiedzi. Napisałam, że mogą pojawić sie szydercy , którzy chętnie podwiozą cały bagażnik kamieni, którymi chętnie by serwowali w tego człowieka, sami na sumieniu nie mając niczego złego...

Jadzia P.
11-07-2008, 09:55
A dla mnie to on był zawsze dziwakiem. Zbyt szybko zdobył sławe i woda sodowa uderzyła mu do głowy.
Wystarczy popatrzeć na naszych polityków, jak im wali kiedy dorwą się do kasy i do sławy.

Malgorzata 50
11-07-2008, 09:58
grazynko czy ty przeczytalaś co zostalo napisane -nikt go nie ocenia negatywnie .....u nie krytykuje byle krytykowac -usilowalam wyrazic swoje wspołczucie dal pogubionego artysty -bo MJ jest artysta ,a przynajmniej byl ..nieprwadopodobnie zdolnym dzieciaklem i mlodzieńcem ..teraz ,cóz stal się ofiarą wlasnej popularnosci i slabej psychiki tudziez jak podkreslilam braku miloś
Rozumiem twoj temperament polemiczny -tyle ,że polemizujesz sama ze sobą.

grazyna
11-07-2008, 10:00
Każdy żyje jak chce i lubi, przecietny Kowalski tez lubi moczyc mordę w wódce,obżerac sie słodyczami, (słodycze -tak jak ja!) żądając by nikt mu tego za złe nie miał, a to, ze przy okazji będa konsekwencje tego chlania, czy obżerania....
Małgorzato , a jednak odpowiadasz na moje wypowiedzi, bynajmniej wynika z tego, ze jak to mówisz polemizuje z Tobą!!:confused:

Malgorzata 50
11-07-2008, 10:03
Woda sodowa ..to jest proste i niczego nie mowiące okreslenia ..mysle ,ze to bardziej skomplikowane .Czy oczekujesz od dzieciaka ,ktory nagle ma nieprawdopodobną ilosc pieniędzy plus jest uwielbiany przez tłumy ,plus ma ojca -ktory wyciska z niego ostatnia kroplę potu,ze będzie stabilny psychicznie .Nie traktujmy sławnych i bogatych jak marsjan to normalni ludzie ,harujacy na to co maja jak niewolnicy ..do tego bardzo mlodzi ,wmawia im się ,ze sa ikonami mody ,urody i wszystkiego ..jaka trzeba miec psychike ,zeby wyjsć z tego bez szwanku .przypominam ,że MJ robil kariere będzac dzieckiem!!! Zobacz stało z Britney Spears ,Macculayem Culkinem i wieloma innymi mlodymi gwiazdami.

Malgorzata 50
11-07-2008, 10:04
Grażyna sorry ale ja nie rozumiem .....

grazyna
11-07-2008, 10:05
Małgorzatko, sory, to juz Twój problem! Miłego dnia , paaaaaaa

Jadzia P.
11-07-2008, 10:06
Grażynko, ale my tutaj dyskutujemo o MJ a nie o przeciętnym Kowalskim. A że mamy na temat tej samej osoby różne zdania , to i dobrze. Dlatego jest ta dysksja.
Wyobraż sobie, że wszyscy myślimy identycznie .... i jak byśmy wówczas ze sobą mogły prowadzić jakąś rozmowę.
Nic, tylko byśmy sobie przytakiwały.
A w prawdziwej dyskusji nie o to chyba chodzi.
Pozdrawiam Cię i już zmykam....

Malgorzata 50
11-07-2008, 10:07
Niestety kochana ,ale czasem mam wrażenie ,ze z tobą nie daje się wymieniać żadnych rozsądnych myśli.Coś tam snujesz, odpowiadasz sama sobie i kłocisz się z osobami ,które w zasadzie podzielają Twoje zdanie....No ,ale to twój problem....

Jadzia P.
11-07-2008, 10:09
Małgosiu, ja osobiście całą winą za życie (psychiczne) tego człowieka, obarczam jego ojca.
Widziałam chyba 2 lub nawet 3 filmy biograficzne MJ. i na ich podstawie wyrobiłam sobie taką opinie.

