PDA

View Full Version : Zapasy na wypadek szczegolny.


senior A.P.
27-10-2008, 10:55
Idzie sroga zima i beda ogromne wachania temperatur.Polska jest w takim klimacie ,jak i rodzaju drog zaopatrzenia,ze moga wystapic trudnosci z dostawa artykulow pierwszej potrzeby.
Wprawdzie to juz nie PRL ale RP ktoras z rzedu ale warto chyba kupic po worku soli i cukru,do tego dodac pare kilo maki,ryzu a nawet gotowego makaronu i wlozyc to tam gdzie nie ma wilgoci,gryzoni i wszelkiego robactwa.
Dla bogatszych mozliwe jest zaopatrzenie sie we wszelkie konserwy,takze i przyprawy .Dobrze bedzie gdy jeszcze znajdzie sie do tego pare sloikow kompotu,dzemow i powidel.
To przyda sie tez na wypadek wojny.
Prosze nie zapomniec o zrodlach swiatla jak wlasne agregaty,naftowe lampy i swiece.Nie zaszkodzi w miastach miec pojemniki z woda a na wsi odkryc i zagldnac do studni.
Obowiazkowo posiadac zapalki i zaplniczki,drzewo z lasu tez sie przyda.
Co o tym sadzicie- warto miec zapasy czy zyc na pojemnosc lodowki ?

Lila
27-10-2008, 11:05
Warto !!
Ja posiadam zapas drzewa do końca życia i po nim też .A rośnie ciągle nowy .:)
Posiadam także w garażu ( niestety ,myszy które uwielbiają sporty ekstremalne - mam 10 kotów- wyżerają ustawicznie) zapasy psiej i kociej karmy,tudzież puszki .

Państwo zadowala się lodówką.Nie zawsze pełną,bo nie chce się robić zakupów.

Nika
27-10-2008, 11:18
Gdzie takie wielkie zapasy trzymac w standartowym M-3?Mały zapasik suchych produktów mam zawsze,innych nie robię.

lawenda
27-10-2008, 11:18
Przepraszam bardzo, ale czy ten wątek jest namiastką Kabaretu czarnego humoru?
Czy to jest żart? - a to czarnowidztwo do kogo jest kierowane?

Jeżeli jednak nie jest to żart, to gratuluję poczucia humoru, tak potrzebnego dla wszystkich

Lila
27-10-2008, 11:21
I tak to można potraktować.Senior pamięta gorączkowe zakupy z czasów konfliktu w Zatoce Świń.

A poczucie humoru ? Mało go wszędzie,niestety.

Lila
27-10-2008, 11:24
Jeszcze nawiąże do poczucia humoru....

Mocno zdziwilibyście się ,KTO wykazuje to poczucie na innym forum.
Ja już wiem.:)

lawenda
27-10-2008, 11:32
U nas kiedyś też były te gorączkowe wykupywania wszystkiego co się dało, mąka, makarony i inne produkty, a potem ozdabiało śmietniki białym proszkiem z robakami, dlatego myślę, że jest to właśnie satyra na wielkie chomikowanie i tracenie tzw walorów płatniczych

lawenda
27-10-2008, 11:38
Jeszcze nawiąże do poczucia humoru....

Mocno zdziwilibyście się ,KTO wykazuje to poczucie na innym forum.
Ja już wiem.:)

LILU, wiesz, że jestem osobą łaknącą nowych wiadomości, a jeszcze jeżeli chodzi o ludzi z poczuciem humoru, to jeżeli możesz zaspokoić moją ciekawość /mówią, że ciekawość to pierwsz stopień do piekła, ja jednak wiem, że to pierwszy krok do wiedzy/ to uchyl rąbka tajemniecy, bo lubię ludzi z poczuciem humoru /ale tylko humoru, a nie złośliwości i uszczypliwości/

Lila
27-10-2008, 11:41
Ja również lubię ludzi z poczuciem humoru.Wyłącznie.
To tyle .

lawenda
27-10-2008, 11:46
Ja również lubię ludzi z poczuciem humoru.Wyłącznie.
To tyle .

