PDA

View Full Version : POLSKA BABA..czyli baby, przebaby, baby nad babami,

Lila
12-09-2008, 16:20
..dokąd będziecie panować nad nami ???

Nasi przeuroczy panowie są sfrustrowani...
Naszych panów trza wspomóc .:D Ja to zrobię,narażając się swej płci.No bo jakżesz ?
Porównywać naszych herosów do łysych orłów ?
Albo fotkę nadgryzionego przez mole kurczaka,przedstawiać jako sokoła ?
A fe!!

Na tym wątku drogie koleżanki ,dowiecie się prawdy o sobie.:D Trudno.Jestem za sprawiedliwością.
Ma być prawo i sprawiedliwość..:D
Kochane chłopy,wpisujcie się.

tadeusz50
12-09-2008, 20:26
Jakoś nie ma tłoku tutaj i pewnie nie będzie. Własne gniazdo kalać przecież nie przystoi. Lepiej jeżdzić po tych chłopach.

krystynacz46
12-09-2008, 20:52
Popieram Cię Lilu ,jest równouprawnienie ,chętnie poczytam.:)

emka46
12-09-2008, 20:54
Jakoś nie ma tłoku tutaj i pewnie nie będzie. Własne gniazdo kalać przecież nie przystoi. Lepiej jeżdzić po tych chłopach.

Przecież Lila napisała:
Na tym wątku drogie koleżanki ,dowiecie się prawdy o sobie.http://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo/images/smilies/icon_biggrin.gif Trudno.Jestem za sprawiedliwością.
Ma być prawo i sprawiedliwość..http://www.klub.senior.pl/spoleczenstwo/images/smilies/icon_biggrin.gif
Kochane chłopy,wpisujcie się.

Tylko od Was,czyli chłopów zależy czy będzie tłok czy też nie.
Wy macie tutaj pisać.

tadeusz50
12-09-2008, 21:08
Wiecie co miłe panie? To jest tak porównać ilość Chińczyków i Polaków. Dziękuję.

bogda
12-09-2008, 21:10
Powiem Wam, że panowie się nie odezwą....ze strachu...co by się nie narazić ....

Basia.
12-09-2008, 21:13
Nie ma chętnych do pisania? :confused: Przecież nie jesteśmy ideałami ;) PANOWIE PISZCIE!!!!!!!!!! ;)

Mar-Basia
12-09-2008, 21:22
tadziu, tacy jestescie "twardziele", macie doskonala okazje pojedzic na naszych "karkach" - i co? Boicie sie - bez przesady. Troche odwagi.

tadeusz50
12-09-2008, 21:28
ha ha ha ha ha zostałem sam na placu boju. Jednak chyba nie zdzirżę. Uwaga bo mnie Chinki czapkami nakryją!!

Lila
12-09-2008, 21:45
Hihi..

No panowie.Wszak umiecie wojny wzniecać,bo sami rozumiecie ,że taka Helena Trojańska była tylko pretekstem.:)
A bab na forum się boicie ?:)
Nooo ,a gdzie Saragossa ? Gdzie okopy I wojny światowej ,z gazem musztardowym ? To chyba było gorsze ?
Nie,oni się boją..
Oni mogą nas udusić w afekcie,zastrzelić ( co poniektóry ,oczywiście ) ,wypchnąć z kolejki w stanie wojennym ..no i żalić się przy piwie na ''swoją starą'',byle tylko nie słyszała.
A tak to się boją.Zwyczajnie..
My ,kobiety ,jesteśmy odważne .I do nas będzie należał świat ,co widać na tym forum..

Tadeusz.Senior AP świadkiem,jak weszłam na forum opanowane przez mężczyzn.Nooo...mniejsza o to.Ale te 10 postów musieli znieść ode mnie.:)
Czy ja się oglądałam,że byłam sama ? Co to za odwaga na forum ?
I tak jest w życiu.Polska baba,to gieroj.

Idę na orły ,sokoły -sobie poużywać.
A chciałam Wam pomóc,jak łamistrajk.:)

Karol X
12-09-2008, 21:47
Kobiety
Jestescie wymodelowane przez arcymistrzow sztuki.
Jestescie natchnieniem poetow.
Wasz zapach jest jak zapach miety,lawendy,skoszonej trawy.
Pozadamy Waszego wilgotnego ciala jak zblakany wedrowiec pozada wody na pustyni.
Chcemy sie kochac z Wami do konca swiata i jeszcze jeden dzien.
Jestescie wartoscia najwyzsza,nieprzeliczalna na zadne majatki,tytuly,ani pieniadze.
I tylko jedna mala prosbe spelnijcie Waszych mizernych robaczkow.
Badzcie dla nas dobre.

Zostancie z Bogiem.Ja ide na urlop - jak mawial pewien ksiadz.

Lila
12-09-2008, 21:49
No nie !!!!!!
Nie tak potulnie !!
Weź Karol poduszkę i walnij w nas !!Przecież jesteśmy jędze zbolałe,harpie i piranie ! A także babiszcza niemożliwe!

Basia.
Kobiety
Pozadamy Waszego wilgotnego ciala jak zblakany wedrowiec pozada wody na pustyni.
Jestescie wartoscia najwyzsza,nieprzeliczalna na zadne majatki,tytuly,ani pieniadze.
Badzcie dla nas dobre.

Zostancie z Bogiem.Ja ide na urlop - jak mawial pewien ksiadz. ale pięknie nas podsumowałeś.:D:D
http://img525.imageshack.us/img525/4236/123ut81uh8.gif (http://imageshack.us)

martunia
Przecież kochamy Was, mimo Waszych wad.
Robaczki.
To mało?

krystynacz46
12-09-2008, 21:50
Trudno się mówi, poczekam do jutra, może coś przeczytam;):)

Karol X
12-09-2008, 22:29
Walic poduszka nie bede.
Takie kwiatuszki trzeba pielegnowac,dbac o nie,rozmawiac z nimi.
Wtedy rozkwitaja bezszelestnie - raczac nas milym zapachem.
Czasem potrafia byc dla nas bardzo wdzieczne.
http://pl.youtube.com/watch?v=36iNMV3_E8s

martunia
12-09-2008, 22:34
Mówią, kobiety nawet kwiatkiem.
Ooo Wy biedne bite robaczki.

Mar-Basia
12-09-2008, 22:37
Kobiety
Badzcie dla nas dobre.

