PDA

View Full Version : Spelunka ,,Pod wyprostowanym bananem" częśc II

Strony : [1] 2 3

Konto usunięte
28-08-2008, 22:41
Pierwsza część kwalifikuje się do zamknięcia, ale nie takie drzwi się wyważało. Ja w kimę uderzam, a wam na pocieszenie okruszek marzeń....
http://www.iv.pl/images/pjfvdj05fkz4iuvmsik.jpg (http://www.iv.pl/)
Dobranoc....

hannabarbara
28-08-2008, 22:44
To sobie pomarzę, ale nie o facecie. Ale o tym by mieć znowu taki podbródek! Lifting by sie przydał!

Karol X
28-08-2008, 22:46
No to facet bedzie mial porysowane plecy w nocy!
Od pazurkow rzecz jasna.

Mar-Basia
28-08-2008, 22:46
Pierwsza część kwalifikuje się do zamknięcia, ale nie takie drzwi się wyważało. Ja w kimę uderzam, a wam na pocieszenie okruszek marzeń....

Dobranoc....

Jakie dobranoc. Jeszcze popijam szampana. Kurcze nawet nie myslalam, ze jestes taki seedy gonzales. 500 postow w niecaly tydzien. BNo to kilicha za "spelune" i katusy.....

Potem ide spac......przytule sie grzeczniutko do tego co mam.
;)

Mar-Basia
28-08-2008, 22:47
No to facet bedzie mial porysowane plecy w nocy!
Od pazurkow rzecz jasna.
Panie Piracie, czyzbys byl kandydatem na pazurki Bodgy?

Basia.
28-08-2008, 23:32
piję za zdrowie spelunkowiczów :D i za spelunkę żeby się nie rozleciała. :D

Lila
28-08-2008, 23:36
Zawiadamiam ponuro,że w okolicy Florydy grasuje huragan ''Gustaw ''...hmmm...Gucio.
Ojojoj.

Basia.
28-08-2008, 23:40
Zawiadamiam ponuro,że w okolicy Florydy grasuje huragan ''Gustaw ''...hmmm...Gucio.
Ojojoj.
miejmy nadzieję, że do nas nie dotrze ten Gucio. :D :D :D Chociaż ..... diabli wiedzą, nie takie cuda się zdarzają. :DSpelunka przetrzyma wizytę Gucia, najwyżej banan się trochę skrzywi.

Mar-Basia
29-08-2008, 00:27
piję za zdrowie spelunkowiczów :D i za spelunkę żeby się nie rozleciała. :D

Basienko, zlota dziewczyno - nie rozleci sie. Trolle tu nie zagrzeja. Zauwazylas, ze grupa, ktora aktywnie uczestniczy w tym watku jest super zgrana i dobrze dobrana. Bogda miala genialny pomysl - w spelunce mamy wirtualna terapie smiechu i doskonalego humoru. Zapominamy o realiach, odmlodnialysmy wszystkie. Wlasnie o to chodzilo. Bogda - dziekuje.:D :)

Kazik
29-08-2008, 00:30
Seniora nie wywieje? Powinien mieć bunkier. Niech weźmie ze sobą "przyjaciela"-tego z którym "dzielił" laptopa. Czekam na wiadomości z frontu--burzowego.

Mar-Basia
29-08-2008, 00:32
Seniora nie wywieje? Powinien mieć bunkier. Niech weźmie ze sobą "przyjaciela"-tego z którym "dzielił" laptopa. Czekam na wiadomości z frontu--burzowego.
Kazik, nie wywoluj wilka z lasu. Narazie sa zbanowani....pozniej zobaczymy co wymysla.

Kazik
29-08-2008, 01:12
Jeszcze rano daleko było do zamknięcia pierwszej części, a tu już tyle na nowej. Prostowaczy bananów nie brakuje, dziś manifestacja pod kancelarią Premiera. Może ktoś doradzi Boniemu-jak wyprostować tego banana?;)

lawenda
29-08-2008, 07:31
Powiem SIEMANKO, bo grzeczności rodzicele mnie wpajali od urodzenia, ale podłość ludzka nie ma granic. Za moje oddanie /tym wszystkim chłoptasiom, nawet na kaktusach/ za spacery na dołek z mundurami, za wypite hektolitry księżycówki razem z gwiazdkami przed oczami, za nabijanie licznika /z przyjemnością zresztą/ pozbawiona zostałam przecięcia wstęgi otwarcia?
Oj dolo moja dolo - trza mi iść od tej niewdzięczności gdzie oczy moje śliczne poniosą.

frida
29-08-2008, 08:42
Hej,Hej kochani spelunkowicze!!!!
niech kolejne 500 nam stuka bo prawdziwie wesoło jest i TAK TRZYMAĆ :D

Lila
29-08-2008, 09:06
Witam saloon..:)
O huraganie ''Gustaw'' wiadomo tylko ,że idzie .Podobnież zażarty jest na różne ośrodki geriatryczne,ale być może to tylko plotka- wszak nie mamy powodu ,aby źle życzyć amerykańskim starowinom,nieprawdaż ?

Natomiast zawiadamiam członków i członkinie warszawskie o paraliżu Warszawy.''Solidarność ''będzie wybierać nowego prezydenta,warto śledzić demonstrację.Ponoć naczelnym hasłem ma być :Donald Tusk na prezydenta.....Chin !!!

Baaaaa.Jeżeli nic nie możemy zrobić,to chociaż się pośmiejmy.Tym bardziej członki z prowincji..:)

frida
29-08-2008, 09:14
Hiiiii od rana bębnią w radiu,że ma byc u WOS paraliż...:D Będziem śledzić..Do miłego!! :D

lawenda
29-08-2008, 11:47
Byłam rano, poużalałam się i co, Nowa cząstka bo lawendy nie ma - odstawić ją ja boczny tor, bo namolna.
Odchodzę nasiąknięta niewdzięcznością i potokiem łez

frida
29-08-2008, 11:58
nie odchodź...no coś TY kobitko...może jakies polowanko na ciacha?? :D jupi

lawenda
29-08-2008, 12:24
To nie widziałaś FRIDO jak napisali? Nie ma lawendy to zaczynamy nowy, może nie odnajdzie i będzie z głowy
"baba z wozu, koniom lżej"
I za co mnie to spotkało? za co?

frida
29-08-2008, 12:34
e tam...tak sobie napisali żeby cie sprowokować hiiii chodź ta sie napijemy bo pochmurno na dworze,ludziska marudne eeee.... nam humor nie może upadnąć hiii:D

lawenda
29-08-2008, 12:41
Masz rację nict to, a jeszcze pożałują, że mnie wykolegowali. Teraz będe brać co najlepsze i uciekać, a potem oddawać naruszone. Tam pod tym kaktusem jest flaszeczka, to zaraz ją wyciągnę.

Kazik
29-08-2008, 13:31
Może ja trolluję, ale mamy nowy wątek o "Raczkach", Łukasz-- 2 posty, dziś dołączył, wątek więc czytał, ale nie wpisał tam swoje wieści-założył nowy. Jak zwykle, nic o sobie i blokuje priv. Może tu poczyta-byłbym za tym aby nowy, miał blokadę na zakładanie wątków przez jakiś czas [każdy nowy-nie tylko on]. Może Danmal nasyła 5-tą kolumnę? Proponuję nie wpisywać żadnej odpowiedzi w przyszłości. Nawet uwagi. Jeżeli to na priv-zablokowany-O.K. Powietrze i tyle.

frida
29-08-2008, 13:43
Jasne Kazik jestem tego samego zdania...dziwną "wojnę" trolów wyczuwam...ale nie dajmy sie sprowokować i włączajmy IGNORA..:)
bananem na nich :D

Lila
29-08-2008, 13:43
Może ja trolluję, ale mamy nowy wątek o "Raczkach", Łukasz-- 2 posty, dziś dołączył, wątek więc czytał, ale nie wpisał tam swoje wieści-założył nowy. Jak zwykle, nic o sobie i blokuje priv. Może tu poczyta-byłbym za tym aby nowy, miał blokadę na zakładanie wątków przez jakiś czas [każdy nowy-nie tylko on]. Może Danmal nasyła 5-tą kolumnę? Proponuję nie wpisywać żadnej odpowiedzi w przyszłości. Nawet uwagi. Jeżeli to na priv-zablokowany-O.K. Powietrze i tyle.

