PDA

View Full Version : Parlamentarzyści chcą pomóc seniorom - komentarze

ciekawski
30-09-2008, 17:53
Komentarz do artykułu: Parlamentarzyści chcą pomóc seniorom (http://www.senior.pl/147,0,Parlamentarzysci-chca-pomoc-seniorom,4581.html)
--------------------
Wczesnie sie obudzili chyba chodzi o nich samych.

bogda
30-09-2008, 20:44
Taaa...chyba jak się odziejemy w łachmany i pójdziemy z kosturami na sejm ....boją się o swoje tyłki przyzwyczajone do luksusu...

jolita
30-09-2008, 21:20
już częścią emerytów zajęli się...To ja wolę by mnie nie uszczęśliwiali. Niechaj nadal zajmują się sobą.

krystynacz46
30-09-2008, 21:55
Może jakieś wybory się zbliżają i potrzebują naszych głosów?

tadeusz50
07-10-2008, 08:51
Projekt karty seniora trafi w tym tygodniu do laski marszałkowskiej.
http://www.se.pl/archiwum/emerycie-powiedz-czego-potrzebujesz_74253.html

Kazik
08-10-2008, 01:01
Ponieważ Prezydent chce referendum w sprawie przekazania szpitali samorządom--to dziś Tusk wymyślił pytanie: chcesz zmian--czy ma być jak dotychczas. Sprytnie--prawda? Tyle że "zmiany to sprzedaż". Kupią lekarze przy wycenie 90% zużycia np. 3-letniego tomografu itp. później ustalą zakres usług [interna się nie opłaca] Jeżeli Państwo nie ma pieniędzy wystarczających dla szpitali--to prywatny będzie dokładał zamiast zarabiać? Może ludzie nie dadzą się nabrać na luksusowe darmowe prywatne szpitale. Chociaż jeżeli można uwierzyć w Irlandię--to takich będzie sporo.

gratka
10-10-2008, 11:07
W dziale "Prawa seniorów" toczy się dyskusja na ten sam temat. Zobaczcie, piszcie, zapraszam serdecznie.

hannabarbara
10-10-2008, 11:37
W dziale "Prawa seniorów" toczy się dyskusja na ten sam temat. Zobaczcie, piszcie, zapraszam serdecznie.
W związku z tym, że na forum są dwa wątki o tej samej tematyce mam zamiar zwrócić się do Admin o połączenie ich w jeden. Nie sprawdzam, który powstał pierwszy, ale z góry przepraszam osobę, która założyła podobny watek jako druga, że posty tam się znajdujące zostaną wcielone do pierwszego wątku.