PDA

View Full Version : Imperium ,, pod błękitnym bananem"


Strony : [1] 2 3

Bajadera07
09-09-2008, 19:56
http://www.iv.pl/images/2ckh5kt569lrgukkcftq.jpg (http://www.iv.pl/)
Po zmianie wystroju lokalu... ze spelunki nic już nie zostało... Goście z atramentem w krwiobiegu lepiej poczują się w tych innych , nowych klimatach...

maja59
09-09-2008, 19:59
O święta Makrelo (to nie moje, Bognie dziękuję bo świetne) jakie wspaniałe miejsce i to dla nas biedulek, wyrzutków. hurrrra, gdzie jest reszta, trzeba butelki odbijać szampana rozlewać. Bogusiu dzieki jeszcze raz i brawo:D :D

frida
09-09-2008, 20:03
jezdem ...ale szok...łał..... dzieki szefowa:D

Mar-Basia
09-09-2008, 20:04
Ho,ho...juz sie robi , szampanik 007:

16992


Fridus, Maja, Bogda....gdzie sa kieliszki?

A teraz zapraszam do tanca z moich stron.

16991

lawenda
09-09-2008, 20:05
No KOCHANI jestem pod WRAŻENIEM. Jacht oświetlony jak choinka stoi na brzegu, Wszyscy już są miejscu. Biorę tylko 250 chłoptasiów - reszta dla Was, są odpowiedno przygotowanie. Teraz beczą w hangarze, ale pewnie pożegnać się wyjdą. W tej wielkiej skrzyni są prezenty dla wszystkich. OMAR dla mnie wszystko.
Wypływamy o 9.15 do Pałacu kawał drogi.

Mar-Basia
09-09-2008, 20:11
Po zmianie wystroju lokalu... ze spelunki nic już nie zostało... Goście z atramentem w krwiobiegu lepiej poczują się w tych innych , nowych klimatach...

Bogda, ale mysmy sie czuli doskonale w bananie bez atramentu w krwiobiegu.
Buuuuuuuuuuuu. Ja chce do starej speluny, ja chce na plaze, ja chce spac pod gwiazdami..........ja chce ....ja chce.......no wiecie sami czego chce!!!!!!
;) :cool:

lawenda
09-09-2008, 20:14
MARBELLO, TY nie becz. SZEFOWA ma zawsze rację

inka-ni
09-09-2008, 20:16
Bogda, ale mysmy sie czuli doskonale w bananie bez atramentu w krwiobiegu.
Buuuuuuuuuuuu. Ja chce do starej speluny, ja chce na plaze, ja chce spac pod gwiazdami..........ja chce ....ja chce.......no wiecie sami czego chce!!!!!!
;) :cool:

Przecież wątek nie zamkniety mozna i tu,mozna i tam...

bogda
09-09-2008, 20:17
Marbelko, nie bucz, zmiany zawsze wychodzą na korzyść, szefowa wie co robi :)
Lawenda...odpuść pare tych chłoptasiów, no pazerna bestia jak nie wiem co...:)

frida
09-09-2008, 20:22
dziewczyny ups...jak coś pod stołem śpie...ups...za duzo juz wypiłam...nara

bogda
09-09-2008, 20:23
Frida wyłaż spod stołu, bo Cię jeszcze rozdepczą, albo zaczną karmić kostkami :D

inka-ni
09-09-2008, 20:26
Mamy już TV, trzeba zrobić pralnię dla wymoknietych balowiczek.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PRALKI
DLA BLONDYNEK

1. Wyjmij brudne rzeczy z kosza na tzw. ‘brudy’
2. Pozbieraj zużyte ubrania z podłogi, krzeseł, parapetów i innych mebli.
3. Wrzuć całość do maszyny.
4. Obetnij wystające elementy.
5. Wciśnij przycisk ‘START’
6. Jeżeli pralka nie działa, podłącz ją do kontaktu.
a) w przypadku, gdy nie wiesz jak to zrobić, poproś sąsiada.
b) jeśli sąsiada nie ma w domu, zrób pranie następnego dnia.
7. Jeżeli jednak pralka działa, popraw makijaż- trzeba zawsze wyglądać olśniewająco.
8. Kiedy już zorientujesz się, że twoja ulubiona szminka wylądowała wraz z ubraniami w pralce, zakończ pranie i wyjmij wszystkie ciuchy na podłogę.
9. Po przeszukaniu wszystkich kieszeni i uświadomieniu sobie, że najlepsza szminka stoi dumnie na szafce, tuż przed twoim nosem, wepchnij powrotem ubrania do urządzenia i powtórz czynności z punktów 3-5.
10. Dodatkowo do specjalnego otworu wsyp proszek i/bądź płyn do prania.
11. Aby zapewnić ujście nerwom, pobaw się ze swoim ukochanym psem.
12. Kiedy po 10 minutach poszukiwań zorientujesz się, że twój pupil nie bawi się z tobą w chowanego i, żeby tego było mało, ma tendencję do gryzienia zużytych skarpetek- niezwłocznie udaj się do łazienki.
13. Gdy zauważysz w otworze pralki wirujące, przerażone oczyska, natychmiast otwórz drzwiczki, upewniając się, że nikt nie stoi na drodze łączącej pralkę z drzwiami prowadzącymi do sąsiedniego pokoju.
14. Nie musisz się martwić o suszenie sierści psa- pęd zwierzęcia wyskakującego z urządzenia, samoistnie usunie każdą kropelkę wody.
15. Posprzątaj podłogę wokół pralki i, po raz kolejny, przystąp do prania.
16. Popraw makijaż.
17. Pomaluj paznokcie.
18. Zejdź do sąsiada z dołu.
19. Zrób uśmiech numer 3 i zapukaj do drzwi.
20. Jeśli twoje tipsy nie pozwalają ci na wykonanie tej czynności, zapukaj nogą.
21. Przeproś sąsiada, który niespodziewanie otworzył drzwi za to, że go kopnęłaś.
22. Wróć do mieszkania.
23. Idź z powrotem do sąsiada i przeproś go za kolejnego siniaka, oraz za zalany sufit.
24. Wróć do mieszkania.
25. Zrób listę skradzionych przedmiotów (tak to jest, jak się nie zamyka za sobą drzwi)
26. Udaj się do łazienki i wyjmij wypraną odzież.
27. Po krótkim przeglądzie rzeczy, weź głęboki wdech i wydech, poczym pomaszeruj w kierunku najbliższego odzieżowego sklepu, ponieważ te ubrania już ci się nie przydadzą.

Mar-Basia
09-09-2008, 20:33
[quote=inka-ni]Mamy już TV, trzeba zrobić pralnię dla wymoknietych balowiczek.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PRALKI
DLA BLONDYNEK

21. Przeproś sąsiada, który niespodziewanie otworzył drzwi za to, że go kopnęłaś.
23. Idź z powrotem do sąsiada i przeproś go za kolejnego siniaka, oraz za zalany sufit.

DLACZEGO MAM PRZEPRASZAC TEGO SWINTUCHA????Kopy mu sie nalezaly slusznie.:mad: Zagladal mi pod spodniczke!!!!!!!!

inka-ni
09-09-2008, 20:39
To niewybaczalny bląd, zagladać tam gdzie nas nie proszą...

maja59
09-09-2008, 20:42
To niewybaczalny bląd, zagladać tam gdzie nas nie proszą...
Absolutnie zgadzam się z przedmówczynią

lawenda
09-09-2008, 20:42
BOGDA, ja zabieram tylko 250 reszta już wie, że zostaje z WAMI. Teraz jeszcze się dąsają ale przyjdą na plaże się pożegnać. Mam jeszcze trochę papierków. Reszta uprządkowana i czeka na SZEFOWĄ. Wszystko jest OK tylko KAZIU został żówiem i ciągnie się jeszcze w tamtym wątku. Trzeba mu pomóc, bo jeszcze zabłądzi

maja59
09-09-2008, 20:44
BOGDA, ja zabieram tylko 250 reszta już wie, że zostaje z WAMI. Teraz jeszcze się dąsają ale przyjdą na plaże się pożegnać. Mam jeszcze trochę papierków. Reszta uprządkowana i czeka na SZEFOWĄ. Wszystko jest OK tylko KAZIU został żówiem i ciągnie się jeszcze w tamtym wątku. Trzeba mu pomóc, bo jeszcze zabłądzi
Został poinstruowany, znajdzie się znajdzie, żeby tylko aparaturę dostarczył, czort wie czy pamieta?

Lila
09-09-2008, 20:46
Nie było mnie ...co się dzieje ? Spelunka zamknięta ? A czemu ???????????????????

Mar-Basia
09-09-2008, 20:46
To niewybaczalny bląd, zagladać tam gdzie nas nie proszą...

Zasada Nr 1.

inka-ni
09-09-2008, 20:49
No bo zmienila tylko kolor,na atramentowy,niewielka różnica,oby kazik zamiast bimbru nie pędzil denaturatu pod kolor...