Kaziu.Ja gdy ''nastałam''to sobie z profilem i wiadomościami długo nie mogłam poradzić.Nawet nie wiedziałam ,czego chcą ode mnie.
Potem sobie poradziłam,no i ....zostałam niejako zmuszona do skasowania.Więc teoretycznie ,ja też jestem takie nie wiadomo co.

frida
29-08-2008, 13:47
Lila jestes wiadomo co:D...pozdrowionka

Konto usunięte
29-08-2008, 14:20
Kaziu, ty mi tu podejrzanych osobników nie zapraszaj... lepiej weź sie za noszenie chrustu na wieczorne ognisko.. Bierz przykład z takich, co w lawendowych czuprynach spustoszenie sieją co dnia...
http://www.iv.pl/images/deu8ljid6skehfe0j31v.jpg (http://www.iv.pl/)

Kazik
29-08-2008, 14:21
Fakt-Twój profil Lila pusty. Ale jesteś ulubienicą Danmala. Czytałem. Ma 15 członków-a ilu wpisał pod różnym nickiem aby to wyglądało? Na wiele wątków które sam zakłada-brak odpowiedzi-no to chyba musi biedak sam się kłócić i zarazem popierać [Danmal kontra Danmal] A jaki dbający o forum seniora-tak jak dzisiaj Donek o Gruzję. Wczoraj wypowiadali się fachowcy, w tym prof.--jak ktoś jedzie i zapowiada, że ma być z Rosją ugodowo-to już stracił argumenty w negocjacjach. Donald oczywiście wraz z UE-złoży protest. I "wezwie" do pokoju. Benedykt też to zrobi-skutek będzie ten sam.

ammi1952
29-08-2008, 14:29
Kaziu ,proszę nie wywoływać geriatrii z lasu tfu miało być wilka ;) a tak zupełnie na marginesie znaliście ten sposób otwierania butelczyny http://pl.youtube.com/watch?v=yAeei8oahnc&NR=1

lawenda
29-08-2008, 14:29
HOLA - jak mówi pan C./wielka szycha/ tego z drewnem biorę bo to materiał na noszowego i ognisko zrobi.
LILUNIA, ten Danmal naprawdę się buja w Tobie. Coś TY mu zrobiła, jakiego szaleju zadała, że go tak wzięło?

Mar-Basia
29-08-2008, 14:36
Ten gosc "Lukasz" pisze identyczne dyrdymaly na temacie Metoda BSM. Mam pewne "wyczucie", kim jest. Osobisce nie wierze tzw "cudownym uzdrowicielom" i cudom, ktore wyskakuja z rekawa!!!!!! jak naiwniaki chca z nim prowadzic dyskusje - kazdy ma wybor.:mad:

Konto usunięte
29-08-2008, 14:36
Ja myślę miły Kaziu... a nawet jestem pewna, że malutki Dan , to fetyszysta... Jeden lubi małe stopy, inny latex czy koronki.. a daniela rajcuje kobieca inteligencja . Tak to już jest, że to kochamy , czego sami nie mamy. A jeśli się mylę... to może to po prostu różowy pan z tego daniela...

Mar-Basia
29-08-2008, 14:44
Ja myślę miły Kaziu... a nawet jestem pewna, że malutki Dan , to fetyszysta... Jeden lubi małe stopy, inny latex czy koronki.. a daniela rajcuje kobieca inteligencja . Tak to już jest, że to kochamy , czego sami nie mamy. A jeśli się mylę... to może to po prostu różowy pan z tego daniela...

Blagam, nie psujcie mi apetytu na obiad jakims oblesnym dziadyga. mamy naszych mlodzieniaszkow - do roboty moje panie.

lawenda
29-08-2008, 14:46
Założycielko nadworna, czyżby moje koronki były niezbyt trendi?

lawenda
29-08-2008, 14:47
Cześć MARBELLA - Tyś mnie też wykolegowała przy imprezie otwarcia. Potańcujemy jeszcze

Mar-Basia
29-08-2008, 14:52
Założycielko nadworna, czyżby moje koronki były niezbyt trendi?
Nie swiec koronkami.....to nie przyneta na ryby?!

lawenda
29-08-2008, 14:57
one są z Koniakowa i się nie świecą tylko pięknem promieniują

Mar-Basia
29-08-2008, 15:01
one są z Koniakowa i się nie świecą tylko pięknem promieniują
Jak mi jeszcze zaczniesz zasuwac, ze to jest "prawo przyciagania" wysle cie pierwszym pociagiem.....wiesz gdzie!!!!!

lawenda
29-08-2008, 15:03
Oczywiście, że prawo przyciągania - wolę samolot i 40 modeli do trzydziestki

Mar-Basia
29-08-2008, 15:07
Kumo, czy ty przypadkiem nie zmieniasz sie w modliszke?

Kazik
29-08-2008, 15:14
Męża oczywiście nie dopuszczasz na to forum? Bo jak poczyta, chłopy czasem nie znają się na żartach.;)

Konto usunięte
29-08-2008, 15:19
Męża oczywiście nie dopuszczasz na to forum? Bo jak poczyta, chłopy czasem nie znają się na żartach.;)
Ano, nie znają....

frida
29-08-2008, 15:20
hallooooooo :D

lawenda
29-08-2008, 15:20
Oj KAZIU, ty się lepiej zakochaj, to bardzo oczyszcza krew lepiej niż księżycówka i nie wyjeżdżaj mi tu ze ślubnym. Ja jestem kobieta postępowa i niczego mu nie bronię. Sarenek teraz tyle biega to jak chce to mu wolno.

lawenda
29-08-2008, 15:22
FRIDA, Ty mnie poratuj, bo wleźli na mnie i żyć nie dają, a ja skromna jestem i czerwienić się muszę na te pomówienia. Nawet MARBELLA coś jakby przez szerszenia ukąszona

frida
29-08-2008, 15:28
ja tam pierwsią bronie LAWENDUSI :D heh MARBELLA kochana witaj!!!
ale pogubiłąm sie...wieta...pićććććććć

maja59
29-08-2008, 15:28
FRIDA, Ty mnie poratuj, bo wleźli na mnie i żyć nie dają, a ja skromna jestem i czerwienić się muszę na te pomówienia. Nawet MARBELLA coś jakby przez szerszenia ukąszona
Nie może być, Marbella, przez szerszenia ukaszona, nie może być. Wszystko przez niedbór wódki. Trzeba szybciutko cos zorganizować

lawenda
29-08-2008, 15:29
Co byś się napiła, może tej niebieskiej, albo tej z fontanny co to se płynęła, aż mnie ze sobą zabrała

frida
29-08-2008, 15:30
o MAJU kochana po nogach cię całuje heheh...cmok,cmok...choc jedna pomyslała ...buhaha....ja zagryche kombinejszyn :D

frida
29-08-2008, 15:31
Co byś się napiła, może tej niebieskiej, albo tej z fontanny co to se płynęła, aż mnie ze sobą zabrała

kochana mi to dzis wszystko jedno co....aby sponiewierało :D

lawenda
29-08-2008, 15:32
MAJA, Ty lepiej powiedz co się dziś dzieje? wszystko jakieś nerwowe i jakiegoś donmola się czepiają. Co on za jeden czy aby nie wybrakowany?

aannaa235
29-08-2008, 15:33
Lawenda!! masz rację "tego kwiatu pół światu",,,,grunt się nie przejmować,,,jak mówi ojciec dyrektor Alleluja i do przodu

lawenda
29-08-2008, 15:33
No nie, pewnikiem cosik w powietrzu jest mnawet FRIDA chce żeby ją sponiewierać. Koniec świata

maja59
29-08-2008, 15:38
Wydaje mi się kochane dziewczynki, że jakies wstrętne trolle dopadły nasze przyjaciółki. Sprawa jest szeroko omawiana tu i ówdzie, ale myslę, że nie warto. Jakiś pokurcz Danmal, coś brzydkiego napisał i stąd dyskusja. Nie pierwszy to raz na forum chociaż jestem dopiero od czerwca. Różne "chochoły" jak mawia Lila mogą tu zawitać. Ale co nam tam, niech spadają na sosonę bo palmy dla nich żal. Nie będziemy się stressować byle czym, Szklanki w dłoń i cos dobrego w gardełko, Prosit.

lawenda
29-08-2008, 15:41
MAJU. a gdzie ucho przystawić?

frida
29-08-2008, 15:46
Biere w gardło siup:D

Babcia Iwa
29-08-2008, 16:15
Kurcze o co tu chodzi. Słyszę i się chyba nie mylę,że jakaś balanga się szykuje. Mogę dołączyć? Przyniosę rapacholinu albo aspirynkę. Może być?

lawenda
29-08-2008, 16:22
No pewno, farmaceutyki to konieczniość przy takim obżarstwie.
przyda się też dodatkowo jakieś jedzonko - może śledzie w czekoladzie albo pstrąg w maladze.

Mar-Basia
29-08-2008, 16:27
Oj KAZIU, ty się lepiej zakochaj, to bardzo oczyszcza krew lepiej niż księżycówka i nie wyjeżdżaj mi tu ze ślubnym. Ja jestem kobieta postępowa i niczego mu nie bronię. Sarenek teraz tyle biega to jak chce to mu wolno.

Lawendo, Lawendo....niejedna plakala, kiedy puscila wilka ze smyczki. Uwazaj z tymi wolnobiegajacymi sarenkami. Chyba, ze myslisz tak jak ja.....ze to nie mydlo i sie nie wymydli!!!!!! Hihihihihi:D

Kazik
29-08-2008, 16:28
lawenda-masz smaki jak w ciąży. A może golonko z dżemem? Galareta z sokiem wiśniowym? Brrr...

