PDA

View Full Version : Małżeństwo a zdrowie- poprawia się stan zdrowia singli - komentarze

Mar-Basia
26-08-2008, 18:44
Komentarz do artykułu: Małżeństwo a zdrowie- poprawia się stan zdrowia singli (http://www.senior.pl/92,0,Malzenstwo-a-zdrowie-poprawia-sie-stan-zdrowia-singli,4383.html)
--------------------
Czlowiek zaliczany jest do "gatunkow", ktory zle znosi samotnosc. Nie ma to jak zycie w parze malzenskiej lub pozamalzenskiej, zwlaszcza jak sie przekracza progi "seniora".

lawenda
26-08-2008, 19:09
Wiesz MARBELLO, że masz rację jeżeli chodzi o samotność. Każdy człowiek, a napewno w okresie jesieni życia powinien mieć kogoś obok siebie. Wystarczy nawet że jest. Natomiast jeżeli chodzi o zdrowie, to już czasami zależy od genetyki i odżywienia - a wiesz jak to jest.

Lila
26-08-2008, 19:18
Marbelli chodzi pewnikiem o seks..:) także..
Ale znam pewną zakonnicę ,która swietnie się trzyma ,twierdząc iż brak seksu ,jeżeli przechodzi w stan chroniczny,bardzo służy kobiecie.To przemawiałoby za dobrą formą kobiet w haremie.Było ich tak dużo ,że na swą kolejkę czekały po parę lat..

Noooo,chyba że mąż był biedakiem i używał ich często z braku personelu.

lawenda
26-08-2008, 19:27
To napewno bardzo ważne, bo i to się liczy w życiu a i nie tylko przyjemność ale wyczyny sportowe i pozbycie się nadmiaru kalorii - czyli ZDROWIE

bogda
26-08-2008, 19:29
Lawendo...a wiesz ile kalorii się pozbywa w czasie seksu :D

Mar-Basia
Marbelli chodzi pewnikiem o seks..:) także..
Ale znam pewną zakonnicę ,która swietnie się trzyma ,twierdząc iż brak seksu ,jeżeli przechodzi w stan chroniczny,bardzo służy kobiecie.To przemawiałoby za dobrą formą kobiet w haremie.Było ich tak dużo ,że na swą kolejkę czekały po parę lat..
Noooo,chyba że mąż był biedakiem i używał ich często z braku personelu.

Lila, nie ciagnij mnie za jezyk.:D

Lila
Lawendo...a wiesz ile kalorii się pozbywa w czasie seksu :D

A......ile ,Bogusiu ???:D :D

ps.Cuś mi się przytyło..

lawenda
26-08-2008, 19:51
Moje Panie z doświadczenia wiem, że dość dużo, ale musi być pełny jak wykazuje Pani Wisłocka.
Są jeszcze inne rady, ale MARBELLA by się zgorszyła

Mar-Basia
26-08-2008, 19:53
Moje Panie z doświadczenia wiem, że dość dużo, ale musi być pełny jak wykazuje Pani Wisłocka.
Są jeszcze inne rady, ale MARBELLA by się zgorszyła
Lawenda, doigrasz sie guza!!!!!!!!:D

Lila
26-08-2008, 19:55
Lawendko,wal śmiało.:)

ps.myślę ,że wyduszenie z naszych wiekowych małżonków seksu wg.Wisłockiej ,spowoduje zbytni uszczerbek kalorii.Wyłącznie naszych.

Barbara13
26-08-2008, 19:57
"Jeden raz"- to zrzucenie do piwnicy trzech ton węgla, chodzi oczywiście o spalanie kalorii !

Mar-Basia
26-08-2008, 19:58
Lawendko,wal śmiało.:)

ps.myślę ,że wyduszenie z naszych wiekowych małżonków seksu wg.Wisłockiej ,spowoduje zbytni uszczerbek kalorii.Wyłącznie naszych.
A ja Ci powiem kumo, ze nie jest az tak zle....pewnie mogloby byc lepiej....ale jak Bozia przykazuje , nalezy sie zadowalac ptaszkiem w garsci niz orzelkiem na dachu!!!!!!!!;)

Lila
26-08-2008, 19:58
"Jeden raz"- to zrzucenie do piwnicy trzech ton węgla, chodzi oczywiście o spalanie kalorii !