Dzięki, sądziłam, że jednak wskażesz tą tajemniczą osobę, ale skoro zatrzymujesz wiadomość dla siebie - szanuję Twoje postanowienie

senior A.P.
27-10-2008, 12:33
Humor nie ,nie humor (nawet ten czarny) a zycie zyciem,doradzac sobie wzajemnie trzeba. W prawdzie Polacy w glodowkach zaprawieni ale tak o chlebie,wodzie i chlodzie na dluzsza mete sie nie da zyc.
Wszystko wskazuje na to,ze zapasy beda potrzebne.
Tylko prosze nie wpadac w panike i nie rozkupic wszystkiego towaru w super i malych sklepach.
Co do zimy to napewno bedzie inna niz poprzednie,nastepuje przesuniecie klimatu,w zwiazku z tym nastapia pewne zaskoczenia,pomoze w tym tez swiat nauki,ped do motoryzacji i efekt emisji gazow do atmosfery,przeciez te gazy poza atmosfere nie wyrzucimy.

lawenda
27-10-2008, 12:49
Humor nie ,nie humor (nawet ten czarny) a zycie zyciem,doradzac sobie wzajemnie trzeba. W prawdzie Polacy w glodowkach zaprawieni ale tak o chlebie,wodzie i chlodzie na dluzsza mete sie nie da zyc.
Wszystko wskazuje na to,ze zapasy beda potrzebne.
Tylko prosze nie wpadac w panike i nie rozkupic wszystkiego towaru w super i malych sklepach.
Co do zimy to napewno bedzie inna niz poprzednie,nastepuje przesuniecie klimatu,w zwiazku z tym nastapia pewne zaskoczenia,pomoze w tym tez swiat nauki,ped do motoryzacji i efekt emisji gazow do atmosfery,przeciez te gazy poza atmosfere nie wyrzucimy.

Właściwie nie powinnam polemizować, bo wiem jak się to skończy, ale nie mogę pozwolić abyś pisał jakieś straszne scenariusze i straszył widmem nadchodzących katastrof. Żyjemy w Kraju, w którym takie czarnowidztwo, już na nikogo nie działa, a raczej wywołuje politowanie dla głosiciela, który mieszka tysiące kilometrów od Kraju i przepraszam za określenie, ale nie masz zielonego pojęcia jak żyjemy i jak dajemy sobie radę w NASZEJ RZECZYWISTOŚCI.

senior A.P.
27-10-2008, 13:17
Nawet nie spogladajc kto to wyzej pisze rozpoznalbym tworce.
Lawendo !
Juz nie raz ty mnie a ja tobie odpowiadalem,ze wody z ogniem nie polaczymy - wiec o co biega ?
Czy nie widzisz,ze inni ignoruja a ty zmuszasz do cierpien siebie i innych ?
Miej litosc nad soba i nie sugeruj nikomu jak ma zyc !
To kolejna moja prosba.
Oceny zostaw dla innych,bo one juz czekaja z takimi oklepanymi stwierdzeniami na tym forum jak:"calkowicie sie z toba zgdzam (tu pada imie i do tego kwiatuszek lub buziaczek),przeciez to od tego mdli madrego czlowieka.
Juz kilka seniorek to zrozumialo a do ciebie jakos to jeszcze nie dociera - pamietaj ,ze masz przed soba zolnierza a nie jerza.
Sama wiesz jak sie to konczy a znowu zaczynasz.

lawenda
27-10-2008, 16:01
Nawet nie spogladajc kto to wyzej pisze rozpoznalbym tworce.
Lawendo !
Juz nie raz ty mnie a ja tobie odpowiadalem,ze wody z ogniem nie polaczymy - wiec o co biega ?
Czy nie widzisz,ze inni ignoruja a ty zmuszasz do cierpien siebie i innych ?
Miej litosc nad soba i nie sugeruj nikomu jak ma zyc !
To kolejna moja prosba.
Oceny zostaw dla innych,bo one juz czekaja z takimi oklepanymi stwierdzeniami na tym forum jak:"calkowicie sie z toba zgdzam (tu pada imie i do tego kwiatuszek lub buziaczek),przeciez to od tego mdli madrego czlowieka.
Juz kilka seniorek to zrozumialo a do ciebie jakos to jeszcze nie dociera - pamietaj ,ze masz przed soba zolnierza a nie jerza.
Sama wiesz jak sie to konczy a znowu zaczynasz.

