PDA

View Full Version : Co sadzicie o jasnowidzach ?

senior A.P.
06-10-2008, 14:05
Na roznych stronach internetowych spotykamy sie z "opowiadaniami" jasnowidzow.
Mamy ich w Polsce i na calym swiecie , co ciekawe,ze przewidzieli nawet obecny krach na gieldach ,korupcje w bankach ,jak finansowy kryzys swiatowy.
W Polsce jest podobno jeden z najlepszych jasnowidzow ,niektorzy uwazaja za takiego czlowieka o nazwisku Jan Czekajewski.
Sa to wyjatkowi ludzie ale czy faktycznie znaja oni to co Polske i swiat czeka ???
Skad takie zdolnosci prorocze ?

senior A.P.
06-10-2008, 14:31
Juz mialem telefon ,ze Jan Czekajewski nie mieszka w Polsce od dawna,mieszka w USA,moze uda mi sie z nim skontaktowac.
Podtwierdzono fakt ,ze swietnie przewiduje i "jasno-widzi".

Lila
06-10-2008, 15:49
Eeee tam ,jakiś amerykański.Kryzysu nie przewidział,widać.
Najlepszy jasnowidz mieszka w Człuchowie.Nawet policja korzysta z jego usług.Nie do wiary,a prawda jednak.

ps.a po co Ci jasnowidz ? Chcesz wiedzieć ,który bank nie upadnie ?

babciela
06-10-2008, 19:00
Czekajewski-nazwisko bardzo z Czestochowy.Jeden z braci Czekajewskich(w USA dwoch) otarł sie o nagrde Nobla z dziedziny fizyki jadrowej.Ale zeden z nich -jasnowidzem...

Babcia Iwa
06-10-2008, 19:30
Sceptycznie podchodzę do jasnowidztwa. Ja też potrafię przewidzieć niekiedy różne nie miłe przeważnie zdarzenia ale nazywam to intuicją. Mój syn jak coś zmalował to ja wiedziałam na zapas. W rodzinie żartobliwie nazywają mnie "czarownicą".

Alladynka
06-10-2008, 21:06
Sceptycznie podchodzę do jasnowidztwa. Ja też potrafię przewidzieć niekiedy różne nie miłe przeważnie zdarzenia ale nazywam to intuicją. Mój syn jak coś zmalował to ja wiedziałam na zapas. W rodzinie żartobliwie nazywają mnie "czarownicą".

Syn dorosły to nastał pewnie czas na przewidywanie miłych zdarzeń. Proponuje na początek numerki totka .:)

Babcia Iwa
06-10-2008, 22:38
Tego to mi nie dano przewidzieć. A chciało by się. Rodziny było by więcej i przyjaciół. A- tak siedź sama i nie zawracaj głowy.Może by jeszcze trzeba było by pomóc, no też coś.......

senior A.P.
07-10-2008, 09:58
Ja tez troche jasno-widze ale do czytania zakladam okulary, przez ktore wcale nie widze przyszlosci rozowo.
Co do intuicji to nalezy wiedziec ,ze jest wrodzona i gdy jest dobrze pielegnowana w odpowiednich rodach to i dobra przyszlosc przynosi.

senior A.P.
10-10-2008, 20:35
Niestety jasno-widze co sie z bankami na swiecie dzieje,dobrze,ze na seniorku spokoj - tak trzymac ,tylko spokoj moze nas uratowac .

Lila
10-10-2008, 22:36
Dzisiaj jeden z analityków finansowych powiedział,że najlepsze miejsce dla dolara to własny materac.

senior A.P.
11-10-2008, 10:16
Nie radze !
Szykuje sie wymiana dolarow i to dosc szybkimi krokami.
Zaslyszane z nieoficjalnych zrodel w sieci.
Nareszcie koniec falszywych dolarow.
Stwierdzaja "jasno-widzowie".

mamuk
11-10-2008, 10:33
A może złoto:D

senior A.P.
11-10-2008, 10:40
Zloto pytasz ?
Ze zlotem ciezka sprawa - na wadze w prawdzie nie traci ale w cene rosnie.
Gdzie sie podzialy te zlote czasy ?
Praca,byla i pieniadz a zlota od ruskich "skolko ugodna" !

