PDA

View Full Version : Radość


rajstopki3
05-10-2008, 17:20
Witajcie.
Nareszcie jestem emerytem i chętnie porozmawiam,
Cudowne Kobiety i Panowie,czyż to nie cudowne wreszcie odpocząć.:mad:

tadeusz50
05-10-2008, 17:30
Witaj rajstopki3
Miło cię powitać ale kim jesteś on czy ona, bo dość trudno się rozeznać. Rajstopki to żeńskie a emerytem męskie. I powiedz coś więcej o sobie

mimoza
05-10-2008, 20:41
Rajstopki - rozumiem Twoją euforię - oby trwała jak najdłużej. Emerytem być dobra rzecz, pod warunkiem, iż jest się w pełni sił i energii do dalszego działania tym razem na wybranych "polach" czego Tobie z serca życzę. I proszę jak Tadeusz - powiedz coś więcej o sobie. Cz

Małpa
05-10-2008, 20:44
Witajcie.
Nareszcie jestem emerytem i chętnie porozmawiam,
Cudowne Kobiety i Panowie,czyż to nie cudowne wreszcie odpocząć.:mad:Witaj,nie cieszysz się,że jesteś emerytem??,bo minka smutna:D

destiny
05-10-2008, 20:59
Czyżby w rajstopkach oczka poleciały ? ;)

Podejrzewam, że to Pan o dużym poczuciu humoru :D
Wszystko tu na opak...i radość i minki.

Ale szalenie podoba mi się login i przyznaję się, że jestem zaintrygowana.

Mam nadzieję, że Pan rozwinie skrzydła i poda coś więcej o sobie,
bo niby chce rozmawiać..ale jeszcze nie wiemy na jaki temat...

Miłego wieczoru życzę :)

Malwina
05-10-2008, 21:24
DEstiny masz rację loginek kabaretowy tez mi sie bardzo podoba...a apropo's emerytury.Jestem od marca, ale na 1/2 etatu dalej pracuję - jest mi bosko, ale ciągle nie mam czasu- a moze to ja wolniej sie poruszam... a wogóle co to jest czas?

frida
05-10-2008, 21:28
myslę,że czas to indywidualna przestrzeń biegu wytworzona przez człowieka i z człowiekiem umiera...a tak jakoś mi się powiedziało ..pozdrawiam malwinko

Malwina
05-10-2008, 21:41
A tak Ci sie niegłupio chlapnęło...Frido

Mar-Basia
05-10-2008, 21:49
DEstiny masz rację loginek kabaretowy tez mi sie bardzo podoba...a apropo's emerytury.Jestem od marca, ale na 1/2 etatu dalej pracuję - jest mi bosko, ale ciągle nie mam czasu- a moze to ja wolniej sie poruszam... a wogóle co to jest czas?
Malwinko, znalazlam ciekawe przyslowie Afrykanskie:

cytuje

Przy stworzeniu Bog dal Europejczykom zegar, a Afrykanczykom czas.:cool:

destiny
05-10-2008, 21:50
...biorąc pod uwagę stopkę fridy o kobietach, jak wyglądałoby to w odniesieniu do mężczyzn :confused:

Malwina
05-10-2008, 22:18
Gorzkie to Marbelko,dla nas- oni szczęśliwsi...myślę, ze nie ma co do tego mieszac pana Boga,bo wszystko co jest- fundujemy sobie sami.....myślę......

jakempa
05-10-2008, 23:36
Witaj Rajstopki3, nie przejmuj się głupimi uwagami,na tych forach można pogadać z różnymi ludżmi na tematy które ciebie interesują, jesteś z Polkowic zawitaj na wątek dolnośląski i dołącz do nas, Dolnoślązaków, ja też jestem w najlepszym okresie swego życia, na wymarzonej emeryturze i ztego powodu jestem wciąż zadowolona i szczęśliwa, Cudny etap życia , tylko trzeba umieć z tego się cieszyć, życzę CI RAJU W STĄPANIU na 3 conajmniej biegu, tak trzymaj z nami,

Mar-Basia
05-10-2008, 23:39
Witaj Rajstopki3, nie przejmuj się głupimi uwagami,na tych forach można pogadać z różnymi ludżmi na tematy które ciebie interesują, jesteś z Polkowic zawitaj na wątek dolnośląski i dołącz do nas, Dolnoślązaków, ja też jestem w najlepszym okresie swego życia, na wymarzonej emeryturze i ztego powodu jestem wciąż zadowolona i szczęśliwa, Cudny etap życia , tylko trzeba umieć z tego się cieszyć, życzę CI RAJU W STĄPANIU na 3 conajmniej biegu, tak trzymaj z nami,

Hmmmmmm........bez komentarza.:D

Lila
06-10-2008, 00:30
Witaj Rajstopki3, nie przejmuj się głupimi uwagami,na tych forach można pogadać z różnymi ludżmi na tematy które ciebie interesują, jesteś z Polkowic zawitaj na wątek dolnośląski i dołącz do nas, Dolnoślązaków, ja też jestem w najlepszym okresie swego życia, na wymarzonej emeryturze i ztego powodu jestem wciąż zadowolona i szczęśliwa, Cudny etap życia , tylko trzeba umieć z tego się cieszyć, życzę CI RAJU W STĄPANIU na 3 conajmniej biegu, tak trzymaj z nami,

Pięknie powiedziane.
Jak byłabym rajstopkami ,to natychmiast przerobiłabym się na kaBaretki i pogalopowałabym do Baru - upić się na smutno.

jakempa
06-10-2008, 13:47
Lilu, a dlaczego upić się na smutno? Ja jak piję to po to by się rozweselić, a kabaretki pasują bardziej do restauracji niż do baru, ale już się robi chłodno i bez rajstopek nigdzie nie wyjdziesz, chyba,że założysz pończoszki.

tadeusz50
06-10-2008, 13:56
rajstopki3
Coś mnie się wydaje, że rajstopki3 zakpiło sobie z nas. Napisało jednego posta otwierając jeden wątek i milczy. Piszę w osobie nijakiej bo nie wiadomo co to jest. Na apele nie chce się odezwać toja przestaję się do onego odzywać. Może zmienię zdanie ale to jest niezależne odemnie.