PDA

View Full Version : Jestem po lekturze i chętnie udostępnię


araukaria
12-12-2006, 22:14
Jestem po lekturze książek Michała Tombaka
- Jak żyć długo i zdrowo
- Uleczyć nieuleczalne
- Czy można żyć 150 lat
Ksiażki te są w formie tzw. ebboków (książki elektroniczne)
Osobom które będą zainteresowane tymi pozycjami mogę je udostępnić. Wystarczy jak zainteresowana osoba w prywatnej wiadomości do mnie poda swój adres e-meil. Nie będę ich "streszczała" a zacytuję "od wydawcy".
Cytuję: "O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty, natrętnie reklamowane sposoby odchudzania i odmładzania. Wszystkich się w ten sposób łudzi, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem na nasze zdrowie, tak jak na trapiące choroby pracujemy latami. Pełnia zdrowia to nie cudowne środki uzdrawiające, odmładzające lub odchudzające ale życie w rytmie natury.
Ta właśnie filozofia jest motywem przewodnim niniejszej książki. Zawiera niezwykłe, nigdzie jeszcze nie publikowane recepty, które nie tylko pozwalają utrzymać pełnię zdrowia, ale dają też szansę na pozbycie się wielu trapiących nas dolegliwości.
Autor książki - Michał Tombak stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie. Nie ma tutaj diety cud, są tylko cudownie przepisy na jego pielęgnowanie i ratowanie. Nie znajdziecie też tutaj państwo rygorystycznych przepisów liczenia kalorii, są proste i oczywiste, zgodne z naturą zasady odżywiania.
Autor wyraźnie zaznacza, że zdrowie to nie tylko jedzenie, jak chce twórców diet-cud. Zdrowie to przede wszystkim ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy, jak dbamy o nasze ciało i psychikę. kto nie rozumie tego prawa nie jest na prawdę w stanie nikogo uleczyć.
Niezwykłe, często szokujące, choć jednocześnie niebywale skuteczne są przepisy Michała Tombaka na oczyszczanie organizmu. Nie znajdziecie ich Państwo nigdzie indziej. Oparte są na tysiącletnich tradycjach naturalnej medycyny Wschodu i Zachodu. Są elementem pomijanym przez nowoczesną medycynę.
Najciekawszy wniosek z tej książki zawiera się w znanej myśli: zdrowie jest w naszych rękach. Co więcej książka autora umożliwia samodzielne, nieinwazyjne leczenie w domu z wykorzystaniem naturalnych, łatwo dostępnych składników, bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego.
Serdecznie zapraszamy do lektury." koniec cytatu.Moja rekomendacja..... warto przeczytać.

araukaria
13-12-2006, 16:25
Ula - zaraz wyślę. Proszę napisać czy "dofrunęły"

urszula-kol
13-12-2006, 19:14
Dziękuję,odebrałam.Zapisałam w "moje książki elektroniczne", ale jeszcze nie rozpakowałam.

araukaria
13-12-2006, 20:31
Krystynko.... zaraz wyślę wszystkie.... bo mam spakowane. Daj znać czy dotrą. Dużo zdrówka życzę.:)

jolita
13-12-2006, 23:54
Araukario jak będziesz w blogu "o Przemencie" bądź uprzejma kliknij w jego górną część i sfinalizuj zadanie... Ja niestety jak zwykle niesforna i wścibska staruszka kliknęłam nie tam gdzie trzeba...więc Tobie pozostawiam "ratowanie honoru rodziny'...:) :)

jolita
14-12-2006, 16:57
nie dokonałam tam przewidywanej dla czytelnika czynności, ale przyznam, że mam duże kłopoty z wejściem na stronkę (może zbyt wiele czytelników) =^-^=:)

araukaria
14-12-2006, 18:15
Przykro mi,że masz problemy z wejściem na stronkę. Znam ten "ból" bo go doświadczam na własnej skórze.... i ostatnio między innymi z tego powodu tam sporadycznie bywam. W czym tkwi problem... nie wiem i nie mam zamiaru go zgłębiać. Przeczekam "zły" okres... wróci później do normy. Takie jest moje "doświadczenie z tym portalem.

Niestety tym razem będę mało uprzejma.... nie kliknę Jolito w czerwony pasek. Wiem, że moje bazgroły kieruję do ściśle określonej grupy "przechodniów internetowych" dla których ta miejscowość "coś" znaczy. I właśnie dla nich piszę, aby wiedzieli skąd "ich korzenie". Wiem.... bo w prywatnych listach kierowanych na skrzynkę "napisz do mnie" (tak na marginesie dlaczego ta opcja u Ciebie jest nieaktywna?) często dzielą się spostrzeżeniami i dopytują o źródło mojej wiedzy w danym zagadnieniu. Początkowo "nie bardzo" odpowiadała mi taka forma (prawie żadnych publicznych komci) a i odpowiedzi interlokutorom wymaga bardzo dużo czasu... ale teraz mimo, że to nadal bardzo czasochłonne rozmowy jestem usatysfakcjonowana. Dzięki tej stronce "spotykam" w necie starych znajomych a bardzo często najpierw ich potomstwo.

