PDA

View Full Version : Sekciarsko - jajczarski Cz. V

Strony : [1] 2 3

Ewita
11-07-2008, 16:56
Z pewną nieśmiałością, jako że w zastępstwie Chickity, ale i z dużą frajdą - otwieram kolejną część wątku, w którym:
- wolno żartować, rozrabiać, śmiać się;
- robić jaja;
- świntuszyć troszkę;
- mieć szalone pomysły;
i tak ogólnie - tworzyć sektę najbardziej zwariowaną na świecie!
Zabroniona pod karą najstraszliwszych tortur jest:
- powaga;
- polityka i pouczanie;
- nudziarstwo i pouczanie...
i pouczanie jako takie.
Bawmy się!

tadeusz50
11-07-2008, 17:01
Z czystym spokojem sumienia wkraczam w ten wątek i mówię
Ale jaja ktoś mi skradł z tyłka te nie wymowne czyli po prostu majtki nie zdejmując spodni.

Ewita
11-07-2008, 17:08
I to tu? W naszym własnym, doskonale zabezpieczonym bunkrze taka cię przygoda spotkała?:D
Śledztwo przeprowadzę chyba, która się poważyła na czyn tak niezwykły! Hmmm... kto ostatnio pranie robił?:confused:

frida
11-07-2008, 17:09
jupii figlu migluuuuuu tup,tup,tup...

dzis będzie balanga w bunkrze i to nie byle jaka.....
na sto fajerwerków hehe
dziewoje stroje dowolne hmmmm panowie ....zastanowimy się nad waszym ubiorem :D

frida
11-07-2008, 17:10
majtki ??????? Tadeuszu...to nie ja hihihih :D

tadeusz50
11-07-2008, 17:15
frida

Udeż w stół a nożyce się odezwą. Miałem podejrzenie na Ciebie bo ty jesteś zdolna do takich jajcarstw. Teraz jestem prawie tego pewien. hiii hii hiii

frida
11-07-2008, 17:17
fiu,fiu,fiu...jakie piękne niebo heheheh

Ewita
11-07-2008, 17:21
pytanie, Tadziu. Dręczy mnie i męczy problem:confused: Zapinane je miałeś na rzepy, te gatki, czy jak? No bo... spodnie są, niewymowne znikły... Hmmm...:confused:
A może jakieś potajemne bliskie spotkania trzeciego stopnia miały miejsce?:D A ja biedna, nieświadoma wydarzeń, logicznych przyczyn szukam?

frida
11-07-2008, 17:26
ja nic nie wiem :D Tadziu niech tumaczy

Ulka
11-07-2008, 17:28
Nie wiem, czy akurat do tego wątku to sie nadaje ale zaryzykuję ...
.................................................
Pani Władzia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat
na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich
parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu
wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej
uroczystości. Pani Władzia zaprosiła duchownego do pokoju
gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w
stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Władzi.
Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka
wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt,
że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Władzia wróciła z
herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć
rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie
udawało, więc postanowił zapytać wprost:
- Pani Władziu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła -
tu wskazał na nieszczęsną szklankę.
- Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam
sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę
małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła,
że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to
wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób.... I wie ksiądz co?
Przez całą zimę nie miałam grypy....

tadeusz50
11-07-2008, 17:29
frida i Ewunia
Najnormalniejsze bokserki z małym wyjatkiem były robione na drutach.

Pani Slowikowa
11-07-2008, 17:29
pytanie, Tadziu. Dręczy mnie i męczy problem:confused: Zapinane je miałeś na rzepy, te gatki, czy jak? No bo... spodnie są, niewymowne znikły... Hmmm...:confused:
A może jakieś potajemne bliskie spotkania trzeciego stopnia miały miejsce? A ja biedna, nieświadoma wydarzeń, logicznych przyczyn szukam?

z tymi rzepami to super pomysl.. Moznaby opatentowac.. "Jak zmienic gacie na Alasce.. bez zdejmowania spodni..;) :D

tadeusz50
11-07-2008, 17:35
Ulka
Może to oczywiście byc tutaj jednoczesnie może też być w wątku "czemu tu tak smutno". Jest bardzo dobre.

frida
11-07-2008, 17:35
a to dla Pani szanownej polonistki hehehehhehe w trakcie mylslenia nad kradzieza stulecia :D

http://www.vpx.pl/up/20080711/lekcja_pol.jpg (http://www.vpx.pl/foto,lekcja_pol.html)

Ewita
11-07-2008, 17:37
frida i Ewunia
Najnormalniejsze bokserki z małym wyjatkiem były robione na drutach.
Już wiem!!! Frida! Dawaj kłębek, paskudo! Gdzie go schowałaś???:D Figlu - miglu i gatki sprułaś Tadziowi???:D

Ula! Dobre!

tadeusz50
11-07-2008, 18:10
Ewa
Ja też tak przypuszczam jakaś małolata próbowała się przytulać do mnie i coś mnie smyrało. Nie pasowało się podrapać i masz teraz babo placek.

frida
11-07-2008, 18:15
no,no smyrlo...przyznaj sie ze nawet nie poczules :D heheheh

Ewita
11-07-2008, 18:27
Ewa
Ja też tak przypuszczam jakaś małolata próbowała się przytulać do mnie i coś mnie smyrało. Nie pasowało się podrapać i masz teraz babo placek.
Dałeś się skusić na młode ciało!:D Iście po męsku, Tadziu! Nawet ci się może nie bardzo dziwię, hmmm... Ale masz nauczkę - oto na co możesz liczyć w przypadku małolaty!:D A mówiłam - znajdź sobie jakąś jedną kobietę, tylko dla siebie i szczęścia gatkami nie szukaj!:D

frida
11-07-2008, 18:33
hahahhahaha sie porobilo tzn poprulo hahahah:D

tadeusz50
11-07-2008, 19:01
Ewuniu
No cóż zgrzeszyłem to taka ułomność mężczyzn. Oczy skierowane ku tej jednej ale i gdzieś indziej jeszcze chciałoby się to oko oprzeć na czymś godnym uwagi.

Ewita
11-07-2008, 19:13
Ewuniu
No cóż zgrzeszyłem to taka ułomność mężczyzn. Oczy skierowane ku tej jednej ale i gdzieś indziej jeszcze chciałoby się to oko oprzeć na czymś godnym uwagi.
A "ta jedna" to wyrozumiała jakaś? Bierze poprawkę na męskie słabości? Wie, co tak naprawdę ważne? To niegłupia baba musi być!:D

tadeusz50
11-07-2008, 20:29
Ewuniu
Mam taką nadzieję a co będzie to się okaże "w praniu"-jak to sie popularnie mówi.

tadeusz50
12-07-2008, 06:33
A kysz
Ktoś sobie wyraż nie robi ze mnie "jaja". Co ja biedny komuś zawiniłem -wsypać mi pinezki do laćków to juz przesada. Teraz podskakuję na jednej nodze i wyciągam je z drugiej. Może to przez zazdrość?

Ewita
12-07-2008, 06:48
Czytałeś, co Frida na ten temat napisała wcześniej!:D Jak widać - różnie się sympatia objawia! Mam nadzieję, że nie pokaleczyłeś nóg, bo pinezki to jednak lekka przesada!:confused:

tadeusz50
12-07-2008, 07:50
Sympatia a co to takiego????
Pokaleczyć to nie pokaleczyłem, ale trochę boli. Która zołza tak mnie "lubi" wiedząc, że oczy me skierowane są gdzie indziej

frida
12-07-2008, 09:02
ooooooooooooooooooo ja lubie Tadzia aaaaaalllle nie do przesady,żeby mu ból sprawiać, nieeee
PINEZKI to napewno nie moja sprawkaaa.:mad:
Choć jako zołza mogę inne tortury wymyśleć :D

Ewita
12-07-2008, 09:06
Sympatia a co to takiego????
Pokaleczyć to nie pokaleczyłem, ale trochę boli. Która zołza tak mnie "lubi" wiedząc, że oczy me skierowane są gdzie indziej
Tadziu! A może ona nie wie, że to nie w jej kierunku patrzysz, hę?:D Przecież swój wybór trzymasz w tajemnicy (i słusznie pewnie), więc może chce na siebie uwagę zwrócić...