mamuk
11-10-2008, 11:08
Przewiduję ze wrócą:D :D

senior A.P.
11-10-2008, 12:58
Dobre czasy czy Rosjanie ???

mamuk
11-10-2008, 13:54
No nie !!Tykoo nie oni.
Ale dobre czasy:D :D

Koteczek i Myszka
11-10-2008, 14:02
SENIORZE a gdzie wyczytales takie bzdury ze beda wymieniac dolary??????????? Jak mieszkasz w USA to wiesz ze sa w obiegu nowe banknoty 5,10,20,50 i 100!!!! Nic o tym nie slyszalam. Moze slyszales ze Arabowie chca wprowadzic swoja walute?

senior A.P.
12-10-2008, 09:56
Wlasnie chodzi o to aby od Arabow sciagnac jako makulature wszystkie falszywe dolary,dlatego pojawil sie trzeci kolor dolarow.
Ameryka Polnocna przygotowuje sie do jednej wspolnej waluty (USA i Kanada z mozliwoscia dolaczenia innych amerykanskich przyjaznych panstw),ktorej nazwa jeszcze jest nie zaklepana .
Wszystko to wyczytalem w "gwiazdach",podtwiedzenie zas otrzymalem z "fusow".

senior A.P.
22-12-2008, 17:22
Wigilia sie zbliza czas na wrozby.
Aby w Wigile z rana zadna seniorka z pustym wiadrem drogi wam nie przeszla !
Najlepiej pierwszego spotkac mlodego chlopaka.

waclaw46
22-12-2008, 21:57
Jasnowidz to człowiek który jasno widzi,mogę opracować każdemu opinię za 500 USD promocja do końca roku płacisz oczekujesz opinii ale nie licz że ona się spełni.Musi być kwota czym wyższa to opinia na pewno prawdziwa-psychologia.

Lila
22-12-2008, 21:59
Jasnowidz to człowiek który jasno widzi,mogę opracować każdemu opinię za 500 USD promocja do końca roku płacisz oczekujesz opinii ale nie licz że ona się spełni.Musi być kwota czym wyższa to opinia na pewno prawdziwa-psychologia.

Te 500 dolców to promocja niby ?

senior A.P.
22-12-2008, 22:04
Jak na poczatkujacego to nawet tanio !
Ja dam wiecej jak obcy kapitalisci wyniosa sie z Polski.
Przedplata 1K$.

Lila
22-12-2008, 22:10
Jak na poczatkujacego to nawet tanio !
Ja dam wiecej jak obcy kapitalisci wyniosa sie z Polski.
Przedplata 1K$.

Podam Ci numer konta do przelewu.
Ja Ci to przepowiem ,co mi zależy?

senior A.P.
22-12-2008, 22:18
Z bankow i przelewow przestalem korzystac.Ostatnio pieniadze przekazuje do reki.
Nie zauwazylas ,ze z powodu bankow nawet J.Owsiak pada z orkiestra swiateczna ?

Lila
22-12-2008, 22:21
Z bankow i przelewow przestalem korzystac.Ostatnio pieniadze przekazuje do reki.
Nie zauwazylas ,ze z powodu bankow nawet J.Owsiak pada z orkiestra swiateczna ?

Nic nie wiem o tym ????

ps.aleś się wywinął,chytrusie.

senior A.P.
22-12-2008, 22:24
Nic nie wywinalem ,nawet Ci dalem do zrozumienia,ze pieniadze daje do reki.
Swiateczna orkiestra J.O - kaput !

waclaw46
22-12-2008, 23:18
Jak by obcy kapitaliści wynieśli by się z Polski to nie było by na emerytury a nie mówiąc o rentach,na Ukrainie jak mi opowiadali przez 3 miesiące nie otrzymywali emerytury ,no i przezyli.