Mar-Basia
09-09-2008, 20:50
No bo zmienila tylko kolor,na atramentowy,niewielka różnica,oby kazik zamiast bimbru nie pędzil denaturatu pod kolor...
To on taki artysta?

maja59
09-09-2008, 20:50
No bo zmienila tylko kolor,na atramentowy,niewielka różnica,oby kazik zamiast bimbru nie pędzil denaturatu pod kolor...
To trzeba będzie przez chlebek

bogda
09-09-2008, 20:52
Albo przez bułkę i bibułkę...:)

bogda
09-09-2008, 20:53
Lila...szefowa otworzyła nową, stać ją na to, kasy ma jak lodu :)

destiny
09-09-2008, 20:59
No to ja zabieram swojego żółtego banana, bo nawet obdarty nie da się przefarbować, buuu...

17002...chodź łamago...i ani mi się waż tu zaglądać, paskudo jedna !!!

bogda
09-09-2008, 21:03
Destii...a wpuście że go tu, może się skumplują i powstanie niebiesko-żółty, to dopiero będzie sensacja :)

lawenda
09-09-2008, 21:08
MOI KOCHANI nadeszła ta chwila, kiedy muszę WAS opuścić. Z góry uprzedzam, że będę wpadać do WAS na wirtualne cymesiki i może podszkolę trochę chłoptasiów. Biorę ze sobą jak już mówiłam 250 bo tylu mogę mieć w haremie, reszta zostaje. Te samochody za hangarem do podziału SZEFOWA i MARBELLA tym się zajmą. Ta wielka skrzynia z prezentami też jest dla WAS od OMARA i mnie. Bawcie się dobrze i patrzcie na hotyzont, bo kiedyś mój jacht zawita. Narazie jesteśmy zaproszeni na sławetną HERBATKĘ do Pałacu Buckingham a potem dookoła ŚWIATA. Możecie mi pozazdrościć, ale udowodniłam, że tylko śmiech, dobry humor i MIŁOŚĆ nawet wirualna może zdziałać cuda. Życie bez zabawy i śmiechu to pustka, której nic nie wypełni./Chłoptasie, proszę rozdać kwiaty wszystkim i nie beczeć, jeszcze się zobaczymy i sprawdzę wasze umiejętności/ Niech te kwiaty lawendy przypominają Wam mnie, która WAS KOCHA.
ADIEU, ADIEU, ADIEU

A kiedyś przyjedziecie do mnie do WERSALU i tam dopiero porządzimy. Jest już tylko MÓJ bo KUWEJT mi nie odpowiada.

DO ZOBACZENIA NA FORUM jeszcze raz ADIEU ADIEU

KOCHAM WAS BARDZO

bogda
09-09-2008, 21:12
Lawendo kochana...do Wersalu to ja i owszem bardzo chętnie, ale póki co to ja chcę Cię tutaj....buuuuu
Już oddam Ci wszystkich chłoptasiów i nie chcę skarbów, ja chcę Cię....:(

maja59
09-09-2008, 21:26
Lawendo kochana...do Wersalu to ja i owszem bardzo chętnie, ale póki co to ja chcę Cię tutaj....buuuuu
Już oddam Ci wszystkich chłoptasiów i nie chcę skarbów, ja chcę Cię....:(
Lawendo, nie chcę Ferrari, chcę ciebie na forum buuuuuuuuuu

inka-ni
09-09-2008, 21:58
Laendo powrócisz tu,bo nie ma jak pod blękitem naszego nieba i pod blękitnym bananem.Do zobaczenia...

Kazik
09-09-2008, 22:20
No bo zmienila tylko kolor,na atramentowy,niewielka różnica,oby kazik zamiast bimbru nie pędzil denaturatu pod kolor...
Kiedyś byłem zdziwiony, że są drożdże granulowane suche [francuskie], a Arab sprzedając mi 15 kg cukru i drożdże-wymownie stukał się w kark.
A moja córka 27 sierpnia skończyła 35 lat [syn w kwietniu 25] Na telefon nie odpowiada--bo się wyświetla mój numer. Koresponduje z moja siostrzenicą w Stavanger i prosi o pomoc w napisaniu CV po ang. Ale na moje 20 e-m, nie dostałem nic. Skrzynka działa--bo mi siostrzenica przysyła kopie. Znowu "zimna wojna"--a mieliśmy to już za sobą po rozwodzie. Nawet za kotleta--przerabiałem "byłej" elektrykę w jej mieszkaniu. A praca w Stavanger jest dla kelnerki. Córka tak pracowała w Niemczech [pod granicą Francuzką]--15 lat. No to "spika i szprecha"--raczej to drugie. Ale po ang. mówi dobrze. Niemiecki doskonały--chociaż nie rozumiem. Mogę pomóc je w tym CV--chociaż z pisaniem też nie jestem taki dobry--ale jak brak odpowiedzi na moje e-m? Wybaczcie--komu powierzyć rozterki, jeżeli nie Wam? Nie założę przecież nowego wątku--jeszcze nie założyłem żadnego--co jest to wystarcza. Właśnie--siostrzenica ma zamiar załatwic jej pracę--na nasze to 50 zł/h + ubezpieczenie. Oczywiście--kelnerka.

Mar-Basia
09-09-2008, 22:44
Lawendo, nie chcę Ferrari, chcę ciebie na forum buuuuuuuuuu
Nie chcemy Ferrari, nie chcemy kasy....chcemy Lawendy........co to za numery popisowe. Zupelnie jak diva na scenie. Umiera a jak kurtyna spada - wstaje i klaszcze w rece ..........i domaga sie o kwiaty. Hohoj, cos tu nie gra!!!!!!!!!!Kurce, zaczynam warczec!!!!!!! :mad: Buuuuuuuuuuuu.......

Mar-Basia
09-09-2008, 22:47
[Wybaczcie--komu powierzyć rozterki, jeżeli nie Wam? Nie założę przecież nowego wątku--jeszcze nie założyłem żadnego--co jest to wystarcza. Właśnie--siostrzenica ma zamiar załatwic jej pracę--na nasze to 50 zł/h + ubezpieczenie. Oczywiście--kelnerka.[/quote]

Kaziu, powierzaj tu rozterki, wysluchamy, pomozemy. Nie martw sie.;)

frida
10-09-2008, 09:09
P O B U D K A!!!!!

maja59
10-09-2008, 10:16
P O B U D K A!!!!!
Jestem obudzona, łaknę napojów wyskokowych i dobrego słowa

Małpa
10-09-2008, 10:22
Dobre słowo masz!!!:D ,a jesli chodzi o napoje wyskokowe,to tutaj poruszam się jak dziecko we mgle:confused: Miłego dnia Maju i Frido:D

frida
10-09-2008, 11:06
MIłego małpeczko ........podaje wódeczke ufff

maja59
10-09-2008, 11:38
MIłego małpeczko ........podaje wódeczke ufff
Dziękuję, od razu lepiej, uciekam do reala wrócę wieczorkiem, buziaczki dla wszystkich

frida
10-09-2008, 12:54
buziaki dla CIe Maju.Lawenduś,Młpeczko,marbello kaziku ,Lilo,Bogduś50,Bogdo i Kundziu miłęgo dnia do wieczora.....

Mar-Basia
10-09-2008, 18:05
buziaki dla CIe Maju.Lawenduś,Młpeczko,marbello kaziku ,Lilo,Bogduś50,Bogdo i Kundziu miłęgo dnia do wieczora.....
Dzien dobry (spoznione) wszystkim dziewczynom ze "speluny" - zawsze bede ja tak nazywac, bo mi pasuje. Pokazuje sie "przelotem", jak ten wiaterek, wybaczcie jestem na wakacjach, ale bede zagladala codziennie, chocby na "dzien dobry" i buziaka. :D

maja59
10-09-2008, 18:15
Dzien dobry (spoznione) wszystkim dziewczynom ze "speluny" - zawsze bede ja tak nazywac, bo mi pasuje. Pokazuje sie "przelotem", jak ten wiaterek, wybaczcie jestem na wakacjach, ale bede zagladala codziennie, chocby na "dzien dobry" i buziaka. :D
Imperialne dziewczyny ze speluny życzą ci dobrego wypoczynku i super zabawy na wakacjach, melduj się regularnie.

Mar-Basia
10-09-2008, 18:22
Imperialne dziewczyny ze speluny życzą ci dobrego wypoczynku i super zabawy na wakacjach, melduj się regularnie.

Dzieki, mozecie na mnie polegac. Uwielbiam byc w moim "drugim" domu. Zaraz spadam do realu. Buziaki. :) :D

maja59
10-09-2008, 18:46
A moja córka 27 sierpnia skończyła 35 lat [syn w kwietniu 25] Na telefon nie odpowiada--bo się wyświetla mój numer. Koresponduje z moja siostrzenicą w Stavanger i prosi o pomoc w napisaniu CV po ang. Ale na moje 20 e-m, nie dostałem nic. Skrzynka działa--bo mi siostrzenica przysyła kopie. Znowu "zimna wojna"--a mieliśmy to już za sobą po rozwodzie.