Frida, na litość! A toż Tadzio na ciebie podejrzeń nie rzucał! Hiii... czyżby znowu "uderz w stół, a nożyce się odezwą":confused:

frida
12-07-2008, 09:09
hii nie..... nie sądzę... ale tak na wszelki wypadek nie zaszkodzi :D

tadeusz50
12-07-2008, 09:14
frida
Wiem,że to nie ty. Majtki popruć, laćki przykleić do podłogi lub coś podobnego to tak ale nie pinezki. Tym razem to był żart z mojej strony. hiiii hiii hiii
Ewuniu
Ta którą mam na myśli już wie o tym. I jak narazie nie powiedziała nie, co jest ważne. A wręcz okazuje coraz większe oznaki sympati.

Małpa
12-07-2008, 10:48
Tadeuszu,majtki z włóczki robione na drutach?,to jest to;) Tak trzymaj:D :D

Ewita
12-07-2008, 13:31
Ma trzymać, żeby mu ktoś nie spruł potajemnie, czy jedynie takie gatki użytkować?:D
Mnie się podobają te "majteczki w kropeczki", które Tadzio w prezencie od Barhanki dostał na łajbie! Gustowne i taaakie różowiaste!:D

tadeusz50
12-07-2008, 13:39
Alem rzucil temat do obgadywania ha ha ha ha hii hii hii

Ewita
12-07-2008, 14:11
Przyznaj się lepiej, że starasz się skupić uwagę bab na swojej własnej osobie!:D
Poczekaj, poczekaj! Wrócą z wojaży, kochasiów przywiozą, to będziesz miał konkurencję!

tadeusz50
12-07-2008, 14:15
Ewuniu, żeby twoje słowa chciały się spełnić. Córka naprawdę zasługuje na faceta z jajami i z ogromnym sercem dla nie i dzieci, może być z własnymi. Ania starsza wnuczka ma chyba jeszcze czas, ale kto to wie.?

Ewita
12-07-2008, 14:28
Czasem tak jest, że wartościowy człowiek spotyka nieciekawych partnerów... Ale - a nuż?:D
Ja co prawda myślałam o naszych bunkrowiczkach, które szczęścia w szerokim świecie szukają, twojej córki nie śmiałabym mieszać do naszych żartów... Ale wyszło szydło z worka, Tadziu! Całą twoją ojcowską miłość i troskę widać jak na dłoni!

tadeusz50
13-07-2008, 20:04
Co tu się dzieje
Nikogo nie ma. Ja byłem na przepustce a reszta to co już sie melduję. Ewa chyba przesadnie mnie oceniła. Muszą być lepsi ojcowie. Najgorszy też nie jestem. Staram sie odkupić swoje winy i tylko tyle.
Zaraz tu pierony zaczna walić za pierunem ino ogień będzie się sypał. W worku mam tysiąc potężnych błyskawić i mnóstwo grzmotów.

Ewita
13-07-2008, 20:11
Nasz bunkier tak jest zbudowany, że mu "pierony" niestraszne!:D

tadeusz50
13-07-2008, 20:44
Ewuniu!!
Ale wszelkie jaja są wskazane i wręcz konieczne to o co chodzi??

bogda
13-07-2008, 20:47
A co to, jajami w nasz ukochany bunkier ???? Tadeuszu....tego to się po Tobie nie spodziewałam, a fe....
A jak tam u Ciebie po burzy, bo podobno nad Sosnowcem przeszła okrutna nawałnica, zresztą u mnie też....

Ewita
13-07-2008, 20:52
...krąży w pobliżu, pomrukuje i rozbłyska co chwilę! I podobno w stronę stolicy się chmurzyska przesunęły! Niejaki Jarosław Kret ostrzegał przed nawałnicą...
A w bunkrze bezpiecznie i przytulnie... Jaja? No, dobra, może być jajecznica!:D

gratka
13-07-2008, 21:01
Z czystym spokojem sumienia wkraczam w ten wątek i mówię
Ale jaja ktoś mi skradł z tyłka te nie wymowne czyli po prostu majtki nie zdejmując spodni.
Tadeuszu znalazłam twoją zgubę. Faktycznie takie majtki można ściągnąć z mężczyzny bez zdejmowania spodni. Nie podejrzewałam Cię o taką elegancję.
http://img89.imageshack.us/img89/7998/9e337162czapaho8.th.jpg (http://img89.imageshack.us/my.php?image=9e337162czapaho8.jpg)

Trochę toto za ciepłe na lato!

tadeusz50
13-07-2008, 21:15
Babko Gratko
Nie za ciepło, będą gotowane tylko małe pytanko na miętko ?czy na twardo?
I czy skorupka musi zmięknąć? To jest tak jak kiedyś znajowy opowiadał -fakt autentyczny.
Przychodzi do siostry a tam je kilkuletni syn gotuje jajka. Wujek pyta sie go co robi. Jaś (imię nieważne) odpowiada gotuję jajka na miękko juz trzy razy wodę dolewałem i skorupki wciąż twarde. Sprawdzam widelcem. Ile to siś musi gotować? Jak on to opowiadał ja po dolewniu wody leżałem na podłodze wijąc sie ze smiechu i rżąc jak koń
Ponawiam pytanie jakie te jaja mają być, ostrzegam one są kilkudziesięcio letnie, moga ociupinkę zajeżdzać zbukami.

frida
13-07-2008, 21:18
hiihih tylko ta "capka" Tadziowi się przyda.....kto mówił o jajecznicy???? ja wszystko za nią oddam...no ...nie wszystko hihih....ale co słyszę...wróg się czaji....kto odważny????

gratka
13-07-2008, 21:24
W bunkrze wszyscy odważni. Bunkier to bunkier! Nie do zdobycia, co najwyżej można po dobroci wpuścić gości.

bogda
14-07-2008, 09:29
http://images33.fotosik.pl/321/1e9b355172c0b341m.gif (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1e9b355172c0b341)

nareszcie mam swojego mena, tylko mój i można tylko na niego popatrzeć...:}

tadeusz50
14-07-2008, 10:03
frida
Tam niema nic o jajecznicy ino o jajach na mientko lub twardo. Co to kłopoty z czytaniem lub zrozumieniem? hiiihiii haaa haaa

Ewita
14-07-2008, 17:08
frida
Tam niema nic o jajecznicy ino o jajach na mientko lub twardo. Co to kłopoty z czytaniem lub zrozumieniem? hiiihiii haaa haaa
O jajecznicy to ja wspomniałam, jeszcze zanim niecne zamiary w stosunku do ciebie, a raczej twoich gatek odkryłam, Tadziu! Frida pewnie poszła "za tropem" jeśli jajecznicę lubi!
Uprzejmie proszę, nie gotuj jaj! W naszym klimacie lepsze są surowe, chińszczyzna niekoniecznie zdaje egzamin. A jeszcze zakopywać je trzeba na długie lata w ziemi, więc... Przemyśl to może, co, Tadziu?:D

tadeusz50
14-07-2008, 17:22
Ja próbowałem wytłumaczyć jak długo gotuje się jajka na miękko wg. pewnego bardzo młodego człowieka. Słuchając tej opowieści rżałem i wierzgałem nogami.

frida
14-07-2008, 18:48
http://images33.fotosik.pl/321/1e9b355172c0b341m.gif (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1e9b355172c0b341)

nareszcie mam swojego mena, tylko mój i można tylko na niego popatrzeć...:}

Bogduś no,no,no kochana pikny, aż mi miętko w nogach hihihihi ochhhhhh :D

Ewita
14-07-2008, 19:10
Ależ to młokos! Zdjęcie sobie nawet powiększyłam, żeby się przyjrzeć:D
No, ja się na niego na pewno nie wysępię! Wiekiem zbliżony do mojego syna... Mój wybór - to mężczyzna dojrzały, doświadczony przez życie. I nie tyle superancki wygląd mnie kręci, co osobowość i charakter:D

frida
14-07-2008, 19:13
no to pokaż jaki to twój wybór...bo skręca mnie jak cholera :D zobaczyć,dojrzałęgo,doświadczonego przez życie...choć i takie mięśniaki moga mieć charakter :)
Ewa pokaz,pokaz,pokaz,pokaz,pokaz,pokaz,pokaz,pokaz,po kaz :)