JAK miło, że mnie już rozpoznajesz. Dziękuję za bezcenne rady, wezmę to pod rozwagę.
Mam jednak prośbę, jako wojskowy masz wyrobiony zmysł logicznego myślenia i wyciągania wniosków i tu moja prośba - przeczytaj SWÓJ POST kilka razy /mojego nie musisz, bo wypaczyłeś go doszczętnie/ i wyciągnij wnioski ale obiektywne /jeżeli potrafisz/
Miłego wieczoru

maja59
27-10-2008, 19:16
Nawet nie spogladajc kto to wyzej pisze rozpoznalbym tworce.
Lawendo !
Juz nie raz ty mnie a ja tobie odpowiadalem,ze wody z ogniem nie polaczymy - wiec o co biega ?
Czy nie widzisz,ze inni ignoruja a ty zmuszasz do cierpien siebie i innych ?
Miej litosc nad soba i nie sugeruj nikomu jak ma zyc !
To kolejna moja prosba.
Oceny zostaw dla innych,bo one juz czekaja z takimi oklepanymi stwierdzeniami na tym forum jak:"calkowicie sie z toba zgdzam (tu pada imie i do tego kwiatuszek lub buziaczek),przeciez to od tego mdli madrego czlowieka.
Juz kilka seniorek to zrozumialo a do ciebie jakos to jeszcze nie dociera - pamietaj ,ze masz przed soba zolnierza a nie jerza.
Sama wiesz jak sie to konczy a znowu zaczynasz.

Dobrze się poczułeś, ulżyło ci, dokopałeś Lawendzie, uważaj, żeby tobie ktoś nie dokopał. Najłatwiej dać w ryj spokojnej, kulturalnej osobie, która ma odmienne, od twojego zawsze słusznego, zdanie. Taka nie odszczeka w koszarowym stylu, a teraz nabuzowany radością zasiądź na jej padlinie, ciesz się ze zwycięstwa, ale sobie użyłeś. Jesteś nadętą ropuchą.

senior A.P.
27-10-2008, 20:17
Jezeli chcesz byc dosadna to dopisz "jestes ropuchem"(ropucha to wasza plec), wtedy bedzie "po polsku".
Kto sie cieszy to cieszy ale ja nie mam z czego, widzac dokad zmierzaja medrcy tego wspolczesnego zlodziejskiego swiata.
Mimo wszystko zycze przyjemnych snow.

maja59
27-10-2008, 20:23
Jezeli chcesz byc dosadna to dopisz "jestes ropuchem"(ropucha to wasza plec), wtedy bedzie "po polsku".
Kto sie cieszy to cieszy ale ja nie mam z czego, widzac dokad zmierzaja medrcy tego wspolczesnego zlodziejskiego swiata.
Mimo wszystko zycze przyjemnych snow.

Nie wymądrzaj się polonisto znakomity, bo guzik wiesz, ropucha nie jest płcią tylko rodziną płazów bezogoniastych Bufonidae. To Bufonidae zostawiam ci pod rozwagę. Co do twoich snów nie mam żadnego zyczenia.

Mar-Basia
27-10-2008, 20:33
Dobrze się poczułeś, ulżyło ci, dokopałeś Lawendzie, uważaj, żeby tobie ktoś nie dokopał. Najłatwiej dać w ryj spokojnej, kulturalnej osobie, która ma odmienne, od twojego zawsze słusznego, zdanie. Taka nie odszczeka w koszarowym stylu, a teraz nabuzowany radością zasiądź na jej padlinie, ciesz się ze zwycięstwa, ale sobie użyłeś. Jesteś nadętą ropuchą.
Maja, jakie zwyciestwo. Ile razy dostaje po lbie to podkula ogon pod siebie, przynajmniej miniaturowe resztki, ktore mu zostaly. Biedny czlowieczek, nie zrozumial, ze wszyscy go regularnie olewaja. Lawendko, nie bierz na serio wypowiedzi grubianskiego malego czlowieczka. :mad:

Mozecie wywalic moja odpowiedz do kosza mam to w ............ dostosowuje sie do sytuacji. Bingo.

tadeusz50
27-10-2008, 20:38
Nawet nie spogladajc kto to wyzej pisze rozpoznalbym tworce.
Lawendo !
Juz nie raz ty mnie a ja tobie odpowiadalem,ze wody z ogniem nie polaczymy - wiec o co biega ?
Czy nie widzisz,ze inni ignoruja a ty zmuszasz do cierpien siebie i innych ?
Miej litosc nad soba i nie sugeruj nikomu jak ma zyc !
To kolejna moja prosba.
Oceny zostaw dla innych,bo one juz czekaja z takimi oklepanymi stwierdzeniami na tym forum jak:"calkowicie sie z toba zgdzam (tu pada imie i do tego kwiatuszek lub buziaczek),przeciez to od tego mdli madrego czlowieka.
Juz kilka seniorek to zrozumialo a do ciebie jakos to jeszcze nie dociera - pamietaj ,ze masz przed soba zolnierza a nie jerza.
Sama wiesz jak sie to konczy a znowu zaczynasz. Polonisto od siedmiu boleści najpierw pisz sam bez błędów dopiero zwracaj komuś uwagę. jeża a nie jerza i to nie jest jedyny błąd który popełniłeś. dobrej nocy.