Mar-Basia
29-08-2008, 16:38
lawenda-masz smaki jak w ciąży. A może golonko z dżemem? Galareta z sokiem wiśniowym? Brrr...
Kazik, nie dziw sie.....te wszystkie figle, midle w kaktusach.......??????? z malolatami.

lawenda
29-08-2008, 16:41
Zejdzie ze mnie MARBELLA ma rację to nie mydło a patrzeć mu wolno na śliczne nożęta.
KAZIU, ja w ciążę nie zachodzę tylko w stosunki intymne

Mar-Basia
29-08-2008, 16:47
Zejdzie ze mnie MARBELLA ma rację to nie mydło a patrzeć mu wolno na śliczne nożęta.
KAZIU, ja w ciążę nie zachodzę tylko w stosunki intymne
Lawendo, slodki pyszczku - przeciez cie nie pytamy o detale....nie tlumacz sie.......czuj sie w spelunie jak u siebie. Zadnych kodow AA, zadnych tabu - sami swoi!!!!!!Cos dla mnie....uwielbiam swobode, nie lubie hipokryzji.:D

lawenda
29-08-2008, 17:15
Powiedz MARBELLO, kto Ci dziś podpadł, bo coś bojowo jesteś nastawiona, a chłoptaś z drewnem już gotowy na ognisko to se poskaczemy i coś wypijemy.

lawenda
29-08-2008, 17:26
Słuchajcie, pewnie jestem ingiliwowana. Ktoś grzebie na moich łączach już od wczoraj. Nawet znaczek sto jest namalowany. Jakaś gnida wpuszcza tylko do mnie wiadomości, a ja mam szlaban na kontakt ze światem. Może jestem taka ważna osobistość a nawet o tym nie wiedziałam.

Mar-Basia
29-08-2008, 17:35
Powiedz MARBELLO, kto Ci dziś podpadł, bo coś bojowo jesteś nastawiona, a chłoptaś z drewnem już gotowy na ognisko to se poskaczemy i coś wypijemy.
Przeciez ja lagodna dziewczyna.......ide do chloptasia, a wogole gdzie jest Kazik?;)

lawenda
29-08-2008, 17:39
Pewnie się zakochał i poszedł gdzieś w świat szukać kredytu na PORSZE - model na koniec lata

Kazik
29-08-2008, 17:51
Słuchajcie, pewnie jestem ingiliwowana. Ktoś grzebie na moich łączach już od wczoraj. Nawet znaczek sto jest namalowany. Jakaś gnida wpuszcza tylko do mnie wiadomości, a ja mam szlaban na kontakt ze światem. Może jestem taka ważna osobistość a nawet o tym nie wiedziałam.
Jaki szlaban?-jeżeli tu piszesz. Co masz priv-niewiadomego pochodzenia? Nie ponimaju. A może pisałaś o Gruzji-Putin ma dłuuuuuuuugie ręce. Śmiej się z tego. Wyślij mi na priv-co takiego otrzymałaś.

Mar-Basia
29-08-2008, 17:54
Pewnie się zakochał i poszedł gdzieś w świat szukać kredytu na PORSZE - model na koniec lata
Ojojku, dlaczego mnie nie zapytal? Dlaczego nie bierze kredytu na Ferrari? Porche? tez nie zly, ale wole czerwoniutki kolorek. :D Kaziu, ja chce Ferrari!!!!!!!!...bez Ferrari nic z figli migli!!!!!:mad:

lawenda
29-08-2008, 17:59
KAZIUNIU kochany, gnida wpuszcza wszystkie wiadomośći i z gg i meile, ale jednego nie dostałam, tylko ja nie mogę i też nie do wszystkich. Widzę na pasku jak ekraniki internetu migają. Teraz jest czerwony krzyżyk. Aktywowałam połączenia bezprzewodowe, ale i tak włazi.
Mam go w tyle, powiedz KAZIU gdzieś TY BYŁ jak CIĘ nie było. Usychaliśmy z tęsknoty /za flaszką/

Lila
29-08-2008, 18:02
Jakie ferrari,jakie ...Wy puste białogłowy.Tankietkę czas kupić! Wojna się szykuje ! W poniedziałek wojska sowieckie ...upssss...rosyjskie ,mszczą się na Polsce .Nie wiadomo jeszcze jak,ale wiadomo już iż zemsta będzie straszna,bo bardzo się nadęli .

Co na to Spelunka ? Gdzie szanowna Szefowa w chwili zagrożenia ?
Czy nie czas budować barykady ze skrzynek po bananach?

Mar-Basia
29-08-2008, 18:10
Jakie ferrari,jakie ...Wy puste białogłowy.Tankietkę czas kupić! Wojna się szykuje ! W poniedziałek wojska sowieckie ...upssss...rosyjskie ,mszczą się na Polsce .Nie wiadomo jeszcze jak,ale wiadomo już iż zemsta będzie straszna,bo bardzo się nadęli .

Co na to Spelunka ? Gdzie szanowna Szefowa w chwili zagrożenia ?
Czy nie czas budować barykady ze skrzynek po bananach?
Na te okazje wyprowadze z garazu Hummera - Ruscy podwina ogony i dadza nura!!!!! Trzymam reke na pulsie...raczej na celowniku!!!!!;) A jak trzeba, to wysle rakiete ze zbanowana, ktora wybiera sie na Koncert Cohena!!!!!!:mad:

Kazik
29-08-2008, 18:14
Jak to? Napisałem że o 16,28 byłem tutaj, i już tęsknicie? To jakby mnie miodem smarowano. Czasami muszę pójść zjeść banana. Ale seniorzy na mucho lep się nie biorą. A suszy tak szybko?-pisałem żeby nie popijać wodą z pod ogórków. Zacier ma 4 dni-poczekaj 16- i będzie wytop.

Konto usunięte
29-08-2008, 18:33
Nie wiem co się dzieje... ale ruszam z wami na wspólnego wroga...
http://www.iv.pl/images/biogrj7uc48ufoywcq4p.jpg (http://www.iv.pl/)

Kundzia
29-08-2008, 18:36
już któryś raz i nie wiem czy tu wszystkich wpuszczają,a przyniosłam wam przepis na męską kurację upiększającą

http://odsiebie.com/pokaz/463369---7f54.html

frida
29-08-2008, 18:37
ja też BOGDA50...dołaczam się ....pełna werwy heh

http://www.vpx.pl/up/20080829/bombowa_babcia.jpg (http://www.vpx.pl/foto,bombowa_babcia1.html)

lawenda
29-08-2008, 18:41
No ja się pochlastam. Będę robic za markietankę, ale radocha.
KAZIU, ty jesteś jak ten kogut w kurniku to wypatrujemy a flaszka by się przydała na dezynfekcję bo LILA na wojnę idzie to trzeba wyposażenie przygotować

Mar-Basia
29-08-2008, 18:43
No ja się pochlastam. Będę robic za markietankę, ale radocha.
KAZIU, ty jesteś jak ten kogut w kurniku to wypatrujemy a flaszka by się przydała na dezynfekcję bo LILA na wojnę idzie to trzeba wyposażenie przygotować
Do boju....do boju.....nie widze sztandaru?

frida
29-08-2008, 18:45
HA i bananowe chełmy włóż..:D

lawenda
29-08-2008, 18:48
Ja koronki zakładam za markietankę robie i żadnych chełmów nie wkładam a bananowych to napewno, bo mi coś przypominają.

Kazik
29-08-2008, 18:50
Wszyscy w spelunie, starego bunkra nie pilnują, Czeczeniec pewnie uciekł, a Tadzio stoi sam za barem - klienta brak. Wczesna pora-ale ja mam tu coś.

lawenda
29-08-2008, 18:54
Ja już zebrałam szkołę życia. Chłoptasie teraz za wojsko będą robić. Kamasutra i pani Wisłocka odstawiona na półki.
Kto teraz rządzi?

inka-ni
29-08-2008, 18:54
Do boju....do boju.....nie widze sztandaru?
Z PANNĄ MARBELLĄ,CHLOPAKI SIĘ WESELĄ.

Mar-Basia
29-08-2008, 18:58
Z PANNĄ MARBELLĄ,CHLOPAKI SIĘ WESELĄ.
Oj te chlopaki.......zycie smutne byloby bez nich!:D

frida
29-08-2008, 18:59
a co masz Kaziku???:D

lawenda
29-08-2008, 19:00
Mateńko ty moja wazelinę trza wzjąć, bo już resztki ktoś wywlókł. Zakopana w krzakach pod łopianem.
Kurna chata, kto tu dowodzi, bo mi się wojsko wykolei

Konto usunięte
29-08-2008, 19:00
Lawendo , a dokąd to tak bez uniformu? Kilka godzin mnie nie było , a tu anarchia się panoszy, a lodówa wciąż pusta... czym lawendo chcesz kramarczyć ?
Wskakuj w służbowy mundur i pręż szczeniaczki...
http://www.iv.pl/images/nv08cdz27sd6wk2yxkq.jpg (http://www.iv.pl/)

frida
29-08-2008, 19:02
o matko się porobiło bedą iskry :D

lawenda
29-08-2008, 19:03
O mama mija a skąd GŁÓWNA WĄTKOWA moją fotografię zdobyła? Już kuferek otwieram i do raportu staję

Mar-Basia
29-08-2008, 19:04
o matko się porobiło bedą iskry :D
Wrocila szefowa, porzadki robi........ma racje. Lodowa pusta, zadnego trunku.....spelunka zaczyna plajtowac.

frida
29-08-2008, 19:06
no to jako mała spelunkowa czekam na meldunki :D posprzątać,itp.... ??