Ewita
14-07-2008, 19:23
Nie pokażę, przynajmniej na razie. Przyjdzie czas, przyjdzie pora... Jedno jest pewne. Mój wybranek musi:
- odwzajemniać moje uczucia (bo inaczej to bez sensu);
- podchodzić do sprawy poważnie (za stara jestem na amok, ślepe zapatrzenie, deklaracje bez pokrycia);
- podobać mi się (nie tylko fizycznie), rozumieć mnie (to oczywiste, no nie?), ale mieć własne zdanie (ciepłych kluch nie lubię, charakter i owszem, tak), cenić szczerość i lojalność(inna być nie umiem), i mieć poczucie humoru...
Jak widać - wymagania mam niemałe... Ale przecież są tacy mężczyźni, prawda?:D

frida
14-07-2008, 19:35
hiih no chyba są:confused: ...... miejmy taką nadzieję :)

Stanley
14-07-2008, 21:49
No i koniec marzeń jak przeczytałem wymagania Ewity bo to i trunki lubię i używam bez wstrętu, monoganista nie jestem wręcz przeciwnie uważam że kobiety to takie zjawisko ze patrzeć w jedne oczy to grzech i życia marnowanie,głupot w życiu popełniłem tyle ze aż strach i na dodatek niczego nie żałuję więc stateczny men ze mnie żaden, powagi wymaganej dopatrzeć się nie mogę.No jedno może się Ewicie chyba spodobać bo gdzieś to pisała tak mam łysinę ale czy to starczy?Pozostaje tylko smutek i nostalgia,niestety.

Ewita
14-07-2008, 22:03
że mistrzem w "odwracaniu kota ogonem" jesteś niewątpliwym!:D Nie dosyć, że wymyślasz jakieś tam moje niby wymagania, to jeszcze
nie wypowiedziałeś się w najważniejszych punktach!
I nostalgią oraz smutkiem czarujesz???

Stanley
14-07-2008, 22:05
Ewito lejesz miód na mą udręczoną duszę/ cholera czy ja mam duszę?/ nadzieja więc pozostaje.Przyznaj się łysina przebiła wszystkie wady?

bogda
14-07-2008, 22:07
A mnie się mój podoba i wcale nie jest taki młody tylko po liftingu :D jest wesoły, z poczuciem humoru, dobrze tańczy i może nosić mnie na rękach, bo jeszcze ma na tyle siły :D a resztę to go wyćwiczę....;)

martunia
14-07-2008, 22:08
Bogusiu zamawia się takich na allegro?

Ewita
14-07-2008, 22:12
Ewito lejesz miód na mą udręczoną duszę/ cholera czy ja mam duszę?/ nadzieja więc pozostaje.Przyznaj się łysina przebiła wszystkie wady?
Hmmm... raczej to, co uważasz za wady przebiło wszystko inne!:D Poczucie humoru górą, Staszku! A łysinę też lubię!

bogda
14-07-2008, 22:15
Martuniu....jasne, że na alegro, tam dostaniesz wszystko co tylko sobie zażyczysz :)

martunia
14-07-2008, 22:19
No to mnie uspokoiłaś Bogusiu.
Jak mi się zechce to sobie zamówię i już!

Ewita
14-07-2008, 22:21
No to mnie uspokoiłaś Bogusiu.
Jak mi się zechce to sobie zamówię i już!
Mogą być braki w zaopatrzeniu! Lepiej zamów z wyprzedzeniem, żeby wysoką jakość zachować i reklamacje złożyć, jakby co!:D

martunia
14-07-2008, 22:29
Ewuś masz chyba rację teraz sezon wakacyjny mogą być braki,a ja mam wysokie wymagania co do jakości towaru.

Ewita
14-07-2008, 22:43
Ewuś masz chyba rację teraz sezon wakacyjny mogą być braki,a ja mam wysokie wymagania co do jakości towaru.
Ja podobno też:D Ech, ciężko będzie... Bo ja na allegro nie liczę! Nie kupuję kota w worku!

martunia
14-07-2008, 22:45
Sprawdzę towar dokładnie,przetestuję w razie lipy będę reklamować.

Ewita
14-07-2008, 23:05
że wolę inne sposoby... I po cichutku ci powiem, że mam oko na takiego jednego... Ale ciii...

gratka
14-07-2008, 23:05
Czy na naszym rynku istnieje Pleyboy dla pań?

frida
14-07-2008, 23:07
że wolę inne sposoby... I po cichutku ci powiem, że mam oko na takiego jednego... Ale ciii...

Oj...poczekam,poczekam hihihihih a ktoz to :D

tadeusz50
15-07-2008, 06:36
Ale jaja jak pisanki.
Z wątku sekciarsko-jajczarskiego robi sie wątek matrymonialny. W jajczarskim wszystko ma być żartem, kpiną itd. w matrymonialnym chyba na poważniej.

Ewita
15-07-2008, 06:57
żartujemy i jaja sobie robimy! Wyobrażasz sobie na ten przykład - tak naprawdę - Stanley'a nostalgicznie smutnego z powodu moich wymagań i własnych wad (które zresztą nasz niby - pirat bardzo lubi i jest z nich dumny)?:D Iii, tam! A myślisz, że ja Fridzie będę ogłaszać swoje ewentualne rzeczywiste plany życiowe? Albo Martunia na allegro kochasia kupi?
To tylko w bunkrze tak można!:D

martunia
15-07-2008, 12:56
Ojej naprawdę nie kupię?
Wrrrrrrr.

Ewita
15-07-2008, 15:48
Jakąś lipę może byś i trafiła... hmmm. Ale takie egzemplarze to niepewne, nawet jaj sobie z nich nie da rady zrobić, bo usterki mogą posiadać. Na przykład brak poczucia humoru... :mad:
I co wtedy???

tadeusz50
15-07-2008, 20:40
Najlepsze wyjście sprawdzić "pomacać" dotknąć wyśmiać i patrzeć jak zareaguje. Potrzymać trochę na smyczy jak pieska.

Ewita
15-07-2008, 20:56
A skądże taka złośliwość, Tadziu???
Nie martw się, to tylko takie niewinne żarty! Nie da się kupić prawdziwej bliskości na aukcji!:D Zresztą akurat Martunię znam i wiem, czego jej naprawdę trzeba!

Ale jaja są jajami, a sekta sektą! Nawet niegłupi pomysł z tą smyczą! Jeśli Frida znowu przyprowadzi jakiegoś mięśniaka, można by wypróbować?:confused:

bogda
15-07-2008, 21:00
Ja tam swojego już tresuję ;) , narazie bez smyczy, ale daje się ułożyć wg moich zasad...jak plastelina...słucha się, oczami na boki nie strzela....chyba bedzie z niego pożytek :D

tadeusz50
15-07-2008, 21:05
Łoj
Jeśli żarty są złośliwością, przecież ja też żartowałem. Choć z próbowaniem różnie bywa. Gdy byłem młody tz, dwudziestolatkiem zamieszanie z osoba płci przeciwnej było ewenementem i żle widziane. Dziś jest na porządku dziennym i uważam za bardzo dobre rozwiązanie. W tym sensie pisałem o próbowaniu. Trochę żartem trochę serio. Ot i wszystko.

tadeusz50
15-07-2008, 21:07
A co to za chłop, że na boki oczami nie strzela chory? czy jaki?

bogda
15-07-2008, 21:10
Tadziu...zapatrzony tylko we mnie :D i nikt inny się nie liczy ;)

tadeusz50
15-07-2008, 21:20
bogda
To co napisałem powyżej mówiła moja śp. żona i miała rację.

bogda
15-07-2008, 21:25
Może i miała, ale tu się robi jaja i wszystko (no prawie wszystko) jest dozwolone, nawet nadmiar fantazji :D

tadeusz50
15-07-2008, 22:18
Cholera co za osioł mi powiązał nogawki od piżamki, rękawy też. Będzie śledztwo winni ukarani przykladnie.

martunia
15-07-2008, 22:19
Bardzo bym chciała to zobaczyć.