Kazik, ja też byłam taka córką dla mojego Taty, uwierz to mija, kochaliśmy się potem serdecznie do końca jego życia, umarł trzymając mnie za rękę. Przejdzie jej, trochę w tym pomóż i więcej cierpliwości, zobaczysz, że się nie mylę:)

frida
10-09-2008, 19:27
KAZIK jesteśmy z TOBĄ :D spelunkowiczki...

bogda
10-09-2008, 19:33
Co tu taka cisza??? nikt nic nie pije, żarcia też ni ma...muszę iść poszperać po zakamarkach :D Lawenda gdzieś wyparowała, bestia jedna ;)
Kaziu...się nie przejmuj, wszystko mija z czasem, młodym to nie wiadomo czym się człowiek narazi, ale póżniej im przechodzi...

frida
10-09-2008, 19:34
Lawenda się puściłą z OMAREM ale powinna dać znać dokąd dopłyneli heheh :D ja tam się napije a co husteczkowy dzień dziś wrrrrrrr BOGDUŚ WITAJ :D

bogda
10-09-2008, 19:36
Witaj Friduś....a nie mówiłam, że z niej bestia i to taka samolubna, sobie wybrała co najlepsze, a nam zostawiła nie sprawdzonych chłoptasi, i jak tu z nich coś wykrzesać :)

frida
10-09-2008, 19:42
hiiii musim jakoś zaradzić i cuś wymyśleć hiii bo całkiem nam sflaczeją i co my biedne poczniemy buuu :(

bogda
10-09-2008, 19:49
A może ich posłać na krioterapię.....tam zamrażają i może im co nieco zesztywnieje :D

maja59
10-09-2008, 19:50
hiiii musim jakoś zaradzić i cuś wymyśleć hiii bo całkiem nam sflaczeją i co my biedne poczniemy buuu :(
Nie pozwolimy im sflaczeć, należy wziąć do galopu, sprzątanie, grackowanie plaży, mycie garów, prysznic i zabawianie pań do białego rana. Wio.

Kazik
10-09-2008, 19:53
Dziwne--koresponduje z siostrzenicą--może będzie kelnerką w Stavanger--szuka chłopa, bo ma35 lat.A do mnie nawet "kukuryku". Syn jeździ takim jak mnie nie stać. Ale to Lucyna zarobiła-nie ma prawa jazdy. Teraz ją wyślą--po nowe pieniądze.

Kazik
10-09-2008, 19:55
A może ich posłać na krioterapię.....tam zamrażają i może im co nieco zesztywnieje :D
Na zimnie się kurczy--zapytaj koleżanki.

bogda
10-09-2008, 19:57
Na zimnie się kurczy--zapytaj koleżanki.

Ale nie wszystko....coś tam sztywnieje i przyda się jako wieszak na pranie np. :D

frida
10-09-2008, 20:05
buhahahahha ażide pu scić dymka i napić się co nieco :D

Kazik
10-09-2008, 21:27
:D Ale nie wszystko....coś tam sztywnieje i przyda się jako wieszak na pranie np. :D
Nie ponimaju--wieszak na pranie--poradź się Lawendy

bogda
10-09-2008, 21:29
Ale Lawenda dała nogę, zabrała Omara czy on ją porwał, sama już nie łapie....i pozostaję dalej nieoświecona :D

Małpa
10-09-2008, 21:32
Ale Lawenda dała nogę, zabrała Omara czy on ją porwał, sama już nie łapie....i pozostaję dalej nieoświecona :D...ja też:D

maja59
10-09-2008, 21:36
A ja myślę, że to jest tak; Omar porwał Lawendę, zniewolił na wspaniałym jachcie, a teraz płyną na herbatkę do królowej Elzbiety II. On ją musi udobruchać przed tą herbatą bo kólowa się obrazi. Albo tak, Lawenda porwała Omara, a teraz płyną na herbatkę do królowej Anglii i to ona go musi udobruchać. Myślicie, że da znać jakby co?

bogda
10-09-2008, 21:38
Noooo...przecież obiecała :)

Kazik
10-09-2008, 21:47
Kiedyś w Soczi jak dziewczyny mówiły--czerwone gitary są fajne. Ja im tłumaczyłem na "czerwone fujary"--nie wierzyły--ale po rosyjsku cycusie to "grudi" Uczyłem się wtedy pilnie. To se nie wrati.

kufa86
10-09-2008, 21:59
Niebieskiego banana mam, jak chodzę w dżinsach.
Wolę prostowanie - temat bzdurny.

Małpa
10-09-2008, 22:07
Dzien dobry (spoznione) wszystkim dziewczynom ze "speluny" - zawsze bede ja tak nazywac, bo mi pasuje. Pokazuje sie "przelotem", jak ten wiaterek, wybaczcie jestem na wakacjach, ale bede zagladala codziennie, chocby na "dzien dobry" i buziaka. :DUdanych wakacji!!:D Życzyc Ci słońca????;)

Mar-Basia
10-09-2008, 23:20
Udanych wakacji!!:D Życzyc Ci słońca????;)
Wieczorny doskok do kumpelek. Pogode mam dobra, naturalnie nie upal andaluzyjski, ale nie jest zle. Zycze wam dobrej nocki...bede spala jak susel. :D

bogda
11-09-2008, 09:51
Witam, witam...a ja nie doczytałam, że Marbelka na wakacjach, coś mi chyba padło na oko....Marbelko...udanego wypoczynku i pełnego relaksu :)
Trza pootwierać zamki i kłodki, wszystkie zakluczone na amen i nikt się nie może tutaj dostać.....Lawendo!!! pooooommmmoooooocyyyyyy......

maja59
11-09-2008, 09:55
Witam, witam...a ja nie doczytałam, że Marbelka na wakacjach, coś mi chyba padło na oko....Marbelko...udanego wypoczynku i pełnego relaksu :)
Trza pootwierać zamki i kłodki, wszystkie zakluczone na amen i nikt się nie może tutaj dostać.....Lawendo!!! pooooommmmoooooocyyyyyy......
Jak to zakluczone na ament,to trzeba łomem, otwierać wietrzyć i szykować dla gości.

bogda
11-09-2008, 09:57
Dobrze, że przybyłaś, bo ja sama nie mam siły, latam dookoła jak nakręcona i nie wiem co pierw robić :)

maja59
11-09-2008, 09:59
Spokojnie i metodycznie, otwieramy, wietrzymy, odkurzamy, myjemy podłogi, dowozimy zaopatrzenie, bo zreć już nie ma co, czekamy co szefowa każe jeszcze zrobić.

bogda
11-09-2008, 10:07
Dobra, biermy się za robote, ale szefowa też gdzieś lata, nie wiadomo gdzie i z kim...a może poleciała odbijać Lawendę....

Mar-Basia
11-09-2008, 10:08
Spokojnie i metodycznie, otwieramy, wietrzymy, odkurzamy, myjemy podłogi, dowozimy zaopatrzenie, bo zreć już nie ma co, czekamy co szefowa każe jeszcze zrobić.

Kuku, dzien dobry wszystkim. Przynioslam cacao i ciasteczka na poprawienie humorkow.

17051

17052


Zagladne jak tylko bede miala czas. Buziaki dla wszystkich.

bogda
11-09-2008, 10:10
Marbelko...dzięki, bo my tu z Mają na pysk padamy, a żarcia ani śladu :)

Mar-Basia
11-09-2008, 11:17
Dziewczyny, oglaszam ALERT. Musimy za wszelka cene wydrzec z rak Sheika nasza Lawende. Zobaczcie c o z nia zrobil? Potrolodolary....karty kredytowe...jacht.....ona tego nie potrzebuje - ma do nas wrocic i koniec.
Macie jakis pomysl?

17055

Nie damy jej, piszcie aby wrocila!!!!!!!!

Kazik
11-09-2008, 11:32
http://img393.imageshack.us/img393/659/skoki4se2.jpg (http://imageshack.us)

Mar-Basia
11-09-2008, 11:35
Kaziu, jestes jak zawsze - niezastapiony. Uwazaj aby nie zranil Lawendy, ma tu wyladowac cala i zdrowa.

maja59
11-09-2008, 11:39
Celuj uważnie i szybko odbij naszą Lawendę. Bardzo bez niej smutno. Jak będziesz ją odbijał to powiedz, żeby wzięła trochę Omarowego dobra dla przyjaciół ze spelunki, pardon imperium.

Mar-Basia
11-09-2008, 11:46
Celuj uważnie i szybko odbij naszą Lawendę. Bardzo bez niej smutno. Jak będziesz ją odbijał to powiedz, żeby wzięła trochę Omarowego dobra dla przyjaciół ze spelunki, pardon imperium.

Maja, mozesz liczyc na Lawende, ona ma glowe na karku!!!!!!! Moze jakis samochodzik znajdzie sie dla mnie? Jestes skunksica, zabralas kluczyki od czerwonego!!!!!! I klapa. taka jestes, licze teraz na Lawende. :D

Kazik
11-09-2008, 11:51
http://img393.imageshack.us/img393/7374/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapi8.jpg (http://imageshack.us)
Wyjdź za Araba--to pijak krajowy wyda Ci się grzecznym chłoptasiem--bo bija tylko raz w tygodniu--i wypuszcza do miasta po zakupy. Cieszcie się--ja miałbym jako Arab dobrze--ale Wy?

maja59
11-09-2008, 11:52
Maja, mozesz liczyc na Lawende, ona ma glowe na karku!!!!!!! Moze jakis samochodzik znajdzie sie dla mnie? Jestes skunksica, zabralas kluczyki od czerwonego!!!!!! I klapa. taka jestes, licze teraz na Lawende. :D
Ja za Lawendę oddam natychmiast czerwone, myslisz, że Omar da się przekupić??????

frida
11-09-2008, 12:27
siemankko wszystkim....małpeczko,maju,marbello,bogdus,kaziku i inni święci ;)

LAWENDA nie pitol..miałaś dawać znak,że żyjesz.... wrrrrr. nie przeginaj banana :( Omara jak dopadne to d....mu skopie....WRACJA!!!!! na ten tychmiast :D

Mar-Basia
11-09-2008, 13:16
Ja za Lawendę oddam natychmiast czerwone, myslisz, że Omar da się przekupić??????
Kazik wyslal na niego kamikadze!!!!!

kufa86
11-09-2008, 14:05
Precz z imperializmem arabskim, który wyciąga swoje tłuste łapy po nasze dupra narodowe.
Precz z imperium.
Niech żyje anarchia.