Konto usunięte
29-08-2008, 19:07
Jeszcze kilku frajerów zwerbowałam, co by miał kto ciężary za wojskiem nosić... i paskudnym wyglądem rozbawiać...
http://www.iv.pl/images/x7obwfqg6xf2jk6w3m66.gif (http://www.iv.pl/)
Każdy z własną wałówą przybył...
http://www.iv.pl/images/rex2n8pvqzj2bz1v61gc.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
29-08-2008, 19:10
Jeszcze kilku frajerów zwerbowałam, co by miał kto ciężary za wojskiem nosić... i paskudnym wyglądem rozbawiać...

Hmmm....w Pekinie to oni nie byli...ale do noszenia sie przydadza.
Uwaga, barmanek z konkurencji przyznal sie, ze u nas podglada na cichca? Filut z niego!:confused:

Konto usunięte
29-08-2008, 19:12
A skąd wiesz? Też do owej konkurencji biegasz ?

Mar-Basia
29-08-2008, 19:17
A skąd wiesz? Też do owej konkurencji biegasz ?
Biegam ale oficjalnie, nie podgladam!

lawenda
29-08-2008, 19:17
To ja idę z moimi uczniami do tego lasu palmowego na ćwiczenia. Grubasów zostawiam, bo mi wizerunek psują. A jak mamy nazywać GŁÓWNĄ WĄTKOWĄ ??????

frida
29-08-2008, 19:19
juz kubraczek załozyłąm i jako pierwszy uczeń gotowam:D:D

lawenda
29-08-2008, 19:21
A gdzie jest LILA? wywołała wojnę i zdezertowała?

Mar-Basia
29-08-2008, 19:23
A gdzie jest LILA? wywołała wojnę i zdezertowała?
Lila ma misje gonic zbanowanego trolla.

lawenda
29-08-2008, 19:25
No, no ale ważne zadanie . LILA to tajniaczka, muszę sie zastanowić czy nie zmienić się w tajniaka

Kazik
29-08-2008, 19:33
No i proszę-pół dnia i to właśnie kończę setkę. Zaraz wracam idę na ePomoc edytować 3 posty. Kolega mi doradził-resztę sam dośpiewałem. Bo tam wisiało 2 tyg. i nikt nie pomógł. Później coś napiszę o Obamie, na właściwym wątku.

lawenda
29-08-2008, 19:37
Nie odchodź KAZIU, co my niebogi zrobimy bez CIEBIE

Konto usunięte
29-08-2008, 19:46
Wróci Kazio ,wróci... nie biadolcie niewiasty... mojego osobistego anioła stróża za nim wysłałam, co by go na każdym kroku pilnował...
http://www.iv.pl/images/kk4dhmsqpcc8vxa71n7v.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
29-08-2008, 19:48
Jakiś taki nie wyspany i insekty chyba ma bo się drapie. Ale tak to w porzo - uwag ni ma

frida
29-08-2008, 19:50
będzie Kazika pilnował i to z przymrużeniem oka hehehe:D

Kazik
29-08-2008, 19:53
Cóż -edytować można tylko świeże posty, a chciałem napisać, że problem już nie istnieje. A takiego draba proszę nie wysyłać za mną-anielicę proszę bardzo.

Małpa
29-08-2008, 19:53
Wróci Kazio ,wróci... nie biadolcie niewiasty... mojego osobistego anioła stróża za nim wysłałam, co by go na każdym kroku pilnował...
http://www.iv.pl/images/kk4dhmsqpcc8vxa71n7v.jpg (http://www.iv.pl/)
Przeczytałam"wrócił Kazio", a to anioł jakiś:D

lawenda
29-08-2008, 19:54
Jak na niego dłużej patrzę to wydaje mi się, że on nikogo nie upilnuje

frida
29-08-2008, 19:55
hiiii bardziej jego trzeba upilnować buhaha:D

lawenda
29-08-2008, 19:57
Wolę swoich Chłoptasiów wyedukowanych moją praktyczną wiedzą.

Konto usunięte
29-08-2008, 20:20
Cóż -edytować można tylko świeże posty, a chciałem napisać, że problem już nie istnieje. A takiego draba proszę nie wysyłać za mną-anielicę proszę bardzo.
Sorki Kaziu , chłopcze niesforny, anielic nie przysłano, a stary zapas się wyczerpał. Ale taki zestaw cnót w pięknym ciele pod ręką miałam... reflektujesz ?
http://www.iv.pl/images/6pgfgkfn7xtqr6pg33mn.gif (http://www.iv.pl/)

lawenda
29-08-2008, 20:30
Toż to wypisz, wymaluj ja we własnej osobie tylko kolor włosów mam inny i świczki to mi jeszcze nie potrzeba, mam inne bardziej przydatne

frida
29-08-2008, 20:31
ale zawsze w alternatywie dobre i świeczki:D

lawenda
29-08-2008, 20:38
nie toleruję erzacy i wynachodków z szopów

Kazik
29-08-2008, 20:58
Liczyłem że anielice są skąpiej ubrane, ale może być, kot zmienił wygląd oczu, coś w tym jest.

Konto usunięte
29-08-2008, 21:01
Uwaga, uwaga ! Na zadupiu w Illinois , o mały włos nie potknęłam się o coś, co wyglądało jak babciaa Eli (ale się wystraszyłam !!!).... a to był tylko niewinny wywiadowca K.G.B.....
http://www.iv.pl/images/jadw57vc3nezsaddvssw.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
29-08-2008, 21:06
Kto to jest bacia Eli? same zagadki a ja nie zoriętowana jestem, a tym samym rozeznania nie mam

Mar-Basia
29-08-2008, 21:06
Liczyłem że anielice są skąpiej ubrane, ale może być, kot zmienił wygląd oczu, coś w tym jest.
Bogda, najwazniesze, ze Kazio wrocil. Witaj ponownie w spelunce. Jezeli sie nie myle mowiles cos o kocie z zielonymi oczami w barku?

lawenda
29-08-2008, 21:09
ale wazeliny nie przyniósł i teraz jest brak najważniejszego środka przeciwbólowego

bogda
29-08-2008, 21:10
Lawenda...kiedyś był taki troll....ale babcia Oli a nie Eli :)

lawenda
29-08-2008, 21:16
kurna chata, ale to wszystko jedno.Jakoś smutno mi się zrobiło, bo odejść muszę a nie chcę.
Masażyk czeka aby do formy mnie doprowadzić. Chłoptasie przecie czekają a i ten co to robi też nie zgorszy, a jakie ma paluszki, a jaki dotyk, znów zachaczę o EDEN
Trzymajcie się zdrowo

frida
29-08-2008, 21:22
Ty się trzymaj...jednego byś odstapiła coś mnie łupie :D

Kazik
29-08-2008, 21:26
ale wazeliny nie przyniósł i teraz jest brak najważniejszego środka przeciwbólowego
Po co Ci wazelina-czy Danmal Cię kokietuje na priv?

Konto usunięte
29-08-2008, 21:31
Kaziu... Zostawmy dziewczynom te ich chłopaczyska (u mnie się ich nachapały..) , a my skosztujmy tych delicji, co to je agentowi zarekwirowałam...
http://www.iv.pl/images/i6tjj1108sfmhutgs1u.gif (http://www.iv.pl/)

bogda
29-08-2008, 21:32
Bogda...wiesz co dobre, dołączam do Was :)

Konto usunięte
29-08-2008, 21:38
Trzy Bogdy na jednym wątku w niespełna pół godziny się spotykają... przeznaczenie czy okazja na toast szlachetniejszym trunkiem ?
http://www.iv.pl/images/j4fu2hwpay46y1ri0cuo.jpg (http://www.iv.pl/)

bogda
29-08-2008, 21:46
Bogda...i jedno i drugie, każdy toast jest dobry :)

Babcia Iwa
29-08-2008, 21:57
a potem po toastach lulu!16754

Lila
29-08-2008, 22:23
Wałbrzych – Zakład wytwarzający damskie stringi po niewielkich przeróbkach linii produkcyjnej ruszył
z wytwórczością strun do gitary
i niewielkich szmatek do polerowania instrumentu.

Dublin – Irlandia chce wyrzucić z Unii pozostałe kraje.

Rzym – Włoch Reinhold Messner wspiął się na Mount Everest bez aparatu tlenowego.
W przyszłości zamierza zrezygnować także
z kroplówki, cewnika i szpitalnego łóżka.

Mar-Basia
29-08-2008, 22:49
Ja tez dolaczam, zostawcie cosik!

Jadzia P.
29-08-2008, 23:07
Chyba za póżno tu przyszłam. ;)
Całe towarzystwo po licznych balangach poszło spać :)

Mar-Basia
29-08-2008, 23:10
Chyba za póżno tu przyszłam. ;)
Całe towarzystwo po licznych balangach poszło spać :)
Nie czytalas kartki zostawionej przez Lawende - "jestesmy na playa"!!!

