PDA

View Full Version : Sklepy internetowe ignorują seniorów - komentarze

Jakub007
06-10-2008, 15:59
Komentarz do artykułu: Sklepy internetowe ignorują seniorów (http://www.senior.pl/153,0,Sklepy-internetowe-ignoruja-seniorow,4107.html)
--------------------
ale coraz więcej sklepów pojawia się tylko dla Seniorów, jak Megasenior. Ten sklep jest tylko dla Seniorów, ma produkty ułatwiające życie i jest bardzo prosty w obsłudze

Ludgarda
20-10-2008, 17:45
Co do mnie, jak dotąd, w sklepach internetowych kupuję książki i muszę wyznać,że dostarczanie ich pod wskazany adres przebiega gładko i sprawnie- z kulturą, dlatego jestem zadowolona.:)

Babcia Iwa
20-10-2008, 19:08
W sklepach internetowych dla seniorów ceny są nie do przyjęcia. Porównałam kilka artykułów i stwierdziłam,że wartość jest ich wątpliwa za to cena wysoka. Jestem klientką ALLegro, muszę przyznać, że 3 razy kupowałam rzeczy których nie mogłam dostać na rynku, dostawa odbywała się bardzo sprawna i cena do przyjęcia. Oglądałam zegarki dla seniorów za 39,99zł i takie same ta targu po 20 zł. Jest różnica?

tadeusz50
20-10-2008, 19:11
Ja już to samo pisałem wcześniej na podobnym wątku. Sklep nie dla seniorów a dla niepełnosprawnych i do tego cholernie drogi. To do postu 3

emka46
20-10-2008, 19:34
Jak dobrze wyczytałam,artykuł dotyczy Stanów Zjednoczonych.
U nas w sklepach internetowych nikt nie pytał się o wiek.
Wszystkie moje transakcje przebiegały sprawnie.

tadeusz50
20-10-2008, 19:44
Jak dobrze wyczytałam,artykuł dotyczy Stanów Zjednoczonych.
U nas w sklepach internetowych nikt nie pytał się o wiek.
Wszystkie moje transakcje przebiegały sprawnie.
Tylko na podstawie tego artykułu jest reklama -Jakuba007 -konkretnego sklepu w Polsce.

robert39
08-09-2010, 11:41
Sklepy dla seniorów powstają, i pewnie będzie ich coraz więcej, kolejny otworzył się w Szczecine, pod nazwą EXTRASENIOR, produkty dostępne są również w internecie. Polecam - sklep już sprawdzony, kupiłem kilka rzeczy.