Zostancie z Bogiem.Ja ide na urlop - jak mawial pewien ksiadz.
Karolu, przeciez jestesmy dla was dobre, kochamy was, nie mozemy bez was zyc!!!! A, ze sie czasami troche sie "postawimy" i podroczymy to wlasnie z tych uczuc do was.
Ktos tu mowil o zmarszczkach, siwych wlosach - do diabla, to nie jest wazne.
Swiat bez naszych "twardzieli" bylby potwornie nudny.

Lila
12-09-2008, 22:40
Jednakowoż..wracasz sobie człeku po paru głębszych ,grzecznie i godnie wypite w knajpie a nie na skwerku,a tu ? Baba skwierczy za uchem .Co począć ? Zacząć pielęgnować ? Dmuchać na delikatny kwiat kobiecości ,rozeźlony teraz do czerwoności ?
Akurat ! Dmuchawce ,latawce - wiatr .:)

No,dać w ucho jak koledze z wojska ,nie uchodzi...nie uchodzi ?Co począć ?

POLA
12-09-2008, 23:07
(...)Swiat bez naszych "twardzieli" bylby potwornie nudny.
A klasyk tak powiedział:

Za co mnie Julia kochała?
Za miękkość ducha... za twardość ciała.

Ot, wszystko;), no... prawie wszystko w tym temacie.

Karol X
12-09-2008, 23:17
Dla Was mile kobietki
Piosenka,ktora mowi cala prawde.
http://www.wrzuta.pl/images_2/sluchawki.gif (http://agatakat.wrzuta.pl/audio/fGC9IRRKfh/janusz_gniatkowski_natasza_zymska_-_kobieta_i_mezczyzna)

Mar-Basia
12-09-2008, 23:29
Dla Was mile kobietki
Piosenka,ktora mowi cala prawde.
http://www.wrzuta.pl/images_2/sluchawki.gif (http://agatakat.wrzuta.pl/audio/fGC9IRRKfh/janusz_gniatkowski_natasza_zymska_-_kobieta_i_mezczyzna)

No potwierdza sie. "Mezczyzno, mezczyno choc tyle masz wad, coz warty, coz warty bez ciebie bylby ten swiat", idem o kobiecie.
Karolu, jak jeszcze mi podasz sciage jak sciagnac te piosenke, bedziesz aniolem. ;)

tadeusz50
13-09-2008, 10:48
Jednakowoż..wracasz sobie człeku po paru głębszych ,grzecznie i godnie wypite w knajpie a nie na skwerku,a tu ? Baba skwierczy za uchem .Co począć ? Zacząć pielęgnować ? Dmuchać na delikatny kwiat kobiecości ,rozeźlony teraz do czerwoności ?
Akurat ! Dmuchawce ,latawce - wiatr .:)

No,dać w ucho jak koledze z wojska ,nie uchodzi...nie uchodzi ?Co począć ?
Pozwolę sobie w tym temacie wyrazić swoje zdanie. Wiele zależy jakie charaktery się w związku spotkają. W moim małżeństwie miałem szczęście trafić na wspaniała i wyrozumiałą kobietę. Tak zdarzało mi się wielokrotnie powrócić do domu w stanie wyrażnie wskazującym na spożycie napojów rozweselających. Jako człowiek łagodnego charakteru kładłem się spać nie szukając zwady w postaci przesolonej zupy, bałaganu w mieszkaniu itd. Małzonka też nie czepiała się w tym momencie tego gdzie i z kim i po co byłem. Ewentualna rozmowa następowała po moim wytrzeżwieniu. Jej podejście do tego tematu było takie "rozmowa z pijanym jest pozbawiona sensu bo jaj rozmawiać z człowiekiem pozbawionym rozumu" Chwała jej za to bo nigdy nie było między nami awantur po pijaku.

Mar-Basia
13-09-2008, 11:18
Jej podejście do tego tematu było takie "rozmowa z pijanym jest pozbawiona sensu bo jaj rozmawiać z człowiekiem pozbawionym rozumu" Chwała jej za to bo nigdy nie było między nami awantur po pijaku.
Miales duzo szczescia i Twoja zona byla nieomal swieta kobieta. Nie moge wyrazic zadnej opinii na ten temat, bo jak do tej pory osobiscie nie znalazlam sie w podobnej sytuacji - nie potrafie powiedziec jakbym sie zachowala. Mysle, ze na sile zaladowalabym "twardziela" na leczenie odwykowe.
Dobrze, ze miales lagodny charakter po "pijaku" i szedles grzecznie do lozeczka. Sa rowniez tacy, co po pijaku demoluja dom, maltretuja niewinne dzieciaki i lomocza zone. Mysle, ze wtedy ciezko nie robic "awantury". Cos wiem na ten temat - w swoim zawodzie spotkalam dziesiatki takich kobiet i bardzo im wspolczulam.

Alladynka
13-09-2008, 11:41
Hej Panowie klawiatura w dłoń i do dzieła ! :)

Lila
13-09-2008, 11:57
No a weźmy ryby...
Człek spokojny,nie wadzi nikomu.W sobotę rano cichutko wynosi się z domu ze stołeczkiem i kijem,oraz kasą ,aby kupić jakieś rybki,coby hetera nie szumiała.
Ale nie !!
Jej to nie odpowiada,małpie jednej.
Ona akurat chce męża mieć w domu.I po co ? Śmieci wyniósł w pątek,dywan wytrzepał takoż,seks odbębnił .Więc o co chodzi ? Qrna ,uciekać od takiej ,gdzie rośnie pieprz i wanilia.Czyli nad rzeczkę w Koziej Wólce,gdzie czekają tacy sami nieszczęśnicy,moknąc na deszczu i mocząc kije.No i ryje,niekiedy.Jak jest za zimno.
Czy to nie ciekawsze spędzanie czasu niż ze swoją starą ?

ps.miłej soboty życzę .:)

tadeusz50
13-09-2008, 12:12
Qurna
Niebożę odpowie jeden z niewielu tam nierównym polu walki. Otóż nie jestem "głodnym rybakiem" przepraszam wędkarzem ale sklep z takowymi akcesoriami na co dzień w zasięgu wzroku. I z tego co widzę jest wiele kobiet będących klientami owego sklepu. Nawet tu z forum frida deklaruje się jako wędkarz a więc nie jest pewnie dokładnie tak jak to opisujesz. A co do moczenia ryja (ja już nie moczę) bliżej i przyjemniej na ławeczce pod chmurką,w barze czy gdziekolwiek indziej

tadeusz50
13-09-2008, 12:15
Hej Panowie klawiatura w dłoń i do dzieła ! :)
Alladynko popatrz na ilość moich postów i nie pisz o klawiaturze w dłoń:D