Jadzia P.
29-08-2008, 23:14
Coś tam było napisane , ale ciemno wkoło i nie bardzo mogłam odczytać....

Kazik
29-08-2008, 23:29
Kaziu... Zostawmy dziewczynom te ich chłopaczyska (u mnie się ich nachapały..) , a my skosztujmy tych delicji, co to je agentowi zarekwirowałam...
http://www.iv.pl/images/i6tjj1108sfmhutgs1u.gif (http://www.iv.pl/)
Jakiej marki ta wódka-bo nie mogę odczytać, ale zagrycha jest dobra, cebula, chleb [do wąchania] i może być ogórek kiszony. Do popicia kwas chlebowy byłby dobry. Ściągnąłem to-wyślę kolegom. Nie ma to jak stakan.

Konto usunięte
30-08-2008, 09:28
Lila, daj bliższe namiary na to radio...nieźli są... Mogliby nas w eterze zareklamować ...
A co do męskich stringów... no cóż . Ruszyliśmy z masową produkcją i eksportujemy do USA i Rumunii..
a jakie tam mają wzięcie..? Sama zobacz.
http://www.iv.pl/images/nxd1wqam6xzd934bfimw.jpg (http://www.iv.pl/)
Chociaż z bizonowym miasteczkiem zerwałam kontrakt po tym, jak jeden schizofrenik po okolicy w takowych biegał, uprzednio założywszy je tyłem do przodu i okolicznych mieszkańców efektem indyka straszył...

Lila
30-08-2008, 10:42
Lila, daj bliższe namiary na to radio...nieźli są... Mogliby nas w eterze zareklamować ...
A co do męskich stringów... no cóż . Ruszyliśmy z masową produkcją i eksportujemy do USA i Rumunii..
http://www.iv.pl/images/nxd1wqam6xzd934bfimw.jpg (http://www.iv.pl/)
Chociaż z bizonowym miasteczkiem zerwałam kontrakt po tym, jak jeden schizofrenik po okolicy w takowych biegał, uprzednio założywszy je tyłem do przodu i okolicznych mieszkańców efektem indyka straszył...

Hiiiiiiiiiiiiii:D :D
Onże wrócił.Ponoć ma być menage Indykpolu.Tak słyszałam w radiu Łachudra MF,w audycji - ''od byka do indyka ''.

Konto usunięte
30-08-2008, 11:07
A ja słyszałam, że mu nową ksywkę nadali... niejaki : Salimocshow
mnie się podoba...

Mar-Basia
30-08-2008, 11:25

Witajcie dziewczyny, robiac poranny przeglad prasy (oczywiscie w lozeczku i przy sniadanku starannie prezygotowanemu przez mego rodzynka) wyczytalam, ze u mezczyzn obcisle slipy, a szczegolnie stringi powoduja problemy plodnosci. facet niby sprawny i jurny, wszystko ma jak trzeba a dzieciaka nie potrafi splodzic. Czyzby polski eksport stringow to USA i Rumuni mial na celu "cicha" kastracje ich meskich podmiotow? Moze lepiej wysylac je do Chin?

Konto usunięte
30-08-2008, 11:28
Nasze stringi są O.K. tylko niektórzy użytkownicy mają problem z rozszyfrowaniem instrukcji obsługi...

lawenda
30-08-2008, 12:32
SIEMANKO, już mnie przywiało i nawet niech nikt nie myśli że mnie wywieje
Marne sznse.
Taki facet ze stringami mi odpowiada
MIŁEGO DNIA

Mar-Basia
30-08-2008, 12:36
Nasze stringi są O.K. tylko niektórzy użytkownicy mają problem z rozszyfrowaniem instrukcji obsługi...
Musimy ich nauczyc.

Malgorzata 50
30-08-2008, 12:38
Borat rulez jednym słowem

lawenda
30-08-2008, 12:57
Gdzie jesteś KAZIU?
mam do Ciebie sprawę - po co tak pytasz na co mi wazelina. Odpowiem - mnie wcale nie potrzebna, ale być musi i kropka
Co Ty z tmy Danmalem czy kimś tam. Nie znam frajera i narazie nie mam ochoty poznać. Mam tu młode stadko które mnie w zupełności zadawala - no i przecież jesteś TY -KOGUCIKU to po co mi jakiś wypłosz?

Konto usunięte
30-08-2008, 13:04
Dla zainteresowanych naszą produkcją męskich niewymownych.. urywek z naszej kampanii reklamowej w Rumunii...
http://pl.youtube.com/watch?v=JaSYbrKIQcQ
Miłego podglądania...

Mar-Basia
30-08-2008, 13:07
Dla zainteresowanych naszą produkcją męskich niewymownych.. urywek z naszej kampanii reklamowej w Rumunii...
http://pl.youtube.com/watch?v=JaSYbrKIQcQ
Miłego podglądania...
Kurcze, to i za Odra nie potrafia czytac instrukcji? Beda bezplodni!!!!!:D

Konto usunięte
30-08-2008, 13:09
Pobiegałam po obcych podwórkach i Kazia znalazłam... na jednym takim swego koguta demonstrował przerażonym przedstawicielkom płci pięknej..
Oto kogut okazalszy od właściciela...
http://www.iv.pl/images/szqzioa3tubbdbcd9u93.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
30-08-2008, 13:15
Pobiegałam po obcych podwórkach i Kazia znalazłam... na jednym takim swego koguta demonstrował przerażonym przedstawicielkom płci pięknej..
Oto kogut okazalszy od właściciela...
http://www.iv.pl/images/szqzioa3tubbdbcd9u93.jpg (http://www.iv.pl/)

Padne, ale kogucisko.....juz wiem komu go pokazal.....zbanowanej i dlatego przygonila jak fryga na Forum seniorkow. Zrozumialam....

Kazik
30-08-2008, 13:34
Ładny i nawet cień jest też prawidłowy. A ja ściągałem z wątku KOTY. Znikam na trochę-zakupy zrobię.

Lila
30-08-2008, 13:52
...informuje..

Do portu wpłynął okręt US Navy "Frantic Bald Bull '' .Jak poinformował naszego reportera -kapitan John Bo....( mniejsza o to :D ) ,okręt ma na swym pokładzie oddział geriatryczny,który ma ochotę zamieszkać w Puszczy Białowieskiej,aby stamtąd śledzić poczynania ''spelunki pod wyprostowanym bananem",będącej ponoć epicentrum terroryzmu i zamordyzmu.
Oddział dysponuje nowoczesnym uzbrojeniem,w postaci wiatrówki z kaczym śrutem ( sztuk jedna ) oraz procy na gumkę od majtek ( sztuk dwie ).
Nasi słuchacze są ciekawi ,co na to rzecznik prasowy "spelunki ''?

lawenda
30-08-2008, 14:06
LILA, a kto jest rzecznikiem?

KAZIU - koguciku czytaj posty skierowane do CIEBIE

Mar-Basia
30-08-2008, 14:10
...informuje..

Do portu wpłynął okręt US Navy "Frantic Bald Bull '' .Jak poinformował naszego reportera -kapitan John Bo....( mniejsza o to :D ) ,okręt ma na swym pokładzie oddział geriatryczny,który ma ochotę zamieszkać w Puszczy Białowieskiej,aby stamtąd śledzić poczynania ''spelunki pod wyprostowanym bananem",będącej ponoć epicentrum terroryzmu i zamordyzmu.
Oddział dysponuje nowoczesnym uzbrojeniem,w postaci wiatrówki z kaczym śrutem ( sztuk jedna ) oraz procy na gumkę od majtek ( sztuk dwie ).
Nasi słuchacze są ciekawi ,co na to rzecznik prasowy "spelunki ''?

Lila zapomnialas o skladzie wypadnietych szczek. Kazdy przedmiot moze okazac sie pomocny. Informacje od kapitana sa niepelne.
Jezeli wpadnie im do glowy pomysl, zakotwiczyc ich geriatryczna plywajaca jednostke przy naszej plazy - Bodga przygowala specjalna klatke z tresowanymi rekinami na te "dziadygi".

Lila
30-08-2008, 14:13
LILA, a kto jest rzecznikiem?

KAZIU - koguciku czytaj posty skierowane do CIEBIE

A skąd mam wiedzieć ?
Jest szefowa ,niech sama odpowie..:D

Ps.Lawendko napisałam Ci PW odnośnie wątków.Namaszczam Cię na kontynuatora,bo czuję cuś,że już niebawem będzie setki for założonych na temat mojej głupoty,brzydoty oraz podłości..:D Więc może zniknę ?

