PDA

View Full Version : KOCIOŁEK POLSKI -czyli gra w niezadowolenie.


Lila
01-09-2008, 10:44
Perfidny wątek,oj perfidny.Ale w naszym wykonaniu - jestem pewna- będzie śmieszny.:D
Jedna osoba pisze życzenie ,następna ją sprowadza do parteru i pisze swoje życzenie ..

Np.Chcę mieć zielone kozaczki....:)

A po co Ci? Może nogę złamiesz ?

Marzę o wyjeździe w góry..

No wiesz,skoro ma być koniec świata ..hii


No i moje życzenie ...
Marzę ,o pięknej pieprzniczce i solniczce ..:D

Mar-Basia
01-09-2008, 10:46
Perfidny wątek,oj perfidny.Ale w naszym wykonaniu - jestem pewna- będzie śmieszny.
Jedna osoba pisze życzenie ,następna ją sprowadza do parteru i pisze swoje życzenie ..


No i moje życzenie ...
Marzę ,o pięknej pieprzniczce i solniczce ..

Lilus, marzenie uwazaj za spelnione!!!!!;)

lawenda
01-09-2008, 10:48
Życzę sobie tronu

lawenda
01-09-2008, 10:49
po ci Ci to, ogranicz przyprawy - to zdrowsze

bogda
01-09-2008, 10:50
Po kiego Ci ta pieprzniczka i solniczka, no chyba że chcesz komuś do......yć :D

Marzę, co by sobie pojeżdzić na kładzie (nie wiem jak się pisze)

Lila
01-09-2008, 10:51
Marzę, co by sobie pojeżdzić na kładzie (nie wiem jak się pisze)

hiiii ,i tak nie masz prawa jazdy..

...chcę mieć ferrari..

bogda
01-09-2008, 10:52
Życzę sobie tronu

ze stołka się łatwiej spada i nie jest żal :D

a ja dalej chcę pojeżdzić na kładzie

lawenda
01-09-2008, 10:53
to se weś kredyt i kup
ja chciałam TRON

bogda
01-09-2008, 10:53
Prawo jazdy...rzecz nabyta :)

ale chcę i już :)

lawenda
01-09-2008, 10:55
ze stołka się łatwiej spada i nie jest żal :D

a ja dalej chcę pojeżdzić na kładzie

to se sponsora poszukaj do kupienia i jeżdżenia

chcę wyjwchać na wieś

bogda
01-09-2008, 11:00
to se sponsora poszukaj do kupienia i jeżdżenia

chcę wyjwchać na wieś

Odstąp jednego, nie bądż sknera :D

A po co na wieś, chyba że otworzysz tam karczmę :D

A ja chce nic nie chcieć, a mieć wszystkiego duuuużo....rozumku tyż

Lila
01-09-2008, 11:15
Odstąp jednego, nie bądż sknera :D

A po co na wieś, chyba że otworzysz tam karczmę :D

A ja chce nic nie chcieć, a mieć wszystkiego duuuużo....rozumku tyż

Było mieć tatę Onassisa ,albo Einsteina ...było ?:D

A ja chcę pojechać do Honolulu.

lawenda
01-09-2008, 11:22
Było mieć tatę Onassisa ,albo Einsteina ...było ?:D

A ja chcę pojechać do Honolulu.


do HONOLULU? - pewnie małpy iskać to też dobre zajęcie

marzy mi się szkoła męska

hannabarbara
01-09-2008, 11:43
Marzy Ci się szkoła męska? Przecie nawet do niej nie wejdziesz, boś baba.
Mnie sie marzy 50kg wagi, ale bez diety, wyrzeczeń i innych takich . Przyszła wróżka, machnęła pałeczką i już. 90/60/90

lawenda
01-09-2008, 11:47
Marzy Ci się szkoła męska? Przecie nawet do niej nie wejdziesz, boś baba.
Mnie sie marzy 50kg wagi, ale bez diety, wyrzeczeń i innych takich . Przyszła wróżka, machnęła pałeczką i już. 90/60/90