Malgorzata 50
11-07-2008, 10:12
Dokladnie tak myslę ,chyba widzialysmy te same filmy .Dlatego nie uwazam ,żeby to byla tzw "woda sodowa" tylko coś o wiele głębszego.Szkoda chlopaka bo zdolny niebywale.

Alsko
11-07-2008, 10:13
Każdy żyje jak chce i lubi, przecietny Kowalski tez lubi moczyc mordę w wódce,obżerac sie słodyczami, (słodycze -tak jak ja!) żądając by nikt mu tego za złe nie miał, a to, ze przy okazji będa konsekwencje tego chlania, czy obżerania....
Małgorzato , a jednak odpowiadasz na moje wypowiedzi, bynajmniej wynika z tego, ze jak to mówisz polemizuje z Tobą!!:confused:

Przeciętny Kowalski nie jest bohaterem artykułu, do którego komentarze są tu zamieszczane.
Jeśli my - zwykli, niedoskonali zjadacze chleba - nie mamy prawa pisnąć słowa w tej sprawie, to może poprosić, aby nie zamieszczano tu artykułów?
Bo po co?

grazyna
11-07-2008, 10:24
Drogie koleżanki! Wy się tu marnujecie!!! Wasz talent dziennikarski powinien ujrzeć światło dzienne i wypłynąć do szerszej publiki! Może nadeszła już pora , by nie zakopywac talentu danego Wam od urodzenia i dzielić sie nim z własnie przecietnym Kowalskim?

basia1247
11-07-2008, 10:25
Czy nie wydaje się Wam że Grażyna to ktoś z zabanowanych??? Bo mi coś tak pachnie http://odsiebie.com/thumb.php/121576487630.jpg (http://odsiebie.com/pokaz/286086---a6dc.html)

grazyna
11-07-2008, 10:27
Dlaczego zabanowanych? To mam mówić to co chciałybyscie przeczytać? Moge odejść, jesli wam nie pasuje, mozecie mnie tez zabanować, nie boje się. Wygladam jak wygladam, na zaczepki nie zareaguje , do miłych jak widac basiu nie nalezysz , skoro mnie wklejsz jako potwora....nigdy nie wiadomo, jak wygladam tak wygladam.....moge byc taka jak sobie mnie wyobrazasz .

Malgorzata 50
11-07-2008, 10:32
Drogie koleżanki! Wy się tu marnujecie!!! Wasz talent dziennikarski powinien ujrzeć światło dzienne i wypłynąć do szerszej publiki! Może nadeszła już pora , by nie zakopywac talentu danego Wam od urodzenia i dzielić sie nim z własnie przecietnym Kowalskim?
To ja mam dzisiaj wylacznosc na wapory!!!!!!:) Bylam pierwsza!!!!! Ale widzę ze lewż nóżką i ty dziś wstalas koleżanko grażynko .Możesz łaskawie powiedziec dlaczego przy okazji biednego MJ wylewasz na nas ,nieudolnie usilujace omowić ten problem ,kubeł z zimna wodą???? Co my ci biedne zrobiłyśmy Powiedz to może się wyjaśni??? Jakie banowanie?? :confused:O czym ty mówisz dzielna grażynko

Alsko
11-07-2008, 10:33
Grażyno, nikt tu nie dąży do zabanowania! I nikt nie żąda, abyś sie zgadzała ze wszystkimi.
Tylko... Tak się zastanawiam... Skąd w Tobie tyle niechęci? Ty chyba nie lubisz tego forum i forumowiczów. Przynajmniej dziś.

Jadzia P.
11-07-2008, 10:33
Grażynko.......ja, jeśli mi temat nie pasuje, to wogóle nie wchodzę w dyskusje.
Proponuję pomyśleć i zmienić swoje podejście do pozostałych uczestników forum.

grazyna
11-07-2008, 10:52
No, to gratuluję, znalazłyście kolezanki dziewczynke do bicia.A swoja droga basiu jestem ciekawa jak ty wygladasz.......bo jak ja wygladam to juz sie dowiedziałam , z twej foci mi podesłanej....

