PDA

View Full Version : Internet wciąż mało atrakcyjny dla dojrzałych? - komentarze


KRYSIA60
16-08-2008, 11:27
Komentarz do artykułu: Internet wciąż mało atrakcyjny dla dojrzałych? (http://www.senior.pl/153,0,Internet-wciaz-malo-atrakcyjny-dla-dojrzalych,3907.html)
--------------------
Tak

Malgorzata 50
16-08-2008, 12:32
Tak jak wszystko.Niech zyje młodość...bla bla bla

Mar-Basia
16-08-2008, 12:34
Tak jak wszystko.Niech zyje młodość...bla bla bla
Nie przesadzajmy, internet robi sie coraz wiecej popularny wsrod seniorow, pomaga im walczyc z samotnoscia, otwiera okno na swiat.

Malgorzata 50
16-08-2008, 12:35
Marbello to prawda i tzw oczywista oczywistość ale tu chodzi o reklamę internetową.Oraz dane statystyczne .

Mar-Basia
16-08-2008, 12:36
Marbello to prawda i tzw oczywista oczywistość ale tu chodzi o reklamę internetową.Oraz dane statystyczne .
Teraz ponialam!

Malgorzata 50
16-08-2008, 12:47
Wyskakujące reklamki np.to hurraaaaa telefon dla ciebie ,żebyś był szybszy, ładniejszy ,żeby było zabawniej i do przodu...... większość reklam jest w tym stylu.Ale z drugiej strony gdyby były reklamy typu- witaj dziadku czy słyszałeś już o nowych fantastycznych pampersach?????twoje problemy się skończyły!!!!!- a w prezencie mamy kupon na aparat słuchowy...żebyś mógł usłyszeć o naszych wspaniałych ofertach... łubudubudu ..to by nas "seniorów" szlag trafił.
Generalnie wkurza mnie do białości podejście "wiekowe" do większości zjawisk .Dzieje się tak dlatego ,że dorwali się młodzi (nooo średnio młodzi) i widzą świat ze swojej żabiej perspektywy ,jako ,że media,świat reklamy itd to nie jest świat opanowany przez wrażliwych intelektualistów ...

Alisia
17-08-2008, 06:56
to potezny biznes,ogromne pieniadze,a te musza, nie tyle sie zwrocic,co zwielokrotnic.
Ogloszenia kierowane sa wiec do tych ,ktorzy dlugo jeszcze beda z danego produktu korzystac.
Nie wypowiadam sie na temat reklam w jezyku polskim,malo je ogladam,ale amerykanskie telewizyjne i internetowe sa tak nachalne,ze ma sie ochote rzucic czyms ciezkim w ekran.
Jest taki spot o skutecznosci leczenia nowotworow ,tak jest to podane,ze odbiorca prawie powinien byc szczesliwy,ze zachorowal ,bo zajma sie nim tak cudowni ludzie ,z cudowna aparatura,w cudownym otoczeniu-nic tylko chorowac

Pamietam sprzed lat taki obrazek przed sklepem Dominik's.
Wychodzi kobieta z wozkiem wypelnionym zakupami na parking,dziecko /5-6 lat/
otwiera pudelko z platkami kukurydzianymi ,potrzasa,zaglada,wreszcie wysypuje zawartosc i wola,
_gdzie jest zajaczek

W telewizji byla taka reklama :z pudelka wyskakuje zajaczek zacheca do jedzenia,mowi jakie to zdrowe itd.
Dziecko potraktowalo powaznie podana mu informacje.

Krzysiek54
15-09-2008, 12:43
A czy ktoś widział taki sklep dla nas we Wrocławiu powstał na szczytnickiej, bardzo ciekawe produkty. Nie wiem czy moge podać nazwę, ponieważ może mnie ktoś posadzić o reklamę. Ale nigdy czegoś takiego nie widziałem. Ciekaw jestem, czy w innych miastach też ten sklep się pojawił. Własnie tam się dowiedziałem, że jest taki portal społecznościowy.

jakempa
16-09-2008, 09:41
Krzysiek 54, co tam jest i w którym to miejscu na Szczytnickiej? rzadko tam chodzę, ale może warto zajrzeć, bo dla seniorków to praktycznie nie widziałam sklepu, a przydałby się,

lawenda
16-09-2008, 10:42
A czy ktoś widział taki sklep dla nas we Wrocławiu powstał na szczytnickiej, bardzo ciekawe produkty. Nie wiem czy moge podać nazwę, ponieważ może mnie ktoś posadzić o reklamę. Ale nigdy czegoś takiego nie widziałem. Ciekaw jestem, czy w innych miastach też ten sklep się pojawił. Własnie tam się dowiedziałem, że jest taki portal społecznościowy.


Dzięki za adresik, dziś to nie pójdę, bo mam dziwny stosunek do otaczającj mnie rzeczywistości, ale jutro mam dzień zakupów, to sobie obejrzę. Pewnie to jest tam, gdzie była poprzednio hurtownia z bielizną i nie tylko. Był remont, to teraz zmienili.

Krzysiek54
16-09-2008, 15:29
To jest między apteką a sklepem z aparatami słuchowymi. Są tam bardzo ciekawe nowinki. Laska, która świeci w nocy, parasol który składa się i rozkłada jednym przyciśnięciem, zdrowotne skarpetki, które sam kupiłem i są bardzo dobre. Są tam produkty, które pierwszy raz widziałem i taka serdeczna i miła obsługa, rzadko się zdarza aby sprzedawczyni w tych czasach była tak miła, ale to jest sklep dla nas "seniorów", więc nie ma co się dziwić :)

Krzysiek54
29-09-2008, 18:29
Już otworzyli swoją stronę internetową www.megasenior.pl bardzo ciekawe produkty