Malgorzata 50
23-12-2008, 02:06
Na roznych stronach internetowych spotykamy sie z "opowiadaniami" jasnowidzow.
Mamy ich w Polsce i na calym swiecie , co ciekawe,ze przewidzieli nawet obecny krach na gieldach ,korupcje w bankach ,jak finansowy kryzys swiatowy.
W Polsce jest podobno jeden z najlepszych jasnowidzow ,niektorzy uwazaja za takiego czlowieka o nazwisku Jan Czekajewski.
Sa to wyjatkowi ludzie ale czy faktycznie znaja oni to co Polske i swiat czeka ???
Skad takie zdolnosci prorocze ?
Nie kokietuj ..podrabiani jasnowidze się nie liczą:D

senior A.P.
23-12-2008, 11:58
Malgoska !
Jutro przepowiem Ci przyszlosc ,przeciez wiesz,ze Cie polubilem - za otwartosc !
Wroze za darmo ale tylko raz do roku w Wigilie BN.
"Wesole jest zycie staruszka !"

gratka
26-12-2008, 12:32
Wierzę w intuicję. Bywa tak, że idę ulicą i zaczynam myśleć o dawno niewidzianej osobie. I ta osoba wychodzi mi naprzeciw z za najbliższego rogu.
Widziałam różne eksperymenty z wahadełkiem. Między innymi w kilku pudełkach umieszczaliśmy różne substancje i różdżkarz miał określić posługując się wahadełkiem, co jest szkodliwe, co obojętne, a co jadalne. Trafiał bez pudła.

Wodniczka
26-12-2008, 14:13
Lila ...potwierdzam ,że Krzysztof J mieszka w Człuchowie, ale osobiście z jego jasno-widzenia nie korzystałam, znam go osobiście, dużo o nim piszą np. w Dzienniku Bałtyckim, gdzie odpowiada na listy zainteresowanych ,osobiście lubię czytać jego komentarze.

senior A.P.
27-12-2008, 12:32
Rok 2009 bedzie dla Polski decydujacy - byc albo nie byc !

ostatek
27-12-2008, 19:29
W każdym roku Pan Krzysztof J. opracowuje przepowiednie dla Polski (w u.r. przewidział kryzys bankowy). Nie podaję nazwy miesięcznika, żeby uniknąć posądzeń o reklamę tegoż. Jeśli chcecie - mogę zrobić błyskawiczny skrócik na 2009. :)

tadeusz50
27-12-2008, 20:00
Proponuję abyś zrobiła ten skrót Ostatku. Wolę Twój niż kogoś innego.

Konto usunięte
27-12-2008, 20:00
Ostatku !!! Ja chcę..!

Malwina
27-12-2008, 20:08
Od paru lat zbieram pzrepowiednie Jackowskiego dla Polski i czy chcemy , czy nie spełniaja sie w większosci...przeczytajcie ksiązkę K.Jackowskiego na temat jego jasnowidzenia,(nie pamietam tytułu)- jest to ewenement rzadko spotykany, ale spotykany....i bardzo ciekawy i niektórzy z nas też "to " mają , ale nie pielęgnowane umiera.....wierzcie mi, wiem cos na ten temat.....i nie trzeba sie śmiać z ludzi, którzy więcej wiedzą, widzą i czują- to dla nich samych ( i dla ich rodzin)częstokroć pzrekleństwo....

ostatek
27-12-2008, 21:11
"Przed nami trudny okres. K. Jackowski mówi o styczniu, lutym i marcu. Zaznacza jednak, ze stopniowe uspokojenie nastąpi w kwietniu i potrwa do czerwca. W lipcu widzi kolejne bardzo poważne załamanie na świecie. Wyczuwa też zbliżający się konflikt zbrojny. Najpierw mały, który potem przerodzi się w coś poważniejszego. Zacznie się od prowokacji. – Wyczuwam wyraźne zagrożenie wojenne – powtarza jasnowidz z Człuchowa. Czuję, że w mózgach niektórych ludzi rodzi się wojna, [...] która może rozpocząć się od uderzenia na Iran. Kryzys gospodarczy w końcu dotrze do Polski. Jackowski wróży kłopoty z naszymi bankami. Jeśli chodzi o sprawy polityczne, nie przewiduje wielkich zmian. – Przedterminowych wyborów nie widzę. Niewiele się zmieni - podkreśla."
Krzysztof Domarecki (w komentarzu do wizji K.J. na spotkaniu w dn. 26.X.) uważa, że "kryzys finansowy i groźba ataku na Iran to jeden ze sposobów, którymi Zachód próbuje podtrzymać swą dominację na świecie. Tymczasem ta dominacja się kończy, pojawił się już nowy świat, który wcale nie jest światem globalnym. Reprezentują go m.in. Chiny, które nie są zainteresowane konfliktem i chcą spokojnie doprowadzić swój kraj do pozycji numer jeden na świecie".