Po trzech tonach to mi mogą katafalk ustawić.Od razu.Nawet nie będę miała siły się nań wdrapać.Mam na myśli - katafalk.

Lila
26-08-2008, 20:00
A ja Ci powiem kumo, ze nie jest az tak zle....pewnie mogloby byc lepiej....ale jak Bozia przykazuje , nalezy sie zadowalac ptaszkiem w garsci niz orzelkiem na dachu!!!!!!!!;)

Wolałabym orzełka w garści a ptaszka na dachu.No ale czy mnie kto się będzie pytał ? Biorę jak jest.Taka jezdem..:D

Mar-Basia
Po trzech tonach to mi mogą katafalk ustawić.Od razu.Nawet nie będę miała siły się nań wdrapać.Mam na myśli - katafalk.

Uuuuuuu, dziewczyny sie ozywily.........:D

bogda
Lila...to nie wrzucaj węgla tylko uprawiaj seks a skutek ten sam no i ta przyjemność.....

Mar-Basia
26-08-2008, 20:02
Lila...to nie wrzucaj węgla tylko uprawiaj seks a skutek ten sam no i ta przyjemność.....
Mozesz uwierzyc Bogdzie na slowo....ma doswiadczenie.;)

Lila
26-08-2008, 20:02

Noooo...:D nawet chcą samodzielnie na katafalk się wekslować.Po seksie z trzema tonami węgla.

ps.mam pytanie ...a jaki to węgiel ma być ? Ekogroszek czy koksujący ?
Lubię być dobrze poinformowana..

Barbara13
26-08-2008, 20:03
Lila nie sądzę,że jesteś taką słabeuszką.

Lila
26-08-2008, 20:04

No nie wiem,Bogda...nie wiem.Seks to nic nowego,a ogrzewanie mam na gaz.To może ten węgiel będzie bardziej podchodzący ?:D :D Człek potrzebuje odmiany w związku.

lawenda
LILA, po co zrywać mięsnie. Przy tej pracy się nie kurzy a efekt o wiele lepszy i przyjemność wielka. A jak się ZDROWO śpi

lawenda
LILA, po co zrywać mięsnie. Przy tej pracy się nie kurzy a efekt o wiele lepszy i przyjemność wielka. A jak się ZDROWO śpi

Malwina
26-08-2008, 20:06
hihi a my z mężem autentycznie będziemy jutro zrzucac 5 ton miału do piwnicy hihi- a potem będzie seks hihi

Barbara13
26-08-2008, 20:06
I oto chodzi, właśnie o zdrowy sen!

bogda
26-08-2008, 20:07
Lila..swojego starszego chcesz zamienić na węgiel, bój się Boga...tylko mu powiedz o tych kaloriach, to zobaczysz jak się rozkokosi, ani go nie poznasz :D

Lila

No tak.Jednakowż - zależy na jakim podłożu się uprawia..tyn ..no..no...skleroza ,patrzcie ...no...tyn seks.
Qrna.Zapomniałam po co tyn seks ma być ?:rolleyes:

destiny

Same grzesznice, same...:D :D
Może kuchenka indukcyjna ...dla odmiany ?

Lila
Lila..swojego starszego chcesz zamienić na węgiel, bój się Boga...tylko mu powiedz o tych kaloriach, to zobaczysz jak się rozkokosi, ani go nie poznasz :D

Eeee on jest chudy jak żonaty kogut..

Mar-Basia
26-08-2008, 20:08
Noooo...:D nawet chcą samodzielnie na katafalk się wekslować.Po seksie z trzema tonami węgla.

ps.mam pytanie ...a jaki to węgiel ma być ? Ekogroszek czy koksujący ?
Lubię być dobrze poinformowana..
Lila, uwazaj - chetny czycha - znasz takiego "danmala"? mam obawy czy stanie na wysokosci zadania, on podobno jakis slaby w tej dziedzinie!!!!!;)

Lila
26-08-2008, 20:08

Chiba tak.Smega jest ...:D

bogda
26-08-2008, 20:09
No on jest może i chudy, ale przecież chodzi o Twoje kalorie :)

Barbara13
26-08-2008, 20:10
dobry kogut nigdy nie jest tłusty, ponoć - tak mawiają

Lila
Lila, uwazaj - chetny czycha - znasz takiego "danmala"? mam obawy czy stanie na wysokosci zadania, on podobno jakis slaby w tej dziedzinie!!!!!;)

A nie miałam przyjemności..w imię Ojca i Syna...tfu ..tfu..idź maro przebrzydła.