Kazik
11-09-2008, 15:35
Kazik wyslal na niego kamikadze!!!!!
Chyba napiszę--nie ponimaju. Piszcie jaśniej--moje IQ poniżej Janecz--ki i Wasze-co ja mogę --w tak szanownym gronie?

Kazik
11-09-2008, 15:38
Ktoś się skarżył na mnie do admina--poczytaj kto.

maja59
11-09-2008, 17:39
Ktoś się skarżył na mnie do admina--poczytaj kto.
Kto się skarżył i za co, może banan się z powrotem wykrzywił albo bez zezwolenia naprostował.

Mar-Basia
11-09-2008, 17:45
Chyba napiszę--nie ponimaju. Piszcie jaśniej--moje IQ poniżej Janecz--ki i Wasze-co ja mogę --w tak szanownym gronie?
Kaziu, to o Twego snajpera chodzi...wysylaj go szybko we wlasciwa misje. Lawenda ma wrocic do nas!!!!!!!!!!!!! Nie moge Ci podac namiarow, moj radar wysiadl!!!!:D
O "szanowne grono" sie nie martw, przyszlo jak blyskawica i odejdzie jak blyskawica.:mad:

frida
11-09-2008, 19:26
No i cicho w naszej imperio-spelunie hmmmm... ciekawe ;)

Mar-Basia
11-09-2008, 19:40
No i cicho w naszej imperio-spelunie hmmmm... ciekawe ;)

Kuku Fridus, wiatr mnie tu przywial. Glowkuje jak "sciagnac" Lawende - masz pomysl?

Zalaczam dla Was cos slodkiego.

17081

;)

bogda
11-09-2008, 19:46
Lawenda dobra kobita...nie zostawi nas w potrzebie, mówię Wam, płynie ogromniastym jachtem z zapasem żarcia, niewolników, chłoptasiów i tajną bronią :) no i pewnie jeszcze ze złotem...

Mar-Basia
11-09-2008, 19:57
Lawenda dobra kobita...nie zostawi nas w potrzebie, mówię Wam, płynie ogromniastym jachtem z zapasem żarcia, niewolników, chłoptasiów i tajną bronią :) no i pewnie jeszcze ze złotem...
Machnijmy reka na dobra materialne, niech Lawenda wraca nawet w koszuli!!! albo bez!!!;)

frida
11-09-2008, 19:59
witaj marbelluś ściągniemy ją...hmmm nie tylko na wirtual...mam pomysł na real...;)

Ale nie marwtwmy się ONA cuwa hiihiihii bo jak napiasałam w łebku że ma duży kuper odezwała się hihihihihihih buhahaha

maja59
11-09-2008, 20:03
Ja też kombinuję i nawet mi coś do głowy wpadło, jak mi wyjdzie to dam znać, trzeba jakoś ją ściągnąć.

Mar-Basia
11-09-2008, 20:05
witaj marbelluś ściągniemy ją...hmmm nie tylko na wirtual...mam pomysł na real...;)

Ale nie marwtwmy się ONA cuwa hiihiihii bo jak napiasałam w łebku że ma duży kuper odezwała się hihihihihihih buhahaha

Musicie pochowac wszystkie lopatki.......

kufa86
11-09-2008, 20:05
Ale jaja,
czy byliście kiedykolwiek w spelunie?
Te ciasteczka, zdrobnienia graniczące z zidioceniem....

maja59
11-09-2008, 20:07
Ale jaja,
czy byliście kiedykolwiek w spelunie?
Te ciasteczka, zdrobnienia graniczące z zidioceniem....
Byłyśmy w spelunie, zdrobnienia jakie tam słyszałyśmy są przedniej marki, ciasteczko w postaci meduzy do lornety też jadłyśmy, spoko.

Mar-Basia
11-09-2008, 20:08
Ale jaja,
czy byliście kiedykolwiek w spelunie?
Te ciasteczka, zdrobnienia graniczące z zidioceniem....
Kufa, nie rozrabiaj, bo zabronimy ci dostepu do barku i bedziesz plakal chloptasiu. Czekaj grzecznie na powrot Lawendy.

frida
11-09-2008, 20:10
witaj maju i kufo:D

kufa86
11-09-2008, 20:12
Byłyśmy w spelunie, zdrobnienia jakie tam słyszałyśmy są przedniej marki, ciasteczko w postaci meduzy do lornety też jadłyśmy, spoko.
Maja,
na Słomianej była nie tak dawno koncertowa speluna.
Teraz jest na rogatce...ul. Szwedzka, róg Twardowskiego.

kufa86
11-09-2008, 20:16
Kufa, nie rozrabiaj, bo zabronimy ci dostepu do barku i bedziesz plakal chloptasiu. Czekaj grzecznie na powrot Lawendy.
W dupie mam wasz barek, korzystam ze swojego.
A rozrabianie to mój żywioł.

maja59
11-09-2008, 20:17
witaj maju i kufo:D
Wszyscy, mili, witajcie

maja59
11-09-2008, 20:18
Maja,
na Słomianej była nie tak dawno koncertowa speluna.
Teraz jest na rogatce...ul. Szwedzka, róg Twardowskiego.
Brawo, jestem w szoku

Mar-Basia
11-09-2008, 20:39
W dupie mam wasz barek, korzystam ze swojego.
A rozrabianie to mój żywioł.

A moze trafiles pod niewlasciwy adres?

bogda
11-09-2008, 20:41
Kufie chyba coś zaszkodziło, albo piwo albo zakąska :D

frida
11-09-2008, 20:54
wieta co...ja niwiem..ale wiem jedno ...gdzie nasza spelunkowa rodzinka...ja rozumię wszystko ...ale należy się nakrzyczeć...real realem,pajacyki,pajacykiami....INNI świetnie się bawią....A MY!!!!!!!!! pokazujemy słąbości he....... Jak nie dziś to jutro chcę móc przywitać wszystkich z radością...bo smutek zagościł w spelunce- wróć imperium...a ponoć My nie do zdarcia a IGNOR nasza witamina życia ha!!!!!

Uff tyle...całuje wsystkich,biere pól litra i chyba sama się urżnę z radości,że WAS nie widać...... a może zapukacie.... banany trzeba prostować,humoru nadużywać i nie dawać sie ...ufff

zdrówko za każdego...no... a co... hlup

A omara czy jakie tam chłoptasie co porwały Lawende,jak dopadne to wióry będę lecieć a co....o...

Mar-Basia
11-09-2008, 20:55
Kufie chyba coś zaszkodziło, albo piwo albo zakąska :D
Kufa wstal lewa noga z lozka i jojczy.;)

frida
11-09-2008, 20:57
marbella szczel ze mną kielicha kumo bo mnie nerwa wzieła :D

kufa86
11-09-2008, 21:01
Kufie chyba coś zaszkodziło, albo piwo albo zakąska :D
Mohery mi szkodzą, mam alergię.

bogda
11-09-2008, 21:02
Mohery mi szkodzą, mam alergię.

To się leczy :D

frida
11-09-2008, 21:09
BArman byle jaki ale byle.....PIWO RAZ

http://www.vpx.pl/up/20080911/6237.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_62371.html) ROBI SIĘ http://www.vpx.pl/up/20080911/6699.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_6699.html)

frida
11-09-2008, 21:12
PODSTAWKI DO PIWA NA WIECZÓR

http://www.vpx.pl/up/20080911/5984.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_5984.html)a i MUZA SIĘ PRZYDAhttp://www.vpx.pl/up/20080911/5401.jpg (http://www.vpx.pl/foto,_54011.html)

frida
11-09-2008, 21:15
A TERAZ ZMYKAM NA łóżeczko bo mój H"OMAR" sie niecierpliwy oby jutro było lepsze od dziś wrrr

http://www.vpx.pl/up/20080911/iqgcau48f69catosbsxcafbkmn8caug38g0caoxxxmhcajibl6 hcaoheu02cay7xhr1caa2yj5bca8zqrmocaczb5bmcarfaomgc asoztlocavivm88cazru2cqca2vcn30cafobljhcam0mpovca9 oc5y6.jpg (http://www.vpx.pl/foto,iqgcau48f69catosbsxcafbkmn8caug38g0caoxxxmhca jibl6hcaoheu02cay7xhr1caa2yj5bca8zqrmocaczb5bmcarf aomgcasoztlocavivm88cazru2cqca2vcn30cafobljhcam0mp ovca9oc5y61.html)

bogda
11-09-2008, 21:16
Frida...będzie lepiej, ja też zmykam, ciekawe kto zamknie spelune...:)

kufa86
11-09-2008, 21:17
Frida,
każde jutro przybliża cię do śmierci

bogda
11-09-2008, 21:17
Frida,
każde jutro przybliża cię do śmierci
To dotyczy wszystkich....

frida
11-09-2008, 21:19
a rzecz jasna prawda ale bez flaszki nie ruszy mnie nikt nawet kostucha..