ostatek
27-12-2008, 23:56
Polska 2009: względny spokój i potężne zmiany za progiem.
Niestety Polskę również dosięgnie kryzys i będzie on bezpośrednio związany z tym, co wydarzy się na rynkach światowych. Jednak rok 2009 to – pomimo problemów – czas względnego spokoju, gdyż dopiero następne lata przyniosą znacznie bardziej poważne kłopoty. Można powiedzieć, że Polska przygotowuje się obecnie do zmian zakrojonych na wielka skalę. Będą one porównywalne jedynie z początkiem lat 90., kiedy nastąpiła transformacja ustrojowa i wszyscy musieliśmy nauczyć się żyć w zupełnie nowej rzeczywistości. Pluton przyniesie zmiany nie tylko trwałe, ale również nieodwracalne.
Pomimo ekonomicznych niepokojów rząd Donalda Tuska będzie miał się równie dobrze, jak przez cały 2008 rok. W każdym razie rządzący musieliby się bardzo starać, by utracić popularność w sondażach, ponieważ szczęśliwa gwiazda nadal będzie rozświetlać im drogę.
PiS okres świetności dawno ma już za sobą, chociaż wielkiego upadku nie należy się spodziewać. Jednak od sierpnia do października szykuje się poważny kryzys w partii. Będzie chodziło o przywództwo w ugrupowaniu, a także o strategię polityczną, która przez swoją schematyczność okaże się wyjątkowo nieskuteczna. Głównodowodzący będą musieli skonfrontować się ze swoją bezsilnością.
Również w horoskopie Lecha Kaczyńskiego trudno obecnie dostrzec pomyślne układy planet. Z jednej strony stać będzie Prezydenta na szaleńcze zrywy, nieraz zupełnie nieprzemyślane, z drugiej zaś podejmie on nieudolną próbę samodzielnego kierowania własna karierą polityczną. Zaowocuje to kompletnie chaotycznymi działaniami, zapowiada porażki, zaskakujący zwrot wydarzeń, rebelię oraz dewastację. Ale to jeszcze nie koniec nadchodzących perturbacji. Prezydenta czeka jeszcze jeden trudny okres w życiu. Warto dodać, że identyczny układ planet miał w swoim horoskopie A. Lepper, gdy jego ugrupowanie zostało wymiecione ze sceny politycznej, a także L. Dorn wyrzucony z PiS, co skazało go na polityczny niebyt.
Poważny kryzys L. Kaczyńskiego nadejdzie wraz z połową roku 2009. Niewykluczone, że będzie to kres kariery, którego żaden polityk nigdy nie chciałby doświadczyć.

Alladynka
28-12-2008, 12:24
Wierzę w intuicję. Bywa tak, że idę ulicą i zaczynam myśleć o dawno niewidzianej osobie. I ta osoba wychodzi mi naprzeciw z za najbliższego rogu.

Czasami też tak mam . Może niedokładnie tak samo , ale bardzo podobnie. Myślę że trafne jest powiedzenie
ściągnąć myślami .

senior A.P.
28-12-2008, 12:49
"Jasnowidzenia" pisze sie na zamowienia i opierane sa na podstawie tego co zaszlo lub zachodzi w kraju i na swiecie ,takze w obserwacji zachowan osob.

iksigrek
28-12-2008, 22:03
"Jasnowidzenia" pisze sie na zamowienia i opierane sa na podstawie tego co zaszlo lub zachodzi w kraju i na swiecie ,takze w obserwacji zachowan osob.

