PDA

View Full Version : minirin 0.1

sathi
24-11-2008, 13:55
witam ! zwracam sie do ludzi dobrego serca ktorzy kochaja zwierzeta!moja znajoma zaadoptowala 2 pieski młode 1 roczne-charty ze schroniska,okazlao sie jeden z nich jest chory na moczowke,zeby zyc potrzebuje ludzkiego leku Minirin 0,1 lek ten przpepisuje weterynarz niestety jest b drogi 1 op kosztuje 107zl,lek jest refundowany -prosze bardzo jesli ktos mialby ten lek -byl nie potrzebny albo mogl zdobyc recepty bedziemy ogromnie wdzieczne,TYLKO TO POZWOLI MLODEMU PIESKOWI ZYC! prosze bardzo o pomoc kontakt ze mna magdalena 0606 608 609 lub mail sati113@wp.pl jestem tez pod GG pozdrawiam serdecznie ,mysle ze jest duzo ludzi ktorym los porzuconych zwierzatek nie jest obojetny i pomoga,osoba ktora uratowala te psy ze schroniska kupuje lek tak drogi ale pies jeszcze musi byc odpowiednio karmiony pomozmy ona uratowala psa od smierci!:)

tadeusz50
24-11-2008, 14:22
Taki sam apel jest dla dziecka i pytanie uważam za zbędne ale je zadam kogo wybrać
http://www.klub.senior.pl/oddam-potrzebuje/t-recepte-na-minirin-01-2862.html#post250227
oczywiście z całym zaangażowaniem dla zwierząt

sathi
24-11-2008, 14:58
tak czytałam tylko dziecko nie ma stwierdzonej moczowki a moczenie nocne czego nie leczy sie tym lekiem!a innymi prostrzymi sposobami wiec nie wiem dlaczego taka odpowiedz ?!matka prosi o recepte zeby lek wyprobowac?zamiast czegos innego mniej szkodliwego!!!!!!!!!

tadeusz50
24-11-2008, 15:11
sathi
Po pierwsza sam mam psa i gdy były mu potrzebne lekarstwa kupowałem je. Piszesz raz znajoma teraz mama zdecyduj się. Poza tym który lekarz przepisze anonimowej osobie lekarstwo z przeznaczeniem dla psa. Przecież może mieć poważne konsekwencje prawne. A może to po prostu prowokacja. Zanaczam nie jestem lekarzem.

maja59
24-11-2008, 15:16
Tadziu wydaje mi się, że wkradło się nieporozumienie, znajoma Sathi szuka minirinu 0,1 dla uratowania pieska. Pieski nie mają refundacji. W podanym przez ciebie linku, matka szuka minirinu do wypróbowania u dziecka na przypadlość moczenia nocnego. Dla dziecka może być refundacja jeżeli lek przepisze lekarz. Jeden minirin, dwie prośby jedna dla zwierzęcia bo nie stac właścicielki na kupno, druga dla dziecka bo mama chce wypróbować lek. Nie wiem gdzie widzisz jakieś przekłamanie.

sathi
24-11-2008, 15:28
sathi
Po pierwsza sam mam psa i gdy były mu potrzebne lekarstwa kupowałem je. Piszesz raz znajoma teraz mama zdecyduj się. .
czytaj uwaznie posty ja nie pisze o mamie tylko o tej matce ktora chce wyprobowac lek na dziecku ktore sie moczy noca,prowokacja?ja poprosilam o pomoc nie o recepte dla anonimowgo pacjenta!!!bo moze ktos kto choruje na moczowke moglby podzielic sie recepta a to roznica !znam przpisy dotyczace lekow refundowanych wiec dlatego poprosilam o pomoc ,a Ty LEKARZU piszesz o jakiejs prowokacji!!!i jeszcze sie przyznajesz ze jestes lekarzem , a przysiege Hipokratesa znasz? oj ludzie ludzie !!!!wszedzie szukacie dziury w całym !brak zrozumienia totalny !!

tadeusz50
24-11-2008, 15:30
Maju59 nie przekłamanie tylko wyraziłem swoją opinię o tym, że trudno będzie znależć lekarza ryzykanta w pewnym sensie sfałszowana recepty. W #1 jest znajoma w #3 mama niby drobna różnica a jest.Jak piszę prawdę to jednaką.

tadeusz50
24-11-2008, 15:34
sathi idz do szkoły podstawowej zaznaczyłem wyrażnie NIE JESTEM LEKARZEM umiesz czytać zajrzyj w mój profil. A teraz żądam przeproszenia

sathi
24-11-2008, 15:36
Maju 59 dziekuje za wsparcie ,bo przeciez matka dziecka chce wyprobowac lek na dziecku na wlasna reke ,lek na powazna chorobe a nie na mocenie nocne ! ludzie sa jednak okropni ,ja nie prosilam o wyludzenie lecz o to co napisalam wyzej czyli moze ktos kto choruje na moczowke ,choc jedna recepte mogby wziac na siebie-czyto zbrodnia?

sathi
24-11-2008, 15:39
żadam przeproszenia!dobre!