Konto usunięte
30-08-2008, 14:24
Jak to znikniesz ... Teraz nie ma czasu na wagary, w sztabie robota czeka, zmiennik oczy za tobą wypatruje, wachtę czas objąć i namiary na bieżąco podawać...
http://www.iv.pl/images/osj4e7pt8kzsgsa9ns6q.jpg (http://www.iv.pl/)
A ty sobie z pola bitwy nogę dajesz..? oj Lila....! bo po premii ci polecę

Lila
30-08-2008, 14:26
Lila zapomnialas o skladzie wypadnietych szczek. Kazdy przedmiot moze okazac sie pomocny. Informacje od kapitana sa niepelne.
Jezeli wpadnie im do glowy pomysl, zakotwiczyc ich geriatryczna plywajaca jednostke przy naszej plazy - Bodga przygowala specjalna klatke z tresowanymi rekinami na te "dziadygi".

Hmmm..zmartwiłaś mnie koleżanko.Wszak końska szczęka na kiju,była groźną bronią Tatarów,którzy zwycięstwo pod Legnicą ,zawdzięczają ponoć owym szczękom.
A były to szczęki naturalne..:D
Czy szczęki amerykańskie,zrobione z tytanu odpadowego z NASA,nie są przypadkiem groźniejsze ?

Choć pamiętajac film ''Szczęki " - nomen omen- to chyba ze dwa nieduże rekiny wystarczą na ten oddział .......zamknięty,w okręcie .:D

Mar-Basia
30-08-2008, 14:26
A skąd mam wiedzieć ?
Jest szefowa ,niech sama odpowie..:D

Ps.Lawendko napisałam Ci PW odnośnie wątków.Namaszczam Cię na kontynuatora,bo czuję cuś,że już niebawem będzie setki for założonych na temat mojej głupoty,brzydoty oraz podłości..:D Więc może zniknę ?

Lila, co ty, ani sie waz znikac. W spelunie jestes w dobrych rekach. Zadnych "wstretnych dziadygow, niedorajd zyciowych, plugawych komuchow, zadnego podgryzania, wstretnych s....., ."
Sami mlodzi, duchem i cialem!!!!!!! I najwazniejsze zadnych zbanowanych!!!!!Hihihihihi - Rekinki czekaja.:D Tylko zeby im sie swieca.

lawenda
30-08-2008, 14:28
Chwila, dlaczego ja nie jestem poinformowana co do kształtu działalności? Co to jakiś nepotyzm panuje?

Konto usunięte
30-08-2008, 14:32
Lawenda, zadanie dla ciebie.
jak tylko wiadoma łajba zbliży sie do kei , ten to trap im podsunąć , co by na ląd bezpiecznie dotarli ...a tu już lepsze atrakcje będą na nich czekać...
http://www.iv.pl/images/lnp23xi6sl7ix5xzjxy.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
30-08-2008, 14:33
OK. Jeszcze na tarce nie robiłam, ale po co ten małolat?

Mar-Basia
30-08-2008, 14:37
OK. Jeszcze na tarce nie robiłam, ale po co ten małolat?
No dla starych, zbanowanych babci z geriatrycznej jednostki.

Konto usunięte
30-08-2008, 14:37
To nie małolat, to dyplomowany oblatywacz , u mnie na pół etatu zatrudniony...

lawenda
30-08-2008, 14:39
Szkoda dziecka, ale niech będzie jak trza to trza.
MARBELLA, Ty za rzecznika robisz? bo ja już nic nie kumam

bogda
30-08-2008, 14:40
Bogda...miej litość dla tej załogi geriatrycznej :D przecież nic im z tyłków nie zostanie i będą od nas żądać odszkodowania :mad:
Może coś bardziej humanitarnego zastosujemy :D

Konto usunięte
30-08-2008, 14:43
Ty się w siostrę miłosierdzia nie baw , jeno prowiantu pilnuj, bo jak nam imigranci wysuszeni do spiżarni dopadną... ?

lawenda
30-08-2008, 14:43
BOGDA, ja tarkę próbujęto się nie martw o klempy. Mam już na oku trochę. Materace będą udawac. Lepiej zajdź do śmiechotynki

Konto usunięte
30-08-2008, 14:44
A gdzie Frida?! Zdezerterowała z wachty... a tymczasem dziadek Ali na naszych wodach kłusuje...
http://www.iv.pl/images/jsatjfv5omk0iqjfa5h.jpg (http://www.iv.pl/)

bogda
30-08-2008, 14:45
Ty się w siostrę miłosierdzia nie baw , jeno prowiantu pilnuj, bo jak nam imigranci wysuszeni do spiżarni dopadną... ?

Spokojnie...drzwi do spiżarni są pod napięciem, trza znać kod żeby je otworzyć....nad wszystkim panuje :D

lawenda
30-08-2008, 14:46
Kurna chata słownik by się przydał. Gdzie ten KAZIK niecnota. Gnida mi już dała spokój to tego znów ni ma

lawenda
30-08-2008, 14:48
A co mu wyłazi z tych spodni, robaczek jakiś czy co?.
Jakiś taki na małe rybki

Konto usunięte
30-08-2008, 14:49
Jaki robaczek ? Ja tam nic nie widzę... !

Mar-Basia
30-08-2008, 14:51
Bogda...miej litość dla tej załogi geriatrycznej :D przecież nic im z tyłków nie zostanie i będą od nas żądać odszkodowania :mad:
Może coś bardziej humanitarnego zastosujemy :D

Zadnego odszkodowania, na szurek!!!!!

lawenda
30-08-2008, 14:51
No nie. przecież z boku mu wyłazi jak glista niedorobiona, albo ogryziona

lawenda
30-08-2008, 14:53
LUDZIE, tylko spokój nas może uratować.
1 Kadra dowódcza musi się przedstawić
2. Zadania rozdzielić
3 Rzecznika wyznaczyć
Porządek musi być jak nieszczęście blisko

Konto usunięte
30-08-2008, 14:54
Aaaaa ...! Glistę tom widziała... rosówka wypasiona. Z puszki z przynętą wypełzła i innego smrodku szukała... pewnikiem i znalazła...

Konto usunięte
30-08-2008, 15:04
Przecież wszystko wiadome.
Lila- nawigator , obsługa radaru i łącznik,
Lawenda - ostre witanie wrogiej załogi
Frida- patrolowanie obszarów krytycznych
Bogda- Zaopatrzenie i przemyt
Kaziu- całodobowa obsługa bimbrowni
Mirabella-zaraz coś znajdę...
Ja- koordynacja działań i palec na czerwonym guziku...

lawenda
30-08-2008, 15:07
No i o to chodziło, teraz jestem w domu, to ja teraz na horyzont i łapię kontakt wzrokowy i oddzielam: co się nadaje w jasyr, a co nie pławić.

Konto usunięte
30-08-2008, 15:21
No to do roboty Marbella...ulotki powielić na xero i w widocznych miejscach powiesić, co by nasze goście z drugiej półkuli zapasy własne szanowały, i do naszych się nie dobierały...
http://www.iv.pl/images/djtyx45sx47q6p1p5co.jpg (http://www.iv.pl/)

Kazik
30-08-2008, 15:36
Zacieru nie trzeba pilnować, sprawdzam coraz intensywniej "pyka". Napis w WC znakomity.

Mar-Basia
30-08-2008, 15:46
No to do roboty Marbella...ulotki powielić na xero i w widocznych miejscach powiesić, co by nasze goście z drugiej półkuli zapasy własne szanowały, i do naszych się nie dobierały...
http://www.iv.pl/images/djtyx45sx47q6p1p5co.jpg (http://www.iv.pl/)

Juz porozwieszane, w widocznych miejscach. Myslisz, ze nas nie posadza o dyslekcje? Oni maja takie dziwne manie!

Konto usunięte
30-08-2008, 16:13
Uwaga ! Z zaprzyjaźnionych koszar kilku menów z odsieczą przybyło.. Towar pierwsza klasa, bojowy i mało macany (sprawdziłam)...Kaziu ! Po browarku dla każdego , dla podniesienia im morale....
http://www.iv.pl/images/vq9fopb9gt2url1sqqk.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
30-08-2008, 16:26
Uwaga ! Z zaprzyjaźnionych koszar kilku menów z odsieczą przybyło.. Towar pierwsza klasa, bojowy i mało macany (sprawdziłam)...Kaziu ! Po browarku dla każdego , dla podniesienia im morale....

Doskonala bron, jak przez przypadek wyladuja na plazy, beda ich calowac......jest w co!

Lila
30-08-2008, 16:28
16774

John Bo .. cały czas wypatruje ,kiedy może spuścić ...ten...no...trap .aby dziadostwo szanowne zawitało w progach ''spelunki''.

Wiecie co ?:D :D Nie mam czasu dzisiaj,ciężki dzień...qrna.Ale popłakałam się ze śmiechu Was czytając.:D
Jezzzzzuuuuu,Wy naprawdę seniorki,czy to jakieś wnuczki piszą ?:D

Kazik
30-08-2008, 16:31
To Tadeusz tutaj nie podaje? Widzę, że prostowanie bananów dobrze Wam idzie. A ręce nie bolą?-od klawiatury oczywiście.

Mar-Basia
30-08-2008, 16:53
To Tadeusz tutaj nie podaje? Widzę, że prostowanie bananów dobrze Wam idzie. A ręce nie bolą?-od klawiatury oczywiście.
Kaziu, nie bola......swietnie sie bawia, pokladaja sie ze smiechu.;)

Lilka, jakie wnuczki i wnuki.......jestesmy mlodzi......no prawie.:D Dobre u nas przedszkole!

bogda
30-08-2008, 20:16
No to ja już gromadzę zapasy, bo jak przyjdzie się okopać...