Ech, Seniorze;) chyba żeś się Waść zbyt dużo Leninowskich dzieł naczytał( to nie przytyk, lecz żart)

Moja chrzestna poszukiwała swojego ojca, który ostatnią wiadomość przysłał w 1940 roku. W latach 50-tych zgłosiła się do Ojca Klimuszki. Opisał miejsce, gdzie spoczywają jego zwłoki, opisał co znajduje się w kieszeni. Nie wierzyły i szukały go przez Czerwony Krzyż, pisały do wszystkich niemal organizacji. Bez rezultatu. W latach 80tych, jako już staruszka, doczekała się informacji o swoim ojcu, że jego zwłoki leżą w Grobach Katyńskich i podczas ekshumacji znaleziono przy nim rzeczy, o których mówił Klimuszko.

Kazik
28-12-2008, 22:37
Rok 2009 bedzie dla Polski decydujacy - byc albo nie byc !
To be, or not to be. Hamleta cytujesz?
Ale groznie to brzmi. Schronu i tak nie wybuduje, nie stac mnie. Co masz na mysli? Finanse czy wojne?

senior A.P.
28-12-2008, 23:40
Panie i Panowie !
Spijcie spokojnie,dla seniorow juz z gorki - wiec czym sie przejmowac ?
Jasnowidzeniem ?
Wyzej napisalem jaki jest moj stosunek do przepowiedni i ich tworcow.
Chcac wiedziec wiecej co czeka swiat trzeba zapytac "Klub 300-tu",to oni o wszystkim decyduja,poszperajcie troche po stronach internetowych i dowiecie sie wiecej.
Prosze tylko to nie przyjmowac za teorie spiskowe,dzielo "new age" a nawet za "Opus Dei" - to wszystko planuja nam ci ,ktorym zawsze malo z sexem wlacznie.
O finanse juz nie pytajcie ,te doswiadczacie,wojny tez trwaja a nastepne sie szykuja.Teraz do tego dochodzi walka o dostep do surowcow energetycznych oraz jak chronic czyste powietrze i wode .
Schronu Kazik nie buduj,sa bomby ktore dostaja sie do 10-tej kondygnacji w dol !
Radze szukac bezludnej wyspy i pare krzakow,aby tam doplynac juz nalezy dlubac niecki.
JackuP dziel Lenina nie czytalem a Zyda Marksa wogole zlekcewazylem,choc ostatnio wracaja do niego.
Interesowal mnie Hitler "genetycznie zaprojektowany" ale teraz juz wiem ze po nim genetycznych dziel sa juz miliony,ktore slepo wykonaja kazdy rozkaz.
Na dobranoc przestrzegam przed bezszmerowym wejsciem promieniowania tworcow HAARP-a,ktore sa w stanie wejsc (promienie) do kazdej sypialni w kazdej szerokosci i dlugosci geograficznej i zadzialac na kazdy organ ludzki, w tym wywolac orgazm u starszukow a co tam dopiero smierc i wszelkiego rodzaju depresje.
DOBRANOC !

ostatek
29-12-2008, 00:42
http://www.polskieradio.pl/nauka/artykul.aspx?id=21446 - HAARP. Komitet trzystu - kolejna spiskowa teoria. ;)

Lecę włączyć ignora, bo w zdrowiu (psychicznym) chciałabym pożyć... ki czort mnie pokusił, by odblokować, czytać, po kostkach obrywać?

Odpowiedzialności za przepowiednie na 2009 nie biorę. Nie zamawiałam ich, nie filtrowałam przez własny mózg i nic innego nie robiłam. Tylko streściłam. A do przyszłego roku i tak zapomnę...

Ale w jasnowidzenie wierzę. Kiedyś spotkałam kogoś takiego. Miał, człowiek dar... :)

Pani Slowikowa
29-12-2008, 03:04
Na dobranoc przestrzegam przed bezszmerowym wejsciem promieniowania tworcow HAARP-a,ktore sa w stanie wejsc (promienie) do kazdej sypialni w kazdej szerokosci i dlugosci geograficznej i zadzialac na kazdy organ ludzki, w tym wywolac orgazm u starszukow a co tam dopiero smierc i wszelkiego rodzaju depresje.
DOBRANOC !