Mar-Basia
11-09-2008, 21:20
A TERAZ ZMYKAM NA łóżeczko bo mój H"OMAR" sie niecierpliwy oby jutro było lepsze od dziś wrrr



Nie zmykaj, przeciez mialysmy piwo strzelic!;) Ale jak znikasz z H'Omarem - wycofuje sie grzecznie. Do jutra. Uciekam na kolacje.

kufa86
11-09-2008, 21:23
To się leczy :D
Ty bądź lekiem na wszelkie zło,
i ....i nadzieją na cudną noc,
bądź ty lekiem w żałości
kroplą pieprzu w miłości....

Kazik
11-09-2008, 21:24
http://img369.imageshack.us/img369/9288/malagieniaxz4.jpg (http://imageshack.us)

frida
11-09-2008, 21:27
JESTEŚ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/JESTEŚ.html) LEKIEM (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/LEKIEM.html) NA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NA.html) CAŁE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CAŁE.html) ZŁO (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ZŁO.html)
I (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/I.html) NADZIEJĄ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NADZIEJĄ.html) NA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NA.html) PRZYSZŁY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/PRZYSZŁY.html) ROK. (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ROK.html)
JESTEŚ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/JESTEŚ.html) GWIAZDĄ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/GWIAZDĄ.html) W (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/W.html) CIEMNOŚCI, (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CIEMNOŚCI.html)
MISTRZEM (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/MISTRZEM.html) ŚWIATA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ŚWIATA.html) W (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/W.html) RADOŚCI, (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/RADOŚCI.html)
OTO (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/OTO.html) CAŁY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CAŁY.html) TY,NIE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/TYNIE.html) WYJĘTY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/WYJĘTY.html) TY. (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/TY.html)


JESTEŚ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/JESTEŚ.html) LEKIEM (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/LEKIEM.html) NA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NA.html) CAŁE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CAŁE.html) ZŁO, (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ZŁO.html)
I (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/I.html) NADZIEJĄ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NADZIEJĄ.html) NA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NA.html) PRZYSZŁY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/PRZYSZŁY.html) ROK. (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ROK.html)
JESTEŚ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/JESTEŚ.html) ALFĄ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ALFĄ.html) OMEGĄ,HYMNEM,KOLĘDĄ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/OMEGĄHYMNEMKOLĘDĄ.html)
OTO (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/OTO.html) CAŁY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CAŁY.html) TY,NIE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/TYNIE.html) WYJĘTY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/WYJĘTY.html) TY,TY,TY. (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/TYTYTY.html)


GDY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/GDY.html) GŁUPOTA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/GŁUPOTA.html) Z (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/Z.html) BIEDĄ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/BIEDĄ.html) JUŻ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/JUŻ.html) MNIE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/MNIE.html) MAJĄ, (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/MAJĄ.html)
ROBISZ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ROBISZ.html) MAŁPĘ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/MAŁPĘ.html) I (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/I.html) MAM (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/MAM.html) W (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/W.html) DOMU (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/DOMU.html) CYRK. (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CYRK.html)
W (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/W.html) OCZACH (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/OCZACH.html) OGNIE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/OGNIE.html) ZNÓW (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ZNÓW.html) SIĘ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/SIĘ.html) ZAPALAJĄ, (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ZAPALAJĄ.html)
I (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/I.html) DLA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/DLA.html) CIEBIE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CIEBIE.html) CHCĘ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CHCĘ.html) ZNÓW (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ZNÓW.html) ŻYĆ. (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ŻYĆ.html) ...

Mar-Basia
11-09-2008, 21:36
JESTEŚ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/JESTEŚ.html) LEKIEM (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/LEKIEM.html) NA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NA.html) CAŁE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CAŁE.html) ZŁO (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ZŁO.html)
I (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/I.html) NADZIEJĄ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NADZIEJĄ.html) NA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/NA.html) PRZYSZŁY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/PRZYSZŁY.html) ROK. (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ROK.html)
JESTEŚ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/JESTEŚ.html) GWIAZDĄ (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/GWIAZDĄ.html) W (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/W.html) CIEMNOŚCI, (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CIEMNOŚCI.html)
MISTRZEM (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/MISTRZEM.html) ŚWIATA (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/ŚWIATA.html) W (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/W.html) RADOŚCI, (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/RADOŚCI.html)
OTO (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/OTO.html) CAŁY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/CAŁY.html) TY,NIE (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/TYNIE.html) WYJĘTY (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/WYJĘTY.html) TY. (http://slownik.you-and-me.pl/slowo/TY.html)

.
Fridus, dobranoc. Do jutra.
Widze, ze Kufa zadomowil sie na dobre w "bananie". ;)

kufa86
11-09-2008, 21:36
To jak, frida?
Będziesz mnie leczyć?

kufa86
11-09-2008, 21:39
Fridus, dobranoc. Do jutra.
Widze, ze Kufa zadomowil sie na dobre w "bananie". ;)
Banana mam na codzień
M123 coś taka oklapła?

maja59
11-09-2008, 21:41
A z czego ma leczyć, z alergii na mohery, ona sama ma alergię. A ja zamykam spelunkę do jutra.

Kazik
11-09-2008, 21:42
Kufa--znasz moja córkę ? Ta z siekierką. Moja tajna broń--nie mów nikomu.;)

kufa86
11-09-2008, 22:01
A z czego ma leczyć, z alergii na mohery, ona sama ma alergię. A ja zamykam spelunkę do jutra.
Maja, nie tak szybko,
na Komandosów działa do rana.
re Kazik
no toś sie dorobił.

Kazik
11-09-2008, 22:53
Jak się czujesz po powrocie z banicji? No dobra--głupie pytanie. Nie wiedziałeś, że mam wiele córek? Kiedyś policzę.;)

frida
12-09-2008, 08:33
ja tam kufa nie będe cie leczyć ...wyleczymy się sami...liter na łębka i gwiezdne wrota pewnie kiedy zobacze:D

Tak apropo to DZIEŃ DOBRY wstawać bo jak nie to....... Kazika córki napuszcze na śpiochów :D buziaki hej hej

Mar-Basia
12-09-2008, 08:36
Tak apropo to DZIEŃ DOBRY wstawać bo jak nie to....... Kazika córki napuszcze na śpiochów :D buziaki hej hej
Fridus, dzien dobry. Nie moge uwierzyc, ze rozstawiasz nas po katach. Niech Ci bedzie!!!!
Juz stoje w barze na posterunku. Kawcia gotowa.

17105

frida
12-09-2008, 09:14
marbellus nie stawiam ..przepraszam..poprostu TĘSKNIE BABUSY za WAMI a tak jakoś NAS zaczyna BRAKOWAĆ :((((((

Mar-Basia
12-09-2008, 09:16
marbellus nie stawiam ..przepraszam..poprostu TĘSKNIE BABUSY za WAMI a tak jakoś NAS zaczyna BRAKOWAĆ :((((((

Trzymam kciuki na powrot Lawendy....mam dobre przeczucie, ze niedlugo bedzie z nami. A tak na serio - gdzie jest szefowa? Czyzby rowniez pogonila z jakims petrodolarowcem? ;)

maja59
12-09-2008, 09:18
Nas nie brakuje, brakuje Lawendy, mam nadzieję, że też powróci z objęć szejka. Proszę o kawkę z wkładką.
Do Kufy, nie znam spelunki na Komandosów, podaj namiary

frida
12-09-2008, 09:19
no właśnie szefowa tyż pusco sie nie wiadomo gdzi....ech...takie to maja dobze i jo bym sie pusciło ale nimom gdzie i z kim :D hiiii marbellus kawunia palce lizać :D

Mar-Basia
12-09-2008, 09:20
Nas nie brakuje, brakuje Lawendy, mam nadzieję, że też powróci z objęć szejka. Proszę o kawkę z wkładką.
Do Kufy, nie znam spelunki na Komandosów, podaj namiary
Maja, nie wywoluj wilka z lasu. ;)

frida
12-09-2008, 09:20
Nas nie brakuje, brakuje Lawendy, mam nadzieję, że też powróci z objęć szejka. Proszę o kawkę z wkładką.
Do Kufy, nie znam spelunki na Komandosów, podaj namiary

Maju kochana,ooo i teraz cujem sie jak w domu hiiii witojcie dziewoje...Lawendus a moze tak pierwszy raport z podróży,co????

Mar-Basia
12-09-2008, 09:57
Maju kochana,ooo i teraz cujem sie jak w domu hiiii witojcie dziewoje...Lawendus a moze tak pierwszy raport z podróży,co????

Frida, na razie nieznany reporter przyslal ukradkiem zrobione zdjecie z wizyty Lawendy i jej petrodolarowca na herbatke w Palacu Buckingham. Reakcja Gwardii Krolewskiej.