Ewita
11-07-2008, 10:54
Biedny, stłamszony przez ojca Michaś Jakson stał się przyczyną rozważań o tym, czy starsze panie 50+ mają prawo wypowiadać własne krytyczne zdanie!:D
Nawet, jeśli się narażę niektórym - ja swoje wyrażę, bo od tego jest ten wątek, aby komentować!!!
Uważam tego człowieka za żałosnego pajaca, któremu sława i majątek do głowy uderzyły! Najpierw chciał być bielszy, bo wstydził się czarnej skóry. Potem jeszcze bielszy, bo mu się spodobało. Później całkiem biały, bo miał kompleksy! No i piękny jest, "hamerykanski"! :D Za własne, niewyobrażalnie wielkie, pieniądze!
Każdy z nas popełnia błędy i każdy za nie płaci - czasem zbyt wysoką cenę! Ale nie każdy jest osobą publiczną, nie każdy latami robi wszystko, żeby poklask tłumu zdobyć za wszelką cenę - nawet cenę żałosnych skandali! Dlatego też nie o każdym piszą i komentarze w związku z tym nie wszystkich dotyczą!
A teraz poczekam na gromy!:D

grazyna
11-07-2008, 10:57
Mnie nawet przeiętnej Kowalskiej sie dostało, mam juz fotoportret, zamieszczony przez basie powyzej.
Fryzura i owszem, pochylona chodzę też tak jak ta pani z portretu, ale jedno sie nie zgadza, ja chodze odziana !!! A ta pani jest w samym kosciotrupie...

Ewita
11-07-2008, 11:02
byś taka szczupła, ech! Figura jak złoto! Manicure bym zrobiła, peruczkę gustowną nadziała (i tak noszę), kijkami od miotły kręgosłup podparła... Hej! Ja chcę taki portrecik!!!:D

Malgorzata 50
11-07-2008, 11:05
Ewa ,ale co ty na to co ja napisałam ,Pamietaj o nieprawdopodobnej presji mediów .A czemu utalentowany czlowiek ,ma nie być osobą publiczna ? Trzeba miec tylko bardzo silny charakter ,żeby to sobie poukładać .Dlatego może czasem jest z"za szybko i za wcześnie' jak mowią krajanie MJ "too fast ,too soon"
Są ludzie wielkiego formatu ,którym to nie szkodzi, wręcz przeciwnie rozwijają swoją karierą stabilnie i rosnąco.Są tacy którzy po pierwszym "zawrocie głowy" wracaja do normy (np.Leonardo Di Caprio,jeszcze jeden nieludzko zdolny szczeniak -mial wielkie role w dzieciństwie i mlodosci..poźniej go ponioslo i popelnil parę knotow plus poszedl w cug -teraz znow pojawia się dojrzalszy - świetny i pewnie będzie Jackiem Nickolsonem następnego pokolenia), ale to nie tylko sprawa rozumu ,ale równiez innych cazynnikow psychicznych przeważnie.Pamietajcie ,ze ci mlodzi ludzie dostaja się w tryby maszynki do robienia pieniedzy -wielkich i to oni są miesem w tej maszynce-a chetnych na kotlety jest całe mnóstwo....

Jadzia P.
11-07-2008, 11:09
Grażynko, coś mi się zdaje, że to Ty sama robisz z siebie taką dziewczynke do bicia!!!
Uśmiechnij się, jutro bedzie lepiej !!!!
Psi z Majkelem, my się o niego posprzeczamy, a jemu i tak to juz nie pomoże.
Jesteś super babką, zresztą wszystkie tutaj takie jesteśmy.
Uśmiechnij się !!!!!

Malgorzata 50
11-07-2008, 11:10
Nie pomoze ,pewnie ,ale pogadać o tym jako o zjawisku szerszym...czemu nie....Czy każdy rodzic po cichu nie marzy ,że jego dziecko bedzie sławne i bogate ..nie bardzo zdając sobie sprawę ,że to nie jest tylko sam miodzio....

Jadzia P.
11-07-2008, 11:13
Pogadać możemy, zresztą po to tutaj się logujemy.
Ale po co się od razu gniewać gdy ktoś ma inne zdanie niż ja....

