PDA

View Full Version : Starsze osoby ofiarami oszustw - komentarze

Basia.
25-11-2008, 02:12
Komentarz do artykułu: Starsze osoby ofiarami oszustw (http://www.senior.pl/147,0,Starsze-osoby-ofiarami-oszustw,4988.html)
--------------------
Niestety, staruszkowie też oszukują innych staruszków. Opisuję fakt autentyczny, 85-letnia Pani będąca w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej nawiązała bardzo sympatyczną rozmowę podczas robienia zakupów z kobietą liczącą sobie troszkę mniej lat niż ona. Ponieważ obie Panie bardzo przypadły sobie do gustu, postanowiły po zrobieniu zakupów kontynuować pogawędkę mieszkaniu 85-latki. Pani domu zostawiła gościa w pokoju i udała się do kuchni żeby przygotować coś do jedzenia i picia, przyniosła napoje i słodycze i jeszcze raz wróciła się do kuchni po cukier. Z wielkim zdziwieniem obudziła sie w szpitalu, znaleźli ją sąsiedzi /drzwi do mieszkania były otwarte/ nieprzytomną, leżącą na podłodze w przedpokoju. Po pewnym czasie starsza Pani przypomniała sobie o wizycie nieznajomej że sklepu, okazało się że "gość" w tym czasie kiedy Pani domu poszła po cukier nalała czegoś do szklanki z kawą i kiedy "ofiara" straciła przytomność "przemiła" kobieta poznana w sklepie przeszukała mieszkanie i ukradła 6000 zł oraz biżuterię. Nie wiadomo dlaczego zostawiła otwarte drzwi do mieszkania ........ z roztargnienia czy z troski o ofiarę.

tadeusz50
25-11-2008, 07:15
Podejrzewam,że ta babcia oszustka to już działa wiele lat. Na pewno nie przekona mnie, że to był występ jednorazowy. Wyjątkowo perfidna.

Basia.
25-11-2008, 09:47
Podejrzewam,że ta babcia oszustka to już działa wiele lat. Na pewno nie przekona mnie, że to był występ jednorazowy. Wyjątkowo perfidna.
chyba niestety masz rację :mad: ten wypadek miał niedawno miejsce w Warszawie. Ofiara to koleżanka Mamy mojego Tadzia, jaki wniosek? Człowiek nie szlachetnieje z wiekiem, z wiekiem cechy negatywne się nasilają. :mad: