PDA

View Full Version : Beata Tyszkiewicz - „ludzie przyprawiają innym gęby, od których nie można uciec” - komentarze

senior A.P.
22-11-2008, 07:20
Komentarz do artykułu: Beata Tyszkiewicz - „ludzie przyprawiają innym gęby, od których nie można uciec” (http://www.senior.pl/137,0,Beata-Tyszkiewicz-8222-ludzie-przyprawiaja-innym-geby-od-ktorych-nie-mozna-uciec-8221,4975.html)
--------------------
B.T. jest typem kobiety na ktory nabieraja sie dojrzali mezczyzni,w konsekwencji swej naiwnosci,ze dama jest dama przegrywaja nawet zycie.
Panowie,prosze pamietac,ze uroda kobiet to jeszcze nie wszystko,prosze tez dostrzegac inne wartosci ktore sie licza w zyciu.
Motyle sa piekne w swym locie siadaja na rozne kwiatki.

Alsko
22-11-2008, 07:55
Komentarz do artykułu: Beata Tyszkiewicz - „ludzie przyprawiają innym gęby, od których nie można uciec” (http://www.senior.pl/137,0,Beata-Tyszkiewicz-8222-ludzie-przyprawiaja-innym-geby-od-ktorych-nie-mozna-uciec-8221,4975.html)
--------------------
B.T. jest typem kobiety na ktory nabieraja sie dojrzali mezczyzni,w konsekwencji swej naiwnosci,ze dama jest dama przegrywaja nawet zycie.
Panowie,prosze pamietac,ze uroda kobiet to jeszcze nie wszystko,prosze tez dostrzegac inne wartosci ktore sie licza w zyciu.
Motyle sa piekne w swym locie siadaja na rozne kwiatki.

Seniorze, a co masz do zarzucenia Beacie Tyszkiewicz?
Jest doskonałą aktorką. Jest ładna, zgrabna, niegłupia, inteligentna, dowcipna - to o niej wiem.
Powiedz coś więcej, jeśli wiesz. Kto przegrał przez nią życie?

tar-ninka
22-11-2008, 08:31
Alusiu tak Beta Tyszkiewicz
oprócz tych wszystki cech ,ktore wymieniłas ma jeszcze Klasę .
AP kłuje w oczy to chyba to ze nie moze Jej zaliczyc do obcych
I nie licz ze ci odpowie na pytanie ..
Ot tak sobie plunął z zawisci ..

senior A.P.
22-11-2008, 08:42
Znowu zla ocena zarowno wypowiedzi jak i osob mile Panie.
Ja nic nie zarzucam B.T. - jezeli juz to naiwnym staruszkom (panom) co lapia sie na miod jak chociazby Wajda.
Aktorstwo B.T. jest (sam artykul o tym mowi) "niedyplomowane",cierpliwosc tej kobiety i znudzenie (jak wiekszosci kobiet) widoczne jest w jej zyciu jak i w grze aktorskiej.
Badzcie Panie spostrzegawcze, w ocenach sie nie spieszczie !

tar-ninka
22-11-2008, 08:49
A nie mówiłam Alus ...mówiłam ;)

senior A.P.
22-11-2008, 09:05
Moze i mowilas ale my nie slyszelismy - napisz nam to.

Alsko
22-11-2008, 09:08
Ja nic nie zarzucam B.T. - jezeli juz to naiwnym staruszkom (panom) co lapia sie na miod jak chociazby Wajda.
Aktorstwo B.T. jest (sam artykul o tym mowi) "niedyplomowane",cierpliwosc tej kobiety i znudzenie (jak wiekszosci kobiet) widoczne jest w jej zyciu jak i w grze aktorskiej.
Badzcie Panie spostrzegawcze, w ocenach sie nie spieszczie !

