PDA

View Full Version : 56- letnia Amerykanka została jednocześnie babcią i matką - komentarze


delfina
14-11-2008, 16:24
Komentarz do artykułu: 56- letnia Amerykanka została jednocześnie babcią i matką (http://www.senior.pl/88,0,56-letnia-Amerykanka-zostala-jednoczesnie-babcia-i-matka,4915.html)
--------------------
Witajcie mili w tym wątku! Jestem zachwycona tą babcią i matką, która tak wspaniale i pomysłowo pomogła swojej córce i jej małżeństwu. Dając tą decyzją i porodem trwałą nadzieję małżeństwu swojej córki. Bo właśnie z ich embrionów mają własne dzieci - a nie adoptowane/. Lepszego pomysłu i decyzji nie może być w takim wypadku.

Matrix
14-11-2008, 16:40
W Polsce mielibyśmy homilię. Niepłodność w/g fundamentalistów to dopust boży i należy się z nim pogodzić.

ja-ninka
14-11-2008, 19:39
"Dając tą decyzją i porodem trwałą nadzieję małżeństwu swojej córki. Bo właśnie z ich embrionów mają własne dzieci - a nie adoptowane/. Lepszego pomysłu i decyzji nie może być w takim wypadku. ..."

hmm- więc własne (genetycznie) dzieci są lepsze niż adoptowane?
W Polsce bylby to poważny problem, bo matką dziecka jest kobieta, która je urodziła, nie ta, której komórki jajowe wykorzystano do zaplodnienia.

delfina
04-12-2008, 16:36
Witajcie w tym wątku! zapoznając się z wypowiedziami Matrix i Ja-ninka dochodzę do wniosku , że embriony tej samej rodziny po narodzinach dziecka dają większą pewność w stabilność i zrozumienie nowego pokolenia w danej rodzinie.To jest naprawdę przeważający argument w podejmowaniu decyzji.Przesyłam pozdrowienia i wiele do myślenia.