Mar-Basia

Destiny, zaczynam wszystko starannie zapisywac, jutro gonie do Urzedu Patentowego. Jeszcze forse zarobimy!!!!Hihihihi:)

lawenda
ty się LILA nie przejmuj, zakładaj bieliznę albo i nie i na dywan, bo dużo miejsca i poturlać się można

DESINI - to nie grzech bo to się miłość nazywa

Lila
26-08-2008, 20:11
No on jest może i chudy, ale przecież chodzi o Twoje kalorie :)

Bogda,cholernico..a co ja jestem gruba?
Przeczytałaś jak jedna pisze o moim tłustym ryju i uwierzyłaś ? Jak ja właśnie mordę mam jak koń.:D Przecież wiesz.

Mar-Basia
26-08-2008, 20:12
A nie miałam przyjemności..w imię Ojca i Syna...tfu ..tfu..idź maro przebrzydła.
Lila, turlam sie ze smiechu, hihihi:D

bogda
26-08-2008, 20:14
Bogda,cholernico..a co ja jestem gruba?
Przeczytałaś jak jedna pisze o moim tłustym ryju i uwierzyłaś ? Jak ja właśnie mordę mam jak koń.:D Przecież wiesz.
Nawet tak nie pomyślałam, strzeż mnie Bóg...ale wyprofilować sylwetkę przeca można :D

lawenda
26-08-2008, 20:14
LILA to nie chodzi o zewnątrz tylko wewnątrz - toksyny wywalać

Lila
26-08-2008, 20:17
Nawet tak nie pomyślałam, strzeż mnie Bóg...ale wyprofilować sylwetkę przeca można :D

Wyprofilować to se mogę na trzepaku....lepiej .:D

lawenda
26-08-2008, 20:17
coś mi dziś nie idzie. W tapety wlazłam i laptuś zaczyna gry miłosne, ale idzie mu za wolno a ja już przygotowana do uprawiania sportu

destiny
26-08-2008, 20:18
To może należy......napisać ogłoszenie i raz na zawsze pozbyć się balastu ?

Zamienię stary piec na nowy !!!

:D :D

lawenda
26-08-2008, 20:18
Na trzepaku jeszcze nie próbowałam

lawenda
26-08-2008, 20:19
Co WY w starym piecu diabeł pali

bogda
26-08-2008, 20:19
No widzisz...Lawenda już zaczyna przygotowania, wie co dobre...a nie jakiś tam trzepak :D

lawenda
26-08-2008, 20:23
Ale tempo, powoli,bez pośpiechu, potem szybko, a potem znów powoli. Ćwiczenia muszą mieć charakter

Lila
26-08-2008, 20:25
Na trzepaku jeszcze nie próbowałam

Faktycznie ....ja też nie.A co do techniki,to należy skoczyć z tego trzepaka na obiekt,czy raczej trzepaczką obiekt pobudzić do działania?

lawenda
26-08-2008, 20:30
może być to i to byle działało, ale lepszy mech i las bo tam świerze powietrze

babciela
26-08-2008, 20:46
Lilus ,nie skakajze z tegoz tzepaka,ino tam se uprawiaj tego sekstusa,cy jakze mu tam....Nie skakaj,adyc se gowe porozbijos,a tego sekstusa to nie da rady gowom,ino drugom stronom.

Lila
26-08-2008, 20:49
Lilus ,nie skakajze z tegoz tzepaka,ino tam se uprawiaj tego sekstusa,cy jakze mu tam....Nie skakaj,adyc se glowe porozbijos,a tego sekstusa to nie da rady glowom,ino drugom stronom.