Malwina
13-09-2008, 12:29
Friiiido Ty tez łowisz????, no to witaj w klubie bab łowiących, żon wędkarzy.A "ryja" czasem moczysz???bo ja na rybach zdecydowanie nie...ale na jakiejś sympatycznej imprezce chętnie posiedzę przy koniaczku, lub naleweczce...hihi

lawenda
13-09-2008, 12:40
WITAM WSZYSTKICH
Oczom swoim nie wierzę, czyżby "baby" wielkanocne już pojawiły się na forum.
Pewnie jestem niedoinformowana, więc powinnam wrócić do pierwszej strony, jako, że treść ostanich postów wprawiła mnie w zdumienie.
Łowić te biedne rybki na jekieś maleńkie robaczki - to morderstwo. Każda istota żywa pragnie żyć godnie, a nie być łowiona i konsumowana.
To ja wolę być niewiastą ekologiem.
Idę teraz do wątku i pierwszych postów. Wprawdzie tą czynność powinnam zrobić w pierwszej kolejności, ale cóż kobieta zmnienną jest.

POLA
13-09-2008, 13:56
Karolu, jak jeszcze mi podasz sciage jak sciagnac te piosenke, bedziesz aniolem. ;)
Ja nie Karol co prawda, ale spróbuj tutaj:
http://www.speedyshare.com/689262768.html

Właśnie wysłuchałam (mp3), więc działa, możesz sobie zrzucić na dysk

Alladynka
13-09-2008, 15:00
Alladynko popatrz na ilość moich postów i nie pisz o klawiaturze w dłoń:D
Miły Panie Tadeuszu wszak nie jesteś jedynym rycerzem na forum , są i inni niech się ujawnią :)

tadeusz50
13-09-2008, 15:17
Alladynko
Maleńka uwaga nie używamy tu formy pan pani. Piszemy po imieniu lub nicku. Pozdrawiam.

krystynacz46
13-09-2008, 17:19
Witam , no i nie poczytałam sobie ( oczywiście poza opiniami pozytywnymi Tadeusza i Karola X).Myślę , że opinie w naszym wieku wynikają z naszych związków małżeńskich ,przecież obcujemy z naszymi partnerami tyle lat , na dobre i na gorsze .Ja osobiście nie nosze urazy dla mężczyzn ,nigdy nie spotkała mnie specjalna przykrości z ich strony .;)

Mar-Basia
13-09-2008, 17:36
Ja nie Karol co prawda, ale spróbuj tutaj:
http://www.speedyshare.com/689262768.html

Właśnie wysłuchałam (mp3), więc działa, możesz sobie zrzucić na dysk*POla, stokrotne dzieki. Uwazam, ze piosenka jest bardzo pasujaca do naszej dyskusji. :)

lawenda
13-09-2008, 17:51
A jestem wciąż zakochana - czy to źle?

Mar-Basia
13-09-2008, 18:06
A jestem wciąż zakochana - czy to źle?
To znaczy jestesmy dwie wciaz zakochane;) ! !!!!

lawenda
13-09-2008, 18:11
To znaczy jestesmy dwie wciaz zakochane;) ! !!!!

Pewnie by się więcej znalazło, ale się boją przyznać. Ach życie jakie jesteś piękne i masz tyle atrakcji, a ciacha chodzą samotne i sfrustrowane

Mar-Basia
13-09-2008, 18:22
Pewnie by się więcej znalazło, ale się boją przyznać. Ach życie jakie jesteś piękne i masz tyle atrakcji, a ciacha chodzą samotne i sfrustrowane
Nie tylko sfrustrowane ale zazdroszcza tym, ktore nie maja problemow mesko-damskich, sa gotowe je utopic w lyzcze wody!!!!

Przypomnialo mi sie male opowiadanie. Kobieta szuka pracy i prosi o porade swego dobrego przyjaciela. On odpowiada: Zanim zdecydujesz sie na podjecie proponowanej pracy, pojdz tam w godzinie kiedy konczy sie praca.
Jezeli bedzie wychodzilo wiecej kobiet niz mezczyzn - natychmiast zrezygnuj i szukaj cos innego.
Jezeli bedzie wychodzilo 50/50 kobiet i mezczyzn - zastanow sie i twardo dyskutuj warunki pracy.
Jezeli bedzie wychodzilo wiecej mezczyzn niz kobiet - zmknij oczy, natychmiast akceptuj prace - jestes we wlasciwym miejscu.

Juz widze gromy padajace w moim kierunku.;)

lawenda
13-09-2008, 20:27
Bo to jest tak MARBELLO
KOBIETA jest jak DOBRE WINO - czym starsza tym ineresująca.
Ma lepszy bukiet - to wino
Bardziej interesująca - to kobieta
A jedno i drugie kosztuje odpowiednio dużo

Basia.
13-09-2008, 21:39
jestem zakochana i to z wzajemnością :D nie tylko nie wstydzę się tego ale JESTEM DUMNA JAK PAW /samiec oczywiście/.

tadeusz50
13-09-2008, 22:33
Bo to jest tak MARBELLO
Ja znam to zupełnie inaczej i bez urazy

Stare to są dobre skrzypce i wino ale nie baba i chałupa.

Mar-Basia
13-09-2008, 22:38
Bo to jest tak MARBELLO

Hihi, moj "rodzynekl" cos o tym wie.

krystynacz46
13-09-2008, 22:58

Stare to są dobre skrzypce i wino ale nie baba i chałupa.Brawo Tadeuszu trafne spostrzeżenie ( to i to trzeba remontować):):)

lawenda
14-09-2008, 09:47

Stare to są dobre skrzypce i wino ale nie baba i chałupa.

Ja też znam jeszcze inne porównania. Ty znasz takie, które akurat Ci odpowiada i nawet to się podoba, ALE -
wino i wino, to czasem jest tak, jak strumyk i ocean.
Wartość wina określa się skrupulatnie, oceniając ;- winnicę, gatunek owoców, nasłonecznienie, leżakowanie i jeszcze inne kryteria, które podnoszą wartość wina.
To nie TADEUSZU owoce w "gąsiorze" fermentujące kilka tygodni.