Malgorzata 50
11-07-2008, 11:14
A to to oczywista oczywistośc .Nie ma najmniejszego powodu .Szczegolnie w twoim wypadku ...bo wyjatkowo kulturalnie i spokojnie wyrazasz swoje zdanie

Ewita
11-07-2008, 11:16
Ewa ,ale co ty na to co ja napisałam ,Pamietaj o nieprawdopodobnej presji mediów .A czemu utalentowany czlowiek ,ma nie być osobą publiczna ? Trzeba miec tylko bardzo silny charakter ,żeby to sobie poukładać .Dlatego może czasem jest z"za szybko i za wcześnie' jak mowią krajanie MJ "too fast ,too soon"
Są ludzie wielkiego formatu ,którym to nie szkodzi, wręcz przeciwnie rozwijają swoją karierą stabilnie i rosnąco.Są tacy którzy po pierwszym "zawrocie głowy" wracaja do normy (np.Leonardo Di Caprio,jeszcze jeden nieludzko zdolny szczeniak -mial wielkie role w dzieciństwie i mlodosci..poźniej go ponioslo i popelnil parę knotow plus poszedl w cug -teraz znow pojawia się dojrzalszy - świetny i pewnie będzie Jackiem Nickolsonem następnego pokolenia), ale to nie tylko sprawa rozumu ,ale równiez innych cazynnikow psychicznych przeważnie.Pamietajcie ,ze ci mlodzi ludzie dostaja się w tryby maszynki do robienia pieniedzy -wielkich i to oni są miesem w tej maszynce-a chetnych na kotlety jest całe mnóstwo....
Pewnie! Sprawa znana od lat Merylin - narkotyki, Elwis... inni...

Jadzia P.
11-07-2008, 11:21
Małgosiu, coś mnie żle zrozumiałaś.
W sprawie tego gniewania to ja nie o sobie.

Malgorzata 50
11-07-2008, 11:22
otoz to droga Pani ,otóż to (No tośta kumo mnie rozśmieszyła- AA to jednak świetny wynalazek )

Kreon
11-07-2008, 11:24
Trochę się zapętlił i niestety zbiera teraz tego plony...

Malgorzata 50
11-07-2008, 11:26
Małgosiu, coś mnie żle zrozumiałaś.
W sprawie tego gniewania to ja nie o sobie.
Dobrze cię zrozumialam ..wiem ...może jakos nieudolnie to sformulowalam..Zgadzam się z toba w 100% plus uważam ,że milo się z Tobą gada i naprawdę nie rozumiem jak można się na ciebie gniewać z powodu innego poglądu w jakiejkolwiek sprawie.Bo wyjatkowo taktownie prowadzisz rozmowę ,a rzeczywiscie gdybysmy we wszystkim sie zgadzali rozmowy by nie bylo.To pisanie cholerka czasem wymaga przypisów ."Ustnie" zrozumaiłybyśmy się ,sądzę w pół zdania:)

Basia.
11-07-2008, 12:56
Michael Jackson jest osobą publiczną i w związku z tym ludzie mają prawo do przeróżnych komentarzy na jego temat. Taką straszną moim zdaniem cenę płaci się za popularnośc. Poczynania przeciętnego Kowalskiego mogą co najwyżej komentowac jego najbliżsi bo poza nimi nikt ich nie zna /tych poczynań oczywiście/. Kiedy piękne dziewczyny decydują się na udział w wyborach Miss stają się równiez osobami publicznymi i tym samym godzą się na pomiary tu i ówdzie, na podawanie wyników tych pomiarów do wiadomości publicznej, na ich komentowanie oraz na głosowanie przez SMS. Taka jest cena sławy, ludzie płacą i chcą komentować. Pamiętacie program "chcę być piękną" emitowany przez Polsat? Tam zgłosiły się Panie, które na oczach opinii publicznej poddawały się "kapitalnemu remontowi". Te Panie zgodziły się na taką rolę i nie było zmiłuj się, telewidzowie oglądali z najdrobniejszymi szczegółami stan "przed i po remoncie" i wybierali swoje faworytki głosując SMS-em. W związku z powyższym porównywanie przeciętnego Kowalskiego do osoby publicznej ma się nijak do rzeczywistości, przeciętny Kowalski robi wszystko na swój koszt i nikomu nic do tego natomiast za poczynania osoby publicznej płacą ludzie, Micael Jackson sam sobie nie płacił za sprzedane płyty .... te płyty kupili jego fani.