OOOO!!!!! To to byl HAAARP wczoraj w nocy??? A ja myslalam ze to moj pan :D :D

senior A.P.
29-12-2008, 07:30
Napewno Twoj Slowika ,jezeli tam bereszkowal.
Jak sadze z usmiechu to dobrze zrobil - ach te kobiety !

senior A.P.
29-12-2008, 07:38
"Ostatku" !
Teoria spiskowa ? - zalezy dla kogo,goj gojowi nierowny.
Ten link co podalas mial w zamiarze uspokoic szaraczkow.
Niestety to juz nie teorie ani wywody pseudonaukowe ,to zywa praktyka na gojach jak chociazby jej pierwociny jako "black out",czy tsunami !
Nastepna lepsza proba juz w planie gotowa "do odpalenia",tym razem bedzie bardziej bolesna.Napewno "lodzkiej wsi nie zaszkodzi" - Lodz to strzezone miasto,spij i lecz sie spokojnie,ignora wlanczaj i wylanczaj kiedy tylko zechcesz - twoja wola.

gratka
30-12-2008, 11:45
Nie znam żadnego jasnowidza, ale czasem spotykam ciemnowidza.
O ile jasno widzenie jest bardzo rzadką, jeszcze nie wyjaśnioną stroną umysłu, to wszechwładne czarno widzenie połączone z szerzeniem spiskowej teorii dziejów świadczy o depresji lub jeszcze poważniejszej chorobie psychicznej.To nie jest mój wymysł, tylko stanowisko medycyny, a dokładnie psychiatrii.

Mar-Basia
30-12-2008, 12:43
OOOO!!!!! To to byl HAAARP wczoraj w nocy??? A ja myslalam ze to moj pan :D :D
Kurcze, podrzuc nam tego staruszka.....babcie beda mialy ucieche.;) jestes pewna, ze to nie byl HAAARP?:cool:

senior A.P.
30-12-2008, 14:06
Czarno widzenie lub czarne widzenie przejawia sie w zyciu codziennym u kazdego czlowieka,co wcale nie oznacza ,ze wszystkich nalezy uznac za wariatow i wyslac do psychiatry.Jeszcze lepiej aby prawo zezwalo zamknac ich w "wariatkowie".
Usilowano to zrobic z wieloma ludzmi w Polsce,dla przykladu praktyki z Leszkiem Bublem,ktory to "leczacych go" zrobil na wariata (mozna odcinki ogladac na polskiej stronie youtube) i pisze i pokazuje nadal w swych mediach o tych co to chca nam urzadzac nowy swiat z podawaniem faktow i przykladow nie bedacych teoria spiskowa a rzeczywistoscia.
Tam zagladaj Babko Gratko - bedziesz miala porownania polaka z Polakiem co to jasno i czarno widzi !

gratka
30-12-2008, 14:14
Nie rozróżniam i nie chcę rozróżnień na polaków i Polaków, nie będę latać za Leszkem Bublem, wolę od niego jak najdalej.

senior A.P.
30-12-2008, 15:00
A dlaczego az tak ?
Odbior na "roznych czestotliwosciach",bo o nadawanie cie nie posadzam, nie uwazam cie tez za siewce propagandy,co najwyzej za poprawna politycznie .

gratka
30-12-2008, 15:20
Myślisz, że już mi nie płacą? Ja tu jestem na etacie zatrudniona przez wiadome i znane Ci siły, te które ciągle kropkujesz ......, Już dawno to zauważyłeś i niech tak zostanie.
A do psychiatry tylko z tymi, którzy tego potrzebują.

senior A.P.
30-12-2008, 15:35
He,he,he !
Udalo ci sie z tym kropkowaniem,przeciez to nie czerwone biedronki a normalni przebierancy !
Slyszalas aby ktos o sobie powiedzial,ze jest wariatem ?
To ludzie z ludzi robia wariatow !

Pani Slowikowa
30-12-2008, 20:01
Kurcze, podrzuc nam tego staruszka.....babcie beda mialy ucieche. jestes pewna, ze to nie byl HAAARP

Nie dla psa kielbasa:D ;) ;)

senior A.P.
31-12-2008, 02:44
Bywaja wesole wdowki i to na forum.

senior A.P.
01-01-2009, 11:47
Oj zle przepowiedzial Krzysztof Jackowski - bedzie w 2009 roku wojna w Azji ,miejmy nadzieje,ze do Polski nie dojdzie.
Przepowiada tez zle dla tych co "na karty kredytowe zyja".