PDA

View Full Version : Październik – herbaciany miesiąc - komentarze


bajbus
01-10-2008, 21:17
Komentarz do artykułu: Październik – herbaciany miesiąc (http://www.senior.pl/147,0,Pazdziernik-8211-herbaciany-miesiac,4595.html)
--------------------

Uwielbiam herbatę czarną, zieloną z cytryną i bez cytryny ale nigdy nie piłam herbaty z lodami. Ciekawe połączenie.

Jadzia P.
01-10-2008, 21:26
Lubię herbate i lubię pażdziernik pod warunkiem, że jest dookoło piękna, złota jesień.

Pani Slowikowa
01-10-2008, 21:51
Dzisiaj rano zamiast mojej ukochanej kawki wypilam potezny kubas zielonej herbaty. Nie powiem zebym po nim czula sie zbyt dobrze.. Czy wiecie cos na ten temat?

tadeusz50
01-10-2008, 21:56
Ja nic nie wiem z tego powodu,że herbaty prawie nie pijam.

mimoza
01-10-2008, 22:05
Herbatę pijam od dziecka. Zawsze lubiłam mocną i bardzo słodką. Potem przez lata piłam mocną gorzką. Teraz, od jakiegoś czasu z cytryną i miodem - ale zawsze czarną. Nie lubię herbat aromatyzowanych, ani zielonej. Już wolę ziółka (melisa, mięta). Jesień rzeczywiście jest dobrym czasem na picie gorącej herbaty,w miłym towarzystwie. Dobrze przy niej się myśli i rozmawia. Cz

Basia.
01-10-2008, 22:15
Herbatę pijam od dziecka. Zawsze lubiłam mocną i bardzo słodką. Potem przez lata piłam mocną gorzką. Teraz, od jakiegoś czasu z cytryną i miodem - ale zawsze czarną. Nie lubię herbat aromatyzowanych, ani zielonej. Już wolę ziółka (melisa, mięta). Jesień rzeczywiście jest dobrym czasem na picie gorącej herbaty,w miłym towarzystwie. Dobrze przy niej się myśli i rozmawia. Cz
musi być koniecznie czarna i mocna. :D Mogę się obejść bez kawy ale herbata obowiązkowo musi być koniecznie gorąca bez względu na porę roku. :D

Ludgarda
20-10-2008, 17:40
Lubię pić herbatę lipton,zieloną, czerwoną, a nawet czarną w zależności od chęci i zapotrzebowania. Zawsze w szklance i musi to być herbata mocna , pięknego kolorytu.Pijam też herbaty owocowe, jak na przykład teraz: malinową z echinaceą. Nieraz szczególnie mi smakują, ale nie zawsze. Herbaciany PAżDZIERNIK kojarzy mi się też z herbacianą różą,którą uwielbiam...:) :)

lawenda
20-10-2008, 19:10
Pewnie napiszę coś niepopularnego, ale ja kocham herbatę. Najlepsza jest biała, ale to bardzo drogi gatynek herbaty. Piłam kiedyś tylko zieloną i czerwoną bez dodatków. Teraz kupuje w herbaciarni mieszanki zielonej i mieszanki czarnej;- Zielona z dodatkami: wrzosu,nagietka,ananasa.
Czarna z dodatkami: imbiru, gałki muszkatatołowj,kardamonu,miłorzębu japońskiego,orzeszków coli, pieprzu i goździków.
Parzę je w zaparzaczu do herbaty.
Naprawdę to wspaniały napój i piję bez cukru z uwagi na pewne uwarunkowania.

krysta
20-10-2008, 19:28
A JA LUBIĘ HERBATKI owocowe/malinowe,żurawinowe itp/ ,lubię też herbatę zieloną ,no i czarną i jeszcze herbaty aromatyzowane, wszystkie .
Bez cukru.

krysta
20-10-2008, 19:29
Lawendo~! O mieszankach z herbaciarni nie wiedziałam. Skorzystam.Dziękuję

lawenda
20-10-2008, 19:56
KRYAlE, ale nie w zwykłej herbaciarni, gdzie podają herbatki, ja miałam na myśli specjalne sklepy z herbatami - różnistymi. Można też do mieszanki podawać dodatki wybrane przez siebie.

krysta
20-10-2008, 22:23
O takim sklepie właśnie myślałam.Dobrej nocy Lawendo

Nika
21-10-2008, 07:27
Dzień dobry!Rano zawsze kawa,ale herbatkę lubię we wszelkich wariantach-z cytryną i miodem, malinową ,jaśminową,imbirową..do zielonej/bez cukru/wciskam trochę soku z lionki,lepszy ma smak.

Nika
21-10-2008, 07:28
nie lubie tylko tzw.bawarki,czyli herbaty z mlekiem,którą często serwowano nam w dziciństwie do sniadania..