PDA

View Full Version : 21 listopada - Światowy Dzień Życzliwości - komentarze


ciekawski
20-11-2008, 18:43
Komentarz do artykułu: 21 listopada - Światowy Dzień Życzliwości (http://www.senior.pl/147,0,21-listopada-Swiatowy-Dzien-Zyczliwosci,4971.html)
--------------------
Dzien zyczliwosci powinen trwac caly rok w domu,w szpitalu,na ulicy w bloku mieszkalnym wszedzie tam gdzie spotykaja sie ludzie.

jolita
20-11-2008, 20:11
Życzliwości nie można dawkować...Albo jest albo jej nie ma. W naszum Klubie Seniora prowadzimy wątek p.t. Dni s z c z e g o l n e j życzliwości, ale i tam mało dyskutantów bo szczególna życzliwość ma miejsce w tematycznych wątkach...

Ludgarda
21-11-2008, 11:29
Dobrze,że wprowadza się do kalendarza i taki dzień. Z pewnością ma charakter jakby edukacyjny i z czasem zainspiruje Polaków do życzliwości powszechnej jak chleb nasz codzienny... i stanie się dobrem narodowym!
Może za daleko poszłam w swych domniemaniach i choć życie to nie bajka, ale możemy być szczęśliwi.
Spostrzegłam, iż często zwyczajne gesty czy uczynki pomocy uważamy za coś nadzwyczajnego opiewając takie postępowanie, a przecież powinno ono być czymś normalnym, co nie znaczy, iż nie powinniśmy zawsze za nie dziękować!
W tym dniu szczególnym zatem, życzę wszystkim forumowiczom Klubu Seniora miłego, serdecznego dnia, pozytywnych emocji:)) Pozdrawiam ciepło!