PDA

View Full Version : proszę o podpowiedż jak wykonać xero


Sfinks
01-12-2008, 14:41
chciałabym koleżance przesłać xero stron podręcznika .Nigdy nie próbowałam.Proszę o informację .Mam drukarkę Epson Dx850.
Bardzo mi zależy na tej informacji.Proszę.Sfinks

Sfinks
01-12-2008, 14:58
Już koleżanka mi podpowiedziała .Nie wiedziałam że to takie proste.

tadeusz50
01-12-2008, 14:59
chciałabym koleżance przesłać xero stron podręcznika .Nigdy nie próbowałam.Proszę o informację .Mam drukarkę Epson Dx850.
Bardzo mi zależy na tej informacji.Proszę.Sfinks

Nie jestem całkiem pewien ale według mojej wiedzy drukarka w tym wypadku jest raczej mało pomocna. Jeśli chcesz przesłać koleżance strony podręcznika to najlepiej je zeskanować (urządzenie nazywa się skaner) jednocześnie przenieś na komputer coś podobnego jak zdjęcia z aparatu i wówczas możesz wysłać. Druga możliwość to przesłać faxem ale potrzebne faks do nadania i odbioru i raczej do faksu książka "nie wejdzie" Może ktoś bardziej oblatany potrafi lepiej odpowiedzieć. No i ostatnia masz xero wysłać pocztą.

Sfinks
01-12-2008, 17:14
Dziękuję serdecznie za próbę podpowiedzi.Okazuje się że wystarczyło nacisnąć przycisk na drukarce i problem z głowy.Szukałam w różnych podręcznikach ,bez skutku.Dziękuję jak nie wiem co -za zrozumienie.Bałam się że mi się dostanie za moje nieuctwo.