Czekaj babko lata, aż Ci słońce tłuszcz wysmaży, do smażalni sprzedaż i kasę mieć będziesz. Skórę przewiesisz przez ramię

Chciałabym być chmurką pierzastą

hannabarbara
01-09-2008, 12:17
W tej pierzastej chmurce, to Ci gatki i inne dessusy zwilgotnieją i kumy będą podejrzewać o "Bóg wie co" lub nawet gorzej, paczkę pampersów zasponsorują.
A co do wymiarów mogę nieco ustapić może być 91/61/91, ale ze skórą napiętą jak po Nowodiolu.

lawenda
01-09-2008, 12:25
W tej pierzastej chmurce, to Ci gatki i inne dessusy zwilgotnieją i kumy będą podejrzewać o "Bóg wie co" lub nawet gorzej, paczkę pampersów zasponsorują.
A co do wymiarów mogę nieco ustapić może być 91/61/91, ale ze skórą napiętą jak po Nowodiolu.


Aleś się uparła, a teraz to chcesz pupę gołą na widok pospulstwa pokazywać? dzieciątka gorszyć i wszędzie zgorszenie siać?

a ja bym chciała kabriolet, koniecznie czerwony ze skórą w środku i odlot z kierowcą

hannabarbara
01-09-2008, 13:16
Aleś się uparła, a teraz to chcesz pupę gołą na widok pospulstwa pokazywać? dzieciątka gorszyć i wszędzie zgorszenie siać?

a ja bym chciała kabriolet, koniecznie czerwony ze skórą w środku i odlot z kierowcą
W życiu! Pupa musi być elegancko odziana!
A kabriolet, w naszym klimacie? Uszy razem z głową oberwie.Jak czerwony to pewnie Jaguar i jak sobie ten odlot zafundujecie, to macie jak banku liczenie aniołków u św. Piotra.
A co ja bym jeszcze chciała, kurczę, nie wiem . A może domowe jakuzzi (jak to się do cholery pisze?), wielkości średniego basenu, z turkusową wodą, błękitnymi ręcznikami i szlafroczkiem w kolorze ultramaryna.

Mar-Basia
01-09-2008, 13:38
W życiu! Pupa musi być elegancko odziana!
A kabriolet, w naszym klimacie? Uszy razem z głową oberwie.Jak czerwony to pewnie Jaguar i jak sobie ten odlot zafundujecie, to macie jak banku liczenie aniołków u św. Piotra.
A co ja bym jeszcze chciała, kurczę, nie wiem . A może domowe jakuzzi (jak to się do cholery pisze?), wielkości średniego basenu, z turkusową wodą, błękitnymi ręcznikami i szlafroczkiem w kolorze ultramaryna.
Zastanawiam sie, co bym chciala?.......sama nie wiem....pewnie troche mniej tluszczu by mnie zadowolilo.

lawenda
01-09-2008, 16:07
Zastanawiam sie, co bym chciala?.......sama nie wiem....pewnie troche mniej tluszczu by mnie zadowolilo.


Ale się uwzięły na ten kochany tłuszczyk. Wieszaki wyszły z mody i teraz wiszą w szafie. Jak zmienię garderobę to was powieszę


Chciałabym być na kolacji z szejkiem

Mar-Basia
01-09-2008, 18:04
Ale się uwzięły na ten kochany tłuszczyk. Wieszaki wyszły z mody i teraz wiszą w szafie. Jak zmienię garderobę to was powieszę


Chciałabym być na kolacji z szejkiem

Kliknij i zobaczysz swoje marzenie:

http://www.voila.pl/014/kngwu/?1

Sheikh Hamdam prince de Dubai. Zyczenie spelnione!!!!!!