Mnie prywatne życie pani Tyszkiewicz i panów w jej życiu nie interesuje. O tym, że nie skończyła szkoły aktorskiej wiedziałam. Nie oceniam jej pospiesznie.
Inaczej ją widzimy i oceniamy, Seniorze, Ty i ja. I niech tak zostanie.

tar-ninka
22-11-2008, 09:09
Nie słyszeliscie?
No to piszę wam ..głosno:D

Napisał tar-ninka

senior A.P.
22-11-2008, 09:31
Co to powtorka z rozrywki ?
Wiec dobrze, bawmy sie dalej.
Cytat: "AP kluje w oczy to chyba ( znak zapytania "?" moj o to "chyba") ze nie moze jej zaliczyc do obcych (znowu "?") " - koniec cytatu.
Ninko !
Magnateria w Polsce nie byla obca,byla "swojska" .
Od kiedy to ja aktorow zaliczam do obcych,znajdz moj taki post o aktorach i ponownie rozlozymy go na "czynniki pierwsze".Cos kiedys pisalem ze aktorom w polskich filmach wkladaja dialogi ,ktorych wyrazy nie pokrywaja sie z ukladem ust podczas ich wymawiania to wnikliwy widz/obserwtor zauwazy i stosowane jest to w calym swiecie filmowym.
Moze o inna "obcosc" ci chodzi ???

"Ot tak sobie plunal z zawisci.." i to pisze moderatorka ?

Kobieto,kto tu zawisci szuka ?
Masz jakies slady plucia na swym monitorze,czy poprostu szukasz zaczepki ???????????

tar-ninka
22-11-2008, 09:39
Seniorze
za bardzo cenie i szanuje Panią Beate Tyszkiewicz , aby z tobą o Niej dyskutowac .
Własnie z tobą.....było by to dla niej uwłaczające .

senior A.P.
22-11-2008, 09:58
Czy ja prosilem o dyskusje z toba ?

Basia.
22-11-2008, 10:03
Piękna kobieta z klasą, czy ktoś się nabrał na jej wdzięki? Na ten temat tylko ona i jej partnerzy magą się wypowiedzieć.

senior A.P.
22-11-2008, 10:12
Nie zapomnij ze wielbiciele i widzowie tez .
Nikt nie zaprzecza pieknosci widzianej na wlasne oczy ,piekno moze byc odbierane w rozny sposob i to wcale niedyskwalifikuje czlowieka,bowiem sa rozne upodobania i gusta.
Czytajac o kims mamy prawo przedstawic wlasny punkt widzenia,tym bardziej gdy jestesmy zapraszani do dyskusji.

Basia.
22-11-2008, 10:16
Nie zapomnij ze wielbiciele i widzowie tez .
Nikt nie zaprzecza pieknosci widzianej na wlasne oczy ,piekno moze byc odbierane w rozny sposob i to wcale niedyskwalifikuje czlowieka,bowiem sa rozne upodobania i gusta.
Czytajac o kims mamy prawo przedstawic wlasny punkt widzenia,tym bardziej gdy jestesmy zapraszani do dyskusji.
prawdę piszesz :D mamy prawo przedstawić swój punkt widzenia :D więc przedstawiłam. :D Oczywiście, że mamy rózne gusta i bardzo dobrze. Wyobrażasz sobie co by się działo gdyby wszyscy pożądali tego samego? :D

senior A.P.
22-11-2008, 10:37
I w dodatku grzeszyli mysla,mowa i uczynkiem !

Ludgarda
22-11-2008, 14:03
Jasne, powinniśmy różnić się pięknie! Jeśli o mnie chodzi, lubię Beatę Tyszkiewicz i doceniam jej artystyczne aktorstwo.
Ale na przykład, nie podoba mi się jej udział w programie Majewskiego, gdyż program ten wydaje mi się być...głupawym, prostackim. Nie oglądam też programu "Taniec z gwiazdami", bo go po prostu nie lubię. Aktorzy sobą zabawiają telewidzów.
A udział w reklamie, był dość dyskretny...Widać, to jest teraz jej sposób na życie, zaś w kwestiach gustu nie ma dyskusji:)

senior A.P.
22-11-2008, 14:08
Takie jest zycie,ze wszystko w nim przemija ,takze mlodosc,pieknosci i sukcesy.
Wie o tym chyba kazdy senior/seniorka.

cha_ga
22-11-2008, 14:47
A ja dzis cenię p.B.T. także za to,ze tak pieknie potrafi sie starzeć, nie ukrywa swoich zmarszczek ani siwych włosów, jest pełna humoru i dystansu do siebie i swiata. Tak, ma klasę!