Porównaniem wina i kobiety kierowałam się pierwszą wersją, tą bardziej wysublinowaną, pełną dbałości o jakość a nie wino, którego nie można nawet nazwać winem. To właśnie wino użyłeś do swego porównania.

Różnica KOLOSALNA i ta "uraza" jakoś Ci się nie udała

tadeusz50
14-09-2008, 09:58
lawendo
Żałuję, że nie rozwinąłem swojej myśli uczynię to może teraz. Myśląc o skrzypcach miałem na myśli oczywiście instrument znanego ludwisarza czyli cenne podobnie o winie, oczywiście chodziło mi o trunek wyjątkowy i wszystkim tym co opisujesz.

Mar-Basia
14-09-2008, 10:03
lawendo
Żałuję, że nie rozwinąłem swojej myśli uczynię to może teraz. Myśląc o skrzypcach miałem na myśli oczywiście instrument znanego ludwisarza czyli cenne podobnie o winie, oczywiście chodziło mi o trunek wyjątkowy i wszystkim tym co opisujesz.

Ho,ho...."Stradivarius"....stare wino....wznosze sie ponad ziemie. Forum zaczyna sie robic poetyckie i to wszystko na glorie kobiet. Dziekuje w imieniu wszystkich 60+.

tadeusz50
19-09-2008, 11:47
A może trochę humoru o kobietach.
Kobieto! Akceptuj mężczyzn takimi, jakimi są. Innych nie ma!

Im większe piersi, tym trudniej zapamiętać twarz.

Damskie majteczki może nie są najlepszą rzeczą pod słońcem, ale jest im do tego bardzo blisko.

Jeśli dziewczyna ma krótką spódniczkę, facetowi jest obojętnie czy jej torebka pasuje do butów.

Matematyka jest jak kobieta. Trzeba umieć ją wykorzystać, a nie zrozumieć.

Kobiety zawsze mówią to, co myślą, tylko nieco częściej.

Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.

Kobieta jest przeciwieństwem psa. Pies wszystko rozumie, ale nie może nic powiedzieć.

senior A.P.
26-09-2008, 11:16
Baby ?
Ooooooooo ! Sa rozne ,takie i owakie ale wszystkie potrzebne.Jesli mowa o kobietach to uwazam,ze we wielu przypadkach przewyzszaja mezczyzn .

Mar-Basia
26-09-2008, 11:21
Baby ?
Jesli mowa o kobietach to uwazam,ze we wielu przypadkach przewyzszaja mezczyzn .
Pewnie masz racje!!!! Juz widze jak Cie "chlopy" zaszczuja po tej wypowiedzi.

senior A.P.
26-09-2008, 11:29
Gdzie tu widzisz chlopow,moze jeszcze napiszesz "panszczyznianych" ?
Z racji tego,ze bylem przez miesiac "internowany na forum" ,wylapalem ten temat dopiero teraz i dobrze ,ze jako trzeci ze staruszkow zabiore glos.
Zaczalem od pochwal,bo tak przeciez wymaga kultura i obyczaj na "damskim forum" ale ......,z Wasza swietoscia troche sobie poigram.
Jako drugi raz zonaty pozwole sobie na porownania zon,bo kochanki raczej w zyciu mezczyzn sie nie licza (byly,minely).
Otoz mile Panie, z Wami trzeba we wszystkim delikatnie - aby przypadkiem nie zranic waszych uczuc lub nie naruszyc wulkanu.
Wiem,ze napewno mi sie tu od nie jednej seniorki dostanie (dostawalo juz wczesniej) ale jak to juz ktos tu zauwazyl po mnie kazda woda splywa i huraganom nawet florydzkim sie nie poddaje. Na poczatek zapytam Was "baby" ,czego oczekujecie od mezczyzn ???

Basia.
26-09-2008, 11:34
no jak to czego? :D Tego żeby byli 100% mężczyznami takimi "do tańca i do różańca".

senior A.P.
26-09-2008, 11:42
No dobrze .Z rozaniecem nie bylo mi po drodze a z tancami to owszem bywalo az skonczylo sie rozwodem.
Ale ciagnac Panie za jezyk dalej - napisz nam Basiu (wspominajac swojego meza) czy w tych "tancach" nie deptaliscie sobie po odciskach ?

Lila
26-09-2008, 11:54
lawendo

:D Wy to człekowi ,nie mającemu siły aby merdać palcami po klawiaturze,nawet umrzeć w powadze nie dacie.

Tadeuszu!:D Ja sobie wypraszam !!!
Ty nas porównujesz to rur armatnich ,albo ....przepraszam najmocniej za wyrażenie ...do dzwonów ? Może jeszcze Zygmunta ?:D
Bo oneż były dziełami ludwisarzy.

Idę ,dziękując Wam z porcję uśmiechu.
Chyba jednak chciałabym się znaleźć z Wami w jednym domu starców.:D

senior A.P.
26-09-2008, 11:58
W domu starcow ? A niech Cie za takie uciechy z pampersem !
Nam trzeba wod zdrojowych !
Sanatoria ,baseny ,wieczorki zapoznawcze i bale ,tylko nie na bialej sali.

tadeusz50
26-09-2008, 12:58
:D Wy to człekowi ,nie mającemu siły aby merdać palcami po klawiaturze,nawet umrzeć w powadze nie dacie.

Ty nas porównujesz to rur armatnich ,albo ....przepraszam najmocniej za wyrażenie ...do dzwonów ? Może jeszcze Zygmunta ?:D

Cóż mi pozostaje jeno przyznać się do pomylenia zawodów. Tłumaczeniem może być to, że nie myli się ten co nic nie robi. Fakt pomyliłem lutnika z ludwisarzem. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

kufa86
26-09-2008, 13:24

Porównanie do rur armatnich,... pozytywne.
Kiedyś, jak szła adekwatna laska to młodzi mówili „ale lufa”
Chciałybyście,.... no nie?

Co do dzwonów...
Już widzę Lile robiącą za dzwonek pana Zygmunta...tuż przy lufie.
A poza tym,
Dzwon Zygmunta ma serce,
odzywa się bardzo rzadko i tylko wtedy jak ktoś tym sercem ruszy.
Do rozruszania Zygmunta trzeba kilku chłopa, cienko to widzę.

