PDA

View Full Version : Leonard Cohen zagra koncert w Warszawie - komentarze


Basia.
28-08-2008, 15:28
Komentarz do artykułu: Leonard Cohen zagra koncert w Warszawie (http://www.senior.pl/121,0,Leonard-Cohen-zagra-koncert-w-Warszawie,4424.html)
--------------------
Z wielką przyjemnością pójdę na ten koncert.

Matrix
28-08-2008, 21:57
Kocham piosenki Cohena. To tournee jak gdzieś czytałam, to jednak dla niego konieczność.Jego menedżerka zdefraudowała około 5 mln dolarów, a on ma zaległości podatkowe i nie ma funduszu emerytalnego.To spowodowało,że rusza w trasę.
Ma już 74 lata i zapewne nie będzie mu łatwo.
Ciekawe jest dla nas to, że urodził się w rodzinie żydowskich emigrantów z Polski. Tyle zapamiętałam z lakonicznej notki.:)

nektarynka
29-08-2008, 15:21
Koncert Cohena odbędzie się na warszawskim Torwarze, potrwa prawie trzy godziny, bilety są już w sprzedaży. Leonard Cohen urodził 21 września 1934 r. w Montrealu.Odeonard Cohen urodził 21 września 1934 r. w Montrealu. Pochodzi z zamożnej, żydowskiej rodziny o rodowodzie litewskim. Jest absolwentem wydziału humanistycznego Uniwersytetu McGill w rodzinnym mieście, gdzie studiował od 1951 do 1955 r. lat związany jest z buddyjskim]http://img365.imageshack.us/img365/4701/cohenye1.jpg lBasztorem zen na górze Mt. Baldy (koło Los Angeles), gdzie znalazł spokój ducha i uwolnił się od dręczących go przez całe życie ataków depresji.

Alisia
29-08-2008, 16:07
Bylam na jego koncertach zarowno w USA jak i Kanadzie.
To jest fenomen ,ulubieniec pokolenia pol generacji starszego ode mnie,mojego pokolenia,moich dzieci i wnukow.
Dobrze ze nie ma patrioty S.A.P.Nie znioslby utalentowanego przedstawiciela wrazego wedlug niego ,narodu,Wroclaw spotka Wielkiego Leonardo dzien wczesniej niz Warszawa,dusza drga,serce bije w zdwojonym rytmie,ciarki chodza po plecach,cudownych wrazen zycze.

Mar-Basia
29-08-2008, 23:27
Komentarz do artykułu: Leonard Cohen zagra koncert w Warszawie (http://www.senior.pl/121,0,Leonard-Cohen-zagra-koncert-w-Warszawie,4424.html)
--------------------
Z wielką przyjemnością pójdę na ten koncert.
Basiulek, napewno bedzie ciekawy.;)

Alisia
29-08-2008, 23:47
http://www.leonardcohen.com/video.html




Nie wiedzialam ,ze mimozakazu wstepu moge komentowac artykuly
Korzystam z tego,zamieszcze jeszce zdjecie jesli mi sie uda

Malgorzata 50
30-08-2008, 10:48
Bilety wyprzedane !!!!! Cholera ,gotowa byłam zapłacić nawet furę pieniędzy ,żeby zobaczyć Cohena na żywo -uwielbiam go!!!!!!

Mar-Basia
30-08-2008, 11:41
Bilety wyprzedane !!!!! Cholera ,gotowa byłam zapłacić nawet furę pieniędzy ,żeby zobaczyć Cihena na żywao -uwielbiam go!!!!!!
.

Malgosiu, jedyny ratunek to kupic bilet u "konika". Praktykuje sie to prawie wszedzie, nie tylko w Polsce;) .

Malgorzata 50
30-08-2008, 12:54
Malgosiu, jedyny ratunek to kupic bilet u "konika". Praktykuje sie to prawie wszedzie, nie tylko w Polsce;) .
Masz racje -chyba trzeba będzie spróbować tylko nie wiem czy mi na konika fury starczy bo wyobrażasz sobie ile oni będą chcieli zarobić.Prawo popytu i podaży bezlitosne .Nie wiem czy mam aż taką furę.:confused:

Mar-Basia
30-08-2008, 13:00
Masz racje -chyba trzeba będzie spróbować tylko nie wiem czy mi na konika fury starczy bo wyobrażasz sobie ile oni będą chcieli zarobić.Prawo popytu i podaży bezlitosne .Nie wiem czy mam aż taką furę.:confused:
Podsunelam Ci tylko mysl, hihihihi;) Uwazaj abys nie wpadla na zbanowana!!!!

Basia.
30-08-2008, 13:04
lecę szukać biletów dla nas na ten koncert.:D

mimoza
30-09-2008, 12:57
Basiu - wracam do L. Cohena i jego koncertu jutro na Torwarze. Udało Ci się kupić bilety? Będziesz na koncercie? Jeśli tak to tylko mogę zazdrościć i prosić o garść wrażeń po koncercie. Pozdrawiam Cz.

lawenda
30-09-2008, 13:11
I ja niebożątko KOCHAM GO MIŁOŚCIĄ WIELKĄ za jego aksamitny głos i piosenki, które wchodzą bez żadnych przeszkód w moje serce i duszę. Jestem jednak maleńkim żuczkiem niegodnym go oglądać a i jego cudowny głos ukradkiem kradnę jak mi się uda. Taki to już los maluczkich.

Mar-Basia
30-09-2008, 17:34
Mam nadzieje, ze bedzie spiewal dwie moje ulubione piosenki:

"On that day" (tego Dnia) - bardzo mocne przeslanie Cohena nawiazujace bardzo bezposrednio do ataku na NY w dniu 11.09.2001
i druga "Tennessee Waltz" z 1985 roku.

17824

Basiu, wspanialego wieczoru na Koncercie. Zazdroszcze Ci. Raz widzialam w Londynie - ale chetnie zobaczylabym ponownie. :)

lawenda
30-09-2008, 17:41
A ja tam nikomu nic nie zazdroszczę, bo ten świat tak jest już poukładany.
A mojego Kochasia mogę sobie posłuchać. Chciałam tu przytoczyć pewną naukę, ale nie lubię mieszać WIARY z LAIKATEM

jolita
30-09-2008, 18:33
Zdobywcom biletów współczuję przebywania w tłumie którego zawsze bałam się, ale zazdroszczę możliwości słuchania tak nieprzeciętnego głosu i repertuaru.... E...nie.... tak naprawdę zazdrościć nie potrafię, ale tak się mówi....

Mar-Basia
30-09-2008, 18:36
Zdobywcom biletów współczuję przebywania w tłumie którego zawsze bałam się, ale zazdroszczę możliwości słuchania tak nieprzeciętnego głosu i repertuaru.... E...nie.... tak naprawdę zazdrościć nie potrafię, ale tak się mówi....
Glos ma wspanialy i facet tez sobie, sobie........