16781 to trzeba jakoś przetrwać :D

bogda
30-08-2008, 20:19
I jeszcze sprzęt do transportu, myślę że ten będzie najbezpieczniejszy

16782

Mar-Basia
30-08-2008, 20:23
No to ja już gromadzę zapasy, bo jak przyjdzie się okopać...

16781 to trzeba jakoś przetrwać :D

Najwazniejsze abys miala kieliszki i ........to co do nich!!!!!!:D

bogda
30-08-2008, 20:25
Marbelko wszystko jest co potrzeba, ale nie można wszystkiego wrogom pokazywać ...:D

Mar-Basia
30-08-2008, 20:32
Marbelko wszystko jest co potrzeba, ale nie można wszystkiego wrogom pokazywać ...:D
Kumo, macie racje, ales przezorna? Faktycznie skopiuja i powstawiaja na jakies nawiedzone obce fora!!!!!!:mad:

bogda
30-08-2008, 20:37
Nooo...już wystawiam czujki co by wypatrywały wrogiej wraży :D

16783

Konto usunięte
30-08-2008, 20:39
Nie tylko skopiują ale i kąsać będą... Widziałam jak sobie zębiska ostrzyli... zdjęcie udało mi się zrobić... Popatrzcie tylko ,
a było tego więcej..
http://www.iv.pl/images/ops6kqfwmglfx123q2v.jpg (http://www.iv.pl/)

bogda
30-08-2008, 20:51
Bogda...a czy oni aby z naszej planety, bo tak jakoś obco wyglądają :D

Konto usunięte
30-08-2008, 20:54
Zielone toto nie było ale dziwnie fruwające ... fotkę miałam ... poszukam.

Konto usunięte
30-08-2008, 20:56
Znalazłam ! Czerwone, a jakby nie polskie ...trollowate i ułomne coś... Polonia zapewne..
http://www.iv.pl/images/9onwhcn1f4jeg23uhmd.jpg (http://www.iv.pl/)

bogda
30-08-2008, 21:03
Bożesz ty mój...strach się bać, trza jakąś broń wyciągnąć...

16784 może to wystarczy :mad:

Konto usunięte
30-08-2008, 21:10
Podrzucam ci amfibię najnowszej generacji... łatwo się prowadzi, jak małego fiata...
http://www.iv.pl/images/t4x43ndkcgxy3uid33d2.jpg (http://www.iv.pl/)

Kazik
30-08-2008, 21:20
Przyniosłem kieliszki
http://img185.imageshack.us/img185/6688/40021820gv1.png (http://imageshack.us)

Konto usunięte
30-08-2008, 21:23
A ja zapełniam lodówkę...
http://www.iv.pl/images/5xvx4skcqokmc00l1g.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
30-08-2008, 21:27
Nie tylko skopiują ale i kąsać będą... Widziałam jak sobie zębiska ostrzyli... zdjęcie udało mi się zrobić... Popatrzcie tylko ,
a było tego więcej..
http://www.iv.pl/images/ops6kqfwmglfx123q2v.jpg (http://www.iv.pl/)
Bogda, to prosto z Hameryki. Ja mam pomysl, te nawiedziona zatrudnimy do mycia sraczyka na plazy. No niech kobitka zarabia w Polsce!:D

Jadzia P.
30-08-2008, 21:34
Widzę, że w spelunce zapowiada się wesoły wieczór.:D
Kaziu przyniósł kieliszeczki, Bogda napoje druga Bogda zakąske....:D :D
Mogę się dołączyć do Was ?

bogda
30-08-2008, 21:36
Jasne...dołączaj Jp....potrzeba nam tu wesołych ludzi :)

Małpa
30-08-2008, 21:46
Rany!!co spojrzę na te stopy,to słabo mi się robi hi,hi,hi

Konto usunięte
30-08-2008, 21:56
Jadwiga, ludzi nam trzeba , rąk do pracy... zaopiekuj się ogniskiem , co by nie zagasło , na rożnie intruzów przypiekać będziemy ... a przy małym płomieniu skwierczeć nie zechcą...
http://www.iv.pl/images/bbkk0aw22tvmhfp05ld1.gif (http://www.iv.pl/)

Karol X
30-08-2008, 22:06
Witam.
Widze,ze ogien juz na grilla gotowy.Pieczenie kielbasek?
Znam lepsze metody.
http://pl.youtube.com/watch?v=T-uEt1X88yw

bogda
30-08-2008, 22:08
Karolu...ognisko przygotowane jako broń odporowa, wrogów będziem przypiekać :D

Karol X
30-08-2008, 22:13
A co Wy za Kmicica chcecie robic?
On tez przypiekal boczki Kuklinowskiemu i to gdzie?
W Czestochowie kurka!

bogda
30-08-2008, 22:14
Prawie, prawie trafiłeś...tylko, że my oczekujemy na desant z hameryki i stąd te przygotowania :)

Jadzia P.
30-08-2008, 22:18
Już zbieram chrust i wieksze drewno.
Zaraz dorzuce do ogniska by nie zgasło.

Jadzia P.
30-08-2008, 22:19
Małpo, ja też na te stopy patrzeć nie mogę...
Ciekawe czyje one...

Karol X
30-08-2008, 22:20
Ja moge obracac rozen.

bogda
30-08-2008, 22:27
Dobra Karolu, tylko powolutku co by się równo opiekali :D a szczególnie pod pachami :D

Konto usunięte
30-08-2008, 22:30
Karolu, twój sposób na pieczenie kiełbasek jest niezwykle pomysłowy, ale nasze pojazdy są napędzane zaśzajerem, toteż i skwareczki spaliłyby się do cna... A oni mają tylko pocierpieć...

bogda
30-08-2008, 22:31
O cholerka, chyba nadlatują :mad:

16785 a gdzie reszta :confused:

Konto usunięte
30-08-2008, 22:37
A z mojej strony drogą lądową nacierają...AWANTE !
http://www.iv.pl/images/39n7w1kw0dynr38wkd1l.jpg (http://www.iv.pl/)

bogda
30-08-2008, 22:38
To ja zasiadam do amfibi....i do boju....

Konto usunięte
30-08-2008, 22:43
Podsyłam ci amunicję... ale oszczędzaj ... zostaw trochę do konsumpcji...

http://www.iv.pl/images/51h6928aeikays42jiah.jpg (http://www.iv.pl/)

Lila
30-08-2008, 23:23
Słyszałam plotkę,że okręt US Navy ...zapomniałam nazwy,coś od łysego byka ....ma w ładowniach ogromne zapasy pieprzu i soli.Tak ludziska w Klubie mówią ,ale ja nie wiem,nie miałam czasu posłuchać stacji ''Łachudra MF''.
Zresztą chyba przerwa w nadawaniu,bo Gustaw szaleje.Huragan.Zabił już 85 ludzi.Ponoć samych młodziaków,niestety.

Konto usunięte
30-08-2008, 23:32
No pewnie ,że mają pieprz, bo jakże inaczej umieli by tak durnowato pieprzyć ... po postach widać, że całkowicie popieprzone są te watachy pieprzniętych trolli... A co do Gustawa ...? Chwilowo gucio mnie on obchodzi....

Kazik
30-08-2008, 23:54
Seniora coś nie widać dzisiaj. Nie podciągnął kabla internetu do bunkra?

Konto usunięte
30-08-2008, 23:59
Ja ruszam w pościel, wam marzeń okruchy zostawiam...
http://www.iv.pl/images/jj6eqwaf7ya2zxxtff0w.jpg (http://www.iv.pl/)
Dobranoc...

Mar-Basia
31-08-2008, 00:07
Kochani spelunowicze, powiem tez dobranoc. Z chichrania brzuch mnie boli.

bogda
31-08-2008, 09:49
Cały czas wypatruję tego okrętu, ale chyba ten huragan skierował ich w inną stronę, co daj Boże. Amen.