17106

frida
12-09-2008, 10:08
no tak zaciekawiony...hmmm ...pewnie nasa Lawendusia piknie wygląda albo jej sie spudniczka zawinęła hiiiiiii :D:D:D

Małpa
12-09-2008, 10:23
On tak zagląda,bo pewnie naszej Lawendzi majtki koronkowe opadły:D :D

Mar-Basia
12-09-2008, 10:27
On tak zagląda,bo pewnie naszej Lawendzi majtki koronkowe opadły:D :D
Fotografia przyszla bez komentarza! ;) Wszystko mozliwe.

frida
12-09-2008, 10:57
hhahah opadły i już...Ona tera świeci hiiii goło i wesoło hiiii :D:D małpuś witaj

Kazik
12-09-2008, 11:23
A ja nie mam tej fotki? Nie podzielicie się? Nie ładnie.

Mar-Basia
12-09-2008, 11:28
A ja nie mam tej fotki? Nie podzielicie się? Nie ładnie.
Kazik, patrz post 133.;)

jolita
12-09-2008, 12:06
przepraszam, wpadłam po raz pierwszy, nie poczytałam dokładnie, ale może zmieszczę się w temacie...
...................................17113

maja59
12-09-2008, 12:10
Jak miło cię widzieć, wpadaj kiedy tylko bedziesz chciała, a obrazek na czasie, to pewnie dla Lawendy tak grają:) .

Mar-Basia
12-09-2008, 13:18
Jak miło cię widzieć, wpadaj kiedy tylko bedziesz chciała, a obrazek na czasie, to pewnie dla Lawendy tak grają:) .
Aby tylko uslyszala. ;)

maja59
12-09-2008, 15:40
Ruszam na poszukiwanie Lawendy, sprawozdanie zdam w niedzielę wieczorkiem, bawcie się dobrze.

Małpa
12-09-2008, 16:03
Ruszam na poszukiwanie Lawendy, sprawozdanie zdam w niedzielę wieczorkiem, bawcie się dobrze.Jestem tu sama więc chyba strzelę sobie betona,jak mawia Basia:D (a może do lusterka??):confused:

jolita
12-09-2008, 16:37
witaj 17118 pozwól, że dołączę,
ale najchętniej "z gwinta" .....17117

Mar-Basia
12-09-2008, 16:45
Jestem tu sama więc chyba strzelę sobie betona,jak mawia Basia:D (a może do lusterka??):confused:
Zadna sama, dotrzymam Ci towarzystwa, w miare mozliwosci.;)

inka-ni
12-09-2008, 17:14
Witajcie dziewczyny,szefowa Bogusie nie szlaja się tylko dzis trochę zabawila w lesniczówce,a że rano byla mgla to trochę jej zeszlo.Przyprowadzilam Wam ochronę
http://img145.imageshack.us/img145/2039/stupidjf5.jpg (http://imageshack.us)

Kazik
12-09-2008, 17:29
No potem by mnie wyciągnęli z auta.

Mar-Basia
12-09-2008, 17:42
Lawenda, co ty kombinujesz w tej lesniczowce?;)

inka-ni
12-09-2008, 17:49
Marbello to nie lawenda,a bogda50 bywa naszym gosciem.Leśniczówka jest dla wszystkich dostepna i Bogusia nas odwiedza.Prychodzi odpocząć przy kominku.

Mar-Basia
12-09-2008, 18:22
Marbello to nie lawenda,a bogda50 bywa naszym gosciem.Leśniczówka jest dla wszystkich dostepna i Bogusia nas odwiedza.Prychodzi odpocząć przy kominku.
Starosc nie radosc, musze zmienic okulary.

Małpa
12-09-2008, 18:26
Od razu się milej zrobiło:D A strażnik nooo, nie powiem;) Kaziu nie bój się jesteś:D pod naszymi skrzydłami,krzywdy Ci nie damy zrobic Fridusia gdzieś się zapodziała;)

frida
12-09-2008, 19:31
jezdem jezdem z arbajtu wróciłam i uffff..mogę wreszcie cupnąć i napić sie jednego :D....WItajcie wszyscy błękitni seplunkowicze:D

frida
12-09-2008, 20:21
ooo nikogo nie ma :(((((( a skoda :((((

Małpa
12-09-2008, 20:35
Marbelka w Paryżu siedzi,Maja na weekend wybyła,reszta nie wiem gdzie??.Frida dzisiaj mam gest buciki Ci kupiłam:D http://www.fothost.pl/upload/08/37/110c5815.jpeg (http://www.fothost.pl)

frida
12-09-2008, 20:36
ooo dziękuję kochana...ale cie myślami ściągnęłam...bo miałam się juz pakować do łóżka tak zimno i pusto,że hu hu i haha :D

Małpa
12-09-2008, 20:39
Ja mam dzisiaj trochę luziku i wpadam od czasu do czasu:D No i wpadłam na pomysł,aby Ci prezencik sprawic:) a rajstopy masz?
lub pończoszki samonośne?:D :D

inka-ni
12-09-2008, 20:40
Noto pora na ucztę,trzeba buty oblac
http://img169.imageshack.us/img169/3130/348tu9.gif (http://imageshack.us)

frida
12-09-2008, 20:41
hmmm poszukam...... o mam...ups...to majtochy hiiii....hmmm ciągne kurde się zaplątały..rajstopki w paski wrr :D

Małpa
12-09-2008, 20:42
Co tu mamy,co tu mamy??:D :D

frida
12-09-2008, 20:43
Inka supelll to pijmy za buciki i za NAS:D

frida
12-09-2008, 20:51
padam na pyszczek swój śliczny i przytulę się obok WAS i przysnę...zmęczonam po caaałym tyg... Ale jak się obudzę zajrzę .... a i kileicha drugiego wypije a co za WASZE ZDROWIE:D

Małpa
12-09-2008, 20:52
mówiłaś,że masz tylko w paski,a tu proszę,proszę:D http://www.fothost.pl/upload/08/37/e10080ed.jpeg (http://www.fothost.pl)

frida
12-09-2008, 20:54
hii małpeczko dla Ciebie i takie założe hiii:D:D

bogda
12-09-2008, 20:55
Małpko...przecież Frida się w tych cudnych butkach zabije, w tym to trza umieć chodzić :) a ona jeszcze chce po kielichu....:)

Małpa
12-09-2008, 20:57
A teraz przed snem na jedną nóżkę i na drugą nóżkę!!:D :D

Małpa
12-09-2008, 20:58
Małpko...przecież Frida się w tych cudnych butkach zabije, w tym to trza umieć chodzić :) a ona jeszcze chce po kielichu....:)Ona chyba chce dla utrzymania równowagi:D :D

bogda
12-09-2008, 20:59
Acha...no to wszystko jasne :D

frida
12-09-2008, 21:00
hiiii spokojnie dziewczęta do łóżeczka trafie..raz,dwa,,ups ale bym gibłą hiiiii trzy cztery...matuchno...małpka ja nawet po pijoku nie dojde hiii:d:d:D

Małpa
12-09-2008, 21:02
Cwicz,cwicz dziewczyno,bo jak Marbella z Paryża wróci to kankana zatańczymy:D

inka-ni
12-09-2008, 21:08
Frida jakie do lóżeczka, żadne spanie.Zabawa dopiero się rozkręca
http://img77.imageshack.us/img77/2981/do20not20want20iilo1.jpg (http://imageshack.us)

Mar-Basia
12-09-2008, 23:09
Cwicz,cwicz dziewczyno,bo jak Marbella z Paryża wróci to kankana zatańczymy

Wroci, wroci, ale bez wzgledu gdzie jest - melduje sie na Forum i jak zolnierz staje do apelu. Z tym kankanem to wcale nie glupi pomysl. Poczekacie do konca wrzesnia?:D

Mar-Basia
13-09-2008, 11:26
Dzien dobry, pobudka - gdzie jestescie? na obudzenie kawa i ciastko.
Chyba, ze ktoras zazyczy sobie sniadanko podane do lozeczka?

17156 - to sie nazywa sniadanko!!!!!
17155
17154

Zmykam ale pozniej wroce. Przygotowywujemy sie na powrot Lawendy .....w trawie piszcze, ze wroci. :D

lawenda
13-09-2008, 12:25
W SAMO POŁUDNIE WRACAM DO WAS, a tu tak cicho i wieje wiatr i tylko wrzosem pachnie jak z przedwielu lat.

Jedna baba, drugiej babie wsadziła do dupy grabie
A SPELURANKI /albo IMPERIANKI? żyją i dalej wódkę piją.