maja59
22-11-2008, 15:20

I jak zwykle ble, ble, ble, aby tylko jakąś głupotę napisać i coś człowiekowi przypiąć. Pani Tyszkiewicz i Pan Wajda byli małżeństwem przed 40-laty kiedy to i ona i on byli młodzi, mają z tego związku córkę Karolinę, która ma pod czterdziestkę, grała jako dziecko w filmie Wajdy z Tyszkiewicz w jednej z głównych ról "Wszystko na sprzedaż" O czym mówisz seniorze twierdząc, że zawróciła w głowie staremu Wajdzie. Wajda 40-ci lat temu był młody i całkiem, całkiem. Ale senior powiedział, zarzucił, słowo poszło w świat i Tyszkiewicz jest be, bo zawraca w głowie starszym panom w tym Wajdzie. Szkoda, że tobie nie zawróciła w głowie, może ta głowa byłaby dzisiaj w lepszym stanie.
Podejrzewam, że w odpowiedzi na mój wpis usłyszę, że jestem ciemna i na pewno niepolka, a w USA biją Murzynów, nieprawdaż?

ansty
22-11-2008, 16:44
Nie macie państwo większych problemów niż zajmowanie się p.Tyszkiewicz?Zaliczacie się wiec do tych szczęśliwych!!!! Pozdrawiam!!

senior A.P.
22-11-2008, 23:11
Nie uslysz i nie przeczytasz ,bo to tylko ty mozesz miec racje a "udane malzenstwa" B.T. zostawiam w spokoju.
O Murzynach tez nie napisze,bo lepiej ich zna niz ja m123 i daje nawet ich obrazki.
Czy jestes Polka czy nie to ty wiesz chyba najlepiej a mnie to wcale inie obchodzi abys tylko byla dobrym czlowiekiem i innym nie robila krzywd.

senior A.P.
23-11-2008, 09:17
Wiecej o B.T. znajdziesz w interia.pl

ostatek
23-11-2008, 13:34
Seniorze, czy kompleksy przez Ciebie nie przemawiają? Bo B.T. jednak damą jest... ;)

senior A.P.
24-11-2008, 10:22
A niech bedzie nawet jeszcze krolowa ale oceniajmy ludzi pod wzgledem ich zycia,charakteru i podejsciu do dobra i zla.
Nie badzmy klakierami ,ktorzy nie znajac faktow rzeczywistych klaszcza w rece ,bo inni klaszcza !
Co Ty mozesz wiedziec o moich i innych ludzi kompleksach nie obcujac z danym czlowiekiem w rzeczywistosci ???
Znajac ludzi z filmu lub cyberprzestrzeni mozesz sie bardzo mylic !
Gra a rzeczywistosc moze nie miec pokrycia w zyciu.

Mar-Basia
24-11-2008, 10:56
A niech bedzie nawet jeszcze krolowa ale oceniajmy ludzi pod wzgledem ich zycia,charakteru i podejsciu do dobra i zla.
Nie badzmy klakierami ,ktorzy nie znajac faktow rzeczywistych klaszcza w rece ,bo inni klaszcza !
Co Ty mozesz wiedziec o moich i innych ludzi kompleksach nie obcujac z danym czlowiekiem w rzeczywistosci ???
Znajac ludzi z filmu lub cyberprzestrzeni mozesz sie bardzo mylic !
Gra a rzeczywistosc moze nie miec pokrycia w zyciu.

No,no......Pani Beata pewnie klaszcze w rece - popularnosc wzrasta - nawet staruszek z Florydy sie nia interesuje. Dobra czy zla nowina?

senior A.P.
24-11-2008, 13:28
Rodziny magnatow mnie nie interesuja,wole juz z biednymi trzymac - predzej mozna na nich liczyc we wszystkim.

Lila
24-11-2008, 13:48
Rodziny magnatow mnie nie interesuja,wole juz z biednymi trzymac - predzej mozna na nich liczyc we wszystkim.

Nie ! Czemu ? Trzymaj ,tylko z prawdziwymi .Bo ptaszków malowanych teraz się namnożyło ,że hej .
Każdy sprzedawca w kiosku to arystokrata teraz .:cool:

senior A.P.
24-11-2008, 14:23
Takie psy wieprzowiny nie jadaja,ostatnio to juz wolowina im nie smakuje.
Za to uwielbiaja owoce morza i to te w poblizu Somali,co to za jednym zarzuceniem sieci wyciagaja 25 mln $.