Hehe...dom starców mógłby tego nie wytrzymać.
Co z twoim zdrowiem?

senior A.P.
26-09-2008, 13:32
Bywa,ze chorzy pytaja o zdrowie ,ktorego im tak brak.
Kobiety to maja zdrowie !
Nakarmic takiego,ubrac,zrobic kanapki do pracy,posprzatac ,zadbac o zwierzatka domowe i wszystko co na trzech weglach spoczywa ,nie mowiac,ze urodzic dzieci po nocnych baletach.
Potem taka wdziecznosc z powiedzeniem "ty stara ...... ".
Obys sie baba urodzil !

Lila
26-09-2008, 15:18
Kufa,żyję i żyć zamierzam.:)

Co do mojego serca ,to je mam .Na pewno...chyba ?? ..no mam.Nie dla wszystkich,ale mam.

ps.Co tak spokojnie ?
Tadeusz,nie dziękuj,bo to nie była uwaga.Jedynie podziękowanie.Reszta to już moja nieszczęsna wyobraźnia,która zawsze płata mi figle.:D

lawenda
26-09-2008, 15:44
Ależ LILU, być może Ty nie jesteś "ADEKWATNA laska" i dlatego nie możesz być nazwana przez młodych "ale lufa"

Lila
26-09-2008, 15:54
Ależ LILU, być może Ty nie jesteś "ADEKWATNA laska" i dlatego nie możesz być nazwana przez młodych "ale lufa"

Eeee tam ..:D Mogę być lufa ,czyli ''setka '' pod śledzika.To takie zakamuflowane życzenia -100 lat ,od kufy.:D

kufa86
26-09-2008, 16:15
Eeee tam ..:D Mogę być lufa ,czyli ''setka '' pod śledzika.To takie zakamuflowane życzenia -100 lat ,od kufy.:D
A już myślałem,
że się dobrze zakuflomuflowałem.
W takim razie:
lorneta i meduza.

senior A.P.
03-10-2008, 15:12
"Laska nebeska ......" - bywaja i dobrze sie maja.
Baba babie nie rowna ,jedna gadatliwa,druga pracowita.
Co innego,taka wyksztalcona,ladnie ubrana,kolorowa ,mieciutka i co tam jeszcze z takich lub innych cech ale mowia w dzisiejszych trudnych czasach ,aby jeszcze pieniadze miala.
No bo jak taka zadbana utrzymac z jednej pensji ?

Jadzia P.
03-10-2008, 15:16
A powiedz seniorze AP, po co takiej pieknej, zadbanej i z dużą są taki co ma tylko jedną wypłate?????....

senior A.P.
03-10-2008, 15:28
Prosze rozwinac pytanie,poniewaz nie rozumie go,wzglednie zbudowac w zrozumialy dla mnie sposob.
Przepraszam ale emigracja 19-to letnia juz zaciera u mnie zrozumienie pewnych polskich zdan.
Napewno odpowiem na pytanie.

Jadzia P.
03-10-2008, 17:19
Sorry, ale to nie moja wina , że coś pokąsało mój post.
Miało być :
Po co takiej pięknej, zadbanej i z dużą kasą taki co ma tylko jedną wypłate ?

Mar-Basia
03-10-2008, 17:21
Sorry, ale to nie moja wina , że coś pokąsało mój post.
Miało być :
Po co takiej pięknej, zadbanej i z dużą kasą taki co ma tylko jedną wypłate ?
Jadziu, jak go kocha to kasa nie wazna, podzieli sie. Hihihihi:)

senior A.P.
03-10-2008, 22:08
Nie dobrze.
Ja mam juz tylko male emerytury (Rp i USA) i gdzie mi do takich.
No moze po wygraniu w totka bede "smalil cholewy",narazie musze cieszyc sie wiewiorkami.

Lila
04-10-2008, 00:08
Nie dobrze.
Ja mam juz tylko male emerytury (Rp i USA) i gdzie mi do takich.
No moze po wygraniu w totka bede "smalil cholewy",narazie musze cieszyc sie wiewiorkami.

A co chcesz od amerykańskich wiewiórek ?:D
Brzydkie może ?

senior A.P.
04-10-2008, 10:03
Tez ladne ale inne od polskich wiewiorek.
Podobnie z babo-kobietami. Te co przestrzegaja diety i odpowiednich norm zywieniowych sa tymi,za ktorymi wzrok biegnie na ulicy i w pomieszczeniach.
Te inne nastawione na konsumcje ,nie ciesza sie zainteresowaniem mezczyzn.
Najbardziej poszukiwane sa te ,ktore kieruja sie rozumem na tyle wyksztalconym,ze potrafia odrozniac dobro od zla i prawde od klamstwa.

senior A.P.
09-10-2008, 10:42
Ach ta msciwosc babska !
Nie tylko posty tna ale i cale tematy.

Lila
09-10-2008, 11:20
Ach ta msciwosc babska !
Nie tylko posty tna ale i cale tematy.

Senior,co Ty pleciesz ?

senior A.P.
09-10-2008, 11:31
Przeciez mialem sobie dzisiaj popisac o prowokatorach,patrze rano a tu temat skasowali.

Lila
09-10-2008, 17:00
Przeciez mialem sobie dzisiaj popisac o prowokatorach,patrze rano a tu temat skasowali.

Jest Senior.Połączony z innym ...chyba z kopiowaczami.

senior A.P.
10-10-2008, 10:10
Tak,znalazlem - duzo tutaj (na tym portalu ) laczy sie tematow,to tak chyba w ramach przyjazni polsko-amerykanskiej trzeba poupychac po katach to co rzuca sie w oczy na pierwszym miejscu i szpeci.
Tak,tak !
Nie moze gosci w naszym domu nic razic,nawet czasem trzeba i zapachem atmosferem "podbudowac".

Konto usunięte
16-10-2008, 16:02
Szukałam wątku, gdzie by to wkleić... Może tu ?
Marsz zboczonych kobiet .... włącz video...
http://szymon.plejada.pl/1540,wideo,1,7284,,szymon_majewski_show,odcinki_de tal.html#autoplay

senior A.P.
16-10-2008, 21:26
Marsz samotnych kobiet jest piekny !
O zboczonych malo wiem czy takie jeszcze maszeruja.
Jezeli gdzies na swiecie istnieja to chyba nie ciekawe maja zycie ?

Lila
16-10-2008, 21:39
Marsz kobiety zboczonej ,to ja mam na poczcie Senior.
Chłopa brakuje ..chłopa,to wszędzie widzi seksistów.
Mnie też sugerowała,że latam za Tobą w celach orgiastycznych,w związku z czym nie mogę dłużej robić Ci za mamusię.