Taaaaaa ??? Eluś,na naszym spotkaniu doradź co na sklerozę.Bo zapomniało mi się od której to strony ten seks ma być.:rolleyes:

ps.Jako lekarzowi - ufam Ci,że od tej drugiej strony.Jak się pomyliłaś,to nie wiem co Ci zrobię.Dość pomyłek lekarskich !!!!

lawenda
26-08-2008, 20:50
Oj głową tyż możno to tak po zagranicznemu jakowyś od Francyji naniosło z halnym

babciela
26-08-2008, 20:56
Trochu i siem pomyliło,pzeca to mozna i jednom stronom i drugom

lawenda
26-08-2008, 21:02
ano, ano, takie i czasy nastały, że ni się połapać z tom ichniom modom. Downiej to wiadomo. Siano, widły i do roboty

babciela
26-08-2008, 21:07
lawendko moj-ze Ty skarbecku,a tymi wideleckami i sianeckiem to s ktorej strony-jakosis nie mogem sobie tego swojom imaginacyjom wyobrazic

lawenda
26-08-2008, 21:15
łoj babcielo promycku jeden, toż to widły dlo pozoru jeno, a sionko to w kopach stoi, ło to wi, toż sie nie frasuj

babciela
26-08-2008, 22:41
łoj Ty moja,ale tyz gupia jo,ales tyz gupia.Cołe zycie cłek siem łucy.Pozdrowiom tyz Ciebie ,spokojnej nocki zyczem ,a moze niek łóna nie byndzie taka skokojno.Heeeej!

kajka100
03-09-2008, 12:29
to prawda... po seksie traci sie kalorie no i oczywiscie poprawia krązenie, co bardzo sprzyja naszemu samopoczuciu, jednak, aby miec kondycje nalezy nie unikac ruchu..byc usmiechnietym i przyjmować życie jakim jest. Krotko mowiąc "usmiechaj sie do calego świata"

Mar-Basia
03-09-2008, 12:37
to prawda... po seksie traci sie kalorie no i oczywiscie poprawia krązenie, co bardzo sprzyja naszemu samopoczuciu, jednak, aby miec kondycje nalezy nie unikac ruchu..byc usmiechnietym i przyjmować życie jakim jest. Krotko mowiąc "usmiechaj sie do calego świata"

Fajnie....nowy slogan "Usmiechaj sie do calego swiata w czasie seksu, wyniki gwarantowane", co na to nasze 'rodzynki". Zdrowe, pozyteczne, odchudzajace!;)

lawenda
03-09-2008, 14:40
MARBELLO, podczas jak to nazywasz seksem, to ja nie myślę, ja czuję się jak w niebie i nawet chciałabym tam zostać. Zależy jedak od tego jaki jest partner, bo różnie to bywa. W takim przypadku jedynie nauka może zaradzić, a wiesz przecież o mojej charytatywnej działalności. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Mar-Basia
03-09-2008, 14:51
MARBELLO, podczas jak to nazywasz seksem, to ja nie myślę, ja czuję się jak w niebie i nawet chciałabym tam zostać. Zależy jedak od tego jaki jest partner, bo różnie to bywa. W takim przypadku jedynie nauka może zaradzić, a wiesz przecież o mojej charytatywnej działalności. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
Kurcze, napisalam, maz sie usmiechac i wynik gwarantowany!!!!!!
Z tym partnerem to sie zgadzam!!!!!!! Jak to tej pory nie skladam reklamacji. Hihihihihi;)

lawenda
03-09-2008, 15:01
Kurcze, napisalam, maz sie usmiechac i wynik gwarantowany!!!!!!
Z tym partnerem to sie zgadzam!!!!!!! Jak to tej pory nie skladam reklamacji. Hihihihihi;)

Cierpliwie będę czekała, aż nadmienisz, a ja jak erka na sygnale natychmiast się zjawię. Już GO widzę jak stoi - w tej uroczej koszulce

Mar-Basia
03-09-2008, 15:04
Cierpliwie będę czekała, aż nadmienisz, a ja jak erka na sygnale natychmiast się zjawię. Już GO widzę jak stoi - w tej uroczej koszulce

Ni e zapominaj, ze nie lubie tloku we wlasnym lozku!!!!!!!!;)

lawenda
03-09-2008, 15:10

Ależ ja nigdy nie cudzołożę, bądz spokojna. Pomarzyć nie można?
Przecież marzenia to piękna rzecz

lawenda
03-09-2008, 15:10

Mar-Basia
03-09-2008, 15:12
No chyba, ze "pomarzyc" - uratowalas glowe!!!!!!;)

lawenda
03-09-2008, 15:32
No chyba, ze "pomarzyc" - uratowalas glowe!!!!!!;)

Och TY zazdrośnico, przecież doskonale WIESZ, że nawet by na mnie nie spojrzał, mając kogoś takiego obok siebie /bez WAZELINY/