senior A.P.
27-10-2008, 20:46
O widze,ze zaklocilem towarzystwu zabawe w innym dziale tematycznym !
Czy ktos krzyczal bija ko...... ?
A ilu tu odrazu obroncow stawilo sie na ratunek przy zapachu lawendowym.
Wstydz sie Tadeuszu,a juz uwierzylem ze gornikiem byles,moze to pomylka z goralem ?

senior A.P.
27-10-2008, 20:52
Bingo to zbyt malo popularna gra w Polsce ,ja tu widze szachownice i w dobrym stylu mat dla przeciwnika.W szachy graja tylko dwie osoby - prosze to miec na uwadze.
Zauwazyl "maly czlowieczek".

Mar-Basia
27-10-2008, 20:52
O widze,ze zaklocilem towarzystwu zabawe w innym dziale tematycznym !
Czy ktos krzyczal bija ko...... ?
A ilu tu odrazu obroncow stawilo sie na ratunek przy zapachu lawendowym.
Wstydz sie Tadeuszu,a juz uwierzylem ze gornikiem byles,moze to pomylka z goralem ?

Zalecana lektura:

W 1929 r. Remarque napisał powieść „Na Zachodzie bez zmian” - niezwykły manifest pacyfistyczny. Manifest bez haseł. Obraz wojny widziany oczami młodego żołnierza jest potwornym świadectwem idiotyzmu, w jaki mogą wpaść elity, bo to one decydują o wojnie i pokoju. Wyśmiewa w powieści argumenty o obrażaniu się jednego narodu na inny. Czegoś takiego po prostu nie ma. Jest za to propaganda, za którą, jak stado baranów podążają masy, które jednak o niczym nie decydują, ale ich wojenny entuzjazm jest niezbędny do prowadzenia wojny. Ważniejsze jednak jest nastawienie elit, a właściwie liderów społeczności. Ich przekonanie o potrzebie zabicia innych jest warunkiem sine qua non powodzenia kampanii otumaniania zwykłych ludzi. Tę niechlubną rolę „użytecznych idiotów” powierzył Remarque w swojej książce... nauczycielowi.

Książka „Na Zachodzie...” trafiła na indeks nie tylko w Niemczech (w latach 30. XX wieku). Była cenzurowana i usuwana z bibliotek także w Wielkiej Brytanii i USA. Wyjątkową nienawiścią, co zrozumiałe, darzą ją władze wojskowe. Trudno, bowiem, po jej przeczytaniu, nie zastanawiać się nad własnym patriotyzmem i potrzebą zabijania innych ludzi w imię dziwnie pojętej skali wartości. Narzucanej nam zresztą przez innych.

Koniec cytatu.

tadeusz50
27-10-2008, 20:53
Wiesz co Augustynie mdli mnie i rzygać mi się chce od twojego wieszczenia. Nawet staram się nie wchodzić na społeczeństwo bo wszędzie senior . Za długo dobijesz do 100 wątków idż wpierod z okrzykiem wpierod

senior A.P.
27-10-2008, 20:58
"Zalecana lektura " dla kogo ?
Dla wybranych czy nie wybranych ???

maja59
27-10-2008, 20:58
Bingo to zbyt malo popularna gra w Polsce ,ja tu widze szachownice i w dobrym stylu mat dla przeciwnika.W szachy graja tylko dwie osoby - prosze to miec na uwadze.
Zauwazyl "maly czlowieczek".
Szach i mat, szlachetna gra, pochlebiasz sobie. Graj w bingo to w sam raz.

senior A.P.
27-10-2008, 21:01
Rzyganie (przepraszam,ze tego slowa uzywam po Waszej kolacji ale prowokuje mnie moj dyskutant) nastepuje u czlowieka,ktory cierpi na niestrawnosc,wyglada mi na to,ze zle sie odzywiasz Tadeuszu lub zle trunki pijasz.
Bywa tez ,ze rzyganie zdarza sie w zlych towarzystwach.
Jak obserwuje w mym nie przebywasz ,zreszta sam sie do tego przyznajesz.