jolita
14-12-2006, 21:28
Araukario - szkoda, bo już Cię zaprotegowałam, a na poparcie napewno mogłabyś liczyć no i ten "honor rodziny"....Sprawę braku kontaktu zgłosiłam - mam nadzieję, że w dobre ręce.
Jestem mocno zmartwiona, że w piątek znów będę wyłączona z kontaktu z ami, a już nawet mam nr.GG do Kariny I i Kariny II, ale o tym w innym miejscu....Pozdrówka

araukaria
26-12-2006, 10:56
:) Witaj Arisza.... zaraz wyślę. Daj znać jak "dofruną"

araukaria
29-12-2006, 18:17
Chętnie spełnię Twoją prośbę .... ale jest pewne ALE.:confused: Nie podałaś w prywatnej wiadomości adresu na który mam wysłać książki. Pozdrawiam.....

jolita
07-01-2007, 22:26
http://img129.imageshack.us/img129/1379/dobloganr4hu6.jpg (http://imageshack.us) Zainteresowanym wymianą lektury podaję namiar:
www.podaj.net (znów się nie"świeci" - to może przez:
Piotrowicz.info - Paweł Adam Piotrowicz )
http://img129.imageshack.us/img129/1379/dobloganr4hu6.jpg (http://imageshack.us)
O.K. zaświtało się....

iwo1111
08-01-2007, 13:23
Jolitko, czy korzystałaś z tej wymiany? Wygląda to dość ciekawie, tylko nie wiem czy działa równie dobrze.

jolita
08-01-2007, 14:35
nie korzystałam - moje możliwości wzrokowe zawładnął całkowicie laptuś + Angora + tv-ulubiona stacja...(coś to niegramatycznie napisało się ale na karku usiadł mi leń...

araukaria
08-01-2007, 16:43
.....Jolu za link. Napewno "zajdę tam" i "oblukam" co w trawie piszczy..... no i swoimi odczuciami się podzielę "przy okazji". Osobiście książek kupuje coraz mniej - bardziej "przypasowały" mi eeboki. Nie trzeba ich odkurzać...:D :D Ale mimo wszystko "Książka" to zawsze "Książka".

urszula-kol
08-01-2007, 17:18
Geniu zaczęłam czytać eeboki od Ciebie.Bardzo ciekawe i dobrze się czyta.Tylko mam pytanie :co zrobić jak skończę na jakiejś stronie i np.jutro chcę czytać dalej.Czy muszę wszystko
uruchamiać od początku i zapamiętać nr.strony ,czy jest sposób żeby od razu znależć się w tym miejscu w którym skończyłam.

araukaria
08-01-2007, 17:39
Geniu zaczęłam czytać eeboki od Ciebie.Bardzo ciekawe i dobrze się czyta.Tylko mam pytanie :co zrobić jak skończę na jakiejś stronie i np.jutro chcę czytać dalej.Czy muszę wszystko
uruchamiać od początku i zapamiętać nr.strony ,czy jest sposób żeby od razu znależć się w tym miejscu w którym skończyłam.
"Chiba" nie ma innego sposobu.... przynajmniej ja go nieznam.
Miłego czytania.... jak bedziesz po lekturze to "pogadamy" na temat zawartych tam "receptur".:)

araukaria
11-01-2007, 18:41
Hanka93.... Viszna.... zaraz wyślę....

jolita
11-01-2007, 19:44
dot.prywatnej wiadomości. Czyżbyś uważała, że emeryci w ogóle nie mieli dostać podwyżki, a tylko lekarze?

araukaria
10-02-2007, 15:46
Miasto w którym mieszkam z wyboru:) , dziś obchodzi swe urodziny..... dopiero 81..... Miasto z morza i marzeń.... tak mawiają mieszkańcy i........ Zainteresowanym mogę wysłać książkę (plik pdf) po uprzednim podaniu adresu emeil na priv.

Jadka.Z
13-02-2007, 12:26
Araukario. Bardzo chciałabym przeczytać o tym jak zdrowo żyć ale nie wiem jak podać Ci mój adres email. Nie potrafię wysłać do Ciebie widomości na priv. trochę jestem zażenowana że ciagle napotykam schody.

araukaria
13-02-2007, 18:19
Araukario. Bardzo chciałabym przeczytać o tym jak zdrowo żyć ale nie wiem jak podać Ci mój adres email. Nie potrafię wysłać do Ciebie widomości na priv. trochę jestem zażenowana że ciagle napotykam schody.
No i bardzo dobrze, że pytasz. Pomogę Tobie rozwiązać ten problem.
Otwierasz strone Senior Cafe i logujesz się na forum.
Po prawej stronie u góry strony pod napisem ...Witaj Jadka będzie napis "Prywatne wiadomości" (kolorem czerwonym) i w ten napis klikasz. Otworzy się strona.... skrzynka odbiorcza. Po lewej stronie jest menu..... z którego wybierasz.... wyślij nową wiadomość.... otworzy się "kartka" do napisania prywatnej wiadomości..... wpisujesz adresata ...treść i dajesz zatwierdź. Powodzenia.:) Oczekuję od Ciebie prywatnej wiadomości. Pozdrówki.....