16789

Prowiant na wszelki wypadek już się gotuje, kto zgłodniał to zapraszam, tylko się uwijać bo może zabraknąć :D

lawenda
31-08-2008, 10:05
SIEMANKO - myślała, a raczej miałam cichą nadzieję, że będziecie za mną tęsknić - o naiwności.
No cóż KAZIK zawiódł i pewnie to jest przyczyną, ale byłam, jestem i będę na przekór tym, którzy już się cieszli że mnie nie ma.
Zabieram wszystkich chłopaczków, po testowaniu będą przekazani do dalszch usług
MIŁEGO DNIA

bogda
31-08-2008, 10:14
Lawendo...hihihi...tu nie ma czasu na tęsknoty, każdy lata do roboty...a Ty tylko o chłopaczkach, a zostaw że chociaż jednego chudzinke :D

16790

lawenda
31-08-2008, 10:18
Mowy nie ma, ja jestem po to, aby uczyć i przekazywać ukształtowanych, nauczonych praktycznych umiejętności w najprzyjemniejszej dziedzinie. Jestem w tym NAJLEPSZA i bardzo to lubię, nawet lepiej niż kawa espresso z czekoladą

Konto usunięte
31-08-2008, 11:39
Gucio prawda Lawendo . Na czas wojny masz nabrzeża pilnować, wrogów na hamburgery przerabiać , służbowy trap konserwować , a nie w czeluściach rozpusty siedzieć po uszy.. Młodzianków na czas pokoju zostaw sobie i innym...

lawenda
31-08-2008, 11:52
OK już się poprawiam, niech tylko się do nich dorwę. Gnida na mnie wchodzi od czasu do czasu i nerwowa już jestem to się wyładuję.
Lecę wykonywać z szaleńswem w oczach

Konto usunięte
31-08-2008, 11:55
Hej dziewczyny ...! Hej chłopaki...! Czas na śniadanko ....
Smakołyki przyniosłam ... jest ktoś chętny... bo mnie czas na inspekcję ruszyć...
http://www.iv.pl/images/ho5q2ffa1ee8r6ov06.jpg (http://www.iv.pl/)
http://www.iv.pl/images/x7rt5oz84xgeollhbyk.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
31-08-2008, 11:57
KOORDYNATORKA śniadanko daję i dobrze /a życzenia już przyjęła?

lawenda
31-08-2008, 15:25
Ale kaszana, to ja w pocie czoła hamurgedy tworzę z niewiernych. Stos jak wysypisko na Maślicach. Chemikaliami rączenta zniszczone a obwiesie bąki zbijają. Czy jest sprawiedliwość? - a kto powiedział, że musi być.
Frajerzy robią a elyta se baluje

Konto usunięte
31-08-2008, 15:45
Pracuj, pracuj Lawendo, obwiesie też pracują ...na pachtę poszli by prowiant zbierać na czas oblężenia. Właśnie rozładunek zaczynam...
http://www.iv.pl/images/kor8zfctjdquw3r5ibs7.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
31-08-2008, 15:54
A kiego grzyba najgorszą robotę przyuważyłam. Wrobnik jezdem. Hamurgery z ssaków wyższego rzędu porobione, a gdzie to schować, bo i psom ryzyko dawać

Konto usunięte
31-08-2008, 16:02
Wrzuć do sadzawki z aligatorami...niech podeżrą ociupinę .. Psów szkoda...

lawenda
31-08-2008, 16:12
Aligatory też mają być na liście zagrożonych?. Jak zeżreją to je wytłucze .
KOORDYNATORKO, moze po tej fizycznej orce trochę satysfakcji - jestem tego warta.
Może jakieś ciasteczko z czekoladą?

Konto usunięte
31-08-2008, 16:40
Ciasteczek ci się zachciało??? Mam dla Ciebie coś, co twój apetyt na ,,Ciasteczka" nieco przyhamuje...
Wieczorem chcę to widzieć na twojej szanownej sapiterii..
http://www.iv.pl/images/tilmua04olvf7tszvlvu.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
31-08-2008, 17:01
To tak, za moje poświęcenia, za praktyczną naukę i szeroki wachlarz usług jak również pełne oddanie roboty, w której mam upodobanie - w pas, i to jeszce taki żelazisty.
Strajk głodowy uskuteczniam i nie chcę już ciasteczek. Teraz tylko TORTY

Konto usunięte
31-08-2008, 17:04
A niech cię...wygrałaś.... ale zostaw coś dla tych pozostałych...
http://www.iv.pl/images/kqmbjmzxzjq72ve62k5a.jpg (http://www.iv.pl/)

Mar-Basia
31-08-2008, 17:06
Hola, hola, witam obecnych, dostojnych obecnych w spelunce. Przepraszam za opoznienie, ale racja stanu...................zmusila mnie do innych funkcji. Lawendo...twego ulubienca zawiozlam na lotnisko.....mysle, ze bedzie grzecznym chloptasiem.....trzymaj sie od niego z daleka. Ostrzezenie No 1. !!!!!;)

Konto usunięte
31-08-2008, 17:18
Dobrze ,że jesteś Mirabelko... Bierz ulotkę i na ksero kilka odbij.
http://www.iv.pl/images/wr7o6eb0m4d8htaf5x7.jpg (http://www.iv.pl/)

Kapuchę będziemy kosić na Polonii,Laxigenu do trunków dla ,,miłych gości" dodałam... ja lecę jakieś kibelki załatwić... gdzie Kaziu.. montaż mógłby uskutecznić .

lawenda
31-08-2008, 17:25
O nie, jestem indywidualistką i mogę się dzielić herbatką ziołową /fuj/ to wszystko dla mnie, potrzebująca jestem i w tym przypadku dzielenie nie wchodzi w grę. A co z resztą, czyżby tylko to zostało? Jeśli łaska uprzejmie proszę inne części, bo lubię zawsze wstęp jest fascynujący

Mar-Basia
31-08-2008, 18:13
Dobrze ,że jesteś Mirabelko... Bierz ulotkę i na ksero kilka odbij.
http://www.iv.pl/images/wr7o6eb0m4d8htaf5x7.jpg (http://www.iv.pl/)

Kapuchę będziemy kosić na Polonii,Laxigenu do trunków dla ,,miłych gości" dodałam... ja lecę jakieś kibelki załatwić... gdzie Kaziu.. montaż mógłby uskutecznić .

Bogda, sprzataczke do kibli juz mamy.....czeka sierota na plazy i liczy bledy popelnione przez dyslektyczki. Skombinuj szybko te kible bo babsko wyraznie sie nudzi....jeszcze nas obszczeka na o2.pl. Hihihihi:D

Kazik
31-08-2008, 18:23
Ten torcik bogdy ściągnięty-może poślę komuś -okazja się znajdzie. Przez InkrediMail otwiera się samoczynnie. A z tą toaletą to ktoś robił foto dla żartu. Z tymi petami co wilgotne się nie da zapalić-było dobre. Gdy tu było pusto bo pogoda ładna porządki w kompie robiłem. Linki porządkowałem-kiedyś znowu wkleję. Posyłam siły morskie
http://img513.imageshack.us/img513/9289/lotniskowiecuh3.jpg (http://imageshack.us)

lawenda
31-08-2008, 18:33
O MARBELLA się odnalazła i zaraz z kopyta - mój idolek gdześ w przestworzach a ona mi ostrzeżenia daje. Co za świat. No to ja znów strajk robię. Wczoraj widziałam tych co latają /święto było/ to dziś zabieram ich w czeluścia strajkowe

Konto usunięte
31-08-2008, 18:39
No , nareszcie Kaziu... bierz się do roboty , instaluj sedesy..., bo korektorka uda zaciska...
Zaraz podjadę tirem i te ,,pełne" do przerobu zawiozę...
http://www.iv.pl/images/1lsovd974gljxz8p4yob.jpg (http://www.iv.pl/)

lawenda
31-08-2008, 18:43
Rany, depilacja będzie gratis?

Konto usunięte
31-08-2008, 18:44
Jakie Gratis ??? Szmal nam potrzebny...

lawenda
31-08-2008, 18:47
O żesz ty w mordę co za ludzie, nawet pomarzyć nie wolno. Właściwie to mnie to powiewa, bo lubię moje futerko. Wprawdzie już troche przechodzone ale warte majatek

Mar-Basia
31-08-2008, 19:49
Jakie Gratis ??? Szmal nam potrzebny.
Lawenda, te "babcie" z gieriatrii podobno maja sienniki pelne amerykanskich zielonych....nic za gratis. My biedne Polski. Jedna z nich nam sie wygrazala "........Niedlugo nie bedziecie mialy pieniedzy na zarcie, podwyzki za pasem".

Moral - za mycie kibla bedzie nam placila. Bogda potrzebuje kase aby wypelnic lodowke. Ponialas? ;)

lawenda
31-08-2008, 19:53
Lodówkę hamburgerami co to zostały z otrucia najeźcy i krokodyli. Jeszcze zostało to można

maja59
31-08-2008, 20:09
Pracuj, pracuj Lawendo, obwiesie też pracują ...na pachtę poszli by prowiant zbierać na czas oblężenia. Właśnie rozładunek zaczynam...
http://www.iv.pl/images/kor8zfctjdquw3r5ibs7.jpg (http://www.iv.pl/)
Cud techniki, kwadratowe arbuzy, to najpewniej amerykańskie, kiedyś wyhodowali kwadratowe pomidory, żeby się lepiej do skrzynek wkładało, wszystko było by cacy tylko nikt nie chciał jeść tych kwadratowych pomidorów, ciekawe jak idą arbuzy???

lawenda
31-08-2008, 20:18
to barachło jest zmutowane. Ja bym tego nie ruszała

Konto usunięte
31-08-2008, 20:31
To może użyjemy tego jako amunicji ? Może oni to hodują na polach od razu w skrzynkach..?
--------------
Ale teraz wiem, w jaki sposób amerykańska Cola powstaje... Może i my uruchomimy produkcję i będziemy wysyłać do Rumunii?
http://www.iv.pl/images/2igw6z7te3vj8crl42d4.jpg (http://www.iv.pl/)