grazyna
11-07-2008, 13:32
Bardzo sie mylisz, przeciętny Kowalski z powodu swoich poczynań,też może stać sie obiektem komentarzy szerszej opinii publicznej , nie tylko blokwowo-osiedlowo- rodzinnej, i nie koniecznie tylko w kronikach kryminalnych, bo kogoś zakatrupił , lub spowodował wypadek taki czy inny. Ostatnio bardzo często pisze sie o przeciętnych Kowalskich zwłaszcza w prasie kolorowej.Nie pisze tego po to, by komuś było łyso , tylko by udowodnić, że mam rację.

Basia.
11-07-2008, 14:18
Bardzo sie mylisz, przeciętny Kowalski z powodu swoich poczynań,też może stać sie obiektem komentarzy szerszej opinii publicznej , nie tylko blokwowo-osiedlowo- rodzinnej, i nie koniecznie tylko w kronikach kryminalnych, bo kogoś zakatrupił , lub spowodował wypadek taki czy inny. Ostatnio bardzo często pisze sie o przeciętnych Kowalskich zwłaszcza w prasie kolorowej.Nie pisze tego po to, by komuś było łyso , tylko by udowodnić, że mam rację.
masz rację, o przeciętnym Kowalskim mówi się i pisze jeżeli "wzniesie się" ponad przeciętność. Na codzień tylko niektórzy przeciętni Kowalscy dokonują niezwykłych czynów albo kogoś zakatrupiają albo powodują wypadek taki czy inny i wtedy na moment stają się osobami publicznymi na osiedlu albo w kraju. :confused: O przeciętnym Kowalskim szaraczku, który się nie wychyla nikt nie pisze i sąsiedzi tez raczej nie plotkują bo nie mają o czym. O poczynaniach osób publicznych nawet tych "na 5 minut" szeroko się dyskutuje bo ludzie mają do tego prawo, nie zawsze te dyskusje sa miłe dla tego co znalazł się na chwilę na "świeczniku" ale takie jest życie.

Basia.
11-07-2008, 14:38
bardzo współczuję Michaelowi Jacksonowi z powodu problemów zdrowotnych, operacje plastyczne czsto nazywane przez laików "zabiegami plastycznymi" są bardzo niebezpieczne i mogą zrujnować zdrowie i życie. W reklamach niestety nie pisze się o powikłaniach tylko reklamuje się "zachwycające" efekty. Smutne to bardzo.

tadeusz50
11-07-2008, 16:15
Basiu
Jako laik ale po operacji plastycznej. Było to wiele lat temu ale jednak miałem taką.(złamanie przegrody nosowej) Były i są operacje plastyczne tak jak i zabiegi plastyczne. Trochę z innej beczki kiedys usunięcie wyrostka robaczkowego bylo operacja i to dość poważną, teraz uważane jest za zabieg.

Basia.
11-07-2008, 16:34
Basiu
Jako laik ale po operacji plastycznej. Było to wiele lat temu ale jednak miałem taką.(złamanie przegrody nosowej) Były i są operacje plastyczne tak jak i zabiegi plastyczne. Trochę z innej beczki kiedys usunięcie wyrostka robaczkowego bylo operacja i to dość poważną, teraz uważane jest za zabieg.
każda ingerencja chirurgiczna niesie ze sobą niebezpieczeństwo powikłań, jeżeli podaje się pacjentowi narkozę i potrzebna jest obecnośc anastezjologa na sali operacyjnej to już mamy do czynienia z operacją a nie zabiegiem. Zabiegiem jest usunięcie np. brodawki w znieczuleniu miejscowym. Usuwanie żeber albo wydłużanie nóg bardzo ostatnio modne w Azji /Azjaci mają krótkie nogi/, powiększenie bądź zmniejszenie biustu, zmiana kształtu nosa, zmiana kształtu podbródka, lifting przeprowadzony metodą chirurgiczną, liposukcja, to są inwazyjne operacje często trwające długo i jak ktoś ma pecha powodujące trwałą utratę zdrowia.

Brunek_L
18-07-2008, 12:46
no cóż, rozsypał się, mój idol