Lila
27-10-2008, 21:04
Wiesz co Augustynie mdli mnie i rzygać mi się chce od twojego wieszczenia. Nawet staram się nie wchodzić na społeczeństwo bo wszędzie senior . Za długo dobijesz do 100 wątków idż wpierod z okrzykiem wpierod

Tadziu.Jak mnie się chciało w życiu rzygać,to rzygałam.:D Bez obwieszczania światu.
Bo wiesz,jakoś ja mam uczulenie na sprawy jelitowo -pokarmowe.
Rzygaj chłopie.Obrzygaj mieszkanie i samochód żiguli.Tylko błagam.Nie opowiadaj o tym ,bom obrzydliwa bardzo.:D :D


ps.a co i kto Tadziu Cię upoważnił do wyrzucania kogoś z forum ?
Od czego Admin,proszę ja Ciebie.?

senior A.P.
27-10-2008, 21:04
Wybacz Maju 59 ale w bingo nawet nie probowalem grac w zyciu choc w USA to popularna gra.
Wole inne gry do ktorych tez zaliczam dyskusje na forum seniora.
Taki juz ze mnie "mikulski".

Lila
27-10-2008, 21:06
No cóż Senior.I ja lada moment bliżej wojska będę.
Moja córuś podjęła decyzję co do swojego komandosa.:D

tadeusz50
27-10-2008, 21:10
Lilu a gdzie jest napisane, ze kogoś wyrzucam z forum bo ja jakoś tego nie widzę. Skoro seniora mdli ja napisałem trochę dosadniej.

senior A.P.
27-10-2008, 21:14
Tak trzymac ,z komandosem nie zginie oby tylko nie pchal sie tam gdzie nie nasze sprawy.

Lila
27-10-2008, 21:16
Tak trzymac ,z komandosem nie zginie oby tylko nie pchal sie tam gdzie nie nasze sprawy.

Będzie się pchał,niestety.Taki zawód.

senior A.P.
27-10-2008, 21:20
Mozesz mu to wyperswadowac,ze zolnierz ma tylko jedno zycie a komandos tak jak i saper myli sie tylko raz !

Lila
27-10-2008, 21:28
Mozesz mu to wyperswadowac,ze zolnierz ma tylko jedno zycie a komandos tak jak i saper myli sie tylko raz !

Nie mogę Senior.Ja nie MON.Ktuś musi ,aby pisać mógł ktuś na forum....:D

senior A.P.
27-10-2008, 21:33
"Insza inszosc z MON-em",jeszcza inna z cywilnym ministrem.
Moje motto:
Zawsze bron Polski !

senior A.P.
28-10-2008, 14:45
Zapasy paliwa u handlarzy rosna,ceny na nie spadaja ,jak chociazby w USA ,barylka ropy kosztuje tak jak dawniej bywalo i oscyluje miedzy 60 do 70$ ,panstwa OPEC decyduja sie ograniczyc wydobycie.
Wyglada mi to na pewne zrozumienie rzadzacych swiatem nie pisanych praw na rynku.
Jednym z nich jest : nie mam pieniedzy to nie jezdze i nie tankuje.
Jak tam w Polsce - beczki w garazach pelne ?

ostatek
28-10-2008, 22:18
Idzie sroga zima i beda ogromne wachania temperatur.Polska jest w takim klimacie ,jak i rodzaju drog zaopatrzenia,ze moga wystapic trudnosci z dostawa artykulow pierwszej potrzeby. Wprawdzie to juz nie PRL ale RP ktoras z rzedu ale warto chyba kupic po worku soli i cukru,do tego dodac pare kilo maki,ryzu a nawet gotowego makaronu i wlozyc to tam gdzie nie ma wilgoci,gryzoni i wszelkiego robactwa. Dla bogatszych mozliwe jest zaopatrzenie sie we wszelkie konserwy,takze i przyprawy. Dobrze bedzie gdy jeszcze znajdzie sie do tego pare sloikow kompotu,dzemow i powidel. To przyda sie tez na wypadek wojny. Prosze nie zapomniec o zrodlach swiatla jak wlasne agregaty,naftowe lampy i swiece.Nie zaszkodzi w miastach miec pojemniki z woda a na wsi odkryc i zagldnac do studni.
Obowiazkowo posiadac zapalki i zaplniczki,drzewo z lasu tez sie przyda. Co o tym sadzicie- warto miec zapasy czy zyc na pojemnosc lodowki ?
Blokowiska do II piętra zasypane śniegiem, wiejskie chaty po dachy, niedźwiedzie skrobią łapami w drzwi, wyją wilki, ptaki zamarzają w locie, zapasy zwierzątka pożarły - konfitury i powidła razem ze słoikami... nie ma wody, gazu, en. elektrycznej, ogrzewania (kawałki zamarzniętego dymu komin zatykają), termometry nie wskazują temperatury, bo rurki z rtęcią popękały... woda w głowie też zamarzła... :rolleyes: Łojezusickusłodki...
Co na to Komitet Trzystu? Nic, bo ich działania mają prowadzić do redukcji liczby ludności na Ziemi. Ostatnia epoka lodowcowa sprzed 13.000 lat pojawiła się - bez udziału wspomnianego Komitetu - w ciągu zaledwie jednego roku (podało w 2008 r. Niemieckie Centrum Badań Geologicznych w Poczdamie).
Nie będziemy czekać 2012 roku? Nie będzie Planety X, Nibiru, Marduka nawet kosmitów? Wyrwiemy się przed szereg? :confused: To po kiego wojna? Dwa grzyby w barszcz? ;) Litości, Seniorze A.P. ;) W ciągu ostatniego wieku średnia temperatura naszego globu wzrosła o 0,6 stopnia C, a Europy o 0,9. Niesie to za sobą zupełnie inne niebezpieczeństwa.