Ewita
15-07-2008, 22:21
Tadzia w negliżu, czy wpatrzonego w Bogdę wybranka?:D

martunia
15-07-2008, 22:29
Te powiązane nogawki i rękawy oraz reakcję Tadzia.

tadeusz50
16-07-2008, 05:30
martunia i Ewiko
Wiązanie nogawek co prawda w kalesonach było prawie normą gdy pracowałem na kopalni, wobec tego nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Pomruczeć i powyzywać jest też standartowym obowiązkiem. Cały widz tego polegał na tym, że kalesony były włożone do spodni i węzła nie było widać. Wkładając nogę do nogawki napotykało się na niespodziewany opór kończący się często wywrotką delikwenta. hiii hii hii

Ewita
16-07-2008, 06:21
Bo kto to słyszał, żeby zakładać jednocześnie bieliznę niewymowną ze spodniami?:D
Ciekawe, gdzie ty miałeś tę piżamę, Tadziu:D , że żartownisie się do niej dobrały!

tadeusz50
16-07-2008, 06:28
Nie z lenistwa
Raczej z pośpiechu w ubieraniu i rozbieraniu się. Piżamkę trzymałem pod podusią i któryś złośliwiec musiał to podejrzeć. Ale dobry żart tynfa wart. Udało się. hiii hiihaaa haa

tadeusz50
16-07-2008, 09:31
Wiadomość
Ewa wraca do domu. Złe wyniki krwi. O reszcie mam nadzieję sama poinformuje.

bogda
16-07-2008, 10:46
Oj...ta wiadomość nie jest pomyślna, ale może zastosują radioterapię zanim wzmocnią krew....ja tam wiem, że i tak będzie dobrze, gad przecież ustępuje....

Ewita
16-07-2008, 11:42
niestety! Moje wyniki to wykluczają...:mad:
Będę radzić. Ale martwić się postanowiłam później, bo niedorobiona i żująca gumę w trakcie rozmowy pani doktor usiłowała mnie zastraszyć, więc się wkurzyłam...
Mam zamiar pogadać o pierdołach i poświntuszyć troszkę...

tadeusz50
16-07-2008, 15:19
Dla rozweselenia
Ale zgodnie z tytułem wątku tak dla jaj należałoby przeprowadzic śledztwo. Winne ukaram osobiście wymierzając po jednym klapsie na gołą pupę(mam nadzieję, że zgrabną) hii hii hiii.

Ewita
16-07-2008, 16:14
...że to nie ja jestem winna!:D Co prawda - zgrabny tyłeczek? Hmmm... to chyba tym bardziej nie ja!:confused:

tadeusz50
16-07-2008, 16:17
A tak na to liczyłem Ewo! hiii hiii Oczywiście chodzi mi o winę

Ewita
16-07-2008, 19:26
A tak na to liczyłem Ewo! hiii hiii Oczywiście chodzi mi o winę
A toż bym się przyznała nawet do win nie popełnionych, gdybym wiedziała!:D

tadeusz50
16-07-2008, 19:42
Ewuniu
Bez urazy ale w wieku 18++ zgrabny tyłeczek? zależy jeszcze co kto lubi?

Ewita
16-07-2008, 20:44
nasz dialog, Tadziu! Chickita odpoczywa z małą Myszką, Frida w lesie buszuje (pewnie jakiś dzikich przytarga), Małpka? Hmmm... kto to wie, gdzie jest teraz Małpka? Bogusi nie widać, Martunia u braci Anglików, Ala kotki dogląda.
A co do tej częsci ciała, "gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę" - to nawet nie jest taka najgorsza... Żal, że eksponować nie wypada...:D

tadeusz50
16-07-2008, 20:49
Jak dialog to dialog!
To w takim razie szkoda, że nie można eksponować. Muszę łudzić się nadzieją, że może kiedyś ocenię wzrokowo to i owo. Jakie efekty przyniósł spacer. Mam nadzieją, że pozytywne i lepiej patrzysz na świat.

Ewita
16-07-2008, 20:52
Nie ma sensu ciągłe zmartwienie!:D Fakt, że brakuje mi jakiegoś kumpla do spacerów. Wtedy miałyby inny wymiar, a tak? Obleciałam okolicę, pogapiłam się na ludzi i wystawy i... wróciłam do bunkra! Tu przynajmniej stres jest zakazany prawnie!:D

grazyna
16-07-2008, 20:54
Bardzo Was prosze , ustosunkujcie sie do mojego nowego wpisu na blogu.

bogda
16-07-2008, 22:10
Jestem, jestem...cały czas ćwiczę mojego wybrańca i stoję nad nim z batogiem, jak coś żle zrobi to po łapkach, a jak dobrze...to buziaka :)

tadeusz50
16-07-2008, 22:13
bogda
I on się biedak daje tak bic po łapkach?

bogda
16-07-2008, 22:19
Noooo...jakiś taki spokojny bardzo, chyba wybrakowany towar nabyłam, muszę złożyć reklamację, bo taka mamlata ciamajda mnie nudzi....

Ewita
16-07-2008, 22:25
Już ja wolę naszego Tadzia i dywagacje na temat negliżu w przypadku zawiązania nogawek:D Przynajmniej to rokuje, a taka fumdzia mumdzia, to po co komu?

tadeusz50
16-07-2008, 22:28
bogda
Nie mówię o oddaniu, bo w życiu nie uderzyłem kobiety. Można jednak machające gałązki przytrzymać.

Ewita
16-07-2008, 22:59
Szyfrem jakimś mówicie, czy co??? Nic nie rozumiem. Kto i co komu ma oddawać i po co???:confused:

tadeusz50
18-07-2008, 06:20
Coś ponownie o bunkrze zapomniano.
Zastanawiam się jakie jaja wymyślić? Chyba mam ale to jest tajemnica. Rozsypę wszędzie tabakę ale będzie kichanie i nie będą wiedzieć co się dzieje. O chyba i na mnie już działa. Apsik, apsik, apsik. Dobra tabaka apsik nie jest apsik zła apsik apsik.

frida
19-07-2008, 09:38
aaaa ale miałam sen hmmmm apsik,apsik...ło matko a co to...apsik,muszę na powietrze apsik...gdzie są moje gatki apsik,apsik,...kurna apsik,apsik...nie wiem czyje gacie zakładam apsik,apsik...bo się zakicham....ufff apsik,apsik...powietrze...komu się nudziło he:mad: apsik wrrrr

Ewita
19-07-2008, 09:42
komu! :D Czekałam sobie grzecznie i po cichu, aż wywietrzeje ta tabaka przez Tadzia rozsypana hojnie... Bym mogła wentylację wcześniej włączyć, ale całą zabawę w ten sposób diabli by wzięli! :D
Tadziu! A ty wiesz, że tabaka to też tytoń i uzależnia podobnie, jak papierosy?

tadeusz50
19-07-2008, 10:04
Ewuniu i frido
Czasem dla jaj można się poświęcić. To że tabaka też tytoń to doskonale wiem, ale mniej boję sie tytoniu jak alkoholu.

frida
19-07-2008, 10:10
dobra,dobra apsik,apsik.... jak można z tego przyjemność czerpać apsik..wolę papierosy apsik....aaaaaa uffff posiedzę na trawie...moze jakiś leśniczy mnie poderwie hihih :D...dobrze pomarzyć apsik...

tadeusz50
19-07-2008, 11:42
Frido
Ale jak apsik nosek apsik doskonale apsik przeczyszcony hiii hiii apsik apsik Jest super, apsik kawał apsik sie udał apsik hiii hiiii hiiii

bogda
19-07-2008, 11:55
Aaaaapsik....kurcze, nos mi odpadnie od tego kichania, Tadziu to ma pomysły, niech go kaczka.....dobrze, że chociaż nie rozpylił gazu rozweselającego, bo bez pampersów by się nie obeszło :D

frida
19-07-2008, 12:10
hihihi apsik..apsik..tylko,że apsik na tej trawie apsik to mi zdrętwiała apski "częśc ciała która mieści się tam gdzie plecy tracę swoja szlachetna nazwe hihihihi apsik,musiałam jednym tchem to wymówić...aż mnie świerzbi powiedzieć d.....a........ dopiero spojrzałam apsik,ja mam jakies kalesony na sobie apsik....... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tadeusz50
19-07-2008, 12:30
bogda
Wielkie dzięki za pomysł już psikam gazem rozweselającym. Pssssssy psssssy pssssssy i juz wesoło hiiii apsik hiiii apsik jest w tym znudzonym apsik bunkrze hiiii hiii apsik Jak mialy byc jaja i brak smutku apsik hiiii hiii apsik to są apsik apsik hiii hiii Ale się porobiło!

