PDA

View Full Version : Piękny biust w każdym wieku - jak to osiągnąć? - komentarze

senior A.P.
23-07-2008, 13:16
Komentarz do artykułu: Piękny biust w każdym wieku - jak to osiągnąć? (http://www.senior.pl/168,0,Piekny-biust-w-kazdym-wieku-jak-to-osiagnac,4264.html)
--------------------
To prawda,ze piersi kobiety to ta czesc ciala jaka pierwsza odroznia niemowlak i szuka pozywienia.
To od niej plynie nasz pierwszy pokarm,wyssane mleko matki,od ktorego zalezy nasz rozwoj .
A potem ?
Potem to juz dzieja sie rozne rzeczy i problemy z piersiami ale o tym wiedza wiecej kobiety niz mezczyzni dla ktorych (juz doroslych) piersi to poczatek a koniec na innej czesci ciala.
Zycze Paniom dbalosci o piersi - pamietajcie o nich nie tylko od strony pieknosci ale i od strony zdrowotnej,szczegolnie w dzisiejszych czasach kiedy ludzkosc "karmiona jest hormonami".

Kazik
19-08-2008, 17:44
Widzisz Senior mamy kreta--- nsk śpioch od maja. Zmieniasz specjalizację? Zostań przy wojsku, "wybranych" i Ameryce. 95% klubu to kobiety, zagryzą [przyjaźnie i z uśmiechem] jak będziesz doradzał w tym temacie.:D :D :D

Kazik
19-08-2008, 17:47
No to powyżej był post kreta, właśnie zniknął, nie tylko ja pisałem do Admi, wiem z otrzymanego priv.

Lila
19-08-2008, 19:00
Ale czemu ?
Senior jako syn ,mąż i ojciec kobiety ,ma doświadczenie z kobiecym biustem ,na każdym etapie życia...:)
Ciekawe jakie obecnie ( doświadczenia ) są jego udziałem...?
Czy p.Teresa nie obrazi się czasem,jak Senior co nie co napisze ,aby pokazać ludzką twarz ..?

Kazik
19-08-2008, 20:07
Żołnierzu wchodzisz na pole minowe. Ale wiesz co robisz. Powodzenia. Ciekawi mnie co Senior napisze o cycuszkach.
P.S. Zauważyłeś, że już nie dodajemy to A.P.? Po prostu Senior i wsio jasne.

Kazik
21-08-2008, 03:12
Mistrzu, napisz coś bo wątek uschnie i pójdzie do archiwum.

Lila
21-08-2008, 10:51
Mistrzu, napisz coś bo wątek uschnie i pójdzie do archiwum.

Senior napisze ..''cycki contra tarcza rakietowa ''..Albo ''cycki z Izraela - wrogiem społeczeństwa polskiego ''...może będzie miał na myśli -cycełe..Senior wie o co chodzi..

Kaziu,mnie się wydaje,że Senior stracił w tej Ameryce zdolność uśmiechu..I nie tylko on.Poczytaj te ''amerykańskie '' posty,pisane z taką śmiertelną powagą -jak nekrologi- a nie opisy kraju..
Jedna Asia Słowikowa jest wyjątkiem.No ale ona i trochę Włoszka jest ,ma temperament kobiety ,a nie ryby wędzonej.