PDA

View Full Version : Seks - pożądanie nie pyta o wiek - komentarze


Mar-Basia
27-07-2008, 17:26
Komentarz do artykułu: Seks - pożądanie nie pyta o wiek (http://www.senior.pl/92,0,Seks-pozadanie-nie-pyta-o-wiek,4239.html)
--------------------
Seniorzy i Seniorki, cos dziwna cisza pod tym tematem?

Pani Slowikowa
27-07-2008, 18:19
nie pyta o wiek... ale pyta o tysiac innych spraw;)

Malgorzata 50
27-07-2008, 18:28
Asiu czasem w ogóle nie pyta o nic!!!!! Ha i to jest dopiero frajda!!!!

Mar-Basia
27-07-2008, 18:54
Asiu czasem w ogóle nie pyta o nic!!!!! Ha i to jest dopiero frajda!!!!

Oj,oj,oj - cieniutko, chudziutko! Ale za was wstydnisie? :) ;)

Mar-Basia
27-07-2008, 19:30
nie pyta o wiek... ale pyta o tysiac innych spraw;)

Joasiu, no to ciagnij temat......o jakie sprawy sie pyta? Nie daj sie ciagnac za jezyk. Hihi :)

Pani Slowikowa
27-07-2008, 19:31
Oj,oj,oj - cieniutko, chudziutko! Ale za was wstydnisie? :) ;)


tu chyba nie o wstyd chodzi Basiu.. ale o ogrom tematu.. :)
Np mnie stary czlowiek sie nie podoba...

Basia.
27-07-2008, 19:39
moja starsza ode mnie o 11 lat /miałam wtedy 34 lata/ koleżanka wyszła za mąż za mężczyznę o 13 lat starszego od niej /pan młody liczył sobie 58 wiosen/, :D pamiętam swoje przerażenie ........ zastanawialam się po co jej taki stary mąż :D i odradzałam jej to małżeństwo z wielkim zaangażowaniem. :D Wyobrażałam sobie swoją koleżankę bardzo nieszczęśliwą, parzącą ziółka i gotującą dietetyczne potrawy dla tego starca. :D

Mar-Basia
27-07-2008, 19:46
tu chyba nie o wstyd chodzi Basiu.. ale o ogrom tematu.. :)
Np mnie stary czlowiek sie nie podoba...

Jest na pierwszej stronie pt "Ludzie", wiec sie wlaczylam i przypieli mi latke, ze to moj temat.

Hihi, "staruszek" czasami moze byc bardzo atrakcyjny.....wierz mi na slowo. W koncu jestem czarownica!!!!

Pani Slowikowa
27-07-2008, 19:51
Jest na pierwszej stronie pt "Ludzie", wiec sie wlaczylam i przypieli mi latke, ze to moj temat.

Hihi, "staruszek" czasami moze byc bardzo atrakcyjny.....wierz mi na slowo. W koncu jestem czarownica!!!!

no przeciez wiemy ze to nie ty wymyslilas temat..
Moj staruszek jest tez atrakcyjny dla mnie..i chyba dla innych bab tez.. niestety:rolleyes: Ale my razem jestesmy cale zycie i po prostu nie widzi sie tej starosci.. Natomiast obcy czlowiek ... nooo nie wiem.. Znam niektorych przystojniakow w pewnym wieku i nie podobaja mi sie..

brzask
27-07-2008, 19:53
Byłam kiedyś w towarzystwie dziewczyn w moim wieku tzn. 50+, Rozmawiałyśmy o sexie. Dziewczyny mówiły,że im się nie chce...że rutyna i ja poczułam się wtedy okropnie jak jakiś dziwoląg. Bo mnie osobiście się sex podoba, a pożądanie mąci mi w głowie. Tak naprawdę to zauważyłam, że nadal podobają mi się faceci i to Ci w moim wieku lub starsi. Podoba mi się mój mąż, czasami po cichutku gapię się na jakiegoś pana bo też mi się podoba.
Czasami wstydzę się tego i boję się ośmieszyć, ale taka jestem.

Mar-Basia
27-07-2008, 19:59
no przeciez wiemy ze to nie ty wymyslilas temat..
Moj staruszek jest tez atrakcyjny dla mnie..i chyba dla innych bab tez.. niestety:rolleyes: Ale my razem jestesmy cale zycie i po prostu nie widzi sie tej starosci.. Natomiast obcy czlowiek ... nooo nie wiem.. Znam niektorych przystojniakow w pewnym wieku i nie podobaja mi sie..

Zgadzam sie z toba na 100%. Moj genialny "staruszek" tez jest atrakcyjny, tyle lat przezylismy razem....inni panowie....nie maja szansy....nie zastapia mego "rodzynka" - jest niepowtarzalny. Jasne, ze podobaja mi sie inni panowie...ale w moim wieku eksperymenty? Dziekuje, postoje. Kto bedzie chcial "stara" babcie?, nawet czarownice? Hihi:)

ignesja
27-07-2008, 21:41
Bo mnie osobiście się sex podoba
mnie też,ale nie mam z kim,chyba,że ze sobą..
http://tibinews.files.wordpress.com/2007/04/sex.jpg

Mar-Basia
28-07-2008, 10:26
Czuje, ze temat tabu.....czyzbym sie mylila?

illa480
04-10-2008, 16:05
nie znalam w malzenstwie wartosci seksu, maz nie dal mi mozliwosci otworzenia sie na seks, wyzwolil we mnie pozadanie czlowiek, z ktorym podalam sobie reke na poczatek i koniec tygodniowego pobytu w wieloosobowym apartamencie, pozadanie przyszlo za pozno, nie sprawdze go w seksie, singielka

Mar-Basia
04-10-2008, 16:55
nie znalam w malzenstwie wartosci seksu, maz nie dal mi mozliwosci otworzenia sie na seks, wyzwolil we mnie pozadanie czlowiek, z ktorym podalam sobie reke na poczatek i koniec tygodniowego pobytu w wieloosobowym apartamencie, pozadanie przyszlo za pozno, nie sprawdze go w seksie, singielka
I pewnie bedziesz zalowala? Hihihi - nigdy nie jest za pozno. ;)

Scarlett
04-10-2008, 19:13
Zgadzam sie z toba na 100%. Moj genialny "staruszek" tez jest atrakcyjny, tyle lat przezylismy razem....inni panowie....nie maja szansy....nie zastapia mego "rodzynka" - jest niepowtarzalny. Jasne, ze podobaja mi sie inni panowie...ale w moim wieku eksperymenty? Dziekuje, postoje. Kto bedzie chcial "stara" babcie?, nawet czarownice? Hihi:)
I ja całe życie byłam wierna swojemu rodzynkowi i doprawdy nie mam zamiaru i nie miałam szukać kogoś bardziej seksownego. Mnie i jemu podobają sie płci odmienne i to jest naturalne, ale podobać sie, a zyć to zupełnie inne sprawy.