bogda
19-07-2008, 12:36
Hii,hi,hi,ha,ha,ha...aaaapisk.....nie mogę nic mówić....hahaha... a pamiętałeś o pampersach :D

tadeusz50
19-07-2008, 12:41
Pewnie, apsik huuuu że tak są w apsik hiiii hiii schowku na apssik końcu hiii hiii bunkra, tym po apsik prawej hiii hiii stronie od hiii hii wejścia. apsik apsik Szkopół w hiii hii tym, że apsik hiii hii trzeba przejść hiii hii apsik cały bunkier apsik

frida
19-07-2008, 14:05
ja się apsik,hihihihi posikammmmmmm hihihihii apsik....jeszcze czego hihihihihapsik,apsik...hihihihhh komenda ...pampers włóż hihihih apsik

http://www.vpx.pl/up/20080719/khfo488006840d.jpg (http://www.vpx.pl/foto,khfo488006840d.html)

kurka jak ja hihihiihihihi w nich wyglądam hihihihiih to lepsze niż apsik,hihihih STRINGI..hihih apsik hiiihihih aaaaaaaaa hahahahahahhaha

frida
19-07-2008, 14:15
hihihhahahahaha apsik,apsik..hehehe wzięło mnie na cudowanie hihihihh hahahah to dla CAŁEJ SEKTY hihihhahahaha....zdolna jestem co hhahaihih apsik... figlu miglu hahahahah apsik,apsik...

http://www.vpx.pl/up/20080719/pict83665ot.jpg (http://www.vpx.pl/foto,pict83665ot.html)

tadeusz50
19-07-2008, 14:18
Chcieliście apsik hiiii wątka sekciarsko hiiii hiii apsik jajczarskiego apsik apsik hii hiii to macie. pampers hiii hiii hii apsik Będą hiii hii hiijaja apik hii nawet hiii kwadratowe. apsik hiii pampers

frida
19-07-2008, 15:21
Tadziu bierz i nie apsik nie gadaj za dużo hahahhaha bo nie wytrzymasz apsik,hahahahha jak ja hihihihihihiihih aaaaaaaaaaaaaaa brzuch mnie boli hhihiihih apsik,apsik .....:D

Małpa
19-07-2008, 19:11
co sie tutaj działo?wchodzę do bunkra i padam:mad: wstaję a ze mnie ścieka jakaś śliska maż brunatna:mad: Nie mogę się tego pozbyc.Ludzie pomóżcie!!!:)

frida
19-07-2008, 19:18
heheh apsik,jaka maź małpeczko kochana hihihihiihihi włącz wentylator...bo ja już 3 pampersy zuzyłam apsik,hihihihihi apsikhihihihih aaaaaaa

Małpa
19-07-2008, 19:23
Frido!,czy Ty nie widzisz,jak ja wyglądam?:mad: przecież cała jestem w brązowej mazi:mad: wszystko okichane!!!!

tadeusz50
19-07-2008, 19:23
Małpko
No apsik hiii hii to wpadłaś hiii apik hiii w pułapkę mieszniny apsik hiii hiii zużytego hiii hii pampers oleju apsik samochodowego hiii hiii z pospolitą sadzą apsik hiii hii z komina . hiii hiii apsik Czym to apsik zmyć nie hiii hiii mam apsik najmniejszego hiii pampers apsik pojęcia.

Małpa
19-07-2008, 19:26
Tadziu!narozrabiałeś,to teraz kombinuj;) aaaaaaaaaapsiiiiiik!!

frida
19-07-2008, 19:26
HIHIH APSIK mAŁPKO JA CIE URATUJE hihihih apsik,apsik hihihihihi tylko nie wiem czym hihihih apsik,apsik hihihih

frida
19-07-2008, 19:29
WŁĄCZYĆ WENTYLATORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR apsik hihihih kuzwa sama wejde na stołek hiihihih małpka trzymaj :D

Małpa
19-07-2008, 19:29
Tylko nie czymś żrącym:confused: PROSZE:rolleyes:

Małpa
19-07-2008, 19:31
Frida ten wentylator nic nie pomoże,bo wszystko zaschnie na mnie:mad: ooooo rany!nie mogę się wdrapac łuuuup(spadłam):confused:

tadeusz50
19-07-2008, 19:33
frida i Małpka
Piękny widok apsik hiii apsik mają moje hiii nieco apsik hiii starsze oczy. apsik Broń was hiii Boże nie apsik hiii zbliżać hiii sie do apsik mnie. hiiii Wyglądacie jak apsik hiii nie przymierzając apsik hiii dwie piękne apsik diablice.

Małpa
19-07-2008, 19:38
Noooo!!Tadziu,Ty nas nie komplementuj tylko bierz się do wycierania tego świństwa brrrrrrr aaaaaapsik(też mnie wzięło):mad:

frida
19-07-2008, 19:41
aaaa małpka to i mnie zaatakowało ups też leże apsik,hihihihihihih

Eulalija
19-07-2008, 19:46
Witam Was serdeńki , jaka piękna pogoda, jaki odbyłam cudowny spacerek , uwielbiam spacerowac z rodzinka , juz wkrótce wraca mój luby czyli mężunio z dalekiego rejsiku:) Trzymajcie kciukaski :) za udany powrocik-hihi :) całuski pozdrówka papuski i inne takie...:), oraz serniczki, wprost z kuchenki mistrzyni kuchni .

Małpa
19-07-2008, 19:47
No i co teraz??:mad: chodż podczołgamy się pod ścianę:cool:

Eulalija
19-07-2008, 19:49
Witam Was , jaka piękna pogoda, jaki odbyłam cudowny spacerek , uwielbiam spacerowac z rodzinka , juz wkrótce wraca mój luby czyli mężunio z dalekiego rejsiku:) Trzymajcie kciukaski :) za udany powrocik-hihi :) całuski pozdrówka papuski i inne takie...:)Serniczek dla was wprost z kuchenki mistrzyni kuchenki .Ślęcze nad suknia balowa dla pewnej pani, która ma spore wymagania a inspiracji szukam na necie-hihi haha hula hop

frida
19-07-2008, 19:52
hihihi a Eulalija się zacięłą czy cuś hihihiihihi czołgam się ręcami hhiihiihi jaaaaaaaaaaaaa chyba mi na oczy też padło jakieś głupotki widze hihihihih

Eulalija
19-07-2008, 19:54
Oj, trzpiotki , hihi , nawet mi nikt jeszcze nie napisał niczego, ale hihihiiiiiiiiiiiiiiiiii, oczekuję cierpliwie, jak się ciesze , oj dziewczynki i chłopczyki tralalala

tadeusz50
19-07-2008, 19:55
Eulalija
Witaj apsik czuj się hiii jak apsik hiii w domu, ale apsik hiii mężulko cię nie pozna apsik bo jesteś hiii upaprana apsik hiii w oleju połączonym apik z sadzą. hiii Współczuję apsik mężulkowi.