To ja wracam w karecie ofiarowanej przez KRÓLOWĄ zaprzężoną w sześć arabów: trzy białe i trzy czarne, a luzaki kolorowe.
A w karecie moc prezentów i wody ognistej. Jest też skrzynia podwędzona Omarowi, co to schowaną miał. Myślał, że taki cwany i zamknął mnie jak niewolnicę, ale chłoptasie się zbuntowały i za burtę go wylały.
Papiery mam na wszystko, więc imperium teraz wszysto może. Staki z ropą już w drodze. Pola naftowe nasze i inne dobra też.
Głowa boli jak go oskubałam. Jacht my zabrali, bo przestępstwu służył i należy się pokrzywdzonemu. Buntownicy doszlusowali do szejka i teraz rekiny ich spożywają. Ja jako prawowita właścicielka jego fortuny już zapisałam IMPERIUM jako własność dożywotnia.
W poniedziałek w ministry idę legalizować dobra.
MARBELLA rozdaje gratyfikacje.
ŚWIADECTWO OD PROFESORÓW MEDYCYNY ŚWIATOWEJ SŁAWY posiadam, żem zdrowa na umyśle i nie tylko i żadnych plasterków brać mi nie trza.
KULTURĘ też posiadam, co pisze na drugim papierze wydanym przez FILOZOFÓW pierwszej wody.
Te co mówiły inaczej niech patrzą i podziwiają, bo to od nas nikomu nic nie brakuje, a jak komu się nie podoba to konowałów u na steż dostatek, bo profesory badać złośliwców nie mają ochoty.

Basia.
13-09-2008, 12:40
W SAMO POŁUDNIE WRACAM DO WAS, a tu tak cicho i wieje wiatr i tylko wrzosem pachnie jak z przedwielu lat.

Jedna baba, drugiej babie wsadziła do dupy grabie
A SPELURANKI /albo IMPERIANKI? żyją i dalej wódkę piją.


ŚWIADECTWO OD PROFESORÓW MEDYCYNY ŚWIATOWEJ SŁAWY posiadam, żem zdrowa na umyśle i nie tylko i żadnych plasterków brać mi nie trza.
KULTURĘ też posiadam, co pisze na drugim papierze wydanym przez FILOZOFÓW pierwszej wody.
Te co mówiły inaczej niech patrzą i podziwiają, bo to od nas nikomu nic nie brakuje, a jak komu się nie podoba to konowałów u na steż dostatek, bo profesory badać złośliwców nie mają ochoty.
po cholerę Ci plasterki, jak komuś są niezbędne to niech się nimi pooblepia jego wybór, jego sprawa. WITAJ NA FORUM KOCHANA IMPERIANKO .:D:D
http://img301.imageshack.us/img301/9859/0arr4.jpg (http://imageshack.us)

bogda
13-09-2008, 12:44
Hej, hej...witaj Lawendo :) wiedziałam, wiedziałam, że nie dasz się usidlić temu szejkowi i niczym Cię nie przekupi, a Ty go jeszcze wykiwałaś :D i rózne dobra dla nas przytachałaś :cool:
I jeszcze zaświadczenia od profesorów .....no no....masz Ty swoje sposoby :D

lawenda
13-09-2008, 12:45
BASIEŃKO i FIGUNIU, tak za Wami tęskniłam. Teraz już żaden miliarder mi nie podskoczy, bo doświadczenie mam. Idę teraz zmyć te podróżnicze trudy i zmienić łachy na cywilizacyjne. FIGUNIA, dla Ciebie też jest coś w skrzyni, tylko MARBELLA się tym zajmuje, bo mnie jeszcze robita czeka

Mar-Basia
13-09-2008, 12:52
W SAMO POŁUDNIE WRACAM DO WAS, a tu tak cicho i wieje wiatr i tylko wrzosem pachnie jak z przedwielu lat.

Jedna baba, drugiej babie wsadziła do dupy grabie
A SPELURANKI /albo IMPERIANKI? żyją i dalej wódkę piją.

To ja wracam w karecie ofiarowanej przez KRÓLOWĄ zaprzężoną w sześć arabów: trzy białe i trzy czarne, a luzaki kolorowe.
A w karecie moc prezentów i wody ognistej. Jest też skrzynia podwędzona Omarowi, co to schowaną miał. Myślał, że taki cwany i zamknął mnie jak niewolnicę, ale chłoptasie się zbuntowały i za burtę go wylały.
Papiery mam na wszystko, więc imperium teraz wszysto może. Staki z ropą już w drodze. Pola naftowe nasze i inne dobra też.
Głowa boli jak go oskubałam. Jacht my zabrali, bo przestępstwu służył i należy się pokrzywdzonemu. Buntownicy doszlusowali do szejka i teraz rekiny ich spożywają. Ja jako prawowita właścicielka jego fortuny już zapisałam IMPERIUM jako własność dożywotnia.
W poniedziałek w ministry idę legalizować dobra.
MARBELLA rozdaje gratyfikacje.
ŚWIADECTWO OD PROFESORÓW MEDYCYNY ŚWIATOWEJ SŁAWY posiadam, żem zdrowa na umyśle i nie tylko i żadnych plasterków brać mi nie trza.
KULTURĘ też posiadam, co pisze na drugim papierze wydanym przez FILOZOFÓW pierwszej wody.
Te co mówiły inaczej niech patrzą i podziwiają, bo to od nas nikomu nic nie brakuje, a jak komu się nie podoba to konowałów u na steż dostatek, bo profesory badać złośliwców nie mają ochoty.

Witaj, wykonuje reweranca!!!!! Uf.....dzielna z Ciebie kobitka.

17159

lawenda
13-09-2008, 13:05
MARBELLKO, jakie piękne kwiaty. To dla mnie? Ach jak że mi miło. Nie wiem co powiedzieć. Proszę wybacz to wzruszenie.
Muszę na chwilę się oddalić, bo łzy szczęścia zalewają mi moje śliczne oczęta

Małpa
13-09-2008, 14:49
Trzeba to uczcic:D :D :D http://www.fothost.pl/upload/08/37/b6bec9c2.jpg (http://www.fothost.pl)

lawenda
13-09-2008, 15:44
SIEMANKO MAŁPECZKO!
Ja już jestem nawalona jak atom, bo całą drogę coś tam piłam, a okazało się, że to berbelucha, ale jeszcze mogę, a jakże - wszystko mogę - taka u mnie siła i determinacja

Mar-Basia
13-09-2008, 17:39
Trzeba to uczcic:D :D :D
Malpko, jestem...prosze o kielisze tego boskiego trunku z babelkami.
A Lawenda?;)

lawenda
13-09-2008, 17:48
A ja właśnie jestem pod urokiem OKUDŻAWY i mam ochotę na SŁOWIKA

Małpa
13-09-2008, 18:05
Masz ochotę na SŁOWIKA,ależ proszę bardzo;) http://www.fothost.pl/upload/08/37/2f9f02b7.jpeg (http://www.fothost.pl)

Mar-Basia
13-09-2008, 18:08
Masz ochotę na SŁOWIKA,ależ proszę bardzo;)
Malpeczko to nie o takiego slowiczka chodzi.....hihihi;)

Małpa
13-09-2008, 18:09
to przenośnia;) :D

lawenda
13-09-2008, 18:16
A ja dziś się zakochałam w butelce i kieliszku
I z domu się wyrwałam
na wielkie harcowisko

Małpa
13-09-2008, 18:18
Zbrałaś ze sobą laptusia,aby się w domu nie posiusiał:D

lawenda
13-09-2008, 18:21
On miał inne zadanie
nad Wami czuwanie
spisał się wspaniale
dostał smarowanie

Mar-Basia
13-09-2008, 18:23
A ja dziś się zakochałam w butelce i kieliszku
I z domu się wyrwałam
na wielkie harcowisko
Lawena! Czyzbys sie powoli zmieniala w paskudnego "babusa"? Butelka, kieliszek!!!!!!

frida
13-09-2008, 18:24
siemanko dziewoje hiiiii rymło WAM się ...ufff ja z moim lwem obronnym ze spaceru wróciłąm i gadujam z WAMi...kurna jeszcze pranko muszę wstawić...Lawenduś daj jakiegoś chłoptasia to za mnie zrobi :d:D:D buziakiiiiiii

Małpa
13-09-2008, 18:25
pilnował nas okrutnie i zaraz drzemkę utnie:D

Małpa
13-09-2008, 18:27
Moje też możesz wstawic:D :D

frida
13-09-2008, 18:28
jasne lece ;) żarty hiii:D:D:D musim znaleźć jelenia hiiiiiiiiii

lawenda
13-09-2008, 18:32
Lawena! Czyzbys sie powoli zmieniala w paskudnego "babusa"? Butelka, kieliszek!!!!!!

Proszę wytłumacz mi co to jest "bobus" bo ostatnio nie kumam, jakaś tempawa jestem, pewnie z nadmiaru seksu

Mar-Basia
13-09-2008, 18:32
jasne lece ;) żarty hiii:D:D:D musim znaleźć jelenia hiiiiiiiiii

Fridus, mozesz wybierac - do wyboru i koloru.