:D

hannabarbara
01-09-2008, 18:10
A Twoje następne życzenie Marbello, gdzie? Koniecznie dopisz, bo łańcuszek nam sie kończy!

lawenda
01-09-2008, 18:10
MARBELLO - jesteś wielka.
Wzięłam go już do siebie. Teraz już mi nic nie potrzeba. Ach te oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale jeszcze chciałabym brylantową kolię i czarne perły /długie/

Mar-Basia
01-09-2008, 18:11
A Twoje następne życzenie Marbello, gdzie? Koniecznie dopisz, bo łańcuszek nam sie kończy!
Moje marzenie.....zeby dzis byl 3 kwiecien 1966 roku.:)

lawenda
01-09-2008, 18:21
Moje marzenie.....zeby dzis byl 3 kwiecien 1966 roku.:)

To zamknij oczy i spojrzyj w głąb siebie to zobaczysz, ale teraz jest też dobrze i nie wracaj tam, bo jest już XXI wiek


chciałabym, żeby ożył ON, bo mi całowanie nie wychodzi

hannabarbara
01-09-2008, 18:21
Brylantowa kolia? To takie angielskie i w guście Jaśniepanującej Elżbiety.Wyzwolone kobiety takich szkaradzieństw nie noszą.Czarne perły mogą być ,ja wolałabym krótkie, mogą byc dwa sznureczki. Chyba ze masz na myśli lokatę nadwyzek finansowych, ale wtedy spokojny sen się skończy, bo będziesz ciagle nasłuchiwać, czy jakis Arsen Lupen blisko nie krąży.
Mam marzenie! Absolutnie nie do wyśmiania! Chciałabym, aby w pociagu na trasie Olsztyn - Wrocław były wagony sypialne!

lawenda
01-09-2008, 18:29
Brylantowa kolia? To takie angielskie i w guście Jaśniepanującej Elżbiety.Wyzwolone kobiety takich szkaradzieństw nie noszą.Czarne perły mogą być ,ja wolałabym krótkie, mogą byc dwa sznureczki. Chyba ze masz na myśli lokatę nadwyzek finansowych, ale wtedy spokojny sen się skończy, bo będziesz ciagle nasłuchiwać, czy jakis Arsen Lupen blisko nie krąży.
Mam marzenie! Absolutnie nie do wyśmiania! Chciałabym, aby w pociagu na trasie Olsztyn - Wrocław były wagony sypialne!
Jaśnie Pani - sypialny się jej marzy, kedyś piechotą łazili.W towarzystwie rezerwowych nie łaska albo z kibicami po przegranym meczu. Siedź w domu to Ci sypialny wywietrzeje

Chciałabym karetę z ośmioma białymi końmi i stangreta pięknego jak marzenie

hannabarbara
01-09-2008, 19:00
A o dwunastej kareta będzie dynią, białe konie, myszami (brrr), zaś stangret w Ropucha sie przemieni.
Jak sypialny z rezerwistami i kibolami, to ja raczej na nie!
To może maszynka w plecaczku, którą podróżuje sie szybko, sprawnie i bezpiecznie.

lawenda
01-09-2008, 19:06
A o dwunastej kareta będzie dynią, białe konie, myszami (brrr), zaś stangret w Ropucha sie przemieni.
Jak sypialny z rezerwistami i kibolami, to ja raczej na nie!
To może maszynka w plecaczku, którą podróżuje sie szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Ja cię kręcę teraz znów maszynka - maszynkę to sobie kup do mięsa i na elektryczność bo szybciej. Ty lepiej za kredyt motolotnię se kup i se leć, szybciej dolecisz tam gdzie ci nie po drodze.

Chciałabym WERSAL na własność

bogda
02-09-2008, 20:53
Wersal na własność...i co byś tam robiła, ,ślizgała się po marmurach i jeszcze coś byś sobie stłukła, no chyba że masz na myśli zbijanie kasy na zwiedzających....

A ja bym chciała być prezydentem...