Eulalija
19-07-2008, 19:56
Witaj piracie, pozna spoko, luzik, ja czysciutka jak damusia z żurnalusia , hihi może byc apsik, uff, ale tu milusio hihi , uf pozdrówka milusie dla Was hihi

frida
19-07-2008, 19:56
kurnaaaaaaaaaaaaa przez te papke jakies wirusy mnie zaatakowały aaaaaaaaa apsik,apsik,hihihi Eulalija pomóż kobitko,apsik apsik hihiha luby na później PLISSSSSS

Eulalija
19-07-2008, 19:57
Ale jak mam Ci pomóc hihi apsik , jak? Podsyłam Ci naleweczke na wiśienkach samiuteniutka robiłam hihi apsiki, ale tu milutko hihi apsik

tadeusz50
19-07-2008, 19:59
frida i Małpka
Z daleka apsik hiii ode hiii apsik hiii mnie piękne hiii apsik jestescie apik hiii hiii tylko apsik aktualnie hiii hiii apsik co nieco hiii hii apsik jesteście brudne.apsik

frida
19-07-2008, 20:00
psik,Eulalija posikam sie my z Małpeczka lezymu a ty nam naleweczke serwujesz hihihih apsik,apsik, hihihihh ale Małpka wiesz co moze i to pomoze hihihi apsik,jak tak sobie strzelimy po jednym hihihih apsik,apsik...to nam BEDZIE WSZYSTKO JEDNO hihih apsik...:D

Małpa
19-07-2008, 20:00
Eulalio my jesteśmy w bunkrze a Tadeusz to sternik z łajby:D

Eulalija
19-07-2008, 20:01
Alez tu wesoło, jakie Wy fajne kobietki i mężczyzni, tak sie ciesze hihi. jaka szkoda, ze zaraz muszę iść tę sukienke balowa kończyć , hihi apsik, alem sie umorusała, fajnie , luzik hihi to ja ukłoniki hihi apsik,do szycia sie odparowywuje hihi

Małpa
19-07-2008, 20:01
Dawaj Frida:D zakąsimy serniczkiem Eulalii i ubierzemy sie w sukienki ślubne:D

frida
19-07-2008, 20:03
ze mna jak z dzieckiem za raczke i wszedzie pojde hihihih pisze sie na to...i na rowery hihih

Eulalija
19-07-2008, 20:05
To ja biegusiem do maszyneczki do szycia za balowa sukienusie sie biorę hihi i żegnam chłopczyki i dziewuszki, serniczkowo biszkoptowo słonecznych snów. apsik

tadeusz50
19-07-2008, 20:09
O nie ma tak letko
Jak jest krawcowa to ja potrzebuję majtki z klapą i to ekspresem. Wkupne musi byc a co!!

Małpa
http://www.fothost.pl/thumb/08/29/thumb_7a7ec786.jpeg (http://www.fothost.pl/show.php/762672_TRHkg661334.jpeg.html)

frida
pappap Eulalija...Małpka kurna wata ja już się obmyłam ja pitole!!!! ble co to było...dawaj plecy ci jeszcze wyszoruje...:)...bądźmy pikne w sukniach ślubnych heheh :D

Małpa
19-07-2008, 20:10
To Frida i ja dopasuj nam coś fajnego:D :D

frida
19-07-2008, 20:12
ale jak powyrzucałam za drzwi w czym byłysmy utytłane to trafiło na rowerzyste hihihi bidny hihih ale mamy rower heheheheh

http://www.fothost.pl/upload/08/29/99744b3f.jpg (http://www.fothost.pl)

Małpa
19-07-2008, 20:13
a ja się myc nie będe,bo to nic nie da:mad: Trzeba mnie żyletką wyskrobac:D

Małpa
19-07-2008, 20:15
...ale on wpadł w błoto a my jesteśmy utytłane w tabace:mad:

frida
no co ty żyletką...już nie pitol...siekierka lepiej schodzi tylko plecy ci zostały :D

tadeusz50
Eulalijla
Nie chowaj sie po kątach bo i tak cie widze. Jak z tymi moimi majtkami?

frida
19-07-2008, 20:16
apsik......damy rade kochana apsik...wiesz trzeba coś na tadzia wynaleźć hmmm...co ty na to????? teraz MY hihihihi

Małpa
19-07-2008, 20:21
http://www.fothost.pl/thumb/08/29/thumb_806a9d48.png (http://www.fothost.pl/show.php/762715_ea212c71e742cdf62a01722d4e804112image.png.h tml)

Ewita
19-07-2008, 20:21
z naszym bunkrem, się pytam grzecznie???
Towarzystwo utytłane nie wiadomo czym, lata i rozsiewa swoje apsiki, chociaż sam bunkier już wywietrzony dokładnie - sprawdziłam. Tadzio dziecinnieje w tym towarzystwie, majtki z klapką mu do życia potrzebne - jestem przerażona!!!:mad:
No, jak Chickita tu zajrzy! A toż nasza Guru się nie połapie!

Małpa
19-07-2008, 20:22
Friduś masz sprzęcik:D Tylko delikatnie proszę:)

frida
19-07-2008, 20:27
dzięki...już poszło..apsik...cała i zdrowaś...hihihih apsik....Małpka aaaaaaaa kurna wata....najpierw się upije hihihh co za dzień hihih

Małpa
19-07-2008, 20:31
Sukienki ślubne nam obiecano i co???:mad:

frida
19-07-2008, 20:33
no i łajno hihihi nie ma :(

Małpa
19-07-2008, 20:35
Eulalia została gdzieś wcięta:mad:

Ewita
19-07-2008, 20:36
Jeżu kolczasty! Totalna paranoja???
Sukienki ślubne utytłane w tabace z klapkami w majtkach... Ja stąd idę, zanim mnie dopadnie to szaleństwo! Cześć! Bawcie się dobrze!

tadeusz50
19-07-2008, 20:38
Tadzio nie dziecinnieje jeno jak sekta jajczarska to i swoje pomysły zaczyna realizować. A co ma nie być poważni to nie jest. Ot coNawet nowa potrafiła sie przystosować. Majtki z klapą mialy byc testem na zdolności krawieckie. Na kieckach ślubnych sie nie znam ale na majtkach z klapa za to doskonale i stąd moja logika Ewuniu.

frida
19-07-2008, 20:40
hihihihih

małpko ja sobie znalazłam suknie i to z dodatkiem ponoć w promocji hihihih

http://www.fothost.pl/upload/08/29/4570717b.jpg (http://www.fothost.pl)

poszukam cos dla ciebie hihihihih

Małpa
19-07-2008, 20:41
O cholera!!!,to przecież ja:confused: Skąd masz to zdjęcie:D :D

frida
19-07-2008, 20:45
Ty????????????? no masz hihihihihhto trza sie odzywac a nie kiepa włożyła i zadowolona hihihihi poczkaj zaraz z salonu wyjde i ja...........

tadeusz50
19-07-2008, 20:47
Oj baby baby im tylko sukienki ślubne w głowach. Cholera, że tak powiem.

Małpa
19-07-2008, 20:47
Czekam niecierpliwie:D

tadeusz50
19-07-2008, 20:51
Aleście się pieronem wymyły, myślałem, że z tydzień będziecie robic za strachajły. A tu nic z tego> Juz poprzebierały się w sukienki i to do tego ślubne.

frida
19-07-2008, 20:53
no kochana i możesz sobie czekać ja ci wchodzę do salonu... a ONI że TEJ PANI NIE OBSŁUŻYMY ja p...... i nie mam sukni buuuuuuuuuuu,

ale powiedz,że ładna jestem (wkońcu możemy się w realu zobaczyć :) ja z prawej :D

http://www.fothost.pl/upload/08/29/19384b4b.jpg (http://www.fothost.pl)

Małpa
19-07-2008, 20:56
Friduś masz urodę niebanalną:D

frida
19-07-2008, 21:01
zaproponowali suknie z papieru toaletowego...naprawde wynalazłam ...ha taka to mi zrobia hihihi

http://www.fothost.pl/upload/08/29/a9f5046f.jpg (http://www.fothost.pl)

Małpa
Frida ja Ciebie widzę w takiej:D http://www.fothost.pl/thumb/08/29/thumb_9f1a90f7.jpg (http://www.fothost.pl/show.php/762803_sDD11.jpg.html)

tadeusz50
Już sie prawie zakochałem

Małpa
19-07-2008, 21:02
Widziałam te z papieru,ale były bardzo eleganckie:D

Małpa
19-07-2008, 21:03
Tadziu!zdradż słodka tajemnicę:D w której?:D

frida
19-07-2008, 21:12
hihhihihi nononono małpus ja ciebie z dodatkami biore hihihih do ochrony

Małpa
19-07-2008, 21:17
To którą wybrałaś?:D Jeszcze kandydaci na mężów by się przydali:D

frida
19-07-2008, 21:22
on jak jeszcze mleka popije to tak urosnie,że sam raz dla mnie hihihih

http://www.fothost.pl/upload/08/29/465b558c.jpg (http://www.fothost.pl)

Małpa
19-07-2008, 21:24
Frida,a dla mnie??ja takich malutkich lubię:)

frida
19-07-2008, 21:26
a tego to trzeba z drzewa ściągnąć to może się nada hihihihi :D

http://www.fothost.pl/upload/08/29/b2763257.jpg (http://www.fothost.pl)

tadeusz50
19-07-2008, 21:30
no kochana i możesz sobie czekać ja ci wchodzę do salonu... a ONI że TEJ PANI NIE OBSŁUŻYMY ja p...... i nie mam sukni buuuuuuuuuuu,

ale powiedz,że ładna jestem (wkońcu możemy się w realu zobaczyć :) ja z prawej :D

http://www.fothost.pl/upload/08/29/19384b4b.jpg (http://www.fothost.pl)
No przeca oczywista oczywistość,że w tej w czerwonym co cały obrazek zasłania.