Chyba ,że niby przypadkiem łeb babie ukręcisz.:D

senior A.P.
16-10-2008, 21:41
To "lona jest chlopem" ?
Tak podejrzewalem .

Lila
16-10-2008, 22:29
To "lona jest chlopem" ?
Tak podejrzewalem .

Nie mam pewności co ma w majtkach.W każdym razie wąsy ma jak Hitler.

Pani Slowikowa
17-10-2008, 00:59
drugiej babie He hehee:D

http://www.youtube.com/watch?v=LhUGOc07MZ4

Nika
17-10-2008, 07:06
zimny i wietrzny dzionek dzisiaj do nas zawitał..brr...lepiej byłą pod ciepłą kołderka siedzieć.Miłego dnia wszystkim.18557

senior A.P.
17-10-2008, 10:03
Dziewczyna i pierzyna - niegrozna jest zima !
Stara baba i chata -przyszlosc jest kosmata !
Na forum seniora - baba to zawsze przekora !

Lila
17-10-2008, 10:14
Ty GŁUPIA BABO.

Suchejcie.
Popyt dyktuje podaż. Odkryłem tajemnice sensu istnienia polskiego brudasa płci męskiej z wąsem brzuchem i skarpetą zmienianą raz tydzień. Otóż ma chłop zbyt na rynku inseminacyjnym. Koło brudastwa i obłedu estetycznego w Polszy właśnie się z hukiem zamkło i obróciło.

Według badań te en es łobop statystyczna Polska Baba marzy o tym żeby zerżnął ją chłop owłosiony (więc pewnie i z wąsem, a tacy z wąsem to od dawna nie posiadają czwórek a ich roczna średnia promili wynosi 2,20). Cudowne cudowne zaiste.

Największą fantazją polskiej baby jest ideał męskości w postaci przedstawicieli nast. grup zawodowych:
pilot samolotu
strażak
bokser
kierowca TiR-a
mechanik samochodowy
piłkarz
hydraulik

Ha ,co Wy na to ?

senior A.P.
17-10-2008, 10:18
A my na to - wiemy- jak traktuja Polakow obcy.
Moze tak sie przyjrza swojej czystosci i zawodom ?

Lila
17-10-2008, 10:48
A my na to - wiemy- jak traktuja Polakow obcy.
Moze tak sie przyjrza swojej czystosci i zawodom ?

Senior,ja wymiękam .

ps.czy Tyś nie lotnik czasem ? :D Nie chodzi mi o latanie ,tylko o lotność.

senior A.P.
17-10-2008, 11:09
Oj najlatal ja sie nalatal po tym Bozym swiecie,teraz juz z tym gorzej.
Kazdego dnia loty nasze co raz nizsze i wyladowac trzeba.
Przyszlosc nalezy do mlodych !

Pani Slowikowa
17-10-2008, 20:39
Oj najlatal ja sie nalatal po tym Bozym swiecie,teraz juz z tym gorzej.
Kazdego dnia loty nasze co raz nizsze i wyladowac trzeba.
Przyszlosc nalezy do mlodych !
Pod pulapem zes lotol??:D :D

senior A.P.
17-10-2008, 20:56
Pewnikiem bywalo,ze i pulap byl rozny.Za moich czasow w wojsku sie mawialo: "ze jak przejdziesz Drawsko i Orzysz to na wojsko h.. polozysz !"

Lila
17-10-2008, 22:12
A przed wojną...Maja dupy jak z mosiądza ,
to ułani są z Grudziądza .

senior A.P.
17-10-2008, 22:27
Baba babie wszystko moze ,nawet zasiasc na jej dworze.
Jedno tylko jest pytanie:
Co on moze mocium panie ?

Pani Slowikowa
17-10-2008, 22:31
A przed wojną...Maja dupy jak z mosiądza ,
to ułani są z Grudziądza .

Czy z Grudziaca czy z Libawy ulan pierwszy do ..zabawy:)

senior A.P.
17-10-2008, 22:33
"Baba babie w tancu prawi,co je kochas dzisiaj sprawi".

Lila
18-10-2008, 09:28
Lepiej mieć stosunek z jeżem,niż 2 lata być żołnierzem.

Mar-Basia
18-10-2008, 09:38
Lepiej mieć stosunek z jeżem,niż 2 lata być żołnierzem.

Ah te jezyki, mile zwierzaczki. Drugi wariant - brrrr........., zwlaszcza ten, ktory tu buszuje i gardluje.

18597

senior A.P.
18-10-2008, 10:40
Krzak krzakowi nierowny, podobnie jak baba w swym obwodzie (talia).
Zdarzaja sie "mondre (przez -o,n z francuzka) i zagraniczne".
Dowcip u nich jest miedzynarodowy czyli zlaczonych od wiekow ze soba dwuch narodow.

tadeusz50
24-10-2008, 12:12
Sprawdż jaką jesteś kochanką.
http://www.se.pl/intymnie/sprawdz-jaka-jestes-kochanka_76256.html

Taki mały teścik.
Żródło jest podane na dole strony!

lawenda
24-10-2008, 12:48
Tadeuszu, a po co sprawdzać, każda z nas wie na co ją stać. Wszystkie testy /może i dobre/ to tak jak horoskopy, zależy w jakiej prasie i kto pisze.
To dotyczy też mżczyzn. Życie weryfikuje nasze oczekiwania od rzeczywistości, ale czasem pomarzyć dobra rzecz, bo czujemy się jak w innym świecie.
Testy jako zabawa też można wypełnić, ale można po odczytaniu punktów srodze się zawieś, a po co marnować czas i dobre samopoczucie

Mar-Basia
24-10-2008, 12:50
Odpowiedz polskiej baby dla tych co nie lubia bab!!!!!

Uwaga na sztuczne szczeki, niektorych lysiakow i "swintuszkow"

18911

Zgorszone panie - prosze zamknac oczetea.

tadeusz50
24-10-2008, 12:55
Lawendo- przecież ten test wkleiłem jako rozrywkę całkiem zgodnie z tytułem wątku i mam nadzieję, że żadnej z was nie uraziłem.

lawenda
24-10-2008, 13:06
TADEUSZU, oczywiście, że nie. Ja też napisałam to z przymróżeniem oka.
Proszę, nie bądź taki zasadniczy, czasem warto się odprężyć.
Dziś jest tak pięknie - uśmiechnij się

Pani Slowikowa
24-10-2008, 14:59
Sprawdż jaką jesteś kochanką.
http://www.se.pl/intymnie/sprawdz-jaka-jestes-kochanka_76256.html

Taki mały teścik.
Żródło jest podane na dole strony!