tadeusz50
24-11-2008, 15:44
mam twoje przeprosiny tam gdzie plecy kończą swą nazwę ale idż do pierwszej klasy szkoły podstawowej i naucz się czytać co stoi napisane miłego dnia

sathi
24-11-2008, 15:50
mam twoje przeprosiny tam gdzie plecy kończą swą nazwę ślasko polska kultura ,nie pisze zeby sie klocic -koncze z Toba zbedna dyskusje widac ze nudzi ci sie ,a emocje wyladowujesz na niewinnych ludziach bo jestes sam -nie dziwie sie kto by wytrzymal z takim czlowiekiem ktory czepia sie wszystkich i wszystkiego:D

Alsko
24-11-2008, 15:56
Tadziu, Tadziu, spokojnie, to nieporozumienie, wynikłe z nieprecyzyjnie napisanego oraz przeczytanego postu :)

Ja się nie dziwię, że ktoś szuka w Internecie pomocy dla zwierzęcia.
Pewnie sama tu bym szukała.
Bywa tak, że czasami nie wykorzystane leki - czasami b. drogie - leżą w domu, bo żadna apteka ich nie przyjmie, i przeterminowują się.
Miałam taką sytuację po odejściu mamy. Chciałam oddać, ale nikt nie odważył się wziąć, żaden dom opieki itp. Takie przepisy i basta.

Po co takie gniewne tony? Mało tego naokoło?

PS Sathi, próbowałaś na dogomanii?

Lila
24-11-2008, 15:57
Sathi,tak jest zawsze ,ilekroć ktoś apeluje o pomoc dla zwierzaka .Ja kiedyś ratowałam konia przeznaczonego na rzeź.Udało się ,ale co się nasłuchałam o chińskich i koreańskich dzieciach ,to szkoda gadać.
Mnie owe dzieci nijak nie obchodziły ,a obchodził mnie koń,co miał być zabity .Ale podobne rozhowory się odbywały.Brr..

Popytam się o lek w pewnej fundacji.
Pozdrawiam cieplutko.Będzie na pewno dobrze.:)

sathi
24-11-2008, 16:04
Lila i Alsko bardzo Wam dziekuje za zrozumienie ,pytamy wszedzie,na forach innych tez ,tak to bywa !zwierzatko sie nie poskarzy,u nas w kraju takie paranoje ze organizuje sie pomoc dla dzieci wAfryce a nie widzimy ile biednych glodnych i nie dozywionych jest tu na miejscu w naszym kraju

Kazik
24-11-2008, 16:36
Tak przy okazji skoro wątek się rozwinął zapytam. Klikam co dzień we wszystkie linki które podaje Tadeusz [mam je też w "ulubione"] i zastanawiam się-nie jedna Agnieszka choruje na raka, czy zbiera się dla jednej, czy dla wszystkich dzieci. Może sponsorzy to wiedzą, bo to by było niesprawiedliwe gdyby było dla jednej.

tadeusz50
24-11-2008, 16:44
Kaziku w tym temacie o który pytasz, czyli Agnieszkę nie mam pojęcia. Ja tylko staram się ciągnąć tą akcję dalej aby komuś pomóc. I tu bez skąpstwa z mojej strony ale tym bardziej,że to jest za darmo. Po drugie i tak dostaję po uszach, że podobno na tym zarabiam. Temat klikania nie na tym wątku.

jip
24-11-2008, 16:50
Lila i Alsko bardzo Wam dziekuje za zrozumienie ,pytamy wszedzie,na forach innych tez ,tak to bywa !zwierzatko sie nie poskarzy,u nas w kraju takie paranoje ze organizuje sie pomoc dla dzieci wAfryce a nie widzimy ile biednych glodnych i nie dozywionych jest tu na miejscu w naszym kraju
Jest taka stronka Pajacyk gdzie zbieraja na głodne dzieci, klikasz brzuszek z Twojej kieszeni nie ubywa a na koncie dla biednych dzieci na karmienie przybywa oto adres: http://www.pajacyk.pl/index.php

babciaela
24-11-2008, 17:01
Drogi Tadeuszu nie przejmuj się-jesteś dobrym człowiekiem. Mam prośbę-pomóż mi odnaleźć stronę o chorobie nowotworowej,wczoraj "tam"byłam a dziś nie umie znaleźć.Było tam napisane czego nie jeść.To dla mnie pilne zaraz przyjdzie koleżanka,której. brat potrzebuje pomocy.Będę Ci wdzięczna -czekam.

tadeusz50
24-11-2008, 17:15
Drogi Tadeuszu nie przejmuj się-jesteś dobrym człowiekiem. Mam prośbę-pomóż mi odnaleźć stronę o chorobie nowotworowej,wczoraj "tam"byłam a dziś nie umie znaleźć.Było tam napisane czego nie jeść.To dla mnie pilne zaraz przyjdzie koleżanka,której. brat potrzebuje pomocy.Będę Ci wdzięczna -czekam.
Trochę trudne pytanie ale spróbuję pomóc, być może chodzi o pomoc dla Natalii podam link do tego wątki tam znajdziesz interesujący Cię temat.
http://www.klub.senior.pl/choroby-badania-terapie/t-apel-i-prosba-page12-3456.html
kliknij na niego i otworzy się strona. Jest jeszcze druga możliwość kliknij na "szybkie menu" na czerwonym pasku a następnie na dzisiejsze posty tam będą posty z 24 godz. Pozdrawiam i powodzenia.

mimoza
24-11-2008, 17:23
babciela oto link bezpośrednio na interes . stronę http://www.klub.senior.pl/choroby-badania-terapie/t-klub-raczkow-czesc-ii-page30-3011.html#post251696
powodzenia Cz