Małpa
19-07-2008, 21:39
No jest chyba chudziutki,tak jak trzeba;) Dawaj Frida ściągamy go!!!

frida
19-07-2008, 21:40
jepppp....raz,dwa,trzy..............upsss...Małpa on na mnie spadł hihihihih

Małpa
19-07-2008, 21:47
Jaaaa,jest cały połamany:mad: W gips Go trzeba:cool:

frida
19-07-2008, 21:49
chyba żartujesz w gips....a to dlatego cos mnie kuło w biodro hihiihh a on bidny się połamał

Małpa
19-07-2008, 21:50
Jestem padnięta po dzisiejszych atrakcjach,tak więc wybywam pa,pa,pa:D :D

tadeusz50
19-07-2008, 21:56
Dałem Małpce radę mam taką nadzieję.

frida
19-07-2008, 21:58
kochana papappapp śnij dobrze i psytulam i dzięki że czasem tęsknisz za stara figlarą ;) papapap

tadeusz50
20-07-2008, 07:10
Ooooooooooooo
Jaki porządek w bunkrze po wczorajszych wygłupach. Dziewczyny pewnie zagoniły do roboty tych pochowanych po różnych kątach niewolników. No nic trzeba będzie ruszyć głową i coś wymyśleć na rozruszanie mieszkańców bunkra.

Ewita
20-07-2008, 08:09
nic nie wymyślaj, Tadziu! Zwróciłeś uwagę na pewną prawidłowość:confused: Czegokolwiek byś nie wymyślił, zawsze kobitki "zejdą" na facetów!:D Wczoraj też - od tabaki i pampersów do pijącego mleczko mięśniaka i połamańca, ściągniętego z drzewa...

tadeusz50
20-07-2008, 08:44
nic nie wymyślaj, Tadziu! Zwróciłeś uwagę na pewną prawidłowość:confused: Czegokolwiek byś nie wymyślił, zawsze kobitki "zejdą" na facetów!:D Wczoraj też - od tabaki i pampersów do pijącego mleczko mięśniaka i połamańca, ściągniętego z drzewa...
To co ja "biedny" mogę począć jak "różności" zdominowały kobitki nie mówiąc już o "sekciarsko-jajczarskim" wątku. Gdzie się nie obrócę tam baba (bez urazy) z przodu baba za plecami baba po bokach nie inaczej. Jeszcze jak się zmówią to dopiero zaczyna sie polowanie jak mu dołożyć. Fakt zaraz wynajdą jakichś mięśniaków co to wielki łeb osadzony jest na wielkim karku.

bogda
20-07-2008, 10:30
Noooo....no...ale żeście tutaj wczoraj poszaleli :D
Ewita...jaki byś temat nie zaczęła, to zawsze w końcu schodzi na sprawy damsko męskie, ale przynajmniej jest wesoło, pogadać zawsze można gorzej z praktyką :rolleyes:
Tadziu...Ty tak nie narzekaj na te baby, przynajmniej jesteś hołubiony przez cały czas, w realu tak byś nie miał :D

tadeusz50
20-07-2008, 10:58
bogda
Bo to fakt, że w realu tak nie mam

bogda
20-07-2008, 11:05
A widzisz....że nie powiem, a nie mówiłam...:D
To masz już jakiś pomysł na dalsze rozrabianie ????
Hmmm....a może by tak dzisiaj wyprowadzić wszystkich do wspólnej łażni, w takich miejscach podobno wszyscy się ze sobą dobrze integrują :D :confused:

tadeusz50
20-07-2008, 11:14
bogda
Ja 1-en słownie (jeden) i was duuuuuuuuuuuużooooooooooo. Przecież zgnieciony od razu jestem waszymi walorami. Rzecz sama w sobie może i ciekawa. Ale jakie dla mnie skutki?

bogda
20-07-2008, 11:18
Troche masz racji, ale coś się wymyśli....o już mam.... założymy duże koło ratunkowe, albo najlepiej oponę od traktora i nikt się do Ciebie nie przebije, a Ty będziesz pływał wśród nas jak basza...:D

tadeusz50
20-07-2008, 11:28
To tak dętka na dętce ja w środku i tylko głowa wystaje? hiii hiiii hiii

bogda
20-07-2008, 11:34
Noooo....i najwyżej po głowie byśmy Cię głaskały, taki masaż głowy podobno jest dobry na porost włosów :D

tadeusz50
20-07-2008, 11:40
O ile zasięg waszych rąk mógłby to zrobić. Ale kota podobno można zagłaskać na śmierć.

tadeusz50
20-07-2008, 11:44
Cholera
Gadka szmatka a tu mi się pierdzioszek (czytaj bober) spalił. Został się jeno smród w mieszkaniu i spalony garnek. buuuuuuuu buuuuuu

bogda
20-07-2008, 11:50
Ale mi narobiłeś ochoty na bober, ale nie spalony...hihihi...jutro sobie kupię....
A jak byśmy tak wszyscy przed kąpielą pojedli tego pierdzioszka....to mogłaby być kąpiel bąbelkowa :D a głaskać będziemy z umiarem, nie bojsja :D

Ewita
20-07-2008, 12:12
Bąbelkowa i... aromatyzowana! :D Nie wiem, czy nie zaczadzielibyście!
A swoją drogą ciekawe... Ja jem bób, a wy bober:D

tadeusz50
20-07-2008, 12:18
Mój język co krok to sobie go przydeptuję-taką miałem ochotę na bób. Ale pier.. po bobrze czy po bób

frida
20-07-2008, 12:37
Ja tam jestem za kapielą w bąbelkach hihihih i za widokiem Tadzia w opnonach hihih się porobiło Bogda ty żałuj kochana bo wczoraj na łajbie był podryw stulecia ;) hehehe

Ewita
20-07-2008, 12:37
Po bobie, Tadziu!:D
Frida! Ty się nie podniecaj, bo to może być szkodliwe (jeśli nie ma jak się rozładować)!

bogda
20-07-2008, 12:42
Ja tam jestem za kapielą w bąbelkach hihihih i za widokiem Tadzia w opnonach hihih się porobiło Bogda ty żałuj kochana bo wczoraj na łajbie był podryw stulecia ;) hehehe

Nooo...a jak pisałam na łajbie, że tam się coś wyprawiało, to Tadziu oczywiście udawał niewiniątko...ale tak to jest z tymi chłopami :)

tadeusz50
20-07-2008, 12:43
Ewuniu
Dziękuję ale nie jestem polonistą stąd czasem problemy no i jeszcze analfabetyzm wtórny.

bogda
20-07-2008, 12:46
Eeee tam, analfabetyzm wtórny, różnie na to mówią w różnych regionach, u nas przykład mówią i bób i bober, mnie się lepiej podoba nazwa bober...

frida
20-07-2008, 12:46
nasza polonistka hihihih na straży hihihi uwielbiam ja za to....heheh

Ewita
20-07-2008, 12:54
Ty mi się nie narażaj, bo pieprz cayenne rozsypię w trakcie waszej wspólnej kąpieli!:D
I nie ma to nic wspólnego z zazdrością o wdzięki niejakiego Tadzia!
A co do nazwy bób - bober, faktycznie to są regionalizmy i jest ich więcej! Zawsze mnie to interesowało. Krakowianie wychodzą na pole, ja na dwór; poznaniacy otwierają okna jak szeroko, ja na oścież i tak dalej... Ja obieram ziemniaki, poznaniacy kartofle, górale grule...