Mnie wyszlo ze jestem kangurzyca... :D :rolleyes:

Ale test jest dosc prymitywny jednak..:D
Tylko mezczyzna ponizej 18 lat moglby taki wymyslec..

senior A.P.
24-10-2008, 15:11
Na zdjeciu wyglada mi to na stary tylek,ta sztuczna szczeka tez jakas zagraniczna,szufladopodobna.

Malgorzata 50
24-10-2008, 18:51
Na zdjeciu wyglada mi to na stary tylek,ta sztuczna szczeka tez jakas zagraniczna,szufladopodobna.
I ciesz się tym co widzisz bo młode tyłeczki już nie dla ciebie dziaduniu:)

Basia.
24-10-2008, 19:01
Na zdjeciu wyglada mi to na stary tylek,ta sztuczna szczeka tez jakas zagraniczna,szufladopodobna. tyłek śliczny, młody i pięknie opalony a ta sztuczna szczęka w jamie ustnej staruszka -globalna.:D

Mar-Basia
24-10-2008, 19:11

Ostrzezenie dla zagranicznych szczek szufladopodobnych - nie podniecac sie - grozi wirtualnym skurczem sztucznej szczeki.

18931

senior A.P.
25-10-2008, 09:51
No prosze !
Co to znacza miedzynarodowe sily !
Moj post zniknal ale w/widoczne du.y NIE !
Oto polska !!!

Pani Slowikowa
25-10-2008, 14:51
No prosze !
Co to znacza miedzynarodowe sily !
Moj post zniknal ale w/widoczne du.y NIE !
Oto polska !!!

Nie mieszaj Polski do tego ... bluznierco!!!

Lila
25-10-2008, 15:07
Doopa ludzka sprawa.Każdy ją posiada.Co ma Polska do doopy ?

tadeusz50
25-10-2008, 15:11
Senior chce żeby go pogłaskać po główce, pożalić nad nim jaki biedny, bo mu posta wywalili do kosza. Egoista nie zauważa, że i inne posty tam wylądowały. Pogłaskajmy go biedaka.

Mar-Basia
25-10-2008, 17:35
Ty GŁUPIA BABO.

Suchejcie.
Popyt dyktuje podaż. Odkryłem tajemnice sensu istnienia polskiego brudasa płci męskiej z wąsem brzuchem i skarpetą zmienianą raz tydzień. Otóż ma chłop zbyt na rynku inseminacyjnym. Koło brudastwa i obłedu estetycznego w Polszy właśnie się z hukiem zamkło i obróciło.

Według badań te en es łobop statystyczna Polska Baba marzy o tym żeby zerżnął ją chłop owłosiony (więc pewnie i z wąsem, a tacy z wąsem to od dawna nie posiadają czwórek a ich roczna średnia promili wynosi 2,20). Cudowne cudowne zaiste.

Największą fantazją polskiej baby jest ideał męskości w postaci przedstawicieli nast. grup zawodowych:
pilot samolotu
strażak
bokser
kierowca TiR-a
mechanik samochodowy
piłkarz
hydraulik

Ha ,co Wy na to ?

A tego szczekowca do ktorej grupy zakwalifikujesz? Biedak robi co moze aby sie spodobac.;)

18970

Lila
25-10-2008, 18:07
Przypominam !!!

Język Kenny jest na osobnym wątku.Cieszę się ,że się przyjął.:D Ale drażni innych forumowiczów,podobnie jak kiedyś pisanie gwarą ....
Uprasza się obywatelki i obywateli do przejścia na właściwy wątek.O le !!!!

Ps.O co chodzi z wnusiem i szczęką ? Cuś nie wiem ?:rolleyes:

Lila
25-10-2008, 18:08
Tadeuszu, proszę, nie wypisuj tego ciągu liter, bo to jest zwykły wątek, a sugeruje, że nie każdy może wpisać tutaj post. Mam nadzieję,że nie o to Ci chodzi.

O Lawendo !!! Przyszłaś mi w sukurs !!! Tu gadamy o babach.

tadeusz50
25-10-2008, 18:12
Odpowiem tak jak niedawno mnie powiedziano, jestem dużym chłopczykiem i nie lubię jak mi się zwraca uwagę.

Lila
25-10-2008, 18:25
Odpowiem tak jak niedawno mnie powiedziano, jestem dużym chłopczykiem i nie lubię jak mi się zwraca uwagę.

Możesz sobie lubić albo nie.
Założyłam wątek do zabawy i nie chce mi się czytać wyrzutów .Zrozumiałeś ? Czy Łamiłebka który też założyłam,przenosi się do innych wątków ?

Wystarczy ,że inni sobie nie życzą.

tadeusz50
25-10-2008, 18:28
Lilu czyżbyś mi groziła klapsem?

lawenda
25-10-2008, 18:31

Przykro mi, że to tak odebrałeś, bo ja Cię nie pouczałam, zresztą nikogo nie pouczam,bo nie jestem do tego predysponowana/ jedynie prosiłam, a to jest kolosalna różnica i właśnie takie niezrozumienie rodzi napięcia i złośliwości

Lila
25-10-2008, 18:34
Lilu czyżbyś mi groziła klapsem?

Do licha .Czy jesteś tępy czy tylko udajesz ?

Jeszcze raz piszę po polsku.Założyłam wątek do zabawy.Przenoszenie jej na inne wątki nie wszystkim się podoba.Zaryzykuję twierdzenie,że niewielu się podoba.
Mam żałować ,że w ogóle go otworzyłam ?

ps.mnie jest wszystko jedno,ale pamiętam ,że tym autobusem nie jadę sama.
ps 2 .nie chce mi się już strzępić języka.Zrobiłam co do mnie należy i o co mnie proszono.

tadeusz50
25-10-2008, 18:45
Lilu zastosuję się do Twojej prośby. Zastanawiam się jednak nad tym,, że nie ja byłem pierwszy w przenoszeniu tego wątka z szyfrem a mnie zwróciłaś uwagę. Możesz wyjaśnić czemu?

Mar-Basia
25-10-2008, 18:59
Przypominam !!!