Lila
28-10-2008, 23:45
Ostatku,przyszłam czytać o aniołach .Nie było,więc obejrzałam Twoje zdjęcia.OOOOOOOOGROMNE wzruszenie.Te koty tak podobne do moich,ten las w śniegu....psy piękne ,moje to psie badziewie .:D
Nic dziwnego ,że coś mnie do Ciebie pociągnęło na samym początku.
Resztę uczty zostawiam na jutro.
Pozdrawiam serdecznie.Trzymajmy się netowo,skoro ma nas zasypać razem z kominami .Choć myślę ,że jest to tylko atawistyczna namiętność do śniegu naszego Seniora,nijak nie zaspokajana.:D

Kazik
29-10-2008, 00:07
http://img373.imageshack.us/img373/6268/arma0035bombarrrrrrrrrrdd9.gif (http://imageshack.us)
Spodziewacie się zamieszek czy wojny? Ale u nas nie ma Afroamerykanów. Dlaczego mamy robić zapasy?

senior A.P.
29-10-2008, 10:04
Mily i przezorny "ostatku" !
Nam Polakom wojny niepotrzebne,wojny z nami zawsze zaczynali inni i zle na tym wychodzili,bo Polacy wczesniej czy pozniej podniosa sie nawet po kilku zadanych ciosach z ziemi ,zgliszcz i ognia ,przylacza sie do silniejszych,ktorym tez zadano ciosy i zniszcza wroga.To dowiodla nasz polska historia.
Apokalipsa seniora A.P. glosi (nie tak jak innych "jasnowidzow"),ze Polska znowu bedzie musiala z Rosja wspolnie wlaczyc przeciwko tym ,ktorym ciagle malo i to nastapi jeszcze za naszego zycia.
W tym momencie prosze sie nie smiac i nie zartowac,bo jest na swiecie taki jeden nieliczny narod uzurpujacy sobie nawet wybranstwo u Boga,ktory nie potrafi zyc spokojnie tam gdzie tylko jest i przebywa,oni z kazdym musza sie klocic nawet miedzy soba i to o co - o koryta wladzy i majetnosci,im ciagle malo !
Tak wiec nie trzeba byc prorokiem,jasnowidzem i wrozka aby to przewidziec i przepowiadac co nastapilo i nastapi.
Kazik pyta co z Obama,czy maja mu podlozyc bombe ?
Przeciez juz czytamy w mediach co wokol Obamy sie dzieje, czy trzeba jeszcze do tego dodawac komu i dlaczego zalezy aby ten mlody,wyksztacony czlowiek nie wygral wyborow ?
Co i kto z nim zrobi dowiemy sie wkrotce,ja pragne zwrocic uwage na to ,ze Prezydentem USA po smierci pelniacego obowiazki Prezydenta zostaje Wiceprezydent - radze przyjrzec sie tym osobom i ich polityce,to bardzo wazne dla Ameryki,dla swiata tez.

Lila
29-10-2008, 10:56
Czyli jednak się mówi o zamachu ? Swoją drogą ,rasiści jednak nie wymarli.
Obama jest super.

senior A.P.
29-10-2008, 12:16
Rasisci zawsze byli i beda stworzone na swiecie rasy nie pownny sie ze soba mieszac ,rasowe malzenstwa nie maja przyszlosci.
Bledem jest mieszanie ras.