PDA

View Full Version : Na co senior ma ochote (seniorka tez).


senior A.P.
17-10-2008, 16:42
Jak szescdziesiatka mija to podobno......... ale niech tam jest bo musi. Moze wiec tak podyskutujemy pol zartem i serio na co w tym wieku ma sie ochote a nie mialo sie kiedys.
Wszystkie wypowiedzi moga byc z wlasnych doswiadczen a moze nawet odkrywcze ?
Zapraszam do dyskusji.

Bajadera07
22-11-2008, 23:18
No to podbijam wątek... miesiąc na jednym poście ... a temat ? No cóż , ponoć nie ważne jak facet zaczyna, ale jak kończy.... Po co mają mówić o tobie, że głównie zaczynasz... a potem już tylko ARCHIWUM.

Basia.
22-11-2008, 23:22
akurat miałam trzy dni temu urodziny :D mam ochotę na to na co nie miałam czasu kiedy na karku bylo mniej "siątków"...... mam ochotę żyć dla siebie. :D Zamierzam to realizować i mam w nosie krytykantów. :D Raz się żyje.

Nika
23-11-2008, 09:10
Mam ochotę na wnuki!

Bajadera07
23-11-2008, 11:42
Augustynie gdzie żeś to , gdzie..? Zakładasz wątek o chcicach tylko po to, by go porzucić..? A może to takie wirtualne ,,zadanie domowe dla zgrzybiałych staruszek", które nie potrafią zmóc się z tym nader trudnym tematem?

Ajaks
23-11-2008, 12:52
A ja mam ochotę poprostu na życie. Tu i teraz, podglądanie krajobrazów, utrwalanie ich na fotografii i jeszcze na wiele innych rzeczy. Pozdrawiam:)

enia60
23-11-2008, 14:22
każdego dnia mam ochotę na co innego,nie planuję, czekam na bieg wydarzeń,nieraz ktoś czeka na uśmiech,wizytę,innym razem ja potrzbuję wsparcia ,a na ten momemt cieszę się chwilą,każdą chwilą czytam,piszę ,śpiewam,ćwiczę,spaceruję,bywam tam i tu wydaje się że dopiero cieszyłam się wiosną a za oknem już biało,mroźnie,dzieci piszczą i lepią kulki chce się żyć!!!! a różnica polega na tym że po 60-tce widzę to ,wcześniej nie jakoś to umykało mej uwadze

Nika
23-11-2008, 15:06
Eniu droga,bo teraz wolniej zyjemy i wreszcie mamy czas dla siebie.To jest piekne-móc cieszyc sie do woli każdą chwilą!