17169

Małpa
13-09-2008, 18:33
Babus,to serdecznie kobietka:D :D

frida
13-09-2008, 18:34
kochana jesteśśśśśśśśśś marbelluś nawet całą armię przyjme hihihi każdemu przydzielę zadanie buhahha

lawenda
13-09-2008, 18:34
Jakoś nie widzę atrakcji, pewnie do okulisty muszę, albo stado kur puszczę to zobaczymy czy wydziobią

Małpa
13-09-2008, 18:35
Im to pranie zrobiłaś bez szemrania:rolleyes: :D

frida
13-09-2008, 18:43
hmmmm za zimna woda raz i się skulcyło a po drugie pod magiel weszli :D:D

Małpa
13-09-2008, 18:45
Noo,płaściutcy są:confused: :D

Małpa
13-09-2008, 18:53
Dobranoc spelunkowiczki:D

frida
13-09-2008, 18:59
DObranoc MAłpeczko :D

lawenda
13-09-2008, 19:08
Dlaczego odchodzisz, noc jeszcz daleko

Mar-Basia
13-09-2008, 19:21
Proszę wytłumacz mi co to jest "bobus" bo ostatnio nie kumam, jakaś tempawa jestem, pewnie z nadmiaru seksu
Pije do watku o "babusach" - szampan, szampanem ale glowa ciagle chodzi!!!!;)

frida
13-09-2008, 19:28
No to co robimy w tak przecudny wieczór????????????:D:D

Mar-Basia
13-09-2008, 19:31
No to co robimy w tak przecudny wieczór????????????:D:D

Najpierw jemy kolacje a potem zobaczymy. Kto za chinszczyzna?
17170

lawenda
13-09-2008, 19:34
Propozyzji zatrzęsienie i jakie wszystkie interesujące - tylko siąć i płakać

frida
13-09-2008, 19:48
heheh ja tam chinola wciągne uwielbiam mniam,mniam,mniam:D

lawenda
13-09-2008, 19:51
a wzięłłaś espumisan?

Mar-Basia
13-09-2008, 19:58
A po kolacji zamowilam ".......kapele". Pospiewamy po swojsku i pojdziemy dodo!

17173


Goralu.......wracaj do hal!!!!!

frida
13-09-2008, 20:07
hiiii espumisan wchłonełam hiii i jeszcze po kielonku Drogie Panie:D

lawenda
13-09-2008, 20:10
FRIDA, dlaczego niszczysz Monopol spirytusowy.?.
Mnie potrzebny do celów ściśle dezynfekcyjnych

frida
13-09-2008, 20:14
oj tam ciut,ciut...;) nawet nie będzie widać :D:D

lawenda
13-09-2008, 20:17
widać to może nie, ale czuć będzie na kilometr

frida
13-09-2008, 20:19
Szefowa a co Ty jakaś spięta??? :D napij sie ze mną,,tylko tyle życie warte no może z małymi przebłyskami normalności ;)

lawenda
13-09-2008, 20:22
Gdzie TY masz kochanie normalność? Nawet w książjkach o tym nie piszą.
Ja machnęłam już flaszkę i pewnie felerna była, bo czuję maliznę

frida
13-09-2008, 20:27
a to jak malizna pachnie to drugą musimy potoczyć...póki jeszcze mogę pisać ;)

lawenda
13-09-2008, 20:29
FRIDUNIU, ja topiero się po trzeciej rozkręcam, a po czwarej to mi się dopiero chce

frida
13-09-2008, 20:40
hiii ano twoja głowa bije moją na łopatki hehe ale ja się nie poddaje :D

lawenda
13-09-2008, 20:47
FRIDECZKO ja mam doświadczenie we wszystkim, a w tym to prawie największe, bo inne jest jeszcze lepsze

Mar-Basia
13-09-2008, 21:19
Popilyscie, pogadalyscie, wycalowalyscie sie moje panie. Zmykam. Dobranoc.
;)

lawenda
13-09-2008, 21:22
TY też MARBELLO ? to już koniec świata.
Tęczowych snów i ucałowania dla mojego IDOLA

Mar-Basia
14-09-2008, 09:50
Lawendo, dzien dobry w "imperium". Zauwazylam, ze zaczynasz dzien dobrym, starym winem. Hoho.....a moze jednak maka kawke sobie strzelimy?;)

frida
14-09-2008, 09:52
witajcie jaa poprosz e duuużą KAWEEEE:D

Mar-Basia
14-09-2008, 09:59
witajcie jaa poprosz e duuużą KAWEEEE:D
Kuku, witaj maly latawcu. Kawa juz zaparzona, w barku sa male rogaliki, toasty i troche konfitury z pomaranczy. zauwazylam,ze w lodowce zostala jeszcze paczka mleka. A moze chcesz cos innego?;)

frida
14-09-2008, 10:03
ooo!! DZięki mi rogaliki do kawy wystarczą:)...a jak TY SIĘ MIEWASZ, odpoczywasz???? a lAWENDUŚ GDZIE JEST?

Mar-Basia
14-09-2008, 10:08
ooo!! DZięki mi rogaliki do kawy wystarczą:)...a jak TY SIĘ MIEWASZ, odpoczywasz???? a lAWENDUŚ GDZIE JEST?
Odpoczywam, bycze sie...oddycham paryskim powietrzem pelnym polucji - w Marbelli nie znamy tego zapachu. Mimo wszystko uwielbiam to miasto.
Wlacz sie na ponizszy pps - zobaczysz kolory, swiatlo Ogrodu Luksemburskiego w tonach wesolej muzyki.

http://odsiebie.com/pokaz/521786---03da.html

:)

frida
14-09-2008, 10:21
włączyłam,zobaczyłam,poczułam i westchnełam.....:D DZIĘKUJĘ...

Mar-Basia
15-09-2008, 19:50
Od wczoraj rano wszystkie jestesmy zmutne i nasze mysli sa przy Ewie. Domyslam sie, ze nawet nie pomyslalyscie o malej skromnej przegryzce.

Udalo mi sie cos spichcic, ale nie krytykujcie, ze nie smaczne. Zrobilam co mozna. Male kanapki, troche salaty, i lody na deser. Zjedzmy w milczeniu. Przygotowalam rowniez mase swiec aby je zapalic o 22:00. Czy ktoras dolaczy?

lawenda
15-09-2008, 20:04
CCZEŚĆ dziewczyny, włączyłam to ustrojstwo i połączyło mnie z Kundzią a oni jedli kolację. Widzę, że WY jeż jecie

frida
15-09-2008, 20:42
Cześć dosiadam się :)

Mar-Basia
15-09-2008, 20:42
CCZEŚĆ dziewczyny, włączyłam to ustrojstwo i połączyło mnie z Kundzią a oni jedli kolację. Widzę, że WY jeż jecie
Staralam sie przekonac dziewczyny, ze trzeba cos przegrysc. Moze przyjda? Zostawiam wszystko w lodowce w barku, dobranoc. Jutro bedzie inny dzien.

frida
15-09-2008, 20:54
no jestemy ...

maja59
15-09-2008, 21:11
W tym strasznym czasie jestem szcześliwa, że jesteśmy wszystkie razem, życie nadal się toczy, głód doskwiera i trzeba coś zjeść i wypić coś ciepłego bo zimno i deszcz za oknem. Dobrze, że jesteście wszystkie, dobrze, że wróciłaś Lawendziu, bardzo cie brakowało, jest Frida, Marbella, a gdzie Małpka?

frida
15-09-2008, 21:15
pewnie na drzewie z bananami w ciszy je prostuje..prawda JESTEŚMY razem w smutku i radościach i tak trzymać :)

Mar-Basia
15-09-2008, 21:16
W tym strasznym czasie jestem szcześliwa, że jesteśmy wszystkie razem, życie nadal się toczy, głód doskwiera i trzeba coś zjeść i wypić coś ciepłego bo zimno i deszcz za oknem. Dobrze, że jesteście wszystkie, dobrze, że wróciłaś Lawendziu, bardzo cie brakowało, jest Frida, Marbella, a gdzie Małpka?
Wpadlam jeszcze na momencik, ciesze sie, ze was namowilam na cos na zab. Teraz juz naprawde zmykam, bo ktos bardzo bliski sercu potrzebuje mojej pomocy.

frida
15-09-2008, 21:21
a Lawenda gdzie zginela???? Maju witaj:)

Mar-Basia
16-09-2008, 06:35
Dzien dobry wszystkim,
Male sniadanie przygotowane. Teraz znikam.

17241

17242

lawenda
16-09-2008, 07:26
SIEMANKO, coś buntuje się znów mój laptuś. Pewnie go postawię do kąta

maja59
16-09-2008, 08:32
Wspaniała kawka i ciastko, dziękuje Marbelko

aannaa235
16-09-2008, 08:43
[B]Marbelko[B]dziękuję za wspaniałe śniadanie.Spokojnego dzionka wszystkim życzę

lawenda
16-09-2008, 10:47
A ja się zastanawiam, czy dobrze trafiłam, jakoś nie poznaję charakteru tej działalności. Czyżby jesień i depresja ogarnęła zwolenników tego wątku? WIEM, WIEM, WIEM.

Małpa
16-09-2008, 10:55
Może wkrótce nastroje nam się trochę poprawią?:)

lawenda
16-09-2008, 11:09
"Marzenia ściętej głowy" - wybacz za szczerość, ale brak mi jakoś wiary w to co piszesz - sorry

Małpa
16-09-2008, 11:13
Myślisz,że nie, a ja odwrotnie:D

lawenda
16-09-2008, 11:16
MAŁPECZKO, aby TWÓJ optymizm ogarnął całą kulę ziemską - AMEN

Małpa
16-09-2008, 11:18
Tak,Niech ogarnie:D

Kundzia
16-09-2008, 11:19
a ja siedzę,jem banana i patrzę co się w koło dzieje.
http://www.vpx.pl/up/20080916/animated167.gif (http://www.vpx.pl/foto,animated167.html)