frida
20-07-2008, 12:56
JA TEŻ NA POLE WYCHODZE heheheheheh

a się nie narażam hihiih tylko mówię o straży naszej polskiej mowy hihih

frida
20-07-2008, 20:26
Malpkaaaaaaaaaaaa ogiera dawaj tutaj ...hehheheeh bp nas na lajbie opitola hihihhihii moze ruszymy i jakis napad zrobimy cooooooooo hehhehe

frida
20-07-2008, 20:27
moze na prezydenta hihihihiihh....psikusa bym mu zrobila hihi

Małpa
20-07-2008, 20:33
Na obcego??,czy na naszego malutkiego?;)

frida
20-07-2008, 20:40
stajenka dla twojego ogierusia hihihi

http://http://www.vpx.pl/up/20080720/widok.jpg (http://www.vpx.pl/foto,widok.html)

na naszego malutkiego grrrr albo na kogo inne\go...jest ktos kogo nie lubisz??? hhihihihih

Małpa
20-07-2008, 20:47
Stajnia fajna,szybko wyrąbałaś:D widzę,że Kleofas już się zadomowił:D Tak sobie teraz myślę kogo nie lubię....cholera nie mam takich a Ci pozostali są poza moim zasięgiem,więc się nie liczą:rolleyes: Nie zawracam sobie nimi głowy:D

Konto usunięte
20-07-2008, 21:17
To ja biegusiem do maszyneczki do szycia za balowa sukienusie sie biorę hihi i żegnam chłopczyki i dziewuszki, serniczkowo biszkoptowo słonecznych snów. apsik
Czekając na serniczki i biszkopciki, w kąciku sobie czegoś miłego posłucham... posłuchajmy razem...
http://pl.youtube.com/watch?v=omo7BeVUYRA&feature=related

bogda
20-07-2008, 21:32
Bogda...dzięki za Malageunie....ale fajną masz suknię, tylko czemu od razu nie przyznałaś się, że śpiewasz...i to tak cudnie:D

frida
20-07-2008, 21:34
e a kto tam buszuje po lesie he... ło matko... hihihih dwóch na jedną hmmmm

http://www.vpx.pl/up/20080720/838.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_8381.html)i to hiihih w jakich pojazdach uhuhu:D,powrzucam im coś w koła hihihih....

Konto usunięte
20-07-2008, 21:47
Tę fantastyczną sukienkę , to od naszej krawcowej za pół darmo kupiłam , a śpiewać to ja nie umiem... ta ,,Malagenia" z play backu leciała....

bogda
20-07-2008, 21:54
Dobra, dobra...nie bąż taka skromna :) ja tam już swoje wiem....

Konto usunięte
20-07-2008, 22:00
To, żem zdolna bestia, to wiadomo... Niezłą karierę robiłam w USA... tylko teraz leń mnie obleciał i te lepsze (estradowe ) ciuchy na mnie nie chcą pasować.... A taka dawniej piękna i zdolna byłam.. sama powiedz...
http://www.iv.pl/image/222688.jpeg (http://www.iv.pl/view/222688.html)

frida
20-07-2008, 22:05
hej,hej,ale o starej kumpeli zza rogu zapomniałas heee ja dalej rozruby czynie hee

http://www.vpx.pl/up/20080720/bombowa_babcia.jpg (http://www.vpx.pl/foto,bombowa_babcia.html)

bogda
20-07-2008, 22:11
Bogda...zaszokowałaś mnie, wiem że byłaś zdolna i piękna, widać to gołym okiem. :D ..człowiek orkiestra, a image suuuper...że tez wczśniej Cię nie poznałam ;) :D

Konto usunięte
20-07-2008, 23:00
hej,hej,ale o starej kumpeli zza rogu zapomniałas heee ja dalej rozruby czynie hee

Jak mam nie pamiętać kumpeli zza rogu...? No co ty... Ale jak mi z kwatery na golasa uciekałaś a potem twoje fotki w tajmesie się pokazały... to musiałam dać nogę
http://www.iv.pl/image/222749.jpeg (http://www.iv.pl/view/222749.html)

tadeusz50
21-07-2008, 05:08
Oj baby baby czy wy wiecznie musicie myśleć o tych chłopach. Zawsze mówiono, że to my mężczyżni tylko myślimy o kobietach i sprawach związanych z nimi. A tu co/ Co tu wymyśleć by przypodobać sie chłopu?

Ewita
21-07-2008, 05:51
W gruncie rzeczy to normalne! Pomyśl, co by było, gdyby one o babach marzyły, a nie o chłopach?:confused: A tak? Wszystko zgodnie z naturą!:D

tadeusz50
21-07-2008, 06:04
Ewuniu
Co mi pozostaje powiedzieć. Co racja to racja.

Konto usunięte
21-07-2008, 09:11
Oj baby baby czy wy wiecznie musicie myśleć o tych chłopach. Zawsze mówiono, że to my mężczyżni tylko myślimy o kobietach i sprawach związanych z nimi. A tu co/ Co tu wymyśleć by przypodobać sie chłopu?
O jakich chłopach ? Czy tego za oknem to za faceta bierzesz ? Przecież to kobitka jest... po biuście nie poznajesz ?

frida
21-07-2008, 09:12
hihih Bogduś 50 ale dzięki temu,że byłam w tajmesie zobacz gwiazdą jestem he TO DLA CIEBIE :DWYSTĄPIŁAM hihih

http://www.vpx.pl/up/20080721/colgatem.jpg

tadeusz50
21-07-2008, 15:28
Waszłem, zajrzałem nic nie zobaczyłem, wychodzę.

frida
21-07-2008, 20:36
Dziewoje byłam na wycieczce życia...najpierw musiałam siusiu i.............cennik mmnie odstraszył
http://www.vpx.pl/up/20080721/814.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_8141.html) potem mijali mnie cool ludzie,rozbawili mnie do łez hahahha

http://www.vpx.pl/up/20080721/10048037.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_10048037.html) http://www.vpx.pl/up/20080721/10048040.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_10048040.html) [/URL] [URL="http://www.vpx.pl/foto,_100480571.html"]http://www.vpx.pl/up/20080721/100480571.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_10048045.html)tego to biere na łajbe hahahah
no i tak........ dobrze,że pampersy w bunkrze..

Małpa
21-07-2008, 20:37
hihih Bogduś 50 ale dzięki temu,że byłam w tajmesie zobacz gwiazdą jestem he TO DLA CIEBIE :DWYSTĄPIŁAM hihih

http://www.vpx.pl/up/20080721/colgatem.jpg
Frida Twoja uroda powala:D

frida
21-07-2008, 20:38
jak zawsze kochana witaj Małpeczko :D

Małpa
21-07-2008, 20:39
Kochana,jak Ty wykorzystałaś cały pakiet,to się nie dziwię:rolleyes: Trzeba było tylko siku za zeta:D

Małpa
21-07-2008, 20:40
witaj Maluchu:d

bogda
21-07-2008, 20:48
A nie lepiej było iść pod krzaczek???? za darmo i świeże powietrze...:D

Małpa
21-07-2008, 20:49
otóż to:D :D

Konto usunięte
21-07-2008, 20:50
A nie lepiej było iść pod krzaczek???? za darmo i świeże powietrze...:D
No właśnie... A przy odrobinie szczęścia i może jaki zboczeniec by się trafił...

bogda
21-07-2008, 20:51
Bogda...dlaczego zboczeniec??? może całkiem normalny i na dodatek przystojny:D

frida
21-07-2008, 20:53
ja tam bym chciałą takim ręcznikiem być hihihihih :D

http://www.vpx.pl/up/20080721/fajnereczniki427obrazky_pl.jpg (http://www.vpx.pl/foto,fajnereczniki427obrazky_pl.html)

Konto usunięte
21-07-2008, 20:53
Zboczek ciekawszy.... Nudą nie wieje ..
A ty Frida sobie bądź ręcznikiem, a mnie daj to , co pod nim...

bogda
21-07-2008, 20:55
Zboczek ciekawszy.... Nudą nie wieje ..

Niby tak...ale może być niebezpieczny i uszkodzić co nieco naszą urodę ;)

Małpa
21-07-2008, 20:56
O ranyyyyyy!!!!co za towarzystwo zbereżne:D

Konto usunięte
21-07-2008, 20:56
Moja uroda to dawno na wagary poszła... więc nic jej nie grozi..