PDA

View Full Version : rajstopy Żylakowe


rajstopki3
23-11-2008, 21:08
Witam.
Proszę drogie panie o informacje gdzie kupić można rajstopy
przeciw żylakowe męskie.Będę bardzo Paniom wdzięczny ponieważ boję się usunąć.

Pozdrawiam serdecznie.

elizka
23-11-2008, 21:19
http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=rajstopy+przeciw%C5%BCylakowe
http://www.ortopedyczne.com/oferta/index.php?p=productsList&iCategory=36&iPage=3
Obawiam się,że trzeba będzie chodzić w jednych z takich.Jednak najlepiej poradzić się lekarza,bo nie zawsze takie rajstopy są wskazane.

rajstopki3
23-12-2008, 19:23
Witam.
Niestety dopadło mnie na stare lata nosić rajstopy żylakowe,najbardziej ubaw ma moja zona.Dzięki Pani elizce za rady,kupiłem ale czuję się jak kobieta.Ale polecam ponieważ nie muszę iść na zabieg,jednak dobre rady można tu uzyskać od Pań za co pięknie im dziękuję.
Myślałem że będzie gorzej ale zona i rodzina to jakoś przyjęła,ale tylko z polecenia lekarza i recepty kupiłem ponieważ on dobiera rozmiar.
Pozdrawiam i serdeczne dzięki.

rajstopki3
26-12-2008, 12:58
Witam.
Jestem tu i pozdrawiam wszystkich Rencistów i Emerytów,
czytając moje wypowiedzi odpowiadam ze jest cudownie na
emeryturze.Tylko aby zdrowie chciało dopisać,jak fajnie jest usiąść na ławce i sobie odpoczywać w obecności wnuczek.
Są też porady które bardzo się przydają,jest to superrrrrrrr
strona.Moje wnuczki udostępniają mi komputer i dlatego mam możliwość tu być,pomagają gdy mam problem.

Zadowolony emeryt pozdrawia i będę coraz częściej tu,mam wnuczka 2 miesiące temu przyszdł na świat.Piękny jest świat po pracy.

tadeusz50
26-12-2008, 13:03
Witam.
Jestem tu i pozdrawiam wszystkich Rencistów i Emerytów,
czytając moje wypowiedzi odpowiadam ze jest cudownie na
emeryturze.Tylko aby zdrowie chciało dopisać,jak fajnie jest usiąść na ławce i sobie odpoczywać w obecności wnuczek.
Są też porady które bardzo się przydają,jest to superrrrrrrr
strona.Moje wnuczki udostępniają mi komputer i dlatego mam możliwość tu być,pomagają gdy mam problem.

Zadowolony emeryt pozdrawia i będę coraz częściej tu,mam wnuczka 2 miesiące temu przyszdł na świat.Piękny jest świat po pracy.


Jak jest tak super to czemu tak mało się udzielasz? Więcej śmiałości!! Miejsca do udzielania wypowiedzi jest mnóstwo, do dzieła.

majteczki1
26-12-2008, 13:07
Przyrzekam tu być bardzo często.będzie fajnie myślę wymienić
stare czasy z rówieśnikami.
Pozdrawiam:)

rajstopki3
30-12-2008, 14:48
Witam.
Bardzo proszę Panie i Panów o radę jak się pozbyć rajstop zylakowych bez zabiegu i noszenia za karę rajstop.
Moja zona i córka mają z tego powodu ubaw,dziwnie się czuję
w tym ubiorze.Zaznaczam że paskudnie boję się zabiegu.
Kobiety pomocy,pięknie podziękuję za rady.

tadeusz50
30-12-2008, 16:09
Witam.
Bardzo proszę Panie i Panów o radę jak się pozbyć rajstop zylakowych bez zabiegu i noszenia za karę rajstop.
Moja zona i córka mają z tego powodu ubaw,dziwnie się czuję
w tym ubiorze.Zaznaczam że paskudnie boję się zabiegu.
Kobiety pomocy,pięknie podziękuję za rady.

Bardzo przepraszam ale tak pokrętnie zadałeś pytanie, że odpowiedż moja może być jedna. SPALIĆ RAJSTOPKI. Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Wybieraj, rodzinę postaw do kąta i każ klęczeć na grochu najlepiej z rączkami do góry.

rajstopki3
30-12-2008, 16:32
witam.
dzięki za odpowiedż,chyba rozumiem.

rajstopek1
01-06-2010, 12:28
Pozdrawia rencista:mad: :mad: :mad:

Opcja
24-01-2011, 20:22
takie rajstopy tylko wspomagają pewnie a nie leczą