Jadka.Z
14-02-2007, 13:04
Araukario. Pod napisem: witaj Jadka nie ma czerwonego napisu"prywatne wiadomości" Jest natomiast: ostatnio zalogowany i nic więcej.

Nika
14-02-2007, 15:45
Czytałam wszystkie Tombaki, mam je w domu i często do porad owych zaglądam, z niektórych korzystam.Bardzo polecam tę lekturę tym, którzy interesują się medycyną naturalną oraz nietypowym leczeniem różnych dolegliwości.Stosowałam z powodzeniem jego kuracje cytrynowe i czosnkowo-miodowe. Działa.

araukaria
14-02-2007, 17:48
Araukario. Pod napisem: witaj Jadka nie ma czerwonego napisu"prywatne wiadomości" Jest natomiast: ostatnio zalogowany i nic więcej.
Teraz Tobie Jadko pokarzę jaki mam widok po zalogowaniu się w Kafejce....
Witaj, araukaria.
Ostatnio zalogowany: Dzisiaj o 13:39
Prywatne Wiadomości: 0 nie przeczytanych

i klikniesz w ten napis....Prywatne wiadomości...... oczywiście swój jak się zalogujesz:)

urszula-kol
15-02-2007, 08:44
Otrzymałam książkę, dziękuję bardzo. Zaczynam czytać.

araukaria
23-02-2007, 15:50
Przepraszam, że z takim opóźnieniem bo dopiero dziś wysyłam książki o które prosiłyście.... ale niestety siła wyższa... moja choroba. Pozdrawiam..... i miłej lektury życzę.

Jadka.Z
28-02-2007, 12:57
Araukario serdecznie dziękuję za otrzymane księżki.Czytam i zastanawiam się co potrafię zastosować. Może zastosowanie tych zaleceń sprawi że będę się czuła zdrowsza. Z całą pewnością mój organizm jest mocno zatruty. Jeszcze raz dzięki.

jolita
03-03-2007, 01:35
125Dziś125Międzynarodowy125Dzień125Pisarza125

araukaria
05-03-2007, 15:51
Wysłałam.... miłej lektury. Pozdrawiam

bozena
11-04-2007, 09:03
Serdecznie witam Araukario. Na tej stronce znalazłam się , gdyż usilnie poszukuję książek Tombaka. Bardzo mnie interesuje jego podejście do zdrowia i bardzo chciałabym poczytać . proszę prześlij mi te książki, nadmieniam że jestem nowym użytkownikiem i nie brardzo potrafię poruszać sie po tej stronce. Zyczę zdrowia i miłego dnia Bozena
bozenarobert@wp.pl

bozena
11-04-2007, 09:07
bozenarobert @wp.pl- bredzo proszę o przesłanie mi książek Michała Tombaka
- Jak żyć długo i zdrowo
- Uleczyć nieuleczalne
- Czy można żyć 150 lat
z pozdrowieniami bozena

an_inna
11-04-2007, 09:13
Bożenko, kłopoty araukarii jeszcze się chyba nie skończyły i nie bywa w klubiku.
http://wyruszmy-w-droge.blog.onet.pl/2,ID189816459,index.html
Niestety Tombaka nie mam. Poszukam w necie - może są e-booki?
Pozdrawiam

an_inna
11-04-2007, 09:18
Widzę, że te książki od araukarii są też w formie e-booków. Napisz Bożenko do dziewczyn, które je dostały od araukarii. Z pewnością udostępnią:)

aleksa5
11-04-2007, 11:24
Bożenko moge Ci pomóc.

Nika
12-04-2007, 16:58
822jak już pisałam we wczesniejszym poście-mam książki Tombaka w domu, gdybyś była z Krakowa /niestety Twój profil pusty-dlaczego?/ -mogłabym Ci je pożyczyć.Warto je przestudiować,gdyż zawierają wiele pozytecznych wskazówek, z niektórych skorzystałam z efektem pozytywnym.Pozdrawiam.

green
15-04-2007, 20:18
Gdybyście chciały się zastanowić , to jest możliwość utworzenia warsztatów profilaktyki zdrowia na podstawie uznanych praktyków medycyny naturalnej, dotyczącej najpierw ogólnych tematów, następnie w miarę potrzeb - warsztatów specjalistycznych dotyczących wąskich zagadnień. Pozdrawiam H.T.

destiny
27-04-2007, 00:25
Poszukuje e-booka:

Marek Lasota - "Donos na Wojtyłę "?

Jeśli ktoś jest w posiadaniu, to proszę o kontakt :)
b.

parus_mayor
04-08-2007, 18:58
Szukam dla chorego brata, ktory mial przelotny kontakt z nimi, ksiazek Michala Tombaka np. Uleczyc nieuleczalne.

Bylbym wdzieczny za pomoc.

Marcin
mjzbylut@gmail.com

urszula-kol
04-08-2007, 19:42
Parus_mayor wysłałam. W folderze są trzy ebooki: "Uleczyć nieuleczalne"cz.1 , "Jak żyć długo i zdrowo" i
"Czy można żyć 150lat".