Język Kenny jest na osobnym wątku.Cieszę się ,że się przyjął.:D Ale drażni innych forumowiczów,podobnie jak kiedyś pisanie gwarą ....
Uprasza się obywatelki i obywateli do przejścia na właściwy wątek.O le !!!!

Ps.O co chodzi z wnusiem i szczęką ? Cuś nie wiem ?:rolleyes:

Lila, cos Ty tak na obywatelki i obywatele - my juz nie w PRLu, toc to Rzeczpospolita Pan i Panow.:confused:

Lila
25-10-2008, 20:01
Lilu zastosuję się do Twojej prośby. Zastanawiam się jednak nad tym,, że nie ja byłem pierwszy w przenoszeniu tego wątka z szyfrem a mnie zwróciłaś uwagę. Możesz wyjaśnić czemu?

Tadziu....:D :D

Zlituj się nad biednym kobiciskiem i nie każ mi wyjaśniać.
Jest w porządku.
Pozdrawiam serdecznie.

emka46
25-10-2008, 20:28
w języku Kenny przeniosłam do własciwego wątku.

Mar-Basia
26-10-2008, 00:14
Cytat:

Po długiej chorobie zmarła gwiazda polskiej estrady Danuta Rinn

21.12.2006
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/32/40_680341_1_d_2310.jpg (http://opole.naszemiasto.pl/zdjecie/680341_60_1.html)
Jej największe przeboje - "Gdzie ci mężczyźni" i "Kto ma tyle wdzięku" - napisane zostały początkowo dla innych piosenkarek. Danuta Rinn stwierdziła jednak, że nie ma sensu, by ładna śpiewała o tym, że jest ładna. Przekonała autorów, że to kawałki dla niej. Pewnie gdyby nie jej interpretacja, piosenka "Gdzie ci mężczyźni", nigdy nie stała by się przebojem. W kabarecie Jana Pietrzaka śpiewał ją ktoś, kto jej nie lubił i nie rozumiał. Tymczasem po opolskim Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej stała się hitem.
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/74/40_680341_2_m_9506.jpg (http://opole.naszemiasto.pl/zdjecie/680341_60_2.html)
Sama Danuta Rinn, na przekór swoim warunkom, bo szczupła nigdy nie była, w uznaniu za niespotykany wdzięk, została Miss Obiektywu. Był to rok 1974.
Gdzie te chłopy?

Przez ponad 30 lat pytała o "te chłopy". Twierdziła, że mężczyzna musi być: mądry, odpowiedzialny, czuły, ciepły i z poczuciem humoru. To wystarczy. Była dwukrotnie zamężna. Ze swojej tuszy uczyniła atut, pokazując kobietom takim jak ona, że nie muszą się w byle jakich szmatach ukrywać w domach. A dobry nastrój i uśmiech zatuszuje wszystkie mankamenty urody.

Danuta Rinn zmarła we wtorek późnym wieczorem w Skolimowie. Miała 70 lat. Była najprawdziwszą "Polską Babą", taką o jakiej śpiewała przez lata.

http://opole.naszemiasto.pl/wydarzenia/680341.html

Koniec cytatu.

Bierzcie z niej przyklad. Uwielbialam jej humor. ;)

Pani Slowikowa
26-10-2008, 00:25
Ale Basiu Danuta Rinn umarla 2 lata temu..

http://www.youtube.com/watch?v=EsORGc0wSgc

Mar-Basia
26-10-2008, 00:55
Ale Basiu Danuta Rinn umarla 2 lata temu..

http://www.youtube.com/watch?v=EsORGc0wSgc

Joasiu, data jest napisana u samej gory, okularki, robimy sie seniorkami, matronami........ojojojojoj :rolleyes:

No i co, ze zmarla dwa lata temu, byla prawdziwa "polska baba" - chyba tego nie zaprzeczysz, ze nie na temat?. Strasznie fajna spiewaczka, bardzo ja lubilam. ;)

Pani Slowikowa
26-10-2008, 01:06
Joasiu, data jest napisana u samej gory, okularki, robimy sie seniorkami, matronami........ojojojojoj :rolleyes:

No i co, ze zmarla dwa lata temu, byla prawdziwa "polska baba" - chyba tego nie zaprzeczysz, ze nie na temat?. Strasznie fajna spiewaczka, bardzo ja lubilam.

I co tu bylo nie lubic??. ale to nijak sie ma do tego ze robimy sie matronami.. Ja sie nie robie zadna matrona:D A TY??:D

Pani Slowikowa
26-10-2008, 01:53
Ale babki te polskie babki!!:)

http://www.youtube.com/watch?v=xMOaxL85P2I&feature=related

aannaa235
26-10-2008, 07:05
Baby oj baby
ale lubicie sie szczypać:confused:

tadeusz50
26-10-2008, 07:22
Aniu przecież nie były by babami gdyby się nie szczypały.

Jadzia P.
26-10-2008, 08:17
A ja nie lubiłam Danuty Rinn.

tadeusz50
26-10-2008, 08:33
Gdybyśmy wszyscy lubili lub nie lubili pewnych osób to byłoby cholernie nudno. Tym właśnie się różnimy i niech tak zostanie.

Jadzia P.
26-10-2008, 08:35
Też tak myślę , Tadeuszu :D

Alsko
26-10-2008, 09:03
Danuta Rinn śpiewała piosenkę "Polska baba" z bardzo dobrym tekstem.
Nie mogę tego znaleźć w necie :confused:

Mar-Basia
26-10-2008, 12:50
Danuta Rinn śpiewała piosenkę "Polska baba" z bardzo dobrym tekstem.
Nie mogę tego znaleźć w necie :confused:

Alsko, Kangurek znalazl i wstawil dla Ciebie:

Danuta Rinn - Polska baba
http://www.voila.pl/119/1eob6/?1

Nie ma to jak "solidarnosc". Kangurku, dzieki.;)

Pani Slowikowa
26-10-2008, 14:36
A ja nie lubiłam Danuty Rinn.

A dlaczego jej nie lubilas??

Alsko
26-10-2008, 14:45
Alsko, Kangurek znalazl i wstawil dla Ciebie:
Danuta Rinn - Polska baba
MarBasiu, znalazłam i podziękowałam Wam obojgu na tamtym wątku :):D

senior A.P.
27-10-2008, 09:07
Uwazajcie na te baby,ktorych wszedzie pelno z ich wyspecjalizowanym zachowaniem !