PDA

View Full Version : Zysk z dojrzałości - praca dla seniorów - komentarze


Tomekkzs
10-09-2008, 13:31
Komentarz do artykułu: Zysk z dojrzałości - praca dla seniorów (http://www.senior.pl/114,0,Zysk-z-dojrzalosci-praca-dla-seniorow,4436.html)
--------------------
Dojrzałość emocjonalna i wiekowa jest atutem osób które mają predyspozycje do pełnienia funkcji doradczych. Reprezentuję firmę zajmującą się prowadzeniem rachunków inwestycyjnych dla klientów indywidualnych i poszukuję dojrzałych osób do pracy w pozyskiwaniu klientów i prowadzeniu ich rachunków inwestycyjnych. Oczywiście zapewniam niezbędne szkolenie i licencje oraz dalsze wsparcie w codziennej pracy. W czasie rekrutacji wymogami podstawowymi jest min. średnie wykształcenie i niekaralność oraz silna motywacja do aktywności zawodowej. Ze względu na pewne ograniczenia możemy podpisywac z naszymi doradcami jedynie umowy agencyjne. Osoby zainteresowane (mieszkańcy Warszawy) zapraszam do aplikowania! Swoje CV proszę przesłać na adres e-mail: tomasz.salomonowski@aegonpolska.pl

Babcia Iwa
10-09-2008, 23:30
Jest to praca podobna do akwizycji.Miałam kontakt z takim osobnikiem, który chciał mi pomóc inwestować / planować moje wydatki/ moje środki pieniężne. A mam ich tak dużo, że sama nie dam rady... ha ha ha moja emerytura potrzebuje doradcy. Jak się dobrze rozpędzę to sama bez planowania jestem zdolna " zainwestować" moje "skromne środki.

Kazik
10-09-2008, 23:33
Myslę że to jest typowa reklama--admi to wytnie.

Babcia Iwa
10-09-2008, 23:49
Mówi się